خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
سیاست انجمن لوتی / سیاست /

حقایق تلخ ( بررسی دروغ ، افشاگری )


صفحه  صفحه 1 از 51:  1  2  3  4  5  ...  48  49  50  51  پسین »
mimi مرد #1 | Posted: 18 Jan 2011 03:38 | Edited By: mimi
کاربر

 فتوشاپیستهای اصول گرا یک بار دیگر با بی دقتی خود افتضاح به بار آورند. لطفا اینجا را ببینید که چگونه دروغ می گویند و خداوند دروغ گویان را رسوا می کند.

بدرد نخور هم واژه ایست .....
      
breast_lover مرد #2 | Posted: 29 Apr 2011 16:11
کاربر

 
در این تاپیک به بررسی دروغ ها و خیانت ها ی این رژیم پرداخته می شود.همچنین افشاگری و بیان حقایق تلخ....
.
کلمات کلیدی:

دروغ/افشاگری/دروغ های جهوری اسلامی/حقایق تلخ/خیانت سیاسی/سیاست/ظلم/دولت دروغ پرداز/بربرسی دروغ های/رژیم/رژیم خائن/دولتمردان/بیان حقایق تلخ
      
breast_lover مرد #3 | Posted: 28 May 2011 11:48
کاربر

 
لیست دروغ های بزرگ احمدی نژاد

۱- نفت یا پول آنرا بر سر سفره‌های مردم خواهیم آورد.
۲- علی‌ کردان دارای مدرک دکتراست.
۳- در کشور ما سانسور وجود ندارد و مطبوعات آزاد هستند که هرچه می خواهند بنویسند.
۴- کشور ایران آزاد‌ترین کشور جهان است و تا بحال هیچکس به خاطر ما به زندان نیفتاده است و ما اصلا زندانی سیاسی نداریم.
۵- هنگام سخنرانی در سازمان ملل متوجه شدم که ‌هاله‌ نوری دور سرم است. تمام مخاطبین تکان نمی‌‌خوردند و خیره به‌ هاله‌ نور بودند.
۶- در یکی‌ از سفرهایم به نیویورک وقتی‌ با ماشین و اسکورت از خیابانها عبورمی کردیم, چشمم به کودکی افتاد که در بغل مادرش با انگشت مرا نشان می داد و می گفت محمود، محمود.
۷- از کشور‌های دیگر به ما مراجعه می‌‌کنند و از ما می خواهند تا ما تجربیات اقتصادی خود را در اختیارشان قرار دهیم.
۸- مشکل کشور, مشکل موی جوان های ما نیست. این نیست که ما بگوییم چرا فلان خانم فلان لباس را پوشیده است.
۹- در سیاست خارجی‌ به اذن خدا و یاری امام عصر در اوج هستیم و محبوب‌ترین کشور جهان.
۱۰- بنزین مورد نیاز را از این بعد خودمان می توانیم تولید کنیم ونیازی به واردات بنزین نداریم.
۱۱- به ما گفتند دختر بچه ۱۶ ساله‌ای در منزل انرژی هسته ‌ای تولید می‌کند. تحقیق کردیم و پس ازحصول اطمینان, دستور دادیم ماشین با راننده و اسکورت در اختیارش قرار گیرد تا از آن برای عزیمت به سازمان انرژی هسته ای و برعکس استفاده کند.
۱۲- ما در ایران به هیچ عنوان هم جنس گرا نداریم ماجرا از اساس کذب محض است. این مسائل مختص غرب است.
۱۳- طبق آمار‌هایی‌ که من دارم فرار مغز‌ها از کشور صحت ندارد.
۱۴- نرخ تورّم نسبت به دوران قبل از من در ریاست جمهوری, بسیار پایین تر است.
۱۵- تحریم ها به لطف خدا در وضع مردم هیچ اثر بدی نداشته و مردم اصلا مفهوم تحریم را نمی دانند چیست.
۱۶- ما در امرغنی سازی اورانیوم با درصد بالا به خودکفایی رسیده ایم و به زودی می توانیم صادر کننده آن باشیم.

۱۷- الان می گویند فقط دو تا کشور قدرتمند در دنیا وجود دارد: یکی آمریکا و یکی ایران (هشتم آبان هشتاد ونه).
۱۸- آقای متکی‌ از برکناری خود قبل از سفر به دو کشور افریقایی با خبر بوده است(25 دسامبر 2010 استانبول).
      
breast_lover مرد #4 | Posted: 28 May 2011 11:50
کاربر

 
"۲۱ شعار احمدی نژاد در انتخابات سال ۸۴"

به گزارش یزدآنلاین، به منظور بررسی در به تحقق رسیدن شعارهای انتخاباتی دولت نهم، 21 وعده انتخاباتی دکتر احمدی نژاد را که در سخنرانیهای ایشان عنوان شده، بدون هیچگونه تحلیل در ادامه آورده ایم و قضاوت در اینباره به خوانندگان فهیم واگذار می شود.


در مورد محقق شدن این وعده ها، قضاوت را به خوانندگان عزیز و فهیم واگذار می کنیم:

۱- ما ایده ای را که دنبال می کنیم، شهرهای تخصصی است. این شدنی است. الان مشکل مسکن و اشتغال داریم... در حوزه اجرا شهرهای تخصصی شدنی است.

۲- معتقد به تمرکز زدایی از تهران هستیم.

۳- الان می پرسند چرا رفتی در کاخ ها نشستی. می گویند آبروی نظام است. از کجای اسلام این را استخراج کرده اید از کجای خواست مردم این را استخراج کردید.

۴- دولت در عرصه فرهنگ باید حامی و هدایت گر باشد... دولت باید از معیشت هنرمندان حمایت کند و آنها بتوانند آزادانه حرفشان را بزنند. این شدنی است... در این عرصه سرمایه گذاری کردن هیچ ضرری ندارد.

۵- آموزش عالی باید جهتش را عوض کند و موجودی علمی کشور را باور کند.

۶- دانشگاهی که از فعالیت سیاسی خالی باشد، از ماموریت خود دور افتاده است... دانشگاه باید سئوال کند که آقای مدیر چرا در فضای عمومی کشور بی اعتمادی است... این می شود کار سیاسی پایه ای.

۷- تفکیک جنسیتی ظلم به زنان است... شایسته سالاری در دولت خواهد بود.

۸- بیش از ۴۰ درصد تردد در تهران از ماشین های دولتی است... روزانه ۴ میلیون لیتر بنزین در تهران مصرف می شود... دولت باید از خودش شروع کند... سازمان چای باید در شمال باشد. تاسیسات نفتی در جنوب. مس در کرمان باشد. اما اینجا است.

۹- ما هیات دولت داریم اما اینها جزایر متفرقه اند... وزیر باید خود را در قالب دولت ببیند... باید یک همگرایی بین اعضای دولت باشد.

۱۰- در کارخانجاتی که دست دولت است، ما مشکل بهره وری داریم.

۱۱- سیاست خارجی تامین امنیت ملی و منافع ملی است. این ماموریت سفرای ما است... سیاست خارجی ما الان منفعل است. یک فشار کوچولو، آگراندیسمان بزرگنمایی می شود و به مردم منتقل می شود.

۱۲- در شرایطی که یکی از کشورهای آمریکای جنوبی علیه کشور ما پرونده سازی می کرد و همزمان وزارت خارجه از ایران دفاع می کرد، یک وزارتخانه اقتصادی رفت و با آن کشور قرارداد یک میلیون دلاری بست. باید گفت نمی خرم. به چه دلیل هم علیه ما قطعنامه صادر می کنند و هم با ما قرارداد می بندند.

۱۳- در سه ماه اول تشکیل دولت فضای عمومی کشور عوض خواهد شد. فضای کار و تلاش برای اعتماد از دست رفته بازیابی خواهد شد.

۱۴- در یک سال پس از تشکیل دولت حتی سیاست های اقتصادی خود را نشان خواهد داد.

۱۵- کاهش هزینه مسکن وظیفه دولت است. ما برنامه ای برای آن داریم.

۱۶- در بحث دانشجویان اتفاق مهمی خواهد افتاد... هزینه تحصیل به شدت کاهش پیدا می کند.

۱۷- از محل صرفه جویی شرکت های دولتی، آموزش و پرورش تامین خواهد شد... حتما این کار واگذاری آموزش و پرورش به شهرداری طبق برنامه سوم توسعه را می کنم، در همه کشور.

۱۸- انتقاد یک موهبت الهی است. یک مدیری که نشنود مدیر نیست. منتقدین صد تا حرف می زنند. حتی اگر یکی از آنها مفید باشد، می ارزد که تمام آن صد حرف را گوش کنی. در کشور ما این گونه است که از صد حرف ۴۰ یا ۶۰ حرف آن به دردبخور است. این در دنیا خیلی زیاد است. این بزرگترین سرمایه یک کشور است. اگر کسی فکر کند که عقل کل است این نشان می دهد که هیچی نیست... دولت باید بشنود. بشنود، فرهنگ نقد ایجاد می شود... ما باید بپذیریم که یک خانواده ایم... اگر این احساس را در خود زنده نگه داریم آن وقت اگر یک ایرانی دیگر، چیزی بگوید، دیگر ناراحت نمی شویم.

۱۹- مردم نوسان تغییر قیمت نفت را در زندگی خود باید ببینند. نفت می شود ۸ دلار زندگی همان است که بود. می شود ۵۰ دلار باز همان است. این شدنی است.

۲۰- واقعا مشکل مملکت ما، مشکل موی بچه های ما است بچه ها می خواهند هر جور موی خود را بگذارند. به من و تو چه ربطی دارد. مردم سلایق گوناگون دارند... شان دولت این است شان مردم این است آیا مشکل مردم این است که فلان دختر، فلان لباس را بپوشد.

۲۱- دولتی که در ارائه خدمات خط کشی کند، دولت مردمی نیست.
      
soniyahot زن #5 | Posted: 13 Jun 2011 15:13
کاربر

 
«حجاب در اسلام برای حفظ نشاط جنسی است، چون حجاب تخيل جنسی را تحريک می‏کند و سبب می‏شود که مسئله جنسی معنادار شود و دچار بی‏معنايی نگردد.... برهنگی در غرب، بی‏رغبتی جنسی را برای غربی به ارمغان آورد، چرا که برهنگی سبب تحريک اوليه انسان به طرف عمل جنسی در سنين اوليه بلوغ می‏شود، ولی در نهايت‏به سرد مزاجی جنسی تبديل می‏شود، چرا که اسراف جنسی در دوران بلوغ، به بی‏رغبتی جنسی در سنين بالاتر منتهی می‏شود .
« ابراهيم فياض، رجانيوز »

چقدر درست و قشنگ می گويد اين آقای ابراهيم فياض، نويسنده ی رجانيوز. دستش درد نکند. از اين زيباتر نمی شد نشاط جنسی را تصوير کرد. من گاه در خيابان می ديدم، چشم آقای محترمی، به مچ پای خانمی چادری می افتد، و اين چشم، مچِ مزبور را تا لحظه ای که از ديد او خارج شود دنبال می کند، هر چه فکر می کردم چه چيز باعث اين نگاه ژرف و نافذ می شود (آن قدر نافذ که مثل اشعه ی ايکس از تمامِ پوشش ها عبور می کند و لايه های درون را بيرون میکشد)، کلمه ی مناسب را پيدا نمی کردم تا آقای فياض مقاله ی علمی اش را در رجا نيوز منتشر کرد و آن چه را که بلد نبودم به منِ کم سواد ياد داد. نشاط جنسی. تخيل جنسی. رغبت جنسی .


واقعا همين طور است.. آن آقا که به آن مچ آن طور خيره می شود، اصلا نمی داند، زيرِ آن چادر چگونه موجودی پنهان است؛ جوان است، پير است، زيباست، زشت است. او با تخيل جنسی خود، يک چيزی در ذهن می سازد و دچار نشاط جنسی می گردد. خدا اين حجاب را از مردان خيال پرداز نگيرد. بعضی ها حجاب را يک تکه پارچه ی سياه می بينند، توليد شده در ژاپن يا چين، ولی واقعيت فراتر از يک تکه پارچه است؛ اين يک عامل است؛ عامل تحريک و ترغيب جنسی.


حالا بعضی ها، تخيل شان تا به عمل تبديل نشود آرام نمی گيرند... زن که نمی توانند بگيرند (چون پول برای برگزاری مجلس عروسی و تامين اجاره ی مسکن و مخارج زندگی ندارند). اتومبيل هم ندارند که شب ديروقت، دور تا دور عباس آباد و تخت طاووس بزنند و موجودی موقت برای تبديل تخيل جنسی به واقعيت جنسی بيابند (ببخشيد اگر می گويم عباس آباد و تخت طاووس چون وقتی
راجع به چنين مقولاتی صحبت می کنيم، بد است بگوييم شهيد بهشتی و استاد مطهری). اين تيپ افراد، به خاطر تخيل بيش از حد جنسی، همان طور که چندی پيش در صفحه ی حوادث روزنامه های پايتخت خوانديم، يک پسر يا درست تر بگويم مرد ۱۹ ساله را گير می آورند و با تهديد چاقو، در گوشه ای خلوت، تخيل خودشان را به حقيقت تبديل می کنند. يا زن شوهر دار را که در اتومبيل کنار شوهرش نشسته با تهديد قمه پياده می کنند و به تخيل خود جلوی چشم شوهر فلک زده صورت واقعی می دهند. يا مثل جوان ساکن پاکدشت هر بچه ای را که ببينند، تخيل شان اوج
می گيرد و بعد برای اين که تحققِ تخيل کار دست شان ندهد بچه ها را سر به نيست می کنند. اين شدت و حدّتِ در ابراز نشاط، از همان چند سانتيمتر مربع مچ پا، يا ساق دست، و به طور کلی، برجستگی های پيچيده در حجاب نشات می گيرد و ارزش اين سمبلِ عفاف را به ما ايرانيان نشان می دهد

در کنگره حزب کمو‌نسیت شورو‌ی سابق در هنگام سخنرانی نیکیتا خرو‌شچف که با تقبیح جنایت‌های استا‌لین جهان را شگفت‌زده کرد یک نفر از میان جمعیت فریاد برآورد: رفیق خرو‌شچف، وقتی بی‌گناهان اعدام می‌شدند، شما کجا بودید؟ خرو‌شچف گفت: هر کس این را گفت از جا برخیزد. اما هیچ کس از جایش تکان نخورد. خرو‌شچف ادامه داد: خودتان به سوال خودتان پاسخ دادید.
در آن زمان من همان جایی بودم که الان شما هستید
مرد=زن

جداسازی‌های جنسیتی توهین به انسانیت است
      
libertycity مرد #6 | Posted: 14 Jun 2011 19:12
کاربر

 
یکی از تلخ ترین حقایق ما ایرانی ها این است که ندیده و نشناخته به هرکسی تهمت میزنیم و بر او برچسب فاسد بودن را می چسبانیم،واقعا چرا باید اینقدر تلخ بود،از این دسته حقایق تلخ فراوران است که بزرگترین تلخی این حقیقت، افترا به ارباب فضل و ادب و عدالت امام خامنه ای (دامت برکات) است.
افسوس که این حقیقت تلخ برای برخی ها هیچگاه روشن نخواهد شد.
نادر شاه افشار: از دشمن بزرگ نباید ترسید اما باید از صوفی منشی جوانان واهمه داشت.
      
hhastii زن #7 | Posted: 19 Jun 2011 22:37
کاربر

 
اگر مسئولان اجرایی به جای مشغول شدن به وظایف خود، به سخنرانی های اخلاقی بپردازند و آیه و حدیث بخوانند كلی كار روی زمین می ماند و مشكلات روی هم تلنبار می شود.
اگر مسئولان امنیتی به جای تأمین امنیت مردم و جلوگیری از وقوع جرم، فقط سرشان به وضع پوشش بانوان گرم باشد، كابل دزدی و مجسمه دزدی كه سهل است، خانواده ها هم در معرض غارت و تجاوز قرار می گیرند.
اگر عالمان و بزرگان به جای آرامش و معنویت و توصیه اخلاقی و نصیحت و موعظه، در روز جمعه با عصبانیت حرف های سیاسی بزنند مردم برای جبران خلأ معنویت سراغ رمال و كف بین و كلاس عرفان شرقی و فرادرمانی می روند.
اگر رسانه گروهی رسمی ما به جای ارائه اخبار صحیح و دقیق، تعارف و شعار پخش كند، میدان برای شایعه و دروغ و فارسی وان و من وتو و بی بی سی باز می شود.
واقعا تصورش را بكنید كه وقتی هیچ كسی كار خودش را نكند، چه اتفاقات هولناكی ممكن است رخ بدهد ! خدا را شكر كه اكنون هر كسی به درستی كار خودش را می كند. وگر نه ممكن بود چند نفر گردن كلفت بریزند توی یك مهمانی و زن و دختر مردم را ببرند و - زبانم لال ، خدای نكرده - هر غلطی دلشان می خواهد بكنند ، تصورش را بكنید چه وضعی ممكن بود بشود !

به اعتقاد من این عمل تجاوز به زنان حاضر در یك مهمانی در اصفهان– كه قبلا هم مواردی مشابه آن اعلام شده – یك جرم عادی نیست و مصداق إفساد فی الارض است. وقتی هزینه جرم پایین بیاید و مجرمان احساس كنند در صورت بازداشت شدن نهایت چند صباحی در هتل زندان به سر خواهند برد طبیعتا ابایی از تكرار خطا و جنایت نخواهند داشت.
از آن بدتر، توجیه ناتوانی و قصور ما در تأمین امنیت جامعه با این تعابیر است كه مثلا وضع حجاب خانم ها چنین و چنان بوده. حالا اگر متخصصی بعدا در یك برنامه تحلیلی تلویزیون برای شرح و ریشه یابی موضوع چنین چیزی بگوید مقبول است ولی در این سطح از مسأله چنین گفتن، یعنی گشودن باب فاجعه ای بزرگتر. فكرش را بكنید فردا هر كسی می تواند هر حادثه ای را توجیه كند و دیگر قانون و شرع و دین و اسلام را باید به خدا سپرد و همه چیز را تعطیل كرد.
ظاهرا این طور كه بعضی از مسئولان صحبت می كنند، باید به زودی مراسم تجلیل از مجرمان را برگزار كرد كه بیچاره ها به طبیعت انسانی خود عمل كرده اند و طبیعتا آن زنان و دختران بدبخت محكوم هستند كه حجاب اسلامی را رعایت نكرده بودند و ...
.
از وبلاگ محمد رضا زائری
چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
      
hhastii زن #8 | Posted: 23 Aug 2011 17:35
کاربر

 
حدود ۸۰ درصد دخترانی که بخاطر پوشش شان دستگیر شده اند، زیر ۱۵ سال اند

در پی طرح پی گرد زنان و دختران جوان در ایران که همه ساله در فصل تابستان به اوج خود می رسد، گشت های متعددی برای آزار و اذیت زنان بسیج شده اند. امسال اما در مقایسه با سال های قبل اقدامات رنگارنگ تر و هزینه های بیشتری صرف این امر شده است. از جمله گشت های زنانه استخدام و به خیابانها اعزام گردیده اند.

اخیرا کارنامه یک ماهه نیروهای انتظامی حاوی آمار دستگیر شدگان و جزئیاتی در مورد دستگیر شدگان منتشر شده است.

طبق این آمار حدود ۷۸ درصد افرادی که به خاطر نداشتن پوشش اسلامی دستگیر شده اند، زیر ۱۵ سال دارند. گروه های سنی ۱۶ تا ۲۰ سال حدود ۱۰ درصد، ۲۱ تا ۲۵ ساله ها حدود ۵ درصد و جوانان بین سنین ۲۶ تا ۳۰ سال حدود ۷ درصد دستگیرشدگان را تشکیل می داده اند.
چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
      
hhastii زن #9 | Posted: 12 Oct 2011 21:22 | Edited By: hhastii
کاربر

 
اینم از باصطلاح نماینده های ملت...
وقتی سرشون به بخور بخور و چاپیدن ملت و پست و كرسیشون شكم های برامده و دارایی هاشون و سر سپردگیشون، ملت كیلو چند؟...
نماینده حامی دولت:تخم مرغ دانه ای12تومانه!

از مجموع 10 نماینده‌ای كه با آنان در مورد قیمت تخم مرغ صحبت شده است تنها دو نفر در جریان قیمتی كه این روزها برای خرید یك شانه تخم‌مرغ (9 هزار تومان) پرداخت می‌شود، بودند و البته یك نفر نیز با بیان قیمت هشت هزار و 500 تومان، قیمت این كالا را نزدیك به واقعیت ذكر كرد.
این روزها قیمت تخم مرغ رو به فزونی یافته و به تعبیری «مرغ‌ها تخم طلا می‌گذارند» و كیست كه نداند امروز قیمت این كالا چند است.
به گزارش قانون در حالی امروز تخم‌مرغ دانه‌ای 300 و شانه‌ای 9 هزار تومان است، كه به گفته معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نباید بیش از شانه‌ای شش هزار تومان –یعنی دانه‌ای 200 تومان- فروخته شود.
اما نمایندگان مجلس شورای اسلامی كه نمایندگان ملت در صحن بهارستان به شمار می‌آیند آیا در جریان قیمت تخم مرغ هستند؟

بر این اساس، خبرنگار قانون به سراغ 10 نفر از نمایندگان مجلس رفت تا از آنها بپرسد كه آیا می‌دانند قیمت تخم مرغ در سطح شهر چند است؟ و به چه قیمتی آن را می‌خرند؟
از مجموع 10 نماینده‌ای كه با آنان در مورد قیمت تخم مرغ صحبت شده است تنها دو نفر در جریان قیمتی كه این روزها برای خرید یك شانه تخم‌مرغ (9 هزار تومان) پرداخت می‌شود، بودند و البته یك نفر نیز با بیان قیمت هشت هزار و 500 تومان، قیمت این كالا را نزدیك به واقعیت ذكر كرد.
نماینده‌ خانمی (فاطمه آجرلو) هم بود كه با وجود آنكه به نظر می‌رسد بیشتر از آقایان باید در جریان قیمت تخم مرغ باشد، ابراز داشت كه قیمت تخم مرغ، دانه‌ای 12 تا 15 تومان است.
نمایندگانی هم بودند كه از قیمت تخم مرغ اطلاعی نداشتند و برخی هم بودند كه از افزایش یكباره قیمت این كالا انتقاد داشتند.
البته تنی چند از نمایندگان تاكید داشتند كه با وجود آنكه دولت قیمت پنج هزار و 100 تومان را برای هر شانه تخم مرغ در نظر گرفته است اما همچنان این كالا با قیمت‌هایی به مراتب بالاتر عرضه می‌شود.
اما آنچه جالب است تفاوت‌هایی است كه میان قیمت تخم مرغ از نظر نمایندگان مجلس دیده می شود.
قیمت‌هایی كه نمایندگان در مورد هر شانه و یا هر دانه تخم‌مرغ اعلام می‌كردند در جدول زیر قابل مشاهده است:


.
پ.ن:این در عین حال افشاگری در مورد ساده لوحی ملتی هست كه هنوز هم به این آدمها اعتماد دارن و دوره ی بعد هم همینها رو انتخاب میكنند.
راستی چجوری میشه كه ملتی بزرگ لایق همچین زمامداران و تصمیم گیرانی میشه؟
چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
      
hhastii زن #10 | Posted: 12 Oct 2011 21:46
کاربر

 
در مورد اختلاسی که اینهمه حرفش هست راستی چرا باید کسی مجازات بشه وقتی برخی می گویند حقی از بیت المال ضایع نشده و همه هرآنچه دارند، ارثیه پدری شان است؟! خانه مدیرعامل بانك دولت پاك را در این آدرس با جستجوی مشخصات ذیل مشاهده كنید؛ خانه ای كه بنابر ادعای یك نماینده مجلس ارث پدری اش بوده است: http://maps.google.com Toronto, Ontario, Canada, Suncrest no 26
.
راستی شاید اینجا جای این دو عکس نباشه اما دلم نیامد در ادامه ی متن بالا نزارم...


به تبلیغات روی دیوارها نگاه كنید...


پیرمرد 81 ساله با آن تن نحیف ته چاه زغال می رود تا برای هزینه درمان پسر جانبازش، خرج درمان داشته باشد، جوان جانباز شیمیایی در خرابه ها و پیرمرد جانباز نابینا در حمام زندگی می كند...
.
به نظرتون ارث پدری این آدمها كجاست؟تو حلقوم و زیر دندانهای كدام یكی از سران مملكتی و اظرافیانشان و زورداران و رشوه بده ها و رشوه بگیرها داره مزمزه میشه؟..
چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
      
صفحه  صفحه 1 از 51:  1  2  3  4  5  ...  48  49  50  51  پسین » 
سیاست انجمن لوتی / سیاست / حقایق تلخ ( بررسی دروغ ، افشاگری )

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا