تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
سیاست

نظرتون راجع به احمدی نژاد چیه؟

صفحه  صفحه 9 از 37:  « پیشین  1  ...  8  9  10  ...  36  37  پسین »  
#81 | Posted: 17 Jun 2012 21:44
یه پارو گذاشته شرق،یه پای دیگه هم گذاشته غرب مملکتو خراب کرده
     
#82 | Posted: 24 Jul 2012 01:07
واقعا لایق ریاست جمهوری نبوده و نیست ازش متنفرم

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#83 | Posted: 31 Jul 2012 20:38
باحاله

 
 
Signature
 
 
     
#84 | Posted: 31 Jul 2012 20:51
یه میمون بی تجربه!!!!!!!!!

نترس نترس نترس بچه جون
برو برو بازم به میدون
امید نذار هیچ وقت بمیره... غم جای اونو بگیره...
یه مورچه اگه صد دفعه دونش بیفته، صد دفعه برش میداره!
واسه چی؟ واسه اینکه امید داره......
     
#85 | Posted: 31 Jul 2012 21:55
بچه خوبیه انقدر درموردش بدوبیراه نگین


کوروش تو نخواب که ملتت در خواب است ! آرام گاهت غرق به زیر اب است این بار نه بیگانه که دشمن زخود است ننگ بر ما که روح تو بیتاب است !!
     
#86 | Posted: 4 Aug 2012 19:22
منو ياد لورل هاردي ميندازه
منظورم اون لاغرست
كه گيج و منگ بود
     
#87 | Posted: 4 Aug 2012 20:21
وقتی بهش فکر میکنی یاتو تی وی نشونش میدن با اون چرندیاتش ادم از ادمیت خودش شرمنده میشه
     
#88 | Posted: 12 Aug 2012 14:56
بانگ گوشخراش آزادی
از دهان احمدی نژاد!

خلاصه ای از سخنان و در واقع پریشان گوئی های احمدی نژاد در دیدار با اهالی رسانه های طرفدار خودش !!!

وی دراین دیدار، پس از تعیین تکلیف برای این جهان و آن یکی جهانی که هنوز کسی ندیده و یا خبر نیآورده از آن، به دفاع از آزادی برخاست. البته این دفاع از آزادی که او به هواداری از آن سینه سپر کرد، برای دفاع از وبلاگ نویسان طرفدار دولت (گروه جنگ روانی – امنیتی) و روزنامه ایران و مسئول آن "جوان فکر" بود. همان که مدتی در وزارت ارشاد دولت احمدی نژاد صاحب اختیار شد و تا توانست روزنامه و مجله توقیف کرد. جوانفکر، حالا زیر فشار آن بخش از جناح راست جمهوری اسلامی است که حسابش را از احمدی نژاد جدا کرده و عمدتا قوه قضائیه و مجلس را دراختیار دارد. احمدی نژاد نگران دوران پس از ریاست جمهوری خویش و گریبانی است که از یارانش گرفته خواهد شد. با این مقدمه، سخنان احمدی نژاد مفهوم روشن تری پیدا می کند. البته او آزادگی را با آزادی مخلوط کرده و به آن جنبه مردانگی هم داده که این دیگر بر میگردد به ادبیات و فرهنگ احمدی نژاد.

به گزارش خبرگزاری ايسنا، احمدي‌نژاد در ديدار با جمعي از اهالي رسانه كه به مناسبت روز خبرنگار در ساختمان قديم مجلس برگزار شد گفت:

«آزادگي به تعبير خودمان يعني مردانگي، معرفت، حق‌طلبي، رها شدن از تمام رنگ‌هاي مختلف. آزادگي يعني اينكه وقتي مي‌‌بينيم حق مخالف تضعيف شده است، بايستيم و دفاع كنيم.

چه اتفاقي مي‌افتد حالا اگر انتقادي به شما شود؟ آيا با بستن روزنامه‌ها و وبلاگ‌ها درست مي‌شود؟ رسانه‌ها براي بيان حقيقت آمده‌اند.

خبرنگار اول يك انسان و هموطن است. گيرم كه اشتباهي مرتكب شد يا بعضا انتقادي كرد؛ آيا سقف آسمان به زمين مي‌چسبد كه اين برخوردها صورت مي‌گيرد؟ اگر قرار بود بستن وبلاگ، كسي را نجات دهد، خيلي اتفاقات مي‌افتاد. رسانه‌ها محترمند. نه اينكه تنها روزنامه ايران كه از سوي دوستان ما اداره مي‌شود، محترم باشد. ما به روزنامه ايران هم نمي‌گوييم كه چه بنويسد و چه بگويد. تنها توصيه‌هاي كلي مي‌كنيم كه مراعات كنند. »

درباره بهار عربی نیز احمدی نژاد گفت: خيال نكنيم كه اين تحولات بسيار ساده است. اين تحولات پيچيدگي‌هاي زيادي دارد. چه بسيار نهضت‌هاي مردمي كه در نهايت قدرت را به افرادي سپرده‌اند كه مورد نظر مردم نبوده‌اند. (مثل مردم ایران که در سال 57 انقلاب کردند و قدرت افتاد دست امثال خود ایشان)

احزاب، گروه‌ها و جناح‌هاي سياسي هيچ‌گاه در دل مردم جا نيفتاده‌اند و نمي‌دانم كه به چه دليلي و چه اشكالي است كه اين‌گونه است. (این هم مردانگی ایشان در ارزیابی از سرکوب احزاب و فرصت ندادن به تحزب در ایران. شخص ایشان در هفته اول پس از کودتای 22 خرداد اعلام کرد که ما جبهه مشارکت و مجاهدین انقلاب نمی خواهیم. مساجد خودشان حزب اند. که منظور از مساجد نیز همان شبکه مداحان و اوباش چماقدار است!)

در بخش دیگری از این ملاقات، احمدی نژاد با اشاره به اعتقادات رحیم مشایی به ارتباط با امام زمان و رابطه با یک مرتاض هندی گفت: هنگامي كه تاريخ را مطالعه مي‌كنيد مشاهده مي‌كنيد كه هيچگاه اهالي توحيد و موحدان مخالفان خود را به سحر و جادو متهم نكردند. دعوا براي قدرت بايد حد و مرزي داشته باشد.

درباره دو وبلاگ نویس طرفدار دولت نیز گفت:

در حال تنظيم نامه‌اي براي قوه قضاييه هستم. آخر به چه دليل بايد اين كارها شود؟ اين موضوع را حتماً پيگيري مي‌كنم و شما بايد بدانيد كه در عرصه حقيقت‌طلبي بايد تحمل وجود داشته باشد
     
#89 | Posted: 13 Aug 2012 00:39
به درد سیاست نمیخوره...

من آبی ام تاجی ام اسم تیمم استقلاله
جلو تاج ایستادی واست باخت اجباره....
     
#90 | Posted: 13 Aug 2012 00:40
اتفاقا سیاستش خوبه
ولی برای تخریب خوبه نه برای پیشرفت

..گاهی اوقات فکر کردن به بعضیها ،
ناخوداگاه لبخندی روی لبانت می نشاند...
دوست دارم این لبخندهای بیگاه و این بعضی ها را
♥ ♥
     
صفحه  صفحه 9 از 37:  « پیشین  1  ...  8  9  10  ...  36  37  پسین » 
سیاست انجمن لوتی / سیاست / نظرتون راجع به احمدی نژاد چیه؟ بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites