تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم

نكاتی مهم در قوانین انجمن حتما بخوانید.

کاربران عزیز که تازه عضو می شوند به یاد داشته باشید بخاطر امنیت شما در انجمن، نام کاربری شما در "لیست پیشگیری" وارد می شود این لیست به دلیل جلوگیری از اسپم و امنیت کاربران است و بعد از یکم فعالیت نام کاربری شما از لیست خارج خواهد شد.

  • زمانی که در لیست پیشگیری هستید فقط و فقط می توانید به مدیران انجمن پیام خصوصی ارسال کنید. همچنان هر پستی که در انجمن ارسال می کنید بعد از تایید توسط مدیران در انجمن نمایش داده می شود.

آیا میتوان با بیشتر از یك نام كاربری در انجمن فعالیت داشت؟
خیر، هر كاربرى ميتواند فقط از يك نام كاربرى استفاده نمايد و چنانچه پى برده شود كه كسى از دو يا چند نام كاربرى استفاده ميكند تمام نامهاى كاربريش بجز اولين نام كاربرى مسدود ميشود.

آیا در صورت پشیمان شدن میشود نام كاربری را تغییر داد؟
خیر، در انتخاب نام كاربری كاملا دقت كنید چون در صورت پشیمان شدن نام كاربری شما عوض نمیشود و باید با یك نام كاربری دیگر عضو شوید و در اینصورت نام كاربری قبلی شما مسدود میشود.

آیا میتوان هنگام پایان فعالیت در انجمن برای خداحافظی از دوستان تاپیك ایجاد كرد؟
خیر، ایجاد هر گونه تاپیك خداحافظی در هر تالار انجمن ممنوع میباشد و مدیران موظف به حذف اینگونه تاپیكها در تمامی تالارهای انجمن میباشند.

آیا میتوان اقدام به دوستیابی در انجمن كرد؟
خیر، ايجاد هر گونه تاپيك و یا پست دوستيابى در هر تالار انجمن ممنوع میباشد و مدیران موظف به حذف اینگونه تاپیكها در تمامی تالارهای انجمن میباشند.

آیا میشود اطلاعات شخصی را در انجمن ارسال كرد؟
خیر، گذاشتن هر گونه شماره تلفن و یا آدرس ایمیل در هر جای انجمن و به هر دلیلی در تمام تالارهای انجمن ممنوع میباشد و مدیران موظف به حذف پست و تاپیكهای شماره دار و ایمیل دار میباشند.

چگونه میتوان فهمید كه پست و یا تاپیكی كه میخواهم ایجاد كنم تكرار است؟
قبل از ایجاد تاپیک میتونید در قمست "جستجو" انجمن به جستجوی تاپیک مورد نظر خودتون بپردازید در صورت نبودن تاپیک مورد نظرتان میتوانید تاپیکی را که میخواهید ایجاد کنید

آیا میتوان از آپلود سنتر لوتی برای سایتهای دیگر استفاده كرد؟
خیر، هر گونه فایلی كه در لوتی آپ میشود فقط باید در خود انجمن لوتی قرار بگیرد در غیر اینصورت توسط مدیران حذف میشود.

چگونه میتوان از اخبار انجمن با خبر شد؟
برای دسترسی به هر تغییر و اخبار در انجمن میتوانید تاپیك اخبار انجمن (آپدیت ها، تغییرات، و اشکالات فنی در انجمن) را مطالعه كنید.

 

پيشاپيش از همكاري شما سپاسگذاريم

 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites