تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
شوخی و سرگرمی سکسی

حفظ حجاب

صفحه  صفحه 2 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین »  
#11 | Posted: 25 May 2012 19:58
يادمه يجا خوندم:
وقتي اعراب به ايران حمله كردن كفتند اي جه وعضي است براي جه زنانتان حجاب ندارند
مردان جواب دادند حجاب زنان ما جشمان باك (pak) مردان ماست
     
#12 | Posted: 18 Apr 2013 21:17
marjan1369:
منو تا به حال 10 ؛ 15 بار گرفتند گشت ارشاد

_______بدحجابی جرم نیست_______

سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی در مورد بی‌حجابی زنان بازیگر در خارج از کشور،‌ گفت: بدحجابی بازیگران در خارج از کشور از طریق اینترپل پیگیری می‌شوداظهار نظر معاون اجتماعی ناجا به دلایل زیر خلاف قوانین جاری کشور است:


یکم: لازمه پیگیری امور از راه اینترپل، انجام عملی مجرمانه است.دوم: بدحجابی جرم نیست، حتی در ایران!


طبق معمول در تعریف جرم، باید از ماده 2 قانون مجازات اسلامی بهره بگیریم که طی آن عنوان شده هر فعل یا ترک فعلی که در قانون برای آن مجازات تعیین شده باشد جرم محسوب می شود.

نظر معاون اجتماعی ناجا درباره پیگیری بدحجابی درست نیست زیرا در قوانین کشور عملی با عنوان بدحجابی جرم شناخته نشده و آنچه که عمل مجرمانه طبق تبصره ذیل ماده 638 تلقی می گردد "بی حجابی" است و نه بدحجابی.

تبصره ماده638 قانون مجازات اسلامی: زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند به حبس از ده روز تا دو ماه یا از پنجاه هزار تا پانصد هزار ریال جزای نقدی محکوم خواهند شد.سوم: بی حجابی در خارج کشور جرم نیست.

در بررسی مجرمانه بودن اعمال افراد در خارج کشور نیز باید به از مواد 3و4 قانون مجازات اسلامی بهره گرفت. زیرا وفق ماده 3 این قانون،" قوانین جزائی درباره کلیه کسانیکه در قلمرو حاکمیت زمینی، دریائی و هوائی جمهوری اسلامی ایران مرتکب جرم شوند اعمال میگردد مگر آنکه بموجب قانون ترتیب دیگری مقرر شده باشد.چهارم: البته استثنا هم وجود دارد اما نه درباره حجاب.

و از آنجا که قانون ترتیبی برای مجرمانه تلقی کردن بی حجابی در خارج کشور نداده است، پس بی حجابی در خارج از قلمرو حاکمیت جمهوری اسلامی ایران جرم نیست.

ماده 4 این قانون چنین می گوید:

"هرگاه قسمتی از جرم در ایران واقع و نتیجه آن درخارج از قلمرو حاکمیت ایران حاصل شود و یا قسمتی ازجرم درایران ویا در خارج و نتیجه آن در ایران حاصل شود در حکم جرم واقع شده در ایران است ."

فرض کنیم خانمی که درای شناسنامه و تابعیت ایرانیست در خیابان یک شهر و کشور خارجی بدون روسری (پوشش شرعی) پیاده روی می کند. عمل (برداشت روسری) و نتیجه عمل(بی حجابی) این خانم ، هر دو در خارج کشور بروز یافته و نمی توان تعریفی از مجرمانه بودن عمل وی یافت.پنجم: بعضی از اعمال هرجا و توسط هرکس انجام شود، مجرمانه است.

والبته چنین نیست که قانون درباره بعضی از اعمال مجرمانه مکان خاصی تعریف کرده باشد و از جمله می توان به جعل امضا و مهر مقامات و جعل و استفاده از اسکناس توسط هر ایرانی یا بیگانه ولو در خارج کشور اشاره کرد چنانکه مفاد ماده پنج قانون مجازات اسلامی می گوید:

هر ایرانی یا بیگانه ای که در خارج از قلمرو حاکمیت ایران مرتکب یکی از جرائم ذیل شود و در ایران یافت شود و یا به ایران مسترد گردد طبق قانون مجازات جمهوری اسلامی ایران مجازات می شود .

1 - اقدام علیه حکومت جمهوری اسلامی ایران وامنیت داخلی و خارجی تمامیت ارضی یا استقلال کشور جمهوری اسلامی ایران .

2 - جعل فرمان یا دستخط یا مهر یا امضاء مقام رهبری و یا استفاده از آن .

3 - جعل نوشته رسمی رئیس جمهور یا رئیس مجلس شورای اسلامی یا شورای نگهبان یا رئیس مجلس خبرگان یا رئیس قوه قضائیه یا معاونان رئیس جمهور یا رئیس دیوان عالی کشور یا دادستان کل کشور یا هر یک از وزیران یا استفاده از آنها.

4 - جعل اسکناس رایج ایران یا اسناد بانکی ایران مانند براتهای قبول شده از طرف بانکها یا چکهای صادر شده از طرف بانکها و یا اسناد تعهد آور بانکها و همچنین جعل اسناد خزانه و اوراق قرضه صادره و یا تضمین شده از طرف دولت یا شبیه سازی و هرگونه تقلب در مورد مسکوکات رایج داخل .

بنابراین نظر معاون محترم اجتماعی ناجا درباره بدحجابی زنان آن هم در خارج از کشور! درست به نظر نمی رسد.

*وکیل دادگستری


ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******
     
#13 | Posted: 8 Sep 2013 15:07
یا رومی روم یا زنگی زنگ دیگه! هرکیم حجاب داشتن و نداشتنش دست خودشه
     
#14 | Posted: 9 Nov 2013 13:27
حجاب مزخرفترین چیزیه که بشریت به خودش دیده، هرچی که محدودیت به همراه داشته باشه مضره، دوستان اگه خارج از ایران رفتین میدونین چی میگم یا اگه خیلی قاطی زنا و دخترای نیمه لخت باشین. رفته بودیم ترکیه همه با شلوارو تاب یا شلوارک و تیشرت بودن. خدا وکیلی بعد نیم ساعت اونقد برامون عادی شده بود که اصلا نگاهشون هم نمیکردیم ولی تو ایران وقتی یکی رو میبینیم مانتوش کوتاهه فوری کیرمون بلند میشه!!!! چرا اخه؟
     
#15 | Posted: 15 Nov 2013 22:10
majid_yazd:
حجابی خوبه که مثه رضا شاه به زور میخاست چادر از سر زنها بکشه نه حجابی که به زور بخان بزارن به روی سر خانوما.

من شرمنده ام، اما از نظر شخص شخیص شما فرق اون زور که حجاب کسی که میخواد داشته باشه رو برداری با این زور که حجاب زوری بذاری برا کسی که نمیخواد چیه احیانا؟
جفتش زوره و هرچیزی اجبارش بده، هیچ فرقیم نداره اجبار چی باشه! چیزی که انسان رو انسان میکنه فقط حق انتخاب و اختیاره
     
#16 | Posted: 18 Nov 2013 11:10
من کسی که حجاب رو اختیاری نتخاب کرده خیلی دوست دارم

و میخوام با زنی ازدواج کنم که حجاب داشته باشه
     
#17 | Posted: 3 Aug 2014 09:19
قرآن صراحتا با چادر وروبنده مخالفت کرده

در قرآن با حجاب چادر وروبند عربي مخالفت شده. و پوشش بيش از حد زنان رادرحقيقت توهين به مردان دانسته وآنرا دستآويزي براي سوءاستفاده زنان ميداند
پوشش زنان عرب پیش از اسلام استفاده از چادربا روبنده ومقنعه بوده البته زير چادر خصوصا قسمت بالاي بدنشان از لباس ديگري استفاده نميكردند و عريان مي ماند. مثالي هست كه طرف بالا رو پوشونده پائينو ول كرده زنان تازه مسلمان نيزبا همین پوشش در مراسم حج، طواف کعبه میکردند. قرآن با این نوع پوشش مخالفت کرده... وبه زنان با ايمان بگو بايد چادرهای خود را بر سينه خويش اندازند... (24, 31) چنانچه چادر های عربی را مانند عبا استفاده کنند با توجه به اینکه دارای آستین میباشند مانند یک مانتو عمل کرده و پوششی کامل برای اندام زن ایجاد خواهد کرد.
از طرفی بر اساس شواهد تاريخي در ميان زنان عرب چشم و هم چشمي بسيار رايج بود و زنان زيورها وخلخالهاي پر صداي خود را به رخ يكديگر ميكشيدند وجلب توجه ميكردند. قران اين عمل رايج را ناپسند ميداند. .....و مانند روزگار جاهليت قديم زينتهاى خود را آشكار مكنيد....(7, 33).. و به زنان با ايمان بگو.... زيورهاى خود را آشكار نگردانند مگر آنچه كه طبعا از آن پيداست ... و زيورهايشان را جز براى شوهرانشان و..........آشكار نكنند و پاهاى خود را نكوبند تا آنچه از زينتشان نهفته مى‏دارند معلوم گردد (24, 31)

asatir
     
#18 | Posted: 21 Aug 2014 14:21
حجاب در حد متعادل خوبه

دیگه عاشق نمیشم
     
#19 | Posted: 29 Aug 2014 23:20
asatir:
قران اين عمل رايج را ناپسند ميداند. .....و مانند روزگار جاهليت قديم زينتهاى خود را آشكار مكنيد....(7, 33).. و به زنان با ايمان بگو.... زيورهاى خود را آشكار نگردانند مگر آنچه كه طبعا از آن پيداست ... و زيورهايشان را جز براى شوهرانشان و..........آشكار نكنند و پاهاى خود را نكوبند تا آنچه از زينتشان نهفته مى‏دارند معلوم گردد (24, 31)

دوست عزیز مخالفت قرآن کریم با پوشش سر خانمها امر درستی می باشد و سر پوشوندن زنها هیچ توصیه قرآنی نیست اما در خصوص ترجمه آیه ۳۱ سوره نور باید بگویم اون زینتی که قرآن اشاره کرده (زینتهن) زیور آلات نیست چون اولا نیازی به پوشاندن آنها نیست میتوانند آنها را در بیاورند و دوما دلیل محکمی نداره که زیور آلات رو غیر شوهر و محارم ببینند مشکلی پیش بیاید منظور قرآن از زینتهن (دوتایی) سینه و پستانهای زنهاست و پوشاندن آنها از غیر محارم به دلیل در امان ماندن زنان از آزار مردان هوس باز توصیه شده و علت اینکه خداوند محارم را مجاز دانسته برمیگرده به اصل وظیفه مادری زن در شیر دادن به نوزاد. آنجا که زن مجبور میشود پستانهای خود را جلوی شوهر و محارم به منظور شیردادن بچه بیرون بیاورد !
     
#20 | Posted: 30 Aug 2014 09:28
sanaz933:
حجاب در حد متعادل خوبه

موافقم

بخاطر بارش باران مـادر دربهای خانه را بســت ،

امشب دلم عجیـــــب هوای تورا کرده است . . .
     
صفحه  صفحه 2 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین » 
شوخی و سرگرمی سکسی انجمن لوتی / شوخی و سرگرمی سکسی / حفظ حجاب بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites