تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
مذهب

زندگی پس از مرگ

صفحه  صفحه 9 از 10:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  پسین »  
#81 | Posted: 25 Feb 2016 23:23
به نظر من ایمان به زندگی پس از مرگ و زنده بودن افراد در دنیایی دیگر پس از مردن از خواب سر چشمه می گیره.
زمانهای قدیم که انسانهای غیر متمدن زندگی می کردن و جایگاهی جز در بالای درختان و غارها نداشتن وقتی کسی رو از دست می دادند بخاطر وابستگی ای که در طول زندگی به اون شخص مرده داشتن او را در خواب می دیدند. این اتفاق در حال حاضر هم برای تک تک انسانها ره داده.
خوب اون زمان که علم اینقدر پیشرفت نکرده بود که بخواد برای اونا توضیح بده بخاطر وابستکی و فکر کردن به اون شخص اونو تو خواب می بینین نه اینکه اون زنده شده باشه این فقط فقط یه خوابه.
به نظر من وجود چنین خوابی زنده بودن مرده ها روپس از مرگ توجیح می کنه. و افراد با دیدن این خوابها شروع به داستان سرایی در مورد زندکی پس از مرگ . خدایان چندگانه. و با توجه به خواب برای دنیای خیالی افسانه ساختن.
مثلا یکی در بهشت و باغ دیده شده. یکی در کنار اتش . یکی در اب و کنار خدای ابها و...

درست بخوانید,کتب مقدس کتب نیرومندی همواره برای درک کردن بیخدایست
     
#82 | Posted: 3 Mar 2016 07:15
آزمایشهای عجیب
زنده کردن مرده‌ها
رابرت کورنیش – استاد دانشگاه برکلی – در دهه ۳۰ عقیده داشت که راه‌حلی برای زنده کردن مرده‌ها پیدا کرده است؛ او اجساد را روی الاکلنگ می‌گذاشت، تکان می‌داد و در ضمن به آنها آدرنالین و داروهای ضدانعقاد تزریق می‌کرد تا جریان خون را دوباره راه بیندازد.

روش کورنیش در مورد سگ‌هایی که خفه شده بودند، نسبتا جواب داد؛ البته سگ‌های برگشته به این دنیا کور بودند و از ضایعات مغزی رنج می‌بردند. او بعد سعی کرد روش خود را روی انسان‌ها امتحان کند و برای همین رضایت یک محکوم به مرگ را گرفت که پس از به دار کشیده شدن، او را به دنیا برگرداند. اما دولت محلی کالیفرنیا به خاطر ترس از فرار متهم در صورت موفقیت آزمایش، جلوی آن را گرفت.
زنده شدن پس از مرگ
به‌ دنبال بحث‌های بسیار درباره‌ راز همیشگی مرگ انسان، یک محقق کالیفرنیایی به نام رابرت کورنیش تصمیم به تلاش برای زنده کردن یک جسد گرفت. کورنیش جسدی را بر روی یک تاب قرار داد تا خون درون آن دوباره جریان پیدا کند. پس از آن مقداری آدرنالین و رقیق‌کننده خون به جسد تزریق کرد اما آزمایش های جنجالی وی موجب شد کورنیش را از دانشگاه تبعید کنند. کورنیش پس از آن تحقیقاتش را در منزل و در آزمایشگاه خانگی خود انجام داد، او به وسیله یک جاروبرقی و لوله‌های بخاری توانست یک دستگاه قلب و یک دستگاه ریه بسازد. درهمین حال توماس مک مونیگل جنایتکاری که حکم اعدامش صادر شده بود آمادگی خود را برای استفاده از جسدش پس از مرگ از سوی کورنیش اعلام کرد. اما مقامات قضایی از ترس آنکه مونیگل بتواند با آزمایشهای کورنیش زنده شده و فرار کند با این کار مخالفت کردند.
در دهه ۳۰ پروفسور «رابرت کورنیش» از دانشگاه برکلی تلاش کرد زندگی را به تعدادی سگ مرده که در اثر جذام مرده بودند، بازگرداند. درحالی که آنها را به بالا و پایین تکان می داد و به آنها آدرنالین و داروهای ضدلختگی تزریق می کرد. نتیجه: برخی از این سگ های اهلی به زندگی بازگشتند اما بینایی خود را از دست داده و به مغز آنها به شدت آسیب رسیده بود. این سگ ها چند ماه زنده ماندند.

No body
Can give you
Freedom
No body
Can give you
Equality or justice
If you are a man
You take it...
     
#83 | Posted: 3 Mar 2016 07:17
nnasrin:
نمیدونم وجود داره یا نه ولی هر چی که هست از این دنیای کثیف و پر از سیاهی بهتره

تمام اعتقادات و تفکرات شما تنها و تنها در داخل مغز شما وجود دارند. با مرگ و پوسیدن مغز، این اطلاعات نابود شده و سلول ها به اجزای تشکیل دهنده ـشان تجزیه و به طبیعت بازمیگردند.

تنها راه جلوگیری از این موضوع، حفظ مغز (در حال حاضر برخی مکان هایی هستند در جهان برای این کار که هزینه ای دریافت و پس از مرگ، مغز شما را نگهداری و از فساد آن جلوگیری میکنند تا روزی که تکنولوژی به حد لازم رسید، به شما حیات دید در بدن جدید ببخشند) و یا انتقال اطلاعات مغز هست. برخی دانشمندان در حال کار بر روی مقولاتی هستند که بتوانند بخش های مختلف و نوع نگهداری اطلاعات در مغز را به طور کامل دیکد کنند و بتوانند به ابداع روش هایی، این اطلاعات را به کامپیوتر منتقل کرده و به مغز جدیدی در بدن جدیدی منتقل کنند که البته هنوز چند دهه ای با چنین تکنولوژی ای فاصله داریم.

و صد البته که موضوعات تخیلی و افسانه های ادیان مختلف و روح و امثالهم وجود نداشته و خزعولاتی پوسیده و تاریخ مصرف گذشته از خرافات قدیمیان بیش نیستند.

No body
Can give you
Freedom
No body
Can give you
Equality or justice
If you are a man
You take it...
     
#84 | Posted: 3 Mar 2016 07:27
مغز انسان در طول فرآیند تکامل بسیار پیشرفت کرده و هر آنچه شما تجربه میکنید و تمام خلقیات شما در مغز شما جریان و وجود دارد.

بسیاری از حیوانات دیگر هم روابط اجتماعی و احساساتی دارند ولی نه به حد پیشرفتگی مغز انسان.

همه اینا به علاوه باور های شما به انواع ادیان پس از مرگ از بین میره.

No body
Can give you
Freedom
No body
Can give you
Equality or justice
If you are a man
You take it...
     
#85 | Posted: 3 Mar 2016 07:32 | Edited By: Scrubby
یه سوال داشتم
کی قبل به دنیا اومدنشو یادشه؟!؟!!؟

No body
Can give you
Freedom
No body
Can give you
Equality or justice
If you are a man
You take it...
     
#86 | Posted: 3 Mar 2016 07:33
روح چیست ؟ از جنس چیست ؟
جزئیات : با عقل و خرد خود و انچه که می دانید جواب را بیان کنید . یه چیز جدید ولی واقعی بیان کنید . توی این دنیا هر چیزی چیستی ای دارد و از جنس چیزی است . حالا روح چیست و از جنس چیست .؟!؟!؟

No body
Can give you
Freedom
No body
Can give you
Equality or justice
If you are a man
You take it...
     
#87 | Posted: 13 Mar 2016 20:47 | Edited By: usernamexn
ما صد سال قبل از تولد کجا بودیم بعد از مرگ هم همونجائیم.
     
#88 | Posted: 13 Mar 2016 21:08 | Edited By: nnasrin
usernamexn:
یه سوال داشتم
کی قبل به دنیا اومدنشو یادشه؟!؟!!؟

usernamexn:
روح چیست ؟ از جنس چیست ؟
جزئیات : با عقل و خرد خود و انچه که می دانید جواب را بیان کنید . یه چیز جدید ولی واقعی بیان کنید . توی این دنیا هر چیزی چیستی ای دارد و از جنس چیزی است . حالا روح چیست و از جنس چیست .؟!؟!

هیچ چیزی از دنیای قبلیم یادم نیست

اما روح هم نمیدونم چیه فقط میدونم یه چیزی بعد از فنای جسم باقی میمونه و مدت محدودی در این دنیا ماندگاره

نه بسته ام به کس دل نه بسته کس به من دل
چو تخته پاره بر موج رها رها رها من
     
#89 | Posted: 24 Apr 2016 11:47
nimachi:
بنده به شخصه هیچ اعتقادی به زندگی پی از مرگ ندارم

خودت تاپیک میزنی از بقیه نظر خواهی میکنی در مورد زندگی پس مرگ بعد میگی خودم هیچ اعتقادی ندارم؟پس چرا تاپیکشو ایجاد میکنی؟

MFM , سکس
     
#90 | Posted: 20 May 2016 01:54
مرگی وجود نداره که ؟ تاحالا شده سوار اسب بشین ؟ شما سواری میگیرین یه موقع هم از اسب پایین میاین .
بدن ما مثل همون اسب میمونه که روح وقت مردن ازش جدا میشه وباقی هست فقط بدن از بین میره که مرکب بوده و مهم نیست مهم خود ما هستیم که زنده هستیم بعد مرگ جسمانی
     
صفحه  صفحه 9 از 10:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  پسین » 
مذهب انجمن لوتی / مذهب / زندگی پس از مرگ بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites