تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
سیاست

Here Is Iran | اينجا ايران است...........

صفحه  صفحه 12 از 40:  « پیشین  1  ...  11  12  13  ...  39  40  پسین »  
#111 | Posted: 5 Aug 2012 20:21
امشب در خبر20:30 گفته شد 48 زائر(توجه کنید گفت زائر) توسط مخالفات سوریه که ارتش آزاد هست و دولت ایران اونهارو تروریست می نامه،ربوده شدند.یه کلیپی هم نشون داد که این افراد یجا نشسته بودن و فردی توضیحاتی میداد که کلیپ نصفه پخش شد!چرا؟چون اگه ادامش پخش میشد دروغ حکومت پست ایران رو میشد
کلیپ کامل رو تو یه شبکه ماهواره ای دیدم،در ادامه اون فردی که توضیح میده به یکی از اون اسیر ها اشاره میکنه و ازش مدارک میخواد،اون هم کارت سپاه،کارت حکم حمل سلاح و یسری چیزای دیگرو نشون میده!
سران حکومت خجالت نمیکشید انقدر دروغ میگید؟هر روز یجا اختلاس میشه،دزدی میشه و هزاران مشکل دیگه،چرا مردمو خر فرض میکنید؟خر اونیه که دیگران رو خر فرض میکنه،کبکی که سرشو میکنه تو برف
با این اوضاع فقط مردم از حکومت دور میشن
واقعا وضع زندگی تو ایران رو میبینیم تاسف میخوریم.متاسفم
     
#112 | Posted: 6 Aug 2012 14:26 | Edited By: RONIN
من به نوبه خودم از روح ندا و سهراب و كيانوش و همه كشته شدگان راه ازادي عذر خواهي مي كنم

سهراب جان ما را ببخش

ما ملت بطور ژنتيك حافظه تاريخي مون ضعيفه

بعضي ها چنان خر كيف شده اند و در حال جفتك پراني هستند كه انگار حميد سوريان براي مردم ايران جنگيده!!! و كاري به تبليغ براي جمهوريه اسلامي ندارد!!!

اين داستان البته يك حسن بزرگ هم داشت و ان عيان شدن چهره واقعيه سايت بالاترين بود كه خيانتش به مردم ايران و نوكري اش به اخوندها مشخص شدمتن كامل فرمايشات حميد سوريان هنگام تقديم مدال به احمدي نژاد :

مدال طلاي قهرمانيه جهان خود را تقديم همه ايثارگران و شهيدان گلگون كفن ايران اسلامي و جانبازان و ازادگان و رزمندگان و خانواده معظم شهدا و نماينده واقعيه ملت!!!!! جناب اقاي دكتر احمدي نژاد كه همواره باعث افتخار كشور بوده اند!!!!!!!! و در مجمع عموميه سازمان ملل تبديل به نقطه افتخار ايران در جهان اسلام تبديل شدند!!!! تقديم مي نمايد!!!!!
اميدوارم بتوانم همواره سرباز وفادار ايران و ولايت باشم
     
#113 | Posted: 9 Aug 2012 00:10
این را بخوانید و بعد قضاوت کنید
------------------
وقتی چهارمین طلا را در دانمارک گرفت و به ایران بازگشت، فقط سه ماه از انتخابات پر حادثه خرداد ۸۸ می­گذشت و معترضین همچنان در خیابان بودند. آن ها از تلویزیون، تصویر اهدای مدال به رییس جمهور را دیدند.
دو سال بعد در جریان مسابقات جهانی استانبول، ناگفته های آن ماجرا را از زبان دو نفر از همراهان تیم ملی شنیدم که ذیلاً نقل می کنم.
به محض بازگشت و مطابق معمول، مدال آوران را نزد مسئولین مختلف می برند. به سوریان می گویند کت و شلوار بپو
ش که جای مهمی قرار است برویم. اتومبیل تشریفات آمده دنبالت.
وارد سالنی می شود که دو تا صندلی هست و دوربین فیلمبرداری. از مسئولین و مربیان کشتی، هیچ کس اینجا نیست. او را روی یکی از صندلی ها می نشانند. کاغذی به دستش می دهند. می گویند زود حفظ کن الان آقای دکتر میاد.
سوریان می گوید نمی توانم حفظ کنم. پاسخ می دهند که عیبی ندارد از رو بخوان.
همزمان محمود احمدی نژاد وارد می شود. از حیث جلب حمایت رهبری و ارگان های نظامی، سیاسی و رسانه ای، در بهترین روزهای دوران ریاست جمهوری اش قرار دارد. با سوریان دست می دهد، به او تبریک می گوید و می نشیند روی صندلی مقابل. سوریان بی آنکه چشم از روی کاغذ بردارد، آنچه نوشته شده بود را رو خوانی می کند.
یکی از مسئولان تیم ملی می گفت: "آن ها که معترض اند و در خیابان یا اینترنت به حمید فحش می دهند، اگر خودشان روزی قهرمان جهان شدند و در چنین موقعیتی قرار گرفتند، این اختیار را دارند که متن را پاره کنند!"
منبع : بی‌بی‌سی فارسی

http://www.bbc.co.uk/persian/sport/2012/08/120806_l2012_soriyan_rostampor.shtml..گاهی اوقات فکر کردن به بعضیها ،
ناخوداگاه لبخندی روی لبانت می نشاند...
دوست دارم این لبخندهای بیگاه و این بعضی ها را
♥ ♥
     
#114 | Posted: 12 Aug 2012 09:38
شاید اگر در کشوری هم چون فرانسه می زیست نشان شوالیه لیاقت را دریافت می کرد یا در ژاپن اگر بودی نشان امپراطوری را.
>>>>
>>>>اما در ایرانِ قحطی زده از قانون و نظم و درایت،فارغ از رنگها و سیاستها ؛بالاترین نشان لیاقت را از لبخند کودکان معصومی دریافت نمود که او را ناجی سلامتی خود ...می دانند.‎بدانید که اینجا ایران است...‏‎
>>>>از دعای خیر هزاران مادری کهبه همت بلند و تلاش والای او کودکانشان جانی دوباره یافتند
>>>>
>>>>
>>>>
>>>>
>>>>بانو سعیده قدس،موسس بنیاد حمایت از کودکان سرطانی"محک" که به حق باید او را گنجینه ی ملی ایران زمین نامید آنگاه که کیانای دوساله اش دچار سرطان شد وپایش به بیمارستان شهدای تجریش باز شد، هیچگاه فکرش را نمی کرد که این شراب تلخی که تقدیر به کامش چشانده و این داغ و دریغی که آسمان به دامانش نشانده و فشانده،همه در کارِ شستن چشمهایی است که قرار است زین پس جور دیگری ببینندو بیندیشند و بزیَند. آنگاه که در راهروهای بیمارستان که به دالان مرگ می ماند بالا و پایین می رفت وپشت درهای بسته و مراقبت های ویژه، خشم عریان روزگار و حرمان مردمان بیقرار
را می دید، نذر و نیتی کرد به حرمت انسان و به درازای همه عمر باقیمانده اش. عشق بدون مرز که شعله گرفت، بی اعتنا و تمنا به چاله ها و گردنه های دیوانی و دولتی، خود دست بکارِ ستردن و ستاندن یأس و ستوه از سطور درهم و برهم سیمای جماعتی مستأصل شد و باساخت استراحتگاهی برای آنان و دفتری در زیرزمین ساختمانی در چیذر شروع کرد تا که امروز به تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه برسد.
>>>>
>>>>
>>>>
>>>>
>>>> امروز و در این میانه و زمانه کند و سردرگم و دولت زده،"محکِ" مردم نهاد او بی های و بی هیاهو بیش از یک سوم جامعه کودکان سرطانی کشور را پوشش کامل می دهد. او در سال 2008 در فهرست منتشره از سوی وال استریت ژورنال،جزء 50 زن برتر جهان معرفی شد."سعیده قدس" واقعا یک الگوست. کمی کاش یاد بگیریمش..
>>>>
>>>
>>>
>>>
>>>
>>>--
>>>
>>>
>>>هيچ بن بستي نيست ، يا راهي خواهم يافت ، يا راهي خواهم ساخت .
>>>
     
#115 | Posted: 12 Aug 2012 11:05
اینجا ایران است...
آذربایجان شرقی شهرستان اهر...
کاری ندارم که چجوری دولت داره حمایت میکنه یا اینکه چجوری این حادثه ی طبیعی رو رسانه ای میکنه ولی شمارو به خون پاک و جون بی رمق بچه هایی که الان زیر آوار موندن به این عکسا نگاه کنین:

یه نگاهی به ساختمون ها و خونه هایی که الان جز آواری بیشتر از اونا نمونده بکنین.به نظرتون استان های غربی کشور که اینقدر زلزله خیزن و همچنین روی خط زلزله قرار دارن چقدر مقاومن؟
در ژاپن سالانه زلزله هایی با همین ریشتر چندین بار میاد ولی حتی یه دونه مورد خسارت هم دیده نمیشه ولی ایران...
دیشب همون موقع که 66 بار پس لرزه این استان رو میتکوند مردم در مساجد داشتن گریه میکردن...
اما گریه برای چی؟یا برای کی؟
شاید برای مردم ترکی زبانی گریه میکردن که الان پیش خانواده هاشون نیستن و افسوس میخوردن که چرا برای چنین حوادثی بودجه های لازم برای پیشگیری نیست؟شاید برای بچه هایی گریه میکردن که به جای مهر خانواده مجبورن از این پس کار کنن.شاید برای قیمت مرغ و گوشت و تخم مرغ گریه میکردن؟شاید برای بدبختی و فلاکتی توش گیر کردن گریه میکردن...
و شاید هم...
برای مردی که 15 قرن پیش ترور شده گریه میکردن...
آفرین...آفرین به غیرتتون...از این اسلام مگه چه خیری به این مردم رسیده که اینجوری بهش چنگ زدن؟؟
افسوس....
آذری زبانان عزیز براتون صبر بسیار،آرزو دارم.

این کاربر بخاطر تخلف در قوانین انجمن برای همیشه بن شد.
(پرنسس)
     
#116 | Posted: 13 Aug 2012 09:34
اینجا ایرانی خراب شده ای که توی یه زلزله تا حالا بیش از ۳۰۰۰ نفر مردنه . هنوزم داره به این تعداد اضافه میشه اونوقت سران بی شرف و بی ناموس دارن به مردم سوریه کمک میکنن و انگار نه انگار مردم آزرباییجان دارن تلف میشن.
توف توف تو ذات این رژیم

از چی بگم از حالم خودم از فردام بگم دست بردار
منو توو این حاله خودم بذارو برو دست بردار
از تو نه از خودم پرم تو این حال خوبم ترکم کن
دنیا خارم کرد دنیا قانعم کردم دنیا درکم کن
     
#117 | Posted: 13 Aug 2012 09:58
اينجا ايران بود ...........
راز دلم را فقط تو میدانی و دلت
گوشه ای از قلبت پنهان دار دوستت دارم هایم را
*ای عشق*
***M***
     
#118 | Posted: 15 Aug 2012 06:39 | Edited By: RONIN
امام زاده ها , هیچ غلطی نکردند ! مردم بیچاره کشته و مجروح شدند .

روی عکس کلیک کنید
     
#119 | Posted: 15 Aug 2012 06:46
اینجا ایران است که صدا سیماش مردم خودشو که تو تبریز زیر اوار له شدن فراموش کرده به روز قدس مردم فلسطین وسوریه چسبیده که بد بختی اونارو نشون میده تازه خنده بازارم نشون میده مرگ بر سیاست مداران داخل ایران وطن فروشان

قلبم آرام است
این چشم‌ها که می‌بینی
برای آبیاری آغوش تو پرآب شده‌اند

اگه تونستی پوشه ای به اسم con توی کامپیوتر بسازی
بدون خط فاصله یا نقطه و....
     
#120 | Posted: 22 Aug 2012 06:23 | Edited By: christopher
ازدواج بیش از 42 هزار کودک 10 تا 14 سال در سال 1389 در ایران

     
صفحه  صفحه 12 از 40:  « پیشین  1  ...  11  12  13  ...  39  40  پسین » 
سیاست انجمن لوتی / سیاست / Here Is Iran | اينجا ايران است........... بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites