تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
داستان و خاطرات سکسی

همسر آرزوهای من

#1 | Posted: 5 Oct 2017 15:31
با سلام
درخواست ایجاد تاپیکی با عنوان همسر آرزوهای من دارم
این داستان توسط خودم و بر اساس سرگذشت زندگی خودم نگارش می شه و در حداقل ۱۰ قسمت خواهد بود

از تک تک لحظات لذت ببر
     
#2 | Posted: 11 Oct 2017 18:25
منتظریم
     
#3 | Posted: 16 Oct 2017 22:51
سلام به همه دوستان
داستانی که در ادامه میاد و سعی می کنم هر پنج شنبه آپ کنم زندگی شخصی منه و عشقم (همسرم) و راهی که نزدیک به ده ساله با شادی داریم طی می کنیم
هدفم از نوشتن این داستان روایت زندگی خاص و نگاه ما به زندگیه که چقدر با بعضی تغییرها همه چیز دلنشین و دوست داشتنی می شه .

از تک تک لحظات لذت ببر
     
#4 | Posted: 18 Oct 2017 02:10
بنویس دیگه داستانتو ۲هفته است تاپیکت خالیه

siroooooos
     
#5 | Posted: 19 Oct 2017 13:41
پسری 15 ساله بودم درس خون ، سرم تو درسام بود و اهل شیطونی نبودم دختر هم سن و سال هم توی فامیل و آشناها که رفت و امد داشتیم زیاد داشتیم با همشون هم رابطم خوب بود ولی بخاطر جو نسبتا مذهبی خانواده مخصوصا مادرم از حد صحبت های معمول و روابط در حضور جمع پا رو فراتر نمی گذاشتیم . پدر مادرم هر دو تحصیلات عالیه داشتن و دبیر بودن یکی از دلایلی که منم بچه درسخونی بودم همین بود .
کم کم که سنم بالاتر می رفت حسم هم نسبت به دخترهای اطرافم تغییر می کرد توی نگاهام براندازشون می کردم و توی خیالم لمسشون می کردم دختر خاله هام هم خیلی مذهبی بودن ولی یه دختر خاله داشتم که یکسال از من کوچیک تر بود خوشگل بود با موهای فرفری  اونا توی شهر دیگه ای بودن وقتایی که خونه اونا می رفتیم بازی هامون هم کم کم فرق کرده بود و شهوت خودش را خوب نشون می داد توی برخوردامون. ولی زیاد جدی نبود در حد نامه های کودکانه و نهایتا لمس دست ها تمام می شد . این روابط و حس شناخت من از خودم و حس درونیم ادامه داشت و حس می کردم نیاز دارم که این روابطم رو گسترش بدم و مدتی بود که یادگرفته بودم چجور خودم رو ارضا کنم و این گاها همه حواس من رو بخودش مشغول می کرد .
یک دایی دارم که اونا هم توی یک شهر دیگه زندگی می کنن و 4 تا دختر داره که بزرگترینشون سارا بود که دو سال از من بزرگ تر بود و منو خیلی دوست داشت اندام خوبی داشت ولی چهره جذابی نداشت خواهر دوم سحر بود که همسن من بود و خواهر سوم باران بود که یک سال از من کوچکتر بود با چشم های درشت عسلی  ابروهای بهم پیوسته و مویی بلند و مشکی اندام رو فرمی داشت توی همین سن کوچک هم باسن برجسته خوش فرمی داشت و بسیار شیطون بودو خواهر کوچک هم بهاره که هشت سال از من کوچک تر بود . کلا روابط دختر و پسر توی خانواده های ما مشکل داشت و هیچوقت ما رو تنها نمی گذاشتن تو یکی از مسافرت ها که رفته بودیم خونه دایی برای نهار همگی رفتیم خارج از شهر منم در حال بازی یکدفعه از چند تا پلهافتادم و  قل خوردم و زخمی شدم  یک شاخه توی دستم رفته بود و کمی خون میومد گریون رسیدم بخانواده باران دوید بسمتم و نگرن دستم رو گرفت منو برد گوشه ای با دستمال کاغذی خون و پاک کرد و یک دستمال کاغذی دیگه گذاشت و با پیچک بستش نگاهش می کردم که چجور با دقت اینکار رو می کنه و چهرش که نگران بود نگاهم به نگاهش گره خورد چشمای قشنگش جلوه دیگه ای برام پیدا کرد لبخندی به هم زدیم دردم فراموش شده بود اونروز هرجا نگاه می کردم فقط اونو می دیدم شب شد با اهنگی که پسر داییم می زد باران هم می رقصید و من هیجانزده بی خبر از تغییری که در من داشت شکل می گرفت نگاهش می کردم دیگه هر کاری که باران می کرد برای من جذاب و دوست داشتنی بود روزهای باقیمانده مسافرت رنگی شده بود دیگه سعی می کردیم بازیهامون به جاهای خلوت بره و فقط نگاه و لمس دست بود و لبخند هر دو تغییری حس می کردیم ولی نمی دونستیم درست چیه .
اون مسافرت تمام شد و فکر من دیگه درگیر باران و چشماش بود و شیطنت هاش چند ماه بعدش اتفاق جالبی افتاد

از تک تک لحظات لذت ببر
     
#6 | Posted: 3 Nov 2017 16:04
edamash!?

...
     
#7 | Posted: 3 Nov 2017 19:21
جمع کن این داستانتومسخره کردی
ی قسمت گذاشتی ورفتی
هرچی میخواییم فحش ندیم نمیزارن
     
#8 | Posted: 5 Nov 2017 20:37

بابا چکارش دارین بچمو

هنو آرزوهاشو پیدا نکرده


آره عزیزان گلم


کجایی عشقم؟
سنایم؟
آه......از این روزگار
     
داستان و خاطرات سکسی انجمن لوتی / داستان و خاطرات سکسی / همسر آرزوهای من بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2018 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites