تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها  
انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی /
Sexology - سکسولوژی

انزال زودرس

صفحه  صفحه 6 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین »  
#51 | Posted: 9 Oct 2011 22:57
BABAK_TOP:
همه مشکلاتت بر میگرده به وزن زیادت و کم خونیت
پیش اب که میاد با این هیکلت طبیعیست
ولی راجه به مسعله قبل حتما به پزشک مراجعه کن

قبل خدمت 80 كیلو بودم باز همین بود اما به كم خونیم فكر كنم ربط داره به حر حال ممنون از جوابت
     
#52 | Posted: 10 Oct 2011 18:07
منم انزال زودرس دارم .....موقع سكس سریع آبم میاد حتی شاید بعضی وقت ها 1 دقیقه هم طول نمیكشه ولی برای بار دوم حداقل 20 دقیقه زنم رو میكنم
یه راه حل درست حسابی براش وجود نداره ؟

البته بجز كاندوم و اسپری تاخیری

کـاش به خودمان قــول بدهیــم
وقتی عاشق شویــم
که ” آماده ایم
نــه وقتی کــه
تنهــائیـم
     
#53 | Posted: 11 Nov 2011 22:46
Farzadjoj:
منم انزال زودرس دارم .....موقع سكس سریع آبم میاد حتی شاید بعضی وقت ها 1 دقیقه هم طول نمیكشه ولی برای بار دوم حداقل 20 دقیقه زنم رو میكنم
یه راه حل درست حسابی براش وجود نداره ؟

البته بجز كاندوم و اسپری تاخیری

روش هاي درمان انزال زود رس :
۱ – درمان هاي موضعي : استفاده از كرم هاي بيحس كننده مانند ژل ليدوكابين ۲% و اسپري هاي بيحس كننده ميتواند در بهبود انزال زود رس موثر باشد . ( ژل ۲% ليدوكابين + كرم پريلو كابين ۲.۵% + استفاده از كاندوم باعث افزايش زمان انزال ميشود و استفاده از اسپري هاي بيحس كننده به دليل ايجاد حالت تكرر بعد از مصرف زياد توصيه نميشود. )

۲- درمان هاي دارويي : دارو هاي مهار كننده بازجذب سرتونين و ضد افسرده گي در درمان انزال زود رس موثر اند ، بر فرض مثال ميتوان به داروهاي خانواده اس اس آر آي ، اشاره كرد كه شامل داپوكستين ، فلوكستين ، پاروكستين و سرتالين ميباشند و همچنين گه گاه داروي وياگرا را توصيه ميكنند . ( درمان هاي دارويي را در مراحل حاد بيماري كه بيماري از فاز پزشكي وارد فاز رواني شديد شده و موجبات مشكلات عديده در روابط فرد شده است ، تجويز ميشوند و استفاده بدون نظر پزشك از اين داروها به دلايل ماهيت هاي اعتياد آور و شرطي كننده و گه گاه تكرر جنسي و همچنين آمار بالاي خودكشي در اثر استفاده از داروهاي ضد افسرده گي ، توصيه نميشود ، لذا در صورت تمايل به استفاده از اين روش حتما قبلا با يك متخصص سايكوتراپ يا روانكاو مشورت كنيد )

۳ – درمان هاي رفتاري : اين نوع درمان ها از موثر ترين و سالم و بدون عارضه ترين نوع درمانها ميباشند و بر طبق آنها فرد به جاي استفاده از دارو يا مواد مصنوعي با استفاده از روش هاي آموزشي رفتاري ، سعي ميكند كه رفتار و احساسات خود را كنترل كند ( در بيشتر مواقع اين روشها اولين پيشنهاد براي درمان ميباشند ) ، اين روشها شامل :

•تكنيك ماستر و جانسون : اين روش شامل يادگيري ، تشخيص و كنترل احساسات و رفتارهايي است كه منجر ميشود فرد به اوج نقطه لذت برسد و انزال صورت گيرد ، اين روش نياز به اراده و تمرين زياد دارد ، اما از جمله موثرترين روشهاي درماني است كه تاكنون براي درمان انزال زود رس شناخته شده است ، بر طبق آن فرد در ابتدا توسط خود يا شريكش ، تحريك ميشود و هر بار كه به نزديكي نقطه اوج لذت ميرسند ، عمل تحريك را متوقف و بعد از چند لحظه كه احساسات فروكش كرد ، دوباره اقدام مينمايند ، بعد از چند روز تمرين اوليه ، عمل زناشویی به روشي كه مرد در زير و زن در بالا قرار ميگيرد عمل تكرار ميشود به اين صورت كه مرد در زمان نزديك شدن به اوج نقطه لذت با آگاه كردن زن كه در اينجا كنترل عمل زناشویی را در دست گرفته ، او را باخبر ميسازد تا رابطه را كنترل كند ، بر طبق اين روش كه از جمله بهترين روشهاي درماني است ، فرد بعد از چندين هفته تمرين و ممارست ، به مرحله اي ميرسد كه كنترل رابطه جنسي برايش شرطي ميشود و ميتواند با كنترل احساسات خود ، هم زمان رابطه اش را زياد كند و هم شريكش را ارضاء كند . ( كليه اصول اين روش بر پايه تحريك و توقف قبل از نقطه اوج لذت ميباشد ، لذا از جمله بهترين روشها براي افزايش مهارت محسوب ميشود )
•تكنيك فشار : بر طبق اين روش با فشار دادن انتها يا سر آلت تناسلي قبل از انزال ، از انزال جلوگيري ميشود كه دليل جلوگيري كردن آن اين است كه با فشار آوردن به اين نقاط فشار خون در اين نقاط كم ميشود و درنتيجه نعوظ يا اركيسون كم ميشود و انزال دير انجام مي پزيرد .
•پوزسيون خوب هنگام مقاربت : روش هاي معمول ( مرد در بالا ) كمك خيلي زيادي به درمان انزال زود رس نميكند ، براي درمان ميبايست از روشهايی كه در آن مرد به پشت خوابيده و زن در رو عمل زناشویی را با فعاليت زياد كنترل ميكند از جمله بهترين روشها براي درمان ميباشند .
•تعدد مقاربت : زياد كردن تعداد عمل زناشویی در طول هفته و روز ميتواند به در مان زود انزالي كند به طوريكه اگر هفته اي دو بار عمل زناشویی داريد و آن را تبديل به هفته اي ۴ الي ۶ بار برسانيد ، بعد از چند هفته مشكل زود انزاليتان تا حدودي رفع ميشود .
•استفاده از كاندوم : استفاده از كاندوم و بخصوص از نوع بيحس كننده آن كه در بازار به فرواني موجود است ، ميتواند به دليل كمتر كردن ميزان تماس آلت مردانه ، باعث رفع زود انزالي شود .

۴ – درمان هاي رواني – عاطفي : يكي از بهترين ها و موثرترين روشها براي رفع انزال زود رس و افزايش لذت در روابط زناشويي ، جايگزيني عشق بازي در عمل زناشویی است ، بديهي است كه در زمانيكه عشق بازي در رابطه جنسي برقرار باشد و دو طرف در حال عشق بازي بايكديگر اند ، ديگر زود انزالي معني خود را از دست ميدهد ! كارهايي مثل نوازش ، تحريك كلامي و بدني زن قبل از دخول و كارهايي مانند توجه و دادن احساس قدرت به مرد در رابطه ، ميتوانند به اين مهم كمك كنند . ( به طور خلاصه اگر زن و مرد در هنگام عمل زناشویی مشغول عشق بازي باشند به دليل اينكه رضايت جنسي هر دو طرف ايجاد ميشود ، زود انزالي به طور كلي برطرف ميشود )

۵ – درمان هاي سنتي و گياهي : دمكرده گل شقايق و دارچين و همچنين سياه دانه و بخته سنجد در روغن زيتون باعث دير انزالي يا به اصطلاح سفتي كمر ميشود ، همچنين ماليدن حنا هم در بعضي از متون قديمي آمده شده ( صحت علمي روشهاي فوق تاييد نشده و بيشتر تجربي اند ! تا علمي ! )

جمع بندي و نتيجه گيري :

زود انزالي در اصل مشكل يا بيماري محسوب نميشود و ميتوان گفت كه اين وسواس فكري افراد و اضطراب آنها از داشتن يك رابطه با كيفيت است كه منجر بروز اين امر ميشود ، لذا كاهش اضطراب و حفظ آرامش در كنار كنترل بدن و احساسات با تمرين بيشتر بهترين راه كار براي پيشگيري و درمان اين مشكل اند .
موفق باشید

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#54 | Posted: 27 Dec 2011 06:36
ممنون..راهنمایی های خوبی بود

farbod
     
#55 | Posted: 29 Dec 2011 06:09
Shayan59:
سلام
خواهشا یکی جوابه منو بده
من حدود ۲۰ روزی میشه که خودارضایی رو ترک کردم.
اما امشب داشتم تمرينات كيگل میکردم
ماساژ میدادم و سعی میکردم خودمو کنترل کنم تا ارضا نشم
موفقم بودم
اما یه دفعه بعد از درست ۲۵ دقیقه احساس کردم دیگه کنترلمو از دست دادم و ارصا شدم
به حدی منی خارج شد از التم که دو تا دستام پره اب شد
تا حالا انطوری ارضا نشدم
الان خیلی اعصابم خورده که چرا زحمت ۲۰ روزه رو هدر دادم
اخه بچه ها میدونن واسه کسی که خودارضایی میکرد هفته ای ۱۰ دفعه ۲۰ روز خیلیه
الان میخوام بدونم مشکلی واسم پیش اومده ؟ یا کنترل ندارم ؟
یا در غیر اینصورت راه دیگری نیست واسه درمان زود انزالی ؟؟؟؟؟؟
خواهشا کمکم کنییییید

سلام دوست عزیز
مشکلی پیش نیومده که!!!
شما که قرار نیست آبتو تو خودت ۳ سال زندانی کنی
همون ۲۰ روز هم خیلی زیاده!!! ارضا شدن نیاز طبیعی بدن هست!
بعدهم بعد از۲۵ دقیقه ارضا شدن به هیچ وجه تو دسته زودانزالی نمی گنجه ها

موفق باشید
     
#56 | Posted: 20 Jan 2012 22:51
توصیه دکتر کیانی متخصص اورولوژی = مصرف صبح و شب سیتالوپرام ۴۰ میلی به مدت ۳ ماه
     
#57 | Posted: 9 Feb 2012 12:16
منم همین جوری بودم سری ارضا می شدم ولی رفتم دکتر بهم قرص فارماتون داد الال آلی شده کمر شده توپ

ssss
     
#58 | Posted: 27 Jun 2012 07:58
لطفا يه اسپري تاخيري معرفي كنيد كه بشه حداقل بدون ترس از ارضا شدن نيم ساعت تلمبه زد.خواهشا ادمين جان طرز استفاده اونو هم بگو يا بچه هايي كه ميدونن بگن.
     
#59 | Posted: 28 Jun 2012 11:38
lunaluna:
لطفا يه اسپري تاخيري معرفي كنيد كه بشه حداقل بدون ترس از ارضا شدن نيم ساعت تلمبه زد.خواهشا ادمين جان طرز استفاده اونو هم بگو يا بچه هايي كه ميدونن بگن.

لیدوکائین
بیست دقیقه قبل از شروع عشق بازی و سکس ، سه پاف روی آلت تناسلی بزن بعد برو حالشو ببر ، همه داروخانه ها دارن فقط به سر آلت نزن که بیچاره میشی
     
#60 | Posted: 14 Jul 2012 20:50
اگه زود ارضا میشین ناراحت نشین بعضیا فکرمیکنن اگردیر ارضا بشن خیلی بهتره اما وقتی داروهای تاخیری میبرن روز بعد متوجه میشدن که احساس ضعف شدیدی دارن و نمیتونن کاراشونو درست انجام بدن! اول از همه چیز باید خودتو بشناسین (منظورم درون بدنته)
اگه میتونستی تحمل کنی اون وقت دنبال راه حل اون باش اگه هم تحمل نمیکردی اول خودتو قوی کن بعد اقدام به درمان زود انزالی کن
اسپری ژل کاندوم و قرصهای زیادی هستن اما خواهشا اصلیشوبخرین و هرچی دم دستتون اومد نخرین مهمتر ازاون بیشتر از ۱ بار از ۱چیز استفاده کنید و کمی صبر داشته باشین نه اینکه تا دیدین شب جواب ندادفردا ۱ چیز دیگه خرین فرداش هم بازیه چیز دیگه اینطوری بدنتو داغون میکنی
۱ راه بسیار زیبا وجود داره که در اکثرموارد زن و مرد رو بیشتر بهم نزدیک کرده و تازه به مرد اعتماد به نفس و ارامش هم میده اینه که...اقاهه خیلی مظلوم و گرفته و غمناک سرشو رو سینه زن بذاره(هرجا که بدونه بیشتر تاثیر داره)به زنش اروم و با مکثهای پی در پی موضوعو بگه و بگه که چقدر ناراحته اون وقت همه چیزو بسپار دست زنه دیگه اگه زن یا دوست دخترت ادم بودو درکت کرد میره از زیرسنگم شده واست راه حل میاره البته من خیلی خلاصه کردم ها اگه هم از اون اشغالا بود که فقط کردن میخواست و درکت نکردو نق نق کرد بزن در کونش بش بگو برو گمشو میرم سراغ ادمش اگه هم ادم بود اما راهی بلد نبودو نمیتونست یادبگیره مطمئن باش دلش نمیاد به خاطر این موضوع دلتو بشکنه اون وقت خودت دست به کار شو(اینم یه راه واسه شناخت طرف!!!)باور کنید سکس بیشتر از التها و زمانش به احساسات بنده!باور نمیکنید امتحان کنید
خانمای گل اگه میخوان بشون راه حل بدم طوری که تا صبح مرد در کنارش بالذت حال کنه بم پیام خصوصی بدم اگه هم از بین برادران کسی نیاز به صحبت بیشتر در این مورد داره پیام بده
     
صفحه  صفحه 6 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / انزال زودرس بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums

Copyright © 2009-2015 Looti.net. The Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites