تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد

Non-political News | اخبار روز (غير سياسى)

صفحه  صفحه 7 از 77:  « پیشین  1  ...  6  7  8  ...  76  77  پسین »  
#61 | Posted: 24 Aug 2010 11:03
بی ادب ترین رانندگان جهان کدامند؟اخبار دنیا / واحد مرکزی خبر: رانندگان تاکسی لندنی مودب ترین رانندگان جهان معرفی شده اند.
بر اساس نظرسنجیهایی که در پایتختها و شهرهای مهم بیش از ده کشور مهم جهان صورت گرفته، رانندگان تاکسی پاریسی بداخلاق ترین و بی ادب ترین رانندگان جهان هستند.

به گزارش شبکه تلویزیونی فرانس24، در این رده بندی فرانسه در جایگاه آخر قرار گرفته است.

این درحالی است که خود فرانسویها اعتقادی به نتیجه این نظرسنجی ندارند و می گویند این مسئله فقط به سی درصد رانندگان مربوط می شود.

در این نظرسنجی رانندگان تاکسی لندنی مودب ترین رانندگان جهان معرفی شده اند و رانندگان تاکسی در نیویورک نیز در این رده بندی در جایگاه دوم قرار گرفته اند.

عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
#62 | Posted: 12 Oct 2010 17:38
استقرار نظامیان ایرانی‌ الاصل آمریکایی در مرز ایران
روزنامه جمهوری‌اسلامی نوشت:


تعدادی از اتباع ایرانی مقیم آمریکا در مقر نیروهای ارتش این کشور واقع در شهر بدره عراق و در نزدیکی مرز مهران مستقر شده‌اند.این افراد 25 نفر شامل 18 مرد و 7 زن می‌باشند.

براساس این گزارش، اتباع ایرانی مورد نظر، دارای پدر و مادر ایرانی بوده که درحال حاضر مقیم کشور آمریکا هستند و ارتش آمریکا در نظر دارد

از آنها در پایانه‌های مرزی از جمله زرباطیه - مهران در انجام کارهایی از قبیل مترجمی استفاده کند.زائران ایرانی که به تازگی از طریق مرز مهران به عتبات عالیات سفر کرده‌اند این سربازان جدید آمریکا را مشاهده نموده‌اند

وحتی برخی از آنها با زائران ایرانی نیز هم کلام شده و خود را معرفی کرده‌اند. این افراد برای اخذ تابعیت کشور آمریکا ‌باید به مدت یک سال در ارتش آمریکا خدمت کنند.
     
#63 | Posted: 12 Oct 2010 17:40
علیرضا افتخاری باز هم در 20:30 : او فریاد زد

علیرضا افتخاری باز هم در 20:30 : او فریاد زد.گریه کرد و خط و نشانکشید.

اما ایا جنبش اخلاقیات را فراموش کرده؟قبل از هر چیز یک سوال:

اقایان .هم وطنان ایا جنبش سبز اخلاقیات را فراموش کرده؟

ایا حریم خصوصی افراد را میخواهد بشکند؟

علیرضا افتخاری باز هم در 20:30 مصاحبه کرد .او به خاطر بی احترامی به دخترش در دانشگاه اصفهان گریه کرد !

نکته ی مهم این است امشب علیرضا افتخاری

همچنان بر حماقت خود صحه گذاشت و تکراررررررر کرد که ما چپ و راست نداریم .یک قانون است و یک رییس جمهور ! اما ایشان اشاره نکرد که

این رییس جمهور 1 سال پیش در شرایطی رییس جمهور شد که 100 ها تن کشته شدند.ایشان اشاره نکردند با دستانی دست داده که به خون این جوانان کشته شده اغشته است.

اما سوال اساسی اینجاست. ملت سبز ایا اخلاقیات را فراموش کرده؟ سهم فرزند و خانواده ی اقای افتخاری در این حماقت تاریخی چیست؟


حتما به خاطر دارید که جواد امام در حوادث انتخابات دستگیر شد. و صد البته به یاد داریم که دختر نازنین جواد امام به صرف اینکه از خانواده ی جواد امام بود به گروگان گرفته شد.

ایا ما نیز باید مقابله به مثل کنیم.قصد انکار اصل اشتباه افتخاری نیست.قصد این است که ایا راه مقابله با این اشتباه این است

که به حریم خصوصی دختر ایشان تعرض کرد؟


قضاوت با شما
     
#64 | Posted: 12 Oct 2010 17:56
مرگ یک کوسه بسیار بزرگ در سواحل خلیج فارس


1

وال کوسه (کوسه کولی کر) از گونه های در معرض انقراض دریایی است


سازمان محیط زیست ایران از مشاهده جسد یک وال-کوسه بسیار بزرگ در ناحیه خورموسی در آبهای خلیج فارس خبر داده است.


محمد باقر نبوی، معاون دریایی سازمان محیط زیست ایران، روز سه شنبه ۲۰ مهر (۱۲ اکتبر) گفت که بررسی های اولیه نشان داده است

که روی بدن این حیوان عظیم الجثه آثاری از خراشیدگی یا جراحت دیده نشده است و احتمال می رود که این وال-کوسه به مرگ طبیعی مرده باشد.


به گفته آقای نبوی، طول این وال-کوسه که در زبان محلی به کوسه کولی کر معروف است، بین ۸ تا ۱۰ متر بوده است.


نسل وال-کوسه ها در معرض انقراض است و به همین دلیل از آبزیان حفاظت شده به شمار می رود که شکار آن ممنوع است.


اما به گفته معاون دریایی سازمان محیط زیست ایران، برخی از صیادان سواحل خلیج فارس، به خاطر استفاده از روغن، باله و محتویات بدن این نوع کوسه بی آزار

با پریدن روی آن و فروکردن قلاب در بینی وال-کوسه، آن را به سمت ساحل می کشند.


کوسه کولی کر از حیوانات کوچک دریایی مانند پلانکتون ها تغذیه می کند و به علت جثه بزرگش به وال-کوسه شهرت یافته است

و یکی از ده ها نوع کوسه ای است که به انسان ها حمله نمی کند.


این سومین گزارش از مشاهده جسد آبزیان غول پیکر در آبهای خلیج فارس طی مهر ماه امسال است.

اوایل مهر ماه نیز، سازمان محیط زیست از کشف جسد یک نهنگ ۱۰ تنی در سواحل جزیره خان بردخون در نزدیکی بندر دیر، گزارش داده بود.

2پیش از آن نیز، ماهیگیران محلی از مشاهده جسد شناور یک نهنگ دیگر در محدوده خارکو خلیج فارس خبر داده بودند.خلیج فارس از زیستگاه های مهم جهان به شمار می رود که به خاطر تنوع گونه های جانوری در آن، مورد توجه طرفداران محیط زیست است.

آلودگی ها مختلف در این منطقه به گفته کارشناسان محیط زیست، زیستگاه دلفین ها و نهنگ های خلیج فارس را به خطر انداخته

و این منطقه را به یکی از حساس ترین و آسیب پذیر ترین اکوسیستم های جهان تبدیل کرده است.
تردد کشتی ها، نشت فرآورده های نفتی به علت فرسودگی خطوط نفت و گاز در بستر آب، ورود فاضلاب های شهری و ورود انبوه

زباله های شهری و روستایی به خلیج فارس از عمده ترین علل نگرانی طرفداران محیط زیست درباره تهدید اکوسیسیتم این منطقه است.طی هفته های گذشته، همچنین گزارش هایی از گسترش پدیده کشند قرمز در آبهای خلیج فارس منتشر شده بود که نشان می داد

رشد بی رویه جلبک ها در این منطقه موجب افزایش مرگ و میر انواع آبزیان شده است.


فعالان طرفدار محیط زیست در ایران با انتقاد از کوتاهی مقام های دولتی در توجه به بحران های زیست محیطی، تاکید می کنند

که دولت هیچ برنامه کلانی برای پیشگیری از تشدید آلودگی خلیج فارس ندارد.
     
#65 | Posted: 12 Oct 2010 17:58
دستگیری عوامل سایت زندیق در ایرانعوامل یکی از سایت های الحادی در داخل کشور شناسایی و دستگیر شده اند. به گزارش«جوان آنلاین»،در پی اقدامات انجام

شده توسط نهادهای مسئول عوامل سایت «زندیق» در داخل کشور که اقدام به انتشار مطالب الحادی و کفرآمیز علیه مبانی

دینی و اسلامی می کردند،شناسایی و دستگیر شده اند. گفتنی است این سایت از جمله سایت هایی بود که در راستای

جنگ نرم علیه مبانی اعتقادی ملت مسلمان ایران اقدام به هجمه،توهین و ایجاد شبهه دربرابر دین مبین اسلام می کرده است.
     
#66 | Posted: 13 Oct 2010 05:32
سكوت خبرگزاري هاي ايران از كشف محموله 20 تني مواد منفجره


در حالی که خبر کشف 19 تن مواد منفجره در کانتینری که از ایران وارد افغانستان شده تا این لحظه در بسیاری از خبرگزاری‌های جهان منتشر شده است اما هنوز هیچ یک از خبرگزاری‌های رسمی ایران در این باره حتی یک خبر کوتاه یا حتی یک کلمه هم ننوشته‌اند.

قاعدتا خبرگزاری‌ها برای اطلاع رسانی در مورد این خبر در انتظار نشست خبری سخنگوی وزارت امور خارجه و مقام‌های رسمی کشور خواهند ماند.
خبرگزاری‌ها و تلویزیون‌های مختلف مواد منفجره‌ی کشف شده را محموله‌ی ارسالی ایران برای کمک به طالبان اعلام کرده‌اند.
در ماه مارس سال گذشته رابرت گیتس، وزیر دفاع آمریکا گفته بود ایران نقش چندانی در حمایت از طالبان ندارد.
هفته‌ی گذشته دولت آمریکا از شهروندانش خواسته بود تا از سفر به کشورهای آلمان، انگلیس، فرانسه و ایتالیا خودداری کنند؛ چرا که پیش‌بینی می کردند ممکن است در یک ماه آینده از سوی گروه های تندروی اسلام‌گرا حمله‌های انتحاری یا انفجارهایی در این کشورها طراحی شوند.
همچنین برخی رسانه‌های اروپا از احتمال عملیات انتحاری گروه القاعده در اروپا خبر دادند.
از سویی در کشورهای ایتالیا، فرانسه، آلمان و انگلیس هم حضور پلیس و گشت‌های امنیتی چندین برابر شد. حاصل این گشت‌های امنیتی هم به اخباری تبدیل شد که از دستگیری افراد مظنون و مرتبط با گروه‌های اسلام گرای تندرو خبر می‌دادند. یک نفر در ایتالیا دستگیر شد و 9 نفر در فرانسه.
رسانه‌ها این رویدادها را چگونه تحلیل می‌کنند؟ آیا آن‌ها را به صورت مجموعه‌ای از عناصر تشکیل دهنده‌ی رخدادی نظیر جنگ تفسیر می‌کنند که قرار است در آینده اتفاق بیفتد یا در رقابت‌های خبری سطحی تنها به برجسته سازی اخبار اقدام خواهند کرد و فقط قهرمان ارائه‌ی تصویری منفصل از رویدادهای یادشده خواهند بود؟

آیا ایران ارسال محموله‌ی مواد منفجره را تکذیب و آن را بخشی از عملیات روانی غرب برای آماده‌سازی افکار عمومی جهان جهت حمله نظامی و یا تحت فشار قراردادن ایران ارزیابی خواهد کرد؟

مجموعه‌ی این اخبار، از مانور خبری غرب در مورد احتمال حمله‌ی القاعده گرفته تا دستگیری مظنونین و کشف محموله‌ی مواد منفجره از سوی رسانه‌های غربی چگونه بازتاب می‌یابند و تحلیل می‌شوند؟
     
#67 | Posted: 13 Oct 2010 05:45
در پی سفر احمدی نژاد؛ نمایش «روزهای سبز» در لبنان ممنوع شداخير در اكران فيلمى ايرانى در جشنواره فيلم بيروت كه سركوب معترضين انتخابات ايران را به تصوير كشيده، يكى از تدابيرى است كه اين روزها دولت لبنان، سازمان حزب الله و نيروهاى ايرانى مستقر در لبنان براى استقبال از محمود احمدى نژاد، رييس جمهورى ايران انديشيده اند.

آمدن احمدى نژاد به لبنان همچنان موجب عميق تر شدن شكاف در جامعه لبنان شده است اما دولت لبنان مى خواهد از اقداماتى كه به اختلافات دامن بزند، جلوگيرى كند.

در اين راستا، مسوولان لبنانى از دست اندركاران جشنواره فيلم بيروت خواسته اند كه فيلم ايرانى «روزهاى سبز»، كار خانم حنا مخملباف را فعلا اكران نكنند.

طبق جدول زمانى از پيش تعيين شده جشنواره، مى بايست اين فيلم يكشنبه و چهارشنبه اكران شود؛ اما چهارشنبه همان روزى است كه احمدى نژاد سفر رسمى خود به بيروت را آغاز مى كند.

مسوولان جشنواره مى گويند كه درخواست «تعويق» مطرح شده است نه لغو. خانم كولت نوفل مسوول جشنواره گفته است كه پيش از پايان جشنواره، فيلم اكران خواهد شد.

«روزهاى سبز» حكايت بخشى از خشونت ها و سركوبگرى هاى اخير ايران ازنگاه دخترى دوربين به دست است كه به ميان مردم در اوج اعتراض هاى سال گذشته تهران رفته است.

حنا مخملباف، جوان ترين فرزند فيلمساز محسن مخملباف، بلافاصله پس از آغاز اعتراضات خيابانى بهار سال گذشته در حالى كه در تهران بود، توانست بخشى از اين اعتراضات را ثبت كند.

محدوديت براى اكران «روزهاى سبز» در جشنواره بيروت، امكان ديدن روايت ديگرى از رخدادها در ايران امروز را از مردم لبنان سلب مى كند.

لبنانى ها در طول سه دهه اخير عادت كرده اند كه از طريق سازمان حزب الله بشنوند كه ملت ايران پشتيبان راسخ جمهورى اسلامى و حاكميت آن است و دست سركوبگر نيروهاى انتظامى و بسيجى ايران كه در تظاهرات يك سال اخير مردم و بويژه جوانان ايران را كتك مى زدند و آنها را دستگير مى كردند، تنها از طريق برخى فيلم هاى خبرى در برابر چشم لبنانى ها تصوير شده بود.

در اعتراض هاى گسترده يك سال اخير، محسن مخملباف، پدر حنا مخملباف كه خود كارگردانى صاحب سبك با آوازه اى بين المللى است، در حمايت از نامزد اصلى معترض به نتيجه انتخابات، مير حسين موسوى، در اروپا فعاليت گسترده مى كرد و تاكيد داشت كه آقاى موسوى در نتيجه يك كودتاى تمام عيار نتوانسته است كه مقام رياست جمهورى را كه براى آن راى آورده است، در اختيار بگيرد.ائتلاف «چهارده مارس» لبنان به رهبرى سعد حريرى، نخست وزير لبنان از دو هفته قبل از عواقب سفر احمدى نژاد به اين كشور ابراز نگرانى كرده و تاكيد كرده بود كه ايران همواره از لبنان براى پيشبرد منافع خود سوء استفاده كرده است.

فيلم «روزهاى سبز» حنا مخملباف از هنگامى كه مخفيانه از ايران خارج شد، تا كنون در جشنواره هاى ديگرى در جهان نمايش داده شده است؛ از جمله در جشنواره سال گذشته فيلم ونيز.

رادیو فردا
     
#68 | Posted: 13 Oct 2010 05:50
توتال و شل تحریم امریکا علیه ایران را دور زدندروزنامه ایران نوشت:

با خبر شديم كه روزنامه امريكايي وال استریت ژورنال گزارش داده: دو شرکت بزرگ نفتی توتال فرانسه و رویال داچ شل هلند با نادیده گرفتن تحریم امریکا علیه ایران، اعلام کردند در پروژه‌های نفتی ایران حضور خواهند داشت.

اين روزنامه نوشته: مقامات دو ابرشرکت نفتی رویال داچ شل و توتال اعلام کردند که راه را برای سرمایه‌گذاری‌ و حضور خود در پروژه‌های نفتی ایران باز گذاشته‌اند و تصمیم دارند به همکاری‌ها در این خصوص ادامه دهند.

این روزنامه امریکایی افزوده: مدیر شرکت فرانسوی توتال بلافاصله پس از بیانیه وزارت امور خارجه امریکا، با مقامات ایرانی تماس گرفته تا به آنها اطمینان دهد این شرکت تصمیم ندارد به داد و ستدهای خود با جمهوری اسلامی پایان بدهد.
     
#69 | Posted: 13 Oct 2010 05:57
هوگو چاوز با سمند ايراني!

1

عكس‌هاي گرفته شده از "هوگو چاوز " رئيس جمهور ونزوئلا در روز راي‌گيري نشان مي‌دهد كه خودروي چاوز يك خودرو ايراني است.
     
#70 | Posted: 13 Oct 2010 15:28
نیروی هوایی امارات از ایران برتر است

کارشناس نظامی غربی در گفتگو با فاینشنال تایمز : نیروی هوایی امارات از ایران برتر است

العربیه.نت : یک کارشناس آلمانی در " مرکز پژوهش های نظامی خاورنزدیک و خلیج " (اینگما ) با مقایسه امکانات نظامی ایران و امارات متحده عربی قدرت نیرویهوایی امارات را برتر از ایران ارزیابی کرد.
تئودور کارسیک کارشناس آلمانی مسائل نظامی در این موسسه تاکید کرد "امارات دارای قدرتمندترین ارتش در میان کشورهای عربی است و نیروی هواییاین کشور قادر است طی شش ساعت نیروی هوایی ایران را فلج کند."
بر اساس گزارش نسخه آلمانی فاینشنال تایمز " ارتش امارات با در اختیارداشتن 184 فروند هواپیمای جنگنده و 471 دستگاه تانک از قوی ترین و فعالترین ارتش ها در میان کشورهای عربی است اما ایران تنها بر تعداد نفرات درنیروهای نظامی خود تکیه دارد."
این کارشناس امنیتی افزود: " نیروی هوایی امارات این قدرت را دارد که طی شش ساعت نیروی هوایی ایران را از کار بیندازد."
در همین حال پیتر ویزمن کارشناس تسلیحات در مرکز بین المللی تحقیقاتصلح دراستکهلم تاکید کرد " ارتش ایران از نظر توان ضعیف تر از کشورهایعربی است در نتیجه این کشور با اسلحه ها و تجهیزات سنتی ای که در اختیاردارد خطری برای کشورهای منطقه به شمار نمی آید اما خطر ایران بیشتر درنفوذی است که بر روی اقلیت های شیعه مذهب در کشورهای عربی همسایه دارد ضمناینکه توانایی این کشور در بستن تنگه هرمز نیز یک خطر جدی است."
     
صفحه  صفحه 7 از 77:  « پیشین  1  ...  6  7  8  ...  76  77  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / Non-political News | اخبار روز (غير سياسى) بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites