تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Sexology - سکسولوژی

آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است ؟

صفحه  صفحه 14 از 25:  « پیشین  1  ...  13  14  15  ...  24  25  پسین »  
#131 | Posted: 5 Nov 2016 21:58
کلفت باشه بد نیست مهم اینه بتونه بکنه
     
#132 | Posted: 7 Nov 2016 02:11
داغ بودن طرف بیشتر مهمه
     
#133 | Posted: 7 Nov 2016 03:04
بین ۱۸ - ۱۹ سانته
ولی دیر ارضا بودن و کمر سفت
ولی اینا همه ش فرعیه
تو گروهی دیدم که مرد ۲۴ سانت کیر داشته نه تنها نمیتونسته بکنه که نکرده توش ابش میومده فقط خانما را کثیف میکرد
     
#134 | Posted: 7 Nov 2016 15:38
میدونی آدما ایده آل گرا هستن و خانومها دوست دارن بهترینو داشته باشن حالا بهترین برای هر کس فرق میکنه و یه چیز کاملا نسبیه. مثل اینه که بپرسی سایز سینه واسه آقایون مهمه در جواب من میگم صد در صد مهمه اما اینکه چقدر مهمه موضوع بحث ماست. بعضی وقتها یک آدم یه ویژگی داره که میتونه تمام چیزایی که در چشم ما مهمه رو خار بنظر بیاره و دیگه مهم نباشه.اگه بخوام بنویسم خیلی میشه که نه من حوصلشو دارم نه شما
     
#135 | Posted: 26 Nov 2016 19:15
به نظر من اندازه آلت در حد متوسط کافیه و حساسیت بیشتر روش فقط و فقط نوعی چالش ذهنیه که خودمون برای خودمون میسازیم.توی سکس مسایل خیلی مهمتری وجود داره که لذت را ایجاد میکنه.مثل هماهنگی،محبت،آرامش،تسلط،خلاقیت و تجربه پوزیشن های مختلف...

با محیط زیست مهربان باشیم
     
#136 | Posted: 30 Nov 2016 00:14
تویه سکس سه چیز آلت مهمه یکی کلفت بودنش و یکی تمییز بونش و یکی نداشتن زود انزالی که البته مورد سوم ارتباط مستقیم نداره

زندگی مثل دوچرخه سواری می مونه ... واسه حفظ تعادلت همیشه باید در حرکت باشی ... .((آلبرت انیشتین))
     
#137 | Posted: 14 Dec 2016 04:11
خانم هایی که میگن اندازه آلت تناسلی در لذت بردن تاثیر زیادی نداره به نظر من دارن ادای آدمهای تنگ را در میارن. هرچقدر آلت تناسلی بزرگتر باشه لذتش هم بیشتر است. اما به نظر من برای ما خانم ها بیش از لذت جسمی لذت روحی مهم است. بعضی وقت ها یک مرد با یک آلت معمولی و حتی کوچیک اونقدر روح آدم را پرواز میده که قابل گفتن نیست. برای من اگر طرفم از اینجور مرد ها باشه برام مهم نیست که آلتش بزرگ باشه. اما اگر از اون مرد هایی باشه من براش مهم نباشم,‌ دلم میخاد آلتش بزرگ باشه که لااقل لذت جسمی ببرم.

از اینکه به من خیانت کردی نارحت نیستم. از اینکه دیگه نمی تونم به هیچ مردی اعتماد کنم غمگینم.
     
#138 | Posted: 15 Dec 2016 22:22
آیا اندازه آلت تناسلی واقعا مهم است؟

سایز آلت

زنان در مورد اندازه آلت تناسلی همسرشان دارای دیدگاه های مختلفی هستند و این حقایق ممکن است شما را متعجبکنند.

این یک موضوع قدیمی است که مردان در مقابل اندازه اندام تناسلی خود بسیار نگران هستند واین نگرانی همراه با ترس بوده که ممکن است همراه با عدم کفایت احتمالی آنها را در بر گیرد.

پاسخ به این سوال پیچیده تر ازآن است که شما فکر می کنید ، خوشبختانه مشکل این است که ادراک مردان اغلب نسبت به شریک زندگی(جنسی) خود متمرکز شده است ونگران ناراحتی آنها هستند.

بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله روانشناسی مردان و مردانگی، اندازه آلت در حالت نعوظ 68 درصد است که بین 4.6 و 6 اینچ طول دارد.(هر اینچ برابر 2.54 سانتی متر است).

حدود 16 درصد از مردان اندازه اندام آنها در حالت نعوظ بیش تر از 6.1 اینچ و تنها 2.5 درصد بیش از 6.9 اینچ می باشد. حدود 16 درصد از مردان اندازه اندام تناسلی شان در حالت نعوظ کمتر از 4.5 اینچ می باشد.

در این مطالعه بیش از 52،000 نفر از شرکت کنندگان - مردان و زنان - 45 درصد از مردان گزارش داده اند که آنها از اندازه اندام تناسلی خود ناراضی هستند و تمایل به بزرگتر شدن دارند و ادراک آنها با سن تغییر نمی کند.

مردانی که معتقدند اندازه اندام تناسلی خود بیش از حد کوچک است، کمتر احتمال دارد که به طور کامل در مقابل شریک زندگی خود (برای مخفی کردن اندام تناسلی خود ) در هنگام رابطه جنسی عریان شوند وبه صورت غیر جذابانه در مورد خود قضاوت می کنند.

جالب توجه است که 84 درصد از زنان از اندازه اندام تناسلی شریک زندگی خود راضی هستند . این پایان داستان نیست، اما معلوم است هنگامی که زنان در مورد اندازه اندام تناسلی شریک جنسی خود صحبت میکنند، معمولا عرض و طول آن مد نظر است.

پتی بریتون " دکتری ومربی ومتخصص امور جنسی " در لس آنجلس عنوان کرده است که برای زنان ضخامت اندام تناسلی شریک جنسی خود بیشتر اهمیت دارد زیرا این عنصر اجازه می دهد که در داخل واژن احساس پری ولذت بخش تری را بدهد. اندازه آلت تناسلی عامل نهایی تعیین کننده در توانایی یک مرد برای راضی کردن یک زن و یا لذت بردن از رابطه جنسی نمی باشد.

دونقطه از حساس ترین مناطق جنسی برای تحریک یک زن، محلی بنام چوچوله و نقطه G می باشد که هر دو به راحتی قابل تحریک هستند .

G نقطه ای است که تنها یک سوم داخل واژن را به خود اختصاص داده است .برای زنانی که تمایل به نقطه G دارند، آلت تناسلی کوچک و یا کوتاه نیزمی تواند این کار را انجام دهد ورابطه لذت بخشی را داشته باشند.

اگرافراد احساس می کنند که اندام تناسلی آنها بیش از حد لاغراست، برای برآورده کردن نیازهای جنسی شریک جنسی خود، راه های جانبی دیگری وجود دارد که از جمله لوازم جانبی مانند لاتکس یا حلقه لاستیکی که در اطراف اندام تناسلی قرار می گیرد می توانند به بزرگی سایز کمک کند.

یکی از راه های دیگری که یک مرد با اندازه اندام تناسلی کوچک یا لاغر برای شریک جنسی خود می تواند انجام دهد آن است که از راه دهانی ویا دستی می تواند به عشق ورزی بپردازند و شریک خود را به سطح بالایی از لذت وتحریک برساند.

دپارتمان تحقیقات مرکز نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا
     
#139 | Posted: 2 Jan 2017 20:42
معلومه که مهمه. باید کلفت باشه
     
#140 | Posted: 2 Jan 2017 22:05
مهمه هر كي ميگه نيست دروغ ميگه
     
صفحه  صفحه 14 از 25:  « پیشین  1  ...  13  14  15  ...  24  25  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است ؟ بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites