خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد /

صدایی برای بیصدایان


صفحه  صفحه 11 از 11:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
julien مرد #101 | Posted: 11 Jan 2013 01:12
کاربر
 
shakaat

من چن روز با یه فعال حقوق حیوانات صحبت میکردم میگفت برا اینکه پوست روباه ارزششو از دست نده اونا رو زنده زنده پوست میکنن.
      
julien مرد #102 | Posted: 17 Mar 2013 21:20
کاربر
 
شیرجه ‌خونین ‌سگ ‌با وفا‌ برای‌ نجات‌ صاحبانشاین سگ که «کابانگ» نام دارد مشکل قلبی و توموری دارد و باید قبل از انجام عمل جراحی تحت شیمی درمانی قرار گیرد.
یک سگ فیلیپینی که برای نجات دو نفر پوزه خود را از دست داد، برای جراحی پوزه باید در دانشکده دامپزشکی دانشگاه کالیفرنیا باز هم منتظر بماند.

به گزارش واشنگتن‌پست مسئولان دامپزشکی دانشگاه کالیفرنیا اعلام کردند: این سگ که «کابانگ» نام دارد مشکل قلبی و توموری دارد و باید قبل از انجام عمل جراحی تحت شیمی درمانی قرار گیرد.

قرار بود ابتدا این سگ در فیلیپین تحت عمل جراحی قرار گیرد، اما به دلیل ناتوانی دامپزشکان فیلیپینی به دانشکده دامپزشکی دانشگاه کالیفرنیا منتقل شد.

این سگ وقتی همراه صاحبانش در حال حرکت بود، موتورسیکلتی با سرعت بالا از روبرو به آنان نزدیک می‌شد و این سگ به خاطر جلوگیری از برخورد موتورسیکلت با صاحبانش، خودش را به جلوی موتور پرتاب کرد.


منبع:ایسنا
      
julien مرد #103 | Posted: 17 Mar 2013 21:32
کاربر
 
هاچیکو سگی که زندگی و منشش به افسانه ای از یاد نرفتنی تبدیل شد
در ژاپن سگ معروفی با نام هاچیکو به دنیا آمد که زندگی و منش او به افسانه ای از یاد نرفتنی تبدیل شد. هاچیکو در اوداته ژاپن در نوامبر سال ۱۹۲۳ به دنیا آمد.

زمانی که هاچیکو دو ماه داشت بوسیلۀ قطار اوداته به توکیو فرستاده شد و زمانی که به ایستگاه شیبوئی می رسید قفس حمل آن از روی باربر به پائین می افتد و آدرسی که قرار بود هاچیکو به آنجا برود گم می شود و او از قفس بیرون آمده و تنها در ایستگاه به این سو و آن سو می رود در همین زمان یکی از مسافران هاچیکو را پیدا کرده و با خود به منزل می برد و به نگهداری از او می پردازد.

این فرد پرفسور دانشگاه توکیو دکتر شابرو اوئنو بود.

پرفسور به قدری به این سگ دلبسته می شود که بیشتر وقت خود را به نگهداری از این سگ اختصاص می دهد. دور گردن هاچیکو قلاده ای بود که روی آن عدد ۸ نوشته شده بود (عدد هشت در زبان ژاپنی هاچی بیان می شود و نماد شانس و موفقیت است) و پرفسور نام اورا هاچیکو می گذارد.

منزل پرفسور در حومۀ شهر توکیو قرار داشت و هر روز برای رفتن به دانشگاه به ایستگاه قطار شیبوئی می رفت و ساعت ۴ برمی گشت. هاچیکو یک روز به دنبال پرفسور به ایستگاه می آید و هرچه پروفسور از او می خواهد که به خانه برگرداند هاچیکو نمی رود و او مجبور می شوند که خود هاچیکو را به منزل برساند و از قطار آن روز جا می ماند.

در زمان بازگشت از دانشگاه با تعجب می بیند هاچیکو روبروی در ورودی ایستگاه به انتظارش نشسته و با هم به خانه برمی گردند از آن تاریخ به بعد هرروز هاچیکو و پرفسور با هم به ایستگاه قطار می رفتند و ساعت ۴ هاچیکو جلوی در ایستگاه منتظر بازگشت او می ماند، تمام فروشندگان و حتی مسافران هاچیکو را می شناختند و با تعجب به این رابطه دوستانه نگاه می کردند.

در سال ۱۹۲۵ پروفسور در سر کلاس درس بر اثر سکتۀ قلبی از دنیا می رود، آن روز هاچیکو که ۱۸ ماه داشت تا شب روبروی در ایستگاه به انتظار صاحبش می نشیند و خانوادۀ پرفسور به دنبالش آمده و به خانه می برندش اما روز بعد نیز مثل گذشته هاچیکو به ایستگاه رفته و به منتظر بازگشت صاحبش می ماند و هر بار که خانوادۀ پرفسور جلوی رفتنش را می گرفتند هاچیکو فرار می کرد و به هر طریقی بود خود را راس ساعت ۴ به ایستگاه می رساند.

این رفتار هاچیکو خبرنگاران و افراد زیادی را به ایستگاه شیبوئی می کشاند، و در روزنامه ها اخبار زیادی دربارۀ او نوشته می شد و همه می خواستند از نزدیک با این سگ باوفا آشنا شوند.

هاچیکو خانوادۀ پرفسور را ترک کرد و شب ها در زیر قطار فرسوده ای می خوابید، فروشندگان و مسافران برایش غذا می آوردند و او ۹ سال هر بعد از ظهر روبروی در ایستگاه منتظر بازگشت صاحب عزیزش می ماند و در هیچ شرایطی از این انتظار دلسرد نشد و تا زمان مرگش در مارچ ۱۹۳۴ در سن ۱۱سال ۴ ماهگی منتظر صاحب مورد علاقه اش باقی ماند.
      
Evil_Dead #104 | Posted: 25 Oct 2013 15:59
کاربر

 
من به شخصه در حال ترک خوردن گوشت برای اعتراض به کشتن حیوانات هستم !
اون ها هم حق زندگی دارن چه دلیلی هست که ما باید اون هارو نابود کنیم !
Signature

اندوه بزرگی ست انبوه انتظار
      
bamdad_2014 #105 | Posted: 11 Nov 2013 04:28
کاربر

 
به حیوانات عشق بورزیم
زیر نویس دارد.
      
bamdad_2014 #106 | Posted: 1 Jan 2014 00:22
کاربر

 
      
SexyBoy مرد #107 | Posted: 3 May 2015 15:21


کشتن غیر قابل تصور سگ با اسید


سگ‌ها و گربه‌ها که زمانی در روستا ها و هنگامی که اکثر افراد جامعه کشاورز و دامدار بودند حیواناتی مفید و کمک حال ما بودند امروز در شرایط شهر نشینی به نظر مزاحم می آیند. متاسفانه اما چنین نیست و اگر کمی دانش و دانایی در میان کسانی که در رخی شهر ها مسئولیت هایی در زمینه این حیوانات دارند بود از این حیوانات به نحوی بهره می بردند که به سود جامعه باشد. ولی با کمال تاسف شاهد هستیم که برخی دست به کشتار این حیونات می زنند. در شهر داری ها از جمله در تهران شاهد هستیم که موش هایی با ابعاد غیر قابل تصور در شهر به راحتی زندگی می کنند و هیج اقدام جدی برای مبارزه با این جانوران نمی شود اما برای کشتن سگ ها داوطلبان زیادی با گلوله و سم و اسید وجود دارد.
کشتن غیر قابل تصور سگ با اسید.در کجا؟+فیلم

اما کسی تلاش نمی کند که با یک دامپزشک متخصص تماس بگیرد و با مشورت در این مورد راهی عقلانی و انسانی بیابد و....
انتشار فیلمی در فضای مجازی از روز گذشته نگرانی هایی بودجود آورده که مشخص نیست کی و در کجا بوده است. گفته شده که در یکی از شهرک‌های صنعتی شیراز، سگ‌ها به روشی غیرانسانی با تزریق اسید کشته می‌شوند و پیمانکاران در ازای ارائه هر لاشه ۱۵ هزار تومان دریافت می‌کنند.
اینکه شهرداری برای رفع مزاحمت سگ ها اقدامی انجام می دهد خوب است اما باید پیش از اقدام بیاندیشد.چون اندیشیدن از بزرگترین عبادات است.
گسترش این فیلم موجب واکنش های بسیاری از سوی هنرمندان و صاحبان فکر و دانش شده و اینکه چرا این حیوانات باید با اسید کشته شوند سوال بسیار اساسی است.
در این زمینه فارس به نقل از یک فعال حقوق حیوانات در شیراز نوشته که این اقدام، توسط پیمانکاران در شهرک صنعتی شیراز انجام گرفته است.

پیمانکارانی که در ازای تحویل لاشه هر قلاده سگ، ۱۵ هزار تومان دریافت می کنند و حتی از سوزاندن جسم نحیف یک توله سگ با اسید هم دریغ نمی‌کنند.

قاسم اکبری، شهردار منطقه ۵ شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اعلام می‌کند: علی‌رغم واقع بودن شهرک صنعتی شیراز در محدوده شهرداری منطقه ۵، شهرک‌های صنعتی تحت نظارت سازمان پسماند اداره می‌شوند و مسئولیت کشتار سگها در این شهرک‌ها به عهده شهرداری نیست.

از سوی دیگر، روح الله خوشبخت مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری شیراز نیز در گفت‌وگو با فارس، ضمن ساختگی خواندن این کلیپ، تاکید می‌کند: شهرکهای صنعتی به هیچ وجه تحت نظارت شهرداری و یا سازمان پسماند نیستند و هر شهرک به طور مجزا توسط مدیر مربوطه اداره می شود.
اما این در حالی است که جعفر امیدی، مسئول دفتر شهردار شیراز ضمن اشاره به تماس‌های مکرر هموطنان معترض به این اقدام، تاکید می‌کند: شهرک صنعتی شیراز تحت نظارت شهرداری شیراز بوده و این کشتار بی‌رحمانه توسط شهرداری شیراز در حال پیگیری است.
.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
      
Kelato0 زن #108 | Posted: 25 Apr 2020 04:11
کاربر
 
دموکراسی - الیگارشی ، واژه های کلیشه ای که اینقدر اونارو شنیدم که دیگه حالم بهم میخوره ، خوب چون یک کاربر تازه وارد هستم ، در اینجا هیچ حقوقی ندارم .
من یه مترجم و ویراستار هستم در دنیای مجازی کارهای زیادی را ارائه دادم و آثار زیادی را ترجمه کردم ، کارهای خیلی از آدم هایی که در زندگی واقعی معروفی هستند ولی چون در حاشیه آثار زیر زمینی ارائه میدهند دارای دو شخصیت هستند را ویراستاری کردم . ولی تنها به دلیل اینکه از نظر جامعه اون کارها ممنوعه بوده نتونستم خود واقعی ـم را در کنار کارها معرفی کنم ، یه جورائی همیشه سایه نشین دنیای مجازی بودم و اعتراف میکنم دیگه به این مسئله عادت کردم . خوب به نظرم این اوج آزادی شخصی را می رساند که الباقی ( پاچه خواران متقلب ) بتوانند با کپی کردن کارهای امثال من ودیگران توی این انجمن و ثبت آن به نام خود امتیاز و ستاره بگیرند ولی خود صاحب اثر به دلیل "امنیت شخصی" اجازه اینکار را نداشته باشد .
به باور من جمعیت قشر اریستو کراسی جامعه نسبت به چهار دهه قبل چندین برابر شده ولی تفاوت تنها در تغییر ادبیات محاوره ای و از اون مهمتر گذاشتن نقاب ـی تازه تحت شعار آزادی ، برابری و مساوات می باشد و تعبیر این واژه از نظر آنها یعنی ... " عدالت اجتماعی "
Kelato0
      
صفحه  صفحه 11 از 11:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / صدایی برای بیصدایان

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا