| تالارها  | ثبت نام | نظرسنجی |  پاسخ | جستجو | موقعیت | قوانین | آخرین ارسالها |    
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان /

همجنسبازی

صفحه  صفحه 1 از 15:  1  2  3  4  5  ...  11  12  13  14  15  پسین »  
#1 | Posted: 7 Jan 2011 15:40
میهمان

mohajer:
به نظر شما هم جنس بازی بین پسرها بیشتره یا دخترها ؟و چرا؟

teenboygay18:
به نظر من بین پسرها بیشتره
چون دختری در اختیار ندارن كه باهاشون دردودل كنن و نیازهای جنسیشون رو برآورده كنن و رو میارن به سمت همجنس خودشون تا نیازهاشون رو برآورده سازن

امروز دیگه به طور قطع نمیشه گفت تو پسرا
تو دخترا هم خیلی زیاد شده
     
#2 | Posted: 7 Jan 2011 21:22 | Edited By: Arman2
من دلایل زیادی دارم

اون هایی كه از نظر ژنتیكی به جنس موافق علاقه دارن حسابشون جداست و به نظرم درمان بشن بهتره


ولی كسایی كه نمی دونن فلسفه سكس بین دو جنس مخالف نزدیك كردن اونها هست تا از احساس عشق.از چیزهای متفاوت هم استفاده كنن و به كمال برسن.فداكاری و از خودگذشتگی رو تجربه كنن و دیدشون بازتر شه و همه این احساسات زیبا رو می ذارن كنار و به هم جنس بازی كه به نظرم فقط شهوت خالص و حیوانی هست رو میارن خیلی وضعشون بده!

خطاب به پسرا:آخه دخترا با این بدن هنری و كار شده و ماه چی كم دارن كه بری با پسر با اون اندام ضایعش سكس كنی.

به نظر من در كل خیلی بده ولی الان داره خیلی تبلیغ میشه كه خوب جلوه داده بشه!

راستی چون مردا بیش تر طالب پرون هستن و مردا از دیدن لزها لذت میبرن لزبین ها زودتر باب شدن و یه جورایی تابو بودنشون خیلی كمه تا جایی كه هیچ كسی بر علیهشون تو غرب چیزی نمی گه در صورتی كه برای گی ها مخالفای زیادی هست

همین باعث شده دخترای خوب هم به فساد كشیده شن تو خارج!

این كاربر به علت تخلف در قوانین انجمن بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
     
#3 | Posted: 10 Jan 2011 19:33
در جواب teenboygay18 و arman
من به عنوان یک همجنسگرا (همجنسبازی کلمه توهین آمیزیه و با همجنسگرایی متفاوته؛ خیلی هم متفاوته؛ اگه خواستین در مورد تفاوت هاش مقاله بهتون معرفی می کنم الان مجالش نیست؛ از مدیر سایت خواهش می کنم اسم تاپیک رو درست کنه) در این زمینه یعنی همجنسگرایی تحقیقات زیادی داشتم. به هیچ وجه ارتباطی به اینکه دختر تو دست و بالم نبوده حالا با پسر ارتباط عاشقانه دارم نداره؛ این متاسفانه عامیانه ترین و سطحی ترین برداشت از رابطه دو تا پسر همجنسگراس. کمتر پزشکی هم در دنیا پیدا میشه که حالت طبیعی همجنسگرایی رو بیماری بشناسه (بحث انحرافات جنسی مثل تنوع گرایی؛ فتیش؛ سادیسم و غیره جداست؛ اینها بیماری هستند و قابل درمان و در بین افراد غیر همجنسگرا هم وجود داره). من حتی با روان پزشک هم در این زمینه مشورت کردم در همین ایران؛ و اون گفت کاملا طبیعیه و هر کسی تمایلات خودشو داره. من کاملا خودم رو بعنوان یک پسر پذیرفتم (من فول بات هستم یعنی مفعول و همسرم فول تاپ؛ لازمه بگم ما یک ساله همو پیدا کردیم؛ شدیدا بهم علاقه مند شدیم و الان هم کارامونو می کنیم با هم بریم کانادا برای همیشه در کنار هم زندگی کنیم)؛ و همسرم هم من رو بعنوان یک پسر پذیرفته نه مثل یک دختر (هر دو شدیدا از این تعبیر متنفریم)؛ و اون هم برای من یک پسر کامله؛ هر دو شرایط سکس با دختر رو داشتیم؛ حتی همسرم قبلا سکس هم داشته؛ اما هر دو علاقه ای به این کار نداریم؛ و نه حسی؛ همسرم هیچ وقت بات نبوده اما در مقابل دختر حتی کیرش کامل هم راست نشده؛ هر دو همیشه حتی در نوجونی تو فیلم ها و جاهای دیگه به دیدن بدن مرد علاقه داشتیم؛ هر دو نه علاقه ای به فیلمهای پورنوی straight داریم و نه حسی. من همین الان هم عاشق دختر دارم؛ هی به من زنگ می زنه اما من هیچ تمایلی به ایجاد رابطه ندارم؛ من فراوان موقعیت سکس با دختر رو داشتم و دارم اما خودم نخواستم. به هیچ وجه بیماری نیست. خواهش می کنم قبل از حرف زدن کمی تحقیق کنید. مقاله ای بدور از احساسات مذهبی و بر پایه علمی بیارید که گفته باشه همجنسگرایی در سطح عادی بیماریه! من حاضر به مناظره ام.
     
#4 | Posted: 10 Jan 2011 19:58
اولا همجنسگرایی نه...لطفا از كلمه توهین آمیز همجنسبازی استفاده نكنید
دوما مطالب زیر و با توجه به اطلاعات پزشکیم می نویسم:
گرایش جنسی هم به زمینه ژنتیكی،هم عوامل محیطی-اجتماعی و هم هورمونی ربط داره
هیچ ارتباطی بین تجاوز در کودکی و همجنسگرایی نداریم
در افراد بین 12 تا 18 سال،خیالپردازی همجسنگرایانه در دختر ها بیشتره اما تجربه رابطه همجنسگرایانه در پسر ها
------------------------------------------
خدمت کسایی که فکر می کنن همجنسگرایی بخاطر نبودن جنس مخالفه باید عرض کنم که از رو شکم صحبت نکنین و با این تفکرات نامربوطتون زندگی این عزیزان رو تو ایران از اینی که هست بد تر نکنین
     
#5 | Posted: 12 Jan 2011 23:26 | Edited By: edikhsa
Arman2:
ولی كسایی كه نمی دونن فلسفه سكس بین دو جنس مخالف نزدیك كردن اونها هست تا از احساس عشق.از چیزهای متفاوت هم استفاده كنن و به كمال برسن.فداكاری و از خودگذشتگی رو تجربه كنن و دیدشون بازتر شه و همه این احساسات زیبا رو می ذارن كنار و به هم جنس بازی كه به نظرم فقط شهوت خالص و حیوانی هست رو میارن خیلی وضعشون بده!

من واقعا متاسفم، كدوم منطق مارو اینجوری كرده كه بدون تفكر و اندیشه و تحقیق و تنها بر اساس تراوشات مسموم ذهن های بستمون حرف بزنیم و اظهار فضل كنیم ؟!
نه تو فرهنگ گذشتمون همچین چیزی وجود داره و نه تو اصل دینی که هممون سنگشو به سینه می زنیم...
آخه آرمان عزیزم تو از کجا این حرف رو می زنی؟ با چند نفر همجنس گرا صحبت کردی؟ با چند روانپزشک یا محقق در این زمینه مشورت کردی؟ چند تا مقاله در این مورد خوندی؟ از کجا این حرف رو می زنی؟ چند تا مثال برای نظرت داری؟ چند تا برهان برای اظهار فضلت داری؟
تاره اگه همه این کارها روکرده باشی نباید همه رو به یک چوب بزنی، تو از کجا می دونی همه همجنسگراها بدنبال اون چیزین که تو میگی؟
چرا اینقد ساده همو متهم می کنیم؟ عزیزم, آرمان جان میدونی چه اتهام بزرگی داری به یک جامعه نسبتا بزرگ تو دنیا وارد می کنی؟ می دونی چه تهمت بزرگی داری بهشون می زنی؟ در حالی که علم اون هارو به رسمیت شناخته و اصلا همجنسگرایی رو بیماری حساب نمی کنه.
می خوای من هزاران مثال بیارم برات از بین اون straight هایی که ( من از آقایون و مخصوصا خانوم ها عذر می خوام، وقعیت های تاریخیه) که مث یک سگ با زن رفتار می کردن؟ ! یعنی واقعا الان همه مردها زن ها رو واسه عشق می خوان و زنها هم مرد ها رو واسه عشق ولی همه زنهایی که زنها رو دوست دارن واسه کس و کونشون و همه پسر هایی که همو دوست دارن واسه کیر و کونشون؟
پسرم تو فیلسوفی؟ آفرین فلسفه سکس شاید همون باشه که تو میگی اما بر چه اساسی میگی دو تا پسر در سکس به همچین جاهایی نمی رسن؟ چقدر تحقیق کردی؟ از کجا می دونی دو تا پسر فداكاری و از خودگذشتگی رو تجربه نمی كنن و دیدشون بازتر نمیشه با سکس با هم؟ گفتی از چیزهای متفاوت هم استفاده کنن، اولا مگه هر انسانی تو دنیا عین هم میشه، دوما منظورت تفاوت های زن و مرده، باشه، 1 از دو پسر همجنسگرا که اصطلاحا pair هم هستن حتما یکیشون لااقل کمی حس زنونه داره، 2 یعنی فلسفه سکس فقط اینه که فقط کس و کیر که با هم متفاوتن با هم به کمال می رسن؟
آخه از کجا فهمیدی همجنس گرایی فقط شهوت خالصه ؟( ضمنا محض اطلاعت می گم شهوت جنبه حیوانی انسانه، اما انسان چون عاقله از اون به چیزهای دیگه می رسه) . چرا همه رو به یک چشم میبینی؟ آرمان عزیزم دوست داشتم دوست صمیمیم بودی از نزدیک رابطه من و همسرم رو میدیدی، بعد ببینم این حرفو میزدی؟
من و همسرم عاشق همیم، فقط سکس نیست، شده ماه گذشته و سکس نداشتیم اما بارها همو دیدم، با هم گفتیم با هم خنیدیم، با هم گریه کردیم، به جرات می گم از خیلی از زوج های straight روابط مستحکمتر و بهتری داریم، پول من و اون نداریم، با هم خرج می کنیم، اون نصف ماشینش رو بی هیچ چشم داشتی بنامم کرده، از تخم چشمامون بیشتر بهم اعتماد داریم. خواهش می کنم بی هوا و ندانسته همه رو به چوب نزنیم، بقول سهراب:
من نمی دانم
که چرا می گویند: اسب حیوان نجیبی است ، کبوتر زیباست.
و چرا در قفس هیچکسی کرکس نیست.
گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد.
چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.
واژه ها را باید شست .
واژه باید خود باد، واژه باید خود باران باشد.
چترها را باید بست.
زیر باران باید رفت.
فکر را، خاطره را، زیر باران باید برد.
با همه مردم شهر ، زیر باران باید رفت.
     
#6 | Posted: 12 Jan 2011 23:32
jomjome:
منم مخالفم ولی حقیقتش اینه كه حسابی رایج شده اونم به خاطره اینكه جنس مونثی در اختیار نسیت و ازش استفاده نمیكنند!

چه ربطی داره عزیزم
الان من لزبیان هستم یعنی پسر گیر نمیارم باهاش سكس داشته باشم؟
انسان ها با هم از لحاظ اخلاقی متفاوتن بعضی ها هم احساسشون گرایش پیدا كرده به همجنسش

Just Lesbian
     
#7 | Posted: 7 May 2011 14:43
من هیچوقت سكس با پسر رو ول نمی كنم برم سراغ لز بازی
     
#8 | Posted: 9 May 2011 16:00
لذت بردن چه با هم جنس چه با غیر هم جنس خوبه
بنظر من خانمها اكثرا" دوست دارن با دختر سكس كنن من خیلی دوست دختر داشتم و وقتی از زیر زبونشون كشیدم بیرون 70% با دختر لز بازی كردن.. بنظر من شیطنت جنسی هست منم خودم دوست دختر خوشگلی دارم اما همیشه از شیطونیاش با دخترهای دوستش و فامیلش خوشم میاد چون یجورایی نشونه شادابی و اجتماعی بودن زن میدونم

من هم خدایی دارم
     
#9 | Posted: 10 May 2011 05:17
بعضي ها واقعا نميتونن با جنس مخالف باشن دوستم اصلا دوست نداره با دختر سكس وحتي زندگي كنه فقط پسر دوست داره بعضي از دختر ها هم از پسر بدشون مياد و اصلا حال نميكنن از همجنس خودشون لذت ميبرن

چند وقتيه احساس ميكنم علاقه شديدي به جنس موافق پيدا كردم.
وقتي عكس كير ميبينم خيلي دوست دارم تو دستم بگيرمشو بمالمش.امتحان نكردم ولي فكر كنم از ساك زدن هم خوشم مياد.

این كاربر به علت تخلف در قوانین انجمن بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
     

#10 | Posted: 13 May 2011 19:49
من همیشه میگذارم دوستم خودش انتخاب کنه سکس با من یا لز...تا حالا 3بار دوستامو باهم به لز دعوت کردم ولی بعد لز باز به سکس با من ادامه دادن
     
صفحه  صفحه 1 از 15:  1  2  3  4  5  ...  11  12  13  14  15  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / همجنسبازی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List    YouTube URL  Image Link  URL Link   
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Adult Forums  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Report Abuse

Copyright © Looti.net 2009-2014.