تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
داستان و خاطرات سکسی

زندگی کتایون

صفحه  صفحه 23 از 24:  « پیشین  1  ...  21  22  23  24  پسین »  
#221 | Posted: 26 Feb 2018 14:00
hashar
سلام و درود بر شما دوست عزیز! خودتون که کامل متوجه هستید که داستانتون به تائید دوستان جزءداستانهای تاپ لوتی هست !و همونطور که دوستان حرفه ای و بسیار دقیق مثل جناب Kambiz- 362 هم فرمودند داستان پرجاذبه ودارای نکات مثبت زیادیه ! این به نظر من ممکنه کمی شما رو دچار وسواس کنه ! امیدوارم این وسواس باعث کندی و بطول کشیدن زیاد برای نوشتن ادامه داستان نشه . ممنون و دستمریزاد دوست عزیز.
     
#222 | Posted: 26 Feb 2018 21:36
مثل همیشه عالی بود مرسی
     
#223 | Posted: 28 Feb 2018 11:46
سلام و درود بر شما دوست عزیز! خودتون که کامل متوجه هستید که داستانتون به تائید دوستان جزءداستانهای تاپ لوتی هست !و همونطور که دوستان حرفه ای و بسیار دقیق مثل جناب Kambiz- 362 هم فرمودند داستان پرجاذبه ودارای نکات مثبت زیادیه ! این به نظر من ممکنه کمی شما رو دچار وسواس کنه ! امیدوارم این وسواس باعث کندی و بطول کشیدن زیاد برای نوشتن ادامه داستان نشه . ممنون و دستمریزاد دوست عزیز.
بالا
نقل قول
سلام و روزگار خوش / اول بگویم هر فردی که خالق باشد، روح آفرینش در وجود او هست کسی که نتواند بیافریند اما شعور فهم و درک آفرینش را دارد سعی می کند آن را به دیگران بیاموزاند و کسی که نه خالق است و نه شعور دارد آن را نقد می کند.پس من سعی می کنم منتقد نباشم. امیدوارم در اینجا بتوانم موجب آموختن شوم و نه هرگز منتقد.لذا همینجا از ارشیای عزیز تشکر می کنم که مرا دقیق و حرفه ای دانستن و در تایید گفته این دوست عزیز می گویم نویسنده گرامی شما خالق هستید و در بطن شما نوشتن وجود دارد برای همین خودتان را به گفته های من اذیت نکنید و چنین جسارتی ندارم. شما مختارید هر جور که احساس می کنید بنویسید و این نوشتن شماست که تا اینجا همه ما را سرگرم کرده است گرچه من بیمار آن هستم ( برحسب اینکه تقریبا هر روز نوشته دوستان دیگرم را بخصوص فیلمنامه هایشان را می خوانم و توضیحاتی به آنان می دهم) که مواردی را بیان کنم
داستان شما مانند بسیاری از سریالها قسمت قسمت است یعنی مانند سریال ۲۴ که احتمالا همه دیده اید یک فرد با توانایی هایی خاص و آشنایانی که در قسمتهای قبل با آنها آشنا شدیم گره از یک ماجرا می گشاید اما هر بار گره ای جدید است چون ظرفیت داستان اصلی در یک بخش تمام می شود اما داستانهای فرعی حتما در بخشهای دیگر حل خواهند شد. برای همین داستان شما نیز اول با کتایون آشنا می شویم و قلاب داستان می شود عشقبازی خواهر و برادر بعد با کامران، شراره، مریم، مهیار و ... همراه می شویم و البته درست هم همین است. اما این نوع داستانها باید ظرفیتهای قبلی را داشته و شایسته است بیشتر هم کند یعنی چی ؟ یعنی وقتی کتایون با کامران سکس می کند خب اتفاق جالبی هست ولی ما شوکه نمی شویم بعد ماجرای مریم و شراره می آیند و ما وسوسه می شویم بفهمیم چه می خواهد بشود قطعا از سکس با کامران حذابتره وقتی با شراره و مریم همآغوش می شود ما منتظر چیزی هستیم بالاتر؛ خب مهیار می آید اوه سکس با فرزند چه شود. خب بعد چیزی بالاتر می خواهیم. به نظر می رسد شما خوب می دانید که چگونه این درخواست ذاتی ما خوانندگان را برآورده کنید. اما هیجان به این شیوه یه جا فرو می شیند چرا؟ برای اینکه در همه این سکسها کتایون خودش هم می خواسته است گرچه ممکنه اولش ناز کنه ولی در وجودش راضی بوده( بعنی دست قهرمان داستان برای ما رو شده است می دانید جلوتر چه خواهد شد)خب پیشنهاد می کنم یک سکس هم بگذارید که کتایون نخواهد مثلا فرض کنید مهیار توی راهروی آپارتمانشان کتایون را ببوسه و یکی از همسایگان او را ببیند و سریع فیلم بگیرد. چه اتفاقی برای کتایون می افتد. حال همسایه چه رفتاری می کند اگر این همسایه قوی هیکل باشد( اینها بر حسب فرضیات ساخته شده است منطق بیرونی ندارد) اغلب ساده لوحتر از آدمهای لاغرتر هستند. پس ممکنه به یکی از همسایگان دیگر بگوید خب داستان به شکل سکس خشن تر کشیده می شود اما اگر این همسایه لاغر اندامتر باشه رفتارهای پیچیده تری دارد.
یک مثال بزنم تمام فیلم های آرنولد یا استالونه زورمدارانه است هوش و ذکاوت کمتری در فیلم نهفته است ولی در فیلم های مثلا سریال فرار از زندان مایکل آدم با هوشی است و کارهایش را هوشمندانه انجام می دهد. هر کدام از این نوع داستانها جذابیت خودش را دارند شما باید انتخاب کنید که چه شخصیتی را وارد کنید با چه هدفی.
البته باز تاکید می کنم اینها فقط یک پیشنهاد است. هر جور شما دوست دارید بنویسید اما اگر می خواید داستانتان بیشتر ادامه پیدا کند باید چیزی را اضافه کنید که با قبلی در تناقض باشد. مثلا در سریال مردگان متحرک در فصل هفتم ما قهرمان داستان را می بینم ( همان کلانتر که الان اسمش را فراموش کردم) در این قصل به دلایلهای گوناگون تسلیم دستورهای کسی دیگر می شود و ما حرص می خوریم و خواستمان که با ضدقهرمان مبارزه کند،افزونتر می شود.
باز نتوانستم در باره موارد دیگر مانند پیرنگ داستان و داستانهای شخصیت محور و ماجرا محور توضیح بدهم و البته پایان را نیز فرصت نشد. شاید در وقت دیگر . منو بابت این حرفها که بی اختیار دوست دارم بیان کنم ببخشید قصد دخالت در داستان شما و یا خسته کردن دیگران را ندارم. همه دوستان موفق و شاد باشید.
     
#224 | Posted: 28 Feb 2018 12:14
kambiz362
سلام و درود بر دوست بسیار گرامی و دوست داشتنی !گفتنی ها رو شما فرمودید و من به شخصه چند بار خواندم تا خوب متوجه بشوم . لذا یک نکته را قابل عرض دانستم و آن اینکه قصد بنده این بود که وقتی نویسنده و خالق داستان با نظرات و نکته بینیهای دقیق شما و دوستان دیگر مواجه می شوند ( به نظر شخصی بنده ) ممکن است در نوشتن و ادامه داستان با دقت بیشتری به نوشتن ادامه دهند و خود این دقت احتمالا در نوشتن سریع داستان کمی کندی ایجاد کند . مطمعنا" نقد و توضیح و شرح بر داستان حق مسلم خوانندگان محترم است . روی صحبت بنده فقط و فقط نویسنده محترم بوده (لبته با وام گرفتن از نظرات صائب و موشکافانه شما دوست فرهیخته و با دانش ) زیاده عرضی نیست ، پاینده و سرفراز باشید . ارادتمند شما ، کیانمهر .
     
#225 | Posted: 28 Feb 2018 18:47
قسمت پنجاه و پنجم: یک شانس
ریسک سنگیمی کردیم. البته ما که نه من. بجز من کس دیگه ای تو این قضیه پاش گیر نیست. پیش خودم فکر میکردم اگر این قضیه همه جا پخش بشه دیگه اعتبار شرکت هیچوقت مثل قبل نمیشه. قطعاً بیشتر شرکای ما قراردادهاشون رو فسخ میکنند و دیگه از هیچ نهاد یا ارگانی سمتمون نمیان. خب چه بلایی سر من میاد؟ تعلیق از کار کمترینشه. با خود بیرون اومدن از مجموعه و کار نکردن مشکلی ندارم. ام چطوریش مهمه. نمیشه که یهویی گند بزنی به نزدیک بیست سال سابقه کاریت. البته من این اواخر به خیلی چیزا گند زدم که نمیشه دیگه درستشون کرد. باهاش مشکلی ندارم و ازش لذت هم میبرم اما این یکی واقعا فرق میکنه.
تا ساعت سه و نیم منتظر تماسش بودم اما خبری نشد. هرچی میگذشت بیشتر استرس میگرفتم. وای که چه کار کردم. یه سوژه عالی به رسانه ها دادم که از فردا مجموعه ما بشه پست کانال های خبری و تیتر سایت ها و روزنامه ها. تلفن روی میزم زنگ خورد. رشیدی بود. گفت توی جلسه هفتگی هماهنگی منتظرتون هستند. –رشیدی من الان منتظر یه تماس خیلی مهم هستم. بگو خانم ستاری جای من تشریف ببرند من خودم میام بعداً. –آقای س گفتند خودتون برید. میخواید بهشون اطلاع بدم؟ چه گیری کردیما. وحی منزل نیست که حتما من توی اون جلسات خسته کننده و حوصله سر بر هفتگی باشم. این میخواد بگه ما اون کار رو کردیم. اون یکی نقدش میکنه. اون یکی هم میاد به اون یکی گیر میده و آخرش بعد دو ساعت یه صورت جلسه امضاء میشه که مثلا اینا رو بررسی کردیم و از این اراجیف. من نمیدونم آخه این جلسات که اصولی نیست چه سودی واسه مجموعه داره؟ حالا این وسط س هم گیر داده پاشو بیا. میدونم دیگه. میخواد هرجا گیر کرد منو بندازه جلو بجاش حرف بزنم و آخر سر هم کاسه کوزه ها سر من بدبخت بشکنه. –باشه میام. رشیدی اگر از مجموعه ... تماس گرفتند وصل کن روی موبایلم. یادت نره. –خانم شریف ببخشید من امروز وقت دکتر دارم میخواستم چهار و نیم برم. –خانم رشیدی این تماس خیلی برام مهمه. میتونی امروز بمونی تا تماس بگیرند؟ -نه بخدا خانم شریف. از دو ماه پیش وقت گرفتم. درست زمانی که به شدت بهش نیاز داری وقت دکتر داره. خدایی آدم نمیدونه با اینا چکار کنه. بگم نرو که نمیشه. بره هم محمد بیگی زنگ بزنه نباشم دیگه هیچی. اعصابم بهم ریخت. با ناراحتی گفتم باشه برو. گوشی رو قطع کردم و از اتاق اومدم بیرون.
توی جلسه دل توی دلم نبود. همش فکرم درگیر محمد بیگی بود که کی زنگ میزنه. مدام به صفحه گوشیم نگاه میکردم و ساعت. س کنارم نشسته بود. آروم بهم گفت چرا انقدر پریشونی؟ -منتظر یه تماس مهمم. –حالا فعلا حواست اینجا باشه. خدا نکنه یه داستانی پیش بیاد. همه میخوان زیر سوال ببرنت. به راحتی به خودشون حق میدن که ازت بازخواست کنند. هر موضوعی که توی اون جلسه مطرح میشد یه گریزی به داستان قرارداد ... میخورد. دیگه نمیدونم چرا باید به این آدم های هم رده خودم جواب پس بدیم. باز دم س گرم که خیلی شیک و مجلسی با ادبیات خاص خودش جوابشون رو داد که قضیه کش ندن. ساعت چهار و نیم شد و استرس من بیشتر از قبل. میخواستم به یه بهونه ای بپیچونم برم که س گفت نوبت ارائه ماست. گند بزنن به این شانس. ارائه هم داشتیم امروز؟ به س گفتم اصلا آمادگیش رو ندارم بنداز هفته بعد اما قبول نکرد. یه سر سوزن شعور تو این آدم پیدا نمیشه. خب آدم نفهم من اگر نتونم به خوبی ارائه بدم که خیلی بدتر از اینه که موکول بشه واسه بعد. موقع ارائه حتی نمیدونستم دقیقا راجب چی صحبت کنم. نفرات اون جلسه هم که انگار منو مثل سیبل تیر اندازی میدیدند و نوبتی با سوالاتشون راجب اون قرارداد مزخرف آماج حمله قرار میدادند. دیگه آخر نتونستم به اعصابم مسلط بشم و از کوره در رفتم. –آقایون خانوما واسه آخرین بار عرض میکنم. یه اتفاقی توی این شرکت افتاده که منم مثل تک تک شماها بی خبرم. واقعا نمیفهمم با طرح این سوالات دنبال چی هستید؟ اگر بخاطر موضوع کسر هزینه ها ناراحتید باید بگم همون اندازه از من هم داره کسر میشه. یه آشغال دیگه ای برگشت گفت به شما که فشار نمیاد. وقتی ماشین چند صد میلیونی سوار میشید چه مشکلی براتون داره خب؟ فشارش روی کارمندای بدبخته که باید تاوان ندونم کاری شخص شما رو بدند. واقعا دیگه آتیشی شده بودم. همون لحظه س بلند شد و با صدای بلند گفت آی آقای کریم خانی. چی میگی واسه خودت؟ این بنده خدا از کجا باید میدونست که معاونت قبلی میخواد از شرکت یه پولی برداره و فرار کنه؟ طرف انقدر پر رو بود که گفت اولا آقای س من با شما صحبت نمیکنم. در ثانی بلاخره یکی باید جوابگو باشه. الان کل نفرات مجموعه باید بدونند که چرا باید تاوان بدند. –هر چی باید گفته میشد به نفرات مربوطه گفته شده. شما هم در حدی نیستی که ایشون بخوان برات توضیح بدند قضیه چی بود. حالیت شد یا نه؟ یه لحظه احساس کردم الانه که پاشند دعوا کنند. آدم های کنار کریم خانی سعی میکردند آرومش کنند. کریم خانی رو چند ساله میشناسم. البته حوزه کاریمون هیچ ربطی بهم نداره. آدم عصبی و جوشیه. زود از کوره در میره. بنده خدا حقم داره. خیلی زور داره بخاطر یکی دیگه بقیه تاوان بدند. اون وسط چشمم افتاد به خلیل دوست که داشت زیر زیرکی میخندید. به حد مرگ عصبانی شده بودم. بشدت دلم میخواست مستقیم برم و با تمام قدرتم با مشت بکوبم وسط اون صورت زشتش. شخص مدیر عامل توی این جلسه نبود. ای کاش بود. اگر میبود کسی جرات نمیکرد اینجوری رفتار کنه. یکی از معاونت های حاضر توی اون جلسه گفت دوستان لطفا آروم باشید. ما اینجاییم که به مسائل کاری رسیدگی کنیم. خانم شریف ممنونم از شما. برای هفته آینده گزارش عملکرد واحدتون رو بیارید. ختم جلسه. خدارو شکر. به ساعت نگاه کردم. وای از پنج گذشته. سریع موبایلم رو در آوردم. هیچ تماسی نبود. به سرعت از اتاق جلسه اومدم بیرون و به سمت اتاقم رفتم. تلفن روی میز رشیدی رو نگاه کردم. هیچ تماسی نبود. وای یعنی که هیچی. نابود شدم. فردا باید خودمو واسه توضیح راجبه اینکه چرا اسرار شرکت رو افشاء کردم آماده میکردم. هر روز بدتر از دیروز. نا امید و خسته و همینطور عصبی وسائلم رو جم کردم که از شرکت برم بیرون. تمام واحد من رفته بودند و کسی نبود. رفتم توی پارکینگ. سوئیچ ماشین کجاست؟ هرچی توی کیفم گشتم پیداش نکردم. حتما روی میزم جا گذاشتم. برگشتم بالا. از روی میزم برداشتم وقتی داشتم میرفتم سمت آسانسور صدا خفیف تلفن به گوشم خورد. نکنه محمد بیگیه. بدو بدو برگشتم سمت میز رشیدی و گوشی رو برداشتم. –بله؟ -خانم شریف؟ -سلام خانم محمد بیگی خوب هستید؟ -متشکر. راجبه موضوعی که امروز حرف زدیم تماس گرفتم. –بله من در خدمتم بفرمایید. –من با مدیر عامل مجموعه متاسفانه نتونستم تماس بگیرم. و نمیتونم بدون مجوز ایشون در رابطه با ادامه همکاری با مجموعه شما تصمیمی بگیرم. انگار آب سرد ریخته باشند روی من. –خانم محمد بیگی زمان زیادی تا شروع بخش اول تعهد شرکت نمونده. –در هرصورت همونطور که عرض کردم نمیتونم بدون اجازه ایشون کاری انجام بدم. با این حال میتونیم یه جلسه حضوری داشته باشیم. –واقعا؟ جوری با ذوق گفتم واقعا که محمد بیگی فهمید خیلی کیف کردم. –مثل اینکه این قرار جلسه براتون خیلی مهم بوده. –واسه آبروی شرکت که آبروی من هم هست بله. –باشه فردا صبح ساعت 9 توی دفترم شما رو میبینم. راجبه بسته پیشنهادیتون صحبت میکنیم. –خیلی ممنونم خانم محمد بیگی. اگر اجازه بفرمایید خدمتتون میرسیم. –بغیر شما کس دیگه هم میاد؟ توی فکرم بود که مریم رو حتما با خودم ببرم واسه همین گفتم بله با یک نفر از همکاران. حرفم رو قطع کرد و گفت لطفا تنها تشریف بیارید. –تنها؟ -بله فقط خود شما. ترجیه میدم این جلسه فقط بین ما دو نفر باشه. کس دیگه ای توی این جلسه حضور نداشته باشه مخصوصا آقای س. دیگه مطمعن شدم هر گندی بوده همین س احمق زده که اینا در مقابل درخواست ما انقدر بسته رفتار کردند. –چشم خانم محمد بیگی. حتما خدمتتون میرسم. –پس صبح فردا ساعت 9 منتظرتون هستم. –بازم متشکرم ازتون. خدانگهدار. –خدانگهدار. از خوشحالی داشتم بال در میاوردم. ایول بلاخره تونستم رضایتشو واسه جلسه بگیرم. فردا باید هرجور که میتونم راضیش کنم قرارداد قبلی رو فسخ کنه و قرارداد جدید باهامون ببنده. باید به مریم بگم. راستی امروز قرار بود با مریم بریم استخر. پاک یادم رفت. بهش زنگ زدم. جواب نداد. رفتم پایین و دوباره زنگ زدم. بازم جواب نداد. فکر کنم استخره که جواب نمیده. راه افتادم. نزدیک های استخر بودم که خودش زنگ زد. –سلام عزیزم کجایی؟ -سلام من خونم. –مگه نرفتی استخر؟ -خونه یه کار فوری پیش اومد میخواستم بهت بگم توی جلسه بودی. –باشه. –محمد بیگی زنگ زد؟ -آره. –خب چی شد؟ -فردا ساعت 9 قرار جلسه گذاشت. –خداروشکر بلاخره قبول کرد. –آره خداییش خیلی خوب شد. –فردا هرجور میتونی راضیشون کن. تنها میری؟ -آره بهم گفت فقط خودت بیا. –دیگه ببینیم چکار میکنی. –قربونت برم عزیزم. فردا میبینمت. –باشه خدانگهدار.
بعد از چند بار تماس بلاخره موفق شدم با مهدیس صحبت کنم. –سلام مامان جون چطوری؟ -سلام خوبی؟ -چه عجب صداتو شنیدم. کجایی بهت خوش میگذره؟ -آره عالیه. خیلی خوبه که آدم آزاد باشه و هر کاری بخواد بکنه. توی اون مملکت خراب شده که از همه چیز محرومیم. نمیکنه حتی بگه جاتون خالی. دیگه جوری شده که حتی کمترین انتظارات رو هم نمیشه ازش داشت. –از شراره چه خبر؟ هنوز اونجاست؟ -خبر ندارم. دو روز پیش از اینجا رفت. –حتما کار داشته. –بهتر. تو مخی بود. والا پیر زن خودشو آویزون ما کرده بود. تو هم با این دوستات. –وا مهدیس؟ مگه مشکلی بینتون پیش اومد. –در حدی نبود که بخواد مشکلی پیش بیاره. زیادی آویزون شده بود منم فرستادمش پی کارش. تازه میفهمم شراره چقدر تحمل کرده و هیچی نگفته. ادبیات مهدیس مشخصه که چجوری باهاش رفتار کرده. اونم یکی مثل شراره که این همه از نظر علمی سطح بالاتری داره و کل دنیا رو گشته. یه الف بچه بهش میگه آویزون. دلم میخواست بهش بگم رفتارت اصلا درست نیست اما مگر میشه چیزی حالیش کرد؟ -کی برمیگردی؟ -معلوم نیست. آخر این هفته. شاید هفته دیگه. شاید دیرتر. –مگر بلیط نگرفتید؟ -کنسل میکنیم دوباره میگیریم. پول هست هر چیزی که اراده کنیم همون میشه. حالم داره بهم میخوره از این رفتارهاش. از نوع حرف زدنش. از این پولم پولمی که از دهنش نمیوفته. از پشت تلفن صدای اون دختره سارینا میومد. مهدیس زود باش بریم دیگه. بهزاد اینا پایین منتظرند. –باشه. مامان کاری نداری. –مهدیس مواظب خودت باش. –هستم خدافظ. قطع کرد. بیشعور حتی صبر نکرد من خدافظی کنم. مهیار اومد کنارم روی مبل نشست. –چی شده کتایون؟ -با مهدیس صحبت کردم. –بلاخره جواب داد پس. –بله. –خب چرا ناراحتی پس؟ -مهیار من واقعا چی براتون کم گذاشتم؟ تورو روح پدرت بگو من چکار باید میکردم که نکردم؟ خدایی کی چیزی خواستید که نخریده باشم براتون؟ کی بی پول موندید؟ -هیچوقت. همیشه هر چی میخواستیم واسمون خریدی و از نظر مالی کم نذاشتی واسمون. –پس چرا انقدر مهدیس مثل عقده ای ها رفتار میکنه؟ برگشته به شراره گفته آویزون. آخه آدم نمیدونه چی بگه دیگه. –کتایون مهدیس اینجوری نیست. همش کارای اون دخترست. شک ندارم حس کرده داره بین اون و مهدیس قرار میگیره یه کاری کرده مهدیس با شراره اینجوری کنه. –نمیدونم. همش نگرانشم بخدا. –امیدوار باشیم مشکلی پیش نیاد تا برگرده. اومد باهاش حرفامون رو میزنیم. –اگر حرف تو کلش میرفت که وضعیتمون این نبود. نه معلوم شد کی رفت و نه معلومه کی میاد و نه معلومه اونجا چه غلطی میکنه. –ناراحت نباش عشق من. درست میشه. دستشو انداخت دور گردنم و منو کشید سمت خودش. آروم بازوم رو نوازش میکرد. خوبه حداقل این یکی رو هنوز دارم.

با احترام
من همجنسباز نیستم
درخواست ندید
     
#226 | Posted: 28 Feb 2018 19:11
ممنون از وقتی که میذاری
     
#227 | Posted: 28 Feb 2018 23:37
این مهدیس خیلی رو اعصابه بیشتر از شرکت عصبیم میکنه

مهدیسو ادمش کن زود

برترین مدیران تاریخ زنان هستند
     
#228 | Posted: 1 Mar 2018 00:38
میشه لطفا قسمت سکسیش بیشتر بشه .منظورم پایین تنه نیستا مثلا اگه میشد کتایون با مهیار بیرون میرفت و تیپ سکسی میزد یا مثلا مهیار مخ کتایون میزد که مثل خودش بشه مثلا تتو بزنه رو بدنش

MY CUTE COUSIN
     
#229 | Posted: 4 Mar 2018 19:56
سلام دوستان
از همتون عذر خواهی میکنم بخاطر یسری مسائل شخصی و مشغله تا دو هفته نمیتونم داستان رو ادامه بدم بعد از اون در خدمتتون هستم
شاد باشید

با احترام
من همجنسباز نیستم
درخواست ندید
     
#230 | Posted: 4 Mar 2018 23:02
امیدوارم زوتر مشغله ات برطرف بشه منتظر داستانت هستم
     
صفحه  صفحه 23 از 24:  « پیشین  1  ...  21  22  23  24  پسین » 
داستان و خاطرات سکسی انجمن لوتی / داستان و خاطرات سکسی / زندگی کتایون بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2018 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites