گفتگوی آزاد سکسی

اگه شب عروسی فهمیدی عروس خانم باکره نیست چی کار می کنی؟؟؟؟


صفحه  صفحه 33 از 34:  « پیشین  1  ...  31  32  33  34  پسین »
 مرد
#321   Posted: 9 Jan 2021 14:55

 0 Star

ارسالها: 3
اگه عدم باکرگی مردها قبل ازدواج مشکل داشت ،مطمعن باش خدا یک راهی هم مثل زنها برای تشخیص اون میگذاشت...
 
     
  
 مرد
#322   Posted: 9 Jan 2021 15:09

 0 Star

ارسالها: 3
هیچ چیز تو این دنیا بی حکمت نیست.اگه میبینی هزار درد و مرض و انواع ویروس ها مثل ایدز،سوزاک،زگیل و تبخال تناسلی و ... هست،بخاطر این هست که خدا حالیت کنه یک زوج واسه خودت انتخاب کن و مثل آدم باهاش زندگی کن.نه همش این شاخه و اون شاخه بپری و به لقمه دیگران چنگ بزنی ،حالا که اینکار رو میکنی به این مرض ها گرفتارت میکنم برو حالشو ببر...
 
     
  
 
#323   Posted: 12 Jan 2021 22:47
Streetwalkerارسالها: 2183
kire20cm
kire20cm:
هیچ چیز تو این دنیا بی حکمت نیست.

چیزی که این دنیا نداره حکمته.میشه بفرمایید این حکمت چی هست و دقیقا کجا هست که شما ازش دم میزنید؟
kire20cm:
اگه میبینی هزار درد و مرض و انواع ویروس ها مثل ایدز،سوزاک،زگیل و تبخال تناسلی و ... هست،بخاطر این هست که خدا حالیت کنه یک زوج واسه خودت انتخاب کن و مثل آدم باهاش زندگی کن

دقیقا درد و مرض چه ربطی به این چیزها داره؟ درد و مرضی که ازش دم میزنید نتیجه زندگی انگلها,ویروسها و باکتری ها و دیگر میکروارگانیسمهایی هست که جزی از چرخه زندگی در کره زمین هستند و نقش اساسی هم در چرخه زندگی و گردش مواد دارند.
بعلاوه اغلب بیماریها بین انسان و حیوانات مشترک هستن .حالا این خدای شما چه دشمنی با حیوانات داشته؟ اصلا این چه خدا و حکمتی هست که باید برای هدایت شما من مجازات و عذاب بشم؟
فکر میکنم دورانی که بیماری رو نتیجه خشم خدایان میدونستند و برای نجات از اونها باید انسانها و حیوانات رو قربانی میکردند خیلی وقته گذشته!
kire20cm:
حالا که اینکار رو میکنی به این مرض ها گرفتارت میکنم

عجب خدای بیکاری داری که دراین همه کاینات دست رو سرگوش جنبوندن یک بدبخت تو بک سولدونی گذاشته.
از این همه ظلم و ستم و فساد گذشته و بخاطر لاسیدن ننه اقدس با اصغر عاغا دایم چوب نیم سوخته تو کون ننه اقدس میکنه!
kire20cm:
اگه عدم باکرگی مردها قبل ازدواج مشکل داشت ،مطمعن باش خدا یک راهی هم مثل زنها برای تشخیص اون میگذاشت...

یعنی هلاک این توجیهتم.
یادمه یک زمانی تو یک جمع خانوادگی داستانهای معجزات رو مسخره میکردم.یادمه داستان زندگی یک پیغمبر تو شکم ماهی بود و توجیه دوستان دقیقا مثل توجیه شما بود:
خدا اگه بخواد میتونه!
و بعد با خشم و تهدید و تشر :
یعنی میخوای بگی خدا نمیتونه!!!!!

البته این خدای شما هر وقت به نغع شما باشه ,میتواند
و هر وقت به نفع شما نباشد حکمتی در آستین دارد...
تایپک چرا آقایان متاهل به سمت سکس با زن های دیگر میروند؟
 
     
  ویرایش شده توسط: Streetwalker  
 
#324   Posted: 13 Jan 2021 00:10

 0 Star

ارسالها: 27
NoraN_salehi:
وای خدای من بازم این رسم خرافات گونه تو ایران هست ای داد بی دود
من فکر میکردم الان ایران هم بروز شده !!

من و شما تا زمانی که به هر طریقی به ایران وصل میشیم، نمیتونیم از این چیزا جدا بشیم. شما نمیتونی 80 میلیون آدم رو تغییر بدی. پس خودت تغییر کن. شما همه چیز رو از دایره دید خودت میبینی. حرفی که میزنی منطقیه، ولی خیلی موانع براش هست.
یه خاطره یا جریانی رو برات تعریف میکنم تا متوجه بشی قضیه به این راحتی هایی که میگی هم نیست. دوست خانم من، قبل از ازدواج با یه پسری دوست بود. انصافا دختر بسیار خوب و نجیب و محترمی هم بود و هست. انقد باشخصیت که شخصا به خودم اجازه نمیدم حتی فکر بدی راجع بهش بکنم. این خانم مثل خیلی های دیگه با یه پسر، حالا به دید ازدواج یا هر چیز دیگه دوست شده بود و باکرگیش رو هم با اون آدم از دست داده بود. یه روز خبر آورد که آره، پسره تصادف کرده و کشته شده. باورکن دوازده ساله این دختر مجرد مونده. خواستگار داره که واقعا آدم بهشون حسودیش میشه. ولی نمیتونه ازدواج کنه و به بهانه ای رد میکنه. یه بار باهاش صحبت کردیم که آقاجان، برو عین بنده خدا به طرف بگو آقا من این کار رو کردم. جوابی داد که خودم موندم! بهم گفت آقا محمد یادته فلان دوستت اومده بود باهام حرف بزنه؟ گفتم خب. گفت فکر کردم آدم باشخصیتیه، بهش گفتم آقا من این راز رو دارم. اگه کنار میای تا ادامه بدیم قضیه رو. طرف برگشته بهم گفته ببخشید، من سیب نیم خورده بقیه رو گاز نمیزنم!!! به همین راحتی!
حالا من خودم پسره رو میشناختم که خودش خونه مجردی داشت و هر پنجشنبه انواع سکس دونفره، سه نفره، گروهی، ضربدری و... رو اجرا کرده بود!!!

عزیزم، شما نمیتونی این مردم رو تغییر بدی. مردم حسابگر شدن. الان تو خیابون یکی در حال مرگ باشه، هیچکس به دادش نمیرسه، چون همون لحظه دودوتا چارتا میکنه میبینه کباب شدن بعدش به ثوابش نمی ارزه. هیچ مردی دوست نداره زنی بگیره که تو خیابون انگشت نما بشه. کسی نمیگه فلانی دنبال عشقش رفت. کسی نمیگه فلانی دمش گرم که گند یه نفر دیگه رو جمع کرد. کسی نمیگه اصلا به من چه؟ هم تا طرف رو میبینن میگن زنش جنده اس! من در این مورد مردان و پسرهای همه دنیا رو مقصر میدونم. نه فقط ایران. من اتریش هم زندگی کردم. وقتی یه فاحشه ازدواج میکنه، اینجور نیست که همه بگن زندگی شخصیش بوده. میگن فلانی فاحشه بود ها! بارها از همکارام سر کار میشنیدم که آره فلان همکار زنش جنده بوده!! اصلا باورکن همه با اینکه طرف شوهر هم داشت یه جورایی براش خودشونو لوس میکردن! این دیگه ربطی به ایران و خارج نداره. خیییییلی از مردها اینجورین.
 
     
  ویرایش شده توسط: Behtash  
 مرد
#325   Posted: 13 Jan 2021 15:08

 0 Star

ارسالها: 2
ما که فهمیدیم و کاری نکردیم. چیز خاصی نبود آخه
Fantezi
 
     
  
 مرد
#326   Posted: 14 Jan 2021 09:28


 1 Star

ارسالها: 158
یادش بخیر یه زمونی معیار ازدواجمون این بود که زن ایندمون دوست پسرنداشته باشه وباهیچ پسری رابطه نداشته باشه ولی الان دیگه معیارمون اینه که داده باشه ولی لااقل کم داده باشه .الان داشتن یانداشتن پرده بکارت چیزمبهمی نیست چون الان دکترها ازخداهم بهترمیدوزننش البته فکرنکنم دختری که تصمیم به ازدواج بگیره واسه شوهرش عشقوحالشوتعریف کنه دزسته تودین ما به ظاهرتفاوتی بین زن ومرد نیست ولی درباطن میتونیم این تفاوتهارواحساس کنیم .زنی که انگشت نمابشه به نظرم یه روزخوش نمی بینه وموقع راه رفتن هم انگشتش می کنن ولی مردی که انگشت نما بشه بدتر سینشومیده جلو و باعث افتخارشه که با اب وتاب بیشتر موضوع سکسیشو واسه رفیقاش تعریف کنه تادیگران حسرت بخورن.زنی که طلاقش بدن بایدتوخونه والدینش بمانه وحق انتخاب هیچ کاری رونداره ولی برعکس مردمیتونه تادلش بخواد عشقوحال کنه باهمه این تفاصیل فکرنکنم زنی پیدابشه که بخواد به شوهرش راستشوبکه حتی دروصف یه بوس کوچولوازطرف دوس پسرش
 
     
  
 مرد
#327   Posted: 15 Jan 2021 12:09


 1 Star

ارسالها: 68
با با کره نبودنش اصلا مشکل ندارم ولی با عدم صداقتش چرا. اگه از قبل بگه که رابطه داشته برام مهم نیست چون گذشته خودشه ولی اگه پنهون کنه به هر دلیلی اصلا گذشت نمیکنم. به نظرم فقط در حد دونستن دو طرف حق دارن بدونن که طرف مقابل رابطه داشته یا نه.
 
     
  
 مرد
#328   Posted: 15 Jan 2021 13:40

 0 Star

ارسالها: 23
هيچي بکارم ادامه میدادم.
چون من خودمم باکره نبودم.
 
     
  
 مرد
#329   Posted: 23 Jan 2021 14:49

 0 Star

ارسالها: 1
من شب عروسی خونی ندیدم
گفت ارتجاعیم منم باور کردم
تازگی ها فهمیدم دوس پسر داره و الان بهش مشکوکم که پردش رو زده بوده یا نه
 
     
  
 مرد
#330   Posted: 23 Jan 2021 16:01


 0 Star

ارسالها: 21
تحول و دگرگونی باید از جامعه آغاز شه و خانواده اولین جامعه ای است که کودک با اون آشنا میشه , یعنی اگر بخوا یم طرز تفکر و دید اشتباه و خرافاتی رو نسبت به باکرگی یک زن عوض کنیم باید شروع کنیم به عوض کردن نورمها و فرمهای جامعه و از بچه ها شروع کنیم.
کودکان رو از اول از خرافات مذهبی دور نگه داریم, برابری حقوق زنان و مردان رو به اونها یاد بدیم, ...
روانشناس و مشاور ازدواج - آشنایی
 
     
  
صفحه  صفحه 33 از 34:  « پیشین  1  ...  31  32  33  34  پسین » 
گفتگوی آزاد سکسی

اگه شب عروسی فهمیدی عروس خانم باکره نیست چی کار می کنی؟؟؟؟

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites