تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
سیاست

علی خامنه‌ای: "دیکتاتور سال"

صفحه  صفحه 6 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  
#51 | Posted: 24 Dec 2013 19:42 | Edited By: Attila
و اما سری چهارم از سلسله مطالب مربوط به «آخوندالشیاطین سیدعلی خامنه ای» و پادشاه پیشین و قابل تکریم ایران «محمدرضا شاه پهلوی».
اما قبل از پرداختن به اصل موضوع توضیح مسئله ای رو واجب میدونم، توی چند تا از پیامهای خصوصی از من پرسیدن و بعضا گله کردن که چرا از «محمدرضا شاه پهلوی» به نیکی و احترام یاد میکنم، در جواب این دوستان باید بگم که از منظر و نگاه من و هر جوان ایرانی وطن دوست و عاشق ملت و خاک ایران، هر کسی در هر پست و مقامی، از هر گروه و قشری، از هر نوع عقیده و نژاد و مذهبی اگه برای ایران و ایرانی یک قدم مثبت برداره از نظر ما اون کس شایسته تکریم و احترامه. حالا اون کس یا نفر میخواد «مریم رجوی باشه، یا میرحسین موسوی، یا ابوالحسن بنی صدر، یا شاهزاده رضا پهلوی، یا شاپور بختیار، یا نسرین ستوده، یا نورالدین کیانوری، یا آیت الله منتظری، یا شیرین عبادی، یا مهندس بازرگان و یا...» برای ما الخصوص جوانان ایرانی شاه و گدا دیگه معنی و مفهومی نداره، ما جونان ایرانی الان به لطف شبکه های ماهواره ای و اینترنت و تحصیلات عالی و آکادمیک به خوبی دوست و دشمن رو از هم میشناسیم و کاملا میدونیم که رضا شاه پهلوی و محمدرضا پهلوی در دوران حکومتشون اگر اشکال و ایرادی هم داشتن (که صد البته هم داشتن) اما ماحصل کارهاشون فقط و فقط یک چیز بوده و اونم چیزی نیست جزء: خدمت، خدمت و خدمت به ایران و ایرانی.
و اما بپردازیم به فاسدترین و منفورترین چهره حال حاضر ایران «آخوندالشیاطین سیدعلی خامنه ای»، این قسمت میخوام در خصوص نوع سیاست این جانور جاندار در قبال ملت ایران حرف بزنم. این جانور جاندار در قبال ملت ایران دو سیاست معلوم و مشخص داره:1- حکومت باید به شدت ملت رو سرکوب کنه و قدرت و اقتدارش رو به ملت نشون بده 2- ملت هم باید به شدت از حکومت بترسن و جرات حرف و ابراز عقیده نداشته باشن.
صددرصد تا حالا توی تاکسی، اتوبوس، صف خرید، مکانهای عمومی و... وقتی درباره حکومت جمهوری اسلامی و یا سران رژیم و خصوصا خامنه ای با کسی هم کلام شدید و باب سخنی باز شده با این جمله معروف و آشنای: «یواش حرف بزنن، میشنون» و یا «یواش، صداتو میشنون و گرفتار میشیم» و یا «یواش بگو، مصیبت میشه» مواجه شدید، یعنی اگه کسی توی ایران بگه که حداقل توی عمرش کمتر از 10 بار این جملات رو شنیده، دروغ محض گفته. همه ایرانیها بدون استثناء توی عمرشون حداقل بیشتر از 10 بار این جمله های معروف و آشنا رو توی جاهای مختلف شنیدن. اما چرا؟ برمیگردیم به همون دوتا تز و دکترین سیاست داخلی «آخوندالشیاطین سیدعلی خامنه ای» که بالا براتون گفتم. با این سیاست و نوع رفتار «رژیم ولایت مطلقه وقیح» ملت ایران ناخودآگاه به خود سانسوری و ترس و وحشت از رژیم وادار میشن و حتی اگه در خصوصی ترین مکانهای زندگیشون و با نزدیکترین افرادشون هم بخوان در خصوص رژیم و سران رژیم و خامنه ای حرف بزنن، از ترس اعدام، زندان، شکنجه، ناپدید شدن، داغ و درفش جرات حرف زدن و ابراز نظر و عقیده رو ندارن و با این سیاست، خامنه ای حتی در جزئی ترین مسائل و خصوصی ترین مکانهای ملت ایران نفوذ میکنه و قدرت و اقتدارش رو به رخ ملت ایران میکشه و ملت ایران خواسته یا ناخواسته تسلیم قدرت و اقتدار رژیم مخوف جمهوری اسلامی میشن و بدون اینکه حتی خودشون هم بفهمن غیرمستقیم از شخص خامنه ای و دستگاه و حکومتش بشدت میترسن و وادار به تسلیم و سکوت میشن.

(یه مقدار از درسهام مونده، برم به اونا برسم، بقیه مطالب رو به زودی خواهم گفت. تا اون موقع شاد باشید و سربلند. مخلص همه تون)

این نوشته ادامه دارد...


این کاربر به دلیل درخواست عکس سکسی کودکان برای همیشه بن شد.

پرنسس
     
#52 | Posted: 31 Dec 2013 00:51 | Edited By: Attila
بحث و مناظره ی دو دوست و کاربر سایت لوتی Attila از ایران - shahrzadc از آلمان درخصوص رژیم ولایت مطلقه وقیح:

Attila: مرد یا زن، آرزوی همه مون سرنگونی رژیم ولایت مطلقه وقیح و برقراری دمکراسی و آزادی در ایرانه و اینکه ملت ما آزاد، سربلند، شاد و انسان گونه بتونن زندگی کنن. راستی، یه شعر به مناسبت روز ایام الشیطان نامبارک ۹ دی گذاشتم رو سایت لوتی. برو بخون و حلشو ببر.

شهرزاد: سلام داداش اگه پیداش نکردم آدرسشو ازت می پرسم .دستت درد نکنه لینک دل نوشته های ایرانی رو هم برات فرستادم که داستانهای تک قسمتی عشقی و چند خاطره از سربازی و زندگی من و قطعات ادبی ساخته شده توسط خودم در اون قرار داره چند متن هم در مورد ندا آقا سلطان نوشته ام. البته داستانهای سکسی هم می نویسم. در عرض سه سال هزاران هزار مطلب نوشته ام ... لینک روز نوشت رو هم برات می فرستم ... ایرانی

Attila: و راستی، لقب «آخوندالشیاطین» رو برای اولین بار من توی تاریخ برای خامنه ای و لقب «امام الجهل» رو برای خمینی بکار بردم. یعنی قبل من هیچ کسی توی دنیا از این دوتا لقب برای این دوتا کثافت استفاده نکرده بود و این دوتا لقب اختراع منه. البته از کلمه «آخوندالشیطان» استفاده میشد، اما لقب «آخوندالشیاطین» رو من برای خامنه ای اختراع و اکتشاف کردم.

شهرزاد: شعر بسیار زیبایی رو که گذاشته بودی خوندم .دستت درد نکنه .. فوق العاده بود و همچنین مطالبی که در مورد ولایت فقیه یا وقیح نوشته شده بود. خوشحالم که با استاد خوش قلمی چون شما آشنا شدم . من رمان هم می نویسم. شاید لینک چند رمان و معراج عشق رو هم برات فرستادم . معراج عشق گفتگوی من با خداست به صورت ساده. کارنامه سیاه من سکسی نویسی منه ولی من بهش اعتقادی ندارم . وقتی اومدم به این سایتها فکر کردم فقط باید سکسی نوشت و حالا دیگه دوستانی هستند که می خوان بنویسم ولی ته دلم از سکسی نوشتن بدم میاد. با درود ..ایرانی

Attila: عزیزم سکسی نویسی کارنامه سیاه نیست، هرچند من چندان نه وقت سکس دارم و نه حوصله شو. اما ما دوستامون توی دانشگاه یه اتاق فکر داریم که خیلی سری و مخفی و زیرزمینی هست، مسائل روز ایران، نحوه مبارزه با رژیم، استراتژی، تاکتیکها، آلترناتیو، پارادایم، نقاط ضعف رژیم و... رو بررسی و تجزیه تحلیل میکنیم. حالا بین خودمون بماند: از ۷ نقطه ضغف بسیار حساسی که رژیم منفور و ضدبشری ولایت مطلقه وقیح داره و بالاخره توسط یکی از این ۷ نقطه ضعف سرنگون خواهد شد (حالا خواهی دید) یکیش سکس هست. سکس پنجمین و یکی از حساسترین نقاط ضعف این رژیم هست و ما بچه های دانشگاه طی این چند سال تحقیق و پژوهش میدانی و علمی و بنیادی به این نتایج رسیدیم و این کار ماحصل زحمات چندین دانشجوی گمنام اما یکم (یکم که نه، یکم خیلی زیاد) خطرناک برای این رژیم هست و رژیم دربه در دنبال ما میگرده. ما دنبال شهرت و جنجال نیستیم، تا امروزم خداییش دمار از روزگار این رژیم منفور درآوردیم و باهاش خیلی کار داریم. حالا بشین و تماشا کن. مخلصتم داداش.

شهرزاد: با این نوشته هات امید وارم می کنی. من هزاران تیکه داستان سکسی دارم البته از نظر عنوان و اثر اگه بخواهیم تک قسمتی و دنباله دار را بررسی کنیم میشه پونصد عنوان اثر بعضی هاش هدفمند نوشته شده بعضی هاش تفریحیه ... داستان فقط یک مرد که سکسیه اولش با این هدف نوشته شد که یک مرد ایرانی تنها مردیه که در جهان توان جنسی داره همه مردان مسموم شدند ... بعد از بین راه به ایران پرداختم ... این مرد رو به امریکا بردم به چین و به مغولستان و یونان و کشور های عرب و از قدرت و بر تری ایران و ایرانی گفتم ... در ۲۰۲ قسمته و سکس هاش هم قویه ... فقط یک نکته این که در تمام داستان فقط یک مرد سکس داره و زنها هستند که عوض میشن یا بعضی ها چند بار سکس می کنند ... امید وارم که موفق بشین و ملت را از شر رژیم نجات بدین. اما به نظر من پنج به اضافه یک همه با هم دست دارند ... فقط فکر کنم بنیامین نتان یاهوی مازندرانی با اینا مخالف باشه ... با درود ...ایرانی

Attila: البته تو صاحب کمال و درایتی. اما فکر کنم چون من یه چند سال بیشتر از تو توی میدان مبارزه بودم، پیشنهادم برای فعالیتت بد نباشه. من قلم تو رو قوی و مناسب دیدم. توی نوشته هات غیرمستقیم بطوری که خواننده خودش نتیجه بگیره، ایران قبل از انقلاب و ایران بعداز انقلاب رو برای خواننده تداعی کن، حس نفرت ذاتی رو توی خواننده ات از بالقوه به بالفعل تبدیل کن. ایران قبل از انقلاب رو حتی توی مسائل سکسی برای خواننده بهشت و ایران بعداز انقلاب رو یه جهنم سوزان معرفی کن. طوری وانمود کن که انگار داری از این رژیم دفاع میکنی، اما دفاع بد و ابلهانانه. بذار خواننده از نوشته هات از عمق وجودش از این رژیم نفرت پیدا کنه، اونم با شوخی، سکس، خنده و طنز. حالا چون یکم بهت اعتماد دارم میگم، این مسئله رو ما دو سال پیش توی دانشگاه تهران بررسی کردیم و از طریق شبکه های مخفی به کانال تلویزیونی «من و تو ۱» پیشنهاد این کار رو دادیم و اونا هم با بررسی و تجزیه و تحلیلی که داشتن، شروع به ساختن برنامه های «دکتر کپی»، «نیم شبکه»، «سالی تاک»، «تونل زمان» و... شدن و بازده این مسئله فوق العاده در جامعه ایران بالا بود. شرمنده که بیشتر از این به خاطر مسائل امنیتی نمیتونم توضیح بدم. امیدوارم که متوجه عذر موجه من باشی. مخلصتم.

شهرزاد:ممنونم از راهنمایی ات ... دستت درد نکنه ... البته من چون خودمو از روی علاقه و عشق به نویسندگی درگیر این سایت ها و تنی چند از دوستان کرده ام یک شبه نمی تونم محور فعالیت هامو یک بعدی کنم هرچند این خواسته قلبی منه توانشو دارم و از بچگی و نوجوانی با خوندن صدها رمان و مجله و ... با نویسندگی و بازی با کلمات خو گرفته و اصلا وقتی به عقب بر می گردم و نوشته هامو می بینم باورم نمیشه من اینا رو نوشته باشم .البته میشه موردی نوشت. خیلی دوست داشتم و دارم نوشته هامو رو برای شهبانو فرح بفرستم و اون هات میل هم داره ... ولی می ترسم به نحوی کنترل شده باشه اگه یک اثر در دستم بود همین من آمده ام رو می تونستم خیلی طولانی ترش کنم. البته هنوز چند قسمت مونده تمومش کنم. من در حال حاضر بیش از بیست اثر دنباله دار رو در طول هفته می نویسم که بعضی هاشو چند بار می نویسم. کنترل این همه سوژه مختلف واقعا سخته. ولی بیشترش سکسیه. من روز نوشت ها رو از ایام تاسوعای امسال شروع کردم و عزاداری رو به صورت منطقی بررسی کردم و جنبه سیاسی اون رو در دو رژیم مقایسه کرده ام و از اون روز به بعد تا به حال به طور مرتب مطالب و خاطرات و قطعاتی را در روز نوشت ها هم نوشته ام. در هر حال متشکرم از اعتمادی که به من کردی. ولی مردم ایران مردم ناامیدکننده ای شدند. به امید پیروزی ...ایرانی

Attila: ارادت. مردم ایران مردم ناامید کننده ای نیستند، مردم ناامیدی هستن. فرق هست بین ناامید کننده و فرد ناامید. اما یه مثل انگلیسی هست که میگه: سیاست بکار بردن کیاست برای رسیدن به ریاست هست. سیاست امروز ما برای فردای ایران: اتحاد رضا پهلوی، میرحسین موسوی، مریم رجوی و ابوالحسن بنی صدر هست، و ضربه زدن به اساس و ماهیت رژیم منفور جمهوری اسلامی از طریق جنبش زنان، آزادیهای جنسی و سکسی، معرفی اسلام به عنوان دینی مرتجع (در تمامی حالات)، مسخره کردن ارزشهای اسلامی و انقلابی، اختلاف اندازی بین روحانیت شیعه (مثلا بین آخوند صادق حسینی شیرازی و ناصر مکارم شیرازی)، مقایسه ایران با ترکیه، بزرگ کردن ضعفهای رژیم، به مسخره گرفتن اقتدار رژیم و... هست. ۴۷ اتاق فکر دانشگاهی در سرتاسر ایران بصورت مخفی و زیرزمینی دارن اساس و ماهیت این رژیم رو از بین میبرن و از همین الان باید فاتحه اون رو خوند. البته زمان میبره و صبر و حوصله نیازه.

شهرزاد: امیدوارم همین طوری بشه که می فرمایید. ولی من یکی ار مریم رجوی و سازمان او می ترسم. با این که جوانان مجاهد بسیاری خالصانه جان خود را برای وطن داده اند اما دیکتاتوری عجیب تر از دیکتاتوری آخوندی بر نظام رهبری آنان چنگ انداخته. به بنی صدر اعتقاد فوق العاده ای داشته و همچنین به رضا پهلوی و اما میرحسین موسوی اگر امام امام بگوید باید بداند که مردم ازخمیتی خیری ندیده اند که... این نظام از درون پوکیده و پوسیده است. چون مردم به آن اعتقادی ندارند. یک توجه دیگر هم باید داشت که واقعه مرداد ۳۲ و بهمن ۵۷ تکرار نشود که امریکا بیاید و مسیر انقلاب را به نفع خودش تغییر دهد. با مهره هایی چون رفسنجانی. مردم نباید از صحنه خارج شوند. اقشار ملت همه مثل شما دانشجو و بیدار در صحنه نیستند. مردم فکر میکنند وقتی پیروز شده ایم همه چیز به انتها رسیده است. باید این باور را در آنان به وجود بیاوریم که نهضت پس از پیروزی تازه آغاز می شود. متاسفانه با ایجاد جنگ در سال ۵۹ و یا تداوم آن و کشتار و پیکار سازمان مجاهدین مسائلی به وجود آمد که پایه های رژیم را تحکیم کرده. درهر حال با حضور در صحنه ها به خصوص پس از پیروزی نباید به دشمنان و نفوذی ها فرصت خود نمایی داد. اینک به خوبی در می یبابیم که مهندس بازرگان ها در آغاز انقلاب چه می گفتند ! با درود: ایرانی

Attila: نظرات خوبی داشتی. قابل استفاده و ارزشمند هستن. اما اینکه ما در پی اتحاد رضا پهلوی، مریم رجوی، میرحسین موسوی و ابوالحسن بنی صدر هستیم: ۱- جلوگیری از ساختن تک قهرمان ملی و بازتولید دیکتاتوری ۲- استفاده حداکثری از ظرفیتهای اونا ۳- ایجاد جبهه واحد در برابر رژیم ۴- وجود تمامی سلایق در این جبهه و توضیع قدرت و ایجاد فضا برای نقد، نظارت و اعتراض ۵- استفاده از کاریزمای شخصیتی اونا ۶- جلوگیری از بازتولید انتقام و کشتارهای سیاسی و عقیدتی ۷- آماده سازی ملت برای ایجاد تغییر و نه اصلاح.

شهرزاد: با درود. البته اگر همچین چیزی پیاده شود بسیار جالب خواهد شد. البته این اتحاد تا پیروزی اولیه نمود بیشتری خواهد داشت و در جامعه ای که اساس آن مبتنی بر رای مردم و دموکراسی باشد هیچگاه قدرت به طور تساوی بین آنها تقسیم نخواهد شد. خود من سالهاست که در بین مردم هستم و از درد ها و مشکلات روزشون با خبرم. می دونم افکار عمومی به چه صورته حداقل از طبقه متوسط جامعه که خودمم جز اونام و فکر کنم بیشتر افراد رو هم همین طبقه تشکیل میدن. سازمان مجاهدین مطمئنا پس از شکست رژیم در حکومت آینده رای نخواهد آورد و امیدوارم شیوه های منفی را برای خود نمایی و به قدرت رسیدن برنگزیند. خلاصه رسیدن به این نقطه بسیار دشوار خواهد بود. ساواکی ها و امریکا و دست نشاندگان آنان و مافیای اقتصادی که ممکنه هم آخوند باشه هم غیر آخوند داره جامعه ایران رو و حکومتشو اداره می کنه اینا به این سادگی ها دست بردار نیستند. مثلا در جریان هسته ای هر گاه دیدن سنبه پر زوره میرن عقب. باج میدن. رشوه میدن. کاری می کنن که حتی چین و امریکا هم متحد شن. اخبار قلابی تحویل دنیا میدن. مگه میشه چند سال مذاکره هسته ای داشت و... درهر حال ما بزرگ ترین ضربه رو داریم از امریکا می خوریم هیشکدوم جز اسرائیل و نتانیاهوی ایرانی و مازندرانی نمی خواد که رژیم ایران سرنگون شه. چون خودش نیمی از زندگیشو در ایران گذرونده در اینجا به دنیا اومده درس خونده. بیست و خوردی سال پیش به زبان محلی مازندرانی از رادیو اسرائیل در مورد خودش گفته اون پس از پایان دوره اول نخست وزیری اش بوده و حالا به نوعی دیگه اشاره ای نمی کنه. بگذریم اینترنت کندشده و خدانگه دار داداش آتیلای گلم

Attila: حالا کم کم به حرف ما داری میرسی. چون سازمان مجاهدین یه سازمان خشک و مکتبی و خشن هست و ضربات سختی هم از این رژیم و حکومت پهلوی خورده، باید که جذب و هضم بشه تا حوادث دهه شصت تکرار نشه. انتقام و دیگرکشی توی هر شکلی محکوم و زشته و حاصلی جز تباهی و بازتولید استبداد و پس رفت نداره. سازمان مجاهدین برای آینده ایران باید در کنار نیروهای معتدل و پیشرو قرار بگیره تا در فکر انتقام و خونریزی نباشه. ما در پی ساخت یه افریقای جنوبی و یک آرژانتین تازه هستیم، نه در پی ایجاد یه صربستان و کرواسی و بوسنی دیگه. ما میخوایم الگوی آینده ایران کشورهای فنلاند، کره جنوبی، ژاپن و آرژانتین باشه. نه آلبانی، صربستان، کرواسی، بوسنی و سوریه.

شهرزاد: اگر از این دیدگاه بررسی کنیم که شما شرحش را داده اید بسیار عالی خواهد شد ولی این که این سازمان بخواهد قلدر بازی درآورد همان آش و همان کاسه خواهد شد. این بار مردم از هر قشری باید برای آینده کشور خود تصمیم بگیرند. به اقلیت های قومی و مذهبی باید توجه شود. امیدوارم تا آن موقع و در ان موقع این سعادت را داشته باشم که با قلب و قلمم در خدمت میهنم باشم. هرچند خودم شیعه هستم ولی متنفرم از دورنگی ها و دروغ و تزویر این زاهد نماهایی که حافظ ششصد سال پیش به خوبی آنها را شناخته بود. زاهدان (واعظان) کاین جلوه بر محراب و منبر می کنند ... چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند . بادرود: ایرانی

Attila: منم شیعه هستم. اما اینم بگم که دین کثیفترین، زشترین، فاسدترین و ضدانسانی ترین اختراع بشر بوده، هست و خواهد بود. تو دقت کن کشورها و ملتهایی که دین در اونها حاکم و مسلطه (ایران، عربستان، افغانستان، پاکستان، یمن، سودان و..) جز بدبخترین، فاسدترین و عقب مانده ترین کشورها و ملتها هستن، کشورها و ملتهایی که آزاد و لائیک هستن (استرالیا، کانادا، دانمارک، سوئد، نروژ، فنلاند، آرژانتین، ایسلند و...) جز بهترین و متمدن ترین، پیشرفته ترین و زیباترین کشورها و ملتها هستن. داداش دین افیون ملتهاست و خوشبختانه مردم خاورمیانه و الخصوص ایران در سه دهه اخیر با هر دو روی اسلام شیعه و سنی در قالب «اسلام ناب انقلابی محمدی در وجه شیعه ولایتی خامنه ای» و اسلام سنی در قالب «اسلام ناب انقلابی محمدی در وجه سنی سلفی بن لادنی» آشنا شدن و فهمیدن که اسلام حقیقی چیه و چه بلایی سر انسانیت و زندگی بشری میاره.

شهرزاد: البته این چهره ای که اینا به عنوان دین ارائه دادن بهتر از این نمیشه. در یک حکومت سکولار اون شخصی که پیرو دینیه اگرم اعتقاد داره که دین اونو به سعادت و تکامل می رسونه می تونه در امور زندگی ازش استفاده کنه. نمازشو بخونه. کارهای درستشو انجام بده. اینایی که در ایران دارن حکومت می کنند دین ندارند. حکومت ایران در دست مافیاست. در دست کارتل ها و تراست ها و سر مایه داران. این سرمایه داران فقط قسمتی از اونا مذهبی و آخوندن. ولایت فقیه چیز مزخرفیه که خمینی و مرحوم منتظری ردیفش کرده بودند که منتظری بعدا پشیمون شد و شرافتمندانه از این دنیا رفت. حداقل زمان مرگش تونست این افتخار رو داشته باشه که با خامنه ای مبارزه کرد. من خودم فیلمی رو که یک آخوند میگفت خامنه ای هنگام تولد فریاد زده یا علی رو شنیدم. این زشت ترین دروغی رو که در عمرم شنیدم همین بوده.


(ادامه دارد...)


این کاربر به دلیل درخواست عکس سکسی کودکان برای همیشه بن شد.

پرنسس
     
#53 | Posted: 29 Sep 2018 22:01

علی خامنه ای دیکتاتورقرن

در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
     
#54 | Posted: 4 Oct 2018 19:25
لعنت به دیکتاتورهایی که زندگی عادی رو از مردم گرفتن

آموزش دانلود در این پست:
https://www.looti.net/15_6012_41.html#msg143865967
     
#55 | Posted: 11 Jan 2019 21:08
بدل خامنه ای شخصی به نام میر طاهر در این ویدیو فراموش کرد دست راستش فلج هست و هیچ وقت خامنه ای با کمک دست راست از زمین بلند نمیشه

     
#56 | Posted: 12 Jan 2019 14:05
از این آدم و هرچی مذهبی متنفرم. آرزو می کنم که حکومت برگرده و این آدم با تبر سلاخی بشه.
     
#57 | Posted: 12 Jan 2019 18:17
RONIN
شاید رفته بدنسازی اکتیوش کرده..!!!
     
#58 | Posted: 15 Feb 2019 17:10
یه جور میگید انگار تو کل جهان گل و بلبله
این مردم هستن که بای درست بشن
یه خورده به رفتار مردم تو جامعه نگاه کنید
اصل مشکل کشور ما خودمونیم
     
#59 | Posted: 15 Feb 2019 20:21
مشکل مملکت ایران وجود نحث خامنه ای دیکتاتور نیست مردم هستن ،اتحاد ندارن خودشون میخوان ،اگر نمیخواستن الان وضعشون این نبود .

Moni
     
صفحه  صفحه 6 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6 
سیاست انجمن لوتی / سیاست / علی خامنه‌ای: "دیکتاتور سال" بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites