انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
نکاتی مهم در قوانین انجمن حتما بخوانید.
کاربران عزیز که تازه عضو می شوند به یاد داشته باشید بخاطر امنیت شما در انجمن، نام کاربری شما در "لیست پیشگیری" وارد می شود این لیست به دلیل جلوگیری از اسپم و امنیت کاربران است و بعد از یکم فعالیت نام کاربری شما از لیست خارج خواهد شد.

  • زمانی که در لیست پیشگیری هستید فقط و فقط می توانید به مدیران انجمن پیام خصوصی ارسال کنید. همچنان هر پستی که در انجمن ارسال می کنید بعد از تایید توسط مدیران در انجمن نمایش داده می شود.
آیا میتوان با بیشتر از یک نام کاربری در انجمن فعالیت داشت؟
خیر، هر کاربرى ميتواند فقط از يک نام کاربرى استفاده نمايد و چنانچه پى برده شود که کسى از دو يا چند نام کاربرى استفاده ميکند تمام نامهاى کاربريش بجز اولين نام کاربرى مسدود ميشود.

آیا در صورت پشیمان شدن میشود نام کاربری را تغییر داد؟
خیر، در انتخاب نام کاربری کاملا دقت کنید چون در صورت پشیمان شدن نام کاربری شما عوض نمیشود و باید با یک نام کاربری دیگر عضو شوید و در اینصورت نام کاربری قبلی شما مسدود میشود.

آیا میتوان هنگام پایان فعالیت در انجمن برای خداحافظی از دوستان تاپیک ایجاد کرد؟
خیر، ایجاد هر گونه تاپیک خداحافظی در هر تالار انجمن ممنوع میباشد و مدیران موظف به حذف اینگونه تاپیکها در تمامی تالارهای انجمن میباشند.

آیا میتوان اقدام به دوستیابی در انجمن کرد؟
خیر، ايجاد هر گونه تاپيک و یا پست دوستيابى در هر تالار انجمن ممنوع میباشد و مدیران موظف به حذف اینگونه تاپیکها در تمامی تالارهای انجمن میباشند.

آیا میشود اطلاعات شخصی را در انجمن ارسال کرد؟
خیر، گذاشتن هر گونه شماره تلفن و یا آدرس ایمیل در هر جای انجمن و به هر دلیلی در تمام تالارهای انجمن ممنوع میباشد و مدیران موظف به حذف پست و تاپیکهای شماره دار و ایمیل دار میباشند.

چگونه میتوان فهمید که پست و یا تاپیکی که میخواهم ایجاد کنم تکرار است؟
قبل از ایجاد تاپیک میتونید در قمست "جستجو" انجمن به جستجوی تاپیک مورد نظر خودتون بپردازید در صورت نبودن تاپیک مورد نظرتان میتوانید تاپیکی را که میخواهید ایجاد کنید

آیا میتوان از آپلود سنتر لوتی برای سایتهای دیگر استفاده کرد؟
خیر، هر گونه فایلی که در لوتی آپ میشود فقط باید در خود انجمن لوتی قرار بگیرد در غیر اینصورت توسط مدیران حذف میشود.

چگونه میتوان از اخبار انجمن با خبر شد؟
برای دسترسی به هر تغییر و اخبار در اخبار انجمن (آپدیت ها، تغییرات، و اشکالات فنی در انجمن) مطالعه کنید.

پيشاپيش از همکاري شما سپاسگذاريم.
 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA