تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد سکسی

روسپی‌گری، تن‌فروشی یا فحشا

صفحه  صفحه 6 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  
#51 | Posted: 26 May 2019 09:22
یک شغله و بیزینس . من برنامه نویس کامپیوترم و به دلیل بی عدالتی و تبعیض در جامعه بعد از این که کار قبلیم را به دلیل پرونده سازی از دست دادم برای اینکه زندگیم را از نابودی کامل نجات بدم دنبالش بودم . به یکی از خانه هایی که برای ارایه این سرویس هست مراجعه کردم و اونها هم اول از من بدشون نیومد . ولی وقتی با جزعیات بیشتر محدودیت و مشکلاتم را در رابطه براشون توضیح دادم به نوعی من را از سر خودشون باز کردند . اول گفتند برو مدیکال سرتیکفیت بگیر و وقتی گرفتم گفتن که دیگه جا نداریم و به یک جای دیگه مراجعه کنم . خوشبختانه الان دارم یه کار دیگه تو زمینه کاری خودم پیدا میکنم و دیگه نیازی به این کار ندارم . ولی شاید جالب باشه که بدونید که نظر کسایی که یه عنوان سکس ورکر مشغول به کار هستند در مورد رابطه با مردها چیه . اول اینکه مهارت اصلی این شغل فقط بازیگری و مهارت در راضی کردن مشتری های محتلف با سلیقه های گوناگون هست . یک سکس ورکر هیچ جسی به کسی که با اون رابطه برقرار میکنه نداره و فقط برای کار با اون فرد میخوابه و دو هدف را در به طور موازی در رابطه با مشتری دنبال میکنه . یکی اینکه مشتری در حد امکان راضی باشه و دیگه اینکه اون فرد را کنترل کنه و جلوی اینکه کار خطرناک و یا سواستفاده کنه را بگیره . خیلی ها از جمله خودم به عنوان شغل فقط به اینکار نگاه میکنیم . شاید بسیاری از خواهران سکس ورکر مثل من لزبین باشند و کوچکترین گرایشی به مردها نداشته باشند ولی به تجربه یاد گرفتند که چطور مشتری خود را راضی نگه دارند . به شخصه با توجه به مصیبت های وارده در زندگیم کوچکترین احساس گناهی از انجام اینکار نداشتم و هرگز هم اون را غیر اخلاقی یا یک کار سطح پایین در جامعه نمیدانستم . بلکه روشی میدانستم برای گذران زندگی و شاید داشتن یک تجریه متفاوت .

من یک دختر ترنس هستم و به ترنس بودن خودم افتخار میکنم . اگر کسی فکر میکنه من دختر نیست مشکل خودش است . چنانکه در پست یا پیام خصوصی به هویت من احترام نزاره برخورد بسیار بدی باهاش خواهم کرد .
     
صفحه  صفحه 6 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6 
گفتگوی آزاد سکسی انجمن لوتی / گفتگوی آزاد سکسی / روسپی‌گری، تن‌فروشی یا فحشا بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites