تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Sexology - سکسولوژی

آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است ؟

صفحه  صفحه 6 از 25:  « پیشین  1  ...  5  6  7  ...  24  25  پسین »  
#51 | Posted: 15 Apr 2015 16:57
farasoo
دوست عزیز ما نمیگیم مهم نیست اما مهر و محبت و علاقه و وفادار بودن و تفاهم صد برابر مهمتر از این موضوعه که شما مطرح کردین این موضوعی رو که گفتین شامل آدمای بی بند و بار و ناهنجاره که صرفا فقط برای سکس ازدواج کردن که خیلی مسخره و احمقانست البته به دوستان بر نخوره ببخشید که همچین چیزی رو میگم و درنهایت امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی

همتون رو دوست دارم
     
#52 | Posted: 25 May 2015 18:27
سایز خودم 17. بنظر من همش به مهارت دو طرف بستگی داره باید برا تن هم حریص باشن و کلی عشق بازی بلد باشن تمام لذتش به همین عشق بازیشه جام طرفو باید لبریز کنی و مثله گشنگی میمونه اگه گشنه باشی املتم برات لذت چلوکبابو داره (-:

تجربه کن نه به هر قیمتی
وفادار بمون نه به هر کسی
     
#53 | Posted: 26 May 2015 09:16
اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان چقدر است؟

اینترنت و ماهواره این روزها آکنده از تبلیغات برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان است و حتی در ایران در برخی داروخانه‌ها به مردان مشاوره می‌دهند و آنها را به استفاده از روش یا محصول خود تشویق می‌کنند.
اما این تجارت عظیم که در تمام دنیا رونق دارد فقط بر پایه باورهای نادرست و نگرانی مردان از غیر طبیعی بودن بنا شده است.

از این رو دانشمندان کینگز کالج لندن با همکاری نظام بهداشت و درمان بریتانیا (NHS) با بررسی بیش از ۲۰ مطالعه که بر روی بیش از ۱۵ هزار مرد در سنین مختلف (۱۷ تا ۹۱ سال) و در مناطق مختلف دنیا (اروپا، آفریقا، آمریکا و آسیا، از جمله در ایران) انجام شده، سعی کردند متوسط اندازه آلت تناسلی در مردان را مشخص کنند که نتایج آن امروز در نشریه بین المللی ارولوژی بریتانیا منتشر شد.

دکتر دیوید ویل، نویسنده اصلی این تحقیق می‌گوید: "عقیده داریم نموداری که تهیه کرده ایم به پزشکان کمک می کند تا به اکثر مردان این اطمینان خاطر را بدهد که اندازه آلت تناسلی شان طبیعی است."بر اساس این تحقیق متوسط طول آلت تناسلی مردانه پیش از برانگیختگی ۹.۱۶ سانتی متر و متوسط محیط آن ۹.۳۱ سانتی متر است.در حالت برانگیختگی متوسط طول ۱۳.۱۲ و متوسط محیط آن ۱۱.۶۶ سانتی متر است.

این محققان برای اولین بار نموداری که هم طول و هم محیط را در نظر گرفته ارائه کرده اند که فرد می تواند خود را با مردان دیگر مقایسه کند و دریابد که در قیاس با دیگران در کجای طیف طبیعی قرار می گیرد.این بررسی نشان می‌دهد که تنها ۲.۲۸ درصد مردان دچار کوچکی یا بزرگی غیر طبیعی آلت تناسلی هستند.این تحقیق همچنین نشانه‌ای از این پیدا نکرد که نژاد یا ملیت در اندازه آلت تناسلی نقش داشته باشد.علاوه بر این، ارتباطی بین اندازه آلت تناسلی با اندازه پا (نمره کفش)، طول انگشت سبابه، اندازه بیضه‌ها و سن یافت نشد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه :

در تمام دنیا گروهی از مردان نگران اندازه آلت تناسلی خود هستند و حتی ممکن است از "اضطراب یا سندروم کوچک بودن آلت تناسلی" در رنج باشند.منشا آن در اکثریت قریب به اتفاق موارد باورهای غلطی است مثل این که اندازه آلت به مردانگی، قدرت باروری یا توانایی جنسی ربط دارد یا اینکه اگر آلت تناسلی کوچک باشد، باعث نارضایتی شریک جنسی می شود.تبلیغاتی که برای بزرگ کردن آلت تناسلی می شود به مردان روش های غیر جراحی (قرص، لوسیون، لوله خلاء، وسایل و روشهای کشش) توصیه می کنند که برای تاثیر آن کوچکترین مدرک علمی وجود ندارد و از نظر طبی بی اعتبار هستند.یک روش جراحی عبارت است از افزایش قطر با تزریق چربی قسمت دیگری از بدن به آلت تناسلی. اما بررسی وضعیت مردانی که از این روش استفاده کرده‌اند نشان می دهد که به مرور زمان با جذب چربی، اندازه آلت به حالت قبل بر می گردد و علاوه بر این، روش جراحی عوارضی مثل بدشکلی و زخم و عفونت دارد.در جراحی افزایش طول، لیگامانی را که آلت را به استخوان شرمگاهی وصل می کند قطع می کنند و با یک پیوند پوستی طول آلت را اضافه می کنند اما این روش تاثیری بر اندازه آلت در حالت برانگیختگی ندارد و ممکن است باعث دشواری در رابطه جنسی شود.

اندازه آلت و رضایت شریک جنسی :

تحقیقات مختلف در باره رابطه اندازه آلت تناسلی و رضایت شریک جنسی، تقریبا همگی به این نتیجه رسید‌ه‌اند که چنین ارتباطی وجود ندارد و تاثیر اندازه آلت در رضایت جنسی چندان زیاد نیست.دو سال پیش تحقیقی منتشر شد که نشان داده بود طول آلت تناسلی مردانه در جذابیت آنها برای زنان تاثیر دارد.این تحقیق در سطح وسیع بخصوص از طرف کسانی که در کار افزایش طول آلت مردانه هستند به عنوان دلیل علمی منتشر شد، اما این تحقیق فقط بر روی ۱۰۵ زن استرالیایی انجام شده بود و مردانی که این زنان جذابیتشان را ارزیابی کرده بودند، شخصیت های ویدئوهای کامپیوتری بودند. این تحقیق را مراجع معتبر فاقد معیارهای علمی لازم ارزیابی کردند.پروفسور کوان وایلی متخصص سلامت جنسی در دانشگاه شفیلد می‌گوید: "شاید برای بعضی مردان عجیب باشد اما بیشتر زنان علاقه ای به اندازه آلت مردان ندارند و این موضوع خود را در تحقیقات متعدد نشان داده است."به گفته پروفسور وایلی در رابطه جنسی برای زنان، رمانتیک بودن، نرمخویی و ملایمت، توجه به خواسته‌ها و نیازها بسیار بیشتر از اندازه آلت تناسلی اهمیت دارد.تحقیقی که خود پروفسور وایلی انجام داده نشان می دهد که بیش از ۸۵ درصد زنان از اندازه آلت تناسلی شریک جنسی شان رضایت دارند.

اما به مردانی که این موضوع اسباب نگرانی شان است یا به آن اهمیت می دهند چند توصیه ساده می توان کرد :

  • تراشیدن موهای ناحیه تناسلی کمک می کند اندازه آلت بزرگتر به نظر برسد.
  • هر مرد از زاویه ای منحصر به فرد یعنی از بالا عضو جنسی خود را می بیند و این باعث می شود که این عضو کوچکتر از اندازه واقعی به نظر بیاید، بخصوص وقتی فرد خود را با دیگران مقایسه کند. نگاه کردن در آینه ارزیابی درست تری به دست می‌دهد.
  • جلوی چاقی شکمی را بگیرید چون باعث می شود اندازه عضو جنسی کوچک به نظر بیاید.
  • و سرانجام اینکه شخصیت، رفتار و آگاهی مردان از رابطه جنسی و داشتن یک رابطه عاطفی و محکم با شریک جنسی کلید یک رابطه جنسی مطلوب است، به جای بزرگ کردن عضو جنسی می‌توان به رشد شخصیت و رفتار جنسی توجه نشان داد.

     
#54 | Posted: 8 Jun 2015 16:30
به نظر من نسبیه از یکی به یکی دیگه تفاوت داره....البت نباید از حد معمول کوچیکتر باشه...بستگی به هیکل و توان خانوما هم داره...ولی به نظرم نوازش قبل سکس بیشتر رو خانوما اثر داره...ولی در کل برید سراغ کسی که مچ خودتون باشه
     
#55 | Posted: 1 Jul 2015 18:25
مال ما که ۱۸ سانته واقعیه با رگهای قشنگی که دورشه.
البته که واسه خانومها بزرگ بودن مهمه ولی مهمتر از اون عشق و بوسه هایی هست که همراه با کردن نثارشون میشه.خانوما از این مدل سکس خیلی خوششون میاد.

بزرگی آلت اگرچه یه مزیت واسه آقایون محسوب میشه و زنها نیز از بزرگی آلت طرف مقابلشون خوششون میاد
ولی اینو بدونید که یه زن زمانی که خوب تحریک بشه و به نقطه ارگاسم برسه دیگه به بزرگی و کوچکیه آلت کاری نداره
مهم بازی کردن درست و حسابی با نقاط تحریک برانگیز خانومها هست که باید یه مرد اینها رو بلد باشه
     
#56 | Posted: 9 Jul 2015 23:24
خیلی دوست دارن تنومند باشه ناله کنن قربونه ناله های دلش.....
     
#57 | Posted: 26 Jul 2015 16:31
طول اش مهم نیست هرچی کلفت ترحالش بیشتر

     
#58 | Posted: 18 Sep 2015 02:49
زنم اوایل کیرم رو میدید میترسید ولی حالت میگه کوچیکه ودوس داره بزرگترشو امتحان کنه ببینه چه مزه ای میده
     
#59 | Posted: 6 Oct 2015 11:48
درسته که احساس و عاطفه توی سکس خیلی مهمه و کسی که بلد باشه سکس کنه حتی اگه کیرش کوچیک باشه صد بار بهتره از کسی که کیرش بزرگه اما سکس بلد نیست

اما واقعا مهم هم هست و کیر بزرگ هم حالش بیشتره هم حسش
از بزرگی هم ملاک کلفتیه نه درازی
چون کیر کلفته همه کس آدم پر میکنه و با تمام وجود حس میکنی
اما کیر دراز و باریک فقط میره تو و تماس خوبی با دیواره ی کس نداره

ای دل مباش یک دم خالی ز عشق و مستی
     
#60 | Posted: 13 Oct 2015 10:35
خیلی هم مهم هست . متاسفانه تو ایران کمتر دختر و پسری فبل ازدواجشون با هم سکس میکنن و به نظر من همین عامل بسیاری از جدائی هاست. این روزا که سکس قبل از ازدواج زیاد شده اما پسری که با یه دختر سکس کرد دیگه تو فکر ازدواج باهاش نخواهد بود. بیشتر پسرا اینجوری هستند و دخترها هم که پرده اشونو که از دست دادن دیگه تو فکر ازدواج نمیرن. اگه دختری تونست با پسری قبل ازدواج سکس کنه و اونو برای ازدواج نگه داره اون موقع باید بفکر حفظ رابطش باید باشه نه اندازه آلت آقا.
     
صفحه  صفحه 6 از 25:  « پیشین  1  ...  5  6  7  ...  24  25  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / آیا اندازه آلت تناسلی برای دختران مهم است ؟ بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites