تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
مذهب

اخبار مذهبی (خواندن پست اول الزامیست)

صفحه  صفحه 4 از 17:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  پسین »  
#31 | Posted: 6 Dec 2011 13:24 | Edited By: azadehh
عکس / سربازان انگلیسی لشگر عمرسعد در تعزیه بروجرد


پارسینه : در رویدادی قابل تامل در تعزیه امروز تاسوعای حسینی در شهرستان بروجرد در استان لرستان، عده ای از لشگریان عمرسعد، لباس و کلاه انگلیسی در قرن نوزدهم داشتند.
مراسم تعزیه و دیگر مراسم آئینی عاشورایی مانند گل مالی، قدمتی طولانی در لرستان و بروجرد دارد اما این نخستین بار است که سربازان لشگر اشقیاء در تعزیه، لباس و کلاهی به غیر از لباس جنگی اعراب و رنگ مرسوم قرمز به تن دارند.
به نظر می رسد تنش های اخیر در روابط تهران-لندن در این اقدام بی سابقه موثر باشد، نماینده شهرستان بروجرد، علاءالدین بروجردی از طراحان طرح کاهش روابط با انگلیس در مجلس شورای اسلامی است، بروجردی همچنین ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس را هم برعهده دارد.
url=https://www.pixhost.to/show/3260/10379980_aaa30.jpg][/url]


اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#32 | Posted: 6 Dec 2011 13:30
عکس / محرم فراتر ار عزاداری : آیا مرزی برای مراسمهای در حال گسترش تاسوعا و عاشورا وجود دارد؟
[url=https://www.pixhost.to/show/506/10379801_aaa9.jpg][img]https://t4.pixhost.to/thumbs
اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#33 | Posted: 6 Dec 2011 13:34

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#34 | Posted: 6 Dec 2011 13:38


url=https://www.pixhost.to/show/3260/10379891_aaa17.jpg][/url]

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#35 | Posted: 6 Dec 2011 13:41
url=https://www.pixhost.to/show/3260/10379920_aaa20.jpg][/url]
url=https://www.pixhost.to/show/3260/10379921_aaa22.jpg][/url]


اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#36 | Posted: 6 Dec 2011 13:42

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#37 | Posted: 16 Dec 2011 09:58
فتوای تازه وهابیون درباره موز و خیار : زنان حق دست زدن به این دو میوه را ندارند


شفاف به نقل از نشریه تایم گزارش داد؛ جدیدترین فتوای مفتی های وهابی این است که زنان حق دست زدن به دو میوه محبوب و خوش طعم دنیا یعنی خیار و موز را ندارند. این که خبر مربوط به اعلام این فتوا درست یا غلط، مهم نیست. مهم مضحک و احمقانه بودن این فتوا است. این در شرایطی است که این تنها فتوای مضحک اعلام شده از سوی وهابیون عربستان نیست.

بر اساس این گزارش، تایم در ادامه مقاله خود فتواهای مضحک و وهن آمیز مفتی های سلفی را مورد بررسی قرار داده و آورده است: هفته گذشته بود که یک ایمیل مانند توپ در دنیا صدا کرد. ایمیل که در آن ادعا شده بود یک مفتی وهابی که در اروپا زندگی می کند، فتوا داده است که زنان حق دست زدن به موز و خیار را ندارند. این مفتی وهابی در فتوای خود در این باره مدعی تحریک زنان توسط این دو میوه شده است.

[hl]
این مفتی در ادامه این فتوای مضحک خود آورده بود که در صورتی که زنان تمایل به خوردن این دو نوع میوه دارند، باید از شخص دیگری، برای مثال یک مرد مانند همسر و یا پدر خود کمک بگیرند و از آنان بخواهند این میوه ها را بریده و در اختیار آنان قرار دهند.
[/hl]


این گزارش در ادامه می افزاید: تایید صحت این فتوا بسیار سخت است، حقیقت این است که در میان وهابیون عربستانی اعلام چنین فتواهای مضحک و پوچی به یک عادت تبدیل شده و این در حالی است که به تاثیرات این فتواها هرگز اهمیت داده نمی شود. این فتواهای مضحک معمولا از سوی مفتی های وهابی به عنوان نظریه های الهی در نظر گرفته می شوند. این در حالی است که این مسئله مدتی است منسوخ شده و اعتبار خود را از دست داده است. در واقع آن ترس و اعتقاد مردم نسبت به این فتواها از بین رفته و این روزها وضعیت فتواها به گونه ای شده است که نویسنده مقاله تایم از آن به عنوان خرید و فروش فتوا یاد کرده است.

شیلا موساجی که یک وبلاگ نویس مسلمان آمریکایی است، در این باره می گوید: گمان نمی کنم خبر مربوط به فتوای این مفتی وهابی درست باشد، اما نکته این جاست که بیان چنین فتواهای مضحک و خنده آوری به قدری زیاد شده است که چنین اخباری برای مردم باور پذیر و پذیرش آن آسان شده است.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: اخبار و شایعات مربوط به این فتوا در شرایطی مطرح می شود که پیش از این فتواهای مضحک دیگری از سوی وهابیون مطرح شده است و این مسئله باعث شده این شائبه در ذهن ها ایجاد شود که مفتی های وهابی حق دارند برای اعتبار بخشیدن به نظریات شخصی خود به این نظریات نام فتوا نهند و آن نظریه ها را نهادینه کنند. این در شرایطی است که مسلمانان دنیا این مفتی وهابی را یک انسان احمق و سبک مغز توصیف می کنند.

تایم در پایان این گزارش به برخی فتواهای عجیب و غریب و مضحکی که در سال های اخیر از سوی مفتی های وهابی به ویژه در عربستان اعلام شده است، اشاره کرده است که در زیر به آن ها اشاره می شود.

1) مرد ها می توانند در محل کار خود با زنان نامحرم محرم شوند، در صورتی که از سینه آن زنان شیر بنوشند.

2) مردها می توانند زنان خود را تنها با یک پیامک طلاق دهند.

3) میکی ماوس یک عروسک فساد انگیز است و باید نابود شود.

4) دختران مسلمان هرگز نمی توانند در نمایش ها نقش پسران را بازی کنند.

5) پوشیدن پیراهن تولید شده باشگاه منچستر یونایتد انگلیس حرام است.

6) ورزش یوگا حرام است.

[تاريخ مطلب: بيست و پنجم آذر ۱۳۹۰ برابر با شانزدهم دسامبر ۲۰۱۱]

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#38 | Posted: 11 Jan 2012 09:08
آیت‌الله سیدمهدی موسوی خلخالی، در انتقاد از کلاسهای مشترک دختران و پسران: به دلایل مختلف نگاه آنها به هم افتاده و موجب افکار پریشان و فساد در جامعه می شود


خبرگزاری رسا : آیت‌الله سیدمهدی موسوی خلخالی، مدرس خارج اصول حوزه علمیه خراسان در درس خود به مناسبت بیان آیاتی فقهی و اصولی در ضمن درس از نگاه های حرام در جامعه و اماکن مختلف انتقاد کرد و چنین عنوان کرد: در شان جمهوری اسلامی نیست که کلاس های مختلط برگزار شود؛ زیرا خواه ناخواه نگاه آنها در کلاس به دلایل مختلف به هم افتاده و موجب افکار پریشان و فساد در جامعه می شود.

آیت الله خلخالی با بیان شان نزول آیه یادآور شد: در زمان پیامبر اکرم (ص) جوان عربی به دلیل عدم رعایت حجاب از سوی نامحرم به دنبال او راه افتاده و در نهایت با برخورد به دیوار و جراحتی که سبب خونریزی او شد به محضر پیامبر شرفیاب شده و از وضع حجاب آن زن شکایت گرد که آن آیه نازل شد و امر به چشم پوشی از نگاه نامحرمان کرد و در ضمن آن امر به حفظ حجاب برای زنان تاکید کرد.
[b][/b]
وی بر مبنای همین آیه مشاهده سینه زنی مردان بدون لباس را برای زنان حرام دانست و افزود: اگر در امر ازدواج جوانان تسریع و سهولت انجام گیرد و نیز حجاب اسلامی رعایت شود شاهد فساد در جامعه و وضع موجود نخواهیم بود.

آیت الله موسوی خلخالی بی بندوباری در نظر و شهوترانی و بی بندوباری در حجاب را از مشکلات غرب دانست که سبب ایجاد بحران در جوامع غربی شده است و حاصل آن افزایش آمار طلاق، قتل و جنایت و فسادهای اجتماعی دیگر از این قبیل شده است.

وی با تاکید بر مضمون آیه افزود: در صورت جلوگیری از نگاه حرام و بی حجابی و امر به چشم پوشی، بی عفتی و فساد در جامعه کاهش پیدا می کند.

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#39 | Posted: 15 Jan 2012 09:22
شهاب الدین صدر: رهبری در ۱۸ تیر فقط یک کلمه با امام زمان درد دل کرد و مردم ریختند به خیابانها


شهاب الدین صدر بدون اشاره به حادثه کوی دانشگاه ادعا کرد: سال ۷۸ بعد از فتنه ۱۸ تیر در دانشگاه تهران رهبری یک کلمه با امام زمان درد دل کرد، مردم روز ۲۳ تیر کار خود را رها کردند به خیابانها ریختند و ریشه تمام آن غائله خشکانده شد.[b][/b]

به گزارش کلمه ، وی نیز چون سایر معتقدان به تحلیل محفلی سعید امامی ها از حرکت اعتراضی دانشجویان و مردم، مدعی شد که اگر ما آن روز به دنبال کار خودمان می رفتیم در کشور فاجعه می شد.

صدر بدون پرداختن به خشونت عریان در سرکوب مردم در عاشورا می گوید: اگر ۹ دی در تاریخ کشور می درخشد به دلیل آن است که مردم در زمان خودش به خیابانها ریختند. اگر ۲۳ تیر ۷۸ می درخشد به دلیل این است که مردم به خیابانها ریختند و تمام چیزهایی را که رادیو آمریکا و بی بی سی دنبال می کردند تا مملکت به هم بریزد، تغییر کرد. مردم ما مردمی هوشیار و با بصیرت هستند و شعور سیاسی دارند. لذا یکی از بهترین امت ها در تاریخ، مردم ما هستند که خوب تشخیص می دهند.

این نماینده مجلس نیز به «ساکتین» حوادث بعد از انتخابات معترض است و می گوید: دشمن مقابل انقلاب قد علم کرده بود و عده ای افراد و مهره را هم داخل کشور تحریک کرده و در خیابانها به راه انداخته بود. عده ای با سکوتشان آب به آسیاب دشمن ریختند، عده ای هم در این امتحان بزرگ مردود شدند. برخی اوقات سکوت به معنای ریختن آب به آسیاب دشمن است.

وی پیش از این نیز در نشست هفتگی حامیان ولایت در خصوص تجمع مردم در ۲۵ بهمن در حمایت از قیام مردم منطقه ادعا کرده بود این مساله توطئه‌ای در حد انگلیس، آمریکا و اسرائیل است و الا از چهار مغز پوسیده این کار صادر نمی‌شود و این کار سران فتنه و همان‌هایی است که کودتای نوژه، طبس و جنگ را طراحی کردند.

صدر به همین بسنده نکرده و افزوده بود: امروز فتنه که به نظام ضربه می‌زند و منافع ملی را تهدید می‌کند هیچ ویژگی ندارد جز این‌که یک حرکت ضددینی و ضدانقلابی است، لذا از سر کسانی که دوپهلو حرف می‌زنند یا سکوت می‌کنند نمی‌شود گذشت و آنها مقصرند.

به گزارش خبرآنلاین،نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که در شب اربعین حسینی با حضور در حسینیه اعظم مکتب العباس به سخنان رهبری در خصوص عبرتهای عاشورایی، بر درس گیری از جریان عاشورا تاکید کرد و با اشاره به ظهور جریان های انحرافی در سال های ابتدایی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت:” گروهک ها، کمونیست ها، چریک های فدایی؛ منافقین و بنی صدر داخل میدان شدند و ترورهای مختلفی مثل ۷ تیر و ۸ شهریور روی داد. الان هم همان خط ترور عمل می کند، آن زمان عده دیگری را به شهادت می رساندند امروز دانشمندان و افرادی را که در پیشرفت کشور موثر هستند ترور می کنند، قصد آنها جلوگیری از انقلاب است. اما مردم ما هوشیارهستند و تفاوت زیادی با مردم دوران پیامبر، امیرالمومنین و امام حسین دارند.”


[تاريخ مطلب: بيست و پنجم دی ۱۳۹۰ برابر با پانزدهم ژانويه ۲۰۱۲]

[کد مطلب: 43436]

[تعداد نظرات: 0]
دنباله

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
#40 | Posted: 18 Apr 2012 17:32
فرمانده بسیج : اگر بازيكنان فوتبال نماز شب بخوانند، برزيل را هم شكست مي‌دهيم

ایلنا : سردار محمدرضا نقدي در اولين جلسه شوراي عالي بسيج ورزشكاران با اشاره به رسالت بسيج در عرصه‌هاي مختلف اظهار كرد: طبق كلام ولايت، رسالت بسيج تحقق جامعه اسلامي است و تعريف بسيج در ورزش، تحقق جامعه ورزشي اسلامي به معني واقعي كلمه است.

وي با تبيين مفهوم جامعه ورزشي ـ اسلامي گفت: موفقيت در بسيج ورزشكاران به ميزان حاكميت دين و معنويت در عرصه ورزش است و تحقق هدف فوق به معني موفقيت ورزش در خود ورزش است كه راه تسخير سطوح اول ورزش در دنيا را ميسر مي‌كند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به عرصه‌هاي ورزشي موجود در كشور اظهار كرد: عرصه‌هاي امروزي ورزش در كشور بيشتر از الگوهاي غربي الهام گرفته و نوعاً از غرب يا شرق آمده است كه فرهنگ غير ارزشي آنها نيز با اين عرصه‌ها به كشور ما آمده و مي‌توان آن را در روابط بين اجزاء آن رشته ورزشي مشاهده كرد.

نقدي اضافه كرد: برخي ورزشكاران به خاطر تاثير از غرب، رسيدن به ايده‌آل را در پيمودن راه غربي‌ها مي‌دانند و كاستي‌هاي ما در فتح قله‌هاي جهاني ورزش را متأثر از كاستي‌هاي ما نسبت به غرب مي‌دانند حال آنكه ما مدعي يك تمدن غني هستيم و مي‌توانيم با تعريف اجزاء متناسب با فرهنگ خود، روابط سازگار را براي موفقيت تعريف و ترسيم كنيم.

رييس سازمان بسيج مستضعفين پيروزي اخير در تكواندو را كاري بزرگ دانست و در ادامه اظهار كرد: هرچه به ايمان نزديك شويم به موفقيت نزديك‌تر مي‌شويم و اگر روزي تيم فوتبالي داشته باشيم كه بازيكنان آن نماز شب بخوانند و با وضو و به نيت برافراشتن پرچم اسلام به ميدان بروند، مي‌توانيم تيم فوتبال برزيل را هم شكست دهيم.


نقدي با تاكيد بر لزوم بازتعريف و ايجاد مدل‌هاي اسلامي و تسليم نشدن در مقابل مدل‌هاي غربي مانند ورزش پهلواني و باستاني كه ريشه در فرهنگ اسلامي و ايراني دارد، گفت: كليد اين فرهنگ‌سازي در دست مربيان ورزش است و اگر جامعه كوچك مربيان ورزش را درست بسازيم آنگاه تحول مورد نظر شكل مي‌گيرد.

رييس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به وجود كانون‌هاي بسيج ورزشكاران در شهرها و استان‌ها، وظيفه شواراي عالي بسيج ورزشكاران را تبيين راهبردها و سياست‌هاي اصلي بر مبناي ورزش با ارزش دانست و تاكيد كرد: بايد با تشكيل مجمع عالي بسيج ورزشكاران از سراسر كشور اقدام به تهيه سند چشم‌انداز و اسناد راهبردي و اصلي در كميسيون‌هاي تخصصي شود تا با هدايت، دعوت و مطالبه از تمامي اجزاي ورزش در دولت، ورزشكاران، باشگاه‌ها، سازمان بسيج و سپاه به سمت ورزش مطلوب پيش برويم.

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت
     
صفحه  صفحه 4 از 17:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  پسین » 
مذهب انجمن لوتی / مذهب / اخبار مذهبی (خواندن پست اول الزامیست) بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites