| تالارها  | ثبت نام | نظرسنجی |  پاسخ | جستجو | موقعیت | قوانین | آخرین ارسالها |    
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر /

جديدترين كدهاي فعال كانالهاي كارتي(همه مسيرها)

صفحه  صفحه 9 از 19:  « پیشین  1  ...  8  9  10  ...  18  19  پسین »  
#81 | Posted: 10 Jan 2013 00:55
باز کردن 90% کانال های کارتی ماهواره (توضیح کامل)

دوستانی که ماهواره دارند حتما مطالعه کنند تمام کانال های ماهواره های :

هاتبرد - عرب ست - نیل ست - دبیلیو 3 و........ رو باز می کنه

مقدمه:
GBox در ابتدا روي رسيور DreamBox براي فروش بيشتر اين رسيور ارائه گرديد. GBox يک سيستم شيرينگ يا يک شبکه‌ي مجازي است که در آن هر کس کارت خود را به اشتراک مي گذارد تا ديگران از آن استفاده کنند و خود نيز مي تواند همزمان از کارت‌هاي به اشتراک گذاري شده‌ي ديگران بهره ببرد که در اين صورت هم به تعداد کارت ها افزوده شده و در نتيجه تعداد کانال‌هاي بيشتري باز خواهند شد، و هم با افزايش تعداد کاربراني که کارت‌هايشان را به اشتراک مي‌گذارند، فشار کمتري متوجه سرور شده و به مشکل هميشگي CradSharing بر نخواهيم خورد.
همچنين GBox يک Emulator براي Irdeto , Seca , Viaccess , Nagravision و Conax است و يک ابزار CardSharing براي Client و Server به صورت peer to peer ، Local و Internet است.
در اين شبکه هر کس تا 200 نفر را مي‌تواند به عنوان Peer به خود متصل نموده تا متقابلاً از کارت‌هاي همديگر استفاده نمايند. در اين حالت هر Leader (کسي که در رأس قرار دارد) مي‌تواند از تمام Peer ها (کساني که زير شاخه ي Leader هستند) استفاده کند. هر کس که در اين شبکه نيست نيز مي‌تواند از طريق سرور به Peer ها وصل شود که البته عواملي چون UP بودن سرور و داشتن پهناي باند مناسب در موفقيت شما در استفاده از اين روش نقش بسزايي دارند. يک تفاوت مهم GBox با CardSharing در اين است که در CardSharing شما با داشتن مشخصات يک سرور فعال، قادريد به کارت‌هاي Share (به اشتراک گذارده) شده‌ي ديگران متصل شويد، اما در GBox داشتن مشخصات يک سرور کافي نبوده و شما بايد علاوه بر آن اجازه‌ي دسترسي از طرف مقابل را نيز داشته باشيد


شرینگ لغتی است به معنای عامیانه به اشتراک گذاشتن.

شرینگ یا در واقع عمل شر کردن را شاید خیلی از دوستان که با کامپیوتر زیاد کار می کنند شنیده باشند که با این عمل می توانیم اطلاعات را به اشتراک بگذاریم.
اما اخیرا از این عمل برای باز کردن کانال هایی استفاده می شود که هک نشدند یا اصلا قابل هک شدن نیستند.

عمل شرینگ به این صورت برای باز کردن کانال های ماهواره مورد استفاده قرار می گیرد که کارت اورجینال پکیجی توسط ایستگاه شرینگ (از آنجایی که کد ها را بر روی ایر می فرستند) خریداری می شود و پس از کپی کردن از روی کارت کدهای کپی شده را توسط دیش فرستنده بر روی ایر می فرستند به معنای دیگر آن کارت را برای استفاده عموم به اشتراک می گذارند.
(هم اکنون شرینگ بر روی ماهواره دبلیو 6 قابل دریافت است و اینکه شرینگ بر روی چه ماهواره ای قابل دریافت باشد به ایستگاه شرینگ بستگی دارد که با کدام ماهواره برای ارسال شرینگ قرار داد بسته باشند.)
خوب الان کدها کپی شده و بر توسط ایستگاه شرینگ بر روی ایر رفته حال نوبت به توضیح در باره چگونگی باز شدن کانال ها می رسد.
وقتی که با دیشی معمولی ماهواره دبلیو 6 را رصد کنیم(چون همانطور که گفته شد شرینگ فعلا بر روی این ماهواره ارسال می شود) می توانیم کدهای به اشتکار گذاشته شده را داشته باشیم.
البته اینکه شرینگ می تواند چند کانال را باز کند یا تا کی می تواند کانال باز کند یا سوالات مشابه همگی به ایستگاه شرینگ بستگی دارد.
لازم به توضیح است که شرینگ عمل هک کردن محسوب نمی شود بلکه در واقع با یک کارت اورجینال که به شر گذاشته شده 100 ها یا 1000ران نفر می توانند استفاده کنند.
این عمل از آنجایی که نقض آشکار قانون کپی رایت است استفاده از آن غیر قانونی است و همین امر نیز باعث بروز مشکلاتی در دریافت شرینگ می شود مثلا قعطی های موقت و یا مجبور به کمتر کردن پهنای باند که باعث حذف برخی از پکیج ها یا بروز فیریز هایی می شود……
اما خوشبختانه تا کنون راه حلی مناسب برای جلوگیری از این روش توسط روسای پکیج ها و عومل دیگری که این عمل کاروکاسبی آنها را کساد کرده کشف نشده .
نکته مهم این است که شرینگ ارسال شده فقط توسط دستگاه های دو تیونره قابل دریافت است و دستگاه های معمولی که یک تیونر بیشتر ندارند نمی توانند از این روش استفاده کنند.
البته شایان ذکر است که شرینگ فقط از طریق ماهواره ارسال نمی گردد بلکه از طریق اینترنت هم قابل دریافت است و همانطور که گفته شد برای دریافت هرگونه شرینگی دستگاه مخصوصی لازم است و دستگاه هایی که می توانند از شرینگ اینترنتی استفاده کنند مثل دریم باکس و … و همچنین کارت های DVB می باشند که برای دریافت شرینگ دردسر های زیادی داردو از جمله پیدا کردن و اتصال به سرور شرینگ و … .
البته اخیرا توسط شرکت وردباکس حرکت جدیدی صورت گرفته که اقدام به ساخت دستگاه جدیدی با نام worldbox D&S کرده که یک تیونر دارد و از طریق اینترنت به سرور مخصوص بدون هیچ درد سری و به صورت اتوماتیک وصل می شود و قادر به باز کردن کانالهای شرینگ می باشد.
عمل شرینگ اینترنتی هم دقیقا مثل شرینگ ماهواره ای است و با فرق اینکه به جای اینکه کدهای شر شده در ماهواره ارسال شود بر روی سرور می رود و با وصل شدن به آن می شود از شرینگ استفاده کرد.
خوبی شرینگ اینترنتی این است که مشکل پهنای باند موجود نیست و می توان به تعداد نا محدود (بستگی به سرور شرینگ دارد) پکیج اضافه کرد و همچنین از مشکلاتی از قبیل فیریز و … هم دیگر خبری نیست

تشریح کامل دانگل و چگونگی عملکرد آن

توضیح ضروری:

دانگل وسیله سخت افزاری کوچکی است که برای رسیور حکم یک تیونر جداگانه را اجرا میکند یعنی با استفاده از این قطعه رسیور تک تیونره شما به یک رسیور دو تیونره نیز تبدیل خواهد شد

دانگل چیست؟

دانگل قطعه ای دیجیتالی است که می تواند از طریق سیگنالهای ماهواره ای با مرکز دیتای کارت شیرینگ ارتباط برقرار کند و کانالهای کارتی مشخص شده را باز کند. به عبارت بهتر با دانگل می توان بدون نیاز به اینترنت و کارت اوریجینال ، کانالهای کارتی (که وعده داده شده باشد) را باز کرد. اساس کار دانگل گرفتن کلیدهای چند ثانیه ای از کارت به اشتراک گذاشته شده روی سرور توسط سیگنالهای ماهواره ای است.
در حال حاضر دانگل های متفاوتی در بازار موجود است. Y4 ، Timer ، Microbox ، Y6 و…. . در گذشته نیز دانگلهایی همانند Y2 فعال بوده اند. اما ویژگی رایجی که این دانگلها دارند این است که با دستگاههای خاصی کار می کنند. مثلا دانگل میکروباکس که الان رایج است (البته با قطعی 3 ماهه ای مواجه بود) روی رسیورهای اکولینک ، برخی استارست ها ، هایویژن ، آی کلاس و چند رسیور دیگر قابل راه اندازی است.

نحوه اتصال کلی:
——————-
نحوه عملکرد آن به این گونه است که شما از قبل باید یک دیش جداگانه بر روی یکی از ماهواره های eutelsatW6 یا eutelsat W3 یا NSS6 تنظیم نموده و سیم ارتباط داده شده بر روی lnb این دیش را به ورودی دانگل اتصال داده و دانگل را از طریق کابل rs-232 به رسیور متصل نمایید البته پینهای کابل تغییر کرده که در زیر نمایش داده خواهد شد

5—5 3—3 2—2

کار دانگل چیست؟
——————–
دانگل با دریافت data از ماهواره های eutelsatW6 یا eutelsat W3 یا NSS6 کدهای جدید را به رسیور منتقل میکند و میتونید کانالهایی که کارتی و پولی هستن رو به صورت آزاد و بدون پرداخت هیچ هزینه ای تماشا کنید. فقط هر از چند وقتی پچ و یا ساده تر بگم نرم افزاری جدید برای مدل دانگل های مختلف میاد که باید از روشهایی که در سایت ذکر شده این نرم افزارها رو به دانگل انتقال داده و دوباره کانالها باز بشن و شما از تماشای کانالهای مورد علاقتون لذت ببرید

من یه زمانی جزء اقلیت های هندی بودم .....
آخه یه گاوی رو به عنوان عشق می پرستیدم
     
#82 | Posted: 5 Feb 2013 18:26
برای کد دهی به هاویون ۹۷۹۷ باید چیکار کنم
     
#83 | Posted: 15 Feb 2013 11:21
سلام / خواهشا راهنمایی ام کنید . رسیور استارست ایکس 95 دارم . برای وارد کردن کدهایی که میگین باید از کجا وارد شوم . متشکر میشم

raminkhob
     
#84 | Posted: 15 Feb 2013 12:37
سلام / من یه رسیور استارست x95 دارم . توهاتبرد شبکه ای هست که بشه 24 ساعت یا 12 تا 6 شبکه سکسی دید . اگه هست راهنمایی کنید . اگه قفله راه باز کردن اون قفلها رو بگین ممنون میشم

raminkhob
     
#85 | Posted: 31 Mar 2013 00:40
سلام دوستان من ۱ رسیور کائون دارم که تا ۶ ماه پیش کانالهای سکسی پی جی و پی بی رو در مسیر سیروس یا همون اکراین نشون میداد الان قفله.توروخدا کسی میدونه چیکار کنم که باز بشن؟؟؟؟؟؟
     
#86 | Posted: 31 Mar 2013 00:40
سلام دوستان من ۱ رسیور کائون دارم که تا ۶ ماه پیش کانالهای سکسی پی جی و پی بی رو در مسیر سیروس یا همون اکراین نشون میداد الان قفله.توروخدا کسی میدونه چیکار کنم که باز بشن؟؟؟؟؟؟
     
#87 | Posted: 1 Apr 2013 15:51

سلام دوستان ماهواره سایروس دوتا کانال سکسی واسه همیشه بسته شده
     
#88 | Posted: 3 Apr 2013 18:26
میشه كدهایی رو كه كانالهای سكس رو باز میكنه برای من بفرستید

1234
     
#89 | Posted: 4 Apr 2013 23:12
سلام دوست عزیز اگه بشه کدهای کانال سکس رو اگه داری واسه ماهم بفرست
     
#90 | Posted: 4 Apr 2013 23:46
سلام رسیور ایکس کروز ۲۵۰ دارم اما نمیدونم چه جوری این کدها رو وارد کنم اگه کسی میدونه بگه ممنون

ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻧﻤﻮﻗﻊ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺭﺍﯼ ﮔﯿﺮﯼ، ﮔﻨﺪﻩ
ﺗﺮﻥ ﻓﺮﺩ ﮐﻼﺱ ﺷﺪ ﻣﺒﺼﺮ، ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﻢ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻣﻮﻥ
ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﺑﺎﺷﻪ !
     
صفحه  صفحه 9 از 19:  « پیشین  1  ...  8  9  10  ...  18  19  پسین » 
کامپیوتر انجمن لوتی / کامپیوتر / جديدترين كدهاي فعال كانالهاي كارتي(همه مسيرها) بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List    YouTube URL  Image Link  URL Link   
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Adult Forums  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Report Abuse

Copyright © Looti.net 2009-2014.