تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
داستان و خاطرات سکسی

Gay Storys * داستان های سکسی مربوط به همجنسگرایان مرد

صفحه  صفحه 76 از 76:  « پیشین  1  2  3  ...  74  75  76  
#751 | Posted: 14 Jan 2019 04:10
داستان جدید ترین سکسم
اول خودمو معرفی کنم چون چند وقتیه تو لوطی چیزی ننوشتم
من ۴۲ سالمه و از ۱۳ سالگی با گی و حس مفعول شدن اشنا شدم. همیشه گی نمیکنم اما گاهی هوس میکنم. ضمنا من بایسکشوالم و فول گی نیستم
حالا اخرین خاطره و سکسم
تو گروه داشتم میچرخیدم و چتا را میخوندم مثل همیشه. یهو یه ایدی دیدم که قبلا سیو کرده بودم ولی یادم نبود کیه . گفتم ببینم کیه. رفتم پیویش و سلام دادم. جوابم داد . چون تو گروه دنبال مفعول بود حدث زدم کیس باشیم. اصل دادم اونم داد بعد کمی گپ زدن همو شناختیم . حدود یکسال پیش همو دیده بودیم اما نشده بود با هم سکس کنیم‌. چون بهش زنگ زدن و زود رفت. اسمش سعید بود
بهرحال چون من چند روز پیشش سکس کرده بودم ولی به دلم کامل نبود باهاش قرار گذاشتم. یه دوستی هم داشتم که مکان نداشت ولی بچه خوبی بود و اسمش حمید بود .پقرار شد ۳ تایی تو مکان حال کنیم.
عصر قرار گذاشتیم و رفتم سر قرار و رفتیم مکان سعید
یه خونه کوچیک بود. کمی ۳ تایی حرف زدیم بعد من رفتم دستشویی که اماده بشم. خودمو شستم و برگشتم. وقتی برگشتم اروم اروم لباسام را در اوردم. حمید رفت دستشویی و حالا من با یه شرت قرمز جلو سعید بودم.سعید هم هم سن خودم بود ولی حمید ۲۸ سالش بود. اونم لباساش در اورد و با شرط واستاد . حمید هم امد و لخت شد. با هم رفتیم تو اتاق. من شرتمم در اوردم حالا کون لخت با پاها و رونای بدون مو جلوشون بودم. چون من دوس ندارم مو داشته باشم. سعید از اتاق رفت بیرون بره دستشویی. من به حمید اشاره کردم و اون شرتش در اورد. نشستم جلوش و کیرش کردم تو دهنم و ساک زدم. یواش یواش کیرش داشت بزرگ میشد که سعید هم امد کنارش. منم کیر حمید با دست گرفتم و کیر سعید کردم تو دهنم . اون دوتا هم مشغول بوس کردن و خوردن سینه های هم شدن منم گاهی کیر حمید ساک میزدم گاهی کبر سعید. کیر دوتاشون راست شده بود و اماده کردن. کیر سعید بزرگ تر و سفید بود . به پیشنهاد سعید گاهی کیر دوتاشون را کنار هم فشار میدادم و دوتایی میکردم تو دهنم.
بعد مدتی ساک زدن حالت داگی شدم و حمید رفت پشتم سعید هم رفت تا نگاه کنه. کونم را با دست باز کردن و با تف خیس کردن. بعد حمید کیرشو با کمی مشکل کرد تو کونم و مشغول شد. سعید هم نگاهمون میکرد. بعد حمید خسته شد و سعید گفت پاهاش بده بالا بکنش. منم به پشت خوابیدم و سعید بالا سرم پاهام را کشید بالا. حمید هم باز کیرش کرد تو. ایبار راحت تز رفت تو. سعید همونطور که پامو گرفته بود امد پایین تا کیرش بخورم. حمیدم حسابی داشت کونم را میکرد. بازم سعید خسته شد و ایندفه من به پهلو خوابیدم و اون پشتم خوابید و کرد تو کونم. این بار دیگه راحت رفت تو کونم. سعید هم از پشت خودش را چسبوند به حمید. کمی منو تو این حالت کردن ولی حمید خسته شد و بلند شد . من به شکم خوابیدم و حمید امد روم و کیرش راحت کرد تو کونم و روم دراز کشید و شروع کرد به کردن کونم. بعد چند دقیقه تلمبه هاش تند تر شد و ابش امد. سعید چون با کس دیگه قرار داشت منو نکرد. بعد پا شدیم لباس پوشیدیم.
امیوارم خوب نوشته باشم.

آریایی
     
#752 | Posted: 28 Jan 2019 00:05
سلام دوستان عزیز من ۳۹ سالمه تازه با این سایت آشنا شدم خواستم منم خاطراتم بگم محل زندگی ما در شهر سرسبز تفرش بود تا دیپلم اونجا بودم من از راهنمایی دورادور با سکس آشنا شدم و وقتی به بلوغ رسیدم سکسم با همجنس شروع شد پسر همسایمون پیشنهاد داد دوطرفه سکس کنیم ولی اون بهتر از من میکرد هم کیرش بزرگتر بود هم سفت ولی مال من ضعیف بود لذا من بیشتر مفعول بودم کم کم روابطمون زیاد شد و نفر سوم هم اضافه شد کل ۴سال دبیرستان حداقل هفته ۲بار رابطه داشتم ولی تو دانشگاه قطع کردم الان اگر سن بالا باشه خیلی دوست دارم

Gay
     
#753 | Posted: 19 Apr 2019 00:42
سلام
من میخوام یکی از خاطراتم رو براتون تعریف کنم. چندان اهل نوشتن نیستم اما از اونجاییکه دیدم اکثر (مثلاً) خاطرات اینجا چیزی نیست بجز خیالپردازی و تصورات سکسی بعضی از دوستان فکر کردم که بد نیست یه خاطره واقعی هم اینجا باشه.
اسامی و مکانها رو تغییر میدم با اجازتون اما کل جریان رو با جزییات و البته بدون خیال پردازی براتون تعریف میکنم.
من نیما هستم، 35 سالمه و در واقع گی نیستم و دوست دختر دارم و اکثر سکسهام با دختر بوده اما گاهی هم به سکس با همجنس وسوسه میشم.(البته نه هر همجنسی، قثط در صورتی که طرف تر و تمیز و دخترونه و یا لااقل پسرونه باشه و نه مردونه)
برای یه سفر کاری مدتی رفتم به یه کشور خارجی، از اونجاییکه از خیلی وقت پیش به ترنسشکوال یا همون شیمیل ها علاقه داشتم تصمیم گرفتم که یه مورد پیدا کنم و باهاش سکس کنم.
توی سایتهای مختلف گشتم تا بالاخره تونستم یه سایت خوب پیدا کنم که شیمیل ها توش واسه سکس پولی آگهی میدادن، مدتی گذشت تا بتونم یه مورد خوب پیدا کنم و بتونم بهش اعتماد کنم که داره حقیقت رو میگه و تقلبی نیست(چند باری هم با چند مورد دیگه قرار گذاشتم اما نهایتا معاملمون نشد ،یکیشون حتی رفتم خونش ولی دیدم طرف با عکسهایی که توی سایت گذاشته بود هیچ شباهتی نداشت، منم زدم زیرش و اومدم بیرون)
القصه....بالاخره یمیو پیدا کردم ،در مورد قیمت و این حرفها به توافق رسیدیم ولی چند روزی طول کشید تا بتونیم قرار بذاریم( در واقع بیشتر مشکل از طرف من بود که هم دو دل بودم که کلاً اینکارو بکنم یا نه و هم سخت میتونستم اعتماد کنم) در نهایت تصمیمم رو گرفتم و یه روز دلو زدم به دریا و با طرف قرار گذاشتم.
در مورد شیمیلها یه توضیح بدم (با توجه به تجربه خودم) و اون اینکه در خیلی موارد اینها پسر هستن که تمایلات زنونه دارن و بیشترشون حتی اندام زنونه ندارن والبته تحت نظر پزشک هورمون های زنونه مصرف میکنن که باعث میشه اندام و اعضا و خصوصیات جنسیشون به مرور عوض شه، در آخر کار هم مثلا سینه و باسنشون مثل زنها اونقدر بزرگ نمیشه و اون چیزهایی که توی فیلمها میبینیم بیشترش نتیجه عمل جراحی و پروتز هست.
بگذریم...این بنده خدا اصالتاً اهل آمریکای جنوبی بود و واسه شغل شریف دادن اومده بود به این کشور، 25 سالش بود و توی عکسهاش چهره بانمکی داشت و اندامش خوب بود و کیرش هم سایز متوسط بود ،من تصمیم داشتم باهاش سکس دوطرفه بکنم و میخواستم دادن رو هم تجربه کنم.(قبلاً با پسر سکس کرده بودم ولی بیشتر بکن بودم و فقط یه بار دادم که اونم اصلاً برام لذتی نداشت چون پسره اصلا اینکاره نبود و سایزش هم خیلی کوچیک بود اما من چند باری توی اوج شهوت با خیار خودمو ارضا کرده بودم پس میدونستم اگه سایز درست باشه میشه از دادن هم لذت برد).
خلاصه آدرس داد که برم پیشش، ازش خواستم شماره تلفن بده که راحتتر در تماس باشیم و اونم شمارشو داد، با کلی استرس و تپش قلب رفتم به آدرسی که داده بود. یه متل بود تو مرکز شهر، بهش زنگ زدم و گفتم که رسیدم، اونم شماره اتاقشو داد، این اولین تجربم بود واسه همین استرس عجیبی داشتم، رفتم دم در اتاق و در زدم، درو باز کرد، دیدم بله خودشه، صورتش خوشگل بود،یکم سبزه بود با لبای قلمبه و البته کلی آرایش و موهاش که به نظر کلاه گیس میومد،با کفش پاشنه بلندش تقریباً همقد من شده بود. توی اتاق که رفتم متوجه شدم که یه نفر دیگه هم اونجاست، یه شیمیل دیگه که داشت توی دستشویی خودش رو آرایش میکرد. به جیا گفتم (اسم شیمیل طرف من جیا بود) این اینجا چیکار میکنه؟ مگه قرار نبود تنها باشیم؟(جیا با یه شیمیل دیگه که بقول خودش فامیلش بود تو این اتاق اقامت داشت و انگار نوبتی از اتاق بعنوان مکان استفاده میکردن اما من از قبل باهاش طی کرده بودم که تنها باشیم) جیا گفت اون داره آماده میشه که بره سر قرار و ضمناً کاری به ما نداره، بهش توجه نکن !! دودل شدم که بمونم یا بیخیال شم و برم، بعد از یکم فکر کردن و آنالیز وضعیت به خودم گفتم که با کلی استرس تا اینجا اومدی و حالا که اینجا هستی کاریو که واسش اومدی بکن و قال قضیه رو بکن. گفتم OK. جیا گفت گل رزهای منو آوردی؟(منظورش پول بود) گفتم آره و یه 100 دلاری درآوردم، پول رو گرفت و شروع کرد به مالیدن جلوی شلوارم، بعد پرسید کدوم رل رو دوست داری؟ میخوای بدی یا بکنی؟! منم گفتم که واسه هر دوش اومدم و میخوام هم بکنم و هم بدم، اما جیا گفت که با 100 دلار فقط یکیش رو میتونم داشته باشم، حالم گرفته شد و گفتم قبلاً چیزی در این مورد نگفته بودی!!(احساس کلاه رفتن سرم بهم دست داده بود) میخواستم بزنم زیرش و پولمو بگیرم برم، اما رفتار جیا(و البته شوقم به سکس باهاش) باعث شد بیخیال شم، جیا گفت تو ازم نپرسیده بودی و نگفتی که هردو رو میخوای و اینکه معمولاً همه مشتریای من فقط واسه یه طرفه میان و بیشتر هم میان که بدن، بالاخره خودم رو قانع کردم که ادامه بدم، اما متاسفانه از روی محافظه کاری فقط همون 100 دلار رو با خودم آورده بودم(که نکنه خفتم کنن و پولامو ازم بگیرن) خلاصه دوطرفه شدنی نبود و باید یکی رو انتخاب میگردم، اما انتخاب هم کار سختی بود، دوست داشتم بکنمش چون انصافاً کون خوبی داشت، از طرفی حس فانتزی دادن به یه شیمیل هم خیلی وسوسم میکرد(چون میدونستم ممکنه دیگه فرصتش برام پیش نیاد) فقط یکمی این فکر که واسه دادن اومده باشم اونجا اذیتم میکرد، بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم تصمیمم رو گرفتم و گفتم که میخوام نقش دادن رو داشته باشم.
عملیات شروع شد، رفتیم روی تخت و خیلی حرفه ای شروع کرد به خوردن لبام، کارش رو بلد بود اما میتونستم موهای صورتش رو حس کنم که هرچند مثل مال مردها زبر نبود اما بازم میشد حسشون کرد و خوش آیند نبود، رفتم سراغ سینه هاش و سوتینش رو باز کردم ولی دیدم همچین سینه ای نداره(انگار از هورمون درمانیش خیلی نگذشته بود و هنوز عمل پروتز سینه هم نکرده بود، ازم عذرخواهی کرد و گفت که هنوز اونقدری سینه نداره، گفتم عیب نداره و یکم دیگه لباش رو خوردم، بعد پا شدم و لباسامو در آوردم که با یه حالتی بهم گفت که خیلی اندام خوبی دارم و بقول خودش خیلی cute هستم(تعریف از خود نباشه چندان بیراه هم نمیگفت، من سالهاست ورزش میکنم، اندام عضله ای اما نه خیلی بزرگ و چهره پسرونه ای دارم)، بغلم کرد و شروع کرد به خوردن سینه هام، شکمم و بعد هم کیرم رو کرد دهنش و با ولع ساک میزد، محکم میمکید که گفتم بسه، رفتم سراغ کیرش و گذاشتم دهنم، کیر نسبتاً بزرگی داشت، 17 سانتی میشد، سرش باریکتر از بدنش بود و مثل مخروط به تهش که میرسید هی کلفتیش بیشتر میشد، میدونستم که این کیر به راحتی نمیره توی کونم ( با اینکه قدیما با خیار و بادمجون نسبتاً کلفت تو کونم حال کرده بودم اما با صبر زیاد و کلی انگشت کردن بود)، حالت 69 شدیم و یه ساک حسابی واسه هم زدیم، بعد ازم خواست هرطور که راحتم بخوابم که بکنه، اول به شکم خوابیدم و قمبل کردم که دیدم دهنش رو گذاشت رو سوراخم و شروع کرد به لیسیدن(قبل اومدن رفته بودم حمام و با حوصله سوراخ و روده هام رو تخلیه و حسابی تمیز کرده بودم )، حس خیلی باحالی داشت، لیس میزد و گاهی لباش رو میذاشت رو سوراخ و میمکید، عجیب حال میداد، زمان کار اصلی بود، به پهلو خوابیدم، ژل برداشت و مالید رو سوراخم، به کیرش هم کاندوم کشید و با ژل خیسش کرد، منتطر بودم که با انگشت یکم بازم کنه اما از انگشت کردن خبری نبود، یهو کیرش رو گذاشت رو سوراخ و شروع کرد به فشار دادن( گمونم آدمهایی که معمولاً پیشش میومدن زیاد داده بودن و گشاد بودن واسه همین نیاز به انگشت نداشتن، اونم بر طبق عادت بدون انگشت کردن رفت سراغ کردن)، منم به خیال اینکه میتونم از پس دردش بر بیام چیزی نگفتم و گذاشتم ادامه بده، سر کیرش با درد کمی رفت تو اما با توجه به اینکه کیرش به سمت آخر هی کلفت تر میشد این درد هی بیشتر و بیشتر میشد تا به جایی رسید که حس کردم دارم جر میخورم و یه درد همراه باسوزش عجیب و وحشتناکی تو همه وجودم پیچید( اونایی که این دردو کشیدن میفهمن چی میگم)، یهو خودمو پرت کردم جلو و کیرش دراومد اما درد لامصب کم نمیشد، یه دقیقه ای به خودم پیچیدم تا آروم شد، پرسید چی شد که با یکم عصبانیت گفتم من بار اولمه(که البته دروغ بود) و باید یکم بیشتر وقت میذاشتی که باز شم، دست زدم به سوراخم که ببینم خون اومده یا نه اما خوشبختانه خونی در کار نبود.
جیا گفت میخوای تو یه پوزیشن دیگه ادامه بدیم؟ گفتم یکم صبر کن تا دردم کم شه، خم شد و دوباره شروع کرد به لیسیدن سوراخم و دوباره همون حس خاص لذت بهم دست داد و باعث شد بخوام ادامه بدم، گفتم تو به پشت بخواب تا من بشیم روی کیرت، خوابید و من ژل بیشتری زدم به سوراخم و آروم نشستم روی کیرش، ظرف دو سه دقیقه اول نصف کیرشو کردم تو کونم، هنوز درد داشتم اما کمتر،یکم صبر کردم و شروع کردم به بالا و پایین شدن، به مرور هم سعی میکردم هر بار که میرم پایین بیشتر بکنمش تو، ظرف چند دقیقه کل کیرش توی کونم بود، هر بار یه حس پر و خالی شدن عجیبی داشتم که نمیتونم بگم حس خوبی بود یا بد،مخصوصاً وقتی سریعتر بالا و پایین میکردم، با پر شدن درد و لذت و با خالی شدن حس دفع بهم دست میداد، اما توی صورت و چشای جیا لذت رو میدیدم، حس جدیدی بود برام که یه نفر دیگه از کردن من داره لذت میبره. اما خود من تا وقتی که همه کیرشو تونستم بکنم تو چندان لذتی نداشتم و بیشتر درد بود اما وقتی همش تو بود یه حال خوبی بهم میداد، طوری که هر بار بیشتر خودمو بهش فشار میدادم که بیشتر بره توم، شاید حدود 30 سانیه محکم روی کیرش تلمبه زدم طوری که از خوردن کونم به شکمش صدای شرق شرق بلندی بوجود میومد و من بی اختیار ناله میکردم و محکمتر میزدم، توی اون 30 سانیه هیچی جز لذت حس نمیکردم که یهو احساس کردم آبم داره میاد و بهش گفتم دارم میام و بدون اینکه منتظر جوابش بشم لبامو چسبوندم به لباش ،آبم پاشید رو شکمش و روش ولو شدم.
وقتی کامل آبم اومد لذت تموم شد و دوباره درد اومد سراغم، با درد زیاد کیرشو از سوراخم کشیدم بیرون و کنارش خوابیدم، یه دقیقه ای همونجا دراز کشیدم و بعد پاشدم، یه احساس بدی داشتم، حس کونی شدن و هم اینکه موقع دادن بدون اینکه دست به کیرم بزنم آبم اومده بود، یکمی حالم گرفته بود، تازه اینکه متوجه شدم اون شیمیل دیگه همچنان توی دستشویی بود و نرفته بود بیرون، اما دیگه کار تموم شده بود و دیگه نمیشد کاریش کرد، زود لباس پوشیدم، ازش خدافظی کردم و رفتم بیرون.( قبل رفتن جیا که فهمیده بود خیلی درد کشیدم بهم کفت که برم حمام و توی وان آب ولرم بشینم، معلوم بود ازین دردا زیاد کشیده) تو راه برگشت به خودم گفتم که حتماً یبار دیگه میام و اینبار فقط میکنمش که این حس کونی بودن از بین بره اما این فکر هیچ وقت عملی نشد.
تا چند روزی عذاب وجدان عجیبی داشتم اما کم کم از بین رفت، هفته بعد جیا بهم ایمیل داد و حالمو پرسید، گفت نمیخوای بهم یه سر بزنی؟ گفتم هنوز ازون دفعه کونم میسوزه، خواست که برم اینبار من بکنمش اما پیچوندمش و نرفتم.
الان یه سالی ازون قضیه میگذره، وقتی بهش فکر میکنم میبینم بیشتر درد کشیدم تا لذت ببرم ونمیدونم اگر الان دوباره پیش میومد انجامش میدادم یا نه، اما در مجموع ازین تجربه ناراضی نیستم و خوشحالم که این آرزو به دلم نموند، ضمن اینکه هنوز وقتی بهش فکر میکنم تحریک میشم و این حسو دوست دارم.
این بود اولین و آخرین تجربه سکس من با یک شیمیل.
     
#754 | Posted: 10 Jun 2019 17:36
جنده ی کونیا شدم


سلام من آرمین هستم ۱۴ ساله از مشهد لاغر و سفیدم البته لب های خوشگلی هم دارم واسه گی خوبم مامانم افغانه بابام ایرانی بوده البته بیشتر به مامانم رفتم البته بابامو هیچوقت ندیدم مامانم همیشه نفرینش میکنه و میگه اون منو به این راه ( جندگی )کشوند بابام معتاد بود و دوستاشو میوورده که مامانمو که اون موقع ۱۵ سالش بود بکنن خرج موادش در بیاد مامانم هنوز کارگر جنسیه و به خاطر هیکل ریز و بچه گونه و سفید و بیموش طرفدار زیاد داره منم که تنها پسرشم میدونم و اونم میدونه که من کون میدم.
میخوام ماجرای سکس گروهی با چند تا از دوستام رو براتون تعریف کنم صبح که از خواب پا شدم رفتم و صورت خودمو شستم که جلوی آیینه جعبه سفید کننده رو دیدم مال دختر خالم بود آخه اونا شب قبلش اینجا بودن و iاونو برداشتم و خودمو حسابی مالیدم و از خونه رفتم بیرون تا برم پیش دوستام رفتم و به محل قرار که خونه دوستم بود رسیدم مسعود رو دیدم یکی از دوستام رو که اونم اونده بود مسعود پسر خوشگل محل بود و رکورد دار کون دادن و البته از من سفید تر و ناز تر در رو زدیم و احمد درو باز کرد رفتیم تو . تو خونه تنها بود مامان باباش رفته بودن خرید واسه عروسی خواهرش احمد هم کونی و جنده بود یادمه که میگفت چند بار شب با مردا خوابیده بود و تا صبح کون داده سفید و صورتی عین برف پوست شفاف عین دخترا بود هم مسعود و هم احمد تا حالا کسی رو نکرده بودن و میخواستن اولین بار منو کارمو بسازن خیلی بده که دو تا کونی آدمو بکنن احمد اومد سمتم و شروع کرد به لب گرفتن با من مسعودم رفت و روغن آورد منو خوابوندن روی تخت و لختم کردن و مسعود شروع کرد به مالدین روغن روم رو کونم خوشگلم و لبای خوشگلم احمد هم خودشو لخت کرد مسعود هم بعد ۵ دقیقه که خوب منو مالید خودشو لخت کرد احمد کیرشو که کوچک بود گذاشت دهنم و مسعود کذاشت تو کونم و شروع کرد سگی منو گاییدن احمد شروع کرد به حرف زدن و می گفت که تومال منی و تو جنده باید به من بدی عشقم نفسم میخوام ازم حامله شی مسعود هم داشت منو میکرد نعس نفس میزد درد داشتم که احمد کیرشو در آورد و رفت زیرم خوابید حالا دو تا کیر تو کونم بود سفید هم بودم با اون سفید کننده بهتر هم شدم منو کردن تا آبشون اومد بعد اون اومدن منو انگشت کردن و لب گرفتن با هام مسعودم که داشت منو بوس میکرد و صورتمو ناز میکرد دید کونم قرمز شده یه سیلی بهم زد گفت باید صورتت هم سرخ باشه و منو زیر کتک گرفت و بوسم میکرد از اون به بعد من شدم جنده دو تا کونی و هر روز ۲ ساعت کون میدادم به کونی های محل تو اتوبوس تو مدرسه هر جا منو انگشت میکردن چند شبم با احمد خوابیدم که کیرش تو کونم موند صبح هم منو با کیر شق شده از خواب بیدار میکرد و همونجور که نیمه خواب بودم آبشو تو کونم خالی‌ میکرد...

زندگی یعنی فانتزی بی انتها
     
#755 | Posted: 9 Jul 2019 14:39
لذت سکس با دونفر +یک
سایت هایی پورنی که عضوشونم یه عکس سکس گروهی برام ایمیل کرده بود دیدمش داغ شدم رفتم دنبال فیلم پورن های گروهی دو تا مرد یه زن نشستم نگاه کردم یکیش خیلی خوب بود نزدیک 40 مین زن رو حسابی گاییدن به هر شکلی بگی آخرشم زن خوشحال و راضی رو تخت ناز و عشوه می‌ریخت دلم خواست منم. از گروهی معمولا فراری ام پیشنهادم بهم میشه رد میکنم شاید بخاطر اینکه قبلنا گروهی خفتم کردن بزور گاییدنم ولی فیلم ها کار بلد بود مرداش حسابی حشرم کرده بود زد به سرم خودم گروهی جور کنم خواستم به بکن های که تو لوتی دارم پی ام بدم بگم گفتم تا جور شه طول میکشه نم که الان می خوام بعد لذت دو تا غریبه بار اول یه چی دیگست گفتم دخترونه سکسی بپوشم برم پارکی که همیشه کیر تور میکنم تو راه اتو دو نفره خورد سوار میشم نشد میرم پارک مکانم. ساپورت پوشیدم چسبوون نشستم پاچش رو هم تا زدم پاهام بیفته بیرون خدارو شکر فول شیو هم بودم یه مانتو کوتاه و راه افتادم رفتم تو راه اتو وایساد برام ولی تک بود پیچیدم تو پارک رفتم ته پارک و نشستم صندلی همیشه میشینم اوضاع تیپم افتضاح بود از نگاه مردم تو مسیر کامل می تونستم بفهمم چقدر آماده دادن بنظر میام نشستم و منتظر عجیب حشری بودم کامل آمادگی شو داشتم رو همون نیمکت جلو همه بدم هر پسری رد میشد زول میزنم به زیپ شلوارش لبمو گاز میگرفتم آنقدر داغ بودم نمی تونستم خودمو جمع کنم تا یه جمع 4 نفر پسر اومد رد شد منم زول به زیگ هر 4 تا لبی کا گاز گرفته بودم رد شدن ولی کامل درگیر من شدن شروع کردن پچ پچ یه ذره جلوتر وایسادن دید زدن من خیلی طول نکشید یکیشون اومد جلو سلام فلانو اینا وسط حرفش پریدم گفتم خودت تک یا دوستات هستن اونم سریع نه فقط خودم گفتم جا داری گفت نه شماره بده جا جور شد خبرت کنم گفتم مکان دارم ولی شرط داره گفت چیگفتم یکی دیگه از دوستات رو هم بیار سه نفری یکی که گایه باش ناز نکن اونجا که باید فقط تک بکن کف کرده بود گفت وایسا رفت اونجا حرف زدن بعد چند لحظه دو تاشون جدا شدن دو تا شون اومدن سمت من اون یکی سلام و اینا اولی گفت بریم گفتم بشینید حالا یه ذره تو پارک شیطونی کنیم دست دومی گرفتم نشوندم کنارم اون یکی اشاره زدم بشین اینور دست انداختم از رو شلوار مال جفتشون مالیدم از قبل شق بودن گفتن ضایع است گفتم نه خلوت شلوغ شد میریم سریع اولی هم شروع کرد روون منو مالیدن دومی دست انداخت دور کمرم یه ذره کشید سمت خودش منم ول زدم چشماش لبمو گاز گرفتم بعد با حالت ناله گفتم بریم دیگه نمی تنم تحمل کنم اومدیم خونه من با چه جوری کردنشون نمیخوام متن و طولانی تر کنم فقط بگم یه ذره از کردن گذشت یکی شون زده بود تو اون یکی تو دهن تلفن یکیشون زنگ خورد گفت سعید جواب داد اومد انداخت تو دهن من موقع حرف زدن من براش بخورم گفت نه تازه زدیم تو فهمیدم یکی از همون دوستاشون که جدا شدن منم از عمد نالمو بلند تر کردم بشنوه گفت نه نمیشهکه دو تا می خواست فهمیدم اونم میخواد بیاد گفتم بده من گوشیرو یکیشون داشت میگایید من تلفن جواب دادم با آه و ناله بلند گفتم آدرس اینجاست ولی باید بجنبی دیر کنی این دوستات جر دادنم چیزی برات نمی مونه 5 مین نشد رسید لخت شد و اضافه شد نوبتی میکردن مینداختن تو دهن میدادن دستم نزدیک های آخراش آب خودم هم پاشید آب آخری که اومد با لذت افتاد بودم رو تخت هیکل لخت سه تاشونو نگاه میکردم و عشوه می‌ریختم شمارمو گرفتن و رفتن ولی بازم دلم گروهی میخواست دارم همین طوری له له گروهی میزنم تا یکی دیگه جور کنم
     
#756 | Posted: 3 Aug 2019 14:40
masmir
سلام من دارم دیوونه میشم برا ارتباط با یه دوجنسه و دادن بهش میشه کمکم کنی؟
     
صفحه  صفحه 76 از 76:  « پیشین  1  2  3  ...  74  75  76 
داستان و خاطرات سکسی انجمن لوتی / داستان و خاطرات سکسی / Gay Storys * داستان های سکسی مربوط به همجنسگرایان مرد بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites