خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

Persepolis FC | باشگاه پرسپولیس


صفحه  صفحه 65 از 105:  « پیشین  1  ...  64  65  66  ...  104  105  پسین »
maryy مرد #641 | Posted: 18 Sep 2013 11:07
کاربر
 

داوران هفته دهم لیگ برتر فوتبال/ قهرمانی داور دیدار پرسپولیس - سپاهاناز سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال در حالی اعلام شد که محسن قهرمانی قضاوت دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان را بر عهده خواهد داشت.


به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برنامه، زمان، مکان و اسامی داوران و ناظران داوری دیدارهای هفته دهم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال (جام خلیج فارس) به شرح زیر اعلام شد:

پنجشنبه 28 شهریور 1392


گسترش فولاد تبریز - ذوب‌آهن، ساعت 17 و 50 دقیقه، ورزشگاه یادگار امام تبریز

داوران: محمد ملکی – مصطفی فراهانی – حسین رحیمی پور – محمد امانی – ناظر: محمدرضا فلاح

جمعه 29 شهریور1392

سپاهان - پرسپولیس، ساعت 20، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

داوران: محسن قهرمانی – سعید علی‌نژادیان – علیرضا ایلدروم – رضا کرمانشاهی – ناظر: هدایت ممبینی

فجرسپاسی - استقلال خوزستان، ساعت 17 و 15 دقیقه، ورزشگاه حافظیه شیراز

داوران: حسن اکرمی – علی میرزابیگی – امیربهرام حسینی نقوی – بیژن حیدری – ناظر: ابوطالب طاهریان

داماش گیلان - تراکتورسازی، ساعت 17 و 15 دقیقه، ورزشگاه عضدی رشت

داوران: تورج حق وردی – حسین طالقانی – محمدرضا کناری – پیروز سیف اله پور – ناظر: سعید بطحایی

صبای قم - راه‌آهن، ساعت 18 و 30 دقیقه، ورزشگاه یادگار امام قم

داوران: شاهین حاج بابایی – رضا سخندان – حمیدرضا رحیمی – محمد حسین زاهدی فر – ناظر: مسعود عنایت

نفت تهران - ملوان انزلی، ساعت 17 و 15 دقیقه، ورزشگاه دستگردی تهران

داوران: امیرحسین فتاحی – سعید قاسمی – فرهاد مروجی – سیدرضا مهدوی – ناظر: جواد تقی پور

فولاد خوزستان - سایپا، ساعت 18 و 40 دقیقه، ورزشگاه تختی اهواز

داوران: علیرضا فغانی – آرمان اسعدی – هادی طوسی – فرشید افشار – ناظر: حسین خوشخوان

یکشنبه 31 شهریور1392

استقلال - مس کرمان، ساعت 19 ، ورزشگاه آزادی تهران

داوران: البرز حاجی پور – حسن کامرانی فر – حسن ظهیری – امید سعیدفر – ناظر: محمد پیروزرام.
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
sepanta_7 مرد #642 | Posted: 21 Sep 2013 00:00 | Edited By: sepanta_7
کاربر

 
سپاهان دو- پرسپولیس صفر؛ قهرمانی ضدقهرمان فولادشهر/ سوت مهمتر از سیستم استاخراج سختگیرانه میثم حسینی در دقایق ابتدایی مسابقه سبب شد تا قرمزپوشان ضرب آهنگ همیشگی را از خود بروز ندهند

هفته دهم رقابتهای لیگ برتر
تماشاگر: دوازده هزار نفر
گل ها: هادی عقیلی دقیقه ۵ (پنالتی) و امین جهان عالیان دقیقه ۳+۹۰ برای سپاهان
اخطارها: امید ابراهیمی و محمد غلامی از سپاهان
اخراج: میثم حسینی از پرسپولیس دقیقه۴
سپاهان: رحمان احمدی، سید هادی عقیلی، شجاع خلیل زاده، علی حمودی، احسان حاج صفی(۷۳-امین جهان عالیان)، امید ابراهیمی، محمد علی احمدی، حسین پاپی، اروین بولکو، محمد غلامی(۷۷- آرش افشین) و رادومیرجالویچ (۹۰-علی کریمی)
سرمربی: زلاتکو کرانچار
پرسپولیس: نیلسیون کوریا، سید جلال حسینی، محسن بنگر، مهرداد کفشگری، حسین ماهینی، قاسم دهنوی(دقیقه۷۵-هادی نوروزی)، پیام صادقیان(۴۶-یونس شاکری)، سید میثم حسینی، امید عالیشاه، محمدرضا خلعتبری، سید مهدی سید صالحی(۴۶-رضا نورمحمدی)
سرمربی: علی دایی
شرح بازی
: نیمه اول
سپاهان با توپ پر و انرژیک آغاز کرد و بعد از فرصتی که حاج صفی از دست داد ، روی تصمیم عجیب قهرمانی صاحب یک پنالتی شد و با همین گل بازی را برد . در این صحنه میثم حسینی در محوطه شش قدم با شجاع خلیل زاده گلاویز شد که که قهرمانی داور مسابقه با نشان دادن نقطه پنالتی وی را اخراج کرد . تصمیمی بحث برانگیز که پخش مجدد آن از تلویزیون نشان داد که اشتباه بوده و حتی داور می توانسته به خلیل زاده کارت بدهد .
بازی با این تصمیم قهرمانی شکل دیگری به خود گرفت و در نهایت با احتیاط پرسپولیس و بازی احساسی دو تیم دیگر اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد.

نیمه دوم
علی دایی با شروع نیمه دوم سید مهدی سید صالحی را از زمین بیرون کشید ورضا نور محمدی با انگیزه را به بازی فرا خواند، تعویض عجیب دیگر دایی هم وارد کردن یونس شاکری سکو نشین به بازی بود که البته بی نتیجه ماند . در این نیمه بازی درگیرانه طلایی پوشان اجازه ستفاده از توپای بلند را زا پرسپولیسی ها گرفت اگرچه آنها دو فرصت نصفه و نیمه داشتند .در عین حال سپاهان که از بازی انتحاری قرمز ها ناراضی بود در نهایت روی توپهای پشت دفاع به گل دوم رسید. گلی با پای جهان عالیان که پایانی بر این بازی عجیب بود .

شرح گلها
1-0:در دقیقه ۴ بازی، در یک صحنه بین شجاع خلیل‌زاده و میثم حسینی درگیری به وجود آمد و قهرمانی، داور مسابقه، مدافع پرسپولیس را اخراج و یک ضربه پنالتی به سود سپاهان گرفت. هادی عقیلی ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد اما قهرمانی دستور به تکرار این ضربه داد؛ عقیلی ضربه‌ی دوم را هم به صورت چیپ درون دروازه‌ی نیلسون قرار داد تا سپاهان مانند بازی با استقلال، در دقایق اولیه بازی به گل برسد.
2-0 : دقیقه۳+۹۰- بر روی یک ضد حمله جهان عالیان از میانه های میدان پابه توپ تا داخل محوطه جریمه پرسپولیس حرکت کرد و با یک ضربه بغل پای دقیق برد سپاهان در این بازی را قطعی کرد.
دقایق حساس:
دقیقه ۲- شوت پای راست حاج صفی از داخل محوطه جریمه با واکنش نیلسون برگشت داده شد.
دقیقه ۱۰-کرنر حاج صفی و سر عقیلی از داخل شش قدم راهی بیرون شد.
دقیقه ۱۸- شوت امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه به صورت خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت
دقیقه۲۱-پاس پاپی و شوت غلامی از بیست متری در اختیار نیلسون قرار گرفت.
دقیقه۳۳-مثلث حاج صفی،پاپی . ابراهیمی در نهایت با ضربه پای چپ ابراهیمی همراه شد که این توپ به کنار دروازه نیلسون رفت.
دقیقه۳۸-شوت بولکو از فاصله ۳۵ متری پس از برخورد به دهنوی با واکنش زیبای نیلسون به کرنر رفت.
دقیقه۳۹-کرنر حاج صفی و ضربه سر امید ابراهیمی به بیرون زده شد.
دقیقه۴۳-ضربه ایستگاهی ماهینی و ضربه سر سید صالحی از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.
دقیقه۴۵-شوت غلامی از فاصله ۲۵ متری به کنار دروازه نیلسون رفت.
دقیقه۴۸- روی یک ضدحمله محمد غلامی از میانه های میدان پا به توپ تا داخل محوطه جریمه پرسپولیس حرکت کرد و در یک موقعیت تک به تک با یک ضربه بی دقت توپ را به بالای دروازه پرسپولیس فرستاد.
قیقه ۵۷-شوت پای چپ حاج صفی از پشت محوطه جریمه در مقابل نیلسون پله شد ولی واکنش دروزاه بان پرسپولیس توپ را به زمین برگشت داد.
دقیقه۶۰-شوت امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه به کنار دروازه پرسپولیس رفت.
دقیه۷۰-سانتر ماهینی و ضربه سر بی دقت شاکری به اوت رفت.
دقیقه۸۰-پاس جهان عالیان باعث شد تا پاپی در یک موقعیت تک به تک با نیلسون قرار گیرد و این بازیکن هم بعد از دریبل دروازه بان پرسپولیس توپ را به بالای دروازه فرستاد.
دقیقه۸۵-اشتباه مدافعان سپاهان فرصت را در اختیار شاکری قرار داد که خروج به موقع رحمان احمدی راه توپ را بست.
اتفاق ویژه:
۱شکست پرسپولیس در ورشگاه فولادشهر آن هم درست یک هفته بعد از برتری ذوب آهن در مقابل استقلال نشان از برتری مطلق نمایندگان فوتبال اصفهان در مقابل سرخابی های پرسرو صدا دارد.
۲ با این پیروزی شیرین رکورد بی شکستی ۳۵۳۵ روزه سپاهان در مقابل پرسپولیس در اصفهان حداقل برای هشت ماه دیگر تمدید شد.
۳-کابوس قضاوت محسن قهرمانی برای پرسپولیس تکمیل شد و بعد از دو باخت چهار بر یک این بار هم پرسپولیس با قضاوت قهرمانی مغلوب سپاهان شد.
۴- رحمان احمدی و مدافعان سپاهان برای سومین هفته متوالی دروازه تیمشان را بسته نگه داشتند تا رکورد کلین شیت های رحمان به چهار بازی برسد.


بهترین بازیکن:
هادی عقیلی علاوه بر به ثمر رساندن دو پنالتی زیبا و دقیق در دقایق اولیه بازی با انجام یک بازی خوب در خط دفاعی سپاهان کوچکترین فرصتی را در اختیار مهاجمان پرسپولیس قرار نداد تا مرد برتر این بازی لقب گیرد. البته حیف است از محسن قهرمانی یاد نکنیم !
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #643 | Posted: 21 Sep 2013 00:08
کاربر

 
شیرینی : استاد قهرمانی بهترین داور جهان است !قهرمانی اصلا لجباز نیست و با این نحوه داوری حقش است تا در جام جهانی سوت بزند و از هر حیث شایسته است.

سعید شیرینی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس که دیگر به یکی از اهالی فوتبال با زبانی تند شناخته شده است پس از اتفاقات مشکوک داوری در دیدار برابر سپاهان که منجر به شکست تیم فوتبال پرسپولیس شد، در رابطه با قضاوت محسن قهرمانی گفت :

قضاوت محسن قهرمانی چطور بود ؟
محسن قهرمانی بهترین داور آسیا و جهان است، او اصلا اشتباه نداشت و حتی می‌توانست دو بازیکن ما را اخراج کند.

قهرمانی برخلاف نظر دیگران تصمیمات عجیب و غریبی نگرفت چون او فصل قبل هم همان داوری نیست که دو پنالتی برای ما مقابل استقلال نگرفت. من نمی‌دانم هوشنگ نصیرزاده، ‌رودنیل و برخی دیگر از کارشناسان چه دشمنی با قهرمانی دارند که اخراج میثم حسینی را اشتباه خواندند.

راستی قهرمانی اصلا لجباز نیست و با این نحوه داوری حقش است تا در جام جهانی سوت بزند و از هر حیث شایسته است.شوخی می‌کنید یا حرف‌های شما جدی است ؟
ما مگر نمی‌توانیم اعتراض جدی کنیم. مجبوریم تعریف کنیم شاید برخی‌ها شرمنده شوند. من فقط یک خواهش از استاد قهرمانی دارم و آن هم این است که دلیل اخراج میثم حسینی و پنالتی سپاهان را برای ما تشریح کند. چون ما هر چه به مغزمان فشار آوردیم هیچ چیزی را متوجه نشدیم. من این یک خواهش را از محسن قهرمانی دارم.
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #644 | Posted: 22 Sep 2013 22:34 | Edited By: sepanta_7
کاربر

 
قهرمانی: دايي در حدی نیست که بخواهم جوابش را بدهم!دایی در حدی نیست که بخواهم جوابش را بدهم. او باید این حرف هایش را ثابت کند. من تا آخر این ماجرا را پیگری می کنم تا ببینیم چه کسی راست می گوید!


علی دایی در کنفرانس خبری بعد از بازی همان طور که پیش بینی می شد به شدت از محسن قهرمانی انتقاد کرد. دایی اتهاماتی را هم به محسن قهرمانی وارد کرد. سرمربی پرسپولیس در بخشی از صحبت هایش گفت: وقتی من فوتبالی نتوانم نتیجه بگیرم پس مسائل دیگری دست به دست هم داده است و اگر امثال من دهان باز کنیم بسیاری از مسائل روشن می‌شود، آقای قهرمانی! متاسفانه من شماره تلفن‌ها را نمی‌دانم و شماره حساب‌ها را هم نمی‌دانم! چرا دقیقه ۲پنالتی گرفتید؟ اگر تو داوری من پروفسورای داوری دارم.

پس از این صحبت ها، خبرنگار بانک ورزش در اصفهان سراغ محسن قهرمانی رفت و نظر او را در مورد این بخش از حرف های دایی جویا شد که قهرمانی گفت: دایی در حدی نیست که بخواهم جوابش را بدهم. او باید این حرف هایش را ثابت کند. من تا آخر این ماجرا را پیگری می کنم تا ببینیم چه کسی راست می گوید.

حالا باید واکنش دایی نسبت به این حرف ها را دید. او که در مصاحبه بعد بازی هم گفته بود که اطلاع دقیقی از شماره حساب ها و تلفن های مشکوک ندارد حالا با چالشی جدید مواجه شده که احتمالا مانند همیشه بدون هیچ نتیجه ای به پایان برسد.قهرمانی اعتراف کرد: اشتباه کردم!علی خسروی در یک برنامه ی رادیویی حاضر شد و اعلام کرد با قهرمانی صحبت کرده و وی اعتراف کرده که اشتباه کرده است

علی خسروی ساعتی پیش در برنامه ای رادیویی حاضر شد و پیرامون مسائل داوری روز گذشته به صحبت پرداخت. به گزارش گل خسروی در این برنامه گفت: امروز با محسن قهرمانی صحبت کردم و قهرمانی گفت قبول دارم اشتباه کردم . او به من گفت صحنه ی خطای شجاع خلیل زاده روی حسینی را ندیده است و فقط ضربه ی حسینی به کمر خلیل زاده را دیده است که آن صحنه هم قطعا اخراج داشته است.
خسروی اعلام کرد به غیر از همان پنالتی داور نمایش خوبی داشت و فقط به خاطر اینکه ان پنالتی در دقایق اول اتفاق افتاد کل دیدار را تحت تاثیر قرارداد. هم چنین یکی از نکات مثبت داوری قهرمانی این بود که سعی نکرد اشتباهش را در طول بازی جبران کند.
هم چنین خسروی با انتقاد از رویانیان گفت: اقای رویانیان که ادعای فوتبال پاک و درخواست 60 میلیونی کردند چرا همان زمان که این پیشنهاد شد حرفی به میان نیاوردند؟! و حالا که باخته اند این قضیه را پیش کشیده اند. در ضمن پرسپولیسی ها به یاد بیاورند که در دیدار با تراکتورسازی همین اقای قهرمانی یک پنالتی اشتباه برای قرمزپوشان گرفت.
در ادامه خسروی گفت: متاسفانه کمک دوم این دیدار تجربه ی کمی دارد و او باید خطای خلیل زاده را اعلام می کرد و به داور کمک می کرد
خسروی با یاداوری یه خاطره گفت: درک نمی کنم این هجمه ی سنگین علیه قهرمانی از چیست! یادم است خودم هم در دیدار پرسپولیس سپاهان اشتباه کردم و گلی که پیروانی با دست زد را صحیح اعلام کردم.
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #645 | Posted: 22 Sep 2013 22:44
کاربر

 
دایی: لقب اسطوره را از من بگيريد،اجازه حرف زدن بدهيد/از آن روز تا حالا كلي اطلاعات به من داده اند/چشم ندارند خانه 400 متري ام را ببينند؟ /احتمالا كرانچار حالت عادي نداشته كه آن حرف ها را زده/از كجا مي دانيد براي حرف هايم مدرك ندارم؟
اولاً نامه ای به دست من نرسیده در ثانی اگر رسماً چیزی از من بخواهند جوابگو خواهم بود و همان طور که گفتم عقب نشینی نمی کنم

علی دایی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس پس از مسائلی که این روزها مطرح می شود به حرف آمد و گفت: من روی حرف هایم ایستاده ام مطمئن باشید بدون دلیل هیچ حرفی نمی زنم و وقتی وارد دعوایی می شوم آن قدر شجاعتش را دارم که عقب نشینی نکرده و ثابت کنم که به چه دلیل آن اظهارات را مطرح کردم. من مدارک کافی دارم و ثابت می کنم این آقا چه کار دارد می کند. باز هم می گویم من عقب نشینی نمی کنم و دنبال حقم بوده ام حق را گفته ام و نسبت به حقی که دارم و آن را بیان کرده ام عقب نشینی نمی کنم.

علی دایی در پاسخ به این سوال که زلاتکو کرانچار سرمربی تیم سپاهان برخلاف اظهار نظر همه کارشناسان داوری ، کمیته داوران و جامعه فوتبال عنوان کرده آن صحنه پنالتی بود گفت: ایشان که انقدر تند می رود یا حالت عادی نبوده یا اگر هم بوده فهم فوتبالی اش همین است و آدم باید به فهم فوتبالی اش شک کند. آن صحنه آن قدر واضح بود که نیازی نیست بگویید چه اتفاقی افتاده و چه اتفاقی نیفتاده ، کسی که بگوید آن صحنه پنالتی بوده بدون تردید هیچ چیزی از فوتبال نمی فهمد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اعلام شده سرمربی و مدیریت باشگاه پرسپولیس می بایست مدارک خود را نسبت به اظهارات مطرح شده ارائه کنند گفت: اولاً نامه ای به دست من نرسیده در ثانی اگر رسماً چیزی از من بخواهند جوابگو خواهم بود و همان طور که گفتم عقب نشینی نمی کنم. بنده هر موضوعی را همین طوری مطرح نمی کنم ، لابد یک چیزهایی می دانستم و می دانم که می آیم و این حرف ها را می زنم. اگر رسماً چیزی از من بخواهند جوابگو خواهم بود و مخلص قانون و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم هستم و شواهد و مدارک آن را هم می آورم. حال بماند که فیلم بازی بزرگترین سند و مدرک این بازی و گفته ها هست.


در زمین بازی آن جوری فن کشتی می زنند و در آخر سه امتیاز می گیرند . من از موقعی که فوتبال بازی کرده ام و فوتبال تماشا کرده ام ، مربی گری کرده و در این فوتبال بوده ام چنین صحنه ای را ندیده ام اما آقای قهرمانی می آید و خطای به این واضحی را ندیده و در عوض بازیکن ما را اخراج کرده و اعلام پنالتی می کند. صحنه ای که اظهر من الشمس است . من نمی دانم چطوری می شود و با چه رویی برخی می آیند راجع به این مساله صحبت کرده ، برخی می گویند پنالتی بوده و برخی هم می آیند ما را بدون اینکه ببینند مدرکی داریم یا نداریم مورد هجمه و حمله قرار می دهند و هزار و یک داستان درست می کنند. در این چند روز نتوانستم به جای «اشتباه» کلمه ای پیدا کنم ، من اسم این را اشتباه نمی توانم بگذارم و اسمی هم به جای آن پیدا نکردم . اشتباه داوری همه جا هست یک وقتی هست بازیکن را در محوطه 18 قدم می زنند ، یک داور پنالتی می گیرد ، یک داور پنالتی نمی گیرد و یا اینکه خطایی انجام نشده داوری پنالتی می گیرد یا مثلا توپی سانتر می شود به دست یک بازیکنی برخورد می کند یکی پنالتی می گیرد یکی پنالتی نمی گیرد ، این ها خیلی فرق می کند با این موضوع. شما ببینید چجوری به بازیکن ما فن کمر می زنند و آن وقت ما باید جریمه شویم ، علیه ما پنالتی اعلام می شود. چطور می شود آن فن کمر را نمی بینند می آیند بازیکن ما را اخراج می کنند و پنالتی می گیرند ، حالا ما یک چیزی هم بدهکار شده ایم؟!

علی دایی در ادامه تصریح کرد: آن فن کشتی که بازیکن سپاهان اجرا کرد ماشاالله چون شمالی است خیلی هم خوب اجرا کرد ، بنده نمی خواهم به جای کارشناسان داوری صحبت کرده و نظر کارشناسی بدهم اما معتقدم از یک جهت می شد بازیکن سپاهان را دقیقه 4 بازی اخراج کرد چون آن فنی که بازیکن سپاهان روی بازیکن من زد به گونه ای بود که ممکن بود باعث صدمه زدن به گردن یا کمر بازیکن پرسپولیس شود. ما به سپاهان نباختیم ، به فن کمر سه امتیازی باختیم . فن کمری که داور ندید و کمک داورش هم ندید ، جالب اینکه این داور و کمک داور ظاهرا شب قبل از بازی هم اتاق بوده اند و جالب اینکه هر دوی آنها نمی بینند که بازیکن حریف چگونه فن کمر می زند و بعد کوچکترین حرکت بازیکن ما را می بینند و اعلام پنالتی می کنند. آدم چه باید بگوید ، حرف هم نزند؟ حالا ما بدهکار هم شده ایم؟ آقایان عزیز اول بیایید ببینید علی دایی برای حرف هایش مدرک دارد یا ندارد. ببینید اگر او نسبت به حرف هایش عقب نشینی کرده بیایید و به او اعتراض کنید شما از کجا می دانید که من برای حرف هایم شاهد و یا مدرکی ندارم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه موضوع دیگری را مطرح کرده و به گلایه و انتقاد از یکی از برنامه خای خبری پرداخت و گفت: من متاسفم برای این برنامه خبری که ظاهرا یک بار آمده و خانه من را نشان داده و می گوید علی دایی منزل هزار و صد متری دارد. متاسفانه بنده فیلمی از آن برنامه ندارم وگرنه خیلی راحت و مثل آب خوردن شکایت می کردم و تکلیف آنها را با این کارهایشان مشخص می کردم. منزلی که من دارم یک سوم این متراژ است ، تازه بعد از 20 سال بازی کردن در اروپا ، امارات و ایران و چندین سال مربی گری کردن چشم ندارند علی دایی یک خانه 400 متری داشته باشد؟ آقایان! بنده با افتخار پول حلال در آورده ام و برای زن و بچه ام یک خانه 400 متری گرفته ام. همین آقایان می آیند و دیشب در برنامه خبری خودشان می گویند سرمربی پرسپولیس تهمت زده می آیند و برنامه ای پخش می کنند و ما را متهم می کنند. شما از کجا می دانید که من تهمت زده ام از کجا می دانیم که من افترا زده ام. بنده به هیچ احدی تهمت و افترا نمی زنم ، حتما یک چیزهایی می دانستم و یک مسائلی که آن حرف ها را بیان کردم. چرا اول نمی روید تحقیق کنید ببینید علی دایی چه گفته و چرا گفته و بعد موضع گیری کنید. شما رسانه هستید چرا یک طرفه به قاضی می روید . مثل اینکه خیلی ناراحتید که من از حقم دفاع می کنم. من کارگردان آن برنامه را نمی شناسم که می آید این گونه سلایق شخصی خودش را علیه من اعمال می کند. ایشان اگر دوست دارد بداند چرا این حرف ها را زدم اگر خیلی ناراحت بود می توانست بیاید و اگر حرفی دارد به من بگوید و از من سوال کند


سرمربی پرسپولیس که در تمرین دیروز سرخپوشان از شاگردانش خواسته درباره داوری این بازی صحبت نکنند گفت: بدون تعارف من وقتی دقیقه 4 بازی داور چنین تصمیمی گرفت هاج و واج مانده بودم که چرا این کار را کرده و به چه علت. نمی دانم شاید اگر متوجه اصل ماجرا شده بودم شاید نمی توانستم آن طور خودم را کنترل کنم ، بعد از بازی هم به بچه ها گفتم بروید رختکن و نگذاشتم بازیکنی حرفی به کادر داوری بزند. دیروز هم به آنها گفتم که این مسائل مربوط به من و باشگاه است و این من و باشگاه هستیم که باید پیگیر باشیم نه شما. حتی از دو بازیکنی که مصاحبه کرده بودند سوال کردم که چرا چنین حرف هایی زده اید و از همه خواستم کسی حق ندارد راجع به داوری صحبت کند بلکه می بایست بازیکن کارش را انجام دهد و تمرکزش را بگذارد روی بازی ها و باید چه داخل زمین و چه بیرون از زمین به داور احترام بگذارد. پیگیری این مسائل با باشگاه است و حالا چون به بنده اتهام تهمت زده شده من هم در کنار باشگاه باید پیگیر این موضوع باشم و از خودم دفاع کنم. ضمناً از آن روز تا حالا خیلی ها با من تماس گرفته اند وکلی اطلاعات به من داده اند که حد ندارد. وقتی صحنه آهسته آن پنالتی عجیب را دیدم باورم نمی شد و پیش خودم گفتم خدا به من رحم کرده که صحنه را به طور واضح در حین بازی ندیدم وگرنه شاید نمی توانستم خودم را کنترل کنم. بعد از بازی ویدئوی آن بازی را دیدم ، مثل کابوس بود ، خیلی ها هم خنده شان می گرفت که داور چه کاری کرده . من باز هم می گویم بزرگترین مدرک بازی فیلم بازی است ضمن اینکه از حرف هایم عقب نشینی نمی کنم و اگر رسماً از من بخواهند مخلص کمیته انضباطی فدراسیون هم هستم و یک سری مسائل و موارد و شواهد را با آنها در میان می گذارم. علاوه بر این حالا که صحبت بازیکنان شد باید بگویم بچه ها خیلی خودشان را کنترل کردند و خیلی در آن شرایط توانستند تمرکز خودشان را حفظ کنند . آنها مرد بودند و با غیرت بازی شان را کردند برای من غم و غصه بازی یک طرف بود و ناحقی که در حق این بچه ها روا شد یک طرف دیگر. علاوه بر این فقط بحث بازیکنان نیست ، بلکه بحث حق الناس است که آقای قهرمانی آن را ضایع کرد. پرسپولیس مال دایی و ایکس و ایگرگ نیست بلکه متعلق به مردم است و من می دانم که هواداران پرسپولیس وقتی پای تلویزیون این ناحقی را دیدند چه کشیده اند و این روزها چه می گویند و چگونه افسوس می خورند که سه امتیاز با فن کمر از تیمشان گرفته شد و سه امتیاز به تیم رقیب آنها داده شد.

علی دایی در ادامه با اشاره به برخی انتفادات مطرح شده گفت: ما پس از این ناحقی که در حق ما و پرسپولیس روا شد آمده ایم یک حرفی زده ایم و پای حرفمان هستیم ، عقب نشینی هم نمی کنیم ، اما ظاهرا چون به ما لقب اسطوره داده اند حق حرف زدن نداریم. بیایید و این لقب اسطوره را از ما بگیرید تا ما بتوانیم از حقمان دفاع کنیم. اسم اسطوره را از جلوی اسم ما بردارید ما بشویم همین علی دایی و بس . این القاب را از کنار ما بردارید تا بتوانیم حرفمان را بزنیم و از حقمان دفاع کنیم نه اینکه چون به ما لقب اسطوره داده شده ما را خفه کنید و اجازه حرف زدن نداشته باشیم. حالا هزار تا کمیته آمده اند و می گویند مدرک بیاورید. من پای حرفم هستم و فیلم بازی هم بزرگترین مدرک است و مطالب دیگری هم وجود دارد و حاضرم در صورتی که رسماً از من بخواهند آن را به کمیته انضباطی فدراسیون ارائه کنم. برای من خیلی سخت بود که بعد از بازی ببینم چگونه بازیکنان تیمم پرپر شده و هر کدام گوشه اتوبوس با خودشان صحبت کنند و بگویند که چقدر راحت و چه عجیب حق ما ضایع شد. تازه این بچه ها مرد و مردانه و با غیرت رفتند بازی کردند و در حالی که 10 نفره بودیم تا آخرین دقایق جلوی تیم حریف ایستادند و حتی می توانستند نتیجه را برگردانند ولی با وجود اینکه تیم ما یک ناحقی بزرگ را تحمل کرده بود این بچه ها با غیرتی که داشتند زحمت کشیدند و شاید اگر تلاش آنها نبود ممکن بود به خاطر 10 نفره بودن شکست بدی تحمل کنند. من به بچه ها گفتم اگر قرار است کسی اعتراض کند من و باشگاه این کار را می کنیم و حالا نیز دوباره می گویم و چندین باره می گویم که نپرسیده و سوال نکرده نگویید دایی تهمت زد. من از حق دفاع کرده ام و لابد یک چیزهایی می دانم که حالا نیز می گویم عقب نشینی نمی کنم و اگر مدرک بخواهند پای حرفم هستم و می روم و می گویم که چرا آن حرف ها را زدم.

علی دایی در پایان گفت: یک چیزی می خواهم بگویم و آن اینکه هواداران پرسپولیس در بازی های آتی خواهشاً کاری با مسائل داوری نداشته باشند. این بازی را فراموش کنند و بگذارند داوران با خیال راحت و آسودگی قضاوت کنند. اشتباه هست برای همه تیم ها ، از هواداران می خواهیم صبور باشند و فقط به تشویق و حمایت از تیم خودشان بپردازند و تا دقیقه 90 پشت تیم و این بچه ها بایستند. نباید فضا به گونه ای باشد که داور فشار بیش از حدی را احساس کند ، ما همیشه به داوران احترام گذاشتیم و حالا هم مخلص داوران هستیم. بنده نیز سالها در این فوتبال بودم و همه می دانند که آدمی نیستم که بخواهم به خاطر یک اشتباه حرمت و قداست داوری را زیر سوال ببرم. حالا هم اگر حرفی زده ام لابد یک چیزی بوده حرف زده ام. به قول قدیمی تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. من از بازیکنان خواسته ام و از هواداران هم خواهش می کنم کاری به این موضوعات نداشته باشید. بازیکن برود تلاش کند تا دل هواداران را شاد کند و هواداران هم تا دقیقه 90 بازی ها پشت این تیم بایستند و بچه ها را شارژ کنند تا آنها بتوانند باعث سربلندی پرسپولیس و دوست دارانش شوند.
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #646 | Posted: 25 Sep 2013 11:23
کاربر

 
شیث رضایی:با قدرت به لیگ برتربرمی گردم حالا می بینید/روی اخلاقم تجدید نظر کردم/با نصرتی خیلی کم در ارتباطیم/زنده باد حبیب کاشانیخداراشکر محرومیتم تمام شده و با توجه به اینکه سهمیه لیگ 1 هستم می توان به راحتی به یک تیم لیگ برتری بروم.

بازیکن سابق پرسپولیس که روزگاری کاپیتان این تیم بزبرگ هم به حساب می آمد پس از پیوستنش به شهرداری تبریز و اتفاقاتی که برایش رخ داد در نهایت تبرئه شد و حالا برای بازگشت به لیگ برتر لحظه شماری می کند.
شیث رضایی بازیکنی که یک تنه تمام حاشیه های یک تیم را به دوش می کشید حالا از آینده و اهدافش با سایت گل می گوید.
مصاحبه سایت گل را با شیث رضایی بخوانید.

اوضاع و احوال؟
خب خداراشکر محرومیتم تمام شده و با توجه به اینکه سهمیه لیگ 1 هستم می توان به راحتی به یک تیم لیگ برتری بروم.
شرایط بدنی؟
خیلی آماده ام و سخت تمرین می کنم تا بتوانم با آمادگی کامل در یک تیم حضور پیدا کنم.
گویا با چند تیم لیگ برتری هم تمرین کردی؟
بله با تیم صبا باطری تمرین کردم و همین جا هم جا دارد از حاجی مایلی کهن که خیلی به من لطف داشت تشکر کنم تمرینات خوبی را با این تیم داشتم و مدت کوتاهی هم با نفت تهران تمرین کردم تا بتوانم در شرایط تمرینات گروهی خودم را هماهنگ کنم.
چه برنامه ای برای بازگشت به لیگ برتر داری؟
مهمترین هدفم این است که جوری کار کنم و رفتار کنم که نشان بدهد در این مدت چه سختی هایی را کشیده ام.می خواهم در عمل نشان دهم و نمی خواهم که فقط حرف باشد.من باید در تفکراتم تغیرات زیادی بدهم و این تغییر را مدیون آقای حبیب کاشانی هستم.
چه شد که شهرداری تبریز را انتخاب کردی؟
من 1سال اجازه نداشتم که در لیگ برتر باشم و بهترین انتخاب شهرداری تبریز بود که تیمی با امکانات لیگ برتی بود.
اما اتفاقاتی که در شهرداری تبریز افتاد لیگ برتری نبود؟
من در جریان آن داستانها نبودم.من رو به جرم کتمان حقیقت محکوم کرده بودند و این در حالی بود که من چیزی نمی دانستم که بخواهم حقیقت را بگویم یا چیز دیگر...
خیلی کم باهم در ارتباط هستیم.
شنیده می شود از چند تیم لیگ برتر پیشنهاد داری؟
مثل اینکه محرومیت ها خیلی روی تو تاثیر گذار بوده است؟
خیلی به نفعم بود.! واقعاً خسته شده بودم اما خب درسهای زیادی گرفتم و این
می تواند در ادامه راه به من کمک زیادی کند.

پس این امید را داری که دوباره در لیگ برتر به اوج برسی؟
تازه شدم 29 سال چرا امید نداشته باشم.خیلی ها با 35 یا حتی 37 سال بازی می کنند اما خب مهم این است که یک تجدید نظر باید در رفتارم می کردم که این اتفاق هم افتاد.
در مدتی که محروم شده بودی دوستانت به یادت بودند؟
فقط یکی دو تا بودند که به یاد من بودند.علیرضا محمد و فشنگچی و رضا نورمحمد و علیرضا کاشانی پسر حاج حبیب که همیشه به یاد من بود و از نظر روحی کمکم می کرد.
خود حاج حبیب با من در تماس بود و شاید اگر حرفهای آقای کاشانی نبود وضعیت من این نبود من در زندگی ام همیشه خواهم گفت زنده باد حبیب کاشانی و کاشانی هایی که دست جوانهایی را که شکست خورده اند و یا به خطا رفته اند را می گیرند.
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #647 | Posted: 27 Sep 2013 20:54
کاربر

 
خبر ویژه :تعقیب و گریز در فدراسیون / قهرمانی با چادر فرار کرد!محسن قهرمانی که از صبح امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شد، جلسات متعددی را به خاطر اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان پشت سر گذاشت.

اما اتفاق مهم زمانی رخ داد که وی قصد خروج از ساختمان فدراسیون را داشت و با مشاهده خبرنگاران دوباره به داخل فدراسیون رفت.
قهرمانی حدود یک ساعت در فدراسیون فوتبال حضور داشت و پس آن بود که با یک خودرو پژو پارس که دو سرنشین خانم داشت (به نظر می‌رسید خانواده قهرمانی باشند) به پارکنیگ فدراسیون رفت،در این لحظه قهرمانی روی صندلی عقب اتومبیل مذکور دراز کشید و چادر مشکی را روی خود انداخت تا دیده نشود.

نکته جالب اینجا بود که خبرنگاران حاضر در این محل قهرمانی را از زمان سوار شدن تا خروج از فدراسیون می‌دیدند.
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #648 | Posted: 1 Oct 2013 16:18
کاربر

 
در نقد اتهام مستقیم دایی به قهرمانی: افشاگری بعد از سکوت مجرمانه
به خاطر داشته باشیم آنتونیو کنته سرمربی یوونتوس به دلیل سکوت در اتفاق مشابه این به دادگاه رفته و به محرومیتی سنگین محکوم شده بود


علی دایی سرمربی پرسپولیس که شب گذشته دوباره روی خط برنامه نود آمده بود در لابه‌لای حرف‌هایش دو، سه افشاگری در لفافه علیه محسن قهرمانی و داوران داشت که مهمترین آنها این بود که: قهرمانی چیزهایی را که مستقیم از من نمی‌توانست بخواهد به مولایی (بدنساز پرسپولیس) منتقل می‌کرد. دایی همچنین از درخواست قهرمانی 3 هفته پیش از بازی پرسپولیس – سپاهان خبر داد که البته او نتوانسته آنها را اجابت کند و به همین دلیل مطمئن بوده قهرمانی تلافی این کار را سرش درمی‌اورد. علی دایی به نکته دیگری هم اشاره کرد اینکه چند سال پیش در یکی از بازی‌های سایپا داوری از او تقاضای غیرمنطقی‌ای داشته، در سطح مدیر سایپا و بعد از آنکه دایی این خواسته را اجابت نکرده سر تیمش را، سر سایپا بریده شده است.
این افشاگری‌های دیرهنگام چند نکته مهم در خود داشت؛ سوال اول درباره موضوع انتقال خواسته‌ها از طریق مولایی است و اینکه در این دایره اجابتی هم وجود داشته یا همیشه قهرمانی می‌خواسته و البته اجابتی هم در کار نبوده است.
موضوع دوم موضوع درخواست قهرمانی در فاصله 3 هفته قبل از بازی سپاهان است، اینکه چرا در آن زمان خاص علی دایی که بعدا درباره شماره حساب دوستان محسن قهرمانی به تفصیل صحبت کرده این اطلاعات را در اختیار رسانه‌ها یا فدراسیون فوتبال نگذاشته است و اما مسئله بعدی موضوع اتفاقی که در دوره حضور دایی در سایپا رخ داده و امروز بعد از 5 سال از آن سخن به میان می‌آید؟
به خاطر داشته باشیم آنتونیو کنته سرمربی یوونتوس به دلیل سکوت در اتفاق مشابه این به دادگاه رفته و به محرومیتی سنگین محکوم شده بود. چه خوب است علی دایی که کلمه «کجای دنیا» یکی از تکه کلام‌های همیشگی‌اش است در قبال این سکوت مسئول باشد. اگرچه همین فریاد علی دایی هم چیز کمی نیست و احتمالا خللی هر چند کوچک در روند ارتشاع و فساد در فوتبال ایران وارد خواهد کرد.
نظرات شما
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #649 | Posted: 2 Oct 2013 11:09
کاربر

 
پس از اینکه از شما جدا شوم به تیم ملحق خواهم شد تا در تمرینات تیم حضور پیدا کنم.
خبر بستري شدن مجتبي محرمي در بيمارستان را هفته پيش بود كه شنيديم آن‌هم در حالي كه خيلي‌ها و حتي نزديكانش از اين اتفاق بي‌خبر بودند.


بستري شدن محرمي اول بار در فضاي مجازي منتشر شد و كمي بعد سايت‌ها و روزنامه‌هاي ورزشي را هم به خود درگير كرد تا دوستان نزديك او كه همگي از بستري شدنش بي اطلاع بودند، بعد از پرس و جوهاي مكرر به صحت خبر پي ببرند. از بيمارستان ميمنت نام برده شد. مي‌گفتند مجتبي محرمي آنجا بستري شده اما وقتي برخي نزديكانش به اين بيمارستان سر زدند، به آنها اعلام شد كه نمي‌توانند حضور محرمي را تاييد كنند و فقط به خانواده او جواب خواهند داد. گفته مي‌شود اين درخواست خود محرمي از مسوولان بيمارستان بوده تا كسي متوجه بستري شدن او نشود.
جالب اينكه وقتي دليل اين پنهان‌كاري را از محرمي مي‌پرسيم، مي‌گويد كه نمي‌خواسته فوتبالي‌ها را به خود درگير كند: «از همه آنهايي كه به فكرم هستند، ممنونم ولي واقعا نمي‌خواهم مزاحم دوستان شوم و براي همين چيزي نگفتم.» با همين يكي دو جمله، صحبت‌هاي‌مان با مجتبي محرمي آغاز مي‌شود و او از بيماري‌اش مي‌گويد كه بستري شدنش را باعث شده است: «به دليل همان بيماري قبلي كه مربوط به مشكل ريوي بوده، چند روزي است كه در بيمارستان بستري شده‌ام ولي به خاطر اينكه مزاحم وقت اهالي جامعه فوتبال نشوم، موضوع بستري شدن در بيمارستان را به رسانه‌ها نگفتم. از طرفي شرايط بيمارستان به گونه‌اي است كه ملاقات‌هاي متعدد موجب مزاحمت براي ديگر بيماران مي‌شود و پزشكان هم خيلي اجازه ملاقات نمي‌‌دهند. خوشبختانه بر اساس معاينه و درمان پزشكان از وضعيت بهتري برخوردارم و چند روز ديگر مرخص خواهم شد. مي‌دانم كه اين روزها همه درگيرند و نمي‌خواستم براي كسي مزاحمت ايجاد كنم ولي دوستان مثل هميشه به من لطف داشتند. از همه اهالي فوتبال و رسانه‌ها كه پيگير وضعيت بنده بودند بي نهايت ممنونم و باز هم از آنها عذرخواهي مي‌كنم اما خب نمي‌خواهم براي ديگر بيماران دردسر درست كنم. ان‌شاءا... پس از ترخيص در خدمت رسانه‌ها خواهم بود و اين لطفشان را تلافي مي‌كنم. فعلا فقط برايم دعا كنيد كه از اينجا زنده بيايم بيرون!»
به‌خاطر بي‌خبري‌ها، محرمي هيچ ملاقات‌كننده‌اي در اين چند روز نداشته اما عصر ديروز محمد پنجعلي مدير تيم فوتبال بزرگسالان پرسپوليس و همبازي قديمي او در بيمارستان حاضر شد و از اين بازيكن محبوب تاريخ فوتبال پرسپوليس عيادت كرد.
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #650 | Posted: 2 Oct 2013 11:12
کاربر

 
همیشه سعی کردم با توانایی‌هایم پیش بروم و خدا هم پشتیبان من بوده است،پرسپولیس تیم بزرگی است و بخشی از زندگی من است
همیشه سعی کردم با توانایی‌هایم پیش بروم و خدا هم پشتیبان من بوده است،پرسپولیس تیم بزرگی است و بخشی از زندگی من است


حمید درخشان مربی‌ای که در هر فصل پس از گذشت چند هفته نامش سر زبان‌ها می‌افتد و به نوعی آلترناتیو مربیان لیگ برتر است. این فصل هم طبق معمول بعد از گذشت 10 هفته باز هم نام حمید درخشان در چند تیم به گوش می‌رسد و صحبت از پیوستن او به یکی از تیم‌های لیگ برتری است، در همین زمینه با حمید درخشان که در ابتدای فصل در یک قدمی نیمکت پرسپولیس بود صحبت کردیم.
درخشان در زمینه به سایت گل گفت:« همیشه همین‌طور است زمانی که بعضی تیم‌ها متاسفانه به مشکل می‌خورند و وارد بحران می‌شوند به یاد من می‌افتند و انتظار دارند که در شرایط سخت من تیم را از بحران خارج کنم و به شرایط ایده‌آل برسانم. اگرچه خدا کمک کرده در این چند سال همیشه موفق بوده‌ام اما واقعا این کار سخت است و من در این مواقع تحت فشار زیادی قرار می‌گیرم.»
درخشان در ادامه در مورد زمزمه‌هایش حضور در لیگ برتر گفت:« من اهل بازارگرمی نیستم و نیازی هم به این کار ندارم. آدم رکی هستم و بی‌پرده حرف‌هایم را می‌زنم. با یکی، دو تیم در این چند هفته مذاکره کرده‌ام که شاید باورتان نشود اما خودم پیشنهاد دادم که به دوستانم بیشتر فرصت داده شود چرا که من هم مربی هستم و این شرایط را تجربه کرده‌ام. من هیچ نمی‌خواهم خانه‌ام را روی خرابه خانه دیگری بسازم. همیشه سعی کردم با توانایی‌هایم پیش بروم و خدا هم پشتیبان من بوده است.»
درخشان در پایان در مورد اوضاع و احوالش گفت:«مشغول امورات خودم هستم و در این مدت هم شروع به خواندن کتاب فرگوسن کرده‌ام که خیلی نکات قابل توجهی برایم داشت که مرا مجذوب خودش کرد. با خواندن این کتاب فهمیدم که انسان‌های بزرگ، بزرگ فکر می‌کنند و بزرگ رفتار می‌کنند و واقعا فرگوسن می‌تواند الگوی بزرگی برای اکثر مربیان دنیا باشد.»
همچنین درخشان در مورد شرایط پرسپولیس افزود:« پرسپولیس تیم بزرگی است و بخشی از زندگی من است، اما در حال حاضر خوشحال هستم که با علی دایی به نتایج خوبی رسیده و امیدوارم بعد از این هم اتفاقات بهتری برای پرسپولیس بیفتد چرا که هم پرسپولیس و هوادارانش شایسته موفقیت هستند و هم علی دایی لیاقت موفقیت را دارد.»
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
صفحه  صفحه 65 از 105:  « پیشین  1  ...  64  65  66  ...  104  105  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Persepolis FC | باشگاه پرسپولیس

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا