تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Homosexuals - همجنسگرایان

لذت حقیقی

صفحه  صفحه 4 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین »  
#31 | Posted: 5 May 2014 10:58
ShabAhang92:
هرکی یه مدلیه،حالا چه مخالف چه همجنس،اینی که هر دو طرف توی سکس لذت ببرن مهمه،چون توی احساس و روحیه موثره لذت بردن

من از جنس مخالف هم لذت می برم ولی به جنس خودم بیشتر علاقه دارم.وقتی از کسی خوشم میاد از خود بی خود می شم. خیلی وقت ها احساس می کنم تو ذهن اون هم یه چیزهایی میگدره ولی هیچکدوممون رومون نمیشه بگیم.
     
#32 | Posted: 5 May 2014 20:14
ببینید دوستان گرایش دختر ب دختر یاهمون لزبینی خوبه هم مردها وهم اکثر زنها لذت میبرن ازین رابطه.ولی مرد با مرد عده ای خاص این رابطه رو پسند میکنن کسایی ک گی هستن یه عده انسان خاص میباشند ودر سنین بالاترمتاسفانه ب پوچی مطلق میرسن ونابود میکنن خوشونو ولی دخترها نه

عاقلان دانند
     
#33 | Posted: 8 Oct 2014 23:05
هرگز مورد تجاوز واقع نشده ام.ولی از زمانی که ۹ساله بودم همیشه گرایش به همجنس داشته ام. و برای اولین بار در ۱۲سالگی وقتی در یک شب با پسر عمه همسن خودم در یک رختخواب خوابیده بودیم و بهم چسبید همه بدنم از شدت عشق و شهوت طوری میلرزید که زبانم بند اومده بود. و خودمو بخواب زدم و اون هم کارشو کرد البته سکس کامل نبود و همین باعث شد سالها با همان خاطره لذت ببرم. در جایی که دختر هم فراون بود ولی هرگز هیچ دختری نتونسته جای اون شب رو برام پر کنه!!

گی بات بودن بدبختی صددرصده!!تا توی سنین نوجوانی هستی منظورم از ۱۲تا ۲۰سال ادم تو بورسه و میتونه دوست مورد علاقش رو پیدا کنه و از سکس باش لذت ببره.. و متاسفانه هیچکس هم قدر اون دوران خوب سنی رو نمیدونه و معمولا کمتر ازش لذت میبره!! بعد یکدفعه به خودش میاد و متوجه میشه سنش بالا رفته و دیگه هرگز نمیتونه با شخص مورد علاقش سکس رمانتیک داشته باشه !! تنها چیزی که برای ادم میمونه همون خاطرات زیر ۲۰ساله که مرتب بیاره توی ذهن و با همون خاطرات بقیه عمرش رو سر کنه!! چون از جنس مخالف هم نمیتونه لذت ببره دچار افسردگی میشه ادم!! دوستان خیلی سخته خیلی سخت!!!

پسر کوچلوی شیطون!!
     
#34 | Posted: 6 Nov 2014 23:12
با سلام لذت حقیقی توی سکس یا گی نیست بلکه توی ارامشی هست که از طرف مقابلت میگیری تصور کن 2 تا پسری که هم را به دور از دروغ تجاوز که یکیشون به زور تو اون لحظ باشه. عاشقانه میخواهند 2 صبح اما این دو در کنار هم هنوز نخوابیدند و به دور از تمام مشکلات زندگی دارند با هم دردل میکنند هم را نونزش میکنند. اروم هر 2 نفر بدون لباس در کنار هم عشق بازی میکنند زیباست وقتی به جای تجاوز . دروغ . با صداقت با هم باشیم چون در اون لحظ خود واقعیت را به طرفت نشون میدی و طرف خود واقعیت را دوست داره نه این که وقتی فهمید همه اش دروغ بوده . نه چهره ای پر از دروغ

با سلام چقدر زیبا گفت دوستمون که گی بات ها توی سن خاصی تو بورسند وبعد دیگه نمیتونند با کسی باشند. به نظر من اگه مفعولین عزیز دنباله ی حس واقعی باشند و با یک نفر که واقعا دوسشون داشته باشند . با همون باشه باور کنید که عشق هرگز نمیمیرد حتی اگر از اون لطافت بیوفتی. چون از همون اول با کسی بودی که تمام خاطراتتون با هم گره خورده .من خودم همین طوری هستم با کسی بودم به مدت 7 سال همه دوستام به من میگند این که دیگه زشت شده و این همه به تو بدی کرده ولش کن . ولی من بازم باهاش بودم و اون هم بیشتر با من هماهنگ شد تا این که دلم شکوند. هنوز فکر میکرد خریدار داره ولی دید همه اونو برای کونش میخواهند نه خودش .برگشت به سمت من ولی دیر شده باهاش سردم خودشم فهمید ولی کاریش نمیشه کرد. الان اگه بخواهد با کسی باشه اول باید بهش بده بعد هم که ولش میکنند و میرند

برگ زرد
     
#35 | Posted: 28 Nov 2014 03:47
لذت برن از هردو رو دوس دارم اما لز رو ترجیخ میدم چون به همجنس خودم راحتتر اعتماد میکنم و احساس همدیگرو درک میکنیم
لزبین
بیو سکشوال یا هر چی
سکی فقط غریزه نیست
سرشار از احساس و روحیه و انرژیه

razeghi
     
#36 | Posted: 14 Sep 2015 12:23
واقعا لذت سکس با لذتهای درجه یک از نوع دیگه هیچ فرقی نداره . مثه خوردن یه لیوان شربت آبلیمو تو یه ظهر گرم تابستون
     
#37 | Posted: 21 Feb 2016 13:46
من تجربه تجاوز رو دارم.یکی از پسر عموهام بزور تو مغازش منو کرد.تا مدتها مجبور بودم بهش کون بدم از ترس.من کونی بودم ولی از اون متنفر شدم.وقتی ازدواج کرد از شرش راحت شدم.
     
#38 | Posted: 22 Feb 2016 00:51
سکس با همجنس لذت خاص خودش را داره هر کسی یه علاقه و دلبستگی داره و نمیشه وادار کرد که همه یکسان باشند.من هم سکس و عشق بازه با همجنس و همسن را میپسندم و دوست دارم که یه شریک سافت و وسکسی داشته باشم که همدیگه را به اوج لذت برسونیم.

خوش باشو ز دی مگو که امروز خوش است.قربونتون برم
     
#39 | Posted: 24 Feb 2016 13:57
من هم با همجنسم سکس کردم و هم با جنس مخالف.
سکس گی (با هم جنس) حسش برای من با حس سکس با یه زن کامالا فرق داره. البته من توی گی اکثرا مفعول بودم و با فاعل بودن زیاد حال نمی کنم.
ولی سکس با یه زن احساس بیشتری داره و لذتش بیشتر توی احساس و مخصوصا حس دوست داشتن و دوست داشته شدن هست.
ولی تو گی سکس فقط لذت جنسیه و اکثرا چیز دیگه ای نداره.
در هر صورت من از هر دو نوع سکس لذت می برم

آریایی
     
#40 | Posted: 18 May 2016 11:30
قطعا دگرجنس بازی حالش بیشتره ولی اینم خیلی حال میده
حال نمیداد که مرض نداشتیم انجام بدیم
     
صفحه  صفحه 4 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / لذت حقیقی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites