تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Sexology - سکسولوژی

موثرترين راه برای تقويت تخم ها و كمر

صفحه  صفحه 5 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین »  
#41 | Posted: 15 Oct 2011 23:48
عوامل افزايش دهنده نيروي جنسي
ويتامين A :

ويتامين A از ويتامين هاي محلول در چربي است که نقشي اساسي را در توليد مثل ايفا مي کند. اين ويتامين در هويج، کلم، شلغم، اسفناج، بروکلي، کاهو، فلفل قرمز و انبه يافت مي شود.

ويتامين هاي گروه B :

از ويتامين هاي گروه B، تيامين(B1)، ريبوفلاوين (B2) و نياسين (B3) بسيار حايز اهميت مي باشند. البته ويتامين هاي B5، B6، B12 نيز براي کاهش استرس و تنظيم مقدار هورمون هاي بدن لازم هستند.ويتامين B3 (نياسين) باعث اتساع عروق شده و گردش خون را بهبود مي بخشد. اين ويتامين همچنين باعث ساخته شدن هورمون هاي جنسي مي شود. مصرف نياسين نيم ساعت قبل از فعاليت جنسي، هيجان جنسي را افزايش مي دهد.

ويتامين B6 از افزايش ميزان پرولاکتين که خود باعث کاهش ميل جنسي مي شود، جلوگيري مي کند. همچنين باعث افزايش باروري در زنان مي گردد. ويتامين B12 در مرداني که اسپرم کافي ندارند، موثر است.منابع سرشار از ويتامين هاي گروه B عبارت اند از نان و غلات سبوس دار، تخم مرغ، حبوبات (نخود و لوبيا و..)، محصولات سويا، ماهي سالمون و ديگر ماهي هاي آزاد، آجيل، بروکلي، گوشت کم چرب و موز.

موز داراي آنزيم بروملين (Bromelain) است که در افزايش ميل جنسي مردان موثر است. همچنين سرشار از پتاسيم و ويتامين هاي گروه B مي باشد.بايد توجه داشت که مصرف نوشيدني هاي الکلي باعث از بين رفتن ويتامين هاي گروه B مي شوند.

ويتامين C :

ويتامين C جهت عملکرد سالم غدد جنسي لازم است. همچنين اسپرم ها را در برابر اثر راديکال هاي آزاد که باعث چسبيدن و عدم تحرک آن ها مي شود، محافظت مي کند.ويتامين C احتمال بارور شدن تخمک توسط اسپرم را افزايش مي دهد. منابع سرشار از اين ويتامين انواع مرکبات، توت فرنگي، کيوي، هلو، انبه، گوجه فرنگي و سبزيجات برگ سبز مي باشد.

ويتامين E :

ويتامين E به توليد هورمون هاي جنسي کمک کرده و گردش آن ها را بهتر مي کند. همچنين اکسيژن لازم براي اندام هاي تناسلي را فراهم مي کند و باعث بهبود استقامت جنسي و رسيدن به ارگاسم (اوج لذت جنسي) مي شود. اين ويتامين در لقاح سلول تخم موثر است. ويتامين E در مغزها، حبوبات، غلات سبوس دار، ميوه ها و سبزيجات يافت مي شود.

روي :

روي از آنتي اکسيدان هايي است که باعث عملکرد صحيح غده فوق کليه مي شود. روي براي توليد هورمون تستوسترون (مردانه) و افزايش تعداد اسپرم لازم است. همچنين باعث افزايش استقامت جنسي مي شود و احساس خستگي را از بين مي برد. در ضمن اسپرم را در برابر باکتري هاي واژن محافظت مي کند. مقدار مورد نياز روي، 40 ميلي گرم در روز مي باشد. روي در تخمه کدو تنبل، تخمه گل آفتابگردان، سير و اسفناج يافت مي شود.

منيزيم :

منيزيم استقامت ماهيچه ها را افزايش مي دهد و باعث افزايش تمدد اعصاب (Relaxation) مي گردد. همچنين باعث فعال شدن آنزيم هاي لازم براي متابوليسم کربوهيدرات ها و پروتئين ها مي شود. کمبود منيزيم باعث کاهش اکسيژن رساني به بافت هاي ماهيچه اي مي شود. منابع غني از منيزيم آجيل و غلات سبوس دار مي باشند.

اسيدهاي چرب ضروري :

اسيدهاي چرب ضروري در توليد هورمون هاي جنسي نقش دارند و همچنين به ذخيره ي ويتامين هاي محلول در چربي مثل D ،E و K کمک کرده و فرد را از نظر جنسي فعال نگه مي دارند. اسيدهاي چرب ضروري در ماهي ها، دانه کتان، کنجد، بادام، جوانه گندم و کدو تنبل به وفور يافت مي شود.

دي هيدرو اپي آندوسترون :

DHEA) Dihydroepiandostron)، هورموني است که توسط غدد فوق کليوي ترشح مي شود. محققان معتقدند DHEA به تقويت سيستم ايمني بدن کمک مي کند و باعث کاهش استرس و بهبود خلق و خو مي گردد. DHEA را نمي توان از طريق مواد غذايي تامين کرد و بايد مکمل هاي DHEA مصرف شود. اين مکمل به عنوان افروديت (داروي موثر بر ميل جنسي) مصرف مي شود و داراي عوارض جانبي است. پس توصيه مي گردد تجويرآن توسط پزشک صورت گيرد. البته هيچ دليلي بر اثبات اينکه اين مکمل ها موثر واقع مي شوند، وجود ندارد، ولي بسياري از مردم معتقدند که اين ترکيبات، موثر هستند. آثار سوء اين مکمل ها عبارتند از: سردرد، اختلال بينايي و حتي نابينايي و اختلالات جنسي دراز مدت.

اسيد فوليک :

اسيد فوليک از ايجاد نقايص مادرزادي جلوگيري مي کند و باروري را بهبود مي بخشد. همچنين باعث افزايش تعداد اسپرم مي شود. فقدان هيستامين در بدن با اختلالات جنسي مرتبط است و اسيد فوليک در توليد هيستامين نقش موثري دارد. اسيد فوليک در سبزيجات برگ سبز، نان سبوس دار، مغزها، جوانه ها، پرتقال، گريپ فروت، جگر، دل و قلوه، ماکيان و حبوبات يافت مي شود.

سلنيوم :

سلنيوم آنتي اکسيداني است که بدن را در برابر اثر راديکال هاي آزاد محافظت مي کند. همچنين در کاهش نقايص مادرزادي و افزايش تعداد اسپرم در مردان موثر مي باشد. سلنيوم در گوشت قرمز، ماهي تن، ماکاروني و نان سبوس دار يافت مي شود.

ورزش :

ورزش باعث مي شود که گردش هورمون ها در بدن به راحتي انجام گيرد. افرادي که ورزش مي کنند، انرژي بيشتري داشته و در نتيجه از نظر جنسي فعال تر هستند.به طور خلاصه مي توان گفت که براي افزايش توانايي جنسي بايد تغذيه سالم داشته باشيد، در صورت نياز از مکمل ها استفاده نموده و ورزش کنيد.

دکتر پريسا مير شجاعي - پزشک تغذيه

من
خواب
دیده ام
که تو
تعبیر می شوی
     
#42 | Posted: 11 Nov 2011 21:46
Farzadjoj:
منم انزال زودرس دارم .....موقع سكس سریع آبم میاد حتی شاید بعضی وقت ها 1 دقیقه هم طول نمیكشه ولی برای بار دوم حداقل 20 دقیقه زنم رو میكنم.یه راه حل درست حسابی براش وجود نداره ؟
البته بجز كاندوم و اسپری تاخیری!...

انزال زود رس و راه های درمان آن


این روزها عده زیادی از مردان به کلینیک سلامت خانواده و ناتوانی جنسی مراجعه می‌کنند تا درباره یکی از مشکلات خود در زمینه ارتباط زناشویی با همسرشان یعنی زود انزالی مشاوره کنند. موضوع به این سادگی نیست چون با ایجاد افسردگی و اضطراب در زوجین، موجب اختلال در سلامت روان و رفتار آنان و در برخی موارد پرخاشگری هر دو نفر می‌شود.

ابتلا به عارضه زود انزالی منجر به بروز اختلالات روان مانند اضطراب، افسردگی و سردی روابط زوجین می‌شود و بر روان آنان تاثیر می‌گذارد و به همین علت، بسیار مهم است که درباره عارضه زود انزالی بیشتر بدانیم و به موقع به مشاور مراجعه کنیم.


انزال زود رس به چه معناست ؟

از نظر علم روانشناسی : انزالی که بر خلاف میل شخص و بدون کنترل او انجام میگرد را انزال زود رس گویند که بر طبق آن فرد از زمان انزال و کیفیت رابطه ناراضی است و این نارضایتی میتواند یک طرفه یا دو طرفه باشد ، به طوریکه حتی اگر شریک جنسی فرد از زمان انزال ناراضی باشد ، انزال را زود رس گویند . ( مثلا اگر مرد در ۸ دقیقه ارضاء میشود و زن در ۱۰ دقیقه ، انزال را زود رس گویند اما اگر مرد در ۲۰ دقیقه ارضاء شود و زن در ۱۰ دقیقه ، مورد را مربوط به انزال زود رس نمیدانند )

از نظر علم پزشکی : انزال کمتر از دو دقیقه که بدون کنترل شخص انجام گیرد را انزال زود رس گویند .


دلایل ایجاد انزال زود رس در مردان :

  • عوامل روانی بازدارنده ( عواملی مانند اضطراب در حین سکس ، احساس گناه یا افسرده گی میتوانند موجب انزال زود رس شوند )
  • فاصله زیاد بین روابط جنسی ( وقتی که احساسات جنسی بین زوجین متراکم میشود ، معمولا کنترل یک باره آنها سخت میشود و منجر به انزال زود رس میشود ! )
  • تجربه جنسی کم ( بیشتر افراد در اوایل زندگی زناشویی دچار این مشکل میشوند و به مرور زمان با تجربه بیشتر مشکلشان رفع میگردد )
  • عوامل پزشکی بازدارنده ( عواملی نظیر آسیب جسمی ، تداخلات دارویی در هنگام درمان بعضی بیماری ها و مشکلات هورمونی از جمله عوامل پزشکی هستند که منجر به انزال زود رس میشود )

روش های درمان انزال زودرس :

درمان های موضعی : استفاده از کرم های بیحس کننده مانند ژل لیدوکایین ۲% و اسپری های بیحس کننده میتواند در بهبود انزال زود رس موثر باشد . ( ژل ۲% لیدوکایین + کرم پریلو کابین ۲.۵% + کشیدن کاندوم بر روی آلت تناسلی باعث افزایش زمان انزال میشود و استفاده از اسپری های بی حس کننده به دلیل ایجاد حالت تکرر بعد از مصرف زیاد توصیه نمیشود )

درمان های دارویی : دارو های مهار کننده بازجذب سرتونین و ضد افسرده گی در درمان انزال زود رس موثر اند ، بر فرض مثال میتوان به داروهای خانواده اس اس آر آی ، اشاره کرد که شامل داپوکستین ، فلوکستین ، پاروکستین و سرتالین میباشند و همچنین گه گاه داروی ویاگرا را توصیه میکنند . ( درمان های دارویی را در مراحل حاد بیماری که بیماری از فاز پزشکی وارد فاز روانی شدید شده و موجبات مشکلات عدیده در روابط فرد شده است ، تجویز میشوند و استفاده بدون نظر پزشک از این داروها به دلایل ماهیت های اعتیاد آور و شرطی کننده و گه گاه تکرر جنسی و همچنین آمار بالای خودکشی در اثر استفاده از داروهای ضد افسرده گی ، توصیه نمیشود ، لذا در صورت تمایل به استفاده از این روش حتما قبلا با یک متخصص سایکوتراپ یا روانکاو مشورت کنید )

درمان های رفتاری : این نوع درمان ها از موثر ترین و سالم و بدون عارضه ترین نوع درمانها میباشند و بر طبق آنها فرد به جای استفاده از دارو یا مواد مصنوعی با استفاده از روش های آموزشی رفتاری ، سعی میکند که رفتار و احساسات جنسی خود را کنترل کند ( در بیشتر مواقع این روشها اولین پیشنهاد برای درمان میباشند ) ، این روشها به هفت بخش تقسیم میشوند که شامل :

تکنیک ماستر و جانسون:این روش شامل یادگیری ، تشخیص و کنترل احساسات و رفتارهایی است که منجر میشود فرد به اوج نقطه لذت جنسی برسد و انزال صورت گیرد ، این روش نیاز به اراده و تمرین زیاد دارد ، اما از جمله موثرترین روشهای درمانی است که تاکنون برای درمان انزال زود رس شناخته شده است ، بر طبق آن فرد در ابتدا توسط خود یا شریک جنسی اش ، تحریک میشود و هر بار که به نزدیکی نقطه اوج لذت جنسی میرسند ، عمل تحریک را متوقف و بعد از چند لحظه که احساسات فروکش کرد ، دوباره اقدام مینمایند ، بعد از چند روز تمرین اولیه ، سکس به روشی که مرد در زیر و زن در بالا قرار میگیرد عمل تکرار میشود به این صورت که مرد در زمان نزدیک شدن به اوج نقطه جنسی با آگاه کردن زن که در اینجا کنترل عملیات جنسی را در دست گرفته ، او را باخبر میسازد تا رابطه را کنترل کند ، بر طبق این روش که از جمله بهترین روشهای درمانی است ، فرد بعد از چندین هفته تمرین و ممارست ، به مرحله ای میرسد که کنترل رابطه جنسی برایش شرطی میشود و میتواند با کنترل احساسات سکسی خود ، هم زمان رابطه جنسی اش را زیاد کند و هم شریک جنسی اش را ارضاء کند . ( کلیه اصول این روش بر پایه تحریک و توقف قبل از نقطه اوج لذت جنسی میباشد ، لذا از جمله بهترین روشها برای افزایش مهارت جنسی محسوب میشود )

تکنیک فشار : بر طبق این روش با فشار دادن انتها یا سر آلت تناسلی قبل از انزال ، از انزال جلوگیری میشود که دلیل جلوگیری کردن آن این است که با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط کم میشود و درنتیجه نعوظ یا ارکیسون کم میشود و انزال دیر انجام می پزیرد .

خود ارضائی قبل از انجام سکس : این روش به دلیل منحرف کردن سکس توسط استمناء های غیر طبیعی خیلی توصیه نمیشود.

پوزیشن خوب هنگام مقاربت : روش های معمول ( مرد در بالا ) کمک خیلی زیادی به درمان انزال زود رس نمیکند ، برای درمان میبایست از روشهای جنسی که در آن مرد به پشت خوابیده و زن در رو عملیات جنسی را با فعالیت زیاد کنترل میکند از جمله بهترین روشها برای درمان میباشند .

تعدد مقاربت : زیاد کردن تعداد سکس در طول هفته و روز میتواند به در مان زود انزالی کند به طوریکه اگر هفته ای دو بار سکس دارید و آن را تبدیل به هفته ای ۴ الی ۶ بار برسانید ، بعد از چند هفته مشکل زود انزالیتان تا حدودی رفع میشود .

اورال سکس : سکس دهانی قبل از مقاربت میتواند کمک زیادی به آرام شدن آلت مردانه در هنگام سکس شود و به درمان زود انزالی کمک کند .

استفاده از کاندوم : استفاده از کاندوم و بخصوص از نوع بیحس کننده آن که در بازار به فروانی موجود است ، میتوان به دلیل کمتر کردن میزان تماس آلت جنسی مردانه ، باعث رفع زود انزالی شود .

درمان های روانی – عاطفی : یکی از بهترین ها و موثرترین روشها برای رفع انزال زود رس و افزایش لذت در روابط زناشویی ، جایگزینی عشق بازی در رابطه جنسی است ، بدیهی است که در زمانیکه عشق بازی در رابطه جنسی برقرار باشد و دو طرف در حال عشق بازی بایکدیگر اند ، دیگر زود انزالی معنی خود را از دست میدهد ! کارهایی مثل نوازش ، تحریک کلامی و بدنی زن قبل از دخول و کارهایی مانند توجه و دادن احساس قدرت به مرد در رابطه،میتوانند به این مهم کمک کنند . ( به طور خلاصه اگر زن و مرد در هنگام سکس مشغول عشق بازی باشند به دلیل اینکه رضایت جنسی هر دو طرف ایجاد میشود ، زود انزالی به طور کلی برطرف میشود )

درمان های سنتی و گیاهی : دمکرده گل شقایق و دارچین و همچنین سیاه دانه و بخته سنجد در روغن زیتون باعث دیر انزالی یا به اصطلاح سفتی کمر میشود ، همچنین مالیدن حنا هم در بعضی از متون قدیمی آمده شده ( صحت علمی روشهای فوق تایید نشده و بیشتر تجربی اند ! تا علمی ! )


جمع بندی و نتیجه گیری :

زود انزالی در اصل مشکل یا بیماری محسوب نمیشود و میتوان گفت که این وسواس فکری افراد و اضطراب آنها از داشتن یک رابطه با کیفیت است که منجر بروز این امر میشود ، لذا کاهش اضطراب و حفظ آرامش در کنار کنترل بدن و احساسات با تمرین بیشتر بهترین راه کار برای پیشگیری و درمان این مشکل اند و از همه بهتر و مهمتر اضافه کردن عشق بازی به رابطه جنسی است که اگر با حرکاتی چون نوازش + تحریک سینه ، لاله گوش و کلیتوریس ( چوچوله ) + استفاده از کلمات عاشقانه در هنگام سکس ، همراه شوند دیگر معنایی به عنوان زود انزالی و عدم رضایت جنسی بین زوجین معنی پیدا نمیکند .

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
#43 | Posted: 13 Nov 2011 02:34
من همه راهی رو انتخاب کردم غیر ازاین که میگم جواب نداد .

اسپری لیدوکائین را 45 دقیقه قبل از سکس به سر التتان تاکید فقط سر آلتتان بمالید بعد از 15 دقیقه دوباره تکرارکنید . قبل از روی کار رفتن هم دوباره این کارو انجام بدید ((((فقط سر التتان)))) لیدوکائین به مدت 15 دقیقه ای دوام دارد بعد از خنثی شدن لیدو دیگه اختیار دست خودتون است . اونوقت باید انقدر تمرکز کنی که بیاد . من که سکس داشتم اینجوری هم خودم عالی حال میکنم و هم طرفم بسیار بهش خوش میگذره هر وقت هم که دلش خواست میتونم ابمو بیارم .

نکته : در روز سعی کنید دو سه بار و هر باری 100 دفعه بدون اینکه به آلتتون دست بزنید بگیریدو ول کنید )مثل آخر ادرار که دوسه بار میگیرد تا تمامی ادرار خالی بشه قبل از دست کشیدن ) سعی کنید قبل از ارزا شدن یا اینکه خود ارزایی محکم آلتتون را بگیرید تا آبتون نیاد آین کار باعث مقاوم شدم مایچه های دستگاه انزالی میشه که خیلی تاثیر داره.

  • عوامل دیگه از جمله اعصاب راحت.
  • حال کردن زیاد و مالوندن به همدیگه قبل ار کردن.
  • ترس نداشتن باعث انزال دیر رس میشه چون زود انزالی دستورش از مغز گرفته میشه وحالات روانی خیلی تاثیر داره.

meysam007:
سلام

(من 22 سالمه قدم هم 183 وزنم 100 كیلو و كم خونی فقر آهن یا همون تالاسمی مینور دارم )چند تا مشكل دارم :

1-كیرم موقعی كه راست میشه خیلی سفت نمیشه مثلا كیر دوستام مثل استخون میشه اما مال من وقتی راست میشه زیاد فشار بیارم خم میشه این مشكل رفع میشه برم دكتر؟ به كم خونیم ربط نداره؟

2-این پیش آب منو بی چاره كرده تا یه دخترو بغل می كنم یا میمالم دختره رو (همون از رو لباس ها )شرت خیس میشه هیچ میزنه شلوار لی رو هم خیس می كنه اندازه یه نلبكی منم دیگه روم نمیشه راه برم با اون اوضاع - به دوستم نشون دادم گفت این پیش آبه یا كامل آبت اومده ؟ گفتم پیش آب تعجب كرد گفت تو مشكل داری چی كار كنم این پیش آب نیاد؟ یا اینقدر زیاد نیاد؟

حالا من چند بار سكس كامل داشتم ها نگید چون كوس ندیدی این طوری هستی،تو سكس هم بی چاره كرده همش پیش آب میاد می گم الان طرف حامله میشه كاندوم هم حال نمیده.

همه مشکلاتت بر میگرده به وزن زیادت و کم خونیت پیش اب که میاد با این هیکلت طبیعیست ولی راجه به مسعله قبل حتما به پزشک مراجعه کن.

meysam007:
قبل خدمت 80 كیلو بودم باز همین بود اما به كم خونیم فكر كنم ربط داره به حر حال ممنون از جوابتiranian2health:
توصیه دکتر کیانی متخصص اورولوژی = مصرف صبح و شب سیتالوپرام ۴۰ میلی به مدت ۳ ماه


باتو بودن نتوانم بي تو بودن هم نتوانم
     
#44 | Posted: 29 Dec 2011 05:09
khaar:
یه سوال: تاثیر قرص ترامادول بر سکس چیه کمک می کنه دیر انزال بشیم؟

دوست عزیز این ترامادول خودش یه نوع ماده مخدر حساب میشه،خیلی خیلی عوارض های شدید داره و به شدت اعتیاد آور هست،به هیچ وجه توصیه نمیشه....

Shayan59:
سلام،خواهشا یکی جوابه منو بده،من حدود ۲۰ روزی میشه که خودارضایی رو ترک کردم.اما امشب داشتم تمرينات كيگل میکردم،ماساژ میدادم و سعی میکردم خودمو کنترل کنم تا ارضا نشم.

موفقم بودم،اما یه دفعه بعد از درست ۲۵ دقیقه احساس کردم دیگه کنترلمو از دست دادم و ارصا شدم،به حدی منی خارج شد از التم که دو تا دستام پره اب شد،تا حالا انطوری ارضا نشدم،الان خیلی اعصابم خورده که چرا زحمت ۲۰ روزه رو هدر دادم،اخه بچه ها میدونن واسه کسی که خودارضایی میکرد هفته ای ۱۰ دفعه ۲۰ روز خیلیه.

الان میخوام بدونم مشکلی واسم پیش اومده ؟ یا کنترل ندارم ؟ یا در غیر اینصورت راه دیگری نیست واسه درمان زود انزالی ؟؟؟؟؟؟ خواهشا کمکم کنییییید

سلام دوست عزیز،مشکلی پیش نیومده که!!! شما که قرار نیست آبتو تو خودت ۳ سال زندانی کنی

همون ۲۰ روز هم خیلی زیاده!!! ارضا شدن نیاز طبیعی بدن هست! بعدهم بعد از۲۵ دقیقه ارضا شدن به هیچ وجه تو دسته زودانزالی نمی گنجه ها

موفق باشید
     
#45 | Posted: 14 Jul 2012 19:50
اگه زود ارضا میشین ناراحت نشین بعضیا فکرمیکنن اگردیر ارضا بشن خیلی بهتره اما وقتی داروهای تاخیری میبرن روز بعد متوجه میشدن که احساس ضعف شدیدی دارن و نمیتونن کاراشونو درست انجام بدن! اول از همه چیز باید خودتو بشناسین (منظورم درون بدنته).

اگه میتونستی تحمل کنی اون وقت دنبال راه حل اون باش اگه هم تحمل نمیکردی اول خودتو قوی کن بعد اقدام به درمان زود انزالی کن.

اسپری ژل کاندوم و قرصهای زیادی هستن اما خواهشا اصلیشوبخرین و هرچی دم دستتون اومد نخرین مهمتر ازاون بیشتر از ۱ بار از ۱چیز استفاده کنید و کمی صبر داشته باشین نه اینکه تا دیدین شب جواب ندادفردا ۱ چیز دیگه خرین فرداش هم بازیه چیز دیگه اینطوری بدنتو داغون میکنی.

۱ راه بسیار زیبا وجود داره که در اکثرموارد زن و مرد رو بیشتر بهم نزدیک کرده و تازه به مرد اعتماد به نفس و ارامش هم میده اینه که...اقاهه خیلی مظلوم و گرفته و غمناک سرشو رو سینه زن بذاره(هرجا که بدونه بیشتر تاثیر داره)به زنش اروم و با مکثهای پی در پی موضوعو بگه و بگه که چقدر ناراحته اون وقت همه چیزو بسپار دست زنه دیگه اگه زن یا دوست دخترت ادم بودو درکت کرد میره از زیرسنگم شده واست راه حل میاره البته من خیلی خلاصه کردم ها اگه هم از اون اشغالا بود که فقط کردن میخواست و درکت نکردو نق نق کرد بزن در کونش بش بگو برو گمشو میرم سراغ ادمش اگه هم ادم بود اما راهی بلد نبودو نمیتونست یادبگیره مطمئن باش دلش نمیاد به خاطر این موضوع دلتو بشکنه اون وقت خودت دست به کار شو(اینم یه راه واسه شناخت طرف!!!)باور کنید سکس بیشتر از التها و زمانش به احساسات بنده!باور نمیکنید امتحان کنید.

خانمای گل اگه میخوان بشون راه حل بدم طوری که تا صبح مرد در کنارش بالذت حال کنه بم پیام خصوصی بدم اگه هم از بین برادران کسی نیاز به صحبت بیشتر در این مورد داره پیام بده
     
#46 | Posted: 21 Feb 2013 23:34
اگه 2 سال جق نزنید هم کمرتون سفت میشه؛هم آبتون غلیظ تر و زیاد میشه! موقع سکس هم زود انزال نمیشید

gayerfan:
اصلا اینجوری نیست،من تقریبا هفته ای ۳-۴ بار جق میزنم،هم آبم غلظ و سفته،هم دیر آبم میاد،ربطی به جق زدن نداره،مربوط میشه به خورد و خوراک

تو الان چند وقته جق میزنی؟ از کی شروع کردی؟ اگه آبت دیر میاد و آبت غلیظ است شاید مال این باشه که تازه کار هستی و تازه جقی شدی اگه 4؛5 سال مداوم جق بزنی این مشکلات برات پیش میاد.

nz2013:
يك راه علمي بدهيد !

از کرم گیاهی کینگ سایز پاور استفاده کنید؛ تمام مشکلات جنسی شما آقایان حل خواهد شد؛ هم سایز کیرتون افزایش پیدا میکنه؛هم تخم هاتون و بدنه کیرتون سفت میشه و زود انزالی رو درمان میکنه (حجم دهنده*تقویت کننده*افزایش میل جنسی*تاخیری)

Signature
     
#47 | Posted: 23 Feb 2013 03:24
تقریبا اکثر آقایان این مشکل و دارن،البته مشکل که نمیشه گفت،هر چه رابطه عشق بازی طولانی تر بشه انزال زودتر انجام میشه،به قول معروف نباید تخته گاز رفت باید بینش به مسایل دیگری هم پرداخت.

marjan1369:
اگه 2 سال جق نزنید هم کمرتون سفت میشه؛هم آبتون غلیظ تر و زیاد میشه! موقع سکس هم زود انزال نمیشید

من که جقی نبودم ولی دچار مشکل زود انزالی هستم،باید حتما دوبار سکس کنم تا ارضا بشم،به نظرت برای دیر انزالی چکار کنم ؟

زندگي دفتري از خاطر هاست . يك نفر در شب كم ، يك نفر در دل خاك ، يك نفر همدم خوشبختي هاست ، يك نفر همسفر سختي هاست ، چشم تا باز كنيم عمرمان ميگذرد ما همه همسفريم . . . . .
     
#48 | Posted: 27 May 2013 20:24
tabrizsexyman:
با سلام من مدت تقریبا ه ۱۰ سال خود ارضایی دارم . بعضی وفتا خواستم ترکش کنم و از دو روز تا سی روز هم ترکش کردم ولی دوباره تکرارش کردم . بعضی وقت ها هم روزی ۲ بار هم خودارضایی داشتم . با دختر جماعت هم تا حالا ارتباط صمیمی نداشتم ( دوست دختر ) در حد درس و دانشگاه فقط . الان ۲۶ سالمه سوال اولم اینه که بعد از ترک کامل خود ارضایی چند روز بعد از آخرین خود ارضایی مشکل زود انزالی آیا حل میشه اگه حل میشه ۱ ماه یا ۲ ماه زمان تقریبی ؟ و سوال دوم من اینکه قبلا نعوظ های من خیلی سفت بود ولی الان اون سفتی سابق رو نداره آیا مشکل نعوظ هم با ترک کامل خودارضایی حل میشه اگه آره زمان رفع این مشکل تقریبی چقدره ؟ سوال سوم من اینکه خود ارضایی اگه در ۵ یا ۶ روز یکبار فقط انجام بشه عوارض زود انزالی و نعوظ ناقص باز هم ادامه داره ؟

دوست عزیزم خود ارضایی از نظر پزشکی اون مشکلاتی رو که شما تصور می کنید نداره. البته بهتره که به هفته ای سه بار محدود بشه. یعنی یه قانون نانوشته ای برای خودتون بذارید که مثلا هر دو روز یکبار این کار رو انجام بدید. انزال زود رس اگر دارید با استفاده از تمرینات کگل و روش های خاصی از قبیل تمرکز قابل حله هستش. این که نعوذ کامل هم بهتون دست نمیده احتمالا از استرس بالای شما هستش یا اینکه تعداد خود ارضایی تون خیلی زیاده. در مورد خود ارضایی این رو هم بگم بنا به تحقیقاتی که شده کسانی که خود ارضایی دارند)وقتی با کسی رابطه ندارن( در آیندهاحتمال اینکه دار سرطان پروستات بشن کمتر هستش.

lootidatnet:
سلام دوستان
می خواستم بدونم اکه یه مرد خیلی تحریک بشه ولی نزاره ابش بیاد برا بدنش ضرر داره یا اینکه یه جورایی مفید هم هست برای افزایش استقامت در سکس
ایا اگه با هر تحریک خودمونو خالی کنیم دچار زودانزالی نمیشیم
یا اینکه اصلا کاری کنیم که تحریک نشیم زود به زود
ممنون میشم جواب بدین

در صورتی که با دستتون جلوی انزال رو بگیرید تبعات بالایی داره از جمله احتمال آسیب به کانال دفران یا سایر کانال ها. اما اگر یکی دو لحضه قبل از ارگاسم عمل جنسی رو متوقف کنید تا انزال نکنید این مشکلی که نداره یکی از روش های درمان مشکل زود انزالی هم هست.
     
#49 | Posted: 23 Jun 2013 19:01
با سلام خئمت دوستان من ۲۷ سالمه یه مشاوره ازتون میخواستم خواهشا بهم کمک کنید من بدجوری بهم ریختم واعصابم داغونه.راستش امروز بعد از ۴سال یه جنده خیلی داف اوردیم بادوستم که بکنیم ولی من اصلا کیرم راست نشد و با وجود اینکه قرص ویاگرا ۱۵ دقیقه قبلش خورده بودم اما کیرم بار اول نیم خیز بود وتا اومدم بکنم تو ابم اومد ودیگه راست نشد.هرکاری کردم نشد که نشد قبلشم استرس داشتم بعد که زنه اومد بدتر شد البته ۱ساعت ققبل از این ماجرا خود ارضایی کرده بودم .من خودارضایی زیاد میکنم ولی باشگاه میرم و کراتین هم مصرف کردم ولی الان ۱ماهه نه باشگاه رفتم نه کراتین خوردم.خیلی داغونم میخواستم ببینم چرا این مشگل برای من پیش اومد واصلا نتونستم سکس کنم؟مشگل من چیه؟زود انزالی گرفتم؟؟

alipacino409:
dmc5

قبلا هم این مشکل رو داشتی یا همیشه اوکی بودی فقط اینبار این اتفاق افتاد؟

ولی دو تا دلیل میتونه داشته باشه اصلی ترینش همین استرسی هست که داشتی

دلیل دیگشم اینه که میگی خود ارضایی کردی ... اونم یک ساعت قبلش ... خب طبیعیه که این اتفاق برات بیفته...

خود ارضایی رو کم کن و یک روز قبل از رابطه اصلا خود ارضایی نکن ... مورد دیگه اینکه با افزایش تعداد دفعات سکست این موضوع عادی میشی ...
از طرف دیگه با توجه به سنت و اینکه گفتی ورزشکاری نباید مشکلی باشه

اگه برای سکس پول میدی ازش بخواه که قبل از دخول حتما سکس دهانی باهات داشته باشه که آلتت آماده بشه! یادت باشه طرف داره برای اینکار ازت پول میگیره پس باید اینکارو بکنه

نه من قبلا این مشگل رو نداشتم مثلا ۳سال پیش که با دوست دخترم سکس داشتم خیلی راحت بودم وحتی تا ۳بار پشت سرهم سکس میکردم.اما دیروز با اون زن حتی راستم نکردم با اینکه برام سکس دهانی هم انجام داده بود؟خیلی ز.د قبل از دخول ارضا شدم ودیگه هم راست نشد.با وجود اینکه قرص ویاگرا خورده بودم انگار تاثیری نداشت!کلا دیروز استرس داشتم چون اولین بارم بود با زنه هرزه همخوابی میکردم بعد ۳سال که اخرین سکسم بود.پس فکرکنم با این حساب مریض شدم درسته؟؟ولی نمیدونم چی شده فیلمه سکسی ببینم یا به صحنه سکسی فکر کنم راست میکنم حتی به صحنه های دیروزمم فکر کنم راست میشه اما دیروز موفق نبودم؟احتمالا باید دچار نوعی بیماری روانی یا جنسی شده باشم؟؟درسته؟؟درمانش چیه؟باید کجا برم دکتر؟؟چی بگم؟؟

alipacino409:
نه عزیز ... این اتفاق طبیعیه و ممکنه به دلایلی مثل عدم آمادگی روحی و روانی برای سکس یا استرس یا خستگی اتفاق بیفته ... من هم گاهی اوقات دقیقا مثل اتفاقی که برات افتاده برام پیش اومده ولی دفعه بعدش سربلند بیرون اومدم!
پس یادت باشه که با یه بار اتفاقی نیفتاده که فکر کنی لازمه دکتر بری ... شاید یکی از دلایلش فاصله زیادی هست که افتاده از آخرین سکست ، و این باعث استرست شده

در ضمن خودارضاییت رو یا قطع کن یا کمش کن

ممنون دوست عزیز!!به نظر شما چقدر فاصله لازمه تا بتونم بفهمم واقعا مشگلی ندارم و میتونم سکس کنم؟؟؟برای کاهش استرس باید چیکار کرد راستش فکر این بیماری منو بدجور داغون کرده ودیسب تا حالا ذهنم مشغوله و نتونستم بخوابم

این کاربر به دلیل تخلف در قوانین انجمن بن شد
(پرنسس)
     
#50 | Posted: 13 Jul 2013 10:22 | Edited By: sinarv1
معجون تقویتی

مواد لازم :

شير يه دونه کامل+موز 3 عدد+پسته 15 عدد+بادوم 15 عدد+فندق 15 عدد +خرما 10 عدد+شکر يه قاشق= آتشفشان


طبق دستور زیر عمل کنید :

۲ عدد انبه را پوست بکنید قسمت گوشت آن را بریده و نگه دارید
+
۲ عدد موز
+
آناناس به دو صورت میشه یکی خودشو بخری یکی کمپوتشو اگه کمپوت خریدی سه تا حلقه با دو قاشق از شربتش اگه خودشو خریدی خودت تنظیم کن که چقدر بریزی
+
یک چهارم مخلوط کن شیر
+
دو مشت گردو (تقویت اسپرم)
+
کنجد ۲ قاشق
+
خرما ۸ عدد (کمر سفت کن)
+
یخ ۳-۴ تا قالب (اختیاری)
+
پسته و بادام و تنقلات به مقدار لازم (اختیاری)

داخل مخلوط کن به مدت ۳ دقیقه با سرعت بالا مخلوط کنید
=
سوخت شاتل فضایی
یه همچین فضایی رو باید تو یخچال به کمرت اختصاص بدی...!


----------


اینم از ژل رویال که دوستان گفتن
معکرس...
رفیقم واسم از دبی سوغات آورده!

     
صفحه  صفحه 5 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / موثرترين راه برای تقويت تخم ها و كمر بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites