تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Homosexuals - همجنسگرایان

خاطرات همجنسبازی کاربران لوتی

صفحه  صفحه 9 از 12:  « پیشین  1  ...  8  9  10  11  12  پسین »  
#81 | Posted: 26 Apr 2016 23:07
اولین بار که من کون دادم ۲۰ سالم بود. من با علی که همسایه بغلی ما بود رفیق بودم .وبیشتر وقتها با هم بیرون میرفتیم.یک روز علی از من برای درست کردن آکواریوم به خونشون دعوت کرد . و من هم برای کمک کردن رفتم خونشون البته کسی هم منزل نبود . بعد از درست کردن آکواریوم علی چند تا فیلم اورد که با هم ببینیم. همین که فیلم شروع شد دیدم فیلم سوپر هست یک لحظه موندم چی بگم که خود علی گفت بیا ببین و حال کن و من هم نشستم به دیدن فیلم. هر چی فیلم جلو تر میرفت ما حشری تر میشدیم. که یک هو علی گفت بیا با هم سکس بکنیم . من تا اون لحظه با هیچکس سکس نداشتم و ناخداگاه گفتم باشه .بعد علی گفت بیا بخواب من اول میکنم و شروع کرد به لباس در آوردن وتا لخت شد دیدم چه کیر بزرگ و کلفتی داره وفکر کردم چه جوری میخواد منو بکنه .اولش خیلی ترسیدم ولی اون خیلی وارد بود. حسابی سوراخ کونم با وازلین چرب کرد و۱۰ دقیقه ای با انگشت منو میکرد تا سوراخم جا باز کنه.بعدش آروم سر کیرشو کذاشت روی سوراخ کونم ویک کم فشار داد سر کیرش رفت تو و کم کم شروع به فشار دادن کرد .من چون اولین بارم بود دردم گرفت و علی آروم آروم میکرد و در میآورد.و تا اومدم به خودم بجنبم تمام کیرشو کرد تو کونم اولش خیلی درد داشت .ولی کم کم دردش کمتر شد وبیشتر لذت میبردم.و این مقدمه ای شد برای سکسهای بعدی من با علی.
     
#82 | Posted: 5 May 2016 02:25 | Edited By: artin74
اینی که میگم خاطره نیست ولی فردا قراره خاطره ساز شه
یه بکن دارم یه مدت ازش خبری نبود امروز زنگ زد گفت آخر هفته بریم شمال می گفت دلم می خاد یکیو رو شنای ساحل لخت کنم بکنم خدا به دادم برسه گفتم نمیشه که کسی میبینه گفت نه می برمت یه جاهایی که هیچ کی نباشه پارسال هم رفتیم با هم شمال با ماشین بردم تو جنگل تا اونجا که میشد رفتیم داخل جنگل بعدش رو کاپوت ماشین رو صندلی حسابی کرد منو حتی منو سر پا چسبوند به درخت انداخت توم . خیلی تو فضای آزاد حال میده ولی آدم می ترسه یکی ببینتش حالا هم هوس ساحل کرده می گه می خام لخت بیوفتی رو شنا بدنت شنی بشه بعد بکنمت شانس بیارم کسی نباشه و نبینه بدیش اینهمن کامل لخت می کنه او ندفه فقط کیره خودشو دراوورده بود ولی منو لخته لخت کرد می گفت کامل لخت نباشی بهم حال نمیده. ولی جاتون خالی یه هیکلی داره سیکس پک کیرشم از این کیرا که رگاش زده بیرون اوووووووووووووووف انصافا یکی از بهترین بکن هام بوده واسه همین بعد این همه مدت زنگ زد من بدونه چکو چونه گفتم باشه سکسی
     
#83 | Posted: 16 May 2016 15:40
این خاطره مال خیلی سال پیشه ولی چون اولین بار بود دقیقا یادمه. و برام خیلی جالبه. با دوستم حمید یکی دو سالی بود که آشنا شده بودم و تقریبا هر هفته یا دو هفته سکس داشتیم. اون مکان داشت و مشکلی ازین بابت نداشتیم. اون موقع من ۲۵ سالم بود و اون ۳۵ سالش.
در طول اون دو سه سال همیشه سکس ما با کاندوم بود ولی اون گاهی اصرار میکرد که بدون کاندوم حال کنیم ولی من مخالفت میکردم.
به دلایلی دو سه ماهی نتونستیم همدیگرو ببینیم و من واقعا حشری شده بودم و دیگه داشتم دیوونه میشدم. تا اینکه بلاخره یک روز همه چی جور شد و قرار گذاشتیم. طبق معمول قرارهامون حدود ساعت شش عصر تو خونه حمید بود.
ظهرش رفتم حموم و حسابی خودمو تر و تمیز کردم و ساعت شش زنگ خونه ش رو زدم. در رو باز کرد و رفتم و سلام علیک و احوال پرسی های معمول رو انجام دادیدم.
با اینکه تو اتاق خواب تخت خواب داشت ولی اون روز روی زمین وسط پذیرایی رخت خواب پهن کرده بود و همه چیو آماده کنارش گذاشته بود. بی صبرانه منتظر بودم شروع کنیم و دیگه طاقت نداشتم. دوست داشتم هرچه سریع تر یه چیزی بره توم و بجنبه.
حمید گفت: من تازه از سر کار اومدم. زودی یه دوش بگیرم و بیام. رفت حموم و منم لباس ها مو در آوردم و روی زمین دراز کشیدم شروع کردم با کنترل ماهواره کانال ها رو بالا پایین کردن.
خلاصه... خیلی زود از حموم در اومد و اومد کنارم نشست. با اینکه خجالتی بود ولی با دیدن پاها و کون و شکم شیو شده من شروع کرد به تعریف کردن از بدن من. منم که عاشق این بودم که یکی قبل سکس ازین حرفا باهام بزنه دمر شدمو کونمو بهش کردم تا خوب دید بزنه.
بلاخره اومد و شروع بکار کرد. از خوردن باسنم و سوراخم شروع کرد و من دیگه تو پوست خودم نبودم. بعد از مدتی خوابید روم و با کیرش شروع کرد به مالیدن سوراخم و همزمان پشتم رو میلیسید. داشتم دیوونه میشدم. این پوزیشن مدت زیادی طول کشید و من اصلا متوجه هیچی نبودم. آروم آروم سر کیرشو فشار میداد تو و در میآورد تا باز بشه. انقدر حشری بودم که اصلا حواسم به کاندوم نبود. نمیدونم اون هم حواسش نبود یا قصدی میخاست کاندوم رو بیخیال بشه.
خلاصه من تو آسمونا بودم که متوجه شدم کیرش رو آروم آروم تا ته کرده تو و برای اولین بار بود طعم کیر بدون کاندوم رو حس کردم. داشتم دیوونه میشدم.
خوب یادمه که چه حرفایی رد و بدل میشد:
- آخ یادم رفت کاندوم بزارم
- عیب نداره خیلی حال میده
- میخای در بیار؟
- نه عالیه. بکن. دوسش دارم
- جوون عاشق کونتم
- دلم برای کیرت یه ذره شده بود
- جوون... مال خودته
....
برجستگی های کیرش و ضربانش رو داخلم احساس میکردم و چشمام هیچی رو نمیدید.
بعدش حالت های مختلف سکس کردیم و آخراش گفت:
- دوست داری کجا بریزم؟
- هر جا دوست داری بریز
- جوون... دوست دارم تو بگی
- بریز روی سوراخم
بعد از کمی شاک زدن، در حالی که تو حالت سگی بودیم و من باسمنو کاملا به سمتش باز باز کرده بودم، کیرشو کشید بیرون و با صدای مردونه ی باحالی ارضا شد. گرمی آبشو رو سوراخم حس کردم و و یه دستش که باسن من محکم فشار میداد. از زیر و لای پاهام تخماشو میدیدم و سعی کردم ماساژشون بدم.
در همون حالت که داشت ارضا میشد، من حشری تر شده بودم و باهاش حرف میزدم:
- جووون آبتو میخام. بریز روم. همشو تا ته بده...
- آآآآآآآه... آآآآآآه
...
آبش که تا ته اومد با دستم کمی از آبش رو برداشتم و بردم تو دهنم و مزه مزه کردم. عاااالی بود.
بلافاصه آب خودمم آوردم و بعدش دوتایی بی حال کنار هم دراز کشیده بودیم.
کمی که گذشت، تازه یادمون افتاد که سکسمون بدون کاندوم بود. ولی هردومون راضی بودیم چون خیلی لذت برده بودیم. یک ساعتی کنار هم بودیم و بعدش یه بار دیگه لذت سکس بدون کاندوم رو تجربه کردیم... بعدش دیگه کاملا سیر سیر شده بودم.
از اون روز دیگه برای همیشه تا امروز کاندوم رو کنار گذاشتیم.
البته به کسی این کار رو توصیه نمیکنم. حداقل در اوایل رابطه و بوجود اومدن اعتماد و شناخت حتما از کاندوم استفاده کنید.
     
#84 | Posted: 18 May 2016 11:18
من بیس سی باری ساک زدم کیر پسرارو
به جز اونایی که تو ماشین زدم بقیه تقریبا همه بعد ساک کردنم
ولی حالشو ندارم بنویسم براتون
فقط بگم که همه جوری بود
عالی خوب معمولی بد
خوشبو بدبو
کمر شل کمر سنگ
کیر بد فرم و خوش فرم
قلمی و نسبتا کلفت
سنای مختلف که بگم سانسور میشه
حتی کیر گیای معروف اصغانم ساک زدم
دنی و سامی و سروش اچ پی و اینا
خلاصه همه نوعی بوده
     
#85 | Posted: 20 Jun 2016 13:13
از اتوبوس تا حمام نمره

این ماجرا برمی گرده به حدود دو سال و نیم پیش. داشتم از دانشگاه برمی گشتم و تو مسیر فردوسی-انقلاب سوار اتوبوس بودم. ساعت تقریبا پنج عصر بود و انوبوس خیلی شلوغ. و می دونید دیگه، وقتِ شلوغی آدما چطوری خواسته و ناخواسته به هم می چسبن و دست و پاها تو هم دیگه می ره! یه پسره سوار شد و تو اون وضعیت ازدحام پشت من قرار گرفت بطوریکه گرمای تنش را از پشت حس می کردم. پسر خوش تیپی بود؛ حدود سی ساله، لاغر و کمی سبزه با صورت زاویه دار و گونه های برجسته. از تیپ هایی که من دوست دارم. یواش یواش حس کردم کیرش داره رو کونم گرم و بزرگ می شه. منم که از خدا خواسته بهش بیشتر چسبیدم تا خوب حرارت کیرش رو حس کنم.اون هم خوشش اومده بود و شروع کرد به تنظیم کیر کلفتش رو شکاف کونم و جلو و عقب کردن خودش. انوبوس طوری شلوغ بود که تقریبا هر کاری می شد کرد! یواشکی دستم رو بردم پشتم و کیرش رو از رو شلوار تنگش گرفتم دستم و شروع کردم مالوندنش. واای چه حالی می داد. بعد رفتم پایین تر و تخماش رو فشار دادم. دستم لای پاهاش بازی می کرد و بالا پایین می رفت. بدن گرم و بازوها و ران هاش را روی سراسر بدنم حس می کردم. دوباره کیر افراشته اش رو روی کونم فشار داد و انگار می خواست با کیرش شلوارم رو پاره کنه. دستش رو آورده بود جلو و با کیر و خایه های من از روی شلوار بازی می کرد. من حسابی راست کرده بودم. یه دفعه دستش رو انداخت تو شورتم و شروع کرد مالوندنم، در حالیکه کیر سفتش داشت ضربه های محکمش رو بر باسن مبارک وارد می کرد! رفتیم داخل تر یه گوشه ی اتوبوس که راحت تر بتونیم عملیات رو پیاده کنیم. از پشت شروع کرد گردن منو از پشت بوسیدن، ولی من بهش فهموندم که یادش نره ما تو اتوبوسیم! حدود یه ربع این کیرمالی طول کشید و من هم ایستگاهی که قرار بود پیاده بشم پیاده نشدم. حیف بود که از این کیر خوشگل زود جدا بشم. در نهایت دو ایستگاه دیرتر پیاده شدم چون جمعیت هم داشت کم می شد. دیدم اون هم پیاده شد.
کیرش از پشت شلوار معلوم بود؛ کاملا حشری، زده بود بالا، راستِ راست. شروع کرد باهام صحبت کردن خودش رو معرفی کرد (رضا) و اینکه از من خوشش اومده و به اصطلاح طالب من شده و نیاز به سکس هم داره و می خواد این آبشو امروز خرج کنه رو من! رضا تو یه کارگاه صنعتی کار می کرد و مثل من در حال برگشت به خونه اش بود. از من پرسید جا دارم یا نه. گفتم نه. گفت من دارم منفجر می شم و باید با هم حال کنیم امروز. گفت این نزدیکی ها یه حموم نمره می شناسه که می شه رفت اونجا و خلوت کرد. به نظرم پسر خوبی اومد و احساس کردم می تونم بهش اعتماد کنم. دل به دریا زدم و گفتم بریم. هوا هم داشت تاریک می شد و گرگ و میش بود.
وارد حموم شدیم. پیرمرد عینکی ای واستاده بود تو ورودی، پول می گرفت و شماره حموم رو می داد. رضا به من گفت هیچی نگو. به نظر وارد می اومد. خودش پول داد و نمره اتاق گرفت و به آرامی رفتیم تو. خب، معلومه دیگه... شروع کردم از رضا لب گرفتن و لیسیدن صورت و گردنش که کمی شور هم بود! بدنامون رو چسبونده بودیم به هم و کیرش رو که باز داشت جون می گرفت و سفت می شد رو روی کیر خودم حس می کردم. آخ که چقدر جال می داد. اصطکاک کیرامون روی هم فوق العاده بود و به من خیلی حال می داد. (خیلی وقتا این مراحل اولیه ی هم آغوشی بیشتر از کردن بهم می چسبه). دستم رو بردم سمت کیر راستش و مالوندنش. دست دیگه ام رو بردم سمت کونش. اون هم همین کارو با من می کرد. لباسشو در آوردم و شروع کردم خوردن سینه هاش. بدن لاغر و در عین حال خوش فرم و عضلانی کم مویی داشت. حرکت زبانم رو به پایین به سمت نافش ادامه دادم. آه های آرومی می کشید. شروع کردم کیرش رو از رو شلوارش گاز زدن و خوردن. دست و سرم لای پاهاش در حرکت مداوم بود. یواش یواش زیپ شلوارش رو کشیدم پایین و کیرش رو از تو شورت تنگش در آوردم بیرون. (دوست دارم عجله ای تو لخت کردن و لخت شدن نداشته باشم!) کیرش خیلی خوش فرم بود و یه کم منحنی به بالا. شروع کردم به لیسیدن و ساک زدنش. تا جایی که می تونستم می کردمش تو حلقم. مکیدن خایه هاش هم خیلی حال می داد. می دونستم آبی که تو خایه هاش جمع شده رو باید با مهارت بکشم بیرون. لاپاش رو می خوردم و ساک می زدم. سر کیرش لزج شده بود. بعد نوبت اون شد. شلوار من رو سریع کشید پایین و کیر گنده ام افتاد بیرون. با ولع زیادی می خوردش. تخمام تو دستش بود و کیرم تا دسته تو دهنش. خیلی خوب می خورد، جوری که کم مونده بود آبم بریزه تو دهنش. گفتم بهش که یه فاصله بده تا آبم نیاد. کاملا لخت شده بودیم. به پشت برش گردوندمش و کیرمو گذاشتم لاپاش. لباشو از پشت شروع کردم خوردن و کیر و تنش رو از جلو مالیدن. بعد با هم یه دوشی گرفتیم و زیر دوش زبون های هم رو می مکیدیم و کیر و خایه های هم رو ساک می زدیم. نوبت به 69 رسید! رو زمین دراز کشیدیم و شروع کردیم لای پاهای هم رو خوردن ... می خواستم لای پاهاش غرق شم. کیرش رو ساک می زدم و به صورتم می مالیدم. نبضش می زد و گرمای خوشایندی داشت. خایه هاش رو تا خطی که به سوراخ کونش می رسید می خوردم. رضا هم خوب می خورد. شروع کرده بود با کون من ور رفتن و انگشت کردن. خوشبخانه سر همه چیز به توافق رسیده بودیم و هر دومون هم می خواستیم بدیم هم بکنیم.
رضا کاملا مجهز بود. از کاندوم تا لیدو کایین (اسپری تاخیری) همه رو تو کیفش داشت. یه کم لیدوکایین زدیم رو کیرای راستمون. کاندوم رو کشید رو کیرش و ازم خواست خم بشم (داگی استایل). من خیلی وقت بود نداده بودم و یه کم طول کشید با انگشت ها و نرم کننده راه کونم رو باز کنه. یواش یواش شروع کرد سر کیرشو وارد کردن. بعد بقیه رو داد تو. برخلاف انتظارم اذیت نشدم. حالا دیگه همه کیرش تا خایه هاش تو کونم بود. دستاش رو گذاشت رو شونه هام و شروع کرد تلمبه زدن. با اینکه من بیشتر دوست دارم بکنم تا بدم، ولی حس کردن کیر کلفت رضا تو کونم خوب کیف می داد. من سکوی حموم رو گرفته بودم و اون هم منو. بعد ده دقیقه خسته خسته شده بود. گفت حالا تو منو بکن. گفت آبم الان نمیاد ولی اگه تو بکنی شاید بیاد. حوله رو گذاشت زیرش و از کمر دراز کشید روش. این حالت رو من بیشتر از هر حالتی دوست دارم. دوست داشتم وقتی می کنمش صورتشو ببینم. پاهاشو داد بالا و من هم کیرمو یواش یواش تپوندم توش. ساق پاهاشو رو شونه هام می بوسیدم و کیرمو حسابی می کردم تو کونش. اثر لیدوکایین خیلی خوب بود. در عین اینکه هنوز حس داشتم باعث می شد ادامه بدم بی آنکه آبم به این زودی ها بیاد. خم شدم روش در حالی که تا ته تو کونش گذاشته بودم و تلمبه میزدم. شروع کرد جلق زدن. می خواست وقتی می کنمش آبش بیاد. بعد پاهاش رو روی کمرم محکم قفل کرد تا کیرم تا جایی که ممکنه سوراخش رو پر کنه. بیشتر خم شدم. زبونم را از جلو می مکید و کیرم رو از عقب! کاملا در هم حل شده بودیم. داشت آبم میومد تو کونش. دوباره شروع کرد جلق زدن و دیدم داره ماهیچه های کونش دور کیرم منقبض می شه و آبش میاد که من هم آبم رو با فشار ریختم توش. وای چه لحظه ای بود. ایده آل بود که آبمون با هم بیاد. یه کم روش خوابیدم و یواش یواش کیرمو کشیدم بیرون. کاندوم پر آب بود.
بعد از یه دوش دوباره و شستن هم دیگه، لباسامونو پوشیدیم و اومدیم بیرون. پیرمرد عینکیه بی خبر نشسته بود و یه پسر خوشگل هم داشت به چشم خریدار منو نگاه می کرد و نخ می داد. معلوم بود اونجا یه جورایی پاتوقه. ولی دیگه برای اون روز کافی بود
     
#86 | Posted: 20 Jun 2016 16:34
اولین سکسم تو اصفهان

از بی افم که جدا شدم به خاطر فرط علاقه یه شیش ماهی منزوی بودم
دست و دلم نمیرفت با کسی باشم
ولی بالاخره آخرش منو ساکر کرده بود
معتاد کیر شده بودم یه جورایی
گفتم میذارم کنار
نمیزنم دیگه واسه کسی
بسه همین تجربه ولی شهوت نذاشت
یه پسر بود به اسم پرهام که هنوزم درارتباطیم
اون زمان دو سالی بود رفیق بودیم
ولی همو ندیده بودیم تا حالا!!!
(اون شرایط خاص چند سال پیش مث حالا نبود
الان همجنس بازا خیلی راحت ترن)
خلاصه دلو زدم به دریا
کسی دیگه دورم نبود که باش باشم
از اون ور پرهامم پسر بدی نبود
گفتم میخوام بات سکس کنم
گفت میکنمت فقط
گفتم باشه من زیرخوابت میشم (تو دلم گفتم تو بیا فقط که کیرلازمم ناجور!)
چند روز بعد دیت گذاشتیم اومد تو پارک
واقعتیشو بگم بدنشو دیده بودم
عالی بود
ولی قیافش با عکسش خیلی فرق داشت
عکسش شبیه یه دوستای دبیرستانم بود که شدید حشری بود و ازش خوشم میومد و اونم شدید تو کف کون من بود و همش منو انگول میکرد و هر فرصتی که میشد سرمو میگرفت فشار میداد لاپاش از رو شلوار!! (با هم سکس نکردیم در عمل ولی اگه تهور و آگاهی الانم بود صدباره پاره کرده بود منو! گرچه مطمئنم تو تخیلاتش منو حامله هم کرده بود با اون شهوتش!!!)
خلاصه دیدم چاره ای نیس
پاشده اومده این راهو
دلشو نشکستم
بهرحال رفیقم بود
دوسش داشتم
گفتم بریم
رفتیم خونه رفتیم تو اتاق
گفتم لخت شو
شروع کردم لخت شدن
دیدم وایساده
گفتم پس دربیار دیگه
گفت تو چه راحتی
روم نمیشه!
من خندم گرفت
زانو زدم
گفتم دربیار لباساتو
زانو که زدم لخت شد و اومد جلو
دستشو گذاشت رو شونم و شروع کردم ساک زدن
کیرش قلمی بود
اولین و آخرین کیر قلمی ای که ساک زدم!
و البته بو میداد یکم
ولی تحمل کردم
باید میزدم تا ارضا شه
وقتی بری زیر کیر دیگه هرچی میشه باید تحمل کنی تا تموم شه
کمر سفتی هم داشت ماشالا
نشوندمش یکمم نشسته زدم
و بعدم خوابیده
حدود بیس دیقه ای شد مجموعا
یکم که خسته شدم خودم پا شدم دولا افتادم رو میز
کونمو دادم عقب گفتم بیا شروع کن
اومد شورتمو دراورد
اول مالید و بوسید کونمو
یه اسپنک زد و گذاشت لاش و کمرمو گرفت دودستی
حس فوق العاده ای داشت برام
اولین حس و حالِ دادن
یه دیقه هنو نشده بود گفت فایده نداره
بخواب
خوابیدم به شکم
چرب کرد لاپامو و خوابید روم
به محض اینکه خوابید بوی عرق بدی زد تو بینیم
     
#87 | Posted: 13 Jul 2016 17:43
اولین بار موقعی که ۱۶ سالم بود موقع امتحانات خرداد بود رفتم خونه دوستم با هم درس بخونیم ! خونشون کولرش خراب بود خلاصه گفتیم چه کار کنیم خیلی گرممون بود اول جورابامو در اوردم ولی دیدم فایده ندااره بعد گفت تیشرتتو در ار منم در میارم خلاصه تیشرتا رو هم در اوردیم بازم دیدیم گرمه ! گفتم بهش کسی که خونتون نیست بیا شلوارامونم در اریم که قبول کرد شلوارم در اوردیم تا چشش افتاد به پر و پاچم چشاش گرد شد اخه موهای بدنمو زده بودم صاف صاف ! بعد یه مدت شهوتم زد بالا باا خودم گفتم چی کار کنم چی کار نکنم (راستشو بخواین از قبلم تو کفش بودم) الانم که فقط با شرت جلوم دمر دراز کشیده بوذ تا دلو زدم به دریا بهش گفتم من بازم گرممه میخوام شرتمم در ارم ! اونم یه کم جا خورد ولی چیزی نگفت خلاصه شرتمم در اوردم بهش گفتم تو هم در ار من اینجوری خجالت میکشم اونم در اورد . در اوردن شورت همانا شهوتی شدنش همانا خلاصه اول پرید روم همونجوری که دمر بودم یه کم کیرشو که از مال من کوچیکتر بود مالوند لای چاک کونم بعد گفت میزاری بکنم توش منم شهوتی بودم مقاومتی نکردم خلاصه برمگردوند و پاهامو داد بالا و از هم باز کرد یه تف زد سرشو تا فیها خالدون کیرشو کرد تو البته بار اول انچنان دردی گرفت سوراخم که به گه خوردن راضی شدم ولی بعد جا باز کرد همون طوری لنگام به هوا بود بهش گفتم خوشبخت شدم گفت واسه چی ؟ گفتم اخه دخترا وقتی میخوان همو ننفرین کنن میگن ایشالا کف پات رنگ اسمونو نبینه منم که الان جوراب ندارم کف پاهام داره رنگ اسمونو میبینه که دیدم خندش گرفت . همون جوری که تلمبه میزد وقتی کیرشو در میاورد همش میگوزیدم دست خودم نبود اونم میگفت گوزوک شدی کون گشاد که با این حرفش شهوتم بیشتر شد . وقتی کیرش تو کونم بود حس میکردم انم گرفته باید برم دستشویی که البته یه حس کاذبه خلاصه بعد از این که به چند روش منو گایید ابشو ریخت تو سوراخم تا اب عشقشو تو بدنم حس کنم من خم شدم دمر کونمو دادم بالا دستشو از لای پام اورد کیرمو گرفت میمالوند با دست دیگشم سوراخ و تخمامو میمالوند تا این که منم ارضا شدم بعد با هم رفتیم دوش گرفتیم .اون ارضا خیلی بهم حال داد چون لخت جلوی یه دوست بود که تا دیروز همش با لباس جلوش بودم اما الان داشت ابمو میاورد خب حق بدید ! شما جای ما ! دو تا پسر لخت مادر زاد توو یه اتاق گرم ظهر تابستون چی میچسبه جز یه گی توپ ؟
     
#88 | Posted: 12 Aug 2016 08:49
عجب کیری داشت این پسر!(1)
.... رفتم سرِ قرار .پسری لاغر حدود27-28 ساله بود .سوار ماشین شد نشست کنارم راه افتادیم بطرف خونش
بین راه بادست کیرشو گرفتم خیلی کوچولو بود گفتم این چه کیریه؟! با این میخای کون منو بکنی؟!
گفت فعلا خوابه بذار برسیم بیدار که شد اونوقت میبینی چه کیری میشه
وارد اتاق شدیم در را قفل کرد ومشغول کار شدیم........
     
#89 | Posted: 12 Aug 2016 08:50
عجب کیری داشت این پسر!(2)
.......شروع کردم به ساک زدن. کیرش هنوز کوچولو و شل و ول بود گفتم این کیر که هنوز خوابیده! گفت حالا صبرکن بیدار میشه.
ساک زدنو ادامه دادم .یه کم که گذشت یه مرتبه با یه کیر دراز و کلفت روبرو شدم واقعا تعجب کردم .اصلا نفهمیدم کی و چطوری این اتفاق افتاد
کیرش به قدری کلفت شد که تو دهنم جا نمیشد. گفت حالا دیدی چه کیریه! گفتم آره عجب کیری شد حالااین کیر چطوری بره تو کونم؟!!!
به هرحال یه کم دیگه ساک زدم و آماده شدیم برا مرحله بعد............
     
#90 | Posted: 12 Aug 2016 08:53

عجب کیری داشت این پسر!(۳
)
...........دمر خوابیدم رو زمین و ازش خواستم که با کونم بازی کنه و بهش ور بره تا آماده بشه برا خوردن کیر
اونم با روغن بدن شروع به مالیدن کونم کرد و خیلی آروم و با احساس به همه جای کونم دست نوازش کشید
ودرحین نوازش چندتایی بوس هم رو کونم کرد معلوم بود واقعا عاشق کونه . چن باری هم انگشت تو سوراخ کونم کرد
من کلا نوازش کونو خیلی دوس دارم وبخصوص از نوازشهای آروم و بااحساس اون پسر بقدری لذت بردم که
می تونم بگم بهترین خاطره از نوازش کونم اون شب برام رقم خورد. دیگه کونم حسابی آماده پذیرایی از اون کیر کلفت شده بود..............
     
صفحه  صفحه 9 از 12:  « پیشین  1  ...  8  9  10  11  12  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / خاطرات همجنسبازی کاربران لوتی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2018 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites