تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Sexology - سکسولوژی

دانستنیهای مهیج سكسی

صفحه  صفحه 5 از 19:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  ...  19  پسین »  
#41 | Posted: 21 Jul 2011 12:00
چرا مردم اقدام به مقاربت می کنند(گزارش یک تحقیق)

چرا مردم تمایل به انجام مقاربت دارند. یک تحقیق تونسته 237 دلیل برای این مسئله ارائه بده،دلائل ازمسائل با اهمیت زیاد گرفته تا دلائل خیلی کم ارزشو وپست.بعضی از عوامل ریشه احساسی و بعضی ریشه در فرم خلقت بدن.مهمترین این بوده که من جذب اون شدم.این مطالعه توسط واحد روانشناسی یکی از دانشگاه های ایالت تگزاس آمریکا انجام شده .این مطالعه روی 1600 دانشجوی روانشناسی اون دانشگاه انجام شده.

9 دلیل اول شامل این موارد است :

1- جذب شدن به طرف مقابل
2- تجربه کردن لذت فیزیکی
3- تجربه کردن عشق
4- انجام سکس به خاطر اینکه دیگران باعث تحریک من شده اند
5- انجام سکس برای اینکه به روابطمون عمق بیشتری بدهیم
6- کنجکاوی و یا جستجوی تجربه های جدید
7- ایجاد امکانی برای خوشحالی کردن وخوش بودن
8- فرصت های انحصاری
9- شرایطی که کنترل اونها دست ما نیست

مواردی که کمترین اهمیت رو برای سوال کنندگان داشته :

آزار رساندن به شخص دیگر - کسب اطلاعات - بالا بردن موقعیت اجتماعی - انجام سکس به خاطر مسائل غیر مرتبط با این موضوع مثل رهائی از سردرد.

10 دلیلی که زنان اقدام به مقاربت می کنند :

1- من جذب او شدم
2- من خواستم که لذت فیزیکی رو تجربه کنم
3- احساس خوبی بود
4- من خواستم که علاقه خودم رو به او نشون دادم
5- من خواستم که به این ترتیب ابراز عشق کنم نسبت به او
6- من خیلی تحریک شده بودم و خواستم که تخلیه هیجانی بشوم
7- من شهوتی شده بودم
8- فقط برای تفریح
9- متوجه شدم که عاشق شده ام
10- یک لحظه تحریک جنسی شدم

10 دلیلی که مردان اقدام به مقاربت کرده اند :

1- من جذب او شدم
2- احساس خوبی بود
3- می خواستم که لذت فیزیکی را تجربه کنم
4- تفریح خوبی بود
5- من خواستم که علاقه خودم رو به او نشون دادم
6- من خیلی تحریک شده بودم و خواستم که تخلیه هیجانی بشوم
7- من شهوتی شده بودم
8- من خواستم که به این ترتیب ابراز عشق کنم نسبت به او
9- می خواستم که ارگاسم را تجربه کنم
10- می خواستم که شریک جنسی ام را خشنود کنم.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#42 | Posted: 21 Jul 2011 12:04
راز معشوقه خوب بودن مردان

راز معشوقه خوب بودن - همه چیز به " گرفتن" این مطلب ارتباط پیدا می کند،پس از سالیان دراز، تجربه متراکه های دردناک، ناکامی در عشـق و ... بالاخره "گـرفتم" که قضیه از چه قرار است. راز این موضوع آنقدر مشهوداست که گاهی مورد بی توجهی قرار می گیرد.

من همیشه تصور می کردم که یک معشوقه کامل و تمام عیار هستم. از نظر ظاهری مشکلی نداشتم، جذاب بودم، و همیشه عده ای به دنبالم بودند. در پیدا کردن همسر مشکلی نداشتم، اما معمولاً نمی توانستم به یک رضایت درونی، در سطوح بالاتر دست پیدا کنم و تصور می کنم که قادر به جلب رضایت شریکم نیز نبودم. اما ناگهان به خودم آمدم! ایده جدید، فوق العاده بود، و مرا از این رو به آن رو کرد. الان که فکر می کنم، تعجب می کنم که چطور می توانستنم به یک چنین مسئله ویژه ای، برای مدت زمان بسیار طولانی بی توجهی کنم؛

من درون خودم را زیر و رو کردم تا توانستم به این نتیجه دست پیدا کنم. زمانیکه تجربه شخصی خود را با چند تن از دوستانم در میان گذاشتم، واکنش آنها معمولا از روی تعجب بود: "واقعا " یا "شوخی می کنی؟! " و گاهی اوقات "این کار ثمر بخش بود؟" بعضی از دوستانم درست همان چیزی که من کشف کرده بودم را امتحان کردند و در روابطه خود به موفقیت رسیدند. به نظر من این امر می تواند به راحتی زندگی عشقی و جنسی هر مردی را دگرگون سازد.

فقط باید زاویه دید خود را پیش از رؤيت موضوع تغییر دهید. درست مثل تصاویر پیچیده سه بعدی، باید طرز نگاه کردن و زاویه دید خود را تغییر دهید تا مناظر سه بعدی در مقابل چشمانتان ترسیم گردد. البته تعریف کردن این موضوع به صورت نوشتاری در مقایسه با گفتاری، درست مثل رسیدن بوی استیک به مشام فردی است که در تمام طول عمر خود گیاه خوار بوده است، اما به هر حال چاره ای جز این نداریم. درک این مطلب نیاز به فهم و تجربه کامل دارد. هر مردی می تواند مهارت خود را در این زمینه آزمایش کرده و نتیجه آن را به رضایت و عشق بیشتر در وجود همسر خود دریافت کند. کلید موفقیت به هوش و فهم شما از قضیه بستگی دارد.


 • چگونه معاشقه می کنید؟
 • آیا در مورد آن مطالعه و تحقیق نموده اید؟
 • از والدین، دوستان نزدیک و یا همسرتان آموزش دیده اید؟متاسفانه تعداد انگشت شماری از آقایون هستند که در این زمینه به صورت علمی، آموزش دیده باشند. اگر از آقایون در مورد ورزش، اتومبیل، سیاست، و راههای پول در آوردن سؤال کنیم، برای ساعت های متمادی قادر به حرف زدن هستند. اما اگر از آنها بخواهیم 8 نحوه مختلف ارگاسم در خانم ها را ذکر کنند، متوجه می شوید که حتی نمی توانند یک کلمه به زبان بیاورند. از این گذشته آقایون تصور می کنند که اگر بخواهند در مورد مسائل جنسی و ارضا کردن بانوان با همقطارهای خود صحبت کنند، مرتکب گناه نابخشودنی می شوند. یک مرد به سادگی می تواند اعتراف کند در مورد بازار بورس اطلاعات کافی در اختیار ندارد، اما هرگز حاضر نیست اعتراف کند که در زمینه مسائل جنسی کم اطلاع و یا به طور کلی بی اطلاع است. شاید دلیلش این باشد که تصور می کنند ممکن است دیگران به چشم یک "مرد واقعی" به آنها نگاه نکنند چرا که یک مرد واقعی باید به تمام جزئیات این موضوع آگاهی کامل داشته باشد.

خانم ها دوستان و رفقایی دارند که می توانند با آنها به راحتی در مورد آقایون صحبت کنند. مجله های مربوط به خانم ها اغلب داستان های متعددی در رابطه با مردان و خصوصیات اخلاقی آنها را ویرایش می کند. محدوده گفتگوی خانم ها قلمرو وسیع تری را در مورد آقایون پوشش می دهد؛ اما از سوی دیگر مجله های آقایون دیدگاههای خانم ها را در مورد ورزش، اتومبیل، سیاست، کار و تجارت و یا در یک کلام هیچ چیز را به تصوری می کشد. در تحقیقات اخیر ثابت شده است که توجه آقایون بیشتر بر روی ظاهر خانم ها معطوف می شود و در طرف دیگر، توجه خانم ها بر روی رفتار آقایون منعکس می گردد. مردها بیشتر به قیافه اهمیت می دهند و به دنبال ارضای خواست های جنسیشان هستند، اما خانم ها به روابط عاطفی فکر کرده و برای بقای ارتباط خود به دنبال دلایل مناسب می گردند.

دلیل اینکه شما در حال خواندن این مقاله هستید این است که تمایل دارید پاسخ سؤالات خود را پیدا کرده و در اتاق خواب کنترل بیشتری بر روی رفتار خود داشته باشید تا از این طریق بتوانید کنترل زندگی خود را از نو به دست گیرید. یک ضرب المثل قدیمی می گوید: " زمانیکه یک مرد ثروتمند یک مرد باسواد را ملاقات می کند، مرد ثروتمند از دارایی خود به مرد تحصیل کرده می دهد و مرد تحصیل کرده از سواد خود." تنها ثروتی که شما در این قسمت باید بر روی آن سرمایه گذاری کنید، اندکی وقت و کمی تمرین است.

عشق به صورت اتفاقی پدید نمی آید، نیاز به تصمیم گیری دارد و قبل از ورود به اتاق خواب باید فکر آن را بکنید. قدرتمندترین کلمه 5 حرفی که به "و" ختم می شود و معنای مراوده و مکالمه می دهد، چیزی نیست جز "گفتگو." اگر بتوانید با شریک زندگی خود گفتگو کرده و خالصانه نیازهای یکدیگر را بررسی کنید، آنگاه می توانید از نظر جنسی به راحتی یکدیگر را تحریک کنید. یکی دیگر از ترس هایی که انسان ها همواره با خود به همراه دارند، گفتگو در ملاء عام است. لازم نیست که در انظار عمومی این کار را انجام دهید، تنها مخاطب شما شریک زندگیتان است و می توانید به راحتی و با استفاده از کلمات و عبارات شایسته، تمالات و نیازهای خود را ابراز کنید. باید توجه داشته باشید که منظور از گفتگو، فقط حرف زدن نمی باشد، بلکه گوش دادن نیز یکی از ملزومات امر به شمار می رود. اگر با روی خوش با همسرتان برخورد کنید و برای احساساتشان ارزش قائل شوید، او با روی باز شما را در جریان تمام امور قرار خواهد داد....برای هدایت مکالمه باید صبور باشید. خانم ها عاشق این هستند که آقایون با تمام وجود به حرف های آن گوش دهند، این امر موجب ایجاد اعتماد دو جانبه ما بین زوجین می شود.

دو مورد از محرک هایی که قادر هستند تا احساسات انسان ها را بر انگیزانند به ترتیب شامل: رنج و لذت می شوند. در دنیای امروزی ما عادت کرده ایم که در تمام موارد، برای دست یابی به خواست ها و اهدافمان از محرک "رنج" بهره بگیریم. به جای اینکه "اگر این کار را انجام ندهی، آنگاه عواقب بدی در انتظارت خواهد بود" از اين عبارت محبت آمیز استفاده ميكنيم: "من این کار را انجام می دهم چرا که تو به من اهمیت می دهی و موجبات رضایت مرا فراهم می آوری.

" بدون اینکه چشم داشتی به ثمر گرفتن از کارهای مثبت خود داشته باشید، ببخشایید. اگر این طرز فکر را در خود پرورش دهید، آنگاه به نتایج مطلوبی دست پیدا کرده و پاداش مناسب تری را دریافت خواهید کرد.

آیا تا کنون برایتان اتفاق افتاده که پس از اتمام رابطه جنسی از همسر خود سؤال کنید: "چطور بود؟"، "خوشت اومد؟" اگر چنین باشد مطمئنم که در بهترین شرایط پاسخ شما "تقریبا" است. اگر همسرتان به شما بگوید که "بهترین چیزی بود که تا به حال تجربه کرده ام" آنگاه می توانید مطمئن باشید که در زندگی خود به طور حتم، موفق می شوید. اما نظر آقایون در این باره کاملاً متفاوت است.

آنها معتقدند "زمانی که بگوییم خوب است، منظورمان این است که فوق العاده بوده، و زمانیکه بد باشد باز هم به اندازه کافی خوب است." برای یک خانم، یک سکس بد، دقیقا "بد" تلقی می شود و به هیچ وجه فکر بازگشت دوباره را حتی به ذهن خود نیز راه نمی دهد. اگر واقعا میخواهید نظر همسرتان را به خود جلب کنید، او را به جایی دعوت کنید که قبلاً نرفته است. تکنیک های این کار نیز در مقاله های دیگر این سایت موجود می باشد؛ اما اصول ابتدایی که باید همیشه در ذهن داشته باشید این است که نباید در وهله اول تمام حواس خود را بر روی رضایت جنسی فردی متمرکز کنید، بلکه باید کاری کنید که همسرتان همیشه تقاضای برقراری ارتباط بیشتری را با شما بنماید. اغلب آقایون زمانیکه به اوج لذت دست پیدا می کنند، تصور می کنند که سکس به اتمام رسیده است، به همین دلیل غلت می زنند و به خواب فرو می روند. البته این امر خود بر پایه مستندات علمی استوار است چرا که در این فرایند مقدار زیادی خون بدون اکسیژن به مغز بازگشت داده می شود که این امر به نوبه خود موجب ایجاد خواب آلودگی در آقایون می شود. اگر بتوانید تنها برای 5 دقیقه با این حالت مقابله کنید، آنگاه بی حسی از وجودتان خارج می شود.

بنابراین اگر تصور می کنید که رسیدن به اوج لذت مساوی است با اتمام رابطه جنسی، باید به شما بگویم که سخت در اشتباه هستید و مجدداً باید در طرز تفکر خود تجدید نظر کنید. در این قسمت راه حلی پیش رویتان قرار می دهیم: از انگشت، زبان، و یا هر چیزی استفاده کنید و او را همچنان در رسیدن به ارگاسم یاری نمایید. در مورد هر 8 حالت مختلف ارگاسم در بانوان مطالعه کرده و راههای هر یک از آنها را آموزش ببینید. به سیگنال های بدن او گوش دهید و سعی کنید تک تک آنها را با تمام وجود احساس کنید. هر مطلبی که در مورد تحریک پذیری و واکنش خانم ها به چشمتان می خورد را مطالعه کنید. یاد بگیرید که چگونه می توانید به او و واکنش های بدنش گوش بسپارید و کنترل تمام اجزای بدن او را به دست گیرید. به دلیل مقوله های فیزیکی و احساسی همه خانم ها، قادر به تجربه تمام انواع ارگاسم های مختلف نیستند، به حالات او توجه کنید و اصلاً از سوال پرسیدن خجالت نکشید.

واقعاً تعجب می کنم که چطور خانم ها در زمان اسباب کشی به خانه جدید می توانند به آقایون بگویند که تک تک مبلمان و اثاثیه را در کدام قسمت از منزل قرار دهند، اما زمانی که نوبت به رابطه جنسی می رسد نمی توانند از همسر خود در خواست کنند تا خودش را ¼ اینچ تکان دهد.

زمانی که پیرامون این مطلب "تحصیلات" کافی پیدا کردید و با همسر خود با "ثروت" اهمیت و ارزش برخورد کردید، او به ارضای روحی و جسمی می رسد و باعث می شود تا شما نیز به رضایت کامل دست پیدا کنید. به هیچ وجه ظاهر، پول، و سایز مطرح نیست فقط باید "تحصیلات" کافی در این زمینه داشته باشید.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#43 | Posted: 21 Jul 2011 12:08
تاملی بر انحرافات و منحرفین جنسی

مقدمه :

در مورد اینکه انحراف جنسی چیست؟ و منحرف جنسی کیست؟ در کشورهای غربی تحقیقات و پژوهشهای بسیاری صورت گرفته و می گیرد و نتایج این پژوهشها در محافل علمی و رسانه های غربی به طور گسترده ای مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

اما متاسفانه در ایران به خاطر پیشینه تاریخی و فرهنگی و ممنوعیت های مذهبی و شرعی، عرصه جنسیت و رفتار جنسی به صورت یک تابو درآمده است که صحبت کردن و نوشتن در مورد آن کار چندان ساده ای نیست. اما به دلیل اهمیت موضوع و نقش تعیین کننده ای که ویژگی های جنسی و رفتار جنسی سالم در زندگی انسان بر جای می گذارد در این مقاله برآنیم که ابعاد و جنبه های رفتار جنسی منحرفانه، انحراف جنسی، تعریف انحراف و منحرف جنسی از دیدگاههای مختلف، تاریخچه و بحث نظرات صاحبنظران، کارشناسان انحرافات و مسائل اجتماعی را شرح می دهیم:

تاریخچه تحقیقات :

نخستین تحقیق عمده در مورد رفتار جنسی توسط آلفرت کینسی در دهه های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ در آمریکا صورت گرفت. در این تحقیق کینسی و پژوهشگران همکارش با مخالفت از سوی بسیاری از سازمانهای مذهبی روبرو گردیدند. ولی وی همچنان بر مطالعات خود پافشاری نمود.

عمل وی در روزنامه ها و کنگره های مختلف به عنوان کاری غیراخلاقی محکوم گشت وی سرانجام توانست تاریخچه زندگی جنسی ۱۸۰۰۰ نفر را که نمونه نسبتاً گویایی از جمعیت سفیدپوستان آمریکا بود به دست آورد. نتایج مطالعات کینسی برای اکثر مردم شگفت آور و تکان دهنده بود زیرا تفاوت زیادی را میان انتظارات عموم مردم در مورد رفتار جنسی رایج در آن زمان و رفتار جنسی واقعی آشکار ساخت.

در واقع زمانی که مرحله آزادسازی روابط جنسی در دهه ۱۹۲۰ آغاز گردید و بسیاری از جوانان خود را از قوانین سخت اخلاقی که بر نسلهای پیشین حاکم بود، آزاد احساس کردند، به همین دلیل رفتار جنسی تا حد زیادی تغییر کرد اما مسائل مربوط به تمایلات به گونه ای که اکنون معمول گردیده است علنا مورد بحث قرار نمی گرفت و افرادی که در فعالیتهای جنسی که هنوز، از نظر عموم به شدت ناپسند شمرده می شدند شرکت داشتند آنها را پنهان می کردند بی آنکه کاملا آگاه باشند دیگران تا چه اندازه به اعمال مشابهی مشغول هستند. اما در واقع می شود گفت که دوران آزادمنشانه تر دهه ۱۹۶۰ نگرشهای اعلام شده را با واقعیتهای رفتار جنسی نزدیکتر کرد. تحقیقات کنسی آخرین تحقیق گسترده در این زمینه است. اما آنگونه که پیداست و تحقیقات پراکنده دیگر نشان می دهند بیشتر جوامع غربی و بعضاً شرقی دیر یا زود به نقطه ای خواهند رسید که سوئد در اوائل دهه ۱۹۷۰ به آن رسید. هنگامی که حدود ۹۵ درصد مردان و زنان در آن کشور دارای تجربه آمیزش جنسی قبل از ازدواج بوده اند.

در اینجا لازم می دانم برای درک بهتر مفهوم انحراف جنسی به تعریف رابطه جنسی و انحراف جسمی بپردازیم :

الف- روابط جنسی :

۱- تعریف اخلاقی: علاقه دو جنس مخالف به یکدیگر بر طبق اصول و موازین صحیح اجتماعی – بر اساس سن، نژاد، طبقه اجتماعی، تحصیلات (ازدواج)

۲- تعریف علمی، علاقه جنسی دو جنس مخالف به یکدیگر بدون اینکه این علاقه با هیچ گونه خصوصایت غیرعادی و ناموزون همراه باشد.

ب- انحراف جنسی از دیدگاههای مختلف :

۱- فروید انحراف جنسی را عمل می داند که به منظور ارضای میل جنسی انجام می گیرد اما هدف از آن عمل تولید و تناسل نیست.

۲- ولی روانشناسان با انتقاد از این تعریف می گویند تعریف مذکور بسیار وسیع بوده و بسیاری از افرادی را نیز که منحرف نیستند در بر می گیرد.

آنها اعتقاد دارند انحراف جنسی عبارتست از عملی که به منظور ارضای تمایلات جنسی انجام می گیرد ولی عمل مذکور برخلاف عرف معمول بوده و اکثریت مردم به انجام آن عمل همگاهی ندارند و منحرف جنسی به عمل انحرافی اعتیاد پیدا می کند. در واقع می توان گفت:

منحرف جنسی شخصی است که تحت تاثیر بد آموزیهای محیط قرار گرفته بدون اینکه هدف توالد و تناسل داشته باشند و بدون توجه به هنجارهای موجود به اعمالی دست می زند که یک نوع عمل جنسی است پس به طور کلی هر گاه عمل جنسی از معیار و مقیاس عادی خارج شود اصطلاح انحراف جنسی مطرح است.

به طور کلی روانشناسان برای منحرفین جنسی ویژگی یکسانی را بر شمرده اند که عبارتند از:

۱- منحرفین جنسی اشخاصی هستند که هدف آنها از زندگی جنسی بهره برداری و احساس لذت مانند افراد عادی مردم نیست و عشق جنسی آنها از نوع (عشق هتروسکشول) نبوده و به عبارت دیگر هدف از لذت جنسی آنها با اهداف سایر افراد عادی مردم در این خصوص اختلاف دارند.

۲- این اشخاص دارای اختلالات و ناراحتیهای عصبی هستند و این عوامل تا حدی در دگرگون کردن شخصیت آنها نیز تاثیر خواهد گذاشت.

۳- ارتکاب انحرافات و جرایم جنسی به ندرت تابع اراده بوده و زیادتر تابع فعل و انفعالات شدید روانی است.

۴- با وصف موارد فوق کمتر دیده شده است که منحرفین جنسی مرتکب اعمال شدید و خطرناک جنسی شده باشند.با توجه به مطالب فوق باید گفت، مجرمین جنسی نمونه ای از توده عظیمی از اشخاص هستند که دارای اعمال و رفتار و عادات ناموزون و غیرعادی و یا به عبارت دیگر انحرافات جنسی هستند و قسمت اعظم این توده عظیم در اجتماعات هیچگاه شناخته نمی شوند و اعمال آنها برای پلیس کشف نمی شود و علل انحراف عده ای از این اشخاص که شاید تعدادشان بسیار قلیل و یا شاید هم زیاد باشد بیماری های عصبی و روانی است.

جنس و طبقه منحرفین جنس :

اما مسئله مهم دیگری که کمابیش مورد بحث قرار دارد بحث بر سر این است که منحرفین جنسی از چه جنس و طبقه ای هستند. هر چند پاسخ به این سوال نسبتا مشکل، و نمی توان جواب قطعی داد اما آنچه که در این تحقیق با توجه به مطالعات و ارقام و آمار موجود در این زمینه وجود دارد مطالب زیر را به طور نسبی می توان بیان کرد.

۱- بیشتر انحرافات و جرائم جنسی به مردها نسبت داده شده است و دانشمندان مربوطه معتقدند آنقدر که مردها مرتکب این انحرافات و جرائم می شوند، زنان کمتر دامن خود را به این اعمال می آلایند. دلیل این امر آنست که اولا احساسات و سلوک جنسی زن و مرد کاملا متفاوت است و زنان بهتر از مردان می توانند خود را کنترل و محافظت کند، این انحرافات در خفا و پنهانی محفوظ می ماند. و ابراز نمی شوند ولی معهذا باید دانست که اگر زن مبتلا به انحرافات جنسی باشد، اعمال و آثار انحرافی او فوق العاده از مردها شدیدتر و خطرناکتر است.

اما مسئله بعدی مربوط به طبقه است.

متاسفانه به علت عدم دسترسی به آمار و ارقام گوناگون که به این مسئله ربط داشته باشد نتوانستم جامعه خودمان را از این نظر بررسی کنم و مسئله دیگر اینکه اصطلاح انحراف جنسی مقوله بسیار وسیعی است که هر کدام از اجزا این مقوله در میان قشر و طبقه بخصوصی نمایان تر است. بعنوان مثال بسیاری از انحرافات اخلاقی و جنسی در میان طبقات بالای جامعه و بسیاری نیز متعلق به طبقات پایین جامعه می باشد. اگر رویه دیگری که یکی از مقوله های مهم و بغرنج انحراف جنسی است را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل علمی و اجتماعی قرار دهیم متوجه خواهیم شد که فقر اقتصادی از عوامل مهم و موثر این پدیده است. اما حالا که بحث انحراف جنسی و نوع طبقه مورد بحث است مراجعه می کنیم به تحقیقات دکتر برونر که علل انحرافات جنسی را نسبت به امکانات مادی شان به طریق زیر بررسی می کند.

۱- تنگدستی ۵% عادی متوسط الحال بودن ۳۵%

۲- فقر نداشتن ۲۲% مرفه بودن ۳۴% زندگی تجملی ۴% حال این سوال پیش می آید چه عاملی در به وجود آمدن انحراف جنسی موثر است و چه چیزی باعث به وجود آمدن انحراف جنسی می شود در این مورد نظرات گوناگون وجود دارد که به مرور آنها می تواند ما را در یافتن پاسخ یاری دهد.

۱- بعضی از ما عوامل بیولوژی را مرجع و منشا انحرافات جنسی دانسته، و اعتقاد دارند که انحرافات جنسی نتیجه امراض عقلی، التهابات مغزی و پسیکوباتی جنسی است.

۲- برخی دیگر انحراف جنسی را در اثر عوامل جسمی قبل از دوران بلوغ از قبیل اختلال در وظایف غدد می دانند.

۳- عده ای انحرافات جنسی را اکتسابی دانسته آن را نتیجه عوامل خارجی محیط می دانند که معلول ناتوانی و عدم هماهنگی مجرم با مقتضیات و شرایط اجتماعی است.

۴- روانکاوان تاکید کرده اند که منشا انحرافات جنسی عوامل اکتسابی است بدین ترتیب که فرد در زمان کودکی به رفتار جنسی غیرعادی گرفتار می شود و به عللی آن را ادامه می دهد.

۵- فروید عقیده دارد عقده اودیپ منشا بسیاری از انحرافات جنسی است.

ژان ژاک روسو در کتاب قراردادهای اجتماعی، رابطه جرائم و انحرافات جنسی عنوان کرده است که انسان ذاتاً خوب است و اگر فردی فاسد می شود این فساد ناشی از شرایط اجتماعی است.

کارتل چمن جنایت کار معروف آمریکایی مهمترین انگیزه های جرم را قدرت طلبی، غریزه جنسی و انحراف جنسی و ماجراجویی می داند و از این طریق به انگیزه های جنسی که به طرق مختلف در ساختمان و عناصر متشکله آن موثرند پی برد. البته باید دانست که روانکاوان مکتب فروید زیادتر از سایر دانشمندان به اصول عقاید فوق متکی بوده و معتقدند که جرائم غیر جنسی در بسیاری از مواقع از انگیزه ها و اهداف غیر مرئی و پنهانی جنسی افراد شروع می شوند. عده ای دیگر از دانشمندان معتقدند که گرچه نمی توان تاثیر عوامل و انگیزه های جنسی را در جرائم غیر جنسی در وقوع جرائم غیر جنسی همیشگی و ثابت نبوده بلکه وجه تصادفی و اتفاقی دارد. استدلال این گروه این است هر گاه چگونگی و کیفیت وقوع جرم غیر جنسی مورد بررسی قرار دهیم به تجربه خواهیم دید که این جرائم و جنایات با وضع عصبی و روانی مرتکبین رابطه مستقیم دارد.

به عبارت دیگر وقوع این جرائم مولد کیفیت عصبی مرتکبین آن جرم است. همچنین می افزایند اگر ما به صورت دقیق جرائم غیر جنسی را مورد مطالعه قرار دهیم خواهیم دید که آن جرم از نوع جرائم غیرجنسی به شمار خواهد آمد ولی هر گاه به انگیزه مجرم زیادتر از روش ارتکاب و چگونگی عمل او توجه کنیم یقیناً آن جرم در زمره جرائم جنسی طبقه بندی خواهد شد.

انتقاد و نقد ادعاهای گروه دوم که علل جرم را تشریح کرده اند. اما در مورد نظریه تصادفی بودن انگیزه جنسی در وقوع جرایم غیر جنسی باید گفت اولا اصولا بسیاری از جرائم به طور ناگهانی و تصادفی به وقوع می پیوندد و تعداد جرائم از پیش تعیین شده بسیار اندک است. حتی اگر جرمهای تصادفی از جرمهای از پیش تعیین شده بیشتر نباشد کمتر نخواهد بود.

ثانیا هر گاه ما روش ارتکاب جرم را در بسیاری از جرائم غیرجنسی مورد مطالعه قرار دهیم آن جرم در زمره جرائم غیرجنسی و اگر هدف و انگیزه جرم را مورد توجه قرار دهیم آن جرم را جز جرائم جنسی طبقه بندی خواهد شد. رابعاً گر چه تاثیر وضع غیرعادی عسبی را در وقوع جرائم نمی توان انکار کرد ولی این مطلب دلیل آن نیست که انگیزه ها و عوامل جنسی نتوانند از راه مختل کردن اعصاب در وقوع جرائم غیرجنسی عرض اندام کنند.

خامساً اگر علل وقوع جرائم را از لحاظ عوامل محیطی مطالعه کنیم، فقر به عنوان عاملی مهم توجه ما را جلب می کند. بنابراین اگر فقر به عنوان یک محرومیت اجتماعی بعلت نداشتن وسیله برای رفع احتیاجات مادی علت پیدایش جرم محسوب شود می توان گفت که هر گاه اهمیت نیازهای جنسی پیش از احتیاجات مادی نباشد حداقل در عرض آن قرار دارد. و هر گاه فقر به عنوان یک محرومیت اجتماعی باعث پیدایش جرم شود محرومیت جنسی نیز به تبع آن باعث پیدایش جرم می شود.

سادساً جرائم جنسی هر گاه به فرض بعید در وقوع سایر جرائم تاثیر نداشته باشند لااقل در مطالعه آمار جرائم می بینیم که این جرم از لحاظ کمیت در درجات اول اهمیت قرار خواهد داشت و از نظر کیفیت نیز شاید بعد از قتل نفس هیچ جرمی از لحاظ ضرر اجتماعی و هتک حیثیت و شرف قابل قیاس با این نوع جرم نباشد.

سابعاً: احتیاجات جنسی افراد بشر یکی از مهمترین معضلات و مسائل اجتماعی را به وجود می آورد که هرگاه دولتها توجه کافی به آن نکنند یقیناً جرائم و جنایات دیگری را به طور غیرمستقیم بوجود خواهد آورد.

اما سوالی که مطرح است این است آیا انحرافات جنسی درمانی خواهد داشت یا خیر. آیا تاکنون پیشنهادی در این زمینه داده شده است و اگر چنین پیشنهادی وجود دارد و مسئولین امر راه را از چاه باز می شناسند پس علت چیست که این معزل بزرگ، همچنان عرض اندام می کند. جواب این سوالات و سوالاتی از این قبیل در حیطه مقاله ما نیست. ولی به ذکر نظرات بول دوریو دانشمند و کارشناس امور جنسی آمریکا می پردازیم.

وی معتقد است که یگانه و بهترین راه مبارزه با جرائم جنسی فقط آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت است. وی می افزاید این تعلیم تربیت در بدایت امر در مورد والدین اطفال اعمال شود تا آنها به رموز پرورش فرزندان خود آشنا شوند و در مرحله دوم اطفال باید مورد آموزش و پرورش قرار بگیرند تا بتوانند بوسیله تعلیم و تربیت بر عادات ناپسند خود فائق آیند. و در مرحله سوم باید منحرفین جنسی مورد آموزش و پرورش قرار بگیرند تا ضمن تعلیم و تربیت به آنها فرصت داده شود به معالجه خویش بپردازند و پس از تزکیه کامل اعمال و رفتار خود به عنوان افراد مفیدی به اجتماع ملحق شوند.

انحرافات جنسی انواع گوناگون دارد ولی در اینجا با توجه به اهمیت آنها به چند مورد اشاره می کنیم :

۱- فحشا: برآوردن خواهشهای جنسی در برابر پول است.

فحشای مردان، زنان، کودکان و فحشای قانونی که توسط حکومتهای ملی و محلی در بعضی کشورها پذیرفته شده است. در این آمیزش جنسی تنها رابطه میان، که دلیل اصلی او برای ارزانی داشتن دسترسی جنسی به حامی اش است پولی است که به امر پرداخت می شود.

انواع روسپی :

لازم به ذکر است که روسپیگری با فروپاشی اجتماعات کوچک محلی توسعه نواحی شهری بزرگ و غیر شخصی و تجاری شدن روابط اجتماعی ارتباط مستقیم دارند. روسپیان اساسا از زمینه اجتماعی فقیرتر برمی خیزند اما تعدادی از زنان طبقه متوسط نیز در میان آنها وجود دارند.

پل.ج. گلداستن انواع روسپیگری را بر حسب تعهد شغلی و زمینه شغلی طبقه بندی کرده است.

۱- روسپیگری موقتی : بسیاری از زنان فقط به طور موقتی به روسپیگری اشتغال دارند و چند باری پیش از آنکه روسپیگری را برای مدتی طولانی یا برای همیشه ترک کنند به خودفروشی می پردازند.

۲- روسپیان اتفاقی – کسانی هستند که غالباً در مقابل در اختیار گذاشتن خود پول قبول می کنند اما به طور نامنظم و برای کمک به درآمدشان از سایر منابع!

۳-فاحشه ها : و دسته آخر که به طور منظم و مستمر به روسپیگری اشتغال دارند و منبع اصلی درآمدشان را روسپیگری تشکیل می دهد. که عبارتند از زنان خیابانی، زنان تلفنی، زنان خانگی، زنان فاحشه خانه،

لازم به ذکر است که بیشتر زنان مورد مطالعه گلدستین به طور منظم به معامله پایاپای جنسی اشتغال داشتند مانند: ارائه خدمات جنسی در عوض تلویزیون – پوشاک – وسایل الکتریکی – تعمیرات ماشین.

۴- آزار جنسی :در محل کار زنان بسیار معمول است. آزار جنسی در محل کار می تواند به عنوان استفاده از اقتدار شغلی یا قدرت به منظور تحمیل خواسته های جنسی تعریف شود. و ممکن است شکلهای خشنی به خود بگیرد، مانند هنگامی که به یک کارمند زن گفته می شود که با یک برخورد جنسی رضایت دهد یا اخراج خواهد شد: این موضوع در اکثر جوامع وجود دارد به گونه ای که از هر ده زن در انگلستان هفت زن در دوره زندگی شغلی خود به مدتی طولانی دچار آزار جنسی قرار گرفته است. البته آزار جنسی تا اندازه ای زیرکانه تر است برای مثال فهماندن به زن که پذیرفتن خواهشهای جنسی پاداشهای دیگری به همراه خواهد آورد. و یا عدم پذیرفتن این خواهشها نوعی مجازات مانند جلوگیری از ترفیع یا اخراج را به دنبال خواهد داشت.

تصمیم در مورد اینکه کجا و با چه کسی روابط جنسی داشته باشیم از اعمال کنترل بر زندگی خودمان است و آزار جنسی این حق انتخاب را سلب می کند.

۵- سادیسم: در محاوره عمومی اصطلاح سادیسم به عنوان زجر و ظلم اطلاق میگردد در جرم شناسی و روانشناسی، فردی که از راه آزار دادن شریک جنسی لذت برده و جنون آزار دارد سادیسم نامیده میشود. آزار ممکن است بدنی مانند گاز گرفتن، شلاق زدن، کتک زدن، زخمی نمودن و یا به صورت شفاهی مانند فحش دادن، تحقیر کردن و غیره می باشد.

۶- مازوشیسم: شخص وقتی آزار می بیند لذت جنسی به او دست می دهد. فعالیت های مازوشیستی ممکن است به صورت خیال آزار دیدن و یا به صورت اعمال زجرآور مختلف از قبیل فرو کردن سنجاق و یا سوزن به بدن، سوزاندن دست با آتش – زخمی کردن بدن و مشاهده خون و شفاهی مانند فحش و تحقیر باشد. مازوشیسم در زنان بیشتر از مردان است.

۷- فتیشیسم – بت پرستی جنسی – مبتلایان به انحراف جنسی بت پرستی به جای آنکه با جنس مخالف خود عشق ورزند و با خود او تماس عادی و طبیعی حاصل کند یکی از اعضای بدن مانند مو، گوش، دست و غیره و یا با شیئی که به معشوق تعلق دارد مانند لباس زیر، کفش، دستمال، عطر و چیزهای دیگر تهیج جنسی میشود، انحراف فتیشیسم در مردان بیش از زنان است.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#44 | Posted: 2 Aug 2011 08:56
دانستنیهای مهیج سكسی

نظرسنجی جدید: بزرگسالان آمریکایی اینترنت را به سکس ترجیح می‌دهند :

یک نظر سنجی جدید که توسط بنگاه Harris Interaction و با پشتیبانی مالی شرکت Intel انجام شده است نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها به حدی عاشق اینترنت هستند که حاضرند دو هفته سکس نداشته باشند اما در عوض اینترنتشان وصل باشد. نظرسنجی ماه گذشته در میان 2119 فرد بزرگسال انجام شد و نتایج بسیار جالبی را در بر داشت. در این نظرسنجی 65 درصد از افراد عنوان کردند که بدون اینترنت نمی‌توانند زندگی کنند... 95 درصد افراد گفتند دوست دارند وسایلی بخرند که قابلیت دسترسی به اینترنت را داشته باشد... 87 درصد گفتند که اینترنت به آن‌ها کمک کرده است تا هزینه‌هایشان را کم کنند و بتوانند مقدار بیشتری پول پس انداز کنند. اما جالب‌ترین قسمت این نظرسنجی آن است که 46 درصد از زن‌ها و 30 درصد از مردها عنوان کرده‌اند ترجیح می‌دهند دو هفته سکس نداشته باشند تا این ‌که همان دو هفته اینترنت نداشته باشند!

دیگر سردرد تنها بهانه نیست؛46درصد زنان اینترنت را به سکس ترجیح می دهند.

برای همه پیش آمده که موردی در اینترنت آنقدر برامون مهم بوده که بقیه چیزها را ازجمله سکس فدای آن کرده ایم.با این حال در یک نظرسنجی جدید 46 درصد زنها گفته اند که اینترنت را به سکس ترجیح می دهند.در این نظر سنجی که از که از2119 فرد بالغ انجام شده 95 درصد گفته اند که باید یه وسیله ای برای اتصال به اینترنت داشته باشند و 65 درصد گفته اند بدون اینترنت نمی توانند سر کنند. تقریبا نیمی(46%)از زنها گفته اند برای دو هفته اینترنت را به سکس ترجیح می دهند این عدد برای سنین 18-34 در حدود 49 درصد و برای سنین 35-44 در حدود 52 درصد است درحالیکه مردان بطور کلی در حدود 30درصد گفته اند که اینترنت را به سکس ترجیح خواهند داد

بیش از ۷۵ درصد بریتانیایی‌ها خواب را به سکس ترجیح می‌دهند :

بر پایه‌ی یک بررسی، بیش از سه چهارم بریتانیایی‌ها ترجیح می‌‌دهند یک خواب خوب داشته باشند تا این که با شریک جنسی‌شان آمیزش کنند. مطالعه که بر روی بیش از 8500 نفر انجام شده است، نشان داد که 79 درصد فکر خواب اضافی را به یک شب احساسی ترجیح می‌دهند. محققان همچنین متوجه شدند که 7 نفر از 10 بریتانیایی با مشکل خواب روبرو هستند و یک چهارم آن‌ها اعتقاد دارند که از بی‌خوابی رنج می‌برند. مطالعه بر روی این 8500 نفر در ماه جاری و بر روی وبسایت GMTV انجام شد.

۲۰ دلیل منطقی برای این که شکلات بهتر از سکس است...!

1- پيدا كردن شكلات خوب خيلي سخت نيست 2- براي خوردن شكلات لازم نيست بهش دروغ بگيد و سرش كلاه بگذاريد3- در تمام روزهاي يك ماه مي توانيد شكلات بخوريد 4-اندازه شكلات اهميتي ندارد 5- موقع خوردن شكلات مو توي دهانتان نمي رود 3- در موقع خوردن شكلات مزاحم همشايگانتان نمي شويد 4- شما موقع رانندگي هم مي توانيد بدون به خطر افتادن جانتان شكلات بخوريد 5- اگر مغز شكلات را گاز بزنيد شكلات جيغ نمي زند 6- ميتوانيد در محل كارتان شكلات بخوريد بدون اين كه نگران نگاه هاي همكارانتان باشيد7- حتي جلوي مادرتان هم مي توانيد شكلات بخوريد 8- تا هر وقت كه دلتون بخواهد مي توانيد شكلات بخوريد 9-دو هم جنس مي توانند شكلات بخورند بدون اين كه به آنها القاب بد بدهند 10- شكلات اگر سفت نباشه!!! هم قابل خوردنه 11- براي خوردن شكلات شرط سني لازم نيست 12-با خوردن شكلات حامله نمي شويد.

۳۰ درصد از زنان صحبت با تلفن را به سکس ترجیح میدند !

مطالعه انجام شده در آمریکا نشان میدهد که ۳۰ درصد از زنان صحبت با تلفن را به سکس ترجیح میدند. این در حال است که فقط ۱۵ درصد از مردان صحبت با تلفن را به سکس ترجیح میدند.

برخي زنان تناسب اندام در شلوار جين را به سکس ترجيح مي دهند...!

آمار گرفته شده در بريتانيا نشان مي دهد که 29 درصد از جمعيت آماري پوشيدن شلوار جين قديمي که فيت تنشان باشد را به سکس نرجيح مي دهند. اين تحقيقات نشان مي دهد شادي ناشي از تناسب اندام در لباس جين همپايه (و يا بيشتر از) ديگر شادي هاي زندگي است.

بیشتر زنان متأهل، خواب، خواندن کتاب و تماشای فیلم را به سکس ترجیح می دهند :

دیلی میل :بر اساس مطالعه ای جدید، بسیاری از زنانی که ازدواج کرده اند ترجیح می دهند به جای سکس، بخوابند، کتاب بخوانند و یا به تماشای فیلم بنشینند. 60 درصد از زنانی که در این مطالعه مورد پرسش قرار گرفته بودند، انجام این کارها را به جای سکس ترجیح داده بودند.

چه کسانی چه چیز هائی را به سکس ترجیح می دهند :

10 چیزی که مردم آنها را به سکس ترجیح می دهند :

1- اینترنت ۲-موبایل ۳-غذا ۴-خواب ۵-ورزش ۶- بارداری بدون آمیزش ۷-موزیک ۸-کاهش وزن۹-فیلم یا کتاب Twilight و ۱۰-انجام کار منزل......... در مورد تلفن همراه با ید گفت که مردم از این جهت آن را دوست دارند که نه تنها مجبور نیستند تلفن خود را به رستوران به ببرند(!) بلکه با آن می توانند یک غذا خوری خوب پیدا کنند در حالی که شریک جنسی را باید به رستوران دعوت کرد. به راحتی می تواند صدا موبایل را خفه کرد در حالی که در مورد شریک جنسی این امکان وجود ندارد. برای تلفن همرا اصلا مهم نیست که شما در حین صحبت با آن دارید بسکتبال تماشا می کنید اما وقتی با شریک تان صحبت می کنید با حواستان کاملا به او باشد. تلفن همراه می تواند در ماشین کنار شما بنشیند اما ابدا اظهار نظری ‍‍‍پ‍یرامون رانندگی شما نکند. هنگامی که شما ساعت ها با دوستتان صحبت می کنید تلفن همراه می تواند در کنار شما باشد و لام تا کام اظهار نظری نکند (غر نزند)..... ۴۶ درصد از زنان و ۳۰ درصد از مردان اینترنت را به سکس ترجیح می دهند زیرا اینترنت موجب ارتباط آنها با خانواده یا دوستانشان می شود و همچنین خرید و فعالیت های مالی با آن بسیار راحت و کارا است.


چرا بازی گلف بهتر از سکس است ...!

 • شما مجبور نیستید تا آخر عمر با یک نفر گلف بازی کنید.
 • برای تماشا بازی گلف لازم نیست اکانت شبکه تلویزیونی خاصی را بخرید
 • هیچ کس به شما نخواهد گفت که اگر با خودتان گلف بازی کنید " کور" می شوید!
 • اگر همبازی همیشگی شما نباشد به راحتی می‌توانید با کس دیگری گلف بازی کنید
 • همبازی شما دائما از شما درباره دیگر همبازی هایتان سوال نمی کند.
 • اگر آدم معروفی هستید، نگران انتشار تصاویر یا فیلم‌های گلف بازی خود نیستید.
 • لازم نیست مجله‌های گلف خود را پنهان کنید.
 • اگر بازیکن خوبی نیستید به راحتی می توانید از یک حرفه‌ای بخواهید به شما خوب بازی کردن را یاد دهد.

چرا خانمها فوتبال را بیشتر از سکس دوست دارند ؟

 • چون ۹۰ دقیقه طول میکشه.
 • چون هرکی بلد نباشه تعویض میشه.
 • چون بعد از ۴۵ دقیقه تازه نیمه دوم شروع میشه.
 • چون بعدازبازی کسی خُرّوپف نمیکنه.
 • چون سوت پایان بازی برای هر دو طرف در یک زمان زده میشه.
 • چون بعد از بازی خانمها باردار نمیشن.
 • چون میشه خاموشش کرد اگر خسته کننده بود.
 • چون همیشه امید به وقت اضافه هست.
 • چون مردا فقط در فوتبال خوب میدونن نقطه ی شروع کجاست.


منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#45 | Posted: 2 Aug 2011 09:04
چگونه به حفظ زيبايي و طراوت سينه ها بپردازيم؟

آيا قرار دادن پستانها در معرض آفتاب مضر است؟

بنظر مي رسد که نور خورشيد باعث سرطان سينه نمي شود؛ با اين وجود بهتر است به دليل پوست بسيار حساس و آسيب پذيرشان آنها را تا حد ممکن از تابش نور شديد آفتاب پوشاند. نور آفتاب تاثير مخربي روي بافت پيوندي و فيبرهاي الاستيک سينه ها داشته و موجب پيري زودرس آنها مي شود. بنابراين هميشه پيش از قرار گرفتن در معرض نور شديد آفتاب پستانها را با لوشن ضد آفتاب بپوشانيد.

آيا حجم سينه ها با ديگر تغيير و تحولات بدن فرق مي کند؟ با افزايش وزن، بافت چربي موجود در پستانها و در نتيجه حجمشان افزوده مي شود. در مقابل با کاهش وزن بافت پيوندي و الاستيک نامتغير باقي مانده و بافت چربي کاهش مي يابد. از آنجايي که تغيير وزن موجب نابودي رشته هاي الاستيک و شل شدن پوست مي شوند، بهتر است از تغييرات راديکالي وزن جلوگيري نمود.

يکي از پيامد هاي حاملگي افزايش حجم پستانهاست. اصولاً پس از خاتمه دوران شيردهي که پستانها به حالت اوليه خود باز مي گردند، کمي جمع و چروکيده مي شوند. مکمل هاي استروژن و پروژسترون، دارو، اختلالات هورموني، يائسگي و در نهايت کهولت نيز هر کدام به نحوي موجب تغييرات عديده در حجم پستانها مي شوند. با بالارفتن سن پوست نازکتر شده و هورمونها در بدن افزايش مي يابند که به نوبه خود باعث جمع شدن لوبولهاي پستان مي شود. اما نگران نباشيد يک روش طبيعي براي حفظ طراوت و شادابي پستانها وجود دارد آنهم آميزش جنسي مداوم در طول زندگي مي باشد .

سوتين، لازمه پستانهاي بزرگ!

وزن زياد سينه ها طي مدت طولاني موجب آويزان شدن آنها مي شود. استفاده از سوتين باعث حفظ الاستيسيتي يا حالت کشسان پوست مي شود. به هر حال بدون در نظر گرفتن سايز پستانها پوشيدن سوتين به هنگام ورزشهايي از قبيل دو و ديگر فعاليتهاي پرشي توصيه مي شود. زنان حامله و شيرده نيز مي بايستي از سينه بند استفاده کنند، اما هنگام شنا لزومي به داشتن آن نيست.

بنابر ساختار پستانتان و نه مد روز يک سوتين مناسب که هم از لحاظ سايز و هم جنس بکاررفته آن احساس راحتي نماييد، انتخاب کنيد.

چرا پستانها داراري فرمهاي متفاوت هستند؟

اگر رشد غدد پستاني هم سطح و همتراز دنده ها بود شکل آنها نيز پهن و کشيده مي شد. در صورت عمودي بودن اين رشد فرم آنها نيم کره اي مي شود. حالت مياني اين باعث مي شود تا فرمهاي گوناگوني پديد آيد.

چرا همه پستانهاي داراي سفتي و استحکام يکسان نيستند؟

زمينه يک سينه شخ و سفت بيشتر بودن بافت پيوندي نسبت به بافت چربي در آنهاست و برعکس در صورت غالب بودن بافت چربي سينه ها شل تر خواهند بود.

چرا معمولاً يکي از پستانها بزرگتر از ديگريست؟

نيمه راست بدن انسان با نيمه چپ آن گرچه در ظاهر مشابه و متناسب بنظر مي رسد ولي در واقع کاملاً متقارن نيست. اين پديده در مورد پستانها نيز صدق مي کند. وجود دو عضو جفت متقارن در بدن بسيار نادر است.99،9% سينه هاي زنان با هم متقارن نيستند؛ بدين معني که هر کدام داراي مقدار متفاوتي از چربي، بافت پيوندي، لوبها و ديگر اجزاي تشکيل دهنده آنها مي باشند. نوک پستانها نيز مي تواند داراي تفاوتهايي در سايز، رنگ و برجستگي يا فرورفتگي باشد. برخي ناهموار و برخي داراي چند تار مو هستند.

چرا پستانها در سايزهاي متفاوتي ديده مي شوند؟

فاکتورهاي تعيين کننده در چگونگي سايز پستانها بسيارند؛ مقدار بافت پيوندي، درصد چربي بدن، ارث و تعداد حاملگي ها در زندگي در اندازه آنها تاثير چشمگيري دارد.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#46 | Posted: 4 Aug 2011 07:41
4 بوس در روز، سه بار سکس در هفته؛ کلید زندگی مشترک بادوام

اختلاف سنی دو سال، 4 بوس در روز و 3 بار سکس در هفته، راز یک زندگی مشترک طولانی به شمار می‌روند. همچنین در آغوش گرفتن هر 24 ساعت، گفتن «دوستت دارم» حداقل یک بار در روز و لذت بردن از وعده‌های غذایی رومانتیک دو بار در ماه می‌تواند کمک‌ساز باشد. همچنین اولین بچه باید دو سال و دو ماه بعد از ازدواج به دنیا آید. زوج‌ها باید حتی وقتی دور از هم و سر کار هستند، حداقل سه بار حال یکدیگر را از طریق تلفن، ایمیل و پیام کوتاه جویا شوند.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#47 | Posted: 10 Aug 2011 05:54
آفتاب بیشتر سکس بهتر

آفتاب بیشتر ، سکس بیشتر !

آفتاب و آب و سبزه زار ، تن پوش نازک و پا پوش های ابری ، سفرهای تابستانه و تفریحات طبیعی یاد آور گرمای هوایی است که گاه به گرمای ارتباطی نیز منجر میشود . بررسی تاثیرات نور خورشید بر کنش های روحی – رفتاری انسانها همواره موضوع مورد علاقه پژوهش گران میبوده است . بررسی ویژگی های خلقی و نیز الگوهای زندگی افرادی که در مناطق آفتابی زندگی میکنند در مقایسه با افرادی که در نواحی جغفرافیایی ابری یا کم آفتاب زندگی کرده اند به نوعی نشانگر تاثیرات مثبت نورخورشید بر فعل و انفعالات شیمایی بدن میتواند باشد. کما اینکه افرادی که در مناطق گرم و آفتابی جنوب کشور ما زندگی میکنند ، شاخص های خلق گرم و سرخوش را میتوان به راحتی در حالات و سکنات انان رویت نمود .این ویژگی مختص کشور ما نبوده بلکه باساکنین سایر نقاط گرمسیر دنیا چون کشورهای امریکای جنوبی نیز مشابهت پیدا میکند. به دلیل تاثیرات اشعه خورشید ، شرایط آب وهوایی در ایندسته از مناطق جغرافیایی ایجاد میگردد که ساکنین این مناطق امکان انجام فعالیت های بیرونی بیشتری پیدا کرده و متعاقباً بتوانند به راحتی با دیگر مراودات اجتماعی برقرار کند.

در بررسی رابطه بین نورخورشید و کنش های روحی – رفتاری – جنسی نشان داده شده است که در پی برخورد با اشعه خورشید ملاتوتروپین در بدن فزونی یافته که این افزایش با بالا رفتن تمایل جنسی ارتباط داشته است . ملاتوتروپین سنتز ملانین را در بدن تنظیم میکند (هورمونی که در اثر تابش نور خورشید به بدن رنگ پوست را تیره تر کرده تا از نفوذ بیش از اندازه اشعه مضر آفتاب پیشگیری کند ) ضمن اینکه میزان سروتونین ( هورمون شادی آفرین ) به موازات تماس با نور خورشید در بدن فزونی پیدا میکند که همین بالا رفتن خود در افزایش حس سرخوشی و افزایش میل جنسی تاثیری بس مهم ایفا مینماید.

تستسترون یا هورمون جنسی مردانه که نقش مهم در باروری ، تنومندی عضلانی ، نعوظ و همچنین میل جنسی در مرد بازی میکند با بهره وری از نور خورشید تشدید میگردد. به اعتقاد پژوهش گران روزانه یک ساعت استفاده از نور خورشید سبب بالارفتن ویتامین " دی " در بدن میگردد که با بالا بودن میزان ویتامین "دی " میتوان ازحضور یکی از فاکتورهای تاثیر گزار بر سلامت تستسترون اطمینان حاصل نمود . دکتر واتسون پژوهش گر دانشگاه کالیفرنیا معتقد است " نعوظ در مردانی که به میزان کافی از نور خورشید بهره مند میشوند بهتر انجام میگیرد " و برای اثبات این مدعا میتوان به آزمایشاتی که درحیوانات متعاقب تزریق ملاتوتروپین انجام شده و کیفیت نعوظ در آنان اشاره نمود.

از سویی ا مروزه یکی از علائق مد گرایانه جوانان در بسیاری از کشورهای صنعتی دنیا ، برخورداری از بدن های برنزه علی الخصوص در فصل گرما میباشد . به باور خیل عظیمی ازمردم ، بدن های آفتات سوخته و یا اصطلاحاً " تن " شده جذاب تر و سکسی تر از بدن های سفید و آفتاب نخورده ارزیابی میشوند .اگر چه به مقدمه ای که ذکر شد قابل فهم است که علت جذ ابی از کجا ناشی شده است لیکن ذکر این نکته خالی از لطف نیست که " سبزه دوستی" پدیده ای متجددانه بوده و فاقد جای پای تاریخی در اکثر کشور های دنیاست .

چنانچه اگر در حافظه تاریخی جذابیت های جنسی ملل مختلف غور وتفکری داشته باشیم متوجه میشویم که به باور داوران تشخیص جذابیت های جنسی ، در گذشته پوست سفید داشتن جذابیت جنسی میداشته و داشتن پوست تیره نشانگر اشتغال فرد به کارهای کشاورزرگی و کارگری بوده و از حال و روز فردی خبر میداده که مجبور میبوده ساعت های طولانی در فضای باز و زیر نور آفتاب امرار معاش نماید. ( انقلاب صنعتی باعث شد که شکل کار از فضای با ز و زمین های کشاورزی به داخل کارخانه ها و فضای سربسته مبدل گردد) . لذا رفته رفته برای سالیان متمالی افرادی که دارای پوست های سفید میبودند به مراتب جذ اب تر و زیبا تر ارزیابی میگشتند ، باوری که تا کنون جای پای آنرا در نحوه ارایش زنان و میزان استفاده انان از مواد آرایشی سفید کننده پوست میتوان مشاهده نمود.

امروزه داشتن پوستهای برنزه به نوعی تشخص فردی تبدیل گشته که نمودی از تمول بوده نشانگر این ذهنیت است که فرد قدرت و استطاعت مالی کافی برای استراحت در کنار سواحل یا سفر به کشورهای گرم سیاحتی را داراست . به اعتقاد بعضی پژوهش گران همین نگرش جامعه نیز گاه به مجموعه فاکتورهای تاثیر گذار برتعریف " جذابیت " سایه افکنده است.

در کنار تمامی فوائد و محسنات بهره وری از اشعه تابناک آفتاب ، لیکن پیامد های منفی تماس طولانی با نور خورشید را نیز نباید از نظر دور داشت . مواردی چون پیرپوستی ،آفتاب سوختگی ، مشکلات بینایی ، افت سیستم دفاعی و سرطان پوست . نظر به تب شایع و رو به فزونی " تن " گرفتن در اغلب کشورهای دنیا خصوصاً در فصل گرما ذکر این نکته لازم است که شیوع ابتلا به سرطان پوست به دلیل تماس طولانی با اشعه خورشید روز به روز در حال گسترش است. ضمن اینکه استفاده غیر استناندارد از خدمات موسساتی که مجهز به دستگاه ها و تخت های مخصوص " تن " میباشند نیز میتواند سلامت پوستی فرد را مورد تهدید قرار دهند.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#48 | Posted: 10 Aug 2011 06:11
مصرف خودسرانه داروهای تقویت قوای جنسی خطرناک است

امروزه درمان‌های گیاهی برای ناتوانی‌های جنسی بسیار فراگیر شده است. هر روز شاهد تبلیغات انواع گسترده‌ی داروهای گیاهی در اینترنت و جاهای دیگر هستیم. سازمان نظارت بر محصولات بهداشتی و درمانی (mhra) توصیه‌هایی در مورد چند داروی گیاهی داده است.

به گزارش سینا،ا ین داروها عمدتا به عنوان مکمل رژیم غذایی یا گیاهی ویاگرا برای نقص عملکرد جنسی از سوی پزشکان تجویز می شود و باعث تقویت قوای جنسی زنان و مردان می‌شود.

این محصولات بدون مجوز که حاوی داروی سیلدنافیل هستند فقط باید با تجویز پزشک مصرف شود. زیرا ممکن است موجب افزایش فشار خون شود و زندگی افراد مصرف‌کننده را تهدید کند. مصرف سیلدنافیل در مقادیر کنترل نشده بسیار خطرناک است. بدن در قالب سکته قلبی و مغزی به این داروها واکنش نشان می‌دهد. این محصولات بیشتر از طریق اینترنت و به عنوان مکمل گیاهی به بازار عرضه می‌شود.

ریچارد وودفیلد رییس سازمان نظارت بر محصولات بهداشتی و درمانی (mhra) می‌گوید: «مردم باید در مورد داروهای گیاهی آگاه باشند و به استاندارد آن‌ها توجه کنند. در انگلستان برخی از دارو‌ها به دلیل ماهیت قوی خود با عنوان pom (داروهایی که باید با تجویز پزشک مصرف شوند) طبقه‌بندی شده‌اند. این بیماران باید تحت مراقبت و نظارت متخصصان باشند. فروش غیرقانونی داروهای گیاهی‌ای که برای درمان عملکرد جنسی بیماران استفاده می‌شود تهدیدی جدی برای بهداشت عمومی است.»

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#49 | Posted: 10 Aug 2011 06:14
سیگارکشیدن هنگام سکس

در دنیای جنسی هر فردی عواملی که تولید گر برانگیختگی جنسی میباشند متفاوت بوده و در این گوناگونی تماشای فردی که در حال سیگار کشیدن است در برخی به شدت برانگیزاننده توصیف گردیده است . جذاب نامیدن فرد در حال سیگار کشیدن شاید اعتقادی شایع به نظر رسد لیکن در بعضی از افراد این جذابیت شدت بسیار پررنگ تری پیدا کرده تا جایی که فرد ناظر ، به برانگیختگی جنسی نائل گشته و رفته رفته سیگار کشیدن جزئی از زندگی جنسی فرد میگردد. فرد علاقه مند به منظره سیگار کشیدن ، برای انجام هر رفتار جنسی از شریک جنسی میخواهد که مبادرت به سیگارکشیدن ورزد و در این راه گاه خود فرد نیز با شریک جنسی همراهی پیدا کرده با یکدیگر به سیگار کشیدن میپردازند.چنانچه فرد برای برقراری رابطه جنسی به نوعی الزام در انجام این رفتاررسیده باشد بگونه ای که بدون آن رسیدن به برانگیختگی جنسی دشوار باشد اگر طول مدت این نوع از برانگیختگی جنسی بیش از 6 ماه به طول انجامیده باشد ، " فتیش سیگار" عنوانی است که به این نوع از براینگیختگی جنسی فرد اطلاق خواهد گردید.

منظور از فتیش جنسی ، احساس برانگیختگی جنسی به موازات رویت ، بو ، لمس شیئ ، بخشی از بدن ، یا موقعیت های ویژه ای میباشد که فی النفسه برای عموم جنسی ارزیابی نمیگردند. " بت واره پرستی " اصطلاح فارسی است که شاید بتوان مترادف کلمه فتیش از آن در متون فارسی استفاده نمود . منظور از " بت واره " شئ ، بخشی از بدن یا موقعیتی است که ارزشمندی ان "ساخته " خود شخص بوده ، فرد به مانند بت برای آن ارزش مرموز و ویژه متصور میگردد. مردی که دارای " فتیش سیگار " است ، از رویت زنی که سیگار در دست گرفته ، از حالت در دست گرفتن ، فندک زدن بر لب گذاشتن ، روشن کردن ، فرو بردن دود ، در دهان حبس نمودن بازدم دود و نهایتاً بازدم دود ، دچار برانگیختگی جنسی میگردد در این بین دستکش در دست داشتن زن یا نداشتن ، استفاده از نی سیگار یا عدم استفاده آن ، رژ لب داشتن یا نداشتن زن و ... فاکتورهای دیداری دیگر تاثیر گذار بر کم و کیف این نوع از برانگیختگی میشوند.

در باب فتیش سیگار اگر چه اطلاعات تحقیقی زیادی در دست نیست لیکن آنچه تا اکنون در پژوهش های علمی مستند است اینکه این نوع فتیش غالباً در مردان بیش از زنان شایع است و تعداد مردانی که گزارش کرده اند از سیگار کشیدن زن دچار برانگیختگی جنسی میگردند بیش از زنانی گزارش گردیده که از تماشای سیگار کشیدن مرد به برانگیختگی جنسی رسیده باشند . اینکه چه عواملی زمینه ساز " سکسی " قلمداد شدن سیگار کشیدن زن در نظر مرد بوده است بی شک نشانه هایی از باورهای فرهنگی نسبت به مقوله زنانگی و آنچه جامعه از غالب انتظار زنان انجام آن دارد میتوان یافت . تعریف خاص زنانگی موجود در جوامع و رفتارهای سنت شکن در برخی زنان که با این تعریف خاص رودررو میگردند، گاه از دید بعضی مردان ، بسیار برجسته ارزیابی میگردد. اینکه شاید زنانی که سیگار میکشند پر اعتماد به نفس تر، اجتماعی تر و متجدد ترند، حقوق مساوی با مردان را باوردارند و در انجام رفتارهای ریسکی و مردانه ابائی از خود نشان نمیدهند ، از شیطنتی جسورانه برخوردارند که پا فراتر از قالب های فرهنگی میتوانند بگذلرند به عبارتی سنت شکن ترند ، لذت طلب ترند، در زمینه رفتار جنسی فعالترند، میدانند که با نحوه سیگار کشیدن خود میتوانند اغوا گری کرده کشش و جاذبه جنسی ایجاد کنند عباراتی هستند که از جانب بعضی از مردان در وصف زنانی که سیگار میکشند گزارش گردیده است .

به غیر از عوامل فرهنگی ، عوامل محیطی و نقش رسانه ها و تبلیغات و همچنین عوامل فردی چون خاطرات و حوادث دوران کودکی و نوجوانی و نیز یادگیریهای فردی و نهایتاً شرطی سازی و... را در شکل گیری این نوع از فتیش نباید از نظر دور داشت. انچه ما در تعریف رفتار جنسی سالم انتظار داریم رسیدن به خشنودی جنسی طرفین بدون ازار بدنی – روحی به خود و شریک جنسی است لیکن چنانچه انجام رفتار جنسی سبب آسیب بدنی یا روانی به خود یا دیگری گردد از زمره رفتار جنسی طبیعی بیرون آمده جنبه اختلالی یا پارافیلیایی پیدا مینمایند . در " فتیش سیگار " چنانچه شریک جنسی علی رغم خواست فردی مجبور به کشیدن سیگار گردد و مضرات کشیدن سیگار را به خود تحمیل کرده از این نوع از برانگیختگی جنسی همسر ، دچاراذیت و آزار روحی یا بدنی گردد مسلماً زندگی جنسی سالمی را پیروی نمیکند. اگر چه در برخی متون و مقالات نه چندان علمی به همسران افراد " فتیش سیگار" توصیه شده است که لحظات ارزشمند برانگیختگی جنسی همسر خود را خراب نکنید و صرفاً تظاهر به کشیدن سیگار نموده و لازم نیز دود آنرا فرو برید .. لیکن باید دانست که تنها استنشاق بوی سیگار هم برای افراد غیر سیگاری آنان را از خطرات و مضرات سیگار مصون نگاه نمیدارد و همچنان سلامتی این افراد در معرض تهدید قرار دارد.

از انواع فتیش ها میتوان فتیش به کفش ، جوراب ، دستکش ، لباس زیر زنانه ، پا یا یکی از اعضای بدن ، ابریشم ، چرم ، خز ، مجموعه لباس جنس مخالف، وسایل پزشکی ، وسائل نوزاد، وسائل افراد معلول ، ادرار ، نم و رطوبت ، بدن مردگان و...نام برد.

در خاتمه لازم به ذکر است که استفاده از تکنیک های رفتار درمانی ، شناخت درمانی ، شوک درمانی ، بو درمانی ، هیپنوتیزم در درمان این دسته از اختلالات جنسی مورد استفاده سکسولوژیست ها و رواندرمانگران قرار میگیرد.و در شرایط ویژه نیز دارودرمانی زیر نظر پزشکان متخصص نقش تکمیلی در درمان بازی خواهد نمود.

شاد و پیروز باشید و شعار همیشگی را در گوش که : سکس بهتر ، زندگی بهتر

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#50 | Posted: 11 Aug 2011 06:53
ناتوانی های جنسی از تشخیص تا درمان- قابل توجه خانم ها و آقایان

ناتوانی جنسی و انزال زودرس در مردان و بی میلی جنسی در زنان از شایع ترین اختلالات جنسی است که متاسفانه بسیاری از خانواده ها از وجود این مشکلات آگاهی ندارند و این موضوع می تواند زمینه ساز مشاجره ها و اختلافات خانوادگی و حتی طلاق زوج ها باشد...

البته در بسیاری از مواقع، بروز مشکلات جنسی، ریشه در مسایل روانی افراد دارد و با مراجعه به متخصص و انجام بررسی های اولیه در کوتاه مدت قابل درمان خواهد بود اما گاهی برای درمان مشکلات به وجودآمده نیاز به درمان های بلندمدت دارویی و روان شناختی است. این مشکلات فقط با مراجعه به پزشک متخصص قابل تشخیص و درمان است.

 • گرفتن شرح حال، اولین قدم درمانی :

با توجه به درمان موفق ناتوانی جنسی در دهه اخیر، تعداد افرادی که برای درمان مشکلات جنسی خود به مراکز درمانی مراجعه می کنند، افزایش یافته اما متاسفانه بسیاری از افراد به دنبال درمان های مناسب سریع هستند و این باور اشتباه ناشی از تبلیغات غیرعلمی در مورد درمان سریع مشکلات جنسی را پذیرفته اند.

باید گفت عوامل متعددی در بروز مشکلات جنسی نقش دارند و نمی توان ناتوانی جنسی در آقایان یا بی میلی جنسی در خانم ها را با گرفتن یک شرح حال کوتاه و مختصر و تجویز یک دارو در مدت زمان اندکی درمان کرد.

 • بیماری هایی که اختلال جنسی می آفرینند :

بیماری های مختلفی باعث بروز مشکلات جنسی در خانم ها و آقایان می شوند که از جمله آنها می توان به مشکلات هورمونی، بیماری های عصبی، بیماری های روانی، مشکلات غدد درون ریز، دیابت، بیماری های قلبی عروقی و حتی تاثیر داروهای مختلف مصرفی بیمار اشاره کرد. در این بین نباید فراموش کرد که مسائل روحی و روانی و استرس های شغلی و خانوادگی تا حد بسیار زیادی در بروز مشکلات جنسی موثر هستند و می توانند منشأ اصلی ناتوانی جنسی در آقایان و بی میلی یا کاهش میل جنسی در خانم ها باشند. در چنین شرایطی فرد بیمار، می تواند با مراجعه به یک روان پزشک در مدت کوتاهی درمان شود و نیاز به مداخلات درمانی چندانی وجود ندارد. اما گاهی اوقات علت ناتوانی جنسی فراتر از مسایل روانی و استرس های روزمره است که ابتدا باید این ناتوانی تعریف شود.

 • گول تبلیغات غیرعلمی را نخورید :

به طور کلی آقایانی که به صورت دائم یا مکرر برای حداقل ۳ ماه نمی توانند نعوظ کافی داشته باشند، مشکل ناتوانی جنسی دارند که این مشکل براساس شکایت خود بیمار یا همسر او قابل بررسی است اما دریافت اطلاعات غلط از طریق اینترنت و دوست و آشنا اشتباه بزرگی است که بسیاری از زوج ها مرتکب آن می شوند چرا که این اطلاعات غیرعلمی، راه های درمانی بسیار نادرستی را پیش روی بیمار قرار می دهد. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل جنسی مراجعه به متخصص باید در اولویت قرار گیرد. در بسیاری از تبلیغات گمراه کننده برای درمان مشکلات جنسی یک دارو یا یک وسیله خاص تبلیغ می شود و تولیدکنندگان آنها ادعا می کنند که در کوتاه مدت مشکل جنسی فرد برطرف خواهد شد اما این سوال مطرح می شود که چگونه می توان بدون گرفتن شرح حال کافی و کامل از بیمار به نوع مشکل جنسی او پی برد و اقدام به درمان مشکل ایجاد شده کرد؟!

 • آزمایش های هورمونی و کلینیکی هم لازم است؟

گاهی برای درمان مشکلات جنسی بعد از گرفتن شرح حال کامل و کافی چه از خود بیمار و چه از همسر او، نوع و نحوه شروع بیماری مشخص می شود اما در بعضی از مواقع نیز برای یافتن علت بروز مشکل انجام معاینات پزشکی و آزمایش های کلینیکی ضروری به نظر می رسد. مثلا عدم رشد کافی در بیضه ها، عدم ترشح مناسب هورمون های جنسی، وجود تومورهایی در غده هیپوفیز و ترشح نامنظم هورمون ها، جراحی روی آلت تناسلی حتی در دوران کودکی و ... می توانند زمینه ساز بروز ناتوانی های جنسی و کاهش میل جنسی در آقایان باشند که برای تشخیص این مشکلات، معاینات پزشکی و آزمایش های هورمونی برای بیمار تجویز می شود. بعد از این مرحله و با توجه به شرح حال کامل بیمار و نتیجه معاینات و آزمایش های بالینی، علت بروز مشکل جنسی تشخیص داده می شود و مراحل درمانی آغاز خواهد شد.

 • گاهی درمان دارویی کافی نیست :

برای درمان بسیاری از مشکلات جنسی نیاز به مداخلات دارویی وجود دارد اما در کنار این درمان های دارویی، ممکن است به تست های روان شناسی نیاز باشد تا بیمار از نظر روانی هم تحت درمان قرار گیرد. همچنین در مراحل پیشرفته تر درمانی و برای تشخیص و تکمیل شدن روند درمان گاهی آزمایشات تخصصی تر مانند رادیولوژی و سونوگرافی برای بیمار تجویز می شود که همه این موارد به تشخیص پزشک معالج صورت می گیرد و نیازی به اصرار بیمار نیست.

 • نگرانی و وسواس؛ عامل مهم بروز مشکلات جنسی :

بسیاری از افرادی که برای حل مشکلات جنسی خود به مراکز درمانی مراجعه می کنند، در واقع با مشکل چندانی مواجه نیستند و به دلیل تلقین بیش از حد دچار نگرانی شده و برای درمان اصرار دارند. به عنوان نمونه، اغلب جوانانی که از کوتاهی طول آلت تناسلی خود رنج می برند و ابراز نگرانی می کنند، دچار اشتباه و وسواس فکری شده اند و با معاینات پزشکی مشخص می شود که طبیعی هستند و مشکلی ندارند که در این بین تبلیغات ماهواره ای تاثیر زیادی در تلقین های اشتباه دارند. بنابراین باید تاکید کنم که ۹۰ درصد افرادی که از مشکل کوتاهی آلت رنج می برند، مشکل جنسی ندارند و در موارد نادری نیاز به مداخلات درمانی وجود دارد. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست و اگر هم مشکلی وجود دارد باید با مراجعه به متخصص درمان شود. لازم به ذکر است استفاده از داروها و وسایل ماهواره ای راهگشا نیست و حتی می تواند مشکل آفرین باشد.

در عین حال، یکی از مهم ترین اختلالات جنسی آقایان، سرعت انزال است که اغلب جنبه روحی روانی دارد و معمولا نیاز به بررسی های پزشکی پیچیده نیست اما گاهی روش های درمانی چند ماهی طول می کشد و بیماران نباید از این موضوع گله ای داشته باشند زیرا مشکل جنسی شان قابل درمان است.

این در حالی است که در بسیاری از خانم ها کاهش میل جنسی یا بی میلی جنسی و حتی مقاربت های دردناک به دلیل مشکلات روانی و نگرانی های نابه جا است و اگر متخصص زنان تشخیص دهد که عفونت خاصی وجود ندارد یا هیچ مشکل پزشکی در دستگاه تناسلی فرد تشخیص داده نشود، با چند جلسه روان درمانی این مشکل جنسی خانم ها به راحتی درمان خواهد شد.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
صفحه  صفحه 5 از 19:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  ...  19  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / دانستنیهای مهیج سكسی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites