خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
داستان سکسی ایرانی انجمن لوتی / داستان سکسی ایرانی /

عصر میثاق


صفحه  صفحه 5 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5
mohamad13 #41 | Posted: 22 Feb 2020 21:29
کاربر

 
اینم مث بقیه داستانای لوتی ول شد
He3tor
      
Maxmodel #42 | Posted: 5 May 2020 14:13
کاربر
 
dada bia dige.hame montazerannnnnnnnnnn
Jo007
      
Maxmodel #43 | Posted: 5 May 2020 14:38
کاربر
 
dada bia dige.hame montazerannnnnnnnnnn
Jo007
      
Aria007 مرد #44 | Posted: 4 Jun 2020 00:31 | Edited By: Aria007
کاربر
 

[i][/b][i]

[/i]

قسمت9:رادیو گاگا!یکی هنوز دوستت داره!
دستمو انداختم و مو های ملینا که تو حالت داگی کیرم تو کصش بود رو گرفتم و کشیدم سمت خودم.قیافه ش میخورد خیلی خشنانه داره لذت میبره!سمت دیگه تخت شاهد خورده شدن سینه های بزرگ سارا توسط آیدا بودم.واقعا بی نهایت داشتم لذت میبردم.
ملینا رو برگردوندم و افتادم روش.چشم تو چشم داشتم کیرمو تو کصش میچرخوندم.شدت رو آروم کرده بودم چون هر لحظه ممکن بود آبم بیاد.صدای اه و ناله از اونطرف تخت میومد.سارا لای پای آیدا بود و آیدا از شدت لذت نمیتونست یه جا ساکن بشه و مدام به خودش میپیچید.صدای ملینا و آیدا مثل سمفونی ای دلنشین بود اما نه برای مغز بلکه برای کیرم!
در گوش ملینا گفتم آبم داره میاد و جواب داد قرص میخورم.این یعنی همونجا میتونستم خالیش کنم.شروع کردم همزمان با لب گرفتن سرعت تلمبه زدن هام رو بیشتر کردم.اونور سارا و آیدا به حالت 69 شده بودن.سارا زیر و آیدا رو.دیگه وقتش بود.با تمام توان تلمه میزدم.بعد این که حس کردم اسپرم ها وارد مجرای کیرم شدن سرعتم رو کمتر و به جاش تلمبه هام رو عمیق تر کردم.با داغی آب کیرم ملینا هم با چند تا لرزه و ناله های نسبتا بلند و کش دار ارضا شد.افتادم روش.حتی توان این که کیرم رو بکشم بیرون نداشتم.چشمام افتاد به اون دوتا که داشتم مارو تماشا میکردن.بعد سریع به حالت قیچی شدن و شروع کردن به مالیدن کص هاشون به هم.انگار که از قائله عقب افتاده بودن!
سرم رو گذاشتم رو بالش و ملینا اومد بغلم و با هم به تماشای عشق بازیه دوتا دختر مشغول شدیم.راست میگن که وقتی میفهمی یکی داره نگات میکنه موقع سکس بیشتر لذت میبری چون اونا وقتی فهمیدن تماشاچی دارن با شدت بیشتری به هم میمالیدن!در نهایت با دوتا لرزش اونا هم افتادن رو هم.لبخندزنان ملینا بهشون نگاه میکرد.در گوشم زمزمه کرد:بگو بیان پیشمون!فرض رو بر این گذاشتم که میخواست بهم بفهمونه که مشکلی با نزدیک شدن رابطه ی من با سارا و آیدا نداره.دستم رو دراز کردم و دعوتشون کردم پیش خودم.اومدن تو بغلم و سارا بدون هیچ مقدمه ای لبام رو بوسید!بوسش شهوتی نداشت.انگار دوستانه و رفاقتی بود!ولی ملینا و آیدا روی من شروع کردن لب گرفتن!همه این اتفاقات منجر به شق شدن مجدد کیرم شد و انگار نه انگار که دقایقی پیش 3 لیتر آب ازم خارج شده بود!سارا فهمید و سرم رو به سمت سینه هاش هدایت کرد و شروع کرد به مالیدن کیرم.ملینا با دیدن این صحنه لبخند زنان اومد پایین و در گوشم نجوا کرد:لذت ببر.
ناگهان یه زبون رو کیرم حس کردم.آیدا لیس زنان مشغول خوردن کیرم شده بود!واقعا شرایطی که داشتم برام باور پذیر نبود.مثل یه رویا بود.سارا هم به آیدا ملحق شد و دو نفری کیرم میخوردن.بیشتر لیس میزدن.سرش رو.بدنه ش رو.
حالا آیدا تخمام رو کرده بود تو دهنش و سارا کلاهک کیرم رو میک میزد.حس کردم دارم میام.یهو ملینا پرید وسط و سر کیرم رو کرد تو دهنش.تمام آبم رو خورد و زبونش رو نشونم داد که بگه یه قطره اش هم هدر نرفته!سارا و آیدا صداشون درومده بود و میگفتن ما میکش زدیم تو خوردیش!ملینا در جواب گفت:کیر خودمه همین که بهتون دادم بخورید از سرتون زیاده بعد رفت دستشویی خودش رو تمیز کنه!پشت سرش اون دوتا هم رفتن و من مونده بودم و یه تخت بزرگ و رویایی که فراتر از رویام به حقیقت پیوسته بود!نمیدونم چرا مدام آهنگ رادیو گاگا ی کویین تو ذهنم مرور میشد!
You had your time, you had the power
You've yet to have your finest hour
حقیقت هم همین بود!بهترین دوران من هنوز نیومده بود!در واقع شروع شده بود!
All we hear is radio ga ga
Radio goo goo
Radio ga ga
All we hear is radio ga ga
Radio blah blah
Radio, what's new?
Radio, someone still loves yo
انگار من رادیو بودم و خدا یا همون مرد روزنامه ای داشت واسم میخوند!بی اختیار لبخند اومد روی لبام.حتی زیر گونه هام هم یکمی خیس شد!دخترا برگشتن.ملینا لبام رو بوسید و با یه دستمال مرطوب کیر و شکمم رو تمیزکرد.انگار میدونست که حال ندارم پاشم!خوابید بغلم.سارا و آیدا هم کنار من همو بغل کردن و خوابیدن!همگی رفتیم زیر ملحفه بزرگی که رو تخت بود.
سوال زیاد داشتم.از ریز ترینش(که سارا و آیدا مگه لز نیستن؟پس چرا با من سکس کردن و چرا ملینا انقدر باحاله و هیچی نگفت،بلکه همراهی هم کرد!)تا بزرگترینش که دقیقا تا کجا قرار بود پیش برم؟به قول باز لایتیر:به بینهایت و فراتر از آن!
پایان
دوستان یک دنیا ببخشید که انقدر تاخیر داشت.مشکلات بزرگی برام پیش اومده بود.الان هم این قسمت رو نوشتم که بگم فراموش نکردم و کاری که شروع کردم رو تموم میکنم ولی قصد دارم مابقی فصل رو کامل بنویسم و بعد شروع کنم به آپلود کردن که نمیدونم چقدر زمان میبره ولی قول میدم خیلی نشه و البته این کار رو میکنم که دیگه شما عزیزان رو تو خماری نذارم و بدونم که داستان رو تموم کردم!برنامه ها دارم برای داستان و نظراتتون رو بگید چون قراره تمام فصل رو بنویسم.
بازم عذر میخوام.ارادتمند:آریا007

[/i]
نویسنده داستان عصر میثاق
      
صفحه  صفحه 5 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5 
داستان سکسی ایرانی انجمن لوتی / داستان سکسی ایرانی / عصر میثاق

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا