تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها  
انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی /
Sexology - سکسولوژی

سایز طبیعی آلت

صفحه  صفحه 4 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین »  
#31 | Posted: 10 Oct 2012 22:49
فکر کنم لااقل باید ۱۲ سانت باشه کلفتیشم ۵سانت به بالا بیشتر هم بهتره اما خیلی زیاد به درد نمیخوره

خطت رو که خاموش کردی من ماندم و دوستت دارمهایی که دیولر نشد
     
#32 | Posted: 15 Jan 2013 09:25
به نظر بنده حقیر سایز طبیعی کیر باید 18 سانت و قطرش 9 سانت باشد.

     
#33 | Posted: 25 Apr 2013 05:02 | Edited By: amirkamran
برای من 14 تا 16 سانت و کلفتیش هم 5 تا 6 سانت هست
متغیر بودنش هم به اضافه یا کاهش وزنم ربط داره و زمان بین دو سکس

به نظر خانمها سایزش نرماله یا کوچیکه ؟

زندگي دفتري از خاطر هاست . يك نفر در شب كم ، يك نفر در دل خاك ، يك نفر همدم خوشبختي هاست ، يك نفر همسفر سختي هاست ، چشم تا باز كنيم عمرمان ميگذرد ما همه همسفريم . . . . .
     
#34 | Posted: 27 Jun 2013 02:19
سلام من ۳۰سالمه واز بچه گی چاق بودم به این خاطر التم از سن ۱۰-۱۲سالگی دیگه رشد نکرده الان اندازه اش در حالت راست شده حدود ۷-۸وقطرش هم ۳-۴سانتیمتره دکتر هم رفتم گفت چربی دورش راگرفته ایا به جز عمل جراحی راه حل دیگری وجود داردلطفا راهنمایی کنید ممنون
     
#35 | Posted: 9 Jul 2013 09:55
كوچكتر و بزرگتر یه نوع نقصان عضو به حساب میاد كه باید به پزشك مربوطه مراجعه كنید

اونایی كه بیست و چند سانت آمار میدن ، یا خالی میبندن ، یا طرز استفاده از خط كش رو هنوز بلد نیستن

در ضمن ، مگه واژن خانوما چند سانته كه به بالای 12/15 سانت آلت نیاز داشته باشه



مال من ۱۷ هست

باید مرد باشی تا بفهمی؛
«احساس» یک زن؛
«فروشی» نیست، «هدیه» است ...!


     
#36 | Posted: 18 Jul 2013 12:18
مال من ۱۷.۵ سانته
کلفتیشم
۶.۵



سایز طبیعی
از ۱۰ سانت تا ۱۹ سانت

WHY so SERIOUS
     
#37 | Posted: 6 Aug 2013 02:33
تاجایی که ما تجربه کردیم ... کلفتیش مهم تره واس خانوما تا طولش
ولی میانگینش , از ۱۰ سانت کم تر مشکل پیش میاد
بیشترین اندازش هم ۲۴ یا ۲۵ ( بیشترباشه طرف اذیت میشه )

برین به فلسفه هنر به هرچه بود و هست و نیست . برین به دین برین بدین نگو نپرس چند
http://postimg.org/image/prdpo8iul/
     
#38 | Posted: 23 Jul 2014 12:24
درمان کوچکی آلت

بعضی از آقایان به نوعی با اندازه، انحناء و به خصوص طول آلت خود مشکلدارند و بر این باورند که آلت‌شان کوچک است و این ممکن است باعث ایجاداختلال در رابطه آن‌ها با شریک زندگی‌شان شود.

اما قضیه اصلی از این قرار است که اندازه طول، کلفتی، شکل و شمایل آلت درآقایان بسیار متفاوت است. همان‌طور که طول انگستان دست، بینی، شکل چشم‌ها وقد و ... در انسان‌ها متفاوت می‌باشند، شکل و شمایل و رنگ و قیافه آلت درآقایان و فرج در خانم‌ها یک‌دست و یکرنگ نیست. یعنی؛ تنوع در اعضاء مختلفبدن انسان‌ها امری طبیعی است. در همین رابطه بعضی از آقایان آلت بزرگیدارند، بعضی بزرگتر و بعضی کوچک و بخشی هم کوچک‌تر دارند. همین‌طور آلتبعضی‌ها راست راست، اما آلت درصد بالایی از مردان به سمت چپ کمی انحناءدارد و آلت برخی از مردان نیز به سمت راست انحناء دارد.

در رابطه به طول آلت باید گفت که طول متوسط آلت مردها در حالت نعوظ، 14تا 15 سانتی متر می‌باشد. کسانی هم ممکن است که آلت‌شان 20 تا 22سانتی‌متر حتی بیشتر هم باشد. اما 14 تا 15 سانتی‌متر حد متوسط طول آلتمردان است.

آلت بعضی از مردها در حالت خوابیده خیلی جمع و کوتاه می‌شود، اما هنگامنعوظ رشد زیادی می‌کند. این در حالی است که در تعدادی از مردان آلت‌شان درحالت خوابیده کمتر جمع و کوتاه می‌شود و هنگام شق شدن فقط تغییر حالت داده وسفت می‌شود بدون آنکه طول آن زیاد و یا درازتر شود، بنابراین از حالتخوابیده به طور دقیق نمی‌توان طول همان آلت را در حالت راست شده حدس زد.همین‌طور وقتی شما از بالا به آلت خود نگاه می‌کنید در اثر خطای چشم آلتشما کوچکتر از آنچه که هست به نظر می‌آید. پس برای دیدن اندازه طبیعی آن،از پهلو نگاه کنید و یا از یک آینه استفاده کنید.

بسیار از مردان درباره مقدار اهمیتی که زنان به طول آلت مرد می‌دهند،دچار توهم هستند و یا فکر می‌کنند که داشتن آلت بزرگ حلّام تمام مشکلات استو داشتن یک رابطه مشترک طولانی و مقاربت خوب را تضمین می‌کند، اما موضوعاصلاً چنین نیست.

در یک رابطه زناشویی زنان برای دیگر خصوصیات، غیر از اندازه و طول آلتاهمیت بیشتری قائل هستند. تعداد بسیاری از زنان، مردان خوش اخلاق، حساس وغیر خودخواه را بر همه چیز ترجیح می‌دهند. زنانی هم هستند که بزرگی آلتهمسرشان را یک بدبختی می‌دانند.

سفت شدن آلت نیازمند جریان خون می‌باشد. در نتیجه آلت بزرگ نیازمند خونبیشتری است و بدن معلوم نیست در تقسیم و تأمین این میزان خون چقدر درست عملمی‌کند. یعنی مردانی هم هستند که آلت بزرگ دارند اما مشکل سفت شدن آن رانیز دارند (البته نه همه آن ها).

مهمتر از همه اینکه کسانی که فکر می‌کنند آلت کوچک دارند به جای غضهخوردن برای آنچه که ندارند، بهتر است حواس خود را متوجه آنچه که دارندبکنند و یادشان باشد که در یک عمل نزدیکی شقی و سفت بودن آلت بیشتر ازدرازی آن بکار می‌آید، لذا اگر دراز باشد ولی به درستی نعوظ نگیرد هیچ لذتیرا شامل نخواهد شد و هم بستری کسل کننده می‌شود، مهم آن است که شخص فارغاز اندازه آلت بداند که چگونه از آن استفاده کند تا ار لذت بیشتری بهره‌مندگردد.

از آنجا که بعضی فکر می‌کنند آلت‌شان کوچک است و ذهن‌شان به این مسئلهمشغول است، بهتر است ذهن خود را مشغول نکنند و نگذارند که دغدغه ی اندازۀآلت بر جنبه‌های دیگر این رابطه غلبه کند.

کسانی که دغدغه ی کوچکی آلت را دارند با انتخاب حالت مناسب برای دخولمی‌توانند تا حدودی کوتاه بودن آلت را جبران کنند. این حالت به این شکل استکه زن روی زانوها قرار گرفته و باسن خود را به سمت عقب هل می‌دهد و شوهراز پشت به او نزدیک شده و دخول می‌کند.



رشد و تقویت آلت تناسلی

اگر اندازه آلت تناسلی کوچک و ضخامت آن کم است، برای بزرگتر و ضخیم ترشدن آن خراطین (کرم‌های خاکی باغچه) را با آب سرد تمیز و خشک کنید و با کمیدارچین، میخک و جوز به نسبت مساوی نرم بسایید، بعد با پیه آب کردۀ مرغ یاروغن زیتون یا روغن کرچک یا روغن کوهان شتر مخلوط کرده و به آلتی که کوچکاست روزی سه مرتبه مالش و ماساژ دهید، تا به مرور کلفت‌تر و بزرگ‌تر شود.

پنج گرم«اسیدبوریک− بوره» را نرم بسایید بعد با 40 گرم عسل مخلوط کرده ولااقل سه بار در روز آن را بر آلت ماساژ دهید و چون عسل چسبناک است کیسه یمخصوصی به اندازۀ آلت تناسلی درست کنید، پس از ماساژ آلت را درون آن قراردهید و به وسیله ی نخ یا کش ببندید تا لباستان آلوده نشوند. ضمناً قبل ازماساژ بعدی، اول آلت تناسلی را بشویید و خشک کنید و بعد از دارو استفادهکنید.

· آب برگ کدوی تازه را بگیرید و روزی چند مرتبه بر آلت تناسلی مالش دهید.

· تخم شنبلیله، دارچین، پوست هلیله ی زرد، قاقله ی کبار، خولنجان، سیاهدانه و آمله ی مغشر از هر کدام 10 گرم، هل قرابی، جوزبویا و میخک از هرکدام 5 گرم همه را مخلوط و نرم بسایید، روزی یک مرتبه یک قاشق غذاخوری ازآن را در دهان بریزید و با آب میل کنید و یا همه را نیم کیلو عسل مخلوطکنید و روزی یک قاشق غذاخوری میل فرمایید.

کجی آلت تناسلی

برای درمان کجی و انحراف آلت تناسلی روزی سه مرتبه با روغن سوسن یا روغننرگس یا پیه مرغ آب شده یا کمی موم که به مغز ساق گاو در هم آمیخته شدهباشد، آن را مالش دهید و در حال مالش آن را به طرف معکوس هدایت کنید. پس ازمالش دادن و صاف کردن، آن را در دستگاهی بنام واکیوم همراه که ازفروشگاه‌های لوزام طبی همراه بماند بهتر است. اگر کجی یا ورمی که باعث کجیشده است در اثر ضربه باشد باید گل نیلوفر، تاجریزی و کدو را درهم کوبیده وبر آن ضماد کنید و هنگام عوض کردن آن همانطور که شرح داده شد مالش داده ودر واکیوم همراه قرار دهید.

امضای شما پاک شد.
قوانین انجمن رو بخونید و رعایت کنید.

---
پلیس انجمن
     
#39 | Posted: 4 Sep 2014 02:01
میانگینش ۱۲-۱۵سانته یعنی ۶۰ درصد مردا تو این رنجن ۹۰ درصد هم ۱۰-۱۹ سانت یعنی فقط ۱۰درصد مردا کیرشون کمتر از ۱۰ یا بیشتر از ۱۹ سانته
     
#40 | Posted: 4 Sep 2014 03:29
واس من 19 سانته..
     
صفحه  صفحه 4 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / سایز طبیعی آلت بالا
این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.



 
Report Abuse |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums

Copyright © 2009-2015 Looti.net. The Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites