تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها  
انجمن لوتی / شوخی و سرگرمی سکسی /
شوخی و سرگرمی سکسی

سوتی های سکسی

صفحه  صفحه 9 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  
#81 | Posted: 6 Dec 2014 23:47
سوتی نداشتیم دیگه؟؟؟؟عشقم تو را دارم
چه خوبه دستام رو تو دستات میزارم
عشقم توی جونم تا ته دنیا با تو می مونم
     
#82 | Posted: 7 Dec 2014 01:39
     
#83 | Posted: 7 Dec 2014 02:25
توی جمع رفتیم دهکده شاندیز مشهد واسه نهار
یه خانم بیوه هم با ما بود
نشستیم و سعارس چای دادیم و گفتم اول چای بیار
یه کم زمان برد سفارش بیارن
خانمه بنده خدا یهو گفت
"""ای بابا شنیده بودن ننشسته میزارن جلوت .. پس چی شدن اینا کجا موندن چکار دارن میکنن"""""""
.
.
.
خلاصه این سوژه ای شد برای ما هشت نفر

دست دلم برای دل دستت تنگ شده ......
     
#84 | Posted: 28 Dec 2014 22:32
تازه رفته بودم یه جا سر کار.
یه همکار خانم داشتم که تقریبا بعد دوماه باهاش بیشتر صمیمی شدم. (اما دوست نشدم و اصلا نرفتم واسه مخ زنیش).
یه روز داشت یه خاطره تعریف میکرد توی صحبتاش اومد بگه «حرفای چرت و پرت» حواسش نبود یوهو گفت «این کس شعرا» تا اینو گفت، خودش سریع از اتاق رفت بیرون و تا یک ساعت هم برنگشت

مگر میشود زندگی مرا نامنظم آفریده باشد، خدای دانه های انار
     
#85 | Posted: 11 Jun 2015 03:02
سلام
با یه خانمی چند ساله پیش دوست شدم البته سن بالا خدای حشر بود هر روز باید میکردمش باور کنید دیگه داشتم تبدیل میشدم به اهک خلاصه از اونجا ککه بنده مکان هر روز از صبح تا ظهر ردیف بود چون مادر پدرم کارمند بودن و خونه ما دو طبقه خانم ساعت نه صبح تا ظهر خونه به دادن ه مشغول دادان اون خیلی داغ بود باور کنید راند سه چهار که ه داشتم مسخره بازی میکردم با یخ توی پارچ می کردم توی کسش و می خندیدیم که یه دفعه صدای کلید انداختن به در و بسته شدن در حیاط شدم نمیدونید چه جوری من خودم رو جع و جور کردم من مفقد بهش گفتم بپوش من هم دویدم رفتم طبقه پایین ببینم کیه دیدم مادرمه حالش زیاد خوب نبود اون روز زود اومده بود خوته هیچی من در حال مشغول کردن مادرم بودم که یه دفعه صدای در اومد جنده خانم مخصوصا در رو محکم بست و رفت من هم رفتم بالا و جمع و جور کردم دیدم شرتش رو جا گزاشته دبخت بهش زنگ زدم جواب نداد فرداش زنگ زدم جواب داد شرتش رو گفت براش ببرم و این شد که دوباره با هم دوست شدیم اما علت جواب ندادن اون روزش رو گفت از ترسش شلوارش رو نپوشیده بودم از بس که ترسیده دو فقط چادرش رو پیچیده دورش و رفته گوچه پشتی که یکی بهش گیر میده ومجبورش میکنه بهش بده.
ولی باز من ادم نشدم بازهم اوردم خونه
     
#86 | Posted: 12 Jun 2015 02:24
با یه دختری دوست بودم و حسابی از عقب بازش کرده بودم. یه روز اومده بود خونمون و دمر خوابیده بود و من هم روی پاهاش نشسته بودم و کیرم را تو سوراخش عقب و جلو میکردم. اونروز از کتابخانه جیم شده بود و قرار بود بعد کتابخونه داداشش با ماشین بیاد دنبالش. وقت زیاد داشتیم ولی موقع عملیاتمون داداشش زنگ زد.زیدم خیلی هول شد و خواست گوشی را برداره.بهش گفتم برندار. گفت نه بدتر شک میکنه. خلاصه برداشت و مشغول صحبت شد و کیر بنده هم همچنان تو سوراخش جا خوش کرده بود. قیافش دیدنی بود، قرمز شده بود و صداش میلرزید. داداشش بهش گفت چته و اونم گفت هیچی آب پریده تو گلوم و سرفه کردم صدام گرفته. شانسمون گفت داداشه زودتر نمیخواست بره دم کتابخونه و کار دیگه ای باهاش داشت و ول کن هم نبود. من هم بیخیال شدم و شروع کردم به تلمبه زدن و هنوز در حال مکالمه بود که آبم اومد و دقیقا تو تقه آخر کیرم را تا ته چلوندم که دردش گرفت و یهو یه آخی گفت و تماس را قطع کرد. با کلی استرس بیچاره دوباره تماس گرفت و ماست مالیش کرد. دیگه ندونستم چی بهش گفت چون کلاْ رفت تو یه اتاق دیگه زنگ زد تا من دوباره سوتی ندم.
     
صفحه  صفحه 9 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
شوخی و سرگرمی سکسی انجمن لوتی / شوخی و سرگرمی سکسی / سوتی های سکسی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2015 Looti.net. The Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites