تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
شوخی و سرگرمی سکسی

از اینجا و آنجا فقط اخبار سکس

صفحه  صفحه 3 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین »  
#21 | Posted: 13 Oct 2011 22:30
دوست دختر هوگو چاوزهوگو چاوز تا به حال دوبار ازدواج کرده و از هر دو زنش طلاق گرفته گفته می شه که طلاق زن دومش به علت روابطش با زنی به نام ماری پیل هرناندز(درعکس بالا) بوده
     
#22 | Posted: 17 Jan 2013 22:36
marmolakman:
فرداي‌ آن‌ روز هم‌ دو جوان‌ افغاني‌ كه‌ كارگر زمين‌ كشاورزي‌ بودند به‌ سراغم‌ آمدند و به‌ من‌ تجاوز كردند

توی این ملتجاکش ما کسی نیس این افغانی هارو بیرون کنه.یکی از این افغلنی ها باید به خواهر یا مادر و زن این کله گنده ها تجواز کنه تا بفهمن یه کیلو کاهو چقد ویتامین داره
اعصابم بهم ریخت

Signature
اوس کــریم:گنــاهامو نادیده بگیرهمونطور که دعاهامو نشنیده میگیری :
(سلام به همه لزبین های لوتی)
     
#23 | Posted: 17 Jun 2013 13:05
دختر گینه‌ای پدر متجاوزش را سر برید!


رسانه‌های پاپوآگینه نو اعلام کردند: دختر نوجوانی که توسط پدرش مورد تجاوز قرار گرفته بود، سر او را از تن جدا کرد.

به گزارش دیلی‌میل، این دختر 18 ساله پس از آن که از سوی پدرش مورد تجاوز قرار گرفت با چاقو سر او را از تن جدا کرد.

شاهدان این حادثه که مخالف تسلیم کردن این دختر به پلیس بودند، اظهار داشتند: او پس از آن که سر پدرش را از بدن جدا کرد، حادثه را به پلیس گزارش و علت آن را نیز بیان کرد.

این گزارش حاکیست، پدر این دختر که اواسط دهه 40 عمر خود را می‌گذارند در زمان غیبت همسر و دو فرزند دیگرش در خانه به دختر نوجوان خود تجاوز کرد.

این دختر تاکید دارد که اقدام شیطانی پدرش او را وادار به این کار کرده و پدرش مستحق مرگ بوده است.

جرائمی همچون تجاوز، قتل و فعالیت‌های جادوگری مشکوک به وفور در پاپوآ گینه نو گزارش می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا


ای دوست حقیقت شنو از من سخنی
با باده‌ی لعل باش و با سیم تنی
کانکس که جهان کرد فراغت دارد
از سِبلَتِ چون تویی و ریشِ چو منی

حکیم عمر خیام


*******
     
#24 | Posted: 22 Jun 2013 07:37

تعرض 2 مرد به تازه‌ عروس

پرونده تجاوز دو پسر جوان به زن تازه‌عروس برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد


شرق_ مرد جوانی مهر سال گذشته به ماموران پلیس تهران خبر داد همسرش توسط دو جوان ربوده شده و مورد آزار قرار گرفته ‌است.

این مرد گفت: ما تازه عقد کرده ‌بودیم و هنوز خانه مشترک نداشتیم. بیشتر اوقات همسرم برای دیدن من به مغازه‌ام می‌آمد. روز حادثه هم قرار بود به مغازه‌ام بیاید اما دیر کرد. وقتی با تلفن ‌همراهش تماس گرفتم خاموش بود. خیلی نگران شدم و سعی کردم با شماره‌هایی که از خانواده‌اش داشتم، تماس بگیرم اما آنها هم به من گفتند خبری از او ندارند تا اینکه دو ساعت بعد فردی با من تماس گرفت و گفت همسرم حالش خوب نیست و او را به بیمارستان بردند.

به آدرسی که داده ‌بود رفتم و دیدم حال همسرم خیلی بد است هرچه به او گفتم چه شده حرف درستی به من نزد. لباس‌هایش پاره شده ‌بود و وضعیت صورتش نشان می‌داد اتفاق بدی برایش افتاده ‌است. او بعد از چند ساعت به من توضیح داد توسط دو مرد ربوده شده‌ است. وقتی ماموران، زن جوان را مورد بازجویی قرار دادند او مدعی شد فقط ربوده شده و دو جوان قصد داشتند او را مورد تجاوز قرار دهند اما نتوانستند.

چند ساعت بعد از اینکه تازه‌عروس این ادعا را مطرح کرد، شوهرش دوباره به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد متوجه شده همسرش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته ‌است. زن جوان که هنوز وضع آشفته‌ای داشت این بار گفت: داشتم از دانشگاه برمی‌گشتم و می‌خواستم به مغازه شوهرم بروم که خودرویی جلو پایم ایستاد من هم مسیر را گفتم و سوار شدم. راننده و کسی که کنارش نشسته‌ بود هر دو جوان بودند. چند دقیقه بعد متوجه شدم راننده از مسیر خارج شد، او گفت این راه میانبر است. با این حال اعتماد نکردم و از راننده خواستم خودرو را متوقف کند تا من پیاده ‌شوم. یکدفعه مردی که روی صندلی شاگرد نشسته ‌بود، چاقویی بیرون کشید و از من خواست ساکت باشم. گفت اگر حرکتی بکنی با چاقو می‌زنمت گفتم هرچه دارم برای شما، فقط اجازه دهید بروم. آنها چاقو داشتند دو نفر هم بودند من خیلی ترسیده ‌‌بودم هر دو نفر به زور مرا مورد تجاوز قرار دادند. ساعت، پول، تلفن ‌همراه و چند تکه طلا را که همراهم داشتم گرفتند و مرا به زمین انداختند و رفتند.

با شکایت این زن وی برای بررسی به پزشکی قانونی معرفی شد. ضمن اینکه تحقیقات برای شناسایی خودرو پرایدی که متهمان از آن استفاده کرده بودند، آغاز شد.

پزشکی قانونی تجاوز به زن جوان را مورد تایید قرار داد. چند ماه بعد درحالی‌که تحقیقات پلیس ادامه داشت، شوهر شاکی به پلیس مراجعه کرد و گفت در جست‌وجوهایی که انجام داده پرایدی را که همسرش سوار آن شده بود، پیدا کرده است. این مرد گفت: «من هر روز برای پیداکردن آن تاکسی در منطقه خودمان جست‌وجو می‌کردم تا اینکه پرایدی را که همسرم مشخصاتش را داده ‌بود پیدا کردم آن را تعقیب کردم و دیدم پراید را به پارکینگ بردند.»

پلیس به محلی که همسر شاکی معرفی کرد رفتند و صاحب ماشین را شناسایی کردند. آنها متوجه شدند شب حادثه، راننده شخص دیگری بوده ‌است. با راهنمایی صاحب ماشین دو متهم اصلی شناسایی و بازداشت شدند. آنها ابتدا جرم خود را انکار کردند اما زمانی‌که آنها میان چندین متهم دیگر قرار گرفتند توسط تازه‌عروس، شناسایی و در نهایت مجبور به اعتراف شدند و گفتند از ابتدا دختر جوان را برای اینکه مورد تعرض قرار دهند سوار ماشین کردند. با اعتراف هر دو متهم به تجاوز، پرونده تکمیل و برای رسیدگی به شعبه 77 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد. تحقیقات از دو متهم در این شعبه ادامه دارد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ای دوست حقیقت شنو از من سخنی
با باده‌ی لعل باش و با سیم تنی
کانکس که جهان کرد فراغت دارد
از سِبلَتِ چون تویی و ریشِ چو منی

حکیم عمر خیام


*******
     
#25 | Posted: 22 Jun 2013 07:42
حبس و تبعید، مجازات روان‌درمانگر قلابی

مردی که با جعل عنوان تاسیس دفتر روان‌درمانی زنان و دختران جوان را مورد آزار جنسی قرار داده ‌بود به 18سال حبس، تبعید و 173ضربه شلاق محکوم شد


بی باک نیوز_ این متهم مدعی بود در هند دوره‌های خاص روان‌درمانی را گذرانده است و می‌تواند بیماران را از طریق روابط جنسی از افسردگی و ناراحتی خلاص کند.

این پرونده زمانی تشکیل شد که دو دختر جوان به پلیس شکایت کردند و مدعی شدند از سوی مردی وادار به داشتن رابطه جنسی شده‌اند تا انرژی‌های منفی از بدن‌شان بیرون رود.

با شکایت این دو دختر پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد. ابتدا این پرونده در شعبه 80 مورد رسیدگی قرار گرفت و روان‌درمانگر قلابی به زندان محکوم شد. رای صادره مورد اعتراض متهم قرار گرفت و با نقض دادنامه پرونده یک‌بار دیگر در شعبه 79 دادگاه کیفری بررسی شد. متهم این‌بار در دفاع از خود مدعی شد به دو دختر تعرض نکرده ‌است و اگر رابطه‌ای بین آنها با دیگر بیماران وجود داشته، به او مربوط نیست. این مرد منکر همه گفته‌های شاکیان شد و درخواست برائت خود را کرد اما قضات شعبه 79 دادگاه کیفری، مرد میانسال را در تشکیل مرکز فساد و فحشا و رابطه نامشروع و مصرف مشروبات الکلی مجرم شناختند و او را به 9سال حبس و 9سال تبعید و 173ضربه شلاق محکوم کردند.


ای دوست حقیقت شنو از من سخنی
با باده‌ی لعل باش و با سیم تنی
کانکس که جهان کرد فراغت دارد
از سِبلَتِ چون تویی و ریشِ چو منی

حکیم عمر خیام


*******
     
#26 | Posted: 23 Jun 2013 08:18
پسر 16 ساله با تجاوز به دختر 11 ساله جهاني شد

تایید حکم اعدام برای عامل تجاوز به دختر 11 ساله


باشگاه خبرنگاران به نقل از شین هوآ_ لی جوآنگ 16 ساله با تجاوز به دختر بچه 11 ساله و ارسال این فیلم مستهجن در صفحه های اجتماعی فیس بوک یوتیوب و تويتر عمل غیر انسانی خود را جهانی کرد.

در پی اعتراض های جهانی به این عمل به منظور غیر اخلاقی بودن و ارسال آن در صفحات اجتماعی و به اشتراک گزاری آن خشم بسیار زياد مردم جهان را برانگیخته است.

به گزارش این خبرگزاری سال 2011 نیز یکي از مقامات مسئول کمیته حزب کمونیست چین نیز با یک رسوایی در پرونده خود از مقام‌اش عزل شده بود.

لی جوآنگ 16 ساله پس از دستگیر شدن توسط پلیس از کار خود اظهار پشیمانی کرده بود.

هیات منصفه این دادگاه به دلیل نداشتن سن قانونی از قاضی دادگاه خواستار عدم ارائه حکم شدند.

وی تا رسیدن به سن قانونی 4 سال از عمر خود را در زندان به سر خواهد برد اما وکلای مدافع وی به خانواده جوآنگ قول آزادی وی را در چند ماه آینده داده اند.


ای دوست حقیقت شنو از من سخنی
با باده‌ی لعل باش و با سیم تنی
کانکس که جهان کرد فراغت دارد
از سِبلَتِ چون تویی و ریشِ چو منی

حکیم عمر خیام


*******
     
#27 | Posted: 24 Jun 2013 23:47
برلوسکونی به جرم رابطه جنسی غیرقانونی به 7سال زندان محکوم شد

سیلویوبرلوسکونی نخست وزیر پیشین ایتالیا به جرم رابطه جنسی با یک روسپی زیر سن قانونی و سو استفاده از قدرت خود به هفت سال زندان محکوم شد.
این حکم دادگاه هنوز قطعی نیست و آقای برلوسکونی می تواند خواهان تجدید نظر درباره آن شود.
دادگاه تشخیص داده که سیلویو برلوسکونی در ازای زایطه جنسی با کریمه المحروق یک دختر مراکشی به او پول پرداخته است.
این دختر در زمان برقراری رابطه جنسی با آقای برلوسکونی تنها17سال سن داشته است.
احتمال می رود که محکومیت سیلویو برلوسکونی دولت ائتلافی حاکم در ایتالیا را تضعیف کند.
آقای برلوسکونی در طول چند سال گذشته در چندین دادگاه به اتهاماتی همچون فساد در حسابرسی ،شهادت دروغ در دادگاه،رشوه،فساد مالی و داشتن رابطه جنسی غیرقانونی با افراد زیر سن قانونی متهم شده است.
او پیشتر گفته بود که هدف اقدامات انتقام جویانه دادستان هایی قرار گرفته است که اهدافی سیاسی دنبال می کنند.
     
#28 | Posted: 25 Jun 2013 09:53
پیشنهاد ستاره پورن به مجاهدان تکفیریرفتار وحشیانه و غیرانسانی تروریست‌های تکفیری و سلفی در سوریه، عراق، مصر و ... تحت عنوان "جهاد در راه خدا" چنان دین اسلام را زیر سؤال برده که مورد تمسخر دشمنان اسلام قرار گرفته است.

سانی لیونی- Sunny Leone ، یکی از بازیگران آمریکایی که در فیلم‌های پورنو بازی می‌کند، نسبت به اقدامات کسانی که خود را مجاهد فی سبیل الله می خوانند، عکس‌العمل نشان داده و در گفتگو با شبکه فاکس گفته:

من به تروریست‌ها پیشنهاد می‌کنم به جای اینکه برای رفتن به بهشت و رسیدن به حوری‌های بهشتی خود را میان افراد بی‌گناه منفجر کنند، من خودم را در اختیار آنها قرار میدهم تا هم آنها زنده بمانند و هم کمتر شاهد کشته شدن افراد بی‌گناه باشیم.


ای دوست حقیقت شنو از من سخنی
با باده‌ی لعل باش و با سیم تنی
کانکس که جهان کرد فراغت دارد
از سِبلَتِ چون تویی و ریشِ چو منی

حکیم عمر خیام


*******
     
#29 | Posted: 28 Jun 2013 09:37
رازهای جنیفر، دختر 21 ساله ای که با 13 فوتبالیست رابطه داشته استروزنامه تماشا_ حتما خبرهای منتشر شده در خصوص "وین رونی" و ارتباط او با یک دختر ۲۱ساله را خوانده و شنیده‌اید. "رونی" با دختری به نام "جنیفر" به مدت ۴ ماه در ارتباط بوده و همین امر موجب شد که همسرش تلاش خود را برای جدایی از وین رونی آغاز کند

نکته‌ای که در این مطلب به آن اشاره می‌کنیم مربوط است به دختری به نام جنیفر است که میتواند آبروی بسیاری از بازیکنان مشهور فوتبال را ببرد.

نکته نخست در خصوص جنیفر خانواده بسیار ثروتمند اوست بطوریکه پدرش عضو یک شرکت نفتی است و مادرش هم فرد ثروتمندی است. حالا با داشتن چنین خانواده‌ای چرا او خواهان ارتباط با افراد مشهور و دریافت پول از آنهاست؟! سوالی که بسیاری از سایت‌ها و روزنامه‌های خارجی آن را مطرح کرده‌اند.

دوستان "جنیفر" صحبت‌های بسیاری درمورد او مطرح کرده‌اند. به گفته یکی از دوستانش : هیچ محدودیتی برای جنیفر وجود ندارد، اگر او را اذیت کنید، مطمئن باشید که زندگی شما را از بین خواهد برد. یکی دیگر از دوستانش می‌گوید: او یک دختر وحشی و همیشه مست بود. در مهمانی‌ ها بگونه ای کشروب مصرف می‌کرد که همواره مجبور بودیم جنیفر را به بیمارستان برسانیم.

به گفته یکی دیگر ار دوستانش: هیچ کدام از اعضای خانواده‌ جنیفر از کارهای او با خبر نبوده اند و نمی‌ دانستند که او با فوتبالیستها در ازای دریافت پول رابطه جنسی برقرار می‌کند. نکته عجیب درمورد جنیفر این است که تا قبل از ۱۴سالگی دختر خوبی بوده و در یک مدرسه کاتولیک درس می‌خوانده است.

بر اساس گزارشها مشکلات جنیفر از زمانی شروع شد که پدرش به دلیل شغل دائما در سفر بود و فرزندانش درخانه تنها بودند و وقتی که والدین‌ شان نبودن در آنجا مهمانی برگزار می‌کردند. جنیفر در ۱۶سالگی با مواد مخدر آشنا می‌شود و وقتی که فقط ۱۷سال سن داشت با ال حاجی دیوف بازیکن مشهور فوتبال رابطه برقرار می‌کند و ۲۰۰پوند از او دریافت می‌کند.

علاوه بر "وین رونی" "فردیناند" و "ال حاجی دیوف" فوتبالیست‌های دیگری نیز با او ارتباط داشته‌اند که گفته می‌شود تعداد آنها به ۱۳نفر می رسد . حالا این تمام این افراد نگران هستند که این دختر ۲۱ساله افشاگری کند و نام تمام آنها را اعلام بکند! پس از این اتفاقات و رسوایی‌ها‌، پدر و مادر جنیفر اعلام کردند که دیگر او را به فرزندی قبول ندارند و به هیچ وجه حاضر به پذیرش او نخواهند بود.


ای دوست حقیقت شنو از من سخنی
با باده‌ی لعل باش و با سیم تنی
کانکس که جهان کرد فراغت دارد
از سِبلَتِ چون تویی و ریشِ چو منی

حکیم عمر خیام


*******
     
#30 | Posted: 28 Jun 2013 10:23 | Edited By: LorenzoLotto
آزاد شدن فمینیست های برهنه پس از عذرخواهی از مردم و دولت تونس

دادگاه تجدید نظر در تونس طی حکمی ، چهار ماه حبس سه فعال فمینیست اروپایی را که در برابر قصر ریاست جمهوری این کشور برهنه شده بودند ، به تعلیق در آورد


العربیه فارسی_ بر اساس این گزارش، این سه فمینیست قرار است پس از آزادی از زندان روز پنجشنبه 27-6-2013 تونس را به مقصد کشورهایشان ترک کنند.

لیلی بن دبه ، وکیل این سه فمینیست در گفت و گو با العربیه با اعلام این خبر اظهار داشت:" این سه فعال زن پس از آزادی به کشورهای خود باز خواهند گشت."

این سه فعال فمینیستی پیش از این در دادگاه، نسبت به عملکرد خود از مردم و دولت تونس عذرخواهی کرده و به دادگاه قول دادند دیگر به چنین اعمالی در این کشور دست نزنند.

جوزفین مرکمان فمینیست آلمانی گفته است :" من از عملکرد خود عذر خواهی می کنم."

"پولین هیلی" دیگر فعال این گروه که اهل فرانسه است در دادگاه اظهار داشت :"گمان نمی کردیم که این اقدام اینگونه مورد غضب تونسی ها قرار گیرد ، هرگز آن را تکرار نخواهیم کرد."

در همین حال گروه فمینیست ها در کشور بلژیک به سوی خودروی نخست وزیر تونس که از این کشور بازدید می کند حمله بردند، که با مقاومت محافظان خودروی مقام تونسی روبرو شدند.

************


مقر گروه فمن در اوکراین بوده و به اعتراضات برهنه ای که در دفاع از حقوق زنان انجام می دهد مشهور است

این سه فمینیست افراطی، در اعتراض به بازداشت یکی از "هم رزمانشان" در ملا عام لخت شده بودند


سه تن از اعضای فمن مقابل کاخ ریاست جمهوری تونس


آمینه تایلر دختر ۱۹ ساله ای است که در ماه آوریل دو عکس از بالا تنه عریان خود را که در یکی از آنها بر روی سینه اش نوشته شده بود: "بدن من متعلق بخودم است و ناموس هیچکس نیست." در فیس بوک منتشر کرد و شعبه فمن در تونس را اعلام نمود. پس از انتشار این عکس ها جنجال بسیاری در تونس بپا شد.یکی از آخوندهای دولتی حکم سنگسار او را داد. خانواده امینه او را به یک بیمارستان روانی منتقل کردند و سپس امینه برای مدت کوتاهی پنهان شد. اما در ماه مه امینه پس از آنکه در یک قبرستان در شهر "کایروان" اسم فمن را با اسپری نوشته بود توسط پلیس دستگیر شد.

پس از اینکه اقدام آمینه تایلر موجب ایجاد جنجال بر سر چگونگی ریشه کنی این فرآیند شد، یکی از مفتی های تندرو خواستار مجازات مرگ یا 100 ضربه شلاق برای آمینه شده بود.


ای دوست حقیقت شنو از من سخنی
با باده‌ی لعل باش و با سیم تنی
کانکس که جهان کرد فراغت دارد
از سِبلَتِ چون تویی و ریشِ چو منی

حکیم عمر خیام


*******
     
صفحه  صفحه 3 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین » 
شوخی و سرگرمی سکسی انجمن لوتی / شوخی و سرگرمی سکسی / از اینجا و آنجا فقط اخبار سکس بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2018 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites