تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها  
انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان /
Homosexuals - همجنسگرایان

اولین باری كه لز كردی كی بود بیا خاطرشو بگو

صفحه  صفحه 2 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5  پسین »  
#11 | Posted: 20 Jun 2012 05:56
shokoufehh:
اولین بار دوستم منو از پشت بغل کرد اول شوخی بود بعد کم کم دستاشو گذاشت روی سینم صدای نفساش هنوز تو گوشمه

gita:
اول دبیرستان با دوستم
تو كامپیوتر داداشش كلی عكس سوپر بود یروز كه خونشون بودم بهم نشون داد
از اونروز لزمون شروع شد و تا وقتی كه من نامزد كردم و از اونموقع با نامزدم كه پسر عمومه سكس دارم و لز نكردم ولی اگه موقعیتش جور بشه بدم نمیاد بازم لز داشته باشم

aazita38:
من یه خواهر دارم اسمش ساراست یک شال از من کوچیکتر سه چهار ساله با هم لز می کنیم .چون با هم تو یه اتاق می خوابیم هر شب با هم حال می کنیم.

من اولین باربادخترخالم توحموم بودیم

یادمان باشد هرچه برسرکسی بیاوریم همان کار روزی بر سرما خواهد آمد آنکه آفریننده هست عادل است
     
#12 | Posted: 3 Jul 2012 09:49
shila6:
اول راهنمای بودم فیلم سکس با دوسام زیاد میدیدم هیچ کدوم پای نبودیم اولش یکی‌ از دسام یبار تو کلاس زنگ که خورد من خوابم برده بود لبشو گذاش رو لبم من از خواب پریدم منم رو هوا زدم لبشو گرفتم بدم گوف بیا خونمون تنهام رفتم از اونجا لزم شورو شد

sanaznori1357:
من برای اولین بار با یکی از دوستانم تو خوابگاه لز داشتیم

من اولین بار تو ۱۴ سالگی با خواهرم که دو سال ازم بزرگتره لز کردم وقتی که داشت فیلم سکسی میدید و دستش تو شرتش بود و داشت با خودش بازی میکرد. بعد با هم فیلمو دیدیم و همونجا رابطه مون شروع شد. البته قبلش مثل دوتا دوست با هم بودیم و تا الآنم رابطمون ادامه داره. بعدش با چند تا از دوستام و زنان همسایمون هم لز داشتم.

family sex
     
#13 | Posted: 20 Jul 2012 21:52
shokoofeh:
اولین بار تو دبیرستان تو دستشویی لبای دوستمو بوسیدم بعد رفتم جلوی آیینه اونم از پشت بهم چسبید
در بسته بودو بچها هم سر کلاس خلوت خلوت
منم کونمو بیشتر دادم عقب
حسابی از روی لبس باهم حال کردیم
تا اینکه آوردمش خونم

shima6:
اولین بار تو دبیرستان
البته فقط همدیگه رو میبوسیدیم و لز کامل نبود

Pishijojojoon:
اولین بار با همسایمون بود
بعد کمک زیاد شدیم الانم 4نفریم خیلی حال میده
واووووو

اولین بار با دختر خالم بود
خیلیم مزه داد الانم با هم بعضی وقتا لز داریم

..گاهی اوقات فکر کردن به بعضیها ،
ناخوداگاه لبخندی روی لبانت می نشاند...
دوست دارم این لبخندهای بیگاه و این بعضی ها را
♥ ♥
     
#14 | Posted: 10 Dec 2012 19:13
fatemehsm:
من که أصلأ اهل این برنامه های سکس و لز نبودم.
ولی از سوم دبیرستان خودإرضایی میکردم. تو دانشگاه یه همکلاسیام که دختر بود عاشقم شد. بعد از یکسال منم کم کم(بر اثر تلقینات احمقانه) بهش علاقمند شدم. بعدش یبار رفته بودیم اردو که شبش من رفتم تو رختخواب اون. خلاصه تا صبح فقط و فقط! لب میدادیم. بعد از اون اردو کم کم سینه و بعدشم اون پایینا. اون عاشق سکس کثیف بود و حسابی برام لیس میزد ولی من پاستوریزه بودم و دوست نداشتم اونجاشو بخورم. بعضی وقتا من تا 3بارم ارضا میشدم. تا یکسال و دوسه ماه، ما سکس داشتیم.

تا یکسال و دوسه ماه، ما سکس داشتیم. رابطه مون شدیدأ رمانتیک بود. همه جای دانشگاه هم سکس داشتیم. نمازخونه، کتابخونه، سالن مطالعه، تو ماشین، تواتوبوس اردوها، خونه هامون و....
بعدشم که رابطه عشقیمون تموم شد(اون سرد شد اخه دیگه امکان سکس نداشتیم چون فارغ التحصیل شده بودیم و همو خیلی کم میدیدیم) سکسمون تموم شد. الآنم باهم عادی برخورد میکنیم و سعی میکنیم همو نبینیم.
الآن که یادش میفتم فقط از خدا و خودم خجالت میکشم و حس گناه میکنم اخه خودارضاییم ترک کردم. خلاصه اگه احساس کاذب رمانتیک نبود سکسم پیش نمیومد . . .

saba_koss:
اولین باز ۱۷ سالم که بود با نازی جونم لز کزدیم
تو خونه اونا تنها بودیمو داشتیم برای چند روز بعدش که عروسی دعوت بودیم لباس امتحان می کردیم
یکمرتبه نازی از پشت به من چسبید
اولش شوخی بود ولی من داغ شدم
اونم گرمای منو دید دستاشو برد روی سینهام که همیشه میگفت عاشق سینه هامه
برگشتمو بغلش کردمو لبامو روی لباش گذاشتم
ااولین بوسم نبود چون دوست پسر داشتم و شیرینترینش بوده تا حالا
قربونت برم نازی جونم

با دوستم سحر
     
#15 | Posted: 22 Dec 2012 00:20
sanamjoon:
من تقریبا یه هفته پیش لز کردم دوستم شب خونه ما بود منم که همیشه عاشق اندام اون بودم از ساعت ۶ تا ۱۲ شب فیلم لز براش گذاشتم داغ کرده بود رفتیم تو تخت چراغ که خاموش شد یه وقت به خودم اومدم دیدم کار از کار گذشته کوس تو دهنمه و.......

ralesmona:
زن عموم منو دعوت کرد خونشون به هوای لباس نو داره به سایز من رفتیم لباس عوض کنیم کم کم بهم نزدیک شد میمیاشو میمالید پشتم چیزی نگفتم کم کم دست زد به میمیام و همه کار باهام کرد ۳ سال باهاش رابطه داشتم قبل اونم با دوستا دیگه داشتم اما با زن عموم که لز کردم بار اول ۲ ماه بعد با زن همسایه استادم دانشگاه ۶ ماه بعد و تا حالا با چندین زن بودمو خوب باهام حال دادن منم کم نذاشتم با دخترام چند نفری داشتم و تنوع طلب شدم اما خوشحالم .

یه بار تو ایروبیک یه دختره بعد چند جلسه که میومد تو رختکن با هم دیر رسیدیم کلی ازم تعریف میکرد جلو من سوتینشو در آورد منم نگاهی کردم طی چند جلسه فهمیدم بیرون صبر میکنه تا من وارد بشم پشت سرم میومد تو سالن و رختکن چند بار تنشو دستشو به من زد آخر ازش برسیدم شیطونی تو گفت کی نیست با اینکه ۱۶ به نظر میومد میگفت ۱۸ سالشه اینقدر گیر داد تا دعوتشو قبول کردم رفتم مثلا کتاب درسیشو ببینم کمک میخواست که اونجا وسوسم کرد باهاش.... بعد اونم ۱ سالی باهاش بودم میگفت عاشق صورتتو هیکلتم با اینکه گمانم از من خوشکلترو خوش اندامتر بود خیلی چیزا و کارا هم یادم داد امیدوارم هر جا هست شاد باشه .

من اولين بار با دختر عموم لز داشتم . خيلى صميمى بوديم اومده بود خونه ما بخوابه , شب از سكس و ... خيلى حرف زديم تا جايى كه دوتامون داغ كرده بوديم و اول شوخى شوخى كس و بدن همو دستمالى كرديم اما اينقدر تحريك شديم كه يه لز كامل كرديم

زندگی بدون سکس مساوی با مرگ
     
#16 | Posted: 28 Jan 2013 23:02
4mina:
اولین باری که لز کردم برمیگرده به زمانی که کلاس دوم دبیرستان بودم . من یه دختر عمه دارم اسمش سمانه هست . هم قد هستیم با هم البته اون دو سانت از من بلندتره . من و سمانه خیلی باهم خوب بودیم جایی نبود که با هم نمی رفتیم هرکاری که میخواستیم بکنیم با هم بود . سمانه بدن لاغری داره و منم عاشق بدنش بود آخه با قد ۱۷۸ سانتیش وزنش ۶۰ کیلو بود و من با قد ۱۷۶ سانتیم ۶۱ کیلو بودم من از اون چاق تر بودم . جالب بود اون دوست داشت بدن من رو داشته باشه و من بر عکس . یکبار خونه مامان بزرگم بودیم که سمانه سرش رو روی پای من گذاشت و خوابش برد . اون روز خیلی حشری بودم . دستم رو دراز کردم و سینه سمانه رو گرفتم سنش کوچک بود اما خیلی شهوتناک بود . داشتم با سینه هاش ور میرفتم که بیدار شد . اولش یکم ناراحت شد اما بعدش رو مخ همدیگه کار کردیم شروع به لز کردیم هنوز هم بهترین پارتنرم سمانه هست

منم مثل همه ی دخترها خاطرات سکسی دارم، یکیشو براتون تعریف میکنم:

من یه دخترخاله دارم به اسم مریم که 26 سالشه؛؛تیر سال 1387 بود که من با خانواده رفتیم مشهد پیش خاله ام،خاله ام دو تا دختر داره به نام های مریم و فریبا تقریبا 3 روز از سفر ما به مشهد میگذشت و خاله ام و مامانم اینا تصمیم گرفتند بروند پاساژ الماس غرب و بگردند،من و مریم نرفتیم و خانه ماندیم. بعد از اینکه رفتند. من رفتم اتاق و از چمدان برای خودم لباس برداشتم که بروم حمام..رفتم تو حموم و درو قفل نکردم؛یه 20 دقیقه ای گذشت و من مشغول دوش گرفتن بودم که یهو سایه مریم رو تو رختکن حموم دیدم و دیدم که مریم داره لخت میشه، اومد تو حموم گفت بدنم بدجور عرق کرده، اومدم که باهم حموم کنیم،من نشستم رو صندلی حموم و خودمو لیف میزدم؛مریم رفت زیر دوش و خودشو میشست.

بعد مریم کیسه حموم رو برداشت و روش روشو کشید و پشت به من نشست و گفت مرجان جونم پشتمو کیسه میکنی؟ منم گفتم باشه؛ کیسه رو گرفتم و کمرشو کیسه میکردم؛یه دفعه دستم رو بردم رو پستون های مریم و براش میمالوندم! مریم از کارم خوشش اومده بود و آه میکشید؛مریم خودشو ولو کرد تو بغلم و من آب میرختم رو کمرش و شکمش و رو سینه هاشو لیف میزدم و با کسش بازی میکردم. بعد مریم بلند شد و بهم گفت دراز بکش رو زمین و پاهاتو بده بالا..اینکارو کردم و مریم کسم رو میلیسید،خلاصه حسابی باهم لز کردیم.

     
#17 | Posted: 12 Jun 2013 11:05
sareh:
من اولین باری که لز کردم با زن عموم بود که ۱۵سال از من بزرگتره و چند بار منو میخواست دست مالی کنه ولی من نمیزاشتم تا اینکه یه بار رفتم حموم گفتم بیا پشت منو بشور که اومد ولی من بهش راه ندادم تا به زور کارشو انجام داد بعدم من جرش دادم .

پارسال بود که با دوستم رفتیم واسه سفارش لباس پارتی و خیاط یه خانم میانسال بود و تو خونه خودش خیاطی میکردکه اندازه هامو گرفت واسه دوخت . یه هفته بعد رفتیم واسه پرو لباس . رفتم تو اتاق پرو که گوشه اتاق بود و با یه پرده از اتاق جدا میشد و بقیه تو اتاق نشسته بودن . به من گفت لخت شو تا لباساتو بیارم منم مانتو شلوار رو در آوردم با شورت و تی شرت بودم که با لباسم اومد تو اتاق پرو یه نگاه به هیکلم کرد و گفت تی شرت رو در بیار و من تی شرت رو از تنم در آوردم و با سوتین بودم که به دخترش گفت من وقت ندارم بیا خودت کمکش کن واسه پرو .
یه دفعه دیدم یه دختر ۱۴ یا ۱۵ ساله اومد تو اتاق پرو . خجالت کشیدم جلو یه دختر بچه . اولش منو ورانداز کرد وبعد گفت لباست تنگه سوتین رو در بیار و بعدش خودش دست کرد پشتم و سوتین رو در آورد و موقع در اوردن سینه هامو کامل فشار داد اگه حرفی میزدم تو اتاق همه میفهمیدن پس چیزی نگفتم . لباسم رو از بالا تنم کرد داشت پایین میامد کوسمو چند بار فشار داد وبعد شورتمم در آورد . کاملا داغ بودم یه بچه واسه اولین بار کاملا منو دستمالی کرد بدون اینکه اعتراضی کنم و بعد از پوشیدن سینه هامو تو لباسم درست کرد هر دو تا رو کاملا فشار داد بعدشم که آستر دامن رو درست میکرد کوسمو هی فشار میداد .

دوستم خونه ما مهمون بود و ما ۳ تایی (همسرم) بازی و شوخی میکردیم البته کمی هم مست بودیم کم کم شوخیهامون فرق کرد تا جایی که ۳تاییمون لخت تو بغل هم بودیم و همه کار کردیم

malisa
     
#18 | Posted: 18 Aug 2013 16:51
sohaylajoon:
من ۱۴ سالم بود راهنمائی میرفتم که یه روزی مامانم و بابام اینا باید میرفتن شهرستان و من که امتحان داشتم نمیتونستم برم. ناچار منو تحویل خانم همسایمون دادن که دو سالی بود عروسی کرده بود و بچه هم نداشت. ۲۸ سالش بود و خیلی خانوم خوشگلی وبود. بعدازظهری بود که گفتش میخواد یه چرتی بزنه از منم خواست برم اتاقش کنارش دراز بکشم کمی حرف بزنیم. بی منظور قبول کردم ولی تو حرف زدنامون اعتمادمو خوب جلب کرد یواش یواش موضوع به پسرا کشید و فهمید من دوست پسر ندارم. بعد خودش داستان خودشو گفت که تو سن و سال من مثل من بوده و دوستی نداشته اما با دختر همسایه باهم حال میکردن. من ترسیدم و ژرسیدم مگه میشه؟ گفت نشونت میدم هم مطمئنی که ژرده سرجاش میمونه هم اذیت نمیشی لذتم میبری. خلاصه از اون اصرا و دلیل اوردن از من ترس و انکار بالاخره قرار شد شروع کنیم ولی اگه من خوشم نیومد تموش بکنیم. چی بگم وقتی او شروع کرد یواش یواش دامن و شورتمو دراورد دشتشو کرد رو کسم مالش داد دیگه من از خود بیخود شده بودم بعدش هم با لباش خیلی نرم اطراف کسمو اونقده لیسید که نتونستم تحمل کنم خودم دهنشو بردم بالاتر . اونم فهمید و خلاصه ساعتها همدیگه رو میخوردیم اونروز کس منو خودش با تیغ تمیز کرد از کونم هم انگشت میزد ولی خیلی با احتیاط و مهربونی حالا اونا از محل رفتن ولی هنوز ما همدیگه رو میبینیم هروقت شوهرش نباشه اقلا هفته ای سه یا چهار دفعه حسابی حال میکنیم. معمولا اون فاعله ولی دروغ نباشه من از لیسیدن سرواخ نرم کمنش و اون قمبلای سفید ژنبه ای باسنش اصلا سیر نمیشم. چون خودم لذت میبرم میدونم اونم لذت میبره راستش ما هرکاری بخوایم و دوست داشته باشیم طرف دیگه واسمون بکنخ رو راست بهم میگیم و میکنیم اینه که من لز رو به هر چی هست ترجیح میدم. با ژسر هم امتحان کردم ولی لذتی نداشت بنظرم پسرا فقط فکر لذت خودشونن و همش میخوان با کارهاشون مثلا ثابت کنن که خیلی مردن دیگه نمیدونن لذت باید دو طرفه باشه باید طرفو شناخت نقاط لذتشو خوب فهمید و اونطوریکه او راضی بشه باید کرد اونوقته که رابطه میمونه ومن اینو فقط تو فرنگیس عزیزم پیدا کردم. متاسفانه پارسالی شوهرش تو یه حادثه فوت کرد حالا من موندم و اون هیچکدومم قصد ازدواج نداریم خودمون واسه هم کفایت داریم.

manmahsa12520:
اولین تجربه لزم با دوستم بود که اومده بود خونمون. یه کم فیلم دیدیم بعد من بهش گفتم برات یه کادو خریدم . بردمش تو اتاق و لباس خواب بهش دادم. اونم پوشید. وقتی خواست در بیاره فقط با یه شرت شد منم انداختمش رو تخت و با هم لز کردیم. بعد خودش گفت منتظر همین کار بوده.

kameliajoooon:
من اولین بار که درست و حسابی لز کردمو میگم مالیدن و لز ناقصو همه تو عالم بچه گی دارند مخصوصا وقتی ما دختر بچه بودیم چیز دیگه ای نداشتیم ولی خوب لز کاملم که هنوز فکرش سیرم می کنه وقتیه که بخاطر درس جبر مجبور شدم با یکی از معلمهای مدرسه خودمون برای رفع اشکال درس بخونم اون خانم قشنگ یه دختر رشتی بود که تازه داشت برای لیسانس پایان نامه می نوشت و تو یه خوابگاه می خوابید یکی دوبار تو مدرسه باهام کار کرد بعد دعوتش کردم خونه خلاصه خونه هم که صبح تا غروب خالی بود من و مهساجون راحت تر می گشتیم وقتی اولین بار با تاپ و شلوارک جلوش راه رفتم داشت منو میخورد به روی خودم نیاوردم و درس خونیدیم اونم خوش هیکل بود یعنی سینه ها کون بزرگتری داشت یه روز وقتی درسمون تموم شد رفتیم رو کاناپه کنار هم لم دادیم و حرف زدیم دستش دور گردنم بود و سرم به سینه های گندش میخورد یه دفعه گفت کاملیا جون تو همیشه تو خونه سوتین نمی بندی گفتم آره اینطوری راحت ترم گفت من اگه نبندم تو خوابگاه منو درسته می خورند گفتم مگه مرد هم دارید خندید گفت نه دختر هم کلاسیهای دانشگاهم از مردا بدترند کلی تعریف کرد از خاطراتش منم تحریک شده بودم یه وقت دیدم سرم بین سینه های اونه و مهسا داره با کمرم بازی می کنه دستشو برد زیر تاپم و کم کم به بغل سینه های رسوند من لمس و بیحال افتاده بودم منو خوابوند رو کاناپه لباسمو درآورد و شروع به خوردن گردن و سینه هام کرد چقدر لذت بخش بود وقتی کسمو می مالید خیلی کیف کردم یه چند باری هم با هم رفتیم حموم موهای کسمو زد و این شد دنیای شیرین لزهای من که عاشقشم

mahsa_navi_les:
خب تو مدرسه همه همدیگه رو انگولک می کردیم و با هم ور می رفتیم. یه روز خونه دوستم بودم می خواستیم بریم بیرون. می خواست لباس عوض کنه و خیلی راحت همه لباساشو جلو من در آورد. من شوکه شدم. خم شده بود و تو دراور داشت دنبال لباس می گشت. اون باسن قلنبه داش منو دیوونه می کرد که خودمو چسبوندم بهش و شروع کرم به بوسیدن پشت گردنش. اون هم برگشت و لباشو گذاشت رو لبام و اون روز بیرون نرفتیم

خیلی لذت بخشه یه ارامشی داره که تو سکس با هیچ مردی نیست
     
#19 | Posted: 17 Dec 2013 21:04
من تو دبیرستان با دوستم
ولی بعد از اون موقعیتش پیش نیومده ولی دوس دارم

چیز خاصی واسه گفتن نیست
     
#20 | Posted: 12 Jan 2014 16:18
دوسنم میدونست من خیلی حشریم یه شب ک خونمون بود بعد حسابی فیلم و عکس سکسی دیدن رفتیم رو تخت بخوابیم دوتایی بهش گفتم حشری شدم اومد لبامو خوردو دستشو کرد تو شرتم.........واقعا لبای خوش مزه ای داشت
     
صفحه  صفحه 2 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / اولین باری كه لز كردی كی بود بیا خاطرشو بگو بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums

Copyright © 2009-2015 Looti.net. The Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites