تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها  
انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی /
Sexology - سکسولوژی

انزال زودرس

صفحه  صفحه 5 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین »  
#41 | Posted: 25 Aug 2011 07:33
ببخشيد من تازه ازدواج كردمو زياد با روابط زناشويي آشنا نيستم مي تونين اسم اسپزي بي حس كننده رو بهم بگين و همچين كاندوم هاي تاخيري رو ؟

gfgf
     
#42 | Posted: 25 Aug 2011 11:21
میهمان


انزال زود رس
قسمت سوم...
در مقاله هاي گذشته توضيح كامل ارگاسم و انزال رو دادم .اينكه اونها چي هستند و چرا افراد انزال ديرتري مي خواهند. چرا نمي توانند انزال را كنترل كنند . اينكه متاسفانه شهريت و تكنولوژي و رشد فكري افراد قادر بوده كه تمركز انسان رو بهم بزنه و انزال رو تشديد كنه. حال زمان اون رسيده كه شروع كنيم و يكي يكي راههاي جاري رو كه افراد براي دير انزالي انجام ميدهند رو بررسي كنيم تا در نهايت ببينيم چه بايد كرد؟
نكته اساسي اين است كه براي جلوگيري از انزال زودرس بايد توانست كه استرس و تحريكاتي رو كه به ذهن و آلت وارد مي آيد رو خنثي كرد. تمام راههاي فعلي هم كه تا كنون پيشنهاد شده در راستاي اين اهداف است. حال ببينيم اينها چقدر عملي هستند! اما توضيح اينكه تمامي اين راهها توسط بعضي ها اجرا ميشود و براي بعضي ها هم به دلايلي تاثير دارد. من كاري به تاثير اين راهها بروي بعضي ها و اينكه چرا اين راه رو انتخاب مي كنند ندارم و تنها دليل رد كارهاي اونها نظر شخصي منه. هر كس مختاره كه كاري رو كه صلاح مي دونه و روش تاثير داره انجام بده
1- يكي از كارهايي كه براي به تعويق انداختن انزال توصيه مي شود ( و البته من با توجه به اينكه آن را قبلاٌ توضيح دادم خودم اين راه را اصلاٌ قبول ندارم! ) اين است كه عنوان مي شود در طول رابطه به آلت خود فكر و يا تمركز نكنيد! در مرحله اول توصيه مي كنند كه براي اين منظور سعي كنيد درلحظاتي كه حساس مي باشد ديگر به رابطه فكر نكنيد و حواس خود را معطوف به واكنشهاي زن كنيد! اگر نتيجه نداد در مرحله دوم بطور كلي حواس خود را از رابطه پرت كنيد و به ناراحتي ها و مشكلاتي كه با آن در گير هستيد فكر كنيد !! حتي بعضي ها عنوان مي كنند كه در ذهن شعر مي خوانند تا بتوانند به هر نحوي شده كنترل خود را از رابطه منحرف كنند! اين تئوري اعتقاد دارد كه مرد قادر است هر زمان كه خواست به رابطه برگردد و براي خود جشني از شادماني و لذت فراهم سازد! در واقع اين تئوري مي خواهد رابطه از جانب مرد را يك فداكاري نيز از جانب وي القا بنمايد! به هر حال هر چيزي كه هست اين راه به اعتقاد من كاملاٌ احمقانه و مسخره است . از طرفي اين راه با تعريف كه از ارگاسم ارائه كرده بودم اصلاٌ همخواني ندارد و فرد مجبور است كه مدام در طول رابطه گريز بزند و از رابطه خارج گردد. اينكار به اعتقاد من پاياني بغير از يك ارگاسم ناقص ندارد.
2- راه ديگري كه پيشنهاد مي دهند تا بواسطه آن تمركز بروي آلت كمتر گردد اين است كه پيشنهاد مي گردد از مواد مخدر و يا مشروبات الكلي استفاده گردد. چرا كه اين موارد فرد را تا حدي به اصطلاح خمار ميكند و آرامش خاصي را بر وي حاكم مي سازد. در نتيجه ديگر از هيجان و اضطراب خبري نخواهد بود ضمن اينكه اين حالت با كند كردن قدرت تمركزي مغز بروي اطراف باعث مي شود كه مغز نتواند خود را مدام بروي يك منطقه متمركز كند. در نتيجه تمام اين تاثيرات باعث مي شود كه انزال بيشتر طول بكشد. اين راه نيز به اعتقاد من به همان مسخرگي راه قبلي مي باشد و كاملاٌ بي مصرف تلقي مي گردد. اينكه رابطه بر قرار كنيد اما كاملاٌ خمار به آن ادامه بدهيد خارج از در نظر گرفتن مسائل جانبي استفاده از اين موارد (چه خوب و چه بد! ) چيزيست كه بطور كلي خنده دار و فاقد فايده توصيف خواهد شد...
3- راه ديگري كه عنوان مي كنند استفاده از داروهاي آرام بخش مي باشد. تاثيرات آن و دلايل استفاده از آن دقيقاٌ طبق مورد بالا مي باشد. مسلماٌ نتيجه و نظري كه بروي آن خواهد بود چيز جالب توجه اي نخواهد بود. از طرف ديگر اين داروها بعد از مدتي تاثير خود را بروي بدن از دست خواهند داد و ديگر بدن نسبت به آنان واكنشي را نشان نخواهد داد..
4-مورد بعدي راهي است كه شنيده ام بعضي ها تجويز مي كنند مبني بر ماليدن كره و چربي به آلت جنسي!! قصد از اين مورد اين است كه فكر مي كنند با اين شيوه مي توان آلت را بطور مصنوعي چاق كرد و توسط چربي جذب شده قدرت حساسيت آلت را پايين آورد!! . در اين زمينه بايد بگويم كه اولآٌ پوست به اين شيوه تحت هيچ شرطي چربي جذب نخواهد كرد. دوماٌ اينكه پوست آلت چربي داشته باشد ربطي به دير انزالي ندارد . سوماٌ اين كار بشدت كثيف و غير بهداشتي است . خواهشاٌ اگر هر زماني چنين اراجيف بي پايه اي را شنيديد بسرعت گوينده را مورد شماتت قرار دهيد تا جاي ديگر اين چرنديات را تحويل سايرين ندهد...
5-راه بعدي از طريق اقدام به خود ارضايي پيش از رابطه مي باشد.. اين روش به اعتقاد من چيز چندان جالبي نيست. البته از اين طريق تا حدي اضطراب و هيجان فرد مي خوابد اما باز هم اگر رابطه گرم بشود مجدداٌ فرد به همان شرايط پيشين بر خواهد گشت. از طرف ديگر اينگونه خود ارضايي در راستاي خود ارضاييهاي مسموم و آموزشهاي غلطي است كه بدن دريافت مي كند و بطور كامل آن را در مقوله انزال توضيح دادم. در ادامه ايرادات اينكار مي توان ذكر كرد كه اولاٌ هيچ زني از اين حركت زوجش احساس خوبي نخواهد داشت و دوماٌ با انجام اين عمل انرژي بي خودي از فرد تلف خواهد شد كه در طول رابطه كاملاٌ نياز است....
6-مورد بعدي استفاده از حنا مي باشد !! من اين راه را فقط بصورت اتفاقي از چند نفر بومي شنيدم و هيچ ايده اي در موردش ندارم. از نظر تئوري ماليدن حنا به آلت مي تواند باعث دير انزالي گردد اما اينكه واقعاٌ در عمل هم اين نتيجه را بدهد و داراي موارد جانبي هم نباشد چيزيست كه من اطلاعي از آن ندارم. حنا در سطح پوست باعث سفت شدن آن مي گردد ( گرچه بعداٌ پوست سياه رنگ مي شود و شكل وحشتناكي بخود مي گيرد! ) اين بوميان ماهي گيراني بودند كه مدام مجبور بودند طنابهاي ضخيم آويخته به تور ماهيگيري را با دست بكشند. آنها به كف دستهاي خود حنا مي زدند و با ضخيم كردن پوست كف دست مانع از ايجاد جراحت برروي سطح دست مي شدند. اين افراد ادعا مي كردند كه با استفاده از حنا پوست آلت خود را ضخيم مي كنند و ديگر از تحريكات شديد خبري نيست و در نتيجه مدت زمان طولاني مشغول رابطه هستند و تنها به ارگاسم رسيدن روحي در آنان باعث انزال مي گردد...چقدر اين ماجرا مي تواند صحت داشته باشد من نمي دانم و اين تنها توسط تحقيقاتي كه دانشجويان گياه شناسي و دارو سازي مي توانند انجام دهند معلوم خواهد شد. شايد بتوانند داروي جديدي را به ثبت برسانند..
7-راه بعدي استفاده از داروهاي بي حسي مي باشد. اين داروها عموماٌ براي اين منظورها ساخته نمي شود ولي افراد در واقع يك بي حس كننده مي خواهند! داروهايي مثل ليدوكايين و يا اسپري هاي بي حسي دندان و غيره ... اين داروها مي تواند نتيجه بخش باشد و عوارض خاصي هم در كوتاه مدت ندارد. در واقع مي تواند براي درمانهاي مقطعي بكار رود تا اضطراب فرد از بين برود. اما در دراز مدت مي تواند به بيضه ها آسيب برساند. از طرفي ممكن است كه حتي در همان كوتاه مدت هم براي بعضي ها كه مورد حساسيت دارند نا راحتي هاي پوستي فراهم سازد. اسپري ها و كرم هايي البته به طور كل براي اين منظور ساخته شده است اما آنها هم همين موارد را دارند ضمن اينكه ناياب و گران هم هستند. استفاده از اسپري براي بعضي افراد كه بيش از اندازه تحت تحريك باشند بدليل مورد آموزش بدني غلط كه در مبحث انزال گفتم بطور كل مي تواند حتي بي تاثير هم باشد! و بدتر اينكه فرد مشاهده مي كند كه بسرعت انزال گشته و اكنون آلتش ديگر امكان نعوذ را هم ندارد!!
اين اسپرها عموماٌ توسط هنرپيشه هاي پورن استفاده مي گردد. اين سوال رو اينجا پاسخ بدهم كه چگونه آنها مي توانند زمانهاي طولاني رابطه داشته باشند؟
گروه كمي از آنان كه بطور كامل كنترل بدني خود را تصحيح كرده اند و قادرند خود را نگه دارند (بحثي در مورد اينان نيست ). گروهي از آنان از اسپري هاي ياد شده استفاده مي كنند و در سكانسهاي متفاوت مدام آن را تجديد مي كنند و طبيعتاٌ شما نمي بينيد! بسياري از آنها بارها و بارها انزال مي گردند ولي اين سكانسها از فيلمها حذف مي شود تا شما نبينيد! اما از همه شنيدني تر براي شما اين است كه اين افراد سكانس مربوط به ارگاسم رو در اول كار مي گيرند!! و بعد در زمان تدوين آن را آخر فيلم مي گنجانند! در نتيجه شما مي بينيد كه فرد بعد از مدتي طولاني انزال شديد و قوي نيز دارد!
8- راه ديگري كه عنوان مي كنند اين است كه در لحظه انزال سريعاٌ آلت خارج گردد و محكم زير آلت را با دو انگشت فشار دهند! حالا اين وسط معلوم نيست كه رابطه جنسي بر قرار شده يا شكنجه جنسي! اينكه شما يكمرتبه درد شديدي را به خود وارد كنيد تا انزال فراموشتان گردد كار بنظر من احمقانه اي مي زند!
ضمن اينكه اصلاٌ با تعريفي كه از ارگاسم و انزال ارائه داديم جور در نمي آيد. از همه بدتر اينكه اين خود آزاري مي تواند در لحظاتي كه فرد تحت تحريكات جنسي مي باشد و به اصطلاح حواسش سر جاش نيست! باعث آسيب وارد شدن به اندام جنسي گردد..
اينها راههايي بود كه عموماٌ توسط افراد تجويز مي گردد و من معايب هر كدام را جداگانه توضيح دادم. راههاي ديگري هم هست كه توضيح اونها از خود راه بي مصرفتر مي باشد كه از توضيح آن معذورم...پس چه بايد كرد؟ .. راهكار تنها استفاده طبيعي از قابليت بدن تحت يك برنامه درماني مي باشد كه در صورت انجام صحيح آن انزال و ارگاسم براحتي كنترل و قابل دسترس خواهد بود... مقاله بعدي توضيح اين پروسجر طبيعي درماني است...
شاد باشيد...

     
#43 | Posted: 25 Aug 2011 11:25
میهمان


انزال زودرس
قسمت آخر ...
در ادامه مطالب گذشته امروز قصد دارم پروسجر طبيعي درمان انزال زودرس رو توضيح بدم. اما قيل از آن اين توضيح رو بدهم كه اين راه كاري بسيار سنگين و طاقت فرسا مي باشد. فاكتور هاي زيادي نيز لازم دارد كه عدم وجود هركدام از آنها مي تواند حصول نتيجه را عقب بياندازد و متاسغانه ترميم آن دست من نيست و من تنها مي توانم در مقاله آنها را عنوان كنم
در بحثهاي گذشته عنوان شد كه بدن با آموزشهاي غلطي كه ديده است تحريك را مساوي انزال قرار مي دهد و تمام راههاي موجود در تلاشند تا به كمك موارد جانبي اين تحريكات را طوري كم اثر نمايند كه بدن آن را دريافت نكند يا ديرتر به آن جواب دهد. اما راه ديگري نيز وجود دارد. و آنهم اينكه بدن را چنان تحت فشار قرار دهيم تا بالانس بدن به نفع ما تغيير نمايد. درواقع نمي توان چيزي كه بدن سالهاست آموخته را براحتي پاك كرد! در نتيجه بايد چيزي قويتر را بروي آن كپي كرد. در اين صورت براحتي مي توان دستور العمل جديدي را به بدن ديكته كرد و آن را جايگزين قبلي كرد. بهترين كار اين است كه بدن ببيند در شرايط بحراني قرار گرفته است! مسلماٌ بارها تجربه كرده ايد كه زماني كه در موقعيتهاي بد و تحت فشار قرار مي گيريد بدن شما مقاومت و قابليت بيشتري از خود نشان ميدهد. در مواردي عملاٌ احساس كرده ايد كه قدرتي بالاتر از شرايط معمولي داريد. در مواقعي حتي حس مي كنيد كه بدن بيمار شما در لحظه اي كه لازم بوده با كيفيت بي جوابي از پس شرايط بحراني كه ناگهان براي شما بوقوع پيوسته بر آمده است. از همين اصل مي توان براي درمان انزال زودرس استفاده كرد. يعني قرار دادن بدن تحت فشار شديد توسط انزالهاي پياپي! به زبان ساده تر انزالهاي مداوم تا انزال سوم چهارم..
* فاكتور اول: اين راه شديداٌ باعث فشار آمدن به بدن مي گردد . اگر شما ورزش نمي كنيد يا بيماري داريد يا در شرايط لازمه بدني و تواني بسر نمي بريد قبل از هرچيز و قبل از شروع خود را به شرايط ايده آل برسانيد شما بايد بياموزيد كه ورزش كردن شما دقيقاٌ در زندگي جنسي شما نقش دارد. بايد خود را عادت دهيد كه همچون غذا خوردن و تفريح كردن زماني را براي ورزش كزدن بايد اختصاص بدهيد. در غير اين صورت اگر نمي توانيد يا حالش رو نداريد لطفاٌ همه چيز را فراموش كنيد!
* فاكتور دوم: اين راه احتياج دارد كه دقيقاٌ بدانيد چه ميزان كالري براي بدن شما لازم است و سريعاٌ (اندكي بيشتر) آن را به بدن برگردانيد در غير اين صورت بشدت شما را از نظر بدني اذيت خواهد كرد و با توجه به فاكتور اول شما در ابتداي راه خواهيد ماند! اينكه كالري از دست رفته ( كه ميزان آنهم بالاست ) را به بدن برگردانيد نقش حياتي دارد
شما به‌راحتي در زمان معاشقه تحت تاثير قرار مي گيريد و تمام ذهن شما معطوف به نگهداري از خودتان و محاسبه توانتان مي گردد. اينبار خود را كاملاٌ آزاد بگذاريد و رابطه و معاشقه را با هم داشته باشيد! يعني استفاده از تكنيك طلاي اورال سكس. انزال اول شما خارج از دسترس و كنترل است پس بگذاريد صورت بگيرد. حركت جنسي 69 بهترين توصيه براي اين مهم است.
* فاكتور سوم: زوج شما قطعاٌ بايد در جريان اين مسئله قرار داشته باشد. اگر وي به هر دليلي حاضر به انجام نيست يا شما را تنها مي گذارد كه خود تصميم گيرنده و ارضا كننده باشيد شما دچار دردسر خواهيد بود
* فاكتور چهارم (قابل توجه خانمها ) : از تحريك آلت به شيوه خود ارضايي در آقايان پرهيز كنيد و صرفاٌ به تحريك دهاني بپردازيد . توجه داشته باشيد كه وي تحت درمان است و شما نقش حياتي را در اين زمينه بازي مي كنيد. هرگاه كه احساس كرديد وي در حال انزال شدن است ( كه البته مرد مي تواند با اشاره به شما اين را تفهيم نمايد ) از تحريك نقاط حساس آلت براي مدتي دست برداريد و به نقاط ديگري مثل بيضه ها بپردازيد . اينگونه تحريك ضمن اينكه مرد را همچنان در وضعيت نگه مي دارد ياعث مي شود كه انزال وي نيز به تعويق بيافتد
* فاكتور پنجم – زمان : آقايان عزيز بهتر است كه ياد بگيرند كه قرار نيست هر زمان كه آلتشان احساس آمادگي كرد رابطه جنسي براي آنان فراهم و مهيا باشد! قرار نيست كه از سر كار خسته و كوفته به خانه بيايد و شب هنگام هوس كنيد كه رابطه هم داشته باشيد! صبح هم كه بايد برويد سر كار !! اين شيوه ارتباطات براي مردان خود راه ديگري براي تعليم زود انزالي است . خانمها بايد بدانند كه اين رابطه زماني كه قرار است شكل بگيرد بايد تمام افكارشان را از هر بدبختي يا نگراني يا هر چيز ديگري براي مدتي خالي كنند. بايد بدانند كه اين زمان براي آنهاست و به اصطلاح تايم اوت از زندگي نيست! از همه مهمتر اين شيوه به حدي هم زن و هم مرد را خسته خواهد كرد كه توان براي فعاليت مازاد را براي آنان نخواهد گذاشت . در نتيجه بايد از اين به بعد شبي را براي شب مورد نظر از قبل مشخص كنند. اين مسئله اين خوبي را دارد كه اولاٌ از قبل طرفين آمادگي اين شب را دارند و مي توانند خود را مهيا كنند. ( لباس مهماني بپوشند و خود را تميز كنند و شام عاشقانه اي را در كنار همسر و حتي بچه ها داشته باشند و تغييراتي كه مي توان به آن فكر كرد و هر سري با انجام آن تجربه شيرين تري داشت ) از طرف ديگر اين روش نمي گذارد كه تنور روابط عاشقانه و جنسي به سمت مكانيكي شدن پيش برود . در روزهاي ديگر معاشقه زمان طبيعي خود را طي خواهد كرد و صرفاٌ معاشقه هاي عاشقانه خواهد بود و نه رابطه ( گرچه اين پروسجر چنان نفسي را از طرفين خواهد گرفت كه مطمئناٌ فقط منتظر شب جشن خواهند بود و در طول روزهاي ديگر به بالاتر از معاشقه كشيده نخواهند شد ) . فايده ديگر اين است كه در طول روزهاي ديگر مرد و زن هركدام زمان دارند انرژي از دست رفته را از طريق غذا و ورزش به بدن برگردانند.
مردان در طول تحريك هستند اما آنها نيز در حال تحريك زوحين از طريق اورال سكس هستند و در اين حين مسلماٌ زنها نيز ارگاسم خواهند شد . ارگاسم در بعضي از مردان مي تواند باعث خستگي و يا نياز به خواب گردد ( عدم ورزش و آمادگي بدن دليل عمده اين مورد مي تواند باشد ) مي توان با خوابهاي كوتاه مدت ( نيم يا يك ساعت ) به بدن استراحت لازمه را داد. مي توان با دوش و حمام هاي گرم جنسي (توصيه كه ده ها براير اين روش بهتر از روش خواب است! ) كاملاٌ شرايط را به حالت قبل از انزال بكشانند .
* فاكتور ششم : در پوزيشنهاي خاصي مردان نمي توانند انزال كاملي داشته باشند (اسمش رو مي زاريم پوزيشن مطلوب ) . هر فردي بايد بداند كه در چه حالتي كه قرار مي گيرد تمام مايع مني بطور كامل از وي خارج مي گردد ( عموماٌ اين آموزش در طول خود ارضايي شكل مي گيرد و بسته به فتيش فرد بدن با حالتي راحتتر است ) . با توجه به شيوه فاكتور چهارم مي توان انزال را تا هر زماني كه بخواهيد عقب بياندازيد. خوبي اين مسئله اين است كه نمام ذخيره و مازاد مني در بدن مرد آماده براي استفاده مي گردد. (سعي كنيد براي انرال اول به اين حالت برسيد ) با استفاده از پوزيشن مطلوب مي توان بدن را كاملاٌ خالي كرد. نتيجه كلي اينكه انزالهاي بعدي زمان طولاني تري را مي گيرد. اما اگر اين اتفاق صورت نگيرد و از پوزيشن مطلوب استفاده نگردد ممكن است باز هم مني در بدن جاري بماند و در انزال بعدي مجدداٌ زمان كمي را نياز دارد.
انزال در مردان به تعداد دفعات زمان بيشتري را نياز دارد و از حجم آن نيز كمتر خواهد شد. براي افرادي كه تازه شروع به انجام اين شيوه مي كنند انزالهاي اول و دوم زود بوده انزال سوم مطلوب و انزال چهارم كاملاٌ زمان لازمه را در اختيارتان مي گذارد. بعد از مدتي كه بدن به اين شيوه تحت فشار بود شما ديگر به انزالهاي بالا احتياج نداريد و انزال اول رود رس بوده و انزال دوم در كنترل شما خواهد بود (پس ديگر احتياجي به انرالهاي بالا در اين زمان نيست ). در شرايط انتهايي مي توانيد به مراحلي دست پيدا كنيد كه انزال اول هم در اختيار شما باشد..
*فاكتور هفتم : زنان در اين روش پا به پاي مردان تحت فشار سنگيني هستند. جهاز جنسي آنان قابليت اين همه فشار را ندارد و طبيعتاٌ درناك خواهد شد. براي حل اين مسئله بايد انزالهاي اول و دوم و همچنين ارگاسمهاي زنان صرفاٌ از طريق اورال سكس صورت بپذيرد و تنها انزال سوم به جهازهاي جنسي بپردازد. بعد از اين مرحله تغذيه اي كوچك نوصيه مي شود كه خود از تجربه هاي شيرين زندگي خواهد بود. پش از آن استراحتي چند ساعته و در صورت آماده شدن مجدداٌ قبل از برخواستن از رختخواب رابطه فيزيكي ملايمي را صورت دهيد. در مورد انزال اول و دوم كه بحثي نيست چون دليل آن تماسهاي فيزيكي جهازها نيست اما براي انزال سوم ( و بعد از آن در صورت توان ) حتماٌ از كاندوم استفاده كنيد.به اين دليل كه كاندوم تحريك پذيري آلت را كاهش مي دهد و در آن زمان اين كاهش قابل حس است . در نتيجه به فرد اين امكان را ميدهد كه حس كند در حال ايجاد رابطه جنسي است و تحت فشار براي انزال هم نيست. در اين لحظات هم سعي كنيد ديگر به آلت تمركز نكنيد ( نه اينكه حواس خودتان را پرت كنيد ! ) و ذهن خود را معطوف به همسر و تحريكات وي كنيد . ضمن اينكه سكس كلامي و صحبتهاي عاشقانه اين لحظات رابطه شما را شيرينتر خواهد كرد.
استفاده از پروسجر ياد شده بالا ظرف مدت كمي شما را به حالت مطلوب باز خواهد گردانيد. تاكيد مي كنم كه اين مهم احتياج به بدني آماده و همچنين سكس آرام (در مقاله گذشته توضيح دادم ) دارد . در صورتي كه شرايط لازمه را نداريد ابتدا خود را مهيا كنيد. اگر بيماري داريد دست به تجربه اين فشار سنگين نزنيد چون در غير اين صورت بغير از خستگي و فشار به بدن چيزي عايد شما نخواهد شد و حتي ممكن است كه آسيب هم ببينيد. پس دوباره ناكيد مي كنم اين راه مثل چاقو مي ماند كه هم مي تواند ببرد و هم مي تواند به شما آسيب برساند. اگر شرايطش رو نداريد آن را انجام ندهيد.

پایان
     
#44 | Posted: 1 Sep 2011 12:08 | Edited By: e_h_s_a_n
naser6720:
سلام من زیاد جلق می زنم سكس هم ندارم ولی یه دوست پسر دارم زیاد كردمش حال می داد
ابم كه زود میاد

alireza103:
منم می خواستم بدونم كلا خودانزالی چه ضرر هایی داره ؟

دوست عزیز جواب شما اینجاست

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#45 | Posted: 3 Sep 2011 19:01
من همه راهی رو انتخاب کردم غیر ازاین که میگم جواب نداد .
اسپری لیدوکائین را 45 دقیقه قبل از سکس به سر التتان تاکید فقط سر آلتتان بمالید بعد از 15 دقیقه دوباره تکرارکنید . قبل از روی کار رفتن هم دوباره این کارو انجام بدید
((((فقط سر التتان))))
لیدوکائین به مدت 15 دقیقه ای دوام دارد بعد از خنثی شدن لیدو دیگه اختیار دست خودتون است . اونوقت باید انقدر تمرکز کنی که بیاد .
من که سکس داشتم اینجوری هم خودم عالی حال میکنم و هم طرفم بسیار بهش خوش میگذره هر وقت هم که دلش خواست میتونم ابمو بیارم .
نکته: در روز سعی کنید دو سه بار و هر باری 100 دفعه بدون اینکه به آلتتون دست بزنید بگیریدو ول کنید )مثل آخر ادرار که دوسه بار میگیرد تا تمامی ادرار خالی بشه قبل از دست کشیدن )
سعی کنید قبل از ارزا شدن یا اینکه خود ارزایی محکم آلتتون را بگیرید تا آبتون نیاد آین کار باعث مقاوم شدم مایچه های دستگاه انزالی میشه که خیلی تاثیر داره
عوامل دیگه از جمله اعصاب راحت
حال کردن زیاد و مالوندن به همدیگه قبل ار کردن
ترس نداشتن
باعث انزال دیر رس میشه
چون زود انزالی دستورش از مغز گرفته میشه وحالات روانی خیلی تاثیر داره

بوسه مگـــر چیست فشــار دو لب
اینکه گنه نیست چه روزو چه شب
     
#46 | Posted: 25 Sep 2011 19:16
میهمان


jabernjkkjkjkj:
BABAK_TOP:
سعی کنید قبل از ارزا شدن یا اینکه خود ارزایی محکم آلتتون را بگیرید تا آبتون نیاد آین کار باعث مقاوم شدم مایچه های دستگاه انزالی میشه که خیلی تاثیر داره

این كار باعث میشه بالای التتون خیلی درد بگیره و باعث ایجاد عفونت در بدنتون میشه هرگز این كار رو انجام ندید
     
#47 | Posted: 26 Sep 2011 17:14
idzzz:
پیش چه دكتری میرن واسه این مسعله ها

دكتر اورولوژی ( كلیه و مجاری ادرار ) + روانپزشك

ما که رسوای جهانیم وانگهی دریا شود
     
#48 | Posted: 5 Oct 2011 12:43
khaar:
یه سوال: تاثیر قرص ترامادول بر سکس چیه کمک می کنه دیر انزال بشیم؟

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز این ترامادول خودش یه نوع ماده مخدر حساب میشه
خیلی خیلی عوارض های شدید داره و به شدت اعتیاد آور هست
به هیچ وجه توصیه نمیشه....
     
#49 | Posted: 5 Oct 2011 23:37
با سلام. این زود انزالی كه با خودارضایی ایجاد میشه به معنی استمنا هست یا ارضا كردن خودمون ولی به یك شكلی دیگه .مثلا التمو بمالمش به رون خودم.یا فشارش بدم به زمین. این كه دیگه جلق زدن نیست. ولی باعث زودانزالی میشه؟ اینم استمنا حساب میشه؟
یا كسی كه با من سكس میكنه برام با التم بازی میكنه.حالا بخوام من به كسی سكس كنم زودانزالی دچار میشم؟ ممنونم از كمكتون.مرسی

گذشته ها را فراموش میکنم .
     
#50 | Posted: 9 Oct 2011 18:38
meysam007:
سلام
(من 22 سالمه قدم هم 183 وزنم 100 كیلو و كم خونی فقر آهن یا همون تالاسمی مینور دارم )چند تا مشكل دارم
1-كیرم موقعی كه راست میشه خیلی سفت نمیشه مثلا كیر دوستام مثل استخون میشه اما مال من وقتی راست میشه زیاد فشار بیارم خم میشه این مشكل رفع میشه برم دكتر؟ به كم خونیم ربط نداره؟

2-این پیش آب منو بی چاره كرده تا یه دخترو بغل می كنم یا میمالم دختره رو (همون از رو لباس ها )شرت خیس میشه هیچ میزنه شلوار لی رو هم خیس می كنه اندازه یه نلبكی منم دیگه روم نمیشه راه برم با اون اوضاع - به دوستم نشون دادم گفت این پیش آبه یا كامل آبت اومده ؟ گفتم پیش آب تعجب كرد گفت تو مشكل داری چی كار كنم این پیش آب نیاد؟ یا اینقدر زیاد نیاد؟ حالا من چند بار سكس كامل داشتم ها نگید چون كوس ندیدی این طوری هستی
تو سكس هم بی چاره كرده همش پیش آب میاد می گم الان طرف حامله میشه كاندوم هم حال نمیده

به خاطر غلط املایی ها ببخشید

همه مشکلاتت بر میگرده به وزن زیادت و کم خونیت
پیش اب که میاد با این هیکلت طبیعیست
ولی راجه به مسعله قبل حتما به پزشک مراجعه کن

بوسه مگـــر چیست فشــار دو لب
اینکه گنه نیست چه روزو چه شب
     
صفحه  صفحه 5 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / انزال زودرس بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums

Copyright © 2009-2015 Looti.net. The Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites