تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
مذهب

مسلمانیم یا مذهبی؟

صفحه  صفحه 4 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5  پسین »  
#31 | Posted: 26 Aug 2013 10:10
هخمه اول باید دین داشته باشن تا دنبال مذهب برن

مثلا اسلام دینه و سنی و شیعه مذاهب اون البته که حنبلی و شافعی و...مذاهب اهل سنت هستند یا پروتستان و ارتددوکس

پس کسی نمیتونه مذهبی باشه و مسلمون نباشه یلا مسلمونه بدون مذهب باشه

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#32 | Posted: 5 Feb 2014 20:28
اسلام امروزی ما یعنی یدک کشیدن دین
ابزاریست برای دورویی،تملق،نقاب که پشت همین نقابا یک سری کارای ناشایست انجام میدن شبیه
اخوندی که لباس اخوندی میپوشه وهزارتا زن صیغه میکنه

دل آدما،

شیشه نیست که روی آن ” هــــــا ” کنیم

بعد با انگـــشت قــــلب بکشیم و

وایسیم آب شـــدنش رو تماشــــا کنیم و کیـــــف کنیم !!!

رو شیشه نـــازک دل آدمـــا اگـــه قلبـــــــــی کشیدی

باید تا تهش پـــــــاش وایســــتی …
     
#33 | Posted: 15 Nov 2014 17:38
نازیلا جان اون اسلام نیست.وگرنه عربستان هم اسلام داره همه چی ازاد هست .اینا به بهانه ی اسلام و مذهب دارن مارو XXXXX .بعدم قدرت دارن

بعلت استفاده از کلمه نامناسب ویرایش شد .
-------------------------------------------
اندیشمند

تقصیر برگ ها نیست آدم ها همینند،
نفس میدهی له ات میکنند...

به افتخار کوروش بزرگ = دریای هچا پارس ای تی
نه عرب نه فارس
     
#34 | Posted: 14 Feb 2015 20:51
علت بارش کم باران به گفته علمای غیور ایران اینه»
اسرائیل یه کاری کرده که ابر های باران زا در اسمان ایران نباشند!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا چیکار کرده خدا میدونه

تقصیر برگ ها نیست آدم ها همینند،
نفس میدهی له ات میکنند...

به افتخار کوروش بزرگ = دریای هچا پارس ای تی
نه عرب نه فارس
     
#35 | Posted: 14 Feb 2015 22:12
Djsami:
علت بارش کم باران به گفته علمای غیور ایران اینه»
اسرائیل یه کاری کرده که ابر های باران زا در اسمان ایران نباشند!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا چیکار کرده خدا میدونه

ئه جدی؟!


     
#36 | Posted: 6 Jun 2016 17:02
خدا کنه بهانه ی امام زمان و این مزخرفات تموم شه و هرکی به سمت خدای واحد سجده کنه نه علی و عمر

تقصیر برگ ها نیست آدم ها همینند،
نفس میدهی له ات میکنند...

به افتخار کوروش بزرگ = دریای هچا پارس ای تی
نه عرب نه فارس
     
#37 | Posted: 6 Jul 2016 20:03
مسلمانی چیزیه که به ما ارث رسیده به اصطلاح یه چیز شناسنامه ایه ولی مذهبی به ادمهایی میگن که کم و بیش پایبند به قوانین شرعی هستن یا تظاهر به این پایبندی دارن و به نظر من نه مسلمان بودن نه مذهبی بودن هیچکدوم نشان باخدا بودن نیست. با خدا بودن یک موضوع قلبیه که البته گاهی در اعمال هم بروز پیدا میکنه اما انجام بعضی اعمال الزاما به معنای داشتن قلبی الهی نیست.

نه بسته ام به کس دل نه بسته کس به من دل
چو تخته پاره بر موج رها رها رها من
     
#38 | Posted: 9 Sep 2016 22:46
ما نه مسلمانیم نه مذهبی به نرخ رو ز نون میخوریم لازم باشه مذهبی هستیم لازم باشه مسلمان لازم باشه بی دین بلا نسبت بچه هایی لوتی نظر دادم


andishmand
     
#39 | Posted: 4 Feb 2018 15:47
هنرنماییِ پرشیا در ساحلِ آنتالیا✅ چند سالی است که شبکۀ تی. وی. پرشیا، در شهرهای دبی و آنتالیا مسابقات رقص برگزار می کند. این مسابقات معمولا سه داور دارد که مشهورترین شان محمد خردادیان است. اگر کسی محمد خردادیان را نمی شناسد می تواند نام او را در سایت گوگل جستجو کند. در مقایسه با سایر برنامه های مشابه، دو ویژگی این برنامه را متفاوت کرده است: ابتدا شرکت کنندگان آنند که اکثر آنها ساکن ایرانند و از شهرهای کوچک و بزرگ کشورمان و تقریبا از همۀ طبقات اجتماعی(از کم درآمد تا پردرآمد) در این مسابقه حاضر شده اند و دیگر آنکه بر خلاف انتظار، نه تنها از نظر تعداد بین دختران و پسران شرکت کننده در مسابقه تفاوتی وجود ندارد بلکه در برخی از قسمتها تعداد دختران بیش از پسران است.

✅ در این برنامه، با هر شرکت کننده، قبل و بعد از اجرایش مصاحبه می شود. شرکت کنندگان حرف های دلشان را به سادگی بیان می کنند. همان حرف های معمولی که از نظر جامعه شناختی قابل توجه است. مثلا یکی از دختران برای پیروزی اش؛ به اهل بیت متوسل می شود، دیگری که از شهر مشهد در مسابقه شرکت کرده است از امام رضا(ع) یاری می طلبد، دیگری آرزو می کند که با اجرای بهترین رقصش، ایرانیان را در جهان سربلند کند، دیگری از همشهریانش درخواست می کند که به او رأی بدهند و دیگری از بینندگان می خواهد که در نمازشان برای ورود او به مرحلۀ بعد دعا کنند. به غیر از این مسابقه، دختران و پسران ایرانی شرکت کنندگانِ همیشه حاضر در مسابقات خوانندگی هستند که توسط تلویزیون های محلی ترکیه و جمهوری آذربایجان به زبان رایج این کشورها برگزار می شود.

✅ همۀ این شرکت کنندگان در این کشور متولّد شده و رشد یافته اند. اینان در مهدکودک هایی تربیت شده اند که یکی از برنامه های آموزشی آنها آموزش مناسک دینی بوده است. مهد کودک هایی که اگر قرار باشد دختران سه سالۀ آن در برنامۀ « پنگول و خاله نرگس» شرکت کنند حتما باید روسری بر سر داشته، گلو و جوراب شلواری شان معلوم نباشد تا برنامه از نظر صدا و سیما قابل پخش شود، در مدارسی تحصیل کرده اند که بدون استثناء یکی از آموزش های اصلی آن اصول و احکام اسلامی بوده است و ضریبِ درس فرهنگ و معارف اسلامی در کنکور 3 است، مدارسی که در بسیاری از آنها دانش آموزان باید در نماز جماعت شرکت کنند تا اطمینان حاصل شود که نماز خواندن را خوب یادگرفته اند. آنان با صدا و سیمایی بزرگ شده اند که هیچ اخباری در آن بدون ذکر سلام بر پیامبر و اهل بیت اش خوانده نمی شود و هنگام پخش مسابقات ورزشی جهانی،صحنه های تکراری و آهسته، جایگزین تصویر زنانی می شود که این سازمان معتقد است تصویر آنان با هنجارهای اجتماعی جامعه نمی خواند، اینان در کشوری بزرگ شده اند که در متروی پایتختش غرفۀ پاسخ به سوالات شرعی راه اندازی می شود و در شهرهای مذهبی آن برگزاری هیچ کنسرت موسیقی مجاز نیست. کشوری که در کنار درب ورودی ادارات آن بنرهایی نصب شده است که اصول و هنجارهای اخلاقی را به آدم ها گوشزد می کنند، و در تمامی مکانهای تجاری تابلوهایی نصب شده است که در خصوص رعایت حجاب تذکر می دهند و رانندگان تاکسی آن با الصاق برچسبی بر شیشۀ ماشین شان می گویند که از ارائه خدمات به افراد بدحجاب معذروند! به راستی چه می شود که "هر آنچه سخت و استوار است دود می شود و به هوا می رود؟"

✅ چه می شود که با وجودِ برنامه ریزی دقیقِ فرهنگی از مهد کودک ها تا دانشگاهها، محصول نهایی متضاد با انتظار نهادهای رسمی می شود؟ ای کاش سیاستگذاران فرهنگی یکبار هم که شده بأیستند، به عقب نگاه کنند، فکر کنند و بعد برای ادامۀ راه تصمیمی تازه بگیرند. شاید هم بعد از این نگاه و اندکی تأمل، تصمیم بگیرند که دیگر هیچ تصمیمی نگیرند. هر دوی اینها اقدامی مثبت خواهد بود. حرف های سادۀ این جوانان نشان می دهد که آنان در قلب خود به مقدسات اعتقاد دارند و مشکلی با آن ندارند. مسأله چیز دیگری است. آب مایۀ حیات است ولی اگر همین مایۀ حیات را به کسی بیش از نیاز و ظرفیتش بخورانیم موجب دلزدگی او خواهیم شد.

فردین علیخواه

Make the REST of your life, the BEST of your life
     
#40 | Posted: 24 Sep 2018 14:13
ما بیشتر مذهبی هستیم تا مسلمان
     
صفحه  صفحه 4 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5  پسین » 
مذهب انجمن لوتی / مذهب / مسلمانیم یا مذهبی؟ بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites