تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
تالار تخصصی سینما و موسیقی

Iranian Cinema News | اخبار سینمای ایران

صفحه  صفحه 54 از 56:  « پیشین  1  ...  53  54  55  56  پسین »  
#531 | Posted: 16 Jul 2015 18:05
منفردزاده خطاب به کیمیایی: موسیقی‌هایم را اجرا نکنیداسفندیار منفردزاده، ‌آهنگساز و موسیقی‌دان کهنه‌کار ایرانی، در نامه‌ای خطاب به مسعود کیمیایی، فیلمساز، با اشاره به این که «من با شمایان همسو نبوده و نخواهم بود» از او خواست تا آثارش در شب موسیقی فیلمِ این کارگردان اجرا نشود.

شب موسیقی فیلم مسعود کیمیایی قرار بود ۱۵ مردادماه با اجرای ارکستر سمفونیک به رهبری بهزاد عبدی و خوانندگی رضا یزدانی در تالار وزارت کشور تهران برگزار شود.

در این اجرا قرار بود موسیقی فیلم‌هایی چون رئیس، حکم، جرم، متروپل، گروهبان، اعتراض، دندان مار، رضا موتوری، ‌داش اکل، قیصر و چند فیلم دیگر توسط این ارکستر اجرا شود و در چند قطعه هم رضا یزدانی به عنوان خواننده میهمان ارکستر را همراهی کند.

اما آقای منفردزاده روز ۲۴تیرماه با ارسال نامه‌ای به وب‌سایت «موسیقی ما» از دوست و همکار قدیمی‌ خود «عاجزانه» درخواست کرده که این اجرا برگزار نشود.

در نامه اسفندیار منفردزاده آمده است: «از شما آقای رضا [بهزاد] عبدی و استاد مسعود کیمیایی عاجزانه -به‌درستی عاجزانه- استدعا دارم از تجاوز به حقوق معنوی-مادی من یعنی اجرای موسیقی‌هایم، حتی اگر برایتان منافعی در پی دارد، دست بردارید. زیرا من با شمایان همسو نبوده و نخواهم بود!»

در ادامه این نامه نوشته شده: «از موسیقی فیلم سفر سنگ تا امروز آثار بسیاری برای این برنامه وجود دارند که با اجازه از سازندگان آنها می‌توانند به‌ کار آیند.»

آقای منفردزاده همچنین در پایان متن خود خطاب به مسعود کیمیایی تاکید کرده است: «مهربانی کنید تا ناگزیر به تغییر گفتار نباشم!»

موسیقی تمام آثار پیش از انقلاب مسعود کیمیایی همانند «بیگانه بیا»، «قیصر»، «رضا موتوری»، «داش آکل»، «بلوچ»، «خاک»، «غزل» و «گوزن‌ها» غیر از یک فیلم توسط اسفندیار منفردزاده ساخته شده‌اند.

موسیقی متن فیلم «سفر سنگ» که آخرین ساخته پیش از انقلاب مسعود کیمیایی محسوب می‌شود، توسط مجید انتظامی و شخصی با نام اسماعیل ماهان ساخته شده است.

از دیگر ساخته‌های اسفندیار منفردزاده می‌توان به موسیقی متن فیلم‌های «تنگنا» و «خداحافظ رفیق» به کارگردانی امیر نادری، «طوقی»، «حسن کچل» و «خواستگار» به کارگردانی علی حاتمی و «نفرین» به کارگردانی ناصر تقوایی اشاره کرد.
آقای منفردزاده سال‌هاست که در سوئد ساکن است.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#532 | Posted: 19 Jul 2015 21:27
آزاده نامداری و برادر گلشیفته فراهانی در زعفرانیهفیلمبرداری فیلم سینمایی «نسیم» با جلوی دوربین رفتن چهار بازیگر اصلی‌اش در حال تصویر برداری است.
به گزارش پارسینه ، آزاده نامداری مجری تلویزیون و آذرخش فراهانی فرزند بهزاد فراهانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون دو بازیگر جدید فیلم شهبازی هستند که هر دو برای اولین بار بازی جلوی دوربین یک فیلم سینمایی را تجربه می‌کنند. پیش از این حضور ساعد سهیلی و ساغر قناعت نیز برای بازی در نقش‌های اصلی «نسیم» قطعی شده بودند که در این میان ساغر قناعت از میان 1500 متقاضی برای بازی در این فیلم انتخاب شده است.

در تازه ترین تصاویر منتشر شده از این فیلم، آزاده نامداری در کنار آذرخش فراهانی فرزند بهزاد فراهانی دیده می شود. ساعد سهیلی و ساغر قناعت، دو بازیگر دیگری هستند که در این نماها حضور دارند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#533 | Posted: 21 Jul 2015 16:15
دختر حیوانی صابر ابر!نیک صالحی : تب نگهداری از حیوانات به همان اندازه که میتواند ناشی از حمایت از حیوانات باشد نوعی ژست هم شده است.

در سالهای اخیر شهروندان بسیاری را دیده ایم نه بواسطه میل قلبی در حمایت از حیوانات که بیشتر برای درگیری بی واسطه با یکی از مظاهر سطحی مدرنیته به نگهداری از حیواناتی چون سگ و گربه روی می آورند.

این تب البته که در میان هنرمندان ایرانی هم رواج یافته و بسیاری از آنها نیز نه تنها در کمپین های حمایت از حیوانات حضور فعال دارند!!! که به نگهداری حیوان هم می پردازند.

در تازه ترین مورد صابر ابر تصویری اجتماعی از خودش و سگش را منتشر کرده؛ سگی که "بانو" نام دارد و صابر ابر در توصیفی عجیب درباره آن نوشته است: معرفی میکنم ؛ بانو ، دخترِ بنده! .. دختر بابا !

قرار دادن سگ روی سر به کنار اینکه بازیگری سگی را دختر خود قلمداد کند هم از آن حرفهاست...

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#534 | Posted: 22 Jul 2015 12:16
کیمیایی در جواب منفردزاده: رفاقتم را با شما حفظ می‌کنم، آثارتان اجرا نمی‌شود


مسعود کیمیایی در جواب اسفندیار منفردزاده که از او خواسته بود آثارش در ایران اجرا نشود روز دوشنبه، ۲۹ تیرماه، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که در شب موسیقی متن فیلم‌هایش، ساخته‌های این آهنگساز اجرا نخواهد شد.

اسفندیار منفردزاده، ‌آهنگساز تعدادی از مهم‌ترین آثار مسعود کیمیایی، روز ۲۴ تیرماه در نامه‌ای خطاب به این فیلمساز، با اشاره به این که «من با شمایان همسو نبوده و نخواهم بود»، «عاجزانه» از او خواسته بود تا آثارش در شب موسیقی فیلمِ این کارگردان اجرا نشود.

شب موسیقی فیلم مسعود کیمیایی قرار بود روز ۱۵ مردادماه با اجرای ارکستر سمفونیک به رهبری بهزاد عبدی و خوانندگی رضا یزدانی در تالار وزارت کشور تهران برگزار شود.

در پی انتشار نامه آقای منفردزاده، مسعود کیمیایی روز دوشنبه گذشته در گفت‌وگویی با وب‌سایت «موسیقی ما» به درخواست این آهنگساز واکنش نشان داد.

آقای کیمیایی در مورد اظهارات و درخواست اسفندیار منفردزاده گفت: «من واقعا هیچ جوابی برای این اظهارات ندارم. بسیاری از دوستان در خارج از کشور فیلم‌های من را در مراسم‌های مختلف پخش کردند و پای آن نشستند و من دم نزدم. آقای منفردزاده از دوستان قدیمی من هستند. ولی در برخی موضوعات با هم اختلاف نظر و عقیده داریم، که البته در هر صورت من برای ایشان احترام قائل‌ام.»

این کارگردان قدیمی سینمای ایران با اشاره به این که «من در این کنسرت کاملا در حکم مهمان هستم و هیچ نقشی ندارم» اعلام کرد: «نوعی دلتنگی به دوستان و وطن و این قبیل موضوعات را دلیل اصلی این لحن و نوع گفتار می‌دانم... به آقای عبدی [آهنگساز و تنظیم‌کننده قطعات برای کنسرت] گفتم که «اسفند» رفیق من است و حالا در عالم رفاقت از من چیزی خواسته. حالا مهم نیست که با زبان و لحن بد خواسته. ولی ما باید احترام بگذاریم و خواسته ایشان را حتماً مورد نظر قرار دهیم.»

مسعود کیمیایی همچنین درباره لحن نامه اسفندیار منفردزاده و ذکر این جمله که «من با شمایان همسو نبوده و نخواهم بود» گفت: «من لحن نامه ایشان را نپسندیدم و علیرغم لحن تندی که این نامه داشت، دوستی و رفاقت‌ام را با ایشان حفظ می‌کنم و برایم قابل‌ درک نیست که منظور ایشان از این که همسویی با من ندارند چیست؛ من به طرز فکر ایشان احترام می‌گذارم و دوستی و رفاقت‌ام را در کمال ادب حفظ می‌کنم.»

به گفته آقای کیمیایی، قرار بوده سه قطعه از میان آثار ساخته شده توسط اسفندیار منفردزاده در کنسرت فیلم‌های مسعود کیمیایی اجرا شوند.

موسیقی تمام آثار پیش از انقلاب مسعود کیمیایی همانند «بیگانه بیا»، «قیصر»، «رضا موتوری»، «داش آکل»، «بلوچ»، «خاک»، «غزل» و «گوزن‌ها» به غیر از فیلم «سفر سنگ» توسط اسفندیار منفردزاده ساخته شده‌اند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#535 | Posted: 22 Jul 2015 12:20
معتمدآریا: گفتم من را با مونیکا بلوچی اشتباه گرفته‌ایدفاطمه معتمدآریا گفته که زمانی به او پیغام داده‌اند ممنوع الفعالیت است، آن هم برای بازی در فیلمی که این بازیگر نقشی در آن نداشته است.
به گزارش خبرآنلاین، ‌او در گفت و گویی که چندسال پیش با احمد طالبی‌نژاد داشته، گفته: «پیغام آوردند که به فلانی بگویید ممنوع الفعالیت است .پرسیدم چرا؟ گفتند چون در فیلمی که بهروز وثوقی و شهره آغداشلو هم بازی کرده‌اند، بی حجاب بازی کرده‌ای.»

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون می‌گوید: «به‌شوخی‌گفتم شاید من را به‌جای مونیکا بلوچی اشتباه گرفته‌اید؟ چون متاسفانه من در زندگی‌ام شهره آغداشلو را ندیده‌ام و حتی ترکیه هم نرفته‌ام. این فیلم هم گویا در ترکیه فیلمبرداری شده. سند شما چیست؟ این فیلم هم به‌زودی دیده خواهدشد و من هم که چهره ناشناس نیستم. اگر درفیلمی حضور داشته باشم، شناخته می‌شوم. ببینید سوءتفاهم تا کجاها پیش ‌می‌رود. اگر دراین فیلم بازی کرده‌ام، پس چرا کسی به من دستمزد نداده؟ (خنده )»

معتمدآریا در این گفت‌وگو که در ماهنامه تجربه منتشر شده، درباره پایان این ماجرا هم گفته: «بعد که ماجرا برملا شد، گفتند می‌خواسته بازی کند و ما اجازه نداده‌ایم.»

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#536 | Posted: 25 Jul 2015 23:32
ماجرای بازیگری که این روزها در خیابان‌های تهران دستفروشی می‌کنداحسان دلاویز، تهیه کننده فیلم سینمایی «فردا» تصمیم دارد، تمام مبلغی که از فروش فیلم بر پرده سینما، به دست می‌آید را به هنرمند پیشکسوت عرضه بازیگری تقدیم کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طی روزهای گذشته خبری پیرامون دستفروشی احمدرضا اسعدی، هنرمند پیشکسوت سینمای ایران منتشر شد که باعث ناراحتی و آزردگی خاطر اهالی هنر شد، پیرو همین موضوع، ظهر روز پنج شنبه اول مرداد ماه جلسه‌ای با حضور احمدرضا اسعدی بازیگر و نویسنده و عوامل فیلم «فردا» برگزار شد و بنا بر تصمیم گروه تولید کننده فیلم و شخص تهیه کننده قرار شد تمامی مبلغی که از فروش فیلم بر پرده سینماها به تهیه کننده می‌رسد در اختیار احمدرضا اسعدی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران قرار بگیرد.

در این نشست صمیمانه احمدرضا اسعدی طی سخنانی عنوان کرد: من در تمامی طول زندگی‌ام آموختم که دستم را جلوی کسی دراز نکنم و این روزها هم که در مقابل سینما «زرشک» می‌فروشم، خداوند را شاکرم که برای امرار معاشم کسب روزی حلال می‌کنم.

این بازیگر سالهای دور سینمای ایران در ادامه حرف‌هایش گفت: اگر می‌خواهد حرفی از من در رسانه ها منعکس شود ، تمامی حرف من این است : «ما دانه‌های کنجدیم دلسوخته، با چشم دل ما را ببین».

در ادامه احسان دلاویز، تهیه کننده فیلم «فردا» یاد آور شد: زمانی که این خبر را خواندم بسیار شوکه شدم و دلم می‌خواست که کوچکترین کاری را برای شما انجام دهم. امیدوارم که هنردوستان در سینماها فیلم را ببیند تا مردم علاوه بر حمایت از سینمای مستقل و تماشای یک فیلم شریف، در حمایت از یک هنرمند پیشکسوت گام بلندی بردارند.

وی ادامه داد: طی صحبت‌هایی که با امیر حسین اعلم الهدی، مدیر گروه هنر و تجربه انجام شده است، تمام عواید فروش فیلم « فردا» به این هنرمند پیشکسوت تعلق خواهد گرفت.

دلاویز در ادامه حرف‌هایش تاکید کرد: هرگز نباید چشم به راه حمایت‌های دولتی ماند و با حرکت های مردمی،انسان دوستانه و غیردولتی از مسیری نزدیکتر می‌توان به حمایت از دیگران پرداخت، اگر همه مسولانه به جهان اطرافمان بنگریم و از کنار رخدادهای دردناک به راحتی عبور نکنیم که این نگاه مسولانه نوعی رفتار فرهنگی است.

فیلم «فردا» نخستین ساخته مهدی پاکدل و ایمان افشاریان از 19 خردادماه در گروه سینمایی هنر و تجربه در حال اکران است و تمامی فروش فیلم از آغاز اکران تا پایان آن متعلق به احمدرضا اسعدی است.

احمدرضا اسعدی، بازیگر، نویسنده و مولف کتاب است که این روزها به دلیل مشکلات متعدد، در مقابل سینماها دستفروشی می‌کند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#537 | Posted: 26 Jul 2015 16:55
کار خوب بازیگر معروف به همراه همسرشبازیگر سینما و تلویزیون در یک حرکت فرهنگی کمپینی را جهت منع گسترش جوک های قومیتی در اینستاگرام راه اندازی کرد.
امین زندگانی به همراه همسرش الیکا عبدالرزاقی در اینستاگرام کمپین منع گسترش جک های قومیتی را به راه انداخت.


به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#538 | Posted: 27 Jul 2015 16:17
رئیس سازمان سینمایی: بهمن قبادی می‌تواند به ایران بیاید و فیلم بسازدرئیس سازمان سینمایی ایران در گفت‌وگویی با روزنامه آمریکایی «وال استریت جورنال» با اشاره به تلاش برای حل مشکل جعفر پناهی، اعلام کرده که بهمن قبادی برای فیلمسازی در ایران مشکلی ندارد. ‌

روزنامه وال استریت جورنال روز ۲۲ ژوئیه (۳۱ تیرماه) با انتشار گزارشی به وضعیت آینده سینمای ایران پس از توافق هسته‌ای پرداخته و با رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد هم گفت‌وگو کرده است.

حجت‌الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد،‌ با اشاره به توافقات هسته‌ای میان ایران و قدرت‌های جهانی و در پی آن رفع تحریم‌ها به خبرنگار این روزنامه گفته است: «تصمیم غرب برای رفع تحریم‌های ایران به دیده شدن فیلم‌های ایرانی در خارج کمک خواهد کرد.»

آقای ایوبی در ادامه افزوده است: «توافق هسته‌ای نشانه باز شدن درهای ایران به روی کل دنیا و برعکس است. حالا سینمای ایران که قبلا می‌توانست از یک پنجره وارد دنیا بشود می‌تواند از طریق در ورودی وارد دنیا بشود.»

اما بخش مهم صحبت‌های مسئول سینمای ایران،‌ به برخی از فیلمسازانی مربوط می‌شود که با محدودیت‌هایی برای ساخت فیلم در ایران مواجه هستند.

آقای ایوبی در این باره گفته است: «ما می‌خواهیم تمام فیلمسازان خودمان را تشویق به فیلمسازی کنیم از جمله فیلمسازانی که در دوران احمدی نژاد کار نکردند.»

وضعیت جعفر پناهی و ممنوعیت‌هایی که شامل او شده، دیگر بخش اظهارات رئیس سازمان سینمایی بوده است: «جعفر پناهی یک مورد خاص است چون تنها فیلمساز ایرانی است که مشکل قضایی دارد و دولت و وزارت ارشاد کاری از دستش برنمی‌آید. از طرف خودم و دستگاه قضایی به دنبال راه حلی هستیم تا به شکل قانونی راه حلی برای مورد آقای پناهی پیدا کنیم.»

همچنین آقای ایوبی در مورد بهمن قبادی، دیگر فیلمساز ایرانی که هم اکنون ساکن خارج از کشور سکونت دارد، ‌اعلام کرده است: «در، برای همه هنرمندان ایرانی باز است و من می‌دانم که بهمن قبادی اگر به ایران بیاید و در ایران فیلم بسازد مشکلی نخواهد داشت.»

رئیس سازمان سینمایی در ادامه این گفت‌وگو با قدردانی از تلاش‌های تیم مذاکره کننده ایران در وین، ابراز امیدواری کرده که با برداشته شدن تحریم‌ها، بودجه سال آینده سینمای ایران نیز ارتقا پیدا کند.

پیشتر حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت ارشاد، درباره امکان ادامه فعالیت جعفر پناهی به خبرگزاری‌های داخلی اعلام کرده بود: «اگر محدودیت‌هایی که فراروی ایشان است برطرف شود، وزارت ارشاد از کارهایی که همسو با ضوابط باشد حمایت می‌کند و او هم می‌تواند به کار و فعالیت بپردازد.»

جعفر پناهی که به حکم دادگاه، دوران محدودیت و ممنوع‌الخروجی خود را سپری می‌کند، سال گذشته با فیلم جدیدش «تاکسی» در جشنواره برلین حضور داشت و خرس طلایی بهترین فیلم این جشنواره را هم از آن خود کرد.
این فیلمساز در دوران ممنوع‌الکاری خود،‌ سه فیلم «این یک فیلم نیست»، «پرده» و «تاکسی» را کارگردانی کرده و به جشنواره‌ها فرستاده است.

اما بهمن قبادی هم در دوران حضور خود در خارج از ایران،‌ یک فیلم سینمایی بلند و چند کار نیمه بلند و کوتاه و مستند ساخته است. ‌
«فصل کرگدن» با بازی بهروز وثوقی و مونیکا بلوچی فیلم بلند این فیلمساز است که طی چند سال گذشته در جشنواره‌های بین‌المللی نمایش داشته است.

او همچنین در جشنواره ونیز سال گذشته، یک بخش از یک فیلم اپیزودیک را کارگردانی کرده بود.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#539 | Posted: 30 Jul 2015 13:26
اکران فیلم "رستاخیز" با اعمال افکت نور از سر گرفته می‌شودحسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد گفته که فیلم "رستاخیز" در صورت افکت نور روی تصویر شخصیت‌های مورد نظر مراجع تقلید بزودی اکران می‌شود. به گفته او اکران فیلم "رستاخیز" تا زمان "جلب رضایت مراجع" متوقف خواهد بود.

حسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در نشست هفتگی با خبرنگاران از اکران دوباره فیلم "رستاخیز" به کارگردانی احمد رضا درویش در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش فرارو، او درباره بازگشت این فیلم به پرده سینماها یادآور شد که قرار است درویش، کارگردان فیلم، تغییراتی را با استفاده از افکت نور بر روی صورت شخصیت مورد نظر مراجع تقلید اعمال کند.

در فیلم "رستاخیز" چهره "عباس بن علی"، پسر امام اول شیعیان و "علی اکبر"، پسر امام سوم شیعیان، به وضوح به تصویر کشیده شده است. در سایر فیلم‌های مذهبی تولید شده در ایران چهره "معصومان مذهب شیعه" به صورت نور درآمده یا اصلا نشان داده نمی‌شود.

درویش پیش از این تاکید کرده بود برای نمایش چهره معصومان با مراجع تقلید مشورت کرده و در ساخت این فیلم هم "لحظه‌ای از نظرگاه مرجعیت خارج نشده ولی مراجع تقلید در این زمینه نظرات متفاوتی دارند".

نوش‌آبادی همچنین یادآور شده که تغییراتی که قرار است بر فیلم اعمال شود موجب نارضایتی عوامل و دست اندرکاران است اما امیدوار است با توجه به "ضرورت موجود" عوامل فیلم راضی به انجام تغییرات شوند.

فیلم "رستاخیز" نخستین بار در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد اما به خاطر اعتراض برخی مراجع تقلید، برای اکران عمومی ۴۰ دقیقه از آن حذف شد. با وجود اکران فیلم هم‌زمان با عید فطر در ایران آغاز شد اما چند روز بعد، بار دیگر به دلیل اعتراض‌ها جلوی اکران آن گرفته شد.

به گفته سخنگوی وزارت ارشاد، اکران فیلم "رستاخیز" تا زمان "جلب رضایت مراجع" متوقف شده و در عین حال از کارگردانان فیلم‌های مذهبی خواسته شده که قبل از تولید آثارشان، نظر مراجع را در فیلم‌هایشان لحاظ کنند.

فیلم "رستاخیز" درباره واقعه عاشورا است و مقطع زمانی مرگ معاویه تا قیام امام سوم شیعیان را به تصویر می‌کشد. این فیلم در جشنواره فیلم فجر موفق به کسب ۹ سیمرغ بلورین و جایزه بیرق طلایی (ویژه مصطفی عقاد) شده است.

پس از نخستین نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر، مراجع تقلیدی همچون مکارم شیرازی، وحید خراسانی، علوی گرگانی و مقتدایی نسبت به نمایش چهره معصومان واکنش نشان دادند.

مکارم شیرازی در این زمینه نامه‌ای به حجت‌الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی، نوشت و ایوبی در سفر به قم به رایزنی برای جلب رضایت مراجع تقلید پرداخت.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#540 | Posted: 31 Jul 2015 11:52
حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت افراد ترنس


بهنوش بختیاری با انتشار عکس و متنی درمورد شخصی که تغییر جنسیت داده است, اعلام کرده که حامی افراد ترنس خواهد بود.

بهنوش بختیاری عکس و متن زیر را منتشر و اعلام کرد که حامی افراد ترنس و کسانی که به دلیل نقص ژنتیکی مشکل دارند، خواهد بود.

لوسی والندر بیست وهشت ساله سرباز سابق نیروی زمینی ارتش انگلستان به دلیل نقص ژنتیکی و ترنس بودنش, عمل تغییر جنسیت انجام داد و بعدها با یک فرد مسلمان ازدواج کرد و به دین اسلام پیوست.

او اولین تراجنسی مسلمان انگلستان است و این اتفاقات رو تولدی دوباره در زندگیش نامید
ترنسها روح مردانه دارند در کالبد زن و یا برعکس.. قضیه این عزیزان رو با همجنسگراها یکی ندونید..

در کشور ماهم خوشبختانه اجازه تغییر جنسیت در مواردبسیار لازم داده شده..این افراد اوا خواهر یا دلقک نیستند که خوشی زیر دلشان زده باشه..

نیاز روحی و ژنتیکی انها ایجاب میکند که زندگی خودشونو تغییر بدن..اگر لایق باشم حامی این عزیزان خواهم بود..یاعلی


به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
صفحه  صفحه 54 از 56:  « پیشین  1  ...  53  54  55  56  پسین » 
تالار تخصصی سینما و موسیقی انجمن لوتی / تالار تخصصی سینما و موسیقی / Iranian Cinema News | اخبار سینمای ایران بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2018 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites