تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها  
Sexology - سکسولوژی

طریقه ساخت کیر و کس مصنوعی....با همان کیفیت

صفحه  صفحه 2 از 3:  « پیشین  1  2  3  پسین »  
#11 | Posted: 10 Jun 2015 13:26
برای ساختن یک دیلدو اول طرح دیلدو رو روی یک برگ کاغذ کامل میکشین سپس با استفاده از آکاسیو که پر قطر باشه بهتره . اگر باریک بود چند تا رو روی هم بذارید و بچسبونید . طرح دیلدو رو روی آکاسیو میکشین و با تیغ برش بدین . وقتی آماده شد به وسیله یک نوار چسب برق کاملا آنرا پوشش بدین .چسب و دور دیلدو بپیچید .
دیلدو شما آماده بهره وری است . با کمترین هزینه بهترین نتیجه...
و هر مدلی که دوست داشته باشین
ضرر نمیکنید ... امتحان کنید ...


_________________________________

جقی ها این روش متداولترینشه کیر شق شده رو با وازلین مالش بدین فیلم سوپر ویا داستان و شورت و کرست خواهر و... بنگرید آنگاه کیرتونو تو مشتتون هر مدل که میخواهید سفت بیشتر و شل هم کمتر و حالا راحت لیز میخوره تو دستتون و جق بزنید دوستان به جای وازلین از صابون و ریکا وتاید الستفاده نکنید چون پوسته کسرتونو اول از بین میبره بعدم سوزش چون از شوراخ کیر میره تو وقتی آبتونم اومد موقع جیش کیرتون میسوزه حالا هم کلاهکش پوست نداره وهم نمیتونید جیش بکنید
     
#12 | Posted: 5 Aug 2015 13:00
يه خيار يا موز يا هويج روش كاندوم بكشيد ميشه كير مصنوعى بهمين سادگى

__________
یکی از دوستان اینجا گفتن که با قلب گیری از کیر توسط پودر آلژینات که برا قالب گیری دندان پزشکی هست استفاده کنیم
و برای مر کردن قالب از سیلیون خارجی
این سیلیکون باید از کجا تهیه کرد
من جایی ندیدم داشته باشن
که سیلیکون رابر احتمالا منظور شما هست.ولی نیافتم
چیزی که در دسترس دیدم پودر فوری در دندان مزشکی هست که خیلی گرونه.کیلویی 200 هزار +آب فوری که اونم قسمتش زیاده
کسی هست راهنمایی کنه سیلیکون از کجا میشه تهیه کرد
اگر بشه این بهترسن روش هست
البته سیلیکون بهداشتی باید باشه

رفت كه رفت
     
#13 | Posted: 29 Aug 2015 10:31
سلام من با چسب آکواریوم و کاندم یه کیر با حال درست کردم اونم نه به روشی که دوستمون گفته بود چون دردسر زیادی داشت البته از روشی که اون گفت الهام ( بکنمش چه کسیه این دختر فامیلمون ) گرفتم . برای شما هم میگم .
مواد لازم برای یک کیر استاندارد : کاندوم - شیشه آب معدنی کوچک ۱ عدد - چسب آکواریوم ۱ عدد
یک شیشه آب معدنی کوچیکو برمی دارید و کارو شروع میکنید:

۱- سر و تهش و میبرید ۲- به صورت طولی هم برش میدهید از بالا تا پائین ( شکل شیشه باید حتی الامکان یکنواخت باشه ۳- با توجه به کلفتی کیری که مورد نیازه اونو لوله میکنید ( اگر طولش کمه میتونید از آب معدنی بزرگ استفاده کنید) و دورش را با یک یا دو نوار کاغذی میبندید و روی کاغذ چسب میزنید برای اینکه راحت بتونید باز و بسته اش کنید ( البته در صورت نیاز) ۴- کاندوم را داخل شیشه فرو کرده و بااحتیاط تا ته داخل میکنیم ۵ - چسب آکواریوم را به میزان دو تا سه سانتیمتر داخل کاندوم میریزم ( چون ااین چسب در مجاورت هوا خشک میشه هرچه مقدار کمتری بریزیم زودتر خشک میشه و در کاندوم هم باید باز بماند ) ۶- هر ۲۴ ساعت یکبار مرحله ۵ تکرار میشود تا تمامی چسب کم کم اضافه و خشک شود .

بعد از یک هفته کاملا خشک شده و میتوان از توی قالب انرا در اورد در صورتی که کاملا خشک نشده باشد میتوان به آهستگی کاندوم روی آنرا پاره کرد تا در مجاورت هوای بیشتر زودتر خشک شود.

در صورت نیاز به کیر کلفت و یا بلند از دو قوطی چسب استفاده گردد . یادتون باشه که سر کیرتونو یا همون قالب کیرو کم باریکتر باید بگیرید.

---------

یه روشی هم برای درست کردن کس یا کون مصنوعی جایی خواندم جالبه من خودم استفاده میکنم حال میده. با کیسه فریزر : ۱- ته هر دو رو از گوشه هاش بهم گره میزنید ۲- هرکدوم آب میکنید و سرشو گره میزنید ۳- دو سر گره خورده رو بهم دیگه گره میزنید .

همین دیروز جاتون خالی یه دونه درست کردم گذاشتمش رو کاناپه یه پشتی هم زیر زانوهام که مسلط بشم روش دو طرفشو مثله زمانی که کمرو میگیرینو از کون میکنی گرفتم و شروع کردم تلمبه زدن . یادم رفت بگم توش هم آب سرد ریخته بودم . هم میشه آب سرد بریزین هم آب گرم . آب سرد باعث میشه اگه کمرتون شله یکمی دیر تر ارضا بشین . آبگرم هم که انگار تو کس تلمبه میزنید .
     
#14 | Posted: 22 Mar 2016 17:41
ashkanhot12:
خوب حال روش ساخت کون مصنوعی :

ابتدا یک بادکنک کشدار (بادکنک معروفیه که بهش کش آویزونه) تهیه کنید.
سپس قسمت ته بادکنک را که به صورت حلقه است را از داخل بادکنک رد کنید تا از در ورودی بادکنک بزنه بیرون؛ و چروکی روی لایه بیرونی بادکنک نباشه.
سپس در حالیکه قسمت ته بادکنک را ( که از درش زده بیرون) محکم گرفتیدش، در بادکنک را سر شیر بگذارید و آب را داخلش کنید تا اندازه ای که قابل قبول باشه مثلا اندازه توپ والیبال یا بیشتر.
سپس در بادکنک (درحالیکه قسمت انتهای بادکنک ازش رد شده و محکم گرفتید)؛ را گرفته و با کش به دورش حلقه کنید آنقدر کش را به دورش حلقه کنید تا سفت بشه.
سپس در بادکنک را رها کرده و متوجه میشید که یک کون تپل و یه سوراخ کون شکل طبیعیش درست شده
سپس بادکنک را توی یه سطل مناسب بندازید تا بهش تسلط داشته باشید و با لذت کون مصنوعی را بگایید.

داداش من که اصلا متوجه نشدم باید چیکار کنم میشه یکم دقیق تر همراه با عکس یا فیلم توضیح بدی؟
ممنون میشم
     
#15 | Posted: 23 Mar 2016 00:44
اینا که گفتید یعنی چه؟

++ عشقبازی فانتزی ++
     
#16 | Posted: 23 May 2016 20:01
من ساختم فوق العاده شده
     
#17 | Posted: 23 May 2016 20:10
یه ذره سخته اما اگه وقت بزارید فوق الهادست باور کنید از دیدنش لذت میبرید.اینجا یکی توضیح داده اما دقیقشومن میگم پودر الژینات مخصوص دندون پزشگهاست ا بسته ۱۷ تومن هست دقت کنید fast نباشه چون به سرعت سفت میشه .مدیوم بگیرید.چسب اکواریوم سیلیکون دار با دستگاهش11 تومن میشه.1ظرف و اماده کنید وتوش1 مقدار پودر آلژینات بریزید و سریع بهم بزنید دقت کنید تا رنگ خمیر قرمز هست باید قالب گیری کنید اگه رنگ خمیر زردبشه گیرش شروع شده و فورآ سفت میشه
     
#18 | Posted: 23 May 2016 20:13
۱ بطری300 سی سی نوشابه رو از دو طرف برش بدید و کیرتون و توش کنید و تا خمیر رقیق سفت نشده بریزید تو بطری که کیرتون توشه دقت کنید همه جای بطری خمیر نفوذ کنه.یه کار کنید تا سفت شدن خمیر کیرتون نخوابه وقتی خمیر سفت شد به آرومی قالب و بیرون بکشید و کیرتون و از قالب خارج کنید
     
#19 | Posted: 23 May 2016 20:15
بعد چسب سیلیکون و تو قالب بریزید و هربار با 1 جسم چسب و درون قالب فشار بدید تا همه قالب پر بشه از چسب و وقتی کاما پر شد24 ساعت زمان داره تا شما قالب ژلی را جدا کنید اونوقت شاهکارتون وببینید
     
#20 | Posted: 23 May 2016 20:16
سر فرصت عکسشو براتون میزارم
     
صفحه  صفحه 2 از 3:  « پیشین  1  2  3  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / طریقه ساخت کیر و کس مصنوعی....با همان کیفیت بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2016 Looti.net. The Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites