| تالارها  | ثبت نام | نظرسنجی |  پاسخ | جستجو | موقعیت | قوانین | آخرین ارسالها |    
داستان و خاطرات سکسی انجمن لوتی / داستان و خاطرات سکسی /

Incest Sexy Story ^ داستان های سکسی با محارم

صفحه  صفحه 69 از 82:  « پیشین  1  ...  68  69  70  ...  81  82  پسین »  
#681 | Posted: 10 Feb 2014 13:09
مالیدن مامان سروش
من کامرانم. سروش دوستمه . بچه که بودیم میکردمش.اسم مامان خوشگلش که خیلی هم کسه رویاست.
من زیاد خونشون میرم. مامانش کون عجیبی داره. از اونا که موقع راه رفتن میلرزه و لمبر میندازه. زن چاقی نیست اما تو پره. وقتی برای اولین بار ببینیش به این فکر می کنی که عجب سینه و کونی داره....
خونه سروش اینا بودم گفت بریم سینما .گفت فقط به مامانم نگو خوشم نمیاد بیادش . اما خوب بدون مامانش که حال نمیداد. رفتم تو اتاق مامانش گفتم آماده بشه. مامانشم زود یه تیپ جنده ای زد و آماده شد. یه ساپورت نازک که رنگ پوستش پیدا بود و یه مانتوی کوتاه.... تو خیابون همه چپ چپ نگاه میکردن. پسرا همش حواسشون به کون رویا بود.
رفتم بلیط بخرم و بیام دیدم ۶ تا سرباز تو صف پشت سر مامان سروش هستن. سروش کلا آدم بی غیرت و ترسویی بود . می فهمید و داشت مستقیم نگاه میکرد که سربازا دارن خودشونو میچسبونن به مامانش اما یه کنار وایساده بود و وانمود میکرد که نمیبینه. رویا زن هرزه ای نیست اما با توجه به اینکه شوهرشم بی غیرت تر از سروشه از لج شوهرشم که شده شیطونی می کنه. هر بار که سربازا به کونش دست میزدن یه نگاه به سروش میکرد. من که اومدم سربازا خودشونو جمع کردن. رفتیم داخل سروش گفت چقدر صف شلوغی داره. اعصاب رویا مثل همیشه از دست پسر بی غیرتش خورد بود گفت آره من که له شدم لای سربازا و تمام بدنم سرخه...سروش منظورشو نمی فهمید .گفتم آخ بمیرم برات می خوای بوسش کنم خوب شه . سروش مثل کس خلا فقط می خندید: هه هه مثل بچه ها ..

.........
     
#682 | Posted: 13 Feb 2014 09:49
سکس م و خاله به یاد بچگی

اسم من سروشه و 25 سالمه. من یه خاله دارم که 7 سال از من بزرگتره و اسمش فریده هست و یه دختر هم داره که مهدکودک میره اسمش نسیمه و شوهرخالم مهدی هم کارمنده

من از بچگی رابطه خوبی با خالم داشتم و زمان مجردیش خیلی وقتا با خالم بیرون میرفتیم و بچه هم که بودم زیاد خونه پدربزرگم میموندم و جرقه این ماجرایی که میخوام براتون تعریف کنم بخاطر همون دوران بچگیم زده شد.

یادمه بین 6 تا تقریبا 9 سالگی شبایی که خونه پدربزرگم میخوابیدم همیشه پیش خاله میخوابیدم و خالم هم همیشه دستم رو میگرفت و میذاشت تو شورتش و منم خوشم میاد و با کسش بازی میکردم و و درست از 6 سالگیم یادمه و اگر قبل از اون هم اینکارو میکرده یادم نمیاد. بعد از اون زمان هم دیگه اینکارو باهام نکرد . اما رابطه صمیمی که بینمون بود هیچوقت قطع نشد و هیچوقت هم کوچکترین موضوعی سکسی بینمون بوجود نیومد.

تا اینکه دو ماه پیش که شوهرخالم برای درمان مادرش مجبور شد به مدت 3 روز همراهش بره تهران ظهر اون روزی که شوهر خاله رفت تهران همگی خونه مادربزرگ دعوت بودیم. خونواده ما هم بودن خاله هم با نسیم بود و یه چند تا از خاله و دایی های دیگه که مهم نیست.

عصرش خالم گفت میخواد بره خونش و وسایل مهد دخترش رو برداره چون اون روز مهد نرفته بود و چون تنها میترسید تو خونه خودش بمونه قرار بود شب برگرده خونه مادر بزرگ. تا خونه خاله پیاده یه 20 دقیقه بیشتر راه نبود که بهش گفتم خوب کلید خونه رو بده من میرم میارم وسایل رو گفت جاشو نمیدونی بعدش یکم کار هم دارم خونه که منم بهش گفتم اگه میخوای پیاده بریم تا اونجا به یاد ایامی که مجرد بودی و بیشتر دوستمون داشتی.
گفت این چه حرفیه سروش منم همیشه از بقیه خواهرزاده هام بیشتر دوستت داشتم و واقعا هم همینجوری بود و منم بین خاله هام این خاله رو بیشتر دوست داشتم.
خلاصه قبول کرد پیاده بریم بعدش سه تایی من و خاله جون و نسیم راه افتادیم سمت خونه اش قرار بود شب برگرده خونه مادر بزرگ و منم برم خونه خودمون. بگذریم که تو راه رسیدن به خونه کلی بهمون خوش گذشت به یاد ایام قدیممون رفتیم جاتون خالی یه بستنی فالوده هم خوردیم.

بعد از کلی راه رفتن که اون مسیر کوتاه رو حدود 2 ساعت تو راه بودیم. وقتی رسیدیم خونه خاله گفت: اگه تو اینجا میمونی امشب که زنگ بزنم خونه مادربزرگ و بگم نمیایم آخه خیلی خسته شدم و حس برگشتن رو ندارم و منم گفتم: اگه نمی ترسی که من آخه فردا دانشگاه دارم و باید برم خونه خودمون. گفت: خوب بمون فردا صبح زودتر میری آخه منم میترسم تنها تا حالا تنهایی شب نبودم خونه و فردا هم باید نسیم رو ببرم مهد. منم گفتم: باشه.
خاله زنگ زد خونه مادر بزرگ و خبر داد که نمیاد شب رو اونجا منم زنگ زدم خونه و گفتم شب رو پیش خاله میمونم.
ساعتای 8 شب بود خاله تو آشپزخونه بود و نسیم هم خوابیده بود منم که حوصله ام سر رفته بود از بیکاری. خاله هم متوجه شد من حوصلم سررفته گفت اگه فیلم نگاه میکنی تو کشوی میزتلویزیون فیلم زیاده و بذار ببین و منم بهش گفتم: تو خودت نگاه نمیکنی؟ گفت چرا بذار منم الان کارم تموم میشه میام.
منم یه فیلم ایرانی روگذاشتم و تا موقعی که شروع شد و خالم هم با یه دونه بالش اومد تو هال و برام پرتش کرد. داشتیم فیلم نگاه میکردیم و تخمه میشکوندیم که خالم هم اومد کنارم سرش رو گذاشت رو بالش من اون با هم تماشا میکردیم.
خالم وقتایی که مجرد بود عادت داشت وقتایی که کنار هم میخوابیدیم تو فاصله سنی 12-13 سال 18-19 سالگیم همیشه دستش رو میاورد طرفم تا دستش رو براش نوازش کنم (بخارونم). و البته این رابطه از روی حس شهوت و سکس نبود فقط جنبه این داشت که خوشش میاد و سرخوابش اینکارو میگفت و میکردم براش تا خوابش ببره.

بهش گفتم خاله هنوز عادت داری دستت رو یکی نوازش بده سرخواب. گفت آره اتفاقا به مهدی هم میگم اما همیشه زودتر از من خوابش میبره و وقتایی هم که اینکارو میکنه زود خسته میشه یادش بخیر چه زود گذشت.

یه 20 دقیقه ای از فیلم گذشته بود و درحال تماشای فیلم بودیم که دستش رو شکمش بود و منم دستم بردم رو دستش و شروع کردم یاد اون موقع ها براش نوازش دادن و خوشش اومد و زود دستش رو آورد کنارش و منم ادامه دادم به همین کار.
تا اینجا اصلا به قصد اینکه بخوام به قصد لذت و سکس اینکارو بکنم نوازش نمیدادم که تو همین حال و هوا بودم یاد بچگیام اوفتادم و یاد زمانی که خاله دستم رو میذاشت تو شرتش تا براش بمالم اما خیلی از اون زمان گذشته بود شاید چند سالی بود این موضوع رو فراموش کرده بودم.
دیگه دست خودم نبود همش فکرای شیطونی به فکرم میومد و یاد داستانهای سکس با محارم تو سایت شهوانی افتادم و دیگه هیچی از فیلم رو متوجه نمیشدم و با خودم گفتم امتحانش میکنم اما نمیدونستم چه جوری چون تقریبا مطمئن بودم خاله هم دیگه مسائل دوران بچگیم رو فراموش کرده بود.چون 15-20 سال از اون ماجراها میگذشت.

از اون لحظه دیگه من فقط با قصد نزدیک شدن به بقیه نقطه های بدنش ساق دستش رو داشتم نوازش میدادم یه نگاهی به خاله انداختم یه تی شرت فیروزه ای و یه دامن مشکی بلند تنش بود و زیرش رو خبر نداشتم در مورد تیپش هم اینو بگم که یه تیپ معمولی نسبتا تپل با قد متوسط تقریبا هم با پوستی سفید.

کم کم شروع کردم به بالا اومدن از دستش و از ساق تا بازوی دستش و نوازش میدادم و گاهی روی بازوش تمرکز میکردم وهیچی نمیگفت و غرق فیلم بود و منم اصلا دیگه به فیلم توجه نداشتم.

دیگه وقتش بود دستم رو برسونم زیر آستین تی شرتش گفتم برای دستش که چیزی نمیگه فوقش اگه ناراحت هم بشه من که کاری نکردم که بخواد دعوام کنه
بهش گفتم خاله بازوت هم انسیم خوشت میاد اینکارو میکنم ؟ نگفته بودی بهم؟ گفت آره خوابم گرفته دستم رو داری خارش میدی.
آستین تی شرتش یکم گشاد بود و منم دستم رو آروم رسوندم به سرشونه اش و دو دل بودم برم جلوتر یا نه که با خودم گفتم هر چه بادا باد و می دونستم رو شونش اگه دستم رو برسونم به بند سوتینش میرسم
همونطور هم شد و روی شونش رو شروع کردم به نوازش دستم به بند سوتینش خورد اما هیچ عکس العملی نشون نداد.و منم انگشتم رو میبردم زیر بندش البته روی قسمت دوشش و ادامه میدادم یه نگاهی بهش انداختم دیدم چشاش رو بسته و احساس کردم خوابش برده.
دستم رو از تو آستینش دراوردم و از تو یقش روی دوشش رو نوازش میدادم و کم کم دستم رو رسوندم زیر گلوش و بالای چاک سینه هاش
قلبم داشت رو هزار میزد نمی دونستم چه عکس العملی خواهد داشت اگه برم پایین تر و نمیدونستم واقعا اگه برم پایین تر و یه وقتی بیدار بشه چه عکس العملی خواهد داشت و ببینه من دستم تو سوتینش هست چه بلایی سرم درمیاره
تصمیم گرفتم بیدارش کنم تو بیداری این کارو بکنم که خیالم راحت باشه یه وقتی اگه از حد فراتر رفتم آبروریزی نشه و صداش کردم و گفتم خاله تو که خوابیدی؟
گفت: آره خوابم برد و منم دستم هنوز زیر گلوش بود داشتم نوازش میدادم و دیدم خوشش میاد و چیزی نمیگه و شروع کرد برگردوندن فیلم از جایی که خوابش برده رو دوباره بیاره
آروم اروم دستم رو آوردم تا روی چاک سینه هاش اما هیچ عکس العملی نداشت و منم شیر شدم یکی از انگشتام رو بالای سینش زیر سوتین کشوندم و آروم آروم ادامه دادم تا جایی که چهار تا انگشتم زیر سوتینش بود داشتم سینش رو نوازش میکردم و رفتم پایینتر تا نوک سینش رو احساس کردم و دیدم یه تکونی خورد و نفس عمیقی کشید دیگه مطمئین بودم از اینکه لااقل اگه با سینه هاش هرچی ور برم بهم چیزی نمیگه اما بقیه جاهاش رو نمیدونستم.
دستم رو از تو سوتینش درآوردم و از زیر تی شرتش و از رو شکمش تصمیم گرفتم ادامه بدم یکم شکمش رو نوازش دادم و اومدم بالا و دستم رو بردم زیر سوتینش و همون کارو تکرار کردم و آروم یکی از سینه هاش رو تا نصفه از زیر سوتینش بیرون آوردم . و دیگه نوازش نمیدادم داشتم مالش میدادم و اونم چشاش رو بسته بود اما مطمئن بود بیداره برا همین دیگه خیالم راحت بود اگه یه وقتی بیشتر از این حد نخواد حتما به من می فهمونه.
تی شرتش رو دادم بالا و شروع کردم در آوردن اون یکی سینه اش و کاملا سوتینش رو دادم بالا و دو تاش رو با هم گرفتم تو دستم و فشارشون میدادم و یه بوس کوچک از بازوش خوردم و صورتم رو آروم نزدیک کردم به سینه اش و یه بوس از روی سینه اش خوردم و آروم نوک سینه اش رو تو دهنم کردم. سینه هاش میشه گفت تقریبا بزرگ بودن.

با یه دستم سینه هاشو میمالودنم و در حال خوردنشون بودم و با اون یکی دستم شروع کردم به ور رفتن با نافش و آروم آروم پایین تر از ناف و با اینکه دامن تنش بود اما ترجیح دادم از زیر کش دامنش دستم رو به شورتش برسونم و
وقتی دستم رو بردم زیر کش دامنش یه تکونی به خودش داد و گفت سروش نه گفتم: چرا؟ گفت من متاهلم.
گفتم باشه اما
گفت: اما چی
گفتم : امامن بچگیام رو خوب یادمه
یهو انگار نسیم برق گرفته باشدش گفت: چی؟ چی یادته؟
گفتم: 6-7 سالگیامو
گفت جدی میگی؟
گفتم آره
گفت: کاش فراموش کرده بودی الانم دوست ندارم میخوام فراموش کنی تا همینجا هم زیاده روی کردی
بلند شد و لباسش رو درست کرد و رفت تو آشپزخونه و شام رو آورد و نسیم رو هم خواستم بیدار کنم گفت اون سرشب یه چیزی خورده نمیخواد بیدارش کنی
موقع شام هیچ حرفی بینمون رد و بدل نشد و در سکوت کامل شام رو خوردیم و ادامه فیلم هم که داشت پخش میشد هیچکدوممون توجهی نداشتیم بهش و. الکی صفحه تلویزیون رو نگاه میکردیم
بعد شام حدود 20 دقیقه ای ساکت نشسته بودیم هیچی نمیگفتیم تا اینکه خاله گفت: سروش کاش موضوع های بچگی رو میتونستی فراموش کنی؟
گفتم: چرا؟
گفت : آخه من متاهلم دوست ندارم زندگیم خراب بشه
گفتم کی میخواد زندگیت رو خراب کنه؟ منظورت منم؟ دستت درد نکنه؟
گفت ناراحت نشو منظورم این نبود اما فکر نمیکردم از اون دوران چیزی یادت مونده باشه
رفتم نزدیکش و کنارش نشستم و بهش گفتم خاله من که بد تو رو نمی خوام هیچ وقت هم زندگی تو رو خراب نمیکنم خودت که میدونی من تو رو چقدر دوست دارم پس نگران چی هستی اما یه چیزی هست
گفت:چی
گفتم: اینکه اون موقع من بچه بودم و چیزی حالیم نبود و تو هرکاری خواستی کردی و من فقط صحنه هاش تو ذهنم هست و هیچ احساسی نداشتم و احساسش مال تو بوده.
گفت منظورت چیه
گفتم منظورم اینه کاش منم اون زمان هم سن تو بودم
گفت که چی بشه
گفتم میخواستم به اوچیزایی برسم که تو اون موقع رسیدی و من حتی ازش خبر نداشتم
گفت خوب تو هم بالاخره ازدواج میکنی و تجربه میکنی
گفتم اما تو با من تجربه کردی دوست دارم یه بار هم که شده مثل بچگیهام کنارت بخوابم
گفت نه سروش نه تو رو خدا نه
منم دیگه اصرار نکردم و منتظر یه فرصت شدم چون میدونستم از این فکرا نمیتونه بیاد بیرون
و یه نیم ساعت بعد اومد جا اندخت تا بخوابم تو هال و خودش هم رفت تو اتاقش بخوابه
بهش گفتم خاله فکر نمیکردم اینقدر ازم دور بشی لااقلش تا 18 سالگیم که هر وقت خونه مادربزرگ بودم کنار خودت میخوابیدم
گفت باشه میام اونجا اما نمی خوام کارای سرشب تکرار بشه و اومد به فاصله تقریبا یه متری من جا انداخت برا خودش و برقا رو خاموش کرد و دراز کشید
گفتم خاله؟
گفت : چی؟
گفتم تو به من شک داری؟
گفت نه چرا این سوال رو میپرسی؟
گفتم اما چرا اینقدر رفتی دور از من خوابیدی؟
گفت سروش میخوای باز شروع کنی؟
گفتم نه خاله مگه دوست نداری دستت رو نوازش بدم
گفت: چرا از اینکار خوشم میاد اما میترسم مثل سر شب بشه
گفتم نه خاله و بالشم رو بردم نزدیکش و کنارش دراز کشیدم و دستش رو گرفتم و ادامه دادم به نوازش
این دفعه سریع تر رسیدم به سینه هاش و تصمیم گرفته بودم از سینه هاش حسابی حشریش کنم که برای دست کشیدن به شورتش بهم گیر نده
حدود 15 دقیقه با سینه هاش ور رفتم و بعدش شروع کردم به خوردنشون و خاله هم چشاش رو بسته بود فقط نفس عمیق میکشید و گاهی هم آه بلند میکشید و اینقدر سینه هاش رو خوردم که که دیگه صداش دراومد
آروم نزدیک کردم خودم رو بهش و لبام رو گذاشتم رو لباش و با دستم سینه اش رو محکم میمالوندم
فهمیدم خیلی حشری شده خودم رو انداختم روش و کیرم رو از روی شلوارم و دامنش جاساز کردم لای پاهاش و با اون بکی دستم هم ازآروم آروم دامنش رو میکشیدم بالا تا اینکه تا روی رونش بالا کشیدم و با دستم رونش رو مالش میدادم
لباش رو ول کردم و شروع کردم به لیسیدن رون پاهاش و خاله هم چشاش بسته بود همچنان دامنش رو کامل دادم بالا و شورت مشکی پوشیده بود منم که دیگه طاقت نداشتم آروم دستم رو روی شورتش کشیدم و دیدم دستش رو گذاشت روی دستم و گفت نه
گفتم خاله کاریت ندارم فقط از روی شورت
دستش رو برداشت و اینقدر از روی شورت مالش دادم که دیگه شورتش خیس خیس شده بود و فهمیدم داره ارضا میشه دستم رو بردم از کنار شورتش روی کسش گذاشتم و دستم خیس خیس شده بود از کس خیسش.
دیگه مقاومتی نمیکرد و فقط آه و ناله میکرد شورتش رو کشیدم پایین و مشغول خوردن کسش شدم و دیگه داشت ارضا میشد ودیدم دیگه شل شد و یکباره از کسش آب راه افتاد و به ارگاسم رسید من دیدم بی حال شده سریع دامن و شورتش رو درآوردم و تی شرتش رو هم با کمک خودش از تنش درآوردم و سوتین رو براش باز کردم دیگه لخت لخت خاله من تو بغلم بود منم خودم شلوارم و زیرپوشم رو در آوردم و کیرم رو از کنار شورتم دادم بیرون و فشار دادم روی کسش.
خاله هیچی نمی گفت و دیدم داره به حال میاد کیرم رو یکم مالیدم به کسش و دیگه کیرم بزرگ بزرگ شده بود
خاله بهم گفت سروش یه وقتی توش نکنی.
گفتم جرا؟ گفت دیونه من خالتم
گفتم باشه
فهمیدم باید دوباره به اوج برسونمش تا بتونم به خواسته برسم
برای همین شروع کردم با کلاهک کیرم چوچوله اش رو مالوندن اینقدر اینکارو ادامه دادم که دیگه داشت آبم میومد دیگه طاقت نیاوردم کیرم رو اندختم رو شکمش و خودم رو هم انداختم روش (کیرم به بالا خوابیده بین شکم من و خاله بود)
تقریبا یه 30 ثانیه داشت تو همون حالت آبم فوران میکرد.
یکم که به حال اومدم دیدم خاله خوشحال شد از اینکه کیرم رو تو کسش نکردم و بهم گفت ممنون سروش که حرفم رو گوش دادی
نمی دونست که من دست خودم نبود که آبم اومد و یه دفعه ای مجبور شدم آبم رو روی شکمش خالی کنم
بعدش خاله بلند شد و رفت شکمش رو با دستمال پاک کرد و گفت الان خوابش میاد و صبح میره حموم.
منم قبل از اینکه خاله خودش و پاک کنه و برگرده خوابم برده بود
و صبح هم قبل از من رفته بود حموم و امود من و بیدار کرد و منم رفتم حموم و بعدش رفتم دانشگاه

این ماجرای اولین سکس من و خاله بود که بعد از اون 1 بار دیگه هم یا هم سکس داشتیم که اگه فرصت شد مینویسم.
ضمنا نخواستم ماجرا رو الکی صحنه سازی کنم و فقط واقعیت ها رونوشتم.

ننن
     
#683 | Posted: 13 Feb 2014 23:27 | Edited By: siavashbad
مامان ناهید

سلام اسم من شهرام آخر تابستون قرار شد منو مامان و بابا بريم دبي دو روز قبل سفر بابا كارش زياد شدو قرار شد من و مامان با هم بريم تو دبي به منو مامان يك اتاق دادن مامان من يك زن 50 ساله سينهاش 85 كونش اندازه يك طبل روناي كشيده هيكل خوبي داره تا رسيديم مامان مانتو شلوارشو در اورد يك سارافن يك سره تا سر روناش تنش كرد نصف از سينهاش بيرون بود روناش سفيد سفيدشم افتاده بودن بيرون منم يك شلوارك تنم كردمو ديدم مامان با همون لباس كيفش و برداشت رفت جلو در منم اخمام رفت تو هم و ازش خواستم يك لباس مناسب تر تنش كن اونم كفت عزيزم ميخواي غيرتي بازي در بياري همين الان بريم ايران من دوست دارم اينجا ازادي راحت باشم با اين حرف مامان كيرم تكون خوردو حس سكسي بهم دست داد رفتيم بيرون همه روناي مامان ديد ميزدن موقع نشستن تو تاكسي لباسش عقب ميرفت شورت توري قرمزش ديده ميشد أما مامان اهميت نمي داد شب با مامان كلي ابحو خورديم نفمي دم كي خوابيديم صبح مامان منو صدا كرد ديدم مامان با يك حوله دورش كه فقط سينه و كسش معلوم نيست منو بوسيد كفت زود باش مهين جون اومده دنبال ما(دوست قديمي مامانم) اون تو دبي زن يك عرب خر مايه شده بود ما رفتيم تو لابي مهين ما رو با خودش برد يك دوري تو شهر زديم و دوباره ما رو اورد هتل و واسه شب مارو دعوت كرد خونش يك مهموني داشتن غروب مامان شروع كرد حاضر شدن يك جوراب شلواري نازك مشكي با لباس شب كوتاه تا بالاي زانوش تنش كرد و ارايش غليظى ام كرد اماده شد با تاكسي رفتيم اونجا رسيدم دم خونشون ديديم يك خونه ويلايي لوكس در زديم مهين جون اومد اونم با يك لباس شب لختي ما رو برد تو تقريبا بيستاي مهمون داشتن شوهر مهين اسمش ناصر بود يك لباس عربي بلند تنش بود به زور فارسي حرف ميزد ما نشستيم و ويسكي اوردن خورديم و يواش يواش مست شديم مهين به من كفت تو بيا با جونا اون طرف برقص من از خدا خواسته رفتم دو سه تا كس خوب اونجا بودن مهو اونا شدم و رقصيدم يهو متوجه مامان شدم كه نيسشتش رفتم تو حياط كسي نبود از تراس وسط ديدم صداي حرف مياد اروم رفتم ديدم تو اتاق معلوم مامان با شوهر مهين با دوتا مرد عرب كه دوستاي اقا ناصر بودن تو اتاق روي مبل نشستن ليواناي مشروب دستشون تعجب كردم مامان اينجاست تنها مهين خانم كجاست اقا ناصر بلند شد موزيك روشن كرد مامانو بلند مرد برقص باهاش مامان بلند شد در حين رقصيدن اقا ناصر يك دستي زد به كون مامان مامانم خودشو كشيد عقب ولي داشت ميرقصيد اون دوتا دوستاي ناصر هم كه لباس عربي بلند تنشون بود ازون لندهوراي مفت خور عرب بودن بلند شدن دور مامان ميرقصيدن يهو اقا ناصر دست كرد لباس مامانو داد بالا كونش اوفتاد بيرون تا مامان خودش جمع كن اون يكي مامانو بغل كرد انداخت رو مبل مامان يك جيغي زدو اقا ناصر دست كرد جوراب مامانو جر داد لباسش و از تنش در اورد مامان زيرش سوتين نداشت فقط يك شرت داشت دوست اقا ناصر شروع كرد سينهاي مامان خوردن اقا ناصرم با دوستش روناي مامان مي خوردن صداي مامان يهو بند اومد ديدم صداي ناله حشري مي ياد بعد اقا ناصر كفشها و شورت مامانو در اورد مامان زانو زد جلوشون اونا كيراشون در اوردن واي كير اقا ناصر به كلفتي بازو من بود مامان شروع كرد ساك زدن اون يكي مامان بلند كرد خوابوند رو مبل كيرش كرد تو كسش مامان هم هي ناله ميكرد اون بلند شد اقا ناصر مامان دمر خوابوند يك تف زد در كون مامان بعد كرد توش مامان جيغش بلند شما اما يكيشون كيرش كرد تو دهنش نزديك نيم ساعت اونا كردن تا ابشون اومد منم سريع رفتم تو خونه بعد ده دقيقه ديدم مامان اومد جوراباش جر خورده بود اونارو انداخته بود دور روناش لخت مست مست ديدم حالش خوب نيست به مهين كفتم ما ميريم سوار تاكسي شديم رفتيم هتل به مامان كفتم جورابات كجاست مامان خشكش زد رفتم كنارش نشستم دست انداختم تو سينه اش كفتم سوتينم كه نداري مامان تعجب كرد كفت تو از كجا ميدوني ماجرا واسش تعريف كردم مامان تو اون حالش منو بغل كرد كفت ناراحت شدي منم دست كردم تو سينهاش لب شو بوسيدم خوابوندشم رو تخت كيرمو در اوردم خودش اومد كرد تو دهنش واسم ساك زد دست كردم شرتشو دراوردم كردم تو كسش واي داغ داغ بود.......
     
#684 | Posted: 15 Feb 2014 05:40

مادر زن هوسناک


سلام

من 33 سالمه و 6ساله ازدواج کردم از همون روزهای اول تو کف سینه های مادرزنم بودم اخه هروقت خونشون میرفتم لباسهایی تن میکرد که سینه های سفیدش معلوم میشد بعدازاینکه با شهوتناک اشنا شدم و داستانهای سکسی با مادرزن رو خوندم جراتم بیشتر شد و شوخیهای زیادی باهاش میکردم تا اینکه یواش یواش رومون به همدیگه بیشتر وا شد بعد مدتی بادادن اس ام اس های عشقولانه وسکسی اوهم تمام وکمال اس های منو جواب میداد و دیگه همدیگرو جور دیگه ای تحویل میگرفتیم تا اینکه یه روز بعد اینکه پدر زنم رفت سرکار رفتم خونشون برای درست کردن دیش ماهوارشون البته به مادر زنم امار داده بودم که میامموقعی که وارد خونه شدم چشام داشت از کاسه در میومد مادرزنم یه تاپ قرمز با دامن خوشگل تنش کرده بود نشستم کنارشو زدم رو پاهاش بهش گفتم خوب جواب اس هارو میدی خندید وچیزی نگفت بعد خوردن چایی و یکم شیطونی (البته درحد حرف)خواستم برم که بهش گفتم یه لب بهم نمیدی اونم که انگار از خداش بود شروع کرد لب گرفتن از من @منم که شیطون رو درس میدادم یه جوری ازش لب گرفتم که دیدم کم کم شل شد و رو زمین نشست و دراز کشید دامنش ناخوداگاه بالا رفته بود و شورتش سفیدش معلوم میشد داشتم دیوونه میشدم کیرم داشت شلوارمو پاره میکرد عقلم فرمان نمیداد نگاش کردم دیدم رنگش پریده (طفلکی انگار هیچکسی تا حالا اینجوری لباشو نخورده بود )بردمش گوشه اتاق و یه اب قند براش درست کردم و بهش دادم خوردبعداز مدتی که حالش بهتر شد بهش گفتم دمت گرم حال دادی اونم گفت تا حالا با کسی اینطوری لب نگرفته بودم همینطور که تو بقلم دراز کشیده بود دستم رو بردم سمت سوتینش که دستم رو گرفت گفت دیگه اینقدر پررو نشو ولی با اصرار من که فقط میخام نوازشش کنم اروم شد یکم که گذشت دیدم تو حال خودش نیست منم سریع سینه شو تو دهنم گرفتم و شروع بخوردنش کردم خیلی ازم خواهش کرد که تمومش کنم ولی من تصمیم خودمو گرفته بودم بعد گذشت چند لحظه دوباره پررو بازی من گل کرد و یواش یواش دستم رو سمت شرتش بردم که دیدم به به شرت خانوم خیس خیس شده با گریه وناله ازم دوباره خواهش کرد که پاشم برم خونم ولی من بجای رفتن دستم رو تو شرتش کردم وای چقدر داغ بود یواش یواش شرتش رو دراوردم و مادرزنم فقط گریه میکرد که تورو خدا بسته عجب قلطی کردم بهت گفتم بیا خونمون یکم که با کسش بازی کردم باشلوار روش خوابیدم و شروع کردم به مالوندن کیرم رو کسش یکم که گذشت دیدم دیگه چیزی نمیگه و بیحال شده یواشکی کیرمو در اوردمو کردم تو کسش که یکدفعه جیغی کشید و منو از روش پرتم کردمنم رو هوا ابم اومد سریع از خجالت از خونه زدم بیرون و تا 2*3 روز اون سمتی افتابی نشدم بعد چند روز دیدم اس داده که قهر کردی این طرفها نمیای جوابشو دادم روم نمیشه بیام اونم گفت اون روز رو فراموش کن گذشته ها گذشته از اون روز دیگه به مادرزنم به چشم اینکه بازم میتونم بکنمش نگاه میکردم یکی دو هفته ای گذشت که دیدم اس داده بیا خونمون کارت دارم رفتم خونشون و دیدم یه لباس سکسی پوشیده منم که منتظر چنین لحظه ای بودم بردمش تو خونه خوابوندمش رو کاناپه شروع کردم به لب گرفتن و خوردن ممه هاش بعدش شرتش رو دراوردم شروع کردم به خوردن کسش یه جور اه وناله میکرد که نگو ونپرس بعد اروم کیرمو تو کس تپلش کردم اینقدر تلمبه زدم کسش عین لبو شد تا ابم اومد و ریختم لای سینه هاش از اون روز به بعد چند بار دیگه حسابی کردمش ولی الان پشیمونم و میخام دیگه این رابطه ادامه نداشته باشه ولی مادرزنم ول کنم نیست دوستهای گلم اگه کسی چنین تجربه ای رو داشته کمکم کنه تا ازاین مخمصه ای که خودم واسه خودم درست کردم فرار کنم باید.

پایان
     
#685 | Posted: 16 Feb 2014 01:30 | Edited By: shomal

داداش جونم

سلام به همه کسانی که عاشق سکس خانوادگی هستن خودمو معرفی کنم من مریم 28ساله 2ساله که ازدواج کردم از یکی از شهرهای ایران. داستانو بنویسم که حوصلتون سر نره من یه داداشی دارم خیلی پسر خوش هیکل وخوشگل هست شوهرم خیلی موقع یخاطر کارش به بیرون شهر میره یه بار زنگ زد که 2شب نمیتونه بیاد به داداشت زنگ بزن تنها نمون بیاد پیشت/ یادم رفته اسم داداشمو بگم اسمش علی 22 سالشه/زنگ زدم علی امیر(شوهرم)دو روز نیست شبا بیا اینجا بمون گفت باشه شب شد اومد شامو باهم خوردیم بعد کمی فیلم نگا کردیم دیر وقت بود گفتم داداش من میرم بخابم شببخیر گفتم رفتم بخابم ساعت 3/4 بود بیدار شدم تشنه بودم اروم رفتم اشپز خونه اب بخورم که علی تو سالن خوابیده بیدار نشه دیدم چراغ حموم روشنه اروم رفتم در کمی باز بود توی حموم دیده میشد وقتی علی رو دیدم انگاری یه اب سرد از سرم ریختن کیرشو گرفته بود دستش داشت شرت های کثیف منو بو میکرد رو کیرش می کشید میخاستم برم تو دعواش کنم از دلم نیومد.


فقط میخواستم نگاهش کنم خودم یه جوری خوشم اومده بود که علی با شرت های من اینجوری داره حال میکنه من هم داشتم حال میکردم که شرتم خیس خیس شده بود ابش اومد ریخت رو شرتهام من زود رفتم اتاقم تا صبح خوابم نبرد همش به کیر علی که بزرگ بود فکر میکردم
صبح شد باهم صبحانه خوردیم انگاری چیزی نشده بود گفت کار دارم شب میام منم که دیگه فکرم کار نمیکرد چیکار کنم که اون کیرو تو کوسم جا بدم خیلی فکر کردم اخرش کیر علی شکستم داد وتصمیم کرفتم به داداشی کوس بدم شب که نزدیک شد یه شرت قرمز توری تنگ پوشیدم سوتین نپوشیدم یه دامن کوتاه با یه تاپی که سینه هام تا نصف بیرون بود تن کردم کمی هم ارایش کردم منتظرش شدم تا اومد/ وقتی درو بروش باز کردم چشاش برق افتاد ابجی عروسی میری گفتم اره باخنده گفتم عروسی منو تو خندیدیم رفتیم تو براش چای اوردم وقتی خم شدم سینه هام که کامل دیده میشد با چشاش داشت سینه همو میخورد گفتم چیه ندیدی گفت نه گفتم ای شیطون من خواهرتم گفت باشه ولی .....اونجاشو نگفت/
بعد روبروش نشستم طوری که پاهامو ازهم باز کنم کوسمو ببینه.کمی باز کردم دیدم داره یواشکی دید میزنه الکی انگاری هواسم جای دیگه هست کمی هم باز کردم میدونستم بد جوری حشری شده بعد کفتم میترسم تنهایی بخوابم میای باهم بخوابیم گفت اره اره می ترسی بیام باهم بخابیم رفتیم تو اتاق گفتم گرمه من میخوام لباسامو در بیارم گفت برم بیرو دربیاری گفتم چرا من خواهرتم چه اشکالی داره نشست روتخت تاپمو در اوردم دامنو در اوردم فقط یه شرت توری موند گفت بدنت چه قدر خوشگله خوشبحال شوهرت/ گفتم شیطون گرمت نیست پاشو دربیار بخوابیم گفت نگا نکن گفتم باشه داشت در میاورد برگشتم دیدم وای کیرش بلند شده الکی داد زدم علی اون چیه خجالت بکش گفت مریم دست خودم نیست مگه میشه بدنتو دیدو اینجوری نشدبا خنده گفتم چه طوری گفت اون شرت تنگی که تنت کردی/ میخوا ی من دربیارم گفتم تو دوست داری بامن سکس کنی گفت نگو که دارم میمیرم ارزومه زیرت کنم گفتم زود باش که می خوام تا صبح جرم بدی پرید روم شرتمو در اورد و شرو کرد به خوردن کوسم چنان کوسمو لیس میزد نگو/ داشتم از حال میرفتم از اینکه داداشم کوسمو میخورد خیلی حال میکردم دیگه تحملم تموم شده بود علی زود باش جرم بده کیر میخوام زود باش وقتی سر کیرشو گذاشت دهانه ی کوسم داشتم از حال قش میکردم داداشم داشت منو از کوس میکرد خیلی حال میداد گفت کونم میدی گفتم چرا ندم داداشی تو هر جور دوس داری خواهرتو جر بده

کیرش بزرگ بود کونم نیمرفت کمی لیس کرد با نگشتش باز کرد بعد باز نتونست گفتم بخواب نسشتم روش یواش یواش رفت داخل اه اه اولش سوزش داشت رفته رفته تبدیل به حال شد به به کون دادن به داداشی چقدر حشری کنندس کمی خم شدم هم از کون میکرد هم از کوس داشت ابش می اومد که گفتم بریز داخل کوسم اخه حامله میشی کفتم نترس قرص میخورم با چنان فشاری ابشو ریخت کوسم که فکر کردم کوسم ترکید افتاد روم کمی نازم وبوسم کرد بهش قول دادم که هر وقت هر طوری که دوست داشت جرم بده چند ماهی هست که مدام سکس داریم خیلی ازش رازییم کاش همه ی خواهران از این داداشها داشتن ...

پایان
     
#686 | Posted: 17 Feb 2014 23:03 | Edited By: shomal

مامان و راننده آژانس

من سعید 19 ساله هستم و مادری دارم35-36 سالمه 14 ساله بود که ازدواج کرده خیلی خوش اندام و قیافه بکری داره و علاقه خاصی به پوشیدن مانتوهای توسی مایل به سفید داره .نوع روژی که همیشه می زنه آدم دیوانه می کنه اگر دوست دارین روزی سکس می کنید با کسی با شباهتهای مادرم سکس کنید رنگ پوست مادرم می بینید مابین گندمی روشن و سفید وای خیلی توپه وقتی تو خونه دامن و یک پیراهن آستین کوتاه شیشه می پوشه می شه کرستشو دید و سینه هاشو که قابل توصیف نیست . چند بار که شبها با بابام سکس می کرد من یواشکی از اتاق خوابم بیرون می امدم و فال گوش می ایستادم تا وقایع بشنوم ولی در کل 5 دقیقه هر از گاهی اوخ و اوف می شنیدم و هیچ یک فکر عجیبی به سرم زد رفتم تمام پس اندازم و یک ساعت نقره که مادر بزرگم از سوئیس اورده بود فروختم با کلی مکافات و 4 دوربین و یک دستگاه مرکزی شون خریدم و زمانی که مادرم و پدرم در خونه نبودن و رفته بودن چالوس نصاب اوردم و نصبشون کرد و دستگاهش رو هم تو کشوی میز کامپیوترم گذاشتم و فقط سیمشو به کارت کامپیوترم وصل شد وای دلم تالاب تولوپ می زد
منتظر بودم پدرمادرم بیان و من ببینمشون که چطور سکس می کنن بالاخره آمدن دیدم پدرم فورا رفت تو حمام و مادرم دو دست کت و شلوار براش اماده کرد گذاشت رو مبل پرسیدم مامان بابا جایی می ره گفت اره تو راه بهش خبر دادن ماموریت یک هفته ای تو اصفهان داره باید امشب با همکاراش حرکت کنن .

من تا این شنیدم خیلی ناراحت شدم داشتم دیونه می شدم بابا از حموم بیرون اومد و اماده شد مقدار زیادی پول به مامان داد و خداحافظی کرد و رفت مامان شام رو کشید و من بعد شام گفتم خوابم می یاد رفتم خوابیدم مامان هم رفت تو اتاقش و تلویزیون روشن کرد و به فیلم سینمایی نگاه می کرد چراغها هم روشن بودند از تخت بلند شدو تمام لباس تن شو در اورد و یک لباس خواب پوشید داشتم دیونه می شدم چی دیدم فکر اینکه بیشتر از این نمی تونم مامان تو این هفته ببینم ناراحت بودم یهو فکر عجیبی به ذهنم خطور کرد چرا حتما باید سکس مامانم و پدرمو ببینم دنبال یک مرد ی باشم که بتونه مامانم بکنه ، بعد مدتی فکر کردن یک نفر به ذهنم امد و نقشه این کار مثل پازل جمع شد طراحی نقشه تا ساعت 5 صبح طول کشید ساعت 6 صبح خوابیدم جمعه بود کاری هم نداشتیم تا ساعت 12 خوابیدم
مامان ساعت دوازده امد گفت یالا پاشو چقدر می خوابی منهم که یهویی منتظر چیزی پاشم فورا از خواب بلند شدم مامان دیدم که دوش گرفته و یک دامن سیاه رسمی که خانم های خارجی می پوشن ، پوشیده با یک پیرهن استین حلقه ابریشم و حریر انقدر نازکشه براحتی می تونم سوتینشو ببینم وقتی صبحانه می خوردم همش به فکر اجرای نقشه ام بودم تصور لحظه ای که یک مرد اونو می کنه به مادرم گفتم با دوستام قراردارم باید برم انقلاب چندتا کتاب بخریم بعد هم چون فوتبال داریم می ریم سالن پس ساک ورزشی ام رو می برم شب بر می گردم ساعت 2 ظهر زنگ زدم آژانس و گفتم آقا محمود بفرستن (مردی قوی هیکل و کم مو)راننده ای که یکی دوبار دیده بودمش آقا محمود امد و گفتم اقا محمود برو انقلاب . در مسیربه مادرم زنگ زدم گفتم مامان ده شب می یام برام غذای خوبی اماده کن هم بابا نیست سرت گرم شه هم از تنهایی نترسی مامان گفت مشکلی نیست دستم کردم تو کاپشن چهار فصلم و کیف پولم در اوردم توی کیف پول عکس مامانم که تو عروسی پسر عموم گرفته شده بود گذاشته بودم یک تراول در آورد به اقا محمود دادم تا کرایه رو ازش کم کنه و کیفو توری باز گذاشتم که بتونه عکس مادرمو خوب ببینه اقا محمود هم خوب معتل کرد و گفت دیگه تراول پول خرده منم کیفو باز نگه داشتم تا مابقی پول بزارم توش .
کلید خونه هم دستم بود و قتی می خواستم پیاده شم عمدا جاش گذاشتم وقتی پیاده شدم گفتم اقا محمود ساک از صندلی عقب بردارم اقا محمود متوجه کلید شده بود و دستشو گذاشته بود رو کلید ، کار من تقریبا تمام شده بود رفتم به گشت و گذارهای بی هدف و دیدن فوتبال تو استادیوم تا ساعت 7 عصر شد از بیتابی می مردم که آیا اتفاقی افتاده یا نه کل 5 ساعت گذشته تمام افکارم سکس مامان بود دیگه به مامان زنگ زدم گوشی رو برنداشت با خودم گفتم حتما مشغوله به به کیرم تو خیایان داشت راست می شد برای همین کاپشن چهار فصلم تو دستم گرفتم یک بار هم ساعت.7.30 زنگ زدم این بار گوشی رو برداشت و گفتم مامان من 10 بر می گردم برام شام چی درست کردی با صدایی گرفته گفت حال شام درست کردن نداشتم یک چیزی بخور بیرون بیا من هم بهش گفتم مامان چرا صدات گرفته گفت فکر کنم سرما خوردم برای اونو . منم گفتم شب می بینمت چیزی نمی خواهی مامان گفت نه بعد خداحافظی و گوشی رو قطع کردم من تقریبا مطمئن بودم اتفاقی براش افتاده درست 5 دقیقه به 10 خانه بودم رفتم فورا پیش مامان گفتم سلام مامی کجایی گفت دارم می خوابم بخور کردم دارم می خوایم تو هم نیا اتاق شاید انفولانزا باشه منم گفتم بریم دکتر گفت لازم نیست شاید حساسیت فصلی باشه خوب نشدم فردا می ریم
من هم فورا رفتم سراغ دستگاه دوربین ها و از ساعت 2 مرور فیلم ذخیره رو استارت کردم تا ساعت 3 خبری نبود مامان جارو برقی می کشیدو تلویزیون تو اتاق نشیمن همین طوری روشن بود ساعت 3 زنگ تلفن خورد مژگان خانم دوست مادرم بود گفت تو بوتیک همیشگیشون هنگامه خانم لباس های جدیدی آورده بهتره یک سری اونجا بزنه تا جنس های خوبش نبردن مامان هم شروع کرد به آماده شدن ، رفت کنار آینه و آرایش همیشکی اش کرد همون مانتویی که خیلی دوست داشت و بیشتر برای خرید و بیرون رفتن می پوشید درست همین که تو تصویر گذاشتم داشت کمربندی که خالم از سرو براش خریدم بود که روی مانتوش می بست همین که کمر بست یهو دو تا دست از پشت دو تا سینه مادرم گرفت مامان جیغ وحشتناکی کشید من خودم تو باز پخش فیلم از جا پریدم مادرم فورا برگشت تا ببیند دست کیه رو سینه ش دید که یک مرد غریبه ناشناس، خواست دوباره جیغ بکشه که اون مرد غریبه (بله آقا محمود) دستشو محکم جلوی دهن مامان گذاشت حالا آقا محمود نمی دونست کجا مامانو ولو کنه فورا مادرم بر گردوند و یک مشت محکم به شکمش زد تا مادرم بجای جیغ از درد سرخ شد و به گریه افتاد مادرم روی فرش اتاق نشیمن دراز کرد و آقا محمود شروع کرد به باز کردن دکمه های مانتو مامانم، و مادرم همش با گریه می گفت تو رو خدا من شوهر دارم تو رو جون عزیزت من شوهر دارم آقا محمود هم بی توجه به التماس های مادرم همچنان مشغول باز کردن دکمه های ورسیدن به تن مادرم بود که به کمربند مادرم رسید آقا محمود نمی دونم با خوش چه فکری کرد خواست با فشار کمربند مانتو باز کنه که دید مامانمو با کمربند داره بلند می کنه مامان خواست دوباره داد بکشه که دویاره مشت محکمی به شکش آقا محمود زد و مادرم خفه شدو گریه های مقطعی می کرد
بالاخره آقا محمود کمربند باز کرد و مانتو رو از جان مادرم کند مامان خالا با دامن و یک جوراب شلوار و یک پیرهن حریر و ابریشم حالا آسیب پذیر تر شد بلوزش با یک اشاره آقا محمود پاره شد و سینه های سفید مادرم در داخل سوتین سیاهش شروع کرد به تحریک آقا محمود آقا محمد شروع به خوردن لبای مادرم کرد مادرم همش صورتشو تکون می داد تا مانع از لب گیری آقا محمود بشه ولی آقا محمود موفق تر، به خوردن گردن مادرم ادامه می داد خواست دامن مادرم دربیاره که مادرم به جفتک پرانی پرداخت آقا محمود اصلا دامنو رها کرد و جوراب شلوار مادرم پاره کرد تا پاهای خوش فرم و روشن مادرم عیان شود بعد فورا سنگینی خودشو رو مادرم رها کرد مادرم گریه اش اوج گرفت آقا محمود از زیر دامن دستشو برد تو و کس مادرم رو چندین بار فشاز محکمی داد که از حالت صورت مادر به عمق فشار وارده می تونستم پی ببرم مامان می گفت خواهش می کنم منو رها کن ولی بی فایده بود آقا محمود شروع به لخت شدن کرد و لخت در برابر مادرم ایستاد مادرم با دیدن هیکل برهنه و آلت تناسلی بزرگ به عمق مصیبتی که قرار بود سرش بیاد پی برد دوباره شروع به جفتک پرانی کرد ولی آقا محمود هر دوتای پای مادرم گرفت و اونو تابوند و روی جفت پاهای مامانم نشست تا زیپ پشت دامن مادرم باز کنه موفق شد دامن و شورت مامنم یکجا با هم پائین کشید کرسته مامان رو هم باز کرد حالا لخت لخت مامان بر گردوند و خواست کیرشو بزاره تو کوس مامان که مامان پاهاش جفت کرد تا اقا محمود نتونه تو کسش بزاره اقا محمود گفت زن حالا کونتو بجاش می کنم
مامان با ناله گفت نه،نه،نه همینکه خواست کونشو به فرش بچسبونه ، تا پا هاش باز شد اقا محمود با زرنگی یک پاشو گذاشت وسط پای مادرم و تقریبا دیگه کار مامان تموم شد به سرعت و فشار محکم کیرشو داخل کوس مامان کرد وای مادرم جیغ کشید و گریه و اقا محمود هم صاحب تن مادرم شده بود و همه تکنیکها ی سکس رو روی مادرم پیاده می کرد مدتی بعد مادرم گریه نمی کرد و تنها سرش رو به یک طرف چرخانده بود و به یک نقطه خیره شده بود . آقا محمود که نوش جونش خوب مامانو می کرد چه کمر و توانی داشت با تمام قدرت مادرمو می کرد انگار مادرمو رو ویبره گذاشتن . می شد قدرت یک مرد و در تسلط به یک زن را کاملا در روش کردن مامانم دید البته این نظر منه مامان اصلا لذت نمی برد نمی دانم این به خاطر کیر کلفت آقا محمود بود یا اینکه به خاطر عدم رضایت خودش هر بار که کیر آقا محمود وارد کوس مامان می شد مادرم حالت عجیبی داشت که قابل وصف نیست من تا این لحظه سکس فقط از کامپیوتر دیده بودم واقعا زنان ایرانی تو لطافت سکسی رقیب ندارن لطافت تن مادرم منو داشت که از پشت مانیتور به سکس نگاه می کرد بیهوشم می کرد من فقط خیره به کارهای آقا محمود بودم انگار خودم داشتم مامانو می کردم آقا محمود دو تا سینه های مادرمو تو کف دستش گرفت و با چند بار فشار زیاد کیر شو تا ته تو کس مامان کرد مامان بیهوش شد و آقا محمود هم با سرعت زیاد به تلمبه ردن تو کس مامان ادامه داد بعد یک دقیقه مامان به هوش امد و بهت زده چند قطره اشک از چشمانش سرازیر شد در این حین آقا محمود کیرشو فورا از کس مامان در آورد و شورت سیاه مامان که کنار افتاده بود برداشت و تمام آبشو خالی کرد توی شورت مامان بعد مامانم رها کردو یک طرف ولو شد بعد 10 دقیقه از جاش بلند شد لباسشو تنش کرد و شرتو مامان گذاشت تو شلوارش به مامان گفت چیزی نشده که می خواستی 30 چهل سال فقط به یک مرد بدی خسته نمی شی به شوهرت نگو طلاقت می ده تازه تو کس ات هم ابم نریختم طوری نیست برو یک دوشی بگیر حالت خوب می شه و بعد رفت
مامان هم شروع کرد به گریه و خوابش برد تا ساعت 7 که من زنگ زدم همون جا خوابش برده بود بعد زنگ من بیدار شده بود و به حموم رفته بود وقتی از حموم در امده بود معلوم بود کمی حالش خوب شده رفت از کمد لباس هاش یک شرته قرمز و سوتین قرمز تنش کرد و همون دامن پاش کرد پیرهنو رو هم انداخت تو سطل آشغال و رفت جلوی اینه به خودش نگاه کرد و بعد رفت دراز کشید . من واقعا لذت بردم خیلی جالب بود اما می شد بدتر از این بشه فقط من شانس آوردم اگر آقا محمود مادرم می کشت یا مادرم خودشو می کشت شانس آوردم حالا تصمیم دارم اینبار یک جور دیگه سکس مادرم تجربه کنم منتظرم هفته بعدام، بابام 4 روز می ره مشهد . و من فرصت دارم نقشه ام عملی کنم شاید نوعی دیگر پیام به محمود فرستادم تا دوباره بیاد و یا فکر خودمو اجرا کنم تو ته وجودم فکر می کنم این دفعه باید مامان یک کمی بیشتر تو فشار باشه و کمی درد جنسی بیشترو البته وباید اینبار خودش هم ارضا بشه م منون از همه خواننده ها...


پایان
     
#687 | Posted: 19 Feb 2014 23:50

ســـــــــــــــکس با پـــدرم

سلام من آرزو هستم و ميخوام داستان سکس با بابامو بگم که 100% واقعيه

لباس خوابي که دوبنده بود و تا وسط رونم بلنديش بود رو پوشيدم رفتم روتخت .بعد از يکربع گفتم برم آب بخورم.ديدم بابام هنوز نرفته بخوابه.گفتم بابايي چرا هنوز نخوابيدي؟؟؟؟ گفت تنهايي خوابم نميبره.سريع گفتم ميخواي بيام پيشت باهم بخوابيم؟؟؟ گفت نه زشته.توي دلم گفتم سه روزه داره منو لاپايي ميکنه حالا ميگه پيشم بخوابي زشته؟؟؟؟؟ بهش گفتم مگه چيه خوب؟؟ توکه بابامي تازه کسي اينجا نيست که ميگي زشته؟؟؟ گفتم برو منم آب بخورم ميام.وقتي رفتم تواتاق خوابشون بابام پتو رو کشيده بود روش و فقط يک چراغ خواب روشن بود.منم رفتم زير پتو و بابام دستش روي متکا بود.سرمو گذاشتم روي بازوش.دستمم گذاشتم روسينش که ديدم لخته.آروم زانوم رو زدم به رونش ديدم شلوارکشم درآورده؟؟؟؟ گفتم بابا چرا لخت شدي؟؟؟ گفت من هميشه همينطوري ميخوابم.گفتم مامان رو خيلي دوست داري؟؟؟ گفت خوب معلومه که آره.گفتم منو چي؟؟؟ گفت تو رو هم همينطور.گفتم منم خيلي دوستت دارم و يه بوس از لبش کردم.ماتش برد و نگام کرد؟؟؟ دست انداختم گردنش و يه بوس ديگه از لبش کردم.اونم منو بغل کرد و لبمو بوسيد و شروع کرد بخوردن لبم.وووااييييي.چند لحظه بعد منم باهاش همراه شدم.بعد اومد سراغ گردن و لاله گوشم و دستش رو کرد توي لباسم يه سينم روگرفت و شروع کرد بماليدن سينم.لباسمو درآورد و شروع کرد خوردن سينم و ماليدن کوووونم چند دقيقه بعد با اينکه خيلي حشري شده بودم گفتم بسههههههه بابا حالم دوباره بد شده / پشتم رو کردم بهش و خودمو چسبوندم بهش گفتم شب بخير.بابام با من و من و با صداي آرومي توگوشم گفت شب بخير.10 دقيقه اي گذشت کيرررر بابام هنوز لاي کوووونم شق بود ولي بابام هيچ تکوني بخودش نميداد فقط کيررررش بعضي وقتها يه کوچولو تکون ميخورد که آروم گفت آرزو بيداري؟؟؟؟ جواب ندادم تا فکر کنه خوابم و ببينم ميخواد چکار کنه؟؟؟ بابام کيرررشو کشيد عقب و توف کرد توي دستش و ماليد لاي کووونم انگار به کيرررر خودشم زده بود.بعد با يه دستش لاکووووونم رو بازکرد و کيررررررررشو گذاشت جلو سوراخ کوووونم يه کم فشار داد و نگهداشت.آخ خ خ خخخخ.منم که تجربه کون دادن رو داشتم خودم رو شل کرده بودم و به بيرون زوررررر ميزدم که راحتتر و با درد کمتري بره توشششششششش.بابام دوباره کيرشو کشيد عقب و ازم جدا شد و وقتي اومد دستشو کرد لاي کووونم احساس کردم داره کرم ميماله به سوراخم و با يه انگشت کرد توکوووونم که توششششش کرمي بشه و سوراخمم بازشه.دوباره با دستش کووونم رو بازکرد و کيررررش رو گذاشت روي سوراخ کووونم و آروم فشاررررر داد.اووووووووووف.سرش رفت توشششششش و دردم گرفته بود ولي هيچ صدايي نکردم.يواش يواش تا جاييکه تونست کرد توششششششش.آخ خ خ خخخخخ.چون کونم بزرگ و قلمبه بود بيشتر از اون نميتونست بکنه توشششششش.يه خورده نگهداشت بعد درآورد و دوباره آروم کرد توکوووووونم.ايندفعه دردش کمتر بود يدفعه دستمو گذاشتم پشت باسنش و برگشتم.گفتم چکار ميکني با دخترت؟؟؟؟؟؟؟؟؟.بابام ترسيد و خواست بکشه بيرون که نزاشتم و گفتم چرا اين کارو کردي؟؟؟؟؟؟؟ گفت سه روزه که ديوونم کردي نتونستم ديگه جلوي خودمو بگيرم بايد خودمو خالي ميکردم.گفتم سه دفعه که لاي کووونمو لاي پام خالي کردي بستت نبود بابايي؟؟؟؟؟؟؟؟ گفت يعني تو ميفهميدي من چيکار ميکردم؟؟؟؟ پس چرا هيچي نگفتي؟؟؟ گفتم چي بايد ميگفتم؟؟؟؟ خوب خواستم حالا که بابام دوست داره با من حال کنه منم مخالفتي نکنم چون دوستت دارم بابايي حالا هم راحت باش و کارتو بکن منم دهنم قرصه.کوووونمو بهش فشششاااررررررررررر دادم و زانوهامو جمع کردم بالا.اونم شروع کرد آروم تلمبه زدن.چند دقيقه بعد گفت دمر شو.منم شدم و اونم با من چرخيد و خوابيد روم دستهاشم برد زيرم و سينه هامو گرفت تودستاش و باز آروم کيررررش رو تو کوووونم بالا پايين ميکرد.تو اين مدت هم هي از تپلي و نرمي و تنگي کونم و از بدنم تعريف ميکرد و آخ خ خ خخخخخخخ جووووووووووووون و آآآآ آه ه ه ه و او ه ه ه ه و خلاصه از همين حرفا که موقع سکس ميزنن ميزد و منم همينطور.پاهامو باز کردم و کووونم رو دادم بالا.يکي از دستهاش روگرفتم بردم رو کووووووووسسسسمممممممم اونم شروع کرد به ماليدنش.گفت چقدر خودتو خيس کردي؟؟؟؟ گفتم آخه توهم منو ديووووووووووونه کرديييييييييي.کووونم رو همونجوري بالا نگهداشته بودم و بابام هم آروم تلمبه ميزد ولي موقعيکه ميرفت توششششش محکم فشارررررر ميداد که تا تهش بره ولي نميتونست چون شش هفت سانتش لاي کووون گندم ميموند.خلاصه بعد يک ربعي که من دو دفعه با نالههه و آه ه ه ه و اوه ه ه ه و خيال راحت از پنهون نکردن حسم به ارگاسم رسيده بودم بابام گفت آبم داره مياااااااااادددددددد.گفتم بزار بياد که کووونم تشششنهء تشنهُ آب کيرررررته باباي کيرررررر کلفتمممممم.گفت پس بگير دختره کككوووون گنده من.با فشاررررررررررررررر محکم آبش رو توي کووونم خالي کرد و با فرياد آآآآآآآآآه ه ه ههههههه ميکشيد.منم گفتم جووووووون چه دددااااااغهههههه سسسووووووختمممممممم جووووووووووونمممممممممممم وااااااااااااايييي مامااااااااان کجايي ببيني آب شوهرت توي کونمهههههههه فکر کردي فقط خودت ميتوني با اين کيررررررر کلفت حال کني؟؟؟؟؟(البته بعدا فهميدم که مامانم همون موقع داشته با يه نفر حالش رو ميبرده).بابام که همه آبشو خالي کرد بي حرکت خوابيد روم و منم ساکت شدم.بابام درگوشم ميگفت مرسي آرزو خيلي حال دادي گل بابا.گفتم نوش جون منم خيلي حال کردم قابل هم نداشت مال خودته.بالاخره آدم بايد ازحاصل دست رنجش استفاده کنه ديگه توهم کردي بابام خنديد گفت اي شيطون.10 دقيقه اي همينطوري بابام روم بود و کيرش کوچيک شد و خودش از کونم دراومد ولي هنوز خوب بود و حال ميداد.گفتم برو بشورش اونم با صابون بعد بيا تا يه حال اساسي کنيم؟؟؟ آخه دوست نداشتم کيري که توکونم بوده رو بخورم.بابا رفت تو حموم منم رفتم دستشويي و آبها رو از کونم خالي کردم و خودمو شستم و اومدم روتخت. چراغم روشن کردم تا زير نور همديگه رو خوب ببينيم....


پایان
     
#688 | Posted: 20 Feb 2014 19:08
سلام دوستان من اسم واقعیمو نمیگم ونمیدونم این داستانها راستن یادروغ اما هرچه باشن تواصل موضوع تاثیرنداره ومن فکر میکنم اکثرداستانها رو یک نفر نوشته چون ازلحاظ چیدمان کلمات ومتن شبیح به همند.
من به صورت اتتفاقی وارد این سایت شدم ومیخوام یکی از عجیبترین وبهترین سکس عمرمو براتون بنویسم من ۳۲ساله ومتاهلم اصالتا خوزستانی وچند سالی بوشهر زندگی میکنم واسه خاطر کارم شریک من هم بوشهری وتوی یک ساختمان بزرگ دو طبقه در یکی از شهرهای بوشهر زندگی میکنیم داستان بر میگرده به ایام عید۹۲ من هر سال چند روز قبل از عید تا اخر تعطیلات به خوزستان میرم واسه دیدن پدرمادر وبستگانم اما قبل از عید مشکلی برام پیش اومد که نتونستم همراه زن وبچه ام به اهواز برم وبایدتااخرسیزده بدر به تنهایی بوشهر میموندم مایک همسایه داشتیم که فقط ایام عید میومدند توی خونشون چون شوهر مهتاب خانم توی یکی از کشورای عربی مسئول یه شرکت بزرگ بودواونجا زندگی میکردند وفقط ایام تعطیلی عید و موقع تابستون که بچه هاش درس نمیخوندند به ایران میومدند و خونشون رو به همین خاطر به کسی اجاره نمیدادند یه خونه بزرگ وقشنگ به سبک خونه های خلیجی وشیخ نشین عربی مهتاب خانم دوتا دختر داشت یکی ۱۵ ساله ویکی ۱۰ ساله یه زن ۳۲ ساله باقد ۱۷۵ واندامی مانکنی که وقتی ادم نگاهش میکرد یاد ستاره های هالیوودی میفتاد از زیبایی چیزی کم نداشت وهمین باعث شده بود تمام محل وهرکسی که مهتابو میدید ارزو کنه کاش فقط بتونه لمسش کنه واون اندام روئیایشو دراغوش بکشه خودش هم بعدها بهم گفت که چه پیشنهادهای از دوست وفامیل واشنا بهش که ندادند واز این بابت خیلی عصبی بود مهتاب ۱۵سالش بود که بایه مرد ۳۰ساله پولدار ازدواج کرد وبه خاطر همین اختلاف سنی شوهرش ارضاش نمیکرد مهتاب چون طعم کیر رو تو ۱۵ سالگی چشیده بود خیلی هات وحشری بود وتا قبل از اشنایش بامن یک بار به شوهرش خیانت کرده البته نمیشه اسمش خیانت گذاشت بهش تجاوز شده بود سه تا مرد عرب توی یه ارایشگاه خارج کشور گیرش انداختند اونم از ترس ابروش چیزی نگفت اونهم ده سال پیش اما بهم گفت که خیلی بهش حال دادند با کلی هم پول بگزریم بریم سر داستان خودمون مهتاب بازن شریک من دختر خاله بود وخیلی هم دوس داشتن باهم بودند وتمام وقتی که توی ایران بود با نسرین زن شریکم بود هرجا میرفتن باهم بودند نسرین مثل خواهر من میمونه وخیلی منو دوست داره یه زن ۴۵ ساله مهربون ودوست داشتنی اینو هم بگم که رابطه من وشریکم که ده سال با هم شریکیم مثل دوتا برادریم حتی موقع خوردن شام ونهار همه دور همیم وفقط واسه وخونه مون یکیه لحتی بیشتر مواقع پایین میخوابم والان هم که زن وبچه ام نیستن بیشتر خونه شریکم هستم وفقط موقع خواب میام بالا مهتاب وقتی میومد پیش نسرین به یه بهونه ای میرفتم پایین که نگاهش کنم مهتاب خیلی راحت بود تو خونه وبدون چادر توی خونه نسرین میگشت بچه های نسرین به مهتاب میگفتن خاله من هم مهتابو خاله صدا میزدم مهتاب قلیون بوشهری میکشید ومنم اکثر مواقع باهاش قلیون میکشیدم وباهم صحبت میکردیم من سالهای پیش هم مهتابو میدیدم اما هیچ وقت به اندازه امسال ندیده بودمش واز نزدیک باهاش هم صحبت نشدم خلاصه یک روز دریکی از میوه فروشیهای محل ایستاده بودم که مهتابو دیدم داره خرید میکنه رفتم تو مغازه که مهتابو دید بزنم همدیگرو که دیدیم چنان سلام واحوالپرسی گرمی بامن کرد که خودم شاخ دراوردم خلاصه بعد از سوا کردن میوه وکلی خرید به میوه فروشی گفت زنگ بزن به تاکسی بیاد منو ببره ومن از خدا خواسته گفتم اجازه بدید من برسونمتون واون گفت که مزاحم شما نمیشم واز این حرفها منهم معطل نکردمو نزاشتم حرفش تموم بشه کارتون میوه رو برداشتمو گذاشتم تو ماشین وقتی اومد سوار بشه درجلوباز کرد وصندلی جلو نشست راه زیادی نبود بهم گفت ترسیدم بهتون بربخوره عقب بشینم منم گفتم اختیار دارید واز این صحبتها پیش خودم گفتم دیگه موقعیت از این بهتر گیر نمیاد دلم زدم به دریا که شماره تلفن بهش بدم اما میترسیدم به نسرین بگه وابروریزی بشه خلاصه عطر تنش فضای ماشینو روانی کرده بود توراه مسیرو از یه کوچه دیگه اومدم که راه دورتر بشه اما فایده نداشت داشتیم میرسیدیم که بهش گفتم هر وقت کاری داشتید یا خریدی داشتید تعارف نکنید شمارمو یادداشت کن شاید لازم بشه در کمال ناباوری گفت گوشیم خاموش شده شما شمارمو یادداشت کن اون لحظه انگار توخواب بودم باورش برام سخت بود که داره بهم شماره میده خدایا هدفش از این کار چی بود اخه باشناختی که ازش داشتم میدونستم زن پاک ونجیبیه واین نجابت در چهره ورفتارش معلوم بود خلاصه پیادش کردم واومدم خونه هنوز هیچی نشده فکر کردم دنیارو فتح کردم گوشی برداشتم ویه اس تبریک سال نو بهش دادم وپایینش نوشتم از اشنایتون خوشبختم ۱۰ دقیقه ای گذشت که اونم یه پیام تبریک داد وزیرش نوشت منم همینطور دوباره نوشتم شما خیلی مهربونید وزیبا اونم جواب داد خلاصه هراسی میدادم اونم جواب میداد باورم نمیشد اخر شب شد که یه اس بهش دادم وشب بخیر گفتم ونوشتم میبوسمت که اونم شب بخیر گفت اونشب تا صبح نخوابیدم میدونستم که همیشه تا ساعت ده خوابه یه اس بهش دادم وگفتم عزیزم نمیای اینور(خونه نسرین) که گفت تا یه ربع دیگه میاد منم سریع رفتم صورتمو اصلاح کردمو یه دست لباس نو پوشیدم ویه ععطر ملایم زدم ورفتم پایین به نسرین گفتم خاله صبحونه میخوام واونم بامهربونی برام صبحونه اورد وبهم گفت که خیلی به خودت رسیدی کجا به سلامتی منم گفتم که یه قرار کاری دارم وباید برم شرکت توهمین موقع دیدم در خونه باز شد از چیزی که میدیدم دهنم واموند مهتاب بود به همراه دختر کوچیکش یه لباس عربی بلند با مقنعه عریی مهتاب به حدی زیبا بود که نیاز به ارایش نداشت توی اون لباس مشکی بلند شده بود مثل فرشته ها یه رژملایم هم زده بود که زیباییش چندین برابر کرده بود من توی اشپزخونه بودم وقتی منو دید سلام کرد وگفت شما هم اینجا هستید زبونم بند اومده بود تعارف کردم بیاد صبحونه بخوره واونم اومد سرمیز صبحانه ویه چای برای خودش ریخت پسر شریکم اسمش فرهاده وبیست سالشه اونم خونه بود یه خواهر هم داشت ۱۷ سالش رویا اسمشه اونم خونه بود وهمه داشتن مارو نگاه میکردن به نظرم اومد همه به ما شک کردن از زیر میز پامو رسوندم به انگشت پای محتاب که دیدم چشاش خمار شدن ویه چشمک به من زد من رفتم بیرون وچند ساعت بعد برگشتم چند روز گذشت ومن ومهتاب که انگار دوتا نامزدیم فقط تلفنی واس ام اس باهم صحبت میکردیم در مورد همه چی وهمه کس شاید درروز حدود ۵ت۶ساعت تلفنی باهم حرف میزدیم وروزی صدتا اس به هم میدادیم تااینکه یه روز خونواده شریکم به یک عروسی توی یک شهر دیگه از استان دعوت شدن وهمشون صبح زود راهی شدن هرچه اسرار کردن من نرفتم وقتی خونه خالی شد وهمه رفتن ومتمئن شدم از شهر خوارج شدن به مهتاب زنگ زدم بیاد چون ارشب قبل باهم هماهنگ شدیم اینو بگم تو این چند روز به حدی مهتاب و حشری کرده بودم که داشت دیونه میشد ساعت حدود ۸صبح بود درحیاط رو باز گذاشتم واومدم بالا مهتاب اومد ودر رو بست ازپشت پنجره داشتم میدیدم باورم نمیشد خیال میکردم همش خوابه اما واقعیت داشت مهتاب پله ها رو اومد بالا درو باز کرد واومد تو رفت بهش دست دادم ویه بوس ازش گرفت من یه شلوارک پام بود ویه زیرپوش استین حلقه ای من ۱۸۰ قد دارم سبزه ام صورتم نه چاقه نه لاغر سبیل پرپشت وبلندی دارم واکثربچها بهم میگن سبیل موهام هم فرند مهتاب یه چرخی تو خونه زدوبه دقت داشت وسایل خونه رونگاه میکرد بهم گفت خونه قشنگی داری معلومه زنت باسلیقه هست بهش گفتم چیزی میخوری برات بیارم گفت یه لیوان اب منم یه لیوان شربت بهش دادم وروسریشو از سرش دراوردم دستتم انداختم دور کمرش ولبام گذاشتم رو لبش ونزاشتم نفس بکشه دامنشو بالا زدم دیدم شرت پاش نیست دستم که رفت روکسش چشاش تانیمه بیشتر باز نمیشدن دستشوگذاشت روکیرم واونوگرفت تودستش وگفت وایییییییییییی فکرنمیکردم اینقد بزرگ باشه رومبل که نشسته بودروی زمین روبروش زانو زدم ودامنش دراوردم پاش باز کردم وزبونم کشیدم رو کسش وای چه عطری داشت دستش توی موهام بود وسرم و فشارمیداد لای کسش بهش گفتم تابتو در بیار تابشو که دراورد و سینه هاشو دیدم دیونه شدم شروع کردم خوردن سینه هاش وبادستم چوچولش میمالوندم که گفت زود باش کیرتو بده پدرسگ گفتم الان زوده بریم تواتاق خواب وقتی بلندش کردم چادرشو پیچوند دور خودش چادرشو کشیدم وبدو رفت تو اتاق خواب وای ازپشت وقتی کونش دیدم که داره میلرزه دیوونه شده رفت روی تخت و یه پتو دور خودش گرفت منم لباسم دراوردم پتوکنارکشیدم جلوش وایستادم که اومد کیرمو گذاشت تودهنش حرفه ای ساک نمیزد سعی میکرد کیرمو تااخربخوره ولی تانصفشو بیشتر نمیتونست بخوره دراز کشیدوپاهاشوبازکرد دوتامتکاگذاشتم زیر کمرش وشروع کردم به خوردن ۵دقیقه ای که خوردم التماس میکرد بکنش تو ومن این کارو نمیکردم داشتم کیرمو روی کسش میکشیدم سرشو هم میزاشتم در کسش ولی نمیکردم تو دیگه داشت التماس میکرد واشک توچشماش جم شده بودکه کیرم وتودستش گرفت وحل داد توکسش کیرم وتا اخر حل داد توکسش وپاهاشوحلقه زددورکمرم زبونموحل دادم تودهنش داشت زبونمو میکند نفساش بطور ترسناکی بودند داشت خر خر میکرد اولش ترسیدم داشت ارگاسم میشدصداش بالا نمیومد تواوج لذت بود دیگه داشت از نفس میفتاد که فهمیدم ابش اومده نفساش داشت عادی میشدمیگفت جرم بده تو روخدا ولم نکنی قول بهم بده که تنهام نزاری تودیگه مال منی وقتی کیرموداشتم درمیوردم ابش روکیرم جمع شده بود به حالت سگی خوابوندمش واز عقب شروع کردم به تلمبه زدن تو کسش تازه داشتم گرم میشدم اخه صبح زود یه بست شیره انداخته بودم بالا کیرمودر سوراخ کونش که میکشیدم حشریتر میشد فهمیدم که روی کونش حساسه بهم گفت به قیافت نمیاداهل مواد باشی چیزی کشیدی که ابت نمیاد گفتم قرص خوردمه یکم تف زدم سرکیرم وگذاشتم درکونش که گفت اونجا نه گفتم فقط سرش که دیدم ساکت موند وچیزی نگفت کونش تنگ بود ولی من چنان حرفه ای کردم توش که دردش نگیره دوسه تا تلمبه که زدم گفت میخوام نگات کنم برگشت روکمر ویکم تف زد در کونش وکیرم گذاشت درکونش وای کیرمو که حل دادم توکونش شروع کردم به خوردن سینه هاش که دیدم دوباره رفت تو حالت خلسه دوباره داشت ارضاءمیشد ونفساش به شماره افتاد داشت زیر دست وپام مثل یه ماهی که ازاب درش بیاری بالا پایین میکرد منم بادیدن این صحنه که حشریم کرده بود ابم میومد گفتم کجات بریزم گفت هرجا دوس داری گفتم بگو داره میاد ملتمسانه گفت کونم منم باشنیدن کلمه کونم بافشارتمام ابمو توکونش خالی کردم ودوتامون با هم ارضا شدیم بعد هم خودمون جمع وجور کردیم و اون رفت خونشون بعداز اون دوبار دیگه هم سکس داشتیم تا تابستون که دوسه بار کردمش والان هم اون شده معشوقه من ومن هم بجز اون با کس دیگه ای رابطه ندارم امیدوارم از داستانم خوشتون امده باشه
     
#689 | Posted: 24 Feb 2014 23:26

مامان حشری


اسمم سروشه 21 سالمه تک فرزندم مامانمم لیلی 40 ساله با قد165 وسینهای درشت،یه شب ساعت 12 بابامو مامانم خواب بودن من حشری بودم رفتم پای TVنشستم تا 2 شب این کانال اون کانال کردم تا یه فیلم سوپر اومد کیرمو از تو شلوارم در اوردم روی مبل لم دادم مشغول دیدن شدم داشتم جق میزدم که از رو شیشه بوفه کنار TVدیدم مادرم پشتمه منم هیچ عکس العملی نشون ندادم تا بره دیدم بله داره فیلمو میبینه ساکته من همون جور ساکت موندم بازم ولی کلی ترسیده بودم که اومد در گوشم یواش گفت خیلی شیطونی سروش پاشو بخواب منم برگشتم نگاش کردم منو بوسید گفت راحت باش ولی به پا بابات نیادورفت دستشویی منم حیرون شده بودم رفتم خوابیدم رو تختم ولی خوابم نبر دهمش تو فکر این بودم که مامانم چرا اینقدر راحت بود باهام خلاصه همین جوری رفتم تو فکر که شاید بدش نمیاد اونم ببینه کیرم راست شد پاشدم در اتاق و بستم لخت شدم بدون شورت جق بزنم که یدفعه در اتاقم باز شد دیدم مامانمه گفت سروش امشب چته منم با اون کیر راست گفتم هیچی امشب گیر دادی مامان من جونم اگه میای چیزی هم میبینی ازم نباید این جوری بهم گیر بدی که گفت نه عزیزم من میخوام باهات راحتر باشم دیگه وقت زن دادنته تو هم با من راحت باش فعلا پاشو این تی شرتو از رو بدنت بردار لباستو بپوش بابات فردا صبح زود میخواد بره شمال 10 روزی تنهاییم کلی با هم حرف میزنیم یه وقت بابات نیاد صبح اینجوری ببینتت تو هم خواب باشی و رفت منم لباسامو پوشیدم با کلی فکر کردن به حرفای مامانم خوابم برد.صبح خواب موندم وقتی پاشدم دیدم ساعت 10 با موبایلم زنگ زدم سرکارم مرخصی گرفتم و رفتم که برم دستششویی دیدم مامانم تو اشپزخونه یه لباس خواب ساتن مشکی بلند تنشه که شورتو سوتین سفیدش از زیرش کاملا پیداس،سلام کردم گفت سلام عزیزم نمیخوای بری سرکار شنیدم زنگ زدی گفتی نمیری باباتم رفته پس برو اول یه دوشش بگیر بعد بیا صبحونه بخوریممنم رفتم تو حموم کیرمم راست شده بود میخواستم به عشقه مامانم یه جق بزنم که در حمومو زد گفت زود بیای کاری نکنی تنهایی تو حموم من دیگه دوزاریم از حرفا ولباس پوشیدن مامانم افتاد سریع دوش گرفتم اومدم خودمو خشک کردم که مامانم گفت سروشم فقط شورت بپوش بیا منم لباس راحت پوشیدم تا تو راحت باشیو خجالت نکشی منم نامردی نکردم یه شورت ابی تنگ داشتم پوشیدم رفتم تو اشپزخونه تا مامانمو دیدم کیرم راست شد ولی به روم نیورد نشسستم صبحونمو بخورم روی میز مامانمم نشت جلوم وای خدا چاک سینهاش داشت دیونم میکرد خلاصه مامانم گفت سروش اگه دوست دختر داری بیار خونه با من راحت باش گفتم دارم ولی خونه نمیاد گفت پس هر وقت خواستی بیار دیگه هیچی نگفت رفت نشست روی مبل منم صبحونمو خوردم وقتی پاشدم گفت بیا اینجا پیشم منم با اون کیر راست رفتم نشستم کنارش گفتم مامان تو هم از اون فیلم دیشبیا دوست داری گفت اره اگه میخوای بزار با هم ببینیم منم گفتم اره رفتم از تو اتاقم یه سی دی سوپر داشتم که بس که دیده بودمش حفظ بودم اوردم گذاشتم نشستم پیش مامانم یه 5 دقیقه ای که دیدیم مامانم گفت عزیزم مگه نگفتم راحت باش پاشو شورتتو در بیارمنم پاشدم شورتمو در اوردم کیرم کاملا سیخ بود که مامانم گفت وای قربونه کیر پسرم برم سروش دوست داری برات بمالمش گفتم اره مامان حالم خیلی بده مامانمم با دستش کیرمو گرفت میمالید گفت تو هم اگه میخوای منو بمال منم که حشریه حشری سریع با یه دستم سینه مامانمو مالیدم گفتم مامان چقدر سینهات نرمو گندس دوست دارم بخورمشون گفت سروش جان پاشو بریم رو تخت بعد رفتیم تو اتاق من مامانمو بغل کردم ازش لب گرفتم مامانم گفت اخ جون دستشو میزد به کیرمو هی میگفت جون منم لباسشو در اوردم اونم برگشت گفت بند سوتینمو باز کن منم باز کردمو از پشت چسبیدم به مامانم با دستم سیینهاشو میمالیدم کیرمم چسبونده کونم گنشو کیرمو ممالیدم بهش گفت سروش دوست دارم این ده روز روزی 10دفعه بکنیم من بردمش رو تختو با یه دستم یکی از سینهاشو میمالیدم با زبونمم نوک اون یکیو لیس میزدم مامانم گفت سروش کسمو بمال دارم دیونه میشم منم دستمو بردم رو کسش دیدم وای چقدر خیسه هیو مامانم گفت در بیار پاشو بکن مامانتو منم شورتشو در اوردمو کیرمو گذاشتم تو کسش گفت اخ جون چه حالی میده بکن با دستمم سینهاشو میمالیدم انقدر تلمبه زدم تا داشت ابم میومد گفتم مامان ابم داره میاد گفت بریز همشو تو کسم منم همه ابمو ریختم تو کسشو خوابیدم کنارش.


نوشته :حمید
     

#690 | Posted: 28 Feb 2014 22:07

سفر من و مامان و خاله و زندایی به کیش


سلام عزیزان من 25 سروش و مامانم 40 خالم 43 زنداییم 41 .این سه تا پارسال تصمیم گرفتن مجردی برن کیش ولی شوهراشون گفتن یکی باید باهاتون بیادمن تک فرزندم شغل ازاد اما بچه های خالمو زنداییمم رفتن سر زندگیشون.خلاصه قرار شد.مامانم وخالم جفتشون تقریبا یه هیکلشون شبیه همه قدشون 165 سینه مامانم از خالم کمی کوچیکتره کمی هم شکم دارن سینه خالم خیلی گندس ولی زنداییم خدایی مایکنه قد 170 با سینهای اناری رو فرم بدون شکم.ساعت 5 بعدظهر رسیدیم هتل یه سوییت 2 خوابه گرفتیم رفتیم وسایلو گذاشتیم همه گفتن بریم بگریم بیرو بعد کمی استراحت،رفتیم بیرون نزدیک یه پاساژ شدیم زنها هم که عاشق خریدرفتن تو پاساژ بعد از مقداری خرید رسیدن به یک مغازه لباس زیر بعد از کمی پچ پچ بمن گفتن وایسم بیرون تا بیان اخه ورود اقایون ممنوع بود،بعد مدتی اومدن ما رفتیم ساعت 10 بود هتل شام خوردیم رفتیم تو سوییت،هر خواب 2تخت داشت با یه پذیرایه کوچیک،دستشویی تو پذیرایی بود حموم تو یکی از خوابا بود با وانو رخکن جدا،من رفتم حموم وقتی تموم شد اومدم تو رخکن شنیدم مامانم داره به خالم میگه چه شورتی گرفت قرمز وقتی برگردی بپوشی جلوش جرت میده که خالم گفت نه بابا الان 1 ساله تو کفم زیاد سکس نمکنیم منم که دیدم حرفای جالب میزنن رفتم شیرو باز گذاشتم که تابلو نشهدوباره اومدم گوش وایسادم ،مامانم داشت میگفت ما هم همینطوریم بعد خالم گفت کاش با اونا اومده بودیم اینجا خیلی میطلبه که زنداییم اومد گفت با کیا مامانم گفت با شوهرامون یه دفعه زنداییم گفت ای گفتی با این لباس خواب ساتنای مشکی که خریدیم اگه اینجا بودن امشب صفا میکردیم خالم به زنداییم گفت بسه گیتی کسم داره خیس میشه که مامانم گفت بسه بریم الان سروش میاد،رفتن منم یه جق حسابی زدم اومدم بیرون یه شلوارکو تی شرت پوشیدم رفتم پیششون،من که تا اون لحظه به سکس با هیچ کدومشون فکر نمی کردم تا دیدمشون اول سه تاشونو یه نگاه سکسی کردم،مامانم یه شتوار استرج مشکی با یه تاپ ابی نرم که سوتین ابیشم بندش از رو دوشش معلوم بود تنش بود،خالم یه دامن بلند مشکی نرم با یه پیرهن کرپ که سینهاش زده بود بیرون،زنداییمم با سر همی پوشده تقریبا تنگ نشسته بودن پای تی وی،حرف جای خواب شد که خالم گفت سروش تو باید پیش من بخوابی،بعد از کمی صحبت رفتم تو اتاق رو تخت خوابیدم که دیدم خالم گفت به مامانم اینا منم میرم پیش سروش جان میخوابم،منم فکرم در گیر اون حرفا بود کیرم راست شد،خالم اومد تو گفت امشب واسه اولین بار میخوام کنارت بخوابم اجازه هست گفتم بله خله جان اومد نشست رو تخت جوراباشو در اورد گفت سروش جان پتو رو بکش رومون،منم بلند شدم پتو رو بکشم دیدم دامن خالم رفته بالا بدتر حشری شدم پتو رو کشیدم رومون که خالم گفت عزیزم یه ماچ بده به خاله منم رفتم که ببوسمش دستشو انداخت دور گردنم گفت قربونت برم بیا بغلم،همین حین دیدم چراغ ها همه خاموش شدمامانو زنداییمم رفتن تو اون اتاق بخوابن،وقتی خالم بغلم کرد منم دستمو انداختم دور سرش منم بوسیدمش یه لحظه میخواستم که دستمو بندازم دور سرش بدنم چسبید به بدنش جوری که کیر شقم میمالید به شکمش،خالم فهمید ولی چیزی نگفت هی با موهام بازی میکرد منم با دستم پشت کمر خالمو از روی اون پیرهن نرمش میمالیدم دیگه که دیدم چیزی نمیگه یواش یواش با بند سوتینش بازی میکردم گفتم خاله اینو باز کن من جا تو نفسم گرفت،گفت باشه عزیزم،شروع کرد دکمهای پیرنشو باز کردو در اوردش گفت حالا تو از پشت بازش کن منم بدن سفیدشو با اون سینهای بزگ دیدم داشت ابم میومد،سریع بازش کردم وقتی خالم میخواست دوباره پیرهنشو تنش کنه گفتم خاله برگرد گفت چیه عزیزم گفتم خاله تنت نکن،پیرهنشو گرفتم گذاشتم کنار گفت زشته در همین حال وقتی سینه هاشو دیدم بی اختیار دستمو گذاشتم روشو شروع کردم مالیدن دیدم راضیه پاشدم درو بستم لباسامو با شورتمم در اوردم رفتم رو تخت،گفت سروش جان من خالتم گفتم مگه من حموم بودم کست خیس نشده بود که گفت پس حرفارو گوش دادی منم گفتم خاله پاشو تا بلند شد دامنو شورتشو دادم پایین تا میخواست حرف بزنه گذاشتمش رو تخت خودمم نشستم زمین وسط پاهاش دهنمو گذاشتم رو کسش زبونمو کردم تو با دستامم اون سینهای بزرگشو میمالیدم،دیگه ساکت شدو نوک سینهاش کم کم بلند شد حسابی کسشو خوردم اونم با دستش سرمو میمالید وای اب کسش در اومده بود بلند شدم کیرمو کردم توش هی میگفت اخ جون کم کم صداش داشت بلند میشد ولی دستمو گذاشتم جلو دهنش بعد خم شدم ازش لب گرفتمو با سینهاش بازی میکردم،دیدم ابم داره میاد گفتم خاله ابم داره میاد گفت چه زود عزیزم همشو بریز تو کسم در نیاریا تا منم بشم خلاصه همه ابمو ریختم تو کسش کیرمو در اوردم گفت وای سروش خیلی حال داد ولی من ارضا نشدم پاشو برو کیرتو بشورو بیا حشریممنم رفتم شستم اومدم بی حال رو تخت خالم گفت اگه ارضام نکنی امشب کیرتو میبرم میزارمش تو کسم نشت وسط پاهام شروع کرد به خوردن منم یه لحظه نگام به در افتاد دیدم در داره تکون میخوره،مامانم با زنداییم بخاطر صدای ما اومده بودن از وسطای سکسو دیده بودن ولی اونا هم حشری شده بودن،منم از ترس چشامو بستم ولی بعد چند دقیقه که باز کردم دیدم مامانم لخت شده داره لباس زنداییمو در میاره وای اخ جون داشتم کون زنداییمو میدیدم که مامانم دست انداخت شورتشو داد پایین ،خالم بس که حشری بود داشت کیرمو میخورد متوجه نشده بود وقتی فهمید پا شد دید اینا تختن سه تایی همو بغل کردن اومدن یواش یواش رو تخت منم رفتم از پشت کیرمو گذاشتم رو کون مامانم با دستمم سینهاشو میمالیدم هیچ کسی هم حرف نمیزد فقط صدای اخ جون شنیده میشد،یه دفعه مامانم برگشت بلند شد دست منو گرفت بلندم کرد رفت تکیه داد به ذیوار گفت فقط بکون کیرتو تو کسم منم یه پاشو دادم بالا کیرمو دادم تو کس خیسش داد زد اخ جون بکن پسرم اون سینهای گندشم شروع کردم خوردن،خالمو زنداییمم داشتن کس همو میخوردن ،مامانو حسابی از جلو کردم گفت سروش کیرتو در بیار بکن تو سوراخ کونم،بعد کیرمو دراورد مامانم دولا شد دستشو زد به دیوار منم نوک کیرمو گذاشتم رو سوراخ کونش یواش یواش دادم تو ،تا ته رفت تو کونش با دستامم اون سینهای اویزونشو میمالیدم ،مامانم گفت ابتو بریز تو سوراخم منم ابم هومد ریختم تو سوراخشو در اوردم...بعد وقتی کیرمو از سوراخ کون مامانم در اوردم برگشت منو بغلم کردوازم لب گرفتو یواش گفت سروش جونم به ارزوم رسیدم بعدا برات توضیح میدم عزیزم،یه دفعه شنیدم زنداییم داد میزنه میگه منم کیر میخوام بسه لادن کسم داره اتیش میگیره،منم رفتم پیششون رو تخت با دستان جفت سینه های زندایمو میمالیدمو ازش لب گرفتم خالمم داشت کس زنداییمو میخورد،یه دفعه زندایم با دستش کیر منو گرفت با اب کیری که بهش بود گذاشت دهنش هی میگفت سروش چرا خوابیده و شروع کرد خوردنو میک زدن تا نیم ساعت مامانم گفت پسرم با کیرش جرم داده میخوام بخوابم که تو این ده روز باید اندازه تمام عمرم منو بکنهو رفت تو اون اتاق خوابید،خالمم حشریه حشری اومد بالا سر من گفت خاله جون ببین امشبو از من داری بیا کسمو بخور یه خورده بخوری ارضا میشم بعد گفت امشب که حالوشو لیلی کرد نذاشت پسرش با کیرش کس دیگه ایو ارضا کنه،منم گفتم خاله جونم قربون این سینهای بزرگت برم بیا کستو بزار رو دهنم،خالمم کسشو گذاشت رو دهنم منم حسابی هر چی اب کس بود توش میک زدم گفتم خاله 10 روز اینجاییم تو این 10 روز میخوام جوری بکنمتون که به هیچ کس دیگه جز من ندید که خالم گفت عزیزم کس ما سه تا دیگه واسه تو هست که بعد 20 دقیقه ای که کس خالمو میخوردم میگفت اخ جون بخور وای جرش بده دارم میشم که ی دفعه بی حال افتاد کنار من رو تخت،منم که دیگه فکر نم کردم حتی با خوردن کیرم تو دهنه زندایم شق کنم با شنیدن حرفای خالمو لخت دیدنشون حس کردم کیرم تو دهنه زندایم داره راست میشه که زندایمم خوردنشو سریع تر کردو در همین حین خالم بوسم کردگفت سروش جون گیتی و جرش بده اون داییت بهش حال نمیده گیتی الان 5 ماهه که میگه داییت سیرش نمی کنه و رفت پیش مامانم،منم کیرم شق شق شد تو دهنه زندایم بهش گفتم زندایی پا شو بیا بشین روش تا کست حال بیاد میخوام امشب حسابی کیرموبمالم به چوچولت گفت اخ جون سروش کاش تو شوهرم بودی من ادم حشریم بعد اومد نشت رو کیرمو وقتی کیرم رفت تو کس خیسش داد زد وایییییییییییییییییییییییییییی چه کیرییییییییییییییییی داریییی چقدر کلفته جووووووووووووووووووووووووووووووون جوووووووووون شروع کرد بالا پایین کردن منم گفتم نوشه جونت زندایی این کیرم از این به بعد ماله مامانمو تو خالمه گفت خوش به حال مامانت هر وقت که بابات نباشه دیگه میدونه راحت میتونه کیرتو بذاره ساعتا تو کسش منم گفتم زندایی تو هم هر وقت دایی نبود زنگ بزنی میام میکنمت هی میگفت اخ جوننن وای وای کسم منم با دستام سینهای اناری زنداییمو میما لیدم ،حسابی جفتمون خیس عرق بودیم که زنداییم گفت سروش دارم ارگاسم میشم منم گفتم منم نزدیکه ابم بیادزندایم گفت در نیاریا همه ابتو بریز تو کسم منم لوله هامو مثل لیلیو لادن بستم 6 ماه پیش ،اومد خوابید رو سینم لبشو گذاشت رو لبمو حسابی از هم لب گرفتیم گفتم زندایی داره ابم میاد گفت اخ جون بریز تو کسم بریز که ببینی کس من بهتره یا مامانت منم گفتم زندایی اومد داد زد اخ جون تا حالا انقدر سکس بهم حال نداده بود بعدش منم لخت پیش زنداییم خوابیدم تا صبح...


ما خوابیدیم تا صبح ،صبح مامانم اومد در گوش گفت عزیزم پاشو دیگه مامانت کیر میخواد با دستشم با کیرم بازی میکرد منم پا شدم سلام کردمو بوسیدمش گفت برو یه دوش بگیر بیا بریم صبونه بخوریم،هر 3تا رفته بودن حموم وقتی من پا شدم منم رفتمو اومدم بیرون مامانم گفت بیا بیریم اونا رفتن،مامانمم چادرشو سر کرد رفتیم پایین پیش خالمو زنداییم منم با یه مقدار خجالت سلام کردم اونا هم جواب دادن زندایم گفت سروش جونم چه خوب شد اومدی صبح ما یه صحبتایی کردیم میخوایم با تو هم در میون بذاریم گفتم چی شده خالم گفت سروش دوست داری شوهرامونو بیاریم تو جمع سکس گروهی منم همینجور موندم که زندایم گفت داییت بیشتر وقتا تو سایت داره داستان سکسی میخونه من میدونم که بدش نمیاد خالمم گفت شوهر منم با من مامانم گفت باباتم با من خالم پس باید زودتر بریم تهران خلاصه ما تا 6 روز با کلی عشقو حال برگشتیم تهران،خلاصه میکنم،بعد 1 هفته قرار شد همه 6 روز دیگه بریم انتالیا،وقتی رسیدیم یه هتلی که تور برامون گرفته بود یه ویلا 3خوابه برامون رزرو کرده بود ساعت 6 بعدظهر بود که واردویلا شدیم که یه استخر خصوصی هم پشتش بود که از جایی دید نداشت،این 3تا زنا هم تو این چند روز قبل اینکه بیایم مخ شوهراشونو زده بودن که تو ترکیه بیحجاب بگردن،منم از روزی که از کیش اومده بودیم فقط 3 دفعه مامانمو با خالمو کردم خیلی حشری بودم،هر کسی با زنش رفت تو یه اتاق منم رفتم یه دوری زدم ساعت 8 بود اومدم تو دیدم همه حاضرن میگن یواش یواش بریم شام اما از لباس پوشیدن زنا کف کرده بودم،مامانم با یه تاپ مشکیو یه استرج تنگ که سینه گندش کاملا پیدا بودوکس حشریش برجسته شده بود،خالمم با یه سر همی مشکی حریر تنگ تا پایین باسنشو یه ساپورت مشکی نازکم پاش بود،زندایمم با کت مشکی یفه بازو دامن خیلی کوتاه که از وسط یقش چاک سینش کاملا پیدا بود،رفتیم شام خوردیمو بعد مقداری مشروب به اسرار خانوما قرار شد بریم دسکو هتل برقسن ولی زنا گیر دادن با جی شوهراشونو عوض کنن مردا هم که دیگه با دیدن این صحنه از زناشون حشری شده بودنو مست بودن قبول کردنو رفتیم تو دیسکو مامانم به دایم گفت تو بیا با من خالمم به بابام گفت تو هم با من بیا زندایمم با شوهر خالم رفت منم نششستم مشروب میخوردمو تماشا میکردم ولی چون شلوغ بود فقط یه لحظه مامانمو دیدم که دست داییم رو باسنشه داره میمالش،دیگه چیزی نفهمیدم تا 1 ساعت بعد که اومدن مامانم اومد در گوشم گفت امشب سروش جونم میخوام تا صبح به تو داییتو شوهر خالت کس بدم راه افتادیم رفتیم ویلا،زنا امارو به مردا داده بودنو که مامانم دست داییمو گرفته بود بابامم دست خالمو شوهر خالمم دست زنداییمو تا رسیدیم ویلا دیدم مامانم گفت اول منو داداشم جلو شما سکس میکنیم تا کسی دیگه خجالت نکشه همه قبول کردن مامانم دست دایمو گرفت از هم لب گرفتن دایمم با دستش باسنه مامانمو میمالید مامانم جلو دایم زانو زد کمر بندشو باز کرد شلوارشو در اورد کیر دایمو از شورتش در اورد دایم نشست رو یه مبل جلو همه مامانم کیر گنده داییمو کرد تو دهنش من کنار خالم نشته بودم که بابام دست انداخته بود گردنش با یه دستشم داشت سینهای خالمو میمالید که کنار بابامم زندایم نشسته بود شوهر خالم داشت دکمه کتشو باز میکرد منم دستمو کردم لباس خالم کسشو میمالیدم فضای اونجا پر از اه و اوه سکسی شده بود که خالم پاشد لباسشو در اورد گفت من کیر میخوام دست بابامو گرفت بابامو لخت کرد وای کیر بابام شق شق شده بود خالم بابامو گذاشت رو مبل خودشم نشست روش با دستش کیر بابامو داد توکسشو داد میزد سروش بیا سینمو بمال مامانمم پاشد تی شرتشو در اورد استرجشم داد پایین با شورتش نشست رو کیر داییمو بالا پایین میکرد شوهر خالمم زنداییمو لخت کرد و شروع کرد به کردنش ...منم سریع لخت شدم رفتم پشت خالم داشت رو کیر بابام بالا پایین میکرد سینهاشو میمالیدم خالم داد میزد اخ جون بکنیدم کیر میخوام مامانمم میگفت بکنم داداش عزیزم کسمو جر بده زندایمم اخو اوخی با صدای بلند راه انداخته بود داییم کیرشو از کس مامانم در اورد دراز کشید زمین مامانمم از پشت نشست رو کیر دایم کیر دایمو کرد تو سوراخشو داد میزد میگفت جون بعد گفت سروشم بیا تو هم کیرتو بکن تو کسم من 2تا کیر میخوام من رفتم کیرمو کردم تو کس مامانمو تلمبه میزدم داییمم داشت سینهای گنده مامانمو میمالید بعد دیدم شوهر خالم داره میگه ابم داره میاد داییم گفت همه ابتو بریز تو کس زنم بزار حال بیاد بابامم گفت منم ابم داره میاد خالم گفت اخ جون عزیزم بریزش تو کسم منم به دایم گفتم دایی تو هم ابتو بریز تو کون مامانم منم میرم زنداییمو میکنم که مامانم دستمو گرفت گفت سروش نرو من دوست دارم ابتو بریزی تو کس من داییم ابش اومد منم کیرمو در اوردم مامانم پاشد نشست رو مبل بی حال داییمم همون جا دراز کشید بابامم ابشو ریخت تو کس خالم اونا هم کنار همدیگه از هم لب میگرفتن شوهر خالمم وقتی ابش اومد رفت تو یه اتاق خوابید که زنداییم اومد جلو داییم بغلم نشست گفت سروش بیا منو بکن گرفت گذاشت من ارضا نشدم منم زنداییمو کنار دایم خوابوندم رو زمین کیر شقمو دایم با دستش گرفت گذاشت تو کس زنشو سینهای زنشو میک میزدو منم زنشو جلوش میکردم که دایم به زنش گفت حال میده کیر سروش زندایم گفت خیلی کیرش خوشمزس دایم رفت نشسست پیش خالمو با سینه های خالم ور میرفت که خالم گفت اخ جون من بازم کیر میخوام مامانمم رفت کیر بابامو کرد تو دهنشو شروع کرد ساک زدن ،کیر دایم بلند شد خالمو خوابوند رو مبل دمر از پشت کیرشو کرد تو سوراخ خالم،زندایمو میکردم که داد زد گفت سروش دارم میشم تندتر بکن اخ جون بکن سریع تر بکن که دیدم زندایم بیحال شد منم کیر شقمو در اوردم دیدم مامانم کیر بابامو از دهنش در اورد اومد پیشم گفت خالت رس باباتو کشیده بیا منوبکن منم مامانمو نشوندم رو مبلو کیرمو گذاشتم تو کسش داد میزدم اخ کس مامانم یه چیز دیگس به مامانم گفتم مامان جونم ابمو میخوری گفت اره عزیزم هر وقت اومد کیرتو بزار دهنم میخوام تا اخرین قطرشو بخورم،بابامم رفت تو یه اتاق خوابید زندایمم رفت تو یه اتاق دیگه،دایمم مگفت قربون ابجیای خوش کسم برمو داشت خالمو جرر میداد خالم به دایم میگفت داداش ابتو بیار جر خوردم که بعد چند دقیقه اب دایم اومدو اونا هم رفتن خوابیدن منو مامانم تنها موندیم مامانم گفت سروش از این به بعدم دیگهمیتونی منو جلو بابات تو خونه بکنی منم گفتم مامان کس تو یه چیز دیگس مامانم گفت عزیزم سینهامو بخور منم سینهاشو گذاشتم تو دهنمو مامانم گفت زود باش دارم میشم منم تندتر کردم بهد دیدم داره ابم میاد کیرمو در اوردم همه ابمو خالی کردم تو دهن مادرم ،دیگه از اون روز به بعد همه با همین جمع با هم سکس میکنیم،به درخواست خالم که الانم شمالیم این داستانو اینجا نوشتم..........................امیدوارم خوب باشه و با خوندن این داستان خانوما واقایون نهایت لذتو ببرن


پایان
     
صفحه  صفحه 69 از 82:  « پیشین  1  ...  68  69  70  ...  81  82  پسین » 
داستان و خاطرات سکسی انجمن لوتی / داستان و خاطرات سکسی / Incest Sexy Story ^ داستان های سکسی با محارم بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List    YouTube URL  Image Link  URL Link   
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums

Copyright © Looti.net 2009-2014.