تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Sexology - سکسولوژی

موثرترين راه برای تقويت تخم ها و كمر

صفحه  صفحه 3 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین »  
#21 | Posted: 11 Jun 2011 16:03
یکی از روش های حیرت انگیز، فشردن پرینه است.

پرینه (یا میان دو راه) به حدفاصل میان بیضه و مقعد اطلاق می شود. در این قسمت یک نقطه ویژه وجود دارد که اگر با انگشت خود به آن فشار وارد کنید، می توانید از انزال جلوگیری بعمل آورید. البته شاید قدری طول بکشد تا جای دقیق آنرا پیدا کنید، اما زمانیکه متوجه محل دقیق آن بشوید، می توانید به طور شگفت انگیزی انزال را به تعویق بیندازید.

ما تکنیک "فشردن" را به شما پیشنهاد نمی کنیم. چراکه چندان خوشایند نبوده، همراه با درد است و اثر بخشی آن در حد مطلوب نمی باشد. اگر به آن اندازه به آلت تناسلی خود فشار وارد کنید که حس انزال برطرف گردد، مسلماً باید این فشار زیاد باشد و بیشتر جنبه ی نوعی تجاوز بیرحمانه به خود می گیرد.شاید این شیوه تا حدی در به تعویق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هیچ گاه به عنوان بهترین گزینه برای عدم خروج منی تلقی نمی شود.

نحوه ی به تعویق انداختن انزال زودرس :

یکی از رایج ترین سوالاتی که در مبحث ارتباط جنسی مطرح می گردد به شرح زیر می باشد :

"چگونه می توانم مدت زمان رابطه ی جنسی ام را افزایش دهم؟"

پاسخ اول و آخر به پرسش اخیر چیزی جز این نیست: فرد باید توانایی کنترل انزال را پیدا کند تا بواسطه ی آن از انزال زودرس جلوگیری بعمل آورده و نهایتاً مدت زمان بیشتری به رابطه ی خود ادامه دهد! اما چگونه؟ در این مقاله قصد داریم تا برترین و بی نظیرترین تکنیک های موجود در خصوص نحوه ی بالابردن مدت زمان ارتباط جنسی را به شما آموزش دهیم :

از استمناء به عنوان عاملی برای کنترل فردی بهره جویید. خودتان را تا مرز انزال تحریک کنید، در همان لحظه همه چیز را متوقف کرده، از اراده خود استفاده کنید و اجازه ندهید که انزال صورت پذیرد! شما می بایست این کار را در نهایت توجه و با بگارگیری کل اراده و تمرکز شخصی خود انجام دهید. پروسه ی مذکور را چندین مرتبه تکرار کنید. به کمک این تکنیک می توانید از "آستانه ی غیر قابل کنترل انزال" خود مطلع شوید. زمانیکه از لحظه ی دقیق این امر اطلاع پیدا می کنید، به راحتی در هنگام برقراری رابطه جنسی می توانید تشخیص دهید که چه وقت در حال رسیدن به این نقطه هستید؛ پیرو این مهم به راحتی می توانید در لحظه ی مورد نظر از تحریک بیشتر خود دست بکشید تا انزال صورت نگرفته و مدت زمان بیشتری به ارتباط ادامه دهید. برای به تعویق انداختن خروج مایع منی در این زمان، فرد باید برای چند لحظه بدون حرکت باقی بماند تا حس انزال به طور کلی برطرف گردد، پس از سپری شدن این بازه ی زمانی، وی مجاز می شود تا روند نرمال ارتباط را از سرگیرد. به منظور کسب آگاهی بیشتر پیرامون کلیه ی متدهای به تعویق انداختن انزال، به خواندن ادامه دهید.

از فنون و ترفندهایی که به واسطه ی آنها می توان انزال را به تعویق انداخت، اطلاع دارید؟

درست لحظه ای که حس انزال به شما دست می دهد، باید آلت خود را از واژن خارج نموده و برای چند لحظه فشار جنسی موجود بر روی خودتان را کاهش دهید. این امر سبب می شود تا برانگیختگی شما قدری افت پیدا کند و راحت تر بتوانید به ادامه ارتباط عاشقانه ی خود بپردازید. شاید در نگاه اول کار ساده ای به نظر برسد، اما به شما اطمینان می دهیم که به نوبه ی خود یکی از موثرترین شیوه هایی است که به وسیله ی آن می توانید مدت زمان بیشتری را در تختخواب باقی بمانید.

یکی دیگر از روش های حیرت انگیز، خارج کردن آلت از واژن و فشردن پرینه است. پرینه (یا میان دو راه) به حدفاصل میان بیضه و مقعد اطلاق می شود. در این قسمت یک نقطه ویژه وجود دارد که اگر با انگشت خود به آن فشار وارد کنید، می توانید از انزال جلوگیری بعمل آورید. البته شاید قدری طول بکشد تا جای دقیق آنرا پیدا کنید، اما زمانیکه متوجه محل دقیق آن بشوید، می توانید به طور شگفت انگیزی انزال را به تعویق بیندازید.

ما تکنیک "فشردن" را به شما پیشنهاد نمی کنیم. چراکه چندان خوشایند نبوده، همراه با درد است و اثر بخشی آن در حد مطلوب نمی باشد. اگر به آن اندازه به آلت تناسلی خود فشار وارد کنید که حس انزال برطرف گردد، مسلماً باید این فشار زیاد باشد و بیشتر جنبه ی نوعی تجاوز بیرحمانه به خود می گیرد.

شاید این شیوه تا حدی در به تعویق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هیچ گاه به عنوان بهترین گزینه برای عدم خروج منی تلقی نمی شود. حال به تشریح ادامه ی گزینه های موثر خودمان می پردازیم :

از شدت برانگیختگی فردی در کل مدت سکس آگاه باشید :

البته منظور ما این نیست که آنقدر ذهن خودتان را درگیر این مسئله کنید که به طور کلی دچار وسواس فکری شوید. اگر بیش از اندازه به این موضوع اهمیت بدهید، مزیت لذت بردن از ارتباط جنسی را از دست خواهید داد؛ اما گاهگاه می توانید به میزان نعوذ و انگیختگی خود توجه کنید. با یک تمرین ساده می توایند کنترل بیشتری بر روی رفتارهای جنسی خود بدست آورید. به این منظور می توانید میزان تحریک فردی خود را به عنوان مثال در یک بازه ی 1 تا 10 تعریف کنید. به این ترتیب که عدد 1 نشانگر پایین ترین میزان برانگیختگی و عدد 10 بیانگر مرحله ی انزال باشد. پیرو این شماره گذاری شما همیشه باید میزان تحریک فردی خود را روی عددی نگه دارید که پایین تر از مرحله ی غیر قابل کنترل باشد. با بکار بستن این تکنیک ساده هیچ گاه در حین رابطه دچار انزال اجباری نخواهید شد.

تقویت ماهیچه های کجل :

شاید تا کنون در موارد بسیاری مشاهده کرده باشید که تمرین های مختلفی که برای ماهیچه های کجل وجود دارد سبب می شود که شما مدت زمان بیشتری در بستر دوام بیاورید. متاسفانه این امر حقیقت ندارد. کنترل ماهیچه های کجل هیچ اثری بر روی کنترل خروج منی ندارند. تقریباً غیر ممکن است که بتوانید به طور ارادی برروی ماهیچه های پوبوکسیک (عضله ی عانه ای دنبالچه) خود کنترل داشته و به هنگام انگیختگی اجازه ندهید که منی از آن خارج شود. حتی تلاش برای انجان دادن یک چنین کاری هم کل ارتباط جنسی را خراب میکند. مطمئن باشید افرادی که این گزینه را به منظور دوام آوردن بیشتر در رختخواب و یا تعویق انزال پیشنهاد می کنند، خودشان هم تا کنون آنرا امتحان نکرده اند.

به جای فرو کردن آلت در واژن آنرا به سمت کلیتروس بفشارید :

برای تحریک کردن هر چه بیشتر شریک جنسی می توانید سر آلت تناسلی را به سمت کلیتروس فشار دهید. این مورد خانم را به شدت تحریک می کند. از جمله مزایای دیگر آن این است که چون شما آلت خود را به داخل واژن فرو نمی کنید، بنابراین می توانید مدت زمان بیشتری دوام بیاورید. اجازه دهید که خانم ضربه های آرامی را با استفاده از قضیب بر روی آلت تناسلی خود وارد کند. بسیاری از خانم ها از این کار به عنوان یک پیش نوازی تحریک کننده استقبال خواهند کرد. زمانیکه دخول صورت گرفت به جای اینکه به سرعت آلت تناسلی خود را داخل و خارج نمایید، بهتر است اجازه دهید که چند لحظه به همان وضعیت باقی بماند. حساس ترین قسمت آلت تناسلی خانم ها در همان بخش های ابتدایی واژن قرار دارد و اگر شما جزء افرادی هستید که به فروکردن های کوتاه بیشتر از عمیق گرایش دارید، با این کار هم می توانید لذت بیشتری ببرید و هم مدت زمان ارتباط جنسی را افزایش دهید.

اول خانم ارگاسم شود- بهترین راه؛ آنوقت دیگر مهم نیست که شما چه مدت می توانید دوام بیاورید :

یکی از راههای جلوگیری از انزال زودرس این است که به خودتان بگویید که ابتدا باید شریک جنسی ام را به ارگاسم برسانم. از آنجایی که خانم ها انرژی جنسی شان مانند آقایون پس از تجریه اولین ارگاسم به سرعت افت پیدا نمی کند، پس از اینکه برای مرتبه ی نخست به رضایت رسیدند، باز هم می توانند نسبت به ادامه ارتباط جنسی از خود تمایل نشان دهند. با به کار گرفتن این تکنیک علاوه بر بالا بردن مدت زمان ارتباط، یک مرد عاشق پیشه ی بهتر هم جلوه خواهید کرد!

مجدداً ارگاسم شوید :

اگر دفعه اول انزال صورت بگیرد، مطمئناً مدت زمان رسیدن به انزال دوم طولانی تر خواهد شد. فقط به جای اینکه پس از اولین مرتبه، یکدفعه به خواب بروید باید خودتان را بیدار نگه داشته و مرحله دوم را پس از گذشت مدت کوتاهی شروع کنید. زمانی که برای بار اول ارگاسم می شوید به بوسیدن و نوازش کردن ادامه دهید تا هم شما و هم همسرتان دوباره به اندازه کافی تحریک شده و آمادگی انجام رابطه جنسی مجدد را پیدا کنید.

اجازه دهید خام از وضعیت بالا بودن سود برده و شما هم مدت زمان بیشتری سکس کنید :

زمانیکه شما رو قرار میگیرید و لگن شریک جنسی به سمت بالا متمایل می گردد، فشار زیادی به آلت وارده شده و انزال تسریع می یابد.

در عوض زمانیکه خانم رو قرار می گیرد نه تنها بیشترین لذت را می برد و از هر زوایه که بخواهد حرکات ریتمیک را انجام می دهد بلکه آلت مرد هم فشار کمتری را متحمل می شود. این امر در مورد حالت پهلو به پهلو نیز صدق می کند. بدیهی است که این شیوه کمک بزرگی به دوام بیشتر شما در حین رابطه جنسی قلمداد می شود.

به طور کلی بر روی لذت بردن تمرکز کنید نه اینکه چقدر بیشتر می توانید ادامه دهید!

زمانیکه دائماً به ارگاسم فکر کنید، بی شک زمان فرارسیدن آن را جلو می اندازید. در عوض سعی کنید به احساسی که در کل بدنتان بوجود می آید فکر کنید. ذهن خود را به سمت لذت فیزیکی، بو و یا منظره ی شریکتان و یا هرچیز دیگری که حس خوبی به شما القا می کند، منحرف کنید. فقط به این امر که هر لحظه امکان دارد انزال شوید فکر نکنید.

حالت های مختلف را امتحان کنید- برخی از حالت ها هستند که می توانند به شما در تعویق انزال کمک کنند :

در همه حال باید توجه داشته باشید که صرف مدت زمان بیشتر تنها با اتکا به پیدا کردن راههای جدید لذت بردن و یا تغییر حالت های مختلف میسر نخواهد شد. بلکه همه چیز بر می گردد به نگرش و طرز تفکر شما در طول زمان سکس. اگر به این مطلب که می توانید از انزال زودرس خود جلوگیری نمایید خوش بین باشید، آنوقت کنترل بیشتری بر روی آن پیدا خواهید کرد.

سعی کنید مدت زمان پیش نوازی را بالا ببرید. هر چقدر پیش نوازی بیشتر به طول انجامد و ارتباط جنسی روند آرام تری را از آغاز تا اوج در بر داشته باشد، لذت قسمت پایانی نیز دو چندان خواهد شد.

زمانیکه در تخت خواب با شور و اشتیاق برخورد میکنید و وقتی مدت زمان ارتباط جنسی را به وسیله پیش نوازی افزایش می دهید، می توانید از منفعت ایجاد صمیمیت بیشتر نیز بهرمند شوید. آرام و راحت باشید و توجه خود را بر روی کاری که با هم در حال انجام دادن آن هستید معطوف کنید و فقط به سکس فکر نکنید. هر چقدر از نظر عصبی فشار بیشتری بر روی خود وارد کنید، استرس و هیجان بیشتری به شما دست می دهد و این امر سبب می شود که انزال سریع تر از زمان معین انجام پذیرد.

با تمرین و تکرار سعی کنید آستانه انزال را در خودتان معین کنید و سپس تلاش کنید تا بر روی کنترل آن اجحاف کامل پیدا کنید تا بواسطه ی آن قادر شوید مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهید. سعی کنید زمانیکه به آستانه انزال نزدیک می شوید کاری کنید تا برانگیختگی کمتر شود. همیشه خودتان را پایین تر از حدی نگه دارید که انزال اجباری صورت پذیرد. هرگاه که احساس کردید در حال نزدیک شدن به مرحله ی انزال هستید، حرکت دادن بدن را متوقف کنید، چند ثانیه به خود فرصت بدهید تا آرام شوید و زمانیکه تحریک اندکی کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهید.

اما حالا می پردازیم به حالت هایی که به شما کمک می کنند تا مدت زمان بیشتری در تخت دوام بیاورید :

ابتدا حالت کلاسیک مرد بالا، بدن به بدن، در جهت درازکش به صورت افقی را بررسی می کنیم. به آرامی آلت را فرو کنید. با فشارهای کوتاه شروع کنید تا مطمئن شوید برای چه مدت زمانی می توانید در این وضعیت دوام بیاورید. زمانیکه خانم پاهای خود را بالا می برد و فشارهای شما عمیق تر می شود، میزان برانگیختگی آلت چندین برابر افزایش پیدا کرده و تحریک به حداکثر میزان خود می رسد. در این حالت احتمال انزال زیاد می شود.

البته هر موقع که بخواهید می توانید آلت را از واژن خارج نموده و کمی صبر کنید تا از آستانه انزال دور شوید. این کار به شما در دوام آوردن بیشتر کمک می کند؛ اما برخی از آقایون هم هستند که ادعا می کنند این تکنیک هیچ کمکی به آنها نمی کند. مانند سایر مسائل موجود در زندگی، صحت این تکنیک نیز تحت فرایند آزمون و خطا روشن می گردد و امتحان آن ضرری دربر نخواهد داشت.

یکی دیگر از موقعیت های جنسی که می تواند به شما کمک کند که دیرتر انزال شوید این است که بنشینید و خانم روی شما باشد. او سرعت حرکات را کنترل می کند، بنابراین می توانید از او بخواهید که بسته به طاقت و تحمل شما این کار را آرامتر و یا تندتر انجام دهد!

از جمله مزایایی که این موقعیت دربردارد این است که می توانید سینه های او را به راحتی ببوسید ونوازش کنید و او هم می تواند به راحتی شما را نوازش کند. فوق العاده است!

یکی دیگر از موقعیت های کلاسیک که می تواند به شما کمک کند تا مدت زمان بیشتری در حالت نعوذ باقی بمانید، همان شیوه ای است که به اصطلاح جنس مونث سوار بر مذکر است. برای اجرای این تکنیک آقا طاق باز بر روی تخت دراز می کشد و خانم در حالتیکه صورتش به طرف همسرش می باشد، خود را بر روی آلت وی رها می کند. خانم می تواند میزان فرو رفتن ها را کنترل کند و سرعت و ریتم آنرا به دلخواه تغییر دهد. موقعیت مذکور یک حالت کاملاً راحت و ایده آل برای آقایون می باشد چراکه در آن فشار کمتری به آلت وارد می شود. معمولاً یکی از بهترین انتخاب ها برای زمانیکه تصور می کنید می بایست مدت زمان بیشتری را برای رابطه ی جنسی خود قائل شوید، همین مورد است.

به خاطر داشته باشید که هرچقدر حالت هر دو طرف در این موقعیت افقی تر باشد و به طور کامل دراز کشیده باشند، فرو رفتن از حالت بالا - پایین در آمده و به سمت عقب - جلو پیش می رود که این امر هم به نوبه ی خود در به تعویق انداختن انزال نقش مهمی را ایفا می کند.

سکس پهلو به پهلو نیز یکی دیگر از راههای است که می توانید به کمک آن مدت زمان بیشتری دوام بیاورید. از این حالت هم می توانید در دو موقعیت مختلف: 1-زمانیکه او صورتش به سمت شماست و یا 2- هنگامیکه پشتش را به شما کرده است، لذت ببرید. در هر دو حالت فشار کمتری به آلت وارد می شود.

به هر حال نکته ای که در همه ی حالت ها باید همواره در ذهن داشته باشید این است که عجله نکنید. هر چقدر بخواهید کارها را سریع تر انجام دهید و بیشتر عجله کنید، انزال هم سریع تر صورت می پذیرد. باید همه چیز را آرام کنید، خودتان را کاملاً ریلکس نگه دارید و حرکات ریتمیک را به آرامی، بدون عجله و شتابزدگی و بصورت نرم و یکنواخت انجام دهید. اگر توانایی انجام یک چنین کاری را پیدا کنید، آنوقت همسرتان از کنترلی که شما بر روی انزال و ارگاسم خود دارید لذت خواهد برد.

سایر روش های "درمانی" برای انزال زودرس :

انواع مختلفی از قرص ها، شربت ها، اسپری ها، و سایر داروهای جنسی وجود دارند که امید انزال دیررس را به شما نوید می دهند، ولی در کمال ناراحتی باید گفت که هیچ یک از آنها موثر نیستند. حتی در برخی موارد مشاهده شده است که بخشی از این داروها موجب می شوند که آلت آنقدر بی حس شود که فرد بطور کلی در طول رابطه ی جنسی هیچ چیزی احساس نمی کند و بالطبع لذتی هم نمی برد.

با بکارگیری فنون فوق الذکر و سایر تکنیک هایی که در ذیل به آنها اشاره خواهیم کرد، یقین داشته باشید که هم قدرت بیشتری در خود احساس می کنید و هم می توانید کنترل شخصی خود را ارتقا داده و مدت زمان بیشتری در تخت دوام بیاورید.

باید بدانید که چه موقع می بایست از حرکات ریتمیک دست بکشید :

وقتی متوجه شدید که در حال نزدیک شدن به آستانه انزال هستید و احساس کردید که اگر بیش از آن ادامه دهید این امکان وجود دارد که کنترل امور از دستتان خارج شود، باید انجام حرکات ریتمیک را متوقف سازید. اگر می بینید که تنها متوقف نمودن حرکات به شما کمک نمی کند، می توانید آلت را به طور کامل از واژن خارج نمایید.

تنفس خود را کنترل کنید – نفس عمیق بکشید :

این امر میزان برانگیختگی شما را کاهش داده و هیجان را کنترل شده می کند و مجدداً کنترل امور را به دست شما می سپارد.

از کاندوم استفاده کنید :

ممکن است با یک بار امتحان به این نتیجه برسید که می توانید با استفاده از آن مدت زمان سکس را افزایش دهید. البته این امر در مورد همه ی مردها صدق نمی کند. ضمناً به طور حتم از کاندوم های معمولی استفاده کنید نه کاندوم هایی که آغشته به لوسیون های بی حس کننده هستند.

به تحریک کردن شریکتان فکر کنید نه خودتان :

شما هر چقدر بیشتر به شریکتان لذت بدهید، خودتان هم بیشتر لذت خواهید برد و هر چقدر او را بیشتر تحریک کنید خودتان هم بیشتر تحریک می شوید. بنابراین زمانیکه احساس می کنید کنترل اوضاع قدری برایتان دشوار می شود، از فرو کردن آلت خودداری نموده، آن را بیرون بکشید و با استفاده از دست و یا دهان خود همسرتان را تحریک بیشتری کرده و او را به ارگاسم برسانید. پس از اینکار استرس فکری شما کاهش پیدا کرده و مجدداً می توانید روی زین بنشنید و به سوی افتخار و جلال و شکوه پیش بروید.

نحوه انجام حرکات ریتمیک را تغییر دهید :

به جای انجام حرکات عقب - جلو از حرکات دوار [با کمک عضلات باسن] استفاده کنید. با این روش تحریک و فشار کمتری بر روی آلت وارد می گردد.

از موقعیت هایی که در بالا توضیح دادیم کمک بگیرید :

اگر شریک جنسی شما در بالا قرار داشته باشد، فشار وارد بر آلت کمتر شده، میزان برانگیختگی کاهش می یابد و شما کنترل بیشتری بر روی انزال خواهید داشت.

یک حقه مرموز :

خیلی ساده نوک زبان خود را به سقف دهان (در نقطه ی پشتی دندان های ردیف بالا) بفشارید.

متمرکز و قابل کنترل باقی بمانید :

ذهن خود را بر روی کنترل امور متمرکز نمایید. به خودتان اجازه ندهید کارهایی را که در آنها شک و تردید دارید، انجام دهد. نیمی از جدال برای کنترل انزال زودرس بکارگیری صحیح یک الگوی فکری سودمند است. باید به خودتان بقبولانید که درست زمانیکه همه چیز به سرعت به جلو پیش می رود، شما می توانید از انزال جلوگیری نمایید......

پرینه را بفشارید :

یا از همسرتان تقاضا کنید تا این کار را برایتان انجام دهد. زمانیکه احساس کردید در حال نزدیک شدن به مرحله ی انزال هستید، با انگشت محل مورد نظر در پرینه (میان دو راه) را بفشارید. اگر محل دقیق آنرا پیدا کنید به راحتی می توانید از انزال زودرس جلوگیری بعمل آورید.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#22 | Posted: 11 Jun 2011 16:07
اختلال انزال زودرس : بررسی عوامل روانی

مقدمه :

انزال زودرس در مردان بصورت دائم يا مكرر به اوج لذت جنسي دست يافتن قبل از خواست و ميل خود فرد مي باشد.چارچوب زماني مشخص و قطعي براي تعريف اختلال كاركرد انزال وجود ندارد. و تشخيص در زماني گذاشته مي شود كه يك مرد مرتبا قبل يا بلافاصله بعد از دخول دچار انزال مي شود.البته عوامل تأثير گذاربر مدت تداوم فاز تهييج (excitement phase) مانند سن, شريك جنسي, تكرار و تداوم دخول بايد در نظر گرفته شود.

تعريف :«ويليام ماسترز» و « ويرجينيا جانسون»: در تعريف واحد زناشويي, اختلال انزال يك مرد را زماني كه وي فاقد كنترل انزال به مدت لازم در زمان دخول براي ارضاي شريك جنسي حداقل نيمي از موارد باشد, محسوب مي كنند. البته در صورتي كه زن قادر به پاسخ ارضاء جنسي باشد.

سازمان بهداشت جهانی در سال 2003 ميلادي: انزال زودرس را وقوع دائم يا مكرر انزال با تحريك مختصر قبل از زمان مورد انتظار فرد, بدون كنترل ارادي كه موجب آزار و رنچ رواني فرد و شريك جنسي او شود تعريف مي كند.

انجمن متخصصين مجاري ادرار در آمريكا( AUA ) در سال 2004 ميلادي : اختلال انزال كه زودتر از زمان مطلوب, قبل يا بعد از دخول كه منجر به رنج رواني در يك يا هر دو شريك جنسي شود, تعريف كرده است.

تعریفی دیگر از یکی دیگر از مراجع رسمی علمی :

اختلال كاركرد جنسي را بطور كلي و به طور مشخص اختلال انزال زودرس را چنين توصيف مي كنند :

اختلال كاركرد جنسي : وقتي فرد قادر به تشريك رابطه جنسي به شكل مطلوب خود يا مطابق خواسته و تمايل خود نيست, اختلال مكرر اتفاق مي افتد, اگرچه گاهي وجود ندارد. حداقل به مدت 6 ماه ادامه مي يابد, ناشي از اختلالات رواني ديگر , اختلالات جسمي , و ناشي از مصرف دارو نمي باشد.

اختلال انزال زودرس : ناتواني در به تأخير انداختن انزال به حدي كه قادر به كسب لذت در رابطه جنسي نبوده و به اشكال زير تظاهر مي كند :

1ـ بروز انزال قبل يا بسيار سريع بعد از شروع دخول ( اگر محدوديت زماني لازم باشد قبل يا حدود 15 ثانيه از شروع دخول ... )


2ـ بروز انزال در غياب نعوظ كافي كه دخول را ميسر سازد.اين مشكل نبايد پيامد محروميت طولاني مدت فعاليت جنسي باشد. شيوع اين اختلال طبق گزارش مركز مشاوره بين المللي جنسي و اختلال كاركرد نعوظ (International consultation on Sex and Erectile dysfunction ( ICSED ـ 2003 در سال 2003 ميلادي 35ـ25% مراجعين مرد به كلينيك مشكلات و درمانهاي جنسي و 30% مردان50ـ 18 سال را شامل مي شود.برخي مطالعات ديگر شيوع اختلال را حدود 40 ـ 35% مرداني كه به خاطر اختلالات جنسي درمان مي شوند, گزارش مي كنند اين اختلال در مردان تحصيلكرده بيشتر از افراد ديگر است, شايد دليل آن دغدغه اين افراد در مورد رضايت و ارضاء شريك جنسي خود باشد, اما اينكه چرا وقوع اين اختلال (تكرار آن) افزايش يافته دقيقا روشن نيست.

بعضي از تحقيقات مردان را به دو دسته تقسيم كرده است :

1ـ افرادي كه از نظر فيزيولوژيك مستعد به اوج رسيدن سريع به خاطر كوتاه بودن زمان نهفتگي عصبي هستند.

2ـ افرادي كه به دليل رفتاري يا رواني شرطي شده اند. اشكال در كنترل انزال اغلب همراه با اضطراب در مورد عمل جنسي يا ترس ناخودآگاه در مورد واژن يا شرايط فرهنگي مننفي در مورد رابطه جنسي است:

مرداني كه تماس جنسي اوليه شان اساسأ با افراد روسپي بوده كه شرايط مقتضي تسريع رابطه جنسي است و يا رابطه جنسي در شرايطي رخ داده كه دستپاچگي و نگراني از آشكار شدن وجود داشته , ممكن است به انزال سريع و زودرس شرطي شده باشند.

اين اختلال بسياري از موارد همراه با اختلال نعوظ Erectile dysfunction است. تئوريهاي روانشناختي به طور كلي شامل موارد زير است :

1ـ تجربه جنسي اوليه:

 • اضطراب آور و تعجيل كننده باشد.
 • شخص به انزال زودرس و سريع شرطي شده باشد.

2ـ اضطراب : سيستم عصبي خودكار سمپاتيك را فعال مي كند و نيز آستانه انزال را پايين مي آورد.

3ـ از نظر تئوريهاي روان پويايي (‌سايكوديناميك):

 • حل نشدن و باقي ماندن تعارضات خودشيفتگي كودكي كه شخص را از ايجاد رابطه جنسي, ارضاء شريك جنسي و تشريك مساعي در رابطه عشق ورزي ناتوان مي سازد.
 • تشديد يافتن اهميت آلت تناسلي مردانه به حدي كه يك مرد به خاطر اشتغال فكري در مورد اهميت, كوچكي, بزرگي, كارآيي, قدرت و توان ... آلت تناسلي خود قادر به رابطه و كاركرد سالم و لازم جنسي نمي باشد.


تئوريهاي ارگانيك (جسمي) Penile hypersensitivity :

1ـ بيش حساسيتي آلت تناسلي (Penile hypersensitivity) :

كه موجب كوچكترين يا سطحي ترين تحريك و تماس با آلت تناسلي موجب پاسخ دهي شديد و سريع سيكل كاركرد جنسي در يك مرد شود و شخص بسرعت و قبل از زمان دلخواه خود به نعوظ كوتاه و انزال زودرس برسد.

2ـ پاسخ انزالي بيش تهييج (Hyperexcitabal ejaculatory response ) :

يعني در فاز سوم يك چرخه (سيكل) كاركرد جنسي ميزان پاسخ دهي انزالي يك مرد بشدت و بسرعت بالا و منجر به بيش تهييجي و بيش پاسخي به تحريك معمول گردد.

3ـ اختلال (افزايش ـ كاهش ـ يا عدم توازن) در سيستم رسپتور (5HT ) هيدروكسي تريپتامين :

در يك مطالعه ای که بر روی یک دسته از مردان دچار مشکل انزال زودرس انجام شده مشخص شده كه 5/13% اين افراد معتقد بودند كه اين مسئله تأثيري بر زندگي زناشويي آنها نداشته, 4/36% تاثير اندك بوده و 50% موارد تاثير متوسط تا بالايي داشته است.

از نظر تشخيصي به دو صورت :


 • Objective test (تست باليني)
 • Subjective test (گزارش فردي)يعني شخص احساس ناراحتي, رنج رواني, آزار در خود يا شريك جنسي يا هر دو مورد را گزارش مي كند. از اختلال در رضايت و ارضاء رواني – جنسي خود يا شريك جنسي شكايت مي كند...در يك رابطه پيشرونده زوج, شريك جنسي نقش و تاثير مهمي در اين مقوله بازي مي كند. ازدواجي كه استرس آور باشد, شرايط را بدتر مي كند.

هدف :

اختلال انزال زودرس در طول زمان منجر به سوار شدن اختلالات رواني ديگر از جمله اختلالات اضطرابي, افسردگي, اختلالات تطابقي, افت كارآيي, سوء مصرف مواد و داروهاي روانگردان, در مورد فرد ممكن است شود.

و در مورد واحد زناشويي (زوج) نيز علاوه بر موارد فوق ممكن است منجر به ناهماهنگي زناشويي, متاركه ـ طلاق ـ خيانت زناشويي و در مواردي نيز ناباروري گردد و در مواردي كه علل و عوامل روانشناختي, دليل عمده و اوليه اختلال انزال زودرس باشد ,بعد از مرتفع كردن دلايل جسمي يا دارويي, پرداختن به دلايل مشكل و اختلال مانع از اختلالات ثانوي ذكر شده مي گردد. بنابراين در اين مقاله به بررسي علل شايع و اهميت آنها از نظر روانشناختي مي پردازيم:
نمونه: 60مورد مراجعه سرپايي كه در طي 5سال (1384-1379) به كلينيك مشكلات و درمانهاي جنسي مراجعه كرده, همه اين افراد كمتر از 40 سال سن داشتند. از نظر طبقه اجتماعي اكثريت طبقه اجتماعي متوسط (از نظر فرهنگي , تحصيلي , پايگاه اجتماعي, شغلي, محل سكونت)

همه اين مردان متأهل بودند و متوسط زمان ازدواج 5-3 سال بود. اكثر موارد به دلايل متعدد از جمله يكنواختي شريك جنسي يا رابطه جنسي , مشكلات اقتصادي و ... دچار انزال زودرس اكتسابي شده بودند و در سال هاي اول ازدواج مشكلي از اين نظر نداشتند. بعضي از موارد در شرايط روحي, فيزيكي يا محيطي خاص دچار اختلال نبودند(تعطيلات, استراحت, مواقعي كه زوج در سفر و تنهايي بودند... )

از نظر تحصيلي 75%موارد تحصيلات بالاي ديپلم داشتند. و از نظر شغلي از رده متوسط اجتماعي يا بالاتر بودند. از نظر نوع آشنايي نيمي از موارد سنتي ـ فاميلي و نيمي ديگر بصورت فردي آشنا و علاقه مند شده بودند.

روش :

مصاحبه باليني روانپزشكي و ارزيابي سايكومتريك (ارزيابي استاندارد روانشناختي) كه شامل ارزيابي تستي Cattle براي اندازه گيري سطح و شدت اضطراب, ارزيابي تستي Beck براي اندازه گيري سطح و شدت افسردگي, ارزيابي MMPI براي بررسي خصوصيات شخصيتي و تشخيص هاي روانپزشكي و نيز بصورت مطالعه پس نگر(Retrospective descriptive) به ارزيابي هاي ذكر شده در مورد 60 مراجع مرد با شكايت انزال زودرس پرداختيم.

نتايج :

از 60 مورد مراجع , طيف سني 40 ـ 25 سال , 10% موارد 30 ـ‌25 سال, 20% موارد 35 ـ 30 و بقيه موارد (70%‌ موارد) 40ـ35 سال داشتند.

از نظر تحصيلات 30% موارد تحصيلات ديپلم ـ كارشناسي , 50% كارشناسي تا دكترا , و 20% بقيه تحصيلات بالاتر از دكترا داشتند.

از نظر طبقه اجتماعي (محل سكونت ـ‌ اقتصادي ـ فرهنگي ـ شغلي) 25% موارد بصورت سنتي آشنايي و ازدواج كرده بودند.

از نظر مدت ازدواج : 15ـ 1 سال مدت زمان ازدواج بوده است كه 30% موارد 5ـ1 سال , 40% موارد 10-5 سال و 30% موارد بيش از 10 سال از مهلت ازدواجشان زدواجشان گذشته بود.

از نظر اختلال انزال زودرس : 70% موارد دچار اختلال اوليه يا (Life long) 30%موارد اختلال اكتسابي بود(Acquired) , 50% موارد اختلال عمومي ـ فراگير و ژنراليزه (Generalized) و نيمي از موارد 50% موقعيتي (Situational) بود.
از نظر روابط عاطفي ـ زناشويي ـ خانوادگي 30% موارد زوج از روابط خود راضي بودند.

50% موارد ناراضي و 20% موارد در فكر متاركه يا طلاق ( يك يا هر دو نفر) بودند. تمامي موارد از روابط جنسي خود ناراضي بودند, 70% موارد به مراكز مشاوره ,‌ متخصص زنان و اورولوژي قبلأ مراجعه كرده, در همه موارد مشكلات ارگانيك يا جسمي مردود شده شده, هيچكدام از موارد مراجع سوء مصرف دارو نداشتند. خيلي از موارد از داروهاي ضد اضطراب تجويز شده براي مدت مشخص, معين و كوتاهي استفاده كرده بودند.

30% موارد از sildenafil استفاده مي كردند. 60% موارد همراه اختلال انزال زودرس دچار اختلال نعوظ نيز بودند و 40% باقيمانده صرفأ اختلال زودرس داشتند.

از نظرارزيابي سايكومتريك : 30% موارد در آزمون Cattle دچار اضطراب متوسط تا شديد بودند. 20% موارد اضطراب خفيف داشتند. در آزمون Beck 50% موارد از افسردگي خفيف تا متوسط رنج مي بردند .

در آزمون شخصيتي MMPI : 30% موارد مبتلا علائم اختلال Somatization, اختلال افسردگي بودند. 50% موارد افراد درونگرا, كمالگرا, شخصيتي وسواسي, پرخاشگر انفعالي, كه اغلب بصورت غيرمستقيم خشم خود را به ديگران معطوف مي كنند. 20% موارد مبتلا به اختلالات شخصيت بودند.

در مصاحبه باليني : 50% موارد از اختلالات اضطرابي بويژه اختلالات اضطرابي شناور (G.A.D) و اختلالات وسواس جبري (O.C.D) بودند. 20% موارد دچار اختلالات افسردگي اساسي نيز بودند. 50% موارد ديگر صرفأ دچارعلائم افسردگي , نگراني,‌ بيحوصلگي, كاهش احساس لذت بودند و در طبقه بندي تشخيصي DSM- IV جاي نمي گرفتند.

20% موارد دچار افت كارآيي در همه سطوح شده بودند. از نظر علل روانشناختي در ارزيابي روانشناسي ـ روانپزشكي صورت گرفته نتايج به شرح زير مي باشد :

 • 40% موارد شرطي شدن ( رفتاري) ـ‌ روابط جنسي سريع و انزال زودرس بدليل ناگزيرهاي فردي و اجتماعي ( خودارضايي دوره نوجواني توأم با احساس گناه, شرم, ترس از آشكار شدن).

 • 25% موارد تجربه روابط جنسي بدون احساس عاشقانه (روابط قبل از ازدواج) كه تمايل به تسريع در روابط جنسي وجود داشته است.

 • 15% موارد تعارض رواني در روابط جنسي با همسر (Conflictual retaliationship) كه رابطه جنسي را در چارچوب ازدواج و با همسر متعارض كه اين پديده رواني را به نام (Madonna_ Putana Complex) مي نامند كه رابطه جنسي با فردي كه رابطه مقدس و پاك زناشويي با او برقرار است را دشوار مي كند.

 • 20% بدون هيچگونه تجربه يا آگاهي از زوابط جنسي , از عدم آموزش و اطلاع رساني در اين مورد رنج مي برند.


بحث و پيامد :

بنظر مي رسد مهمترين دليل در شرايط روانشناختي چهارگانه استنتاج شده, فقدان اطلاع رساني, آموزش صحيح و علمي در مورد نيازها, كنجكاويهاي جنسي, فعاليت و روابط جنسي سالم, بهنجار كه موجب مي شود از بسياري از فعاليت و روابط ناسالم, نابهنجار جلوگيري شود , مي باشد.

افرادي كه به دليل ناگزيرهاي خانوادگي و اجتماعي تجربه روابط جنسي متفاوت و حتي متعارض با فرهنگ ـ‌پاره فرهنگ يا روابط جنسي ناسالم, غيراخلاقي و غير قانوني دارند, دچار مشكلات روحي و تعارضات اخلاقي در مورد روابط جنسي سالم و متعارف شده و يا به دليل شرايط خاص اين نوع روابط, تحريكات و فعاليت كاركرد جنسي (سيكل جنسي) تسريع شده,‌ موجب سرعت بخشيدن به تخليه جنسي و يا شرطي شدن فرد به موقعيت, فعاليت يا روابط خاص و معيني مي گردد كه در عين حال فاقد روابط عاطفي گرم,‌صميمي و سالم و اتمسفر بهنجار رابطه زناشويي است.

در سه مورد از چهار دليل عمده روانشناختي ذكر شده تعارضات رواني فرد بصورت غير مستقيم و در مورد چهارم بصورت مستقيم موجب اختلال كاركرد زناشويي و روابط جنسي (اختلال انزال زودرس) مي گردد.از آنجا كه رابطه جنسي سالم, بهنجار و موفق با رضايت عاطفي ـ‌ جنسي طرفين بعنوان (Catalyst) ابراز عشق در علوم رفتاري و روانپزشكي نوين مطرح مي گردد. اختلال در سيكل كاركرد جنسي دريك يا هر در نفر(در واحد زناشويي) ايجاد علائم اختلالات رواني, افت كارآيي, اختلال روابط زناشويي, و در نهايت اختلاف و ناهمانگي ـ‌جدايي و طلاق و خيانت مطرح مي كند. بنابراين رسيدگي,‌تشخيص و درمان مشكلات كاركرد جنسي, روابط جنسي و زناشويي از بسياري اختلالات رواني ـ‌اجتماعي ثانوي جلوگيري مي كند.

پيامد :

مطالعات آينده نگر(prospective) در مورد رابطه اختلالات انزال زودرس مردان و

 • مشكلات اجتماعي, اقتصادي
 • مشكلات و ناهماهنگي هاي زناشويي ـ خانوادگي

مي تواندهمبستگي و رابطه معنادار بودن دلايل روانزاد (سايكوژنيك) و جامعه شناختي اختلال انزال زودرس در مردان را بررسي كند. و به اين طريق در مورد انواع اوليه (life long ) يا اكتسابي بودن (acquired) , فراگير(Generalized) يا وابسته به موقعيت بودن (Situational) مشكلات انزال مردان در سطح جامعه امروزي بررسي كرد.

در بسياري از موارد شخص به دليل ابتلا به اختلال انزال زودرس از داروهاي روان گردان(از جملهOpioids )استفاده مي كند. و در بسياري از موارد ديگر به دليل مشكلات رواني يا خانوادگي و اجتماعي از داروهاي روان گردان استفاده كرده و بصورت ثانوي به اختلالات انزال زودرس يا اختلالات نعوظ (Erectile dysfunction) دچار مي گردد. بنابراين مطالعه آينده نگر در مورد مرداني كه از هر دو مشكل اختلال كاركرد جنسي و سوء مصرف مواد رنج مي برند نيز حائز اهميت است. چرا كه با تشخيص مشكلات و اختلالات فردي ـ اجتماعي زودهنگام مي توان از عوارض ثانويه و ثالثيه مشكلات جلوگيري كرد.

دكتر حميد مرتضوي , روانپزشك (M.D)
دكتر مهديس كامكار , روانپزشك (M.D)

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#23 | Posted: 11 Jun 2011 16:11
انزال زودرس- داروهای بی حس کننده

مهمترين بخش سر آلت هستش ! استفاده طولاني مدت باعث ميشه كه آلت به اين ماده عادت كنه و هرچه بيشتر ميگذره تاثيرش كمتر و كمتر ميشه !

 • اسپري بعد از چند بار استفاده به تدريج خاصيت خودشو از دست ميده و آلت خودشو با اين وضع جديد وفق ميده و برگشت ميكنه به سر جاي اول خود.

 • گاهی افراد از مواد بی‌حس کننده استفاده میکنند که مدت استفاده از این مواد می‌بایست بیش از هفته‌ای یک بار نباشد.لازم به ذکر است که در اسپری های مخصوص که در این رابطه وجود دارد از لیدولوکایین 10% استفاده میشه که درصد داروئی بالایی دارد.

آيا استفاده از اسپري ليدوكايين ( كه در دندان پزشكي هم كاربرد دارد ) و 5 برابر قويتر از ژل است(10٪) ضرري ندارد ( براي كاهش درد) و اينكه چند بار در ماه ميتوان بكار برد؟

فعلا که گزارشی در باره مسائل سوء ..مصرف لیدوکائین نداریم...و کار تحقیقی هم انجام نشده است.. چون کار تحقیقی نشده.. در باره تعداد مصرف اون هم گزارشی نداریم...داروی لیدوکائین هم برای بیحسی موضعی استفاده میشه و هم اینکه داروئی برای کنترل میزان ضربان قلبی است..و هر موقع میزان خونی اون به حد نامطلوب برسه..ممکنه آثار سوئی روی قلب داشته باشه.. اما فعلا گزارشی نداریم که ممکنه این دارو از طریق پوست وارد بدن شده باشه.. فلذا به نظر من حتی اگر هر دو روز یکبار هم استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد...سعی میکنم تحقیق مختصری رو در اینباره انجام بدم.

عوارض اسنفاده از پماد و ژل و اسپری های لیدوکائین, که برای رفع رود انزالی استفاده میشه چیست؟

در این زمینه کار تحقیقاتی انجام نشده و گزارشی از عوارضش موجود نیست.. اما بهتره زیاد استفاده نشه و تا حد ممکن از اسپری های اون استفاده نشه چون درصد داروئی بالا داره.. و بهتره از ژل و پماد لیدو کائین استفاده بشه... گرچه اینها هم بعد از مدتی خاصیت خودشونو از دست میدن.

بهترین زمان استفاده از لیدوکائین برای رفع زود انزالی چه زمانی است؟

بلافاصله قبل از شروع رابطه جنسی.

گزارش نظرات مختلف درباره مصرف داروهای بیحسی در زود انزالی :


نظر 1 :

اين داروها عموماٌ براي اين منظورها ساخته نمي شود ولي افراد در واقع يک بي حس کننده مي خواهند! داروهايي مثل ليدوکايين و يا اسپري هاي بي حسي دندان و غيره ... اين داروها مي تواند نتيجه بخش باشد و عوارض خاصي هم در کوتاه مدت ندارد. در واقع مي تواند براي درمانهاي مقطعي بکار رود تا اضطراب فرد از بين برود. اثرات دراز مدت آن روی بیضه ها مشخص نیست و گزارش مثبت و منفی در این باره وجود ندارد. از طرفي ممکن است که حتي در همان کوتاه مدت هم براي بعضي ها که مورد حساسيت دارند نا راحتي هاي پوستي فراهم سازد. اسپري ها و کرم هايي البته به طور کل براي اين منظور ساخته شده است اما آنها هم همين موارد را دارند ضمن اينکه ناياب و گران هم هستند. استفاده از اسپري براي بعضي افراد که بيش از اندازه تحت تحريک باشند بدليل مورد آموزش بدني غلط که در مبحث انزال گفتم بطور کل مي تواند حتي بي تاثير هم باشد! و بدتر اينکه فرد مشاهده مي کند که بسرعت انزال گشته و اکنون آلتش ديگر امکان نعوذ را هم ندارد!!

اين اسپرها عموماٌ توسط هنرپيشه هاي پورن استفاده مي گردد. اين سوال رو اينجا پاسخ بدهم که چگونه آنها مي توانند زمانهاي طولاني رابطه داشته باشند؟

گروه کمي از آنان که بطور کامل کنترل بدني خود را تصحيح کرده اند و قادرند خود را نگه دارند (بحثي در مورد اينان نيست ). گروهي از آنان از اسپري هاي ياد شده استفاده مي کنند و در سکانسهاي متفاوت مدام آن را تجديد مي کنند و طبيعتاٌ شما نمي بينيد! بسياري از آنها بارها و بارها انزال مي گردند ولي اين سکانسها از فيلمها حذف مي شود تا شما نبينيد! اما از همه شنيدني تر براي شما اين است که اين افراد سکانس مربوط به ارگاسم رو در اول کار مي گيرند!! و بعد در زمان تدوين آن را آخر فيلم مي گنجانند! در نتيجه شما مي بينيد که فرد بعد از مدتي طولاني انزال شديد و قوي نيز دارد!

نظر 2 :

استفاده از کرم های کاهش دهنده حس سطحی ناحيه دستگاه تناسلی مانند ژل ليدوکايين دو درصد توصيه شده است. استفاده از ليدوکايين ۲.۵ درصد + کرم پريلوکاين ۲.۵ درصد و کشيدن کاندم روی آلت پس از ۳۰ دقيقه سبب کاهش زود انزالی می شود. توجه شود قبل از نزديکی با صابون شستشو شود تا از بی حسی بيشتر آلت و واژن زن جلوگيری شود.

نظر 3 :

تا جايي كه من تحقيق و البته استفاده هم كردم. ماده ي خوبي براي بي حس كردن آلته و حدودا تا 30 دقيقه مانع انزال ميشه (از نوع ليدوكاين).براي مرد شايد خيلي عالي باشه ولي براي زن 30 دقيقه دخول وخروج آلت فكر ميكنم خسته كننده باشه و تا جايي كه من فهميدم خانما از اين موضوع اصلا راضي نيستن و بيشتر دوست دارن تماس جسمي داشته باشن و اصطلاحا حال كنن. به نظر من اگه نصف بيشترشو به حال كردن بپردازيم بهتره و اينجوري هر دوطرف راضي هستن و حقوق كسي هم ضايع نميشه.

نظر 4 :

يك روش ديگر استفاده از پمادها‌ي بي‌حس كننده است. اگرچه استفاده از اين پمادها را به طور معمول توصيه نمي‌كنيم اما در شرايطي كه به روش‌هاي ديگر پاسخ مناسب داده نمي‌شود مي‌توان از آنها استفاده كرد.

نظر 5 :

اقدامات ديگر جهت بالابردن زمان انزال عبارتند از : استفاده از بيحس كننده هاي موضعي در قسمت تحتاني نزديك به سر آلت ده دقيقه قبل از نزديكي .

نظر 6 :

در مصاحبه ای که سایت با یک متخصص کلیه و مجاری ادراری داشته...ضمن اینکه داروی جدیدیبرای درمان این مشکل پیشنهاد شده.. ازشون در باره بی حس کننده ها هم سوال شده و این طور جواب دادن :

داروها و ترکیبات زیادی به عنوان بی حس کننده در بازار مصرف وجود داره اما هیچکدام برتری خاصی نسبت به هم ندارند،شاید چیزی که بیشتر از همه مصرف میشه پماد لیدوکائین هست و مالیدن اون باعث ایجاد بی حسی در آلت و مجرای رحم میشه.اما چنین مسئله ای خوشایند زوجین نیست و یکی از مشکلات مصرف داروهای بی حسی همین مسئله است.


يكي ديگر از روش‌هاي دارودرماني كه مي تواند در درمان انزال زودرس مفيد باشد، ماليدن ژل يا كرم ليدوكائين روي آلت تناسلي مذكر است كه از طريق كاهش احساس آلت تناسلي، باعث طولاني شدن زمان انزال مي‌شود. اين روش با قطع مصرف ليدوكائين، تاثير خود را از دست مي‌دهد.

روش ديگر استفاده از پمادها‌ي بي‌حس كننده است. اگرچه استفاده از اين پمادها را به طور معمول توصيه نمي‌كنيم اما در شرايطي كه به روش‌هاي ديگر پاسخ مناسب داده نمي‌شود مي‌توان از آنها استفاده كرد.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#24 | Posted: 11 Jun 2011 16:19
دلايل اختلال انزال زودرس يا زود انزالی

تنها دلايلی که برای ايجاد اين اختلال پيشنهاد شده دلايل روحی و روانی هستند و دلايل پزشکی بندرت برای اين اختلال گزارش شده. انزال زودرس را ما در دو دسته مورد شناخت و درمان قرار ميدهيم:

 • يکی اختلال جنسی اوليه يعنی از زمانی که فرد بالغ شده و تجربه خودارضايی يا دخول داشته هميشه زودانزالی داشته.
 • و ديگری اختلال ثانويه يعنی فرد از زمان خاصی اين اختلال را تجربه کرده و مثلا در تجربيات قبلی اش اين حالت را نداشته.

بطور کلی از ديد روانشناسی چند مسئله پيشنهاد شده که ميتواند باعث بروز زودانزالی در آقايان بشود :

 • يکی اينکه اگر فرد در زمان نوجوانی و يا بچگی در حين خودارضايی و يا مثلا بازی کردن با آلت تناسلی اش مورد تنبيه واقع شده باشد علاوه بر احساس ترس و گناهی که از اين موضوع ميکند ممکن است شرطی بشود که زود به انزال برسد که کسی سر نرسد و به اصطلاح مچش را بگيرد و تغيير دادن اين عادت کار ساده ای نيست.

 • مورد بعدی، شيوع اين اختلال در بين کسانی که در سنين کودکی و نوجوانی مورد آزار جنسی آشنايانشان و يا افراد غريبه قرار گرفته اند هم در پژوهش ها گزارش شده. • گروه بعدی که در معرض انزال زودرس هستند کسانی هستند که برای بارهای اول رابطه جنسی را تجربه می کنند البته نه همه شان. اين افراد ممکن است کنترل خوبی روی زمان انزالشان نداشته باشند. دليل اين مسئله آن است که محيط واژن خانمها احساس جديدی را در فرد ايجاد می کند که موجب تحريک شديد فرد ميشود.در اين حالت معمولا افراد به مرور زمان و با شناسايی احساساتی که در حين نزديکی دارند می توانند کنترل را بدست بياورند.

 • از دلايل ديگر زود انزالی يا انزال زودرس استرس و فشار روحی است. بجز فشارهايی که از خارج به فرد وارد ميايد مثل ناراحتی سر کار و غيره. فشاری که فرد به خودش مياورد هم مهم است و رابطه هر چقدر با درک و تفاهم باشد اين مشکل زودتر حل می شود و بعضا اصلا پيش نمی آيد.

آيا رژيم غذايی خاصی در اين مورد کمک کننده است؟

بايد بگويم که بعضی افراد اعتقاد دارند که غذاهای بسيار تند و ادويه هايی مثل کاری و فلفل ميتوانند باعث انزال زودرس بشوند که هنوز پژوهش محکمی در اين مورد در دست نيست.


 • در موارد نه خيلی شايع هم بهم خوردن تعادل هورمونهای مغزی از جمله پرولاکتين، دوپامين و سروتونين بطور طبيعی و يا بر اثر استفاده از برخی داروها می تواند باعث انزال زودرس شود. اين قضيه با مراجعه به پزشک و انجام يک سری آزمايشات هورمونی ميتواند تاييد بشود و در صورت لزوم درمان شود.


منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#25 | Posted: 11 Jun 2011 16:20
انزال زودرس (۱)

يکي از موارد بسيار متورم و سوال برانگيز براي مردان مسئله انزال زودرس در آنان مي باشد.اين مورد درصد بالاي از ايميلهاي شخصي را تشکيل ميدهد که تصميم دارم امروز اين مسئله را توضيح بدم و آن را خاتمه يافته بدانم. قبل از هرچيز بايد شما 3 مرحله را در مردان تشخيص دهيد. اين توضيح را هم بدهم که ترتيب مراحل بصورتي که آنها را عنوان مي کنم نيست و هر کدام مي تواند جايگزين ديگري گردد.

1- پيش انزال - اين مرحله زمانيست که فرد به اصطلاح حس مي کند که آلتش براي خارج کردن اسپرم از بدن آمادگي دارد. در اين مرحله نقاط حساس در طول آلت و همچنين فشار رواني در فرد کاملاٌ بالا مي رود.

2- انزال - اين مرحله زمانيست که اسپرم از بدن خارج مي گردد. انزال بدليل تمرکز فيزيکي و فکري بروي نقاط حساس در مرحله پيش انزال صورت مي گيرد. انزال مي تواند کامل و با ناقص باشد. اين همون مرحله ايست که آقايان ازش فرار مي کنند! (مقاله هاي بعدي )

3- ارگاسم - در اين مقاله بهش مي پردازيم.

ارگاسم چيست؟

اين مرحله اي است که افراد بخاطرش رابطه جنسي برقرار مي کنند. ارگاسم وانزال دو مورد کاملاٌ مجزا از يکديگر مي باشند و به اعتقاد من مشکل عمده آقايان از اينجا آغاز مي گردد که اين دو مرحله مي توانند بدون يکديگر اجرا شوند. ارگاسم هم مي تواند همانند مرحله انزال کامل و يا ناقص باشد. ارگاسم يکي از موارديست که خانمها در آن خيلي موفقتر از آقايان هستند! البته از نظر کمي و نه کيفي! به زبان ساده تر ارگاسم در خانمها خيلي کاملتر از آقايان صورت مي پذيرد.

چون زنها قدرت آزادسازي حود را براحتي دارا هستند و براي همين گاهي مي شنويد که فلان زن مثلاٌ در صورت ارگاسم شديد لحظاتي اصلاٌ از حال مي رود! اما در مردان بخاطر اينکه از نظر شخصيتي قصد کنترل بر همه چيز را دارند هيچگاه ارگاسم کاملي صورت نمي گيرد. متاسفانه چون آقايان حتي در طول رابطه نيز مجبور هستند که انزال و ارگاسم را کنترل کنند هيچگاه نمي توانند به لذت بالاي 60 درصد در طول رابطه جنسي دست يابند. از سوي بعضي از مردان عنوان مي شود که آنها در مدت کمتر از يک دقيقه به انزال مي رسند و اين براي آنها ناراحت کننده است. دليل اصلي اين است که فرد هنوز به ارگاسم نرسيده و انزال براي وي نشانه پايان رابطه خواهد بود. اگر انزال و ارگاسم در مردان همزمان اتفاق مي افتاد مسلماٌ همين زمان کوتاه نيز براي تحصيل لذت کافي بود ولي بدليل وجود اين فاصله ديگر چنين امکاني شدني نخواهد بود. ارگاسم همانطور که در مقالات گذشته ذکر کردم کاملاٌ موردي رواني مي باشد و زندگي و تکنولوژي بشري نيز توانسته در آن کاملاٌ دخالت کند.ارگاسم در يک فرد بومي ( يا به زبان خودي جنگلي! ) خيلي راحتتر و شيرينتر و کاملتر از فردي است که در شهر زندگي مي کند. بعضي از اين محيط زيستي ها! دليل آن را هواي سالم و غذاي سالم ميدانند که به اعتقاد من اينها اصلاٌ درست نيست!

چراکه اين موارد در کيفيت انزال نقش دارد و نه در مورد ارگاسم! ارگاسم يک مورد کاملاٌ روحي بوده و هيچ ارتباطي به موارد ياد شده بالا ندارد. در صورت رعايت اصول موارد بالا اگر بخواهيم ارگاسم را در مردان مثل تعاريف قديمي مرحله انزال ندانيم , تعريف ارگاسم در مردان چيز بسيار سختي مي گردد. در واقع به اعتقاد من تعريف ارگاسم در مردان زمان دستيابي به رفتارهاي جنسي فرد مي باشد و برخلاف زنان اين زمان نيز مقطعي نيست. هر چقدر که مرد در طول رابطه به اين رفتارها بيشتر دست پيدا کند رضايت و ارگاسم بهتري خواهد داشت. در مردان حتي تحرک و خود عمل فيزيکي رابطه نيز بخشي از ارگاسم آنان تلقي مي گردد. براي همين است که مردان عموماٌ انتظار دارند که بتوانند زمان طولاني در حال رابطه باشند و به اصطلاح زن را زير و رو نمايند! نکته قابل ادراک از اين مسئله اين است که با توجه به توضيح بالا افراد مسلماٌ درجه ارگاسم متفاوتي از يکديگر خواهند داشت.

توضيح کاملتر اينکه فتيش , زندگي شخصي اجتماعي کاري , رشد جنسي , خود ارضايي ( مرحله اول رشد جنسي معادل با شناسايي خواستهاي جنسي فردي و نحوه پاسخگويي به آنان ) , سن , آب و هوا وبسياري از چيزهاي ديگر در تشکيل درجه ارگاسم فرد نقش اساسي دارد و اين درجه در هر فرد نسبت به ديگري فرق دارد وداراي مزيت بر دبگري نيست! يکي از نارضايتي هاي خانمها اين است که عنوان مي کنند زوج آنها هر شب به کنار آنها مي آيد و رابطه 3 سوت شروع شده و پايان مي گيرد! مرد انزال مي گردد و همه چيز پايان مي پذيرد! حالا بطور کل فشار وارد آمده به زن را ناديده مي گبريم (چون مبحث مربوط به اين مورد نيست) و به اين مورد بسنده مي کنيم که خود آقايان هم بشدت با اين کابوس دست به گريبان هستند. آنها هر شب انزال مي گردند اما بدليل عدم دستيابي به رفتارهاي دلخواه جنسي ارگاسم نمي گردند. در نتيجه براي تشنگي جنسي رفع نشده ( و تشديد شده حتي! ) بايد دوباره در اولين فرصت براي دفع فشار حاصل تلاش کنند که نتيجه قطعاٌ چيزي جز نتايج قبلي نخواهد بود! عامل مهم افراط در خود ارضايي نيز از همين جا نشات مي گيرد. چراکه در واقع خودارضايي يک مرحله ابتدايي تشکيل خواستها و احساسات جنسي مي باشد و شناخت فرد از چگونگي پاسخي که مي طلبد اما بدليل عدم دسترسي به روابط جنسي اين عامل جايگزين خود رابطه مي گردد ( خودارضايي در بعد از ازدواج و يا روابط جنسي دليل ديگري دارد ) و سعي در پاسخگوي پيدا مي کند . مسلماٌ هم نمي تواند پاسخگوي کاملي باشد و در آن انزال و ارگاسم ناقص به چشم مي خورد. ارگاسم ناقص فرد را بسمت انزال دوباره خواهد کشانيد و نتيجه اينکه حتي مي شنويد فردي چندين بار در روز خود ارضايي ميکند.

ادامه ی مقاله در پست بعدی

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#26 | Posted: 13 Jun 2011 10:54
انزال زودرس (۲)

نقش زن در رساندن مرد به ارگاسم چه مي تواند باشد؟

نکته ديگر اينکه خانمها دربعضي موارد عنوان مي کنند که عليرقم تمام تلاشي که کرده اند نتوانسته اند زوج را مجاب و راضي کنند . آنها گاهي مجبورند (الکي!) عنوان کنند که زوج آنان داراي قدرت بالاي جنسي است! و آنها توان پاسخگويي به آن را ندارند! در صحبتهاي آنان اين جمله مدام به چشم مي خورد که " تمام توانم را براي ارضاي وي انجام داده ام و هرچه خواست کردم اما رابطه به سمت تکراري شدن و مکانيکي شدن رفت و در انتها نيز خبر دار شدم که همسرم با زن ديگه اي رابطه دارد! " در واقع با توضيحي که از ارگاسم در مردان عنوان شد اکنون بايد يکي از دلايل اين اتفاق براي اين دسته از زنان کاملاٌ روشن شده باشد که با وجود تمام کارهايي که انجام داده اند نتوانسته اند ارگاسم کاملي براي وي بسازند. آنها نتوانسته اند فتيش و رفتارهاي جنسي خواسته شده در مرد را شناسايي کنند و خود در صدد انجام آن بر بيايند. مرد همواره گفته و زن همکاري کرده! اين يعني تحميلي از سوي مرد به زن که در اين مورد اين تحميل به هيچ عنوان براي مرد دوست داشتني نيست.

زنهاي بسياري هستند که در طول رابطه آرام و حرف گوش کن رابطه را انجام مي دهند و فکر مي کنند که رفتار صحيحي دارند! در حاليکه رابطه را بسمت مرگ سوق مي دهند. يکي از دلايل اينکه در بعد از ازدواج مردان با وجود داشتن همسربه خود ارضايي روي مي آورند همين مورد مي باشد. يعني زن نتوانسته مرد را کامل کند و در نتيجه ف.ت.ي.شها و خواستهاي يک مرد همواره در پستوي ذهنش خاک خورده است! رابطه براي وي پاسخ خوبي نبوده است. مرد در نهان همسر را مقصر مي داند اما از بيان آن خودداري مي کند. وي براي پاسخگويي به خود , تلاش براي ساخت وضعيت و لحظات دلخواه از طريق خود ارضاي مي کند. اگر جسورتر باشد ممکن است که نگاهي به بيرون از خانه هم بياندازد! شايد آنجا آسمان آبيتر باشد! من متاسفم براي زناني که رابطه جنسی را وظيفه مي دانند . متاسفم براي آنهايي که رابطه جنسی را يک پاداش مي دانند . و براي آنهايي که همه چيز را فداکاري براي ديگري مي پندارند و چيزي را براي خود نمي خواهند و نمي پندارند!

متاسفم براي افرادي که با شجاعت ( و به اعتقاد من حماقت! ) عنوان مي کنند که از رابطه جنسی متنفرند يا علاقه و کششي به آن احساس نمي کنند. تمام اين افراد در زندگي بسرعت مي توانند باعث شوند که موارد ياد شده بالا بسمت آنها هجوم بياورد. جدا از اين مسائل نکته ديگر اين است که يکي از دلايلي که مردان بديدن فيلمهاي پورن علاقه نشان مي دهند همين مسئله است. چراکه هنرپيشه هاي جنسي دقيقاٌ مي توانند دست بروي رفتارهايي بگذارند که مي تواند نقاط حساس رفتارهاي ارگاسمي در مردان تلقي گردد. به هر حال جمع بندي از پاراگراف بالا اين نکته را بيان مي کند که در ارگاسم مردان يکي از دلايل حساس حرارت و نحوه رفتاريست که زن از خود نشان مي دهد. شناسايي اين رفتارها نيز يکي از چيزهاي است که زن بايد در انجام آن تلاش کند. اينکه زن در رابطه شرکت جويد و همه چيز را پايان يافته تلقي کند حماقتيست که در زندگي بهاي آن پرداخته خواهد شد. ارگاسم ناقص موردي است که مردان را عصبي خواهد کرد. مردان بشما نخواهند گفت چراکه خود نيز شايد ريشه اش را دقيق نشناسند. پس در رفتارها دقيق شويد. اگر زوج شما داراي خلقي بد و متفاوت با گذشته گرديده , اگر وي با کوچکترين حرفي از کوره در مي رود و اگر نسبت به گذشته در زمينه انجام روابط جنسي بي تمايل يا کم تمايل شده , اگر ترجيح مي دهد که بيشتر زمان خود را سر کار بگذراند و اگر شما دليل خاصي براي اين رفتارها تا بحال پيدا نکرده ايد اندکي بيشتر سطور بالا را بخوانيد و بيانديشيد. شايد اشکال از شماست!

انزال از موارديستکه کنترل آن بدون تمرين امکان ندارد. در واقع مي توان اينگونه تشبيه کرد که بخواهيم به بشکه باروتي کبريت بزنيم و انتظار داشته باشيم که منفجر نشود! داستان انزال داستان پيچيده اي است ولي بايد گفت که سنگين ترين عامل در زود رس شدن آن اضطراب مي باشد. استرس ناشي از رابطه در خيلي از افراد تاپيرات جالبي مي گذارد. چيزي که من آن را انزال پنهان نامگذاري مي کنم . اضطراب و عدم داشتن کنترل کافي بروي مراحل باعث مي شود که افراد از مرحله پيش انزال بسرعت به مرحله انزال پنهان برسند! اين مرحله چيزيست که گروهي از آقايان بايد تا بحال دقيقاٌ منظور من را فهميده باشند! بعضي از افراد که شديداٌ تحت فشار هستند ( و البته من فکر مي کنم که تجسم قوي از رابطه را هم فرض مي کنند ) در صورت قرار گرفتن در شرايط حقيقي به آنچنان استرسي دچار خواهند شد که نفس کشيدن برايشان دشوار خواهد بود و برخي از آنها در صورت اولين تماس کنترل خود را از دست خواهند داد! اما داستان اصلي اينجا نيست بلکه گروه کثيري از آقايان ماجراي شنيدني تري از انزال پنهان دارند! آنها در زمانيکه شروع به معاشقه با يک زن مي کنند تحت فشار و استرس قرار مي گيرند! آنها مي دانند که بايد مدتي را صرف معاشقه با يک زن نمايند تا وي نيزبراي رابطه آماده گردد . اين زمان زن را براي معاشقه آماده خواهد ساخت اما مرد را نيز دچار انزال پنهان خواهد کرد! يعني معاشقه مرد را به مرحله اي مي رساند که با وجود اينکه در وي هنوز انزال فيزيکي و آشکار صورت نگرفته اما مرد آلت خود را در شرايطي ميبيند که با شروع رابطه و با کوچکترين تحريکات و يا تماس کنترل خود را از دست خواهد داده و انزال مي گردد و بازي تمام!

يکي از دلايل تحريکات استرسي و عدم کنترلي در اين موارد خود ارضايي مي باشد. خود ارضايي به تنهايي ربطي به زود انزالي ندارد و حتي کاملاٌ مي تواند تمرين باشد براي کنترل انزال در طول لحظات تحريک.ا ما نکته ظريفي وجود دارد که باعث مي شود نتيحه کاملاٌ بر عکس شود. خود ارضايي اولين مرحله اي است که بدن در آن شرايط خود را مي شناسد و تعليم مي بيند. بسياري از افراد با دست زدن بي رويه و خارج از کنترل و غير اصولي به اين مسئله بطور کلي باعث مي گردند که بدن آنها تعليم غلطي را دريابد. بطور مشخص منظور افرادي مي باشند که خود ارضايي را در شرابطي انجام مي دهند که بدن آنها اصلاٌ در سياق جنسي بسر نميبرد ولي ناگهان فرد ( از سر بيکاري يا هر چيز ديگري! ) ناگهان تصميم مي گيرد که لذت جنسي را براي خود رقم بزند! در اين شرايط فرد با تمرکز و فشار و گوش سپردن به تحريکاتي که به خود وارد مي آورد تلاش مي کند تا هرچه سريعتر به انزال و لذت ناشي از آن دست پيدا کند!

حتي محيطي که در آن اقدام به انجام اين عمل مي شود مي تواند بدليل موقتي بودن يا مناسب نبودن از نظر آمد و شد باعث شود که فرد بخواهد هرچه سريعتر کارش را انجام دهد و در اسرع وقت به لذت مربوطه برسد.اما به هر حال در تمام اين شرايط خود ارضايي با شيوه و روشهاي اينچنيني باعث مي شود که يدن به غلط آموزش ببيند که تحريک و تمرکز بروي آلت درخواستي براي انزال است! پس از اين آموزش غلط تماس با آلت مي تواند به حدي تحريک پذير باشد که به محض شروع افراد بتوانند به انزال برسند. حتي اين آموزش غلط به بدن تا جايي می تواند شدت يابد که آلت قبل از مرحله نعوذ کامل هم بتواند به انزال برسد. شديداٌ توصيه مي کنم که کارهاي عجيب و غريبي را که مي شنويد بعضي ها براي خود ارضايي انجام مي دهند( مثل ماليدن آلت به لباس يا بالشت و کارهاي ديگري که توضيحش رو ضروري نمي بينم ) بشدت مي تواند باعث گردد که بدن شما آموزش غلطي را در يابد و باد بگيرد که کنترل خود را از دست بدهد! قوياٌ توصيه مي کنم که خود را مجبور به خود ارضايي نکنيد! اگر در شرايط لازمه بسر نمي بريد و تحريک نشده ايد سعي نکنيد خود را به شرايط لازمه برسانيد تا اينکار را انجام دهيد!

بدن مرد بطور مداوم در حال ساخت اسپرم مي باشد ودر صورت تخليه نشدن آن بطور اتوماتيک مازاد آن از بدن بيرون ريخته خواهد شد. ( عموماٍ در هنگام خواب چراکه 1- انرژي بي موردي را نسوزانيد 2- در موقع بيداري اگر صورت مي گرفت شما تحريک مي شديد و شرايط محيطي شما کاملآٌ با مسائل روانيتون قاطي مي شد! ) . توصيه مي کنم که سيکل ياد شده بالا کاملآٌ قابل حس و شناسايي است و سعي کنيد در صورتي که به اين عمل دست مي زنيد اينکار را در اين زمان انجام دهيد.

تاکيد مي کنم در صورت فروکش نکردن حس جنسي عامل آن عدم پاسخ مناسب براي شرايط آن لحظه شماست پس از انجام چند باره آن در طول روز خود داري کنيد. و توصيه هاي زياد ديگري که از مبحث مقاله خارج است ...

به هر حال در بسياري از افراد پس از اينکه رابطه مداومي را از نظر جنسي تجربه کردند از هيجانات و استرسها تخليه خواهند شد و انزال تا حدی به فرم و زمان طبيعي آن بر خواهد گشت و بايد بگويم نگراني بسياري از افراد که هنوز شرايط ياد شده را تجربه نکرده اند (به اصطلاح رابطه جنسی آرام ) کاملاٌ بي مورد است. در اين افراد در حالت طبيعي اضطراب ناشي از رابطه قدرت تمرکز بروي آلت را افزايش خواهد داد و نا خود آگاه بدليل عدم تمرين فرد کنترلي بروي انزال نمي تواند داشته باشد. همانطور که گفتم اين مورد با تمرين حل خواهد شد اما در موارد جدي تر اين موارد مي تواند باقي بماند و من در ميل باکسم ببينم که آقايي با 35 سال سن هنوز دچار زود انزاليست. زود انزالي براي افراديکه هنوز مرحله رابطه جنسی آرام را طي نکرده اند چيز نگران کننده اي نيست چرا که آنها حتي در مرجله درمان هم نيستند . اما نگراني براي مردانسيت که به اين مرحله رسيده اند ولي بدليل شکل گيري عادتهاي بدن ديگر توان نگهداري خود را ندارند.

ادامه ی مقاله در پست بعدی

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#27 | Posted: 13 Jun 2011 10:56
انزال زودرس (۳)

حال براي دير انزالي چه مي کنند و چه بايد کرد ؟

توضيح کامل ارگاسم و انزال رو دادم .اينکه اونها چي هستند و چرا افراد انزال ديرتري مي خواهند. چرا نمي توانند انزال را کنترل کنند . اينکه متاسفانه شهريت و تکنولوژي و رشد فکري افراد قادر بوده که تمرکز انسان رو بهم بزنه و انزال رو تشديد کنه. حال زمان اون رسيده که شروع کنيم و يکي يکي راههاي جاري رو که افراد براي دير انزالي انجام ميدهند رو بررسي کنيم تا در نهايت ببينيم چه بايد کرد؟

نکته اساسي اين است که براي جلوگيري از انزال زودرس بايد توانست که استرس و تحريکاتي رو که به ذهن و آلت وارد مي آيد رو خنثي کرد. تمام راههاي فعلي هم که تا کنون پيشنهاد شده در راستاي اين اهداف است. حال ببينيم اينها چقدر عملي هستند! اما توضيح اينکه تمامي اين راهها توسط بعضي ها اجرا ميشود و براي بعضي ها هم به دلايلي تاثير دارد. من کاري به تاثير اين راهها بروي بعضي ها و اينکه چرا اين راه رو انتخاب مي کنند ندارم و تنها دليل رد کارهاي اونها نظر شخصي منه. هر کس مختاره که کاري رو که صلاح مي دونه و روش تاثير داره انجام بده :

1- يکي از کارهايي که براي به تعويق انداختن انزال توصيه مي شود ( و البته من با توجه به اينکه آن را قبلاٌ توضيح دادم خودم اين راه را اصلاٌ قبول ندارم! ) اين است که عنوان مي شود در طول رابطه به آلت خود فکر و يا تمرکز نکنيد! در مرحله اول توصيه مي کنند که براي اين منظور سعي کنيد درلحظاتي که حساس مي باشد ديگر به رابطه فکر نکنيد و حواس خود را معطوف به واکنشهاي زن کنيد! اگر نتيجه نداد در مرحله دوم بطور کلي حواس خود را از رابطه پرت کنيد و به ناراحتي ها و مشکلاتي که با آن در گير هستيد فکر کنيد !! حتي بعضي ها عنوان مي کنند که در ذهن شعر مي خوانند تا بتوانند به هر نحوي شده کنترل خود را از رابطه منحرف کنند! اين تئوري اعتقاد دارد که مرد قادر است هر زمان که خواست به رابطه برگردد و براي خود جشني از شادماني و لذت فراهم سازد! در واقع اين تئوري مي خواهد رابطه از جانب مرد را يک فداکاري نيز از جانب وي القا بنمايد! به هر حال هر چيزي که هست اين راه به اعتقاد من کاملاٌ احمقانه و مسخره است . از طرفي اين راه با تعريف که از ارگاسم ارائه کرده بودم اصلاٌ همخواني ندارد و فرد مجبور است که مدام در طول رابطه گريز بزند و از رابطه خارج گردد. اينکار به اعتقاد من پاياني بغير از يک ارگاسم ناقص ندارد.

2- راه ديگري که پيشنهاد مي دهند تا بواسطه آن تمرکز بروي آلت کمتر گردد اين است که پيشنهاد مي گردد از مواد مخدر و يا مشروبات الکلي استفاده گردد. چرا که اين موارد فرد را تا حدي به اصطلاح خمار ميکند و آرامش خاصي را بر وي حاکم مي سازد. در نتيجه ديگر از هيجان و اضطراب خبري نخواهد بود ضمن اينکه اين حالت با کند کردن قدرت تمرکزي مغز بروي اطراف باعث مي شود که مغز نتواند خود را مدام بروي يک منطقه متمرکز کند. در نتيجه تمام اين تاثيرات باعث مي شود که انزال بيشتر طول بکشد. اين راه نيز به اعتقاد من به همان مسخرگي راه قبلي مي باشد و کاملاٌ بي مصرف تلقي مي گردد. اينکه رابطه بر قرار کنيد اما کاملاٌ خمار به آن ادامه بدهيد خارج از در نظر گرفتن مسائل جانبي استفاده از اين موارد (چه خوب و چه بد! ) چيزيست که بطور کلي خنده دار و فاقد فايده توصيف خواهد شد.

3- راه ديگري که عنوان مي کنند استفاده از داروهاي آرام بخش مي باشد. تاثيرات آن و دلايل استفاده از آن دقيقاٌ طبق مورد بالا مي باشد. مسلماٌ نتيجه و نظري که بروي آن خواهد بود چيز جالب توجه اي نخواهد بود. از طرف ديگر اين داروها بعد از مدتي تاثير خود را بروي بدن از دست خواهند داد و ديگر بدن نسبت به آنان واکنشي را نشان نخواهد داد.

4-مورد بعدي راهي است که شنيده ام بعضي ها تجويز مي کنند مبني بر ماليدن کره و چربي به آلت جنسي!! قصد از اين مورد اين است که فکر مي کنند با اين شيوه مي توان آلت را بطور مصنوعي چاق کرد و توسط چربي جذب شده قدرت حساسيت آلت را پايين آورد!! . در اين زمينه بايد بگويم که اولآٌ پوست به اين شيوه تحت هيچ شرطي چربي جذب نخواهد کرد. دوماٌ اينکه پوست آلت چربي داشته باشد ربطي به دير انزالي ندارد . سوماٌ اين کار بشدت کثيف و غير بهداشتي است . خواهشاٌ اگر هر زماني چنين اراجيف بي پايه اي را شنيديد بسرعت گوينده را مورد شماتت قرار دهيد تا جاي ديگر اين چرنديات را تحويل سايرين ندهد.


5-راه بعدي از طريق اقدام به خود ارضايي پيش از رابطه مي باشد.. اين روش به اعتقاد من چيز چندان جالبي نيست. البته از اين طريق تا حدي اضطراب و هيجان فرد مي خوابد اما باز هم اگر رابطه گرم بشود مجدداٌ فرد به همان شرايط پيشين بر خواهد گشت. از طرف ديگر اينگونه خود ارضايي در راستاي خود ارضاييهاي مسموم و آموزشهاي غلطي است که بدن دريافت مي کند و بطور کامل آن را در مقوله انزال توضيح دادم. در ادامه ايرادات اينکار مي توان ذکر کرد که اولاٌ هيچ زني از اين حرکت زوجش احساس خوبي نخواهد داشت و دوماٌ با انجام اين عمل انرژي بي خودي از فرد تلف خواهد شد که در طول رابطه کاملاٌ نياز است.

6-مورد بعدي استفاده از حنا مي باشد !! من اين راه را فقط بصورت اتفاقي از چند نفر بومي شنيدم و هيچ ايده اي در موردش ندارم. از نظر تئوري ماليدن حنا به آلت مي تواند باعث دير انزالي گردد اما اينکه واقعاٌ در عمل هم اين نتيجه را بدهد و داراي موارد جانبي هم نباشد چيزيست که من اطلاعي از آن ندارم. حنا در سطح پوست باعث سفت شدن آن مي گردد ( گرچه بعداٌ پوست سياه رنگ مي شود و شکل وحشتناکي بخود مي گيرد! ) اين بوميان ماهي گيراني بودند که مدام مجبور بودند طنابهاي ضخيم آويخته به تور ماهيگيري را با دست بکشند. آنها به کف دستهاي خود حنا مي زدند و با ضخيم کردن پوست کف دست مانع از ايجاد جراحت برروي سطح دست مي شدند. اين افراد ادعا مي کردند که با استفاده از حنا پوست آلت خود را ضخيم مي کنند و ديگر از تحريکات شديد خبري نيست و در نتيجه مدت زمان طولاني مشغول رابطه هستند و تنها به ارگاسم رسيدن روحي در آنان باعث انزال مي گردد...چقدر اين ماجرا مي تواند صحت داشته باشد من نمي دانم و اين تنها توسط تحقيقاتي که دانشجويان گياه شناسي و دارو سازي مي توانند انجام دهند معلوم خواهد شد. شايد بتوانند داروي جديدي را به ثبت برسانند.

7-راه بعدي استفاده از داروهاي بي حسي مي باشد. اين داروها عموماٌ براي اين منظورها ساخته نمي شود ولي افراد در واقع يک بي حس کننده مي خواهند! داروهايي مثل ليدوکايين و يا اسپري هاي بي حسي دندان و غيره ... اين داروها مي تواند نتيجه بخش باشد و عوارض خاصي هم در کوتاه مدت ندارد. در واقع مي تواند براي درمانهاي مقطعي بکار رود تا اضطراب فرد از بين برود. اما در دراز مدت مي تواند به بيضه ها آسيب برساند. از طرفي ممکن است که حتي در همان کوتاه مدت هم براي بعضي ها که مورد حساسيت دارند نا راحتي هاي پوستي فراهم سازد. اسپري ها و کرم هايي البته به طور کل براي اين منظور ساخته شده است اما آنها هم همين موارد را دارند ضمن اينکه ناياب و گران هم هستند. استفاده از اسپري براي بعضي افراد که بيش از اندازه تحت تحريک باشند بدليل مورد آموزش بدني غلط که در مبحث انزال گفتم بطور کل مي تواند حتي بي تاثير هم باشد! و بدتر اينکه فرد مشاهده مي کند که بسرعت انزال گشته و اکنون آلتش ديگر امکان نعوذ را هم ندارد!!

اين اسپرها عموماٌ توسط هنرپيشه هاي پورن استفاده مي گردد. اين سوال رو اينجا پاسخ بدهم که چگونه آنها مي توانند زمانهاي طولاني رابطه داشته باشند؟

گروه کمي از آنان که بطور کامل کنترل بدني خود را تصحيح کرده اند و قادرند خود را نگه دارند (بحثي در مورد اينان نيست ). گروهي از آنان از اسپري هاي ياد شده استفاده مي کنند و در سکانسهاي متفاوت مدام آن را تجديد مي کنند و طبيعتاٌ شما نمي بينيد! بسياري از آنها بارها و بارها انزال مي گردند ولي اين سکانسها از فيلمها حذف مي شود تا شما نبينيد! اما از همه شنيدني تر براي شما اين است که اين افراد سکانس مربوط به ارگاسم رو در اول کار مي گيرند!! و بعد در زمان تدوين آن را آخر فيلم مي گنجانند! در نتيجه شما مي بينيد که فرد بعد از مدتي طولاني انزال شديد و قوي نيز دارد!

8- راه ديگري که عنوان مي کنند اين است که در لحظه انزال سريعاٌ آلت خارج گردد و محکم زير آلت را با دو انگشت فشار دهند! حالا اين وسط معلوم نيست که رابطه جنسي بر قرار شده يا شکنجه جنسي! اينکه شما يکمرتبه درد شديدي را به خود وارد کنيد تا انزال فراموشتان گردد کار بنظر من احمقانه اي مي زند!

ضمن اينکه اصلاٌ با تعريفي که از ارگاسم و انزال ارائه داديم جور در نمي آيد. از همه بدتر اينکه اين خود آزاري مي تواند در لحظاتي که فرد تحت تحريکات جنسي مي باشد و به اصطلاح حواسش سر جاش نيست! باعث آسيب وارد شدن به اندام جنسي گردد.

اينها راههايي بود که عموماٌ توسط افراد تجويز مي گردد و من معايب هر کدام را جداگانه توضيح دادم. راههاي ديگري هم هست که توضيح اونها از خود راه بي مصرفتر مي باشد که از توضيح آن معذورم...پس چه بايد کرد؟ .. راهکار تنها استفاده طبيعي از قابليت بدن تحت يک برنامه درماني مي باشد که در صورت انجام صحيح آن انزال و ارگاسم براحتي کنترل و قابل دسترس خواهد بود.

ادامه ی مقاله در پست بعدی

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#28 | Posted: 13 Jun 2011 10:56
انزال زودرس (۴)

حال قصد دارم پروسجر طبيعي درمان انزال زودرس رو توضيح بدم. اما قيل از آن اين توضيح رو بدهم که اين راه کاري بسيار سنگين و طاقت فرسا مي باشد. فاکتور هاي زيادي نيز لازم دارد که عدم وجود هرکدام از آنها مي تواند حصول نتيجه را عقب بياندازد و متاسغانه ترميم آن دست من نيست و من تنها مي توانم در مقاله آنها را عنوان کنم

در بحثهاي گذشته عنوان شد که بدن با آموزشهاي غلطي که ديده است تحريک را مساوي انزال قرار مي دهد و تمام راههاي موجود در تلاشند تا به کمک موارد جانبي اين تحريکات را طوري کم اثر نمايند که بدن آن را دريافت نکند يا ديرتر به آن جواب دهد. اما راه ديگري نيز وجود دارد. و آنهم اينکه بدن را چنان تحت فشار قرار دهيم تا بالانس بدن به نفع ما تغيير نمايد. درواقع نمي توان چيزي که بدن سالهاست آموخته را براحتي پاک کرد! در نتيجه بايد چيزي قويتر را بروي آن کپي کرد. در اين صورت براحتي مي توان دستور العمل جديدي را به بدن ديکته کرد و آن را جايگزين قبلي کرد. بهترين کار اين است که بدن ببيند در شرايط بحراني قرار گرفته است! مسلماٌ بارها تجربه کرده ايد که زماني که در موقعيتهاي بد و تحت فشار قرار مي گيريد بدن شما مقاومت و قابليت بيشتري از خود نشان ميدهد. در مواردي عملاٌ احساس کرده ايد که قدرتي بالاتر از شرايط معمولي داريد. در مواقعي حتي حس مي کنيد که بدن بيمار شما در لحظه اي که لازم بوده با کيفيت بي جوابي از پس شرايط بحراني که ناگهان براي شما بوقوع پيوسته بر آمده است. از همين اصل مي توان براي درمان انزال زودرس استفاده کرد. يعني قرار دادن بدن تحت فشار شديد توسط انزالهاي پياپي! به زبان ساده تر انزالهاي مداوم تا انزال سوم چهارم..

 • فاکتور اول :

اين راه شديداٌ باعث فشار آمدن به بدن مي گردد . اگر شما ورزش نمي کنيد يا بيماري داريد يا در شرايط لازمه بدني و تواني بسر نمي بريد قبل از هرچيز و قبل از شروع خود را به شرايط ايده آل برسانيد شما بايد بياموزيد که ورزش کردن شما دقيقاٌ در زندگي جنسي شما نقش دارد. بايد خود را عادت دهيد که همچون غذا خوردن و تفريح کردن زماني را براي ورزش کزدن بايد اختصاص بدهيد. در غير اين صورت اگر نمي توانيد يا حالش رو نداريد لطفاٌ همه چيز را فراموش کنيد!

 • فاکتور دوم :

اين راه احتياج دارد که دقيقاٌ بدانيد چه ميزان کالري براي بدن شما لازم است و سريعاٌ (اندکي بيشتر) آن را به بدن برگردانيد در غير اين صورت بشدت شما را از نظر بدني اذيت خواهد کرد و با توجه به فاکتور اول شما در ابتداي راه خواهيد ماند! اينکه کالري از دست رفته ( که ميزان آنهم بالاست ) را به بدن برگردانيد نقش حياتي دارد

شما به‌راحتي در زمان معاشقه تحت تاثير قرار مي گيريد و تمام ذهن شما معطوف به نگهداري از خودتان و محاسبه توانتان مي گردد. اينبار خود را کاملاٌ آزاد بگذاريد و رابطه و معاشقه را با هم داشته باشيد! يعني استفاده از تکنيک طلاي دهانی رابطه جنسی. انزال اول شما خارج از دسترس و کنترل است پس بگذاريد صورت بگيرد. حرکت جنسي 69 بهترين توصيه براي اين مهم است.

 • فاکتور سوم :

زوج شما قطعاٌ بايد در جريان اين مسئله قرار داشته باشد. اگر وي به هر دليلي حاضر به انجام نيست يا شما را تنها مي گذارد که خود تصميم گيرنده و ارضا کننده باشيد شما دچار دردسر خواهيد بود

 • فاکتور چهارم (قابل توجه خانمها ) :

از تحريک آلت به شيوه خود ارضايي در آقايان پرهيز کنيد و صرفاٌ به تحريک دهاني بپردازيد . توجه داشته باشيد که وي تحت درمان است و شما نقش حياتي را در اين زمينه بازي مي کنيد. هرگاه که احساس کرديد وي در حال انزال شدن است ( که البته مرد مي تواند با اشاره به شما اين را تفهيم نمايد ) از تحريک نقاط حساس آلت براي مدتي دست برداريد و به نقاط ديگري مثل بيضه ها بپردازيد . اينگونه تحريک ضمن اينکه مرد را همچنان در وضعيت نگه مي دارد ياعث مي شود که انزال وي نيز به تعويق بيافتد

 • فاکتور پنجم :

زمان : آقايان عزيز بهتر است که ياد بگيرند که قرار نيست هر زمان که آلتشان احساس آمادگي کرد رابطه جنسي براي آنان فراهم و مهيا باشد! قرار نيست که از سر کار خسته و کوفته به خانه بيايد و شب هنگام هوس کنيد که رابطه هم داشته باشيد! صبح هم که بايد برويد سر کار !! اين شيوه ارتباطات براي مردان خود راه ديگري براي تعليم زود انزالي است . خانمها بايد بدانند که اين رابطه زماني که قرار است شکل بگيرد بايد تمام افکارشان را از هر بدبختي يا نگراني يا هر چيز ديگري براي مدتي خالي کنند. بايد بدانند که اين زمان براي آنهاست و به اصطلاح تايم اوت از زندگي نيست! از همه مهمتر اين شيوه به حدي هم زن و هم مرد را خسته خواهد کرد که توان براي فعاليت مازاد را براي آنان نخواهد گذاشت . در نتيجه بايد از اين به بعد شبي را براي شب مورد نظر از قبل مشخص کنند. اين مسئله اين خوبي را دارد که اولاٌ از قبل طرفين آمادگي اين شب را دارند و مي توانند خود را مهيا کنند. ( لباس مهماني بپوشند و خود را تميز کنند و شام عاشقانه اي را در کنار همسر و حتي بچه ها داشته باشند و تغييراتي که مي توان به آن فکر کرد و هر سري با انجام آن تجربه شيرين تري داشت ) از طرف ديگر اين روش نمي گذارد که تنور روابط عاشقانه و جنسي به سمت مکانيکي شدن پيش برود . در روزهاي ديگر معاشقه زمان طبيعي خود را طي خواهد کرد و صرفاٌ معاشقه هاي عاشقانه خواهد بود و نه رابطه ( گرچه اين پروسجر چنان نفسي را از طرفين خواهد گرفت که مطمئناٌ فقط منتظر شب جشن خواهند بود و در طول روزهاي ديگر به بالاتر از معاشقه کشيده نخواهند شد ) . فايده ديگر اين است که در طول روزهاي ديگر مرد و زن هرکدام زمان دارند انرژي از دست رفته را از طريق غذا و ورزش به بدن برگردانند.

مردان در طول تحريک هستند اما آنها نيز در حال تحريک زوحين از طريق دهانی رابطه جنسی هستند و در اين حين مسلماٌ زنها نيز ارگاسم خواهند شد . ارگاسم در بعضي از مردان مي تواند باعث خستگي و يا نياز به خواب گردد ( عدم ورزش و آمادگي بدن دليل عمده اين مورد مي تواند باشد ) مي توان با خوابهاي کوتاه مدت ( نيم يا يک ساعت ) به بدن استراحت لازمه را داد. مي توان با دوش و حمام هاي گرم جنسي (توصيه که ده ها براير اين روش بهتر از روش خواب است! ) کاملاٌ شرايط را به حالت قبل از انزال بکشانند .

 • فاکتور ششم :

در پوزيشنهاي خاصي مردان نمي توانند انزال کاملي داشته باشند (اسمش رو مي زاريم پوزيشن مطلوب ) . هر فردي بايد بداند که در چه حالتي که قرار مي گيرد تمام مايع مني بطور کامل از وي خارج مي گردد ( عموماٌ اين آموزش در طول خود ارضايي شکل مي گيرد و بسته به ف.ت.ي.ش فرد بدن با حالتي راحتتر است ) . با توجه به شيوه فاکتور چهارم مي توان انزال را تا هر زماني که بخواهيد عقب بياندازيد. خوبي اين مسئله اين است که نمام ذخيره و مازاد مني در بدن مرد آماده براي استفاده مي گردد. (سعي کنيد براي انرال اول به اين حالت برسيد ) با استفاده از پوزيشن مطلوب مي توان بدن را کاملاٌ خالي کرد. نتيجه کلي اينکه انزالهاي بعدي زمان طولاني تري را مي گيرد. اما اگر اين اتفاق صورت نگيرد و از پوزيشن مطلوب استفاده نگردد ممکن است باز هم مني در بدن جاري بماند و در انزال بعدي مجدداٌ زمان کمي را نياز دارد.

انزال در مردان به تعداد دفعات زمان بيشتري را نياز دارد و از حجم آن نيز کمتر خواهد شد. براي افرادي که تازه شروع به انجام اين شيوه مي کنند انزالهاي اول و دوم زود بوده انزال سوم مطلوب و انزال چهارم کاملاٌ زمان لازمه را در اختيارتان مي گذارد. بعد از مدتي که بدن به اين شيوه تحت فشار بود شما ديگر به انزالهاي بالا احتياج نداريد و انزال اول رود رس بوده و انزال دوم در کنترل شما خواهد بود (پس ديگر احتياجي به انرالهاي بالا در اين زمان نيست ). در شرايط انتهايي مي توانيد به مراحلي دست پيدا کنيد که انزال اول هم در اختيار شما باشد.

 • فاکتور هفتم :

زنان در اين روش پا به پاي مردان تحت فشار سنگيني هستند. جهاز جنسي آنان قابليت اين همه فشار را ندارد و طبيعتاٌ درناک خواهد شد. براي حل اين مسئله بايد انزالهاي اول و دوم و همچنين ارگاسمهاي زنان صرفاٌ از طريق دهانی رابطه جنسی صورت بپذيرد و تنها انزال سوم به جهازهاي جنسي بپردازد. بعد از اين مرحله تغذيه اي کوچک نوصيه مي شود که خود از تجربه هاي شيرين زندگي خواهد بود. پش از آن استراحتي چند ساعته و در صورت آماده شدن مجدداٌ قبل از برخواستن از رختخواب رابطه فيزيکي ملايمي را صورت دهيد. در مورد انزال اول و دوم که بحثي نيست چون دليل آن تماسهاي فيزيکي جهازها نيست اما براي انزال سوم ( و بعد از آن در صورت توان ) حتماٌ از کاندوم استفاده کنيد.به اين دليل که کاندوم تحريک پذيري آلت را کاهش مي دهد و در آن زمان اين کاهش قابل حس است . در نتيجه به فرد اين امکان را ميدهد که حس کند در حال ايجاد رابطه جنسي است و تحت فشار براي انزال هم نيست. در اين لحظات هم سعي کنيد ديگر به آلت تمرکز نکنيد ( نه اينکه حواس خودتان را پرت کنيد ! ) و ذهن خود را معطوف به همسر و تحريکات وي کنيد . ضمن اينکه رابطه جنسی کلامي و صحبتهاي عاشقانه اين لحظات رابطه شما را شيرينتر خواهد کرد.

استفاده از پروسجر ياد شده بالا ظرف مدت کمي شما را به حالت مطلوب باز خواهد گردانيد. تاکيد مي کنم که اين مهم احتياج به بدني آماده و همچنين رابطه جنسی آرام (در مقاله گذشته توضيح دادم ) دارد . در صورتي که شرايط لازمه را نداريد ابتدا خود را مهيا کنيد. اگر بيماري داريد دست به تجربه اين فشار سنگين نزنيد چون در غير اين صورت بغير از خستگي و فشار به بدن چيزي عايد شما نخواهد شد و حتي ممکن است که آسيب هم ببينيد. پس دوباره ناکيد مي کنم اين راه مثل چاقو مي ماند که هم مي تواند ببرد و هم مي تواند به شما آسيب برساند. اگر شرايطش رو نداريد آن را انجام ندهيد.

پایان مقاله

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#29 | Posted: 20 Jul 2011 15:02
بررسی نقش درمانی داروها در انزال زودرس

هر چند گروهي از افراد از داروهاي گياهي و يا شيميايي براي درمان انزال زودرس استفاده ميكنند، ولي اثر هيچكدام ثابت شده نيست و پروتكل درماني واحدي براي آن وجود ندارد. داروهايي مانند :وياگرا، يوهيمبين و مانند آن تاثيري در انزال نداشته فقط باعث ايجاد نعوظ بهتر آلت به هنگام تحريك جنسي ميشوند. گاهي استفاده از داروي فلوگستين بعلت ايجاد بي حسي در آلت ميتواند مفيد باشد. اثر ويتامين e هم ثابت شده نيست. در طب سنتي و گياهي تجربه هايي براي درمان اين عارضه وجود دارد كه در بعضي افراد خيلي هم مثمر ثمر بوده و باعث بهبودی کامل آنها شده است.

هيچ دارويی توسط اف دی ای يا آژانس نظارت بر مواد غذايی و دارويی آمريکا برای درمان انزال زودرس تاييديه نگرفته البته در کشور های مختلف اين قضيه متفاوت است .

 • خبر: داروهای ضد صرع ممکنه بتونه برای رفع زود انزالی استفاده بشه.
 • راه ديگري که عنوان مي کنند استفاده از داروهاي آرام بخش مي باشد. مسلماٌ نتيجه و نظري که بروي آن خواهد بود چيز جالب توجه اي نخواهد بود. از طرف ديگر اين داروها بعد از مدتي تاثير خود را بروي بدن از دست خواهند داد و ديگر بدن نسبت به آنان واکنشي را نشان نخواهد داد.

ش - تهران : من دچار زودانزالي هستم. شنيده‌ام كه داروهاي فشار خون باعث به تاخير انداختن انزال مي‌شوند. آيا مصرف آنها براي من هم مفيد است؟‌

اگر چه مصرف داروهاي كاهنده فشار خون مي‌توانند اثري كه گفتيد، به همراه داشته باشند، اما مصرف آنها براي درمان زودانزالي رابه شما توصيه نمي‌كنيم. براي درمان اين حالت روش‌هاي خاص خود وجود دارد كه متشكل است از روش‌هاي روان درماني و روش‌هاي دارويي. معمولا در بسياري از موارد سعي مي‌شود كه از روش‌هاي بدون دارو و مبتني بر تعليمات روانشناختي براي بيماران استفاده شود. در بسياري از موارد با آموزش روش‌هاي صحيح روابط جنسي، مشكلات بيماران برطرف مي‌شود. اما در صورت عدم موفقيت اين روش‌ها از اقدامات دارويي استفاده مي‌شود. داروهاي مختلفي هم براي اين منظور وجود دارد. به همين دليل ابتدا توصيه مي‌كنيم كه به يك متخصص روانپزشكي مراجعه كنيد و يا در ميان گذاشتن مشكل خود، راه‌هاي اصولي درمان را آموزش ببينيد سپس در صورت نياز، روانپزشك دارو نيز براي شما تجويز خواهد نمود.
     
#30 | Posted: 4 Aug 2011 04:41
غذاهای مفید برای تقویت قوای جنسی مردان

در کنار غذاهای اصلی ، مواد غذایی زیر می‌توانند تاثیر زیادی بر افزایش قوای جنسی در مردان داشته باشند.مهمترین عامل در فعالیت جنسی مردان قدرت و مدت ماندگاری نعوذ است . برای این منظور سلامت سیستم جریان خون الزامی است بنابراین پیشگیری از بیماریهای موثر بر رگها از جمله دیابت و چربی خون بالا ضروری است. پس تا می‌توانید از انواع میوه ، سبزیجات ، حبوبات و پروتئینهای ساده مصرف کنید .

آب انار :

بر اساس پژوهشهای انجام شده ، میزان اختلال نعوذ در مردان بدنبال مصرف آب انار به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است . برای رسیدن به میزان مطلوب ، باید روزانه یک لیوان آب انار طبیعی نوشید . این نوشیدنی در فصل پاییز براحتی در دسترس است اما در دیگر فصلها می‌توان از رب انار استفاده کرد. شربتی با غلظت دلخواه از رب انار تهیه کنید و روزانه یک لیوان از آن را بنوشید . هرگز از آب انار غافل نشوید .

سالاد میگو :

میگو سرشار از عنصر روی است و سبزیجات برگ پهن مثل کاهو مقدار زیادی اسید فولیک دارند. گوجه فرنگی و لیمو ترش با مقادیر بالای ویتامین ث و روغن زیتون با ویتامین ای مکمل مناسبی برای این سالاد هستند. این سالاد با رساندن مواد لازم قدرت اسپرم سازی را افزایش می‌دهد. از همین جا به آقایان توصیه می‌کنم خسیس بازی را کنار بگذارند و با مصرف حداقل هفته‌ای یکبار از این سالاد هم قوای جنسی خود را تقویت کنند و هم بقیه اعضای خانواده را با این دسر خوشمزه به شعف آورند .

سوپ جو :

جو باعث افزایش هورمون تستوسترون در مردان می‌شود . اشتباه نکنید ؛ این افزایش هورمون در مردان اتفاق می‌افتد و در خانمها هیچگونه تاثیر هورمونی ندارد. هورمون تستوسترون برای افزایش میل جنسی لازم است . این سوپ اگر با برخی سبزیجات معطر بخصوص نعنا و ترخون تهیه شده باشد بسیار مقوی‌تر خواهد شد .

اسفناج :

آیا کارتون ملوان زبل را دیده‌اید؟ در مردان می‌توان چنین اثری را ( البته کمی خفیف‌تر ) دید . این سبزی سرشار از منیزیوم است که باعث گشاد شدن رگهای خونی می‌شود. به این ترتیب جریان خون اندام تناسلی قدرت لازم برای نعوذ را تامین می‌کند .

لیمو ترش :

این میوه خوش عطر و طعم ، با تامین ویتامین ث کافی ، تاثیر بسزایی بر تولید و تحرک سلولهای اسپرم دارد. به این ترتیب کیسه منی در مدت زمان کوتاهتری پر شده و میل جنسی را افزایش می‌دهد .

زغال اخته :

این میوه ترش و خوشمزه دارای فیبرهایی است که مانع از جذب کلسترول در دستگاه گوارش می‌شود . در نتیجه احتمال رسوب این چربی در رگها کاهش می‌یابد و کمک موثری بر افزایش جریان خون خواهد بود . علاوه بر این اثر طولانی مدت ، تاثیر کوتاه مدتی بر جریان خون دارد که بعضی از متخصصین تغذیه از آن بعنوان ویاگرای طبیعی نام برده‌اند .

عسل :

رسیدیم به یکی از شگفتیهای طبیعت . ماده‌ای که حاصل فرایندی ساده بر روی شهد گلها در بدن زنبور عسل است . انسان با وجود پیشرفت غیر قابل انکار تکنولوژی هنوز نتوانسته است عسل مصنوعی بسازد. عسل با داشتن انواع ویتامینهای گروه ب می‌تواند در تولید هورمون تستوسترون موثر باشد. پژوهشها نشان داده‌اند که ماده‌ای حاوی عنصر بور در عسل وجود دارد که جریان خون و میل جنسی را در مردان افزایش می‌دهد .

من عاشق سینه بزرگم
     
صفحه  صفحه 3 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / موثرترين راه برای تقويت تخم ها و كمر بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites