تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها  
انجمن لوتی / گفتگوی آزاد سکسی /
گفتگوی آزاد سکسی

خانوماي متاهل اگه شوهرتان نتونه تو سكس انتظارات شما را بر آورده كنه، حاضريد با يه مرد ديگه ...؟

صفحه  صفحه 11 از 15:  « پیشین  1  ...  10  11  12  13  14  15  پسین »  
#101 | Posted: 30 Aug 2014 14:03 | Edited By: javad_zelzele
والا من زن های ظاهرا نجیبی رو دیدم (البته تعریفی که توی ایران از نجابت می شه یعنی درست کردن ظاهر) که خیلی رابطه خوبی با شوهراشون دارن و خیلی هم ظاهرشون رو حفظ می کنند اما تا یه کم بهشون توجه می کنی می خوان مخت رو بزنن ببرنت توی رختخواب فقط برای یه تجربه سکس جدید. البته بسیار با سیاست طوری که انگار ما مردا هستیم که داریم می بریمشون توی رختخواب. من می توتم به جرات بگم این آماری که می گم کاملا درسته چون من با آدمای زیادی می پلکم. اکثرا هم تحصلیکرده و از قشر با فرهنگ جامعه! من خودم هم رشتم جامعه شناسی و عاشق آمارگیریم.

سی درصد زنای شوهرداری که می شناسم مطمئنم غیر شوهرشون با یکی دیگه هم رابطه جنسی دارن
از این سی درصد من خودم هم با عده زیادشون رابطه داشتم. جالبه که بدونید اکثرا هیچ مشکلی توی زندگی ندارن فقط بخاطر تنوع سکس دارن. این سی درصد کسایی هستند که لو رفتن بماند چند درصد رابطه پنهانی دارن.

تا این لحظه نصف زنای شوهرداری که یکم بهشون توجه کردم (گرم گرفتم) درصدد مخزنی ان (چه اس ام اس های عاشقانه ای که نمی دن). درسته که تیپ و قیافه و شغلم بدک نیست ولی توی زندگی هر زنی آدمی مثل من مطمئنا پیدا میشه که باهاش بنوعی حالا کاری یا فامیلی تعامل داشته باشه.

جالبه بدونید یه عده ای زیادی از زن هایی که من باهاشون رابطه دارم ظاهر خودشون رو خیلی تمیز حفظ می کنند طوری که تمام فامیل و آشنا دربارشون خوب می گن. این دسته از زنان خیلی یواشکی و نجیبانه کاراشون رو پیش می برن. یا بعبارتی تا مطمئن نباشن طرفشون قابل اعتماد هست یا نه و دهنش قرصه کاری نمی کنن.

دوستان برای من تمامی این خانم ها دارای احترامن و همچنین بسیار جسور و روشنفکر و آپ تو دیت و این حرفایی که زدم طعنه نبود چون من خودم به شدت موافق رابطه آزاد جنسی خارج ازدواجم.
     
#102 | Posted: 30 Aug 2014 19:16
مژده،، رفع کامل ناتوانایی جنسی در مردان 100% گیاهی به صورت نوشیدنی با قیمت مناسب تست شده و جواب داده ،، مژدهسوال دارید در خدمتم

عشق مقدس است، سکس(اون هم از نوع کثیف)رو با عشق پیوند نزنید...
     
#103 | Posted: 31 Aug 2014 10:52
زنی که دس به چنین اقدام شومی بزنه دیگه زن نیست ... باید شب نشده طلاقش داد چون ایشون دیگه جنده اسمشهبهار می آید تا بگوید :
حتی اگر نمی شود که همیشه سبز ماند ،
ولی می توان دوباره سبز و پر شکوفه و پر از جوانه شد
     
#104 | Posted: 31 Aug 2014 11:09
متأهل كه نيستم،امااگه بودم واين اتفاق ميافتادهرگز اينكارو نميكردم

سلام چطورى مهندس?خوبى?
شنيدم عقايدت نئوكانتيه?آره?
شقايقت چى?
اونم نورمانديه?
     
#105 | Posted: 31 Aug 2014 16:12
Jujuba:
زنی که دس به چنین اقدام شومی بزنه دیگه زن نیست ... باید شب نشده طلاقش داد چون ایشون دیگه جنده اسمشه

پس شما بهتره که زن نگیرید چون اکثرا خانوم های امروزی بسیار روشنفکرند و دنبال خرافات نیستند.

Jujuba:
متأهل كه نيستم،امااگه بودم واين اتفاق ميافتادهرگز اينكارو نميكردم

تقزیبا همه افراد قبل ازدواج تفکر شما رو دارند و این بر می گرده به ذات ایده آل طلبی و در عین حال خودخواهانه انسان. "من آدم خوبی هستم پس چنین کار زشتی رو نمی کنم" اما پس از ازدواج اگه همسرتون خواسته هات رو برآورده نکرد این جمله تبدیل میشه به: "من ادم خوبی هستم و شایستگی چنین زندگی رو ندارم" اونوقت اگه بسیار هم به فکر ابروی خودتان باشید خیانت عملی نمی کنید. اما خیانت ذهنی چطور؟! به نظر من که هیچ فرقی نمی کنه.
     
#106 | Posted: 31 Aug 2014 20:18
اصلا خوابیدن با یکی دیگه غیر از شوهر لذت بخشه
همین حسو خیل از ما مردام داریم. خوابیدن با یکی غیر زن خودت خیلی هیجانی و لذت بخشه مخصوصا اگه طرفتم متاهل باشه که دیگه آخر هیجانه.
     
#107 | Posted: 5 Sep 2014 04:13
نه دوس ندارم ام فکر بهش میکنم

شادی
     
#108 | Posted: 8 Sep 2014 00:45
اولا عذرخواهی میکنم ازخانوما چون این پست و سوال مطرح شده واسه خانوماست
دوما خب هر چیزی قابله حله اون مرد ممکنه زود انزال باشه یا نعوظ نداشته باشه و..... همه اینها فقط نیاز به مراجعه به پزشک داره وصبوری زن ومرد برای درمان اگه غیر اینه خوب باید بگم اون خانوم مشکل داره دوست داره با چند نفر باشه که اونم درمان داره اونم مراجعه به روانپزشک (قصد توهین به کسی رو نداشتم فقط یک نظر بود)
زندگی زیبا تر از اونه که بخواییم فکرمونو با این سوالا خراب کنیم
     
#109 | Posted: 8 Sep 2014 17:06
دوستان ما هیچکدوم حق نداریم برای همدیگه فتوی صادر کنیم حتی اگه دکترای روانشناسی هم بودیم و خواستیم بیایم اینجا نظر بدیم بازم این حق رو نداریم برای کسی تکلیف مشخص کنیم. آدما زندگی های متفاوت و پیچیددگی خاص خودشون رو دارن. توی این تاپیک و تاپیک های گفتگوی آزاد جنسی مذهب جایی نداره. اگه دوستان احیانا قصد دارن با براهین دینی و نه علمی سخنان خودشون رو توجیه کنند تشریف ببرن تاپیک مذهب اونجا در خدمتشون هستیم
     
#110 | Posted: 8 Sep 2014 17:58
javad_zelzele:
دوستان ما هیچکدوم حق نداریم برای همدیگه فتوی صادر کنیم

موافقم. هرکسی بهتر فقط نظر شخصی خودش رو تو زندگی خودش بگه و یاد بگیریم در مورد دیگران قضاوت نکنیم . به نظر من همه این چیزایی که تابو شده کاملا بستگی به خودمون داره و اکثرا از طرف آدمهایی بوده که باید در سلامت شون تحقیق کرد.

به امید روزی که کسی به خودش حق نده آزادی بقیه رو بگیره
     
صفحه  صفحه 11 از 15:  « پیشین  1  ...  10  11  12  13  14  15  پسین » 
گفتگوی آزاد سکسی انجمن لوتی / گفتگوی آزاد سکسی / خانوماي متاهل اگه شوهرتان نتونه تو سكس انتظارات شما را بر آورده كنه، حاضريد با يه مرد ديگه ...؟ بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums

Copyright © 2009-2015 Looti.net. The Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites