تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
سیاست

پاسپورت ایرانی

صفحه  صفحه 2 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5  پسین »  
#11 | Posted: 1 Nov 2012 10:07 | Edited By: mohan1978
4 - اعتبار جهانی ایران و ایرانی در دوره پهلوی پدیده ای بی مانند بود. اعتباری که نشات گرفته از قدرت سیاسی و اقتصادی ایران در صحنه جهانی و به ویژه در میان کشورهای منطقه بود و سبب شده بود که ایرانیان جزو معدود مردمان جهان بودند که برای سفر به اکثریت مطلق کشورهای اروپایی و آمریکا نیازی به ویزا نداشتند و پاسپورت ایرانی و هویت ایرانی صاحب اعتبار بود.


http://www.scrolllock.nl/passport/home.htm

میدونید که امام خمینی برای رفتن به عراق و کویت و فرانسه احتیاجی به ویزا نداشت

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#12 | Posted: 7 Nov 2012 09:42


فدیمی ترین پاسپورت ایران

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#13 | Posted: 7 Nov 2012 09:47
توهین های مکرر ماموران امنیتی به اتباع ایرانی در فرودگاه مسکو


image ru


در چنین مورادی تجربه نشان داده است که تنها از طریق مقابله به مثل و اقدام متقابل می توان طعم تلخ این بی حرمتی ها را نسبت به اتباع ایرانی در کشور های خارجی پاسخ داد تا در مقابل در رفتار خود تجدید نظر کنند.

خبرگزاری آران / سرویس روسیه:ورود و خروج اتباع ایرانی در فرودگاه های شهر مسکو غالبا با مشکل و توام با بی احترامی ماموران امنیتی فرودگاه بوده است.

به گزارش خبرگزاری آران به نقل از روسیران،این برخورد مسولین فرودگاه مورد اعتراض اتباع ایرانی اعم از دولتی و غیر دولتی بوده و دیپلمات های ایرانی مقیم نیز بارها با چنین برخوردهایی مواجه بوده اند .
شکستن قفل چمدان ها ، نگه داشتن مسافرین پشت گیت ها ، بررسی طولانی مدت گذرنامه ها،بی احترامی لفظی به مسافرین ایرانی ،برهنه کردن مسافرین ایرانی جهت عبور از زیر دستگاه ایکس ری از جمله مواردی است که در مورد مسافرین ایرانی صورت گرفته و مواردی این چنینی در خصوص مسافرین کشورهای اروپایی و آمریکایی صورت نمی گیرد.
چندی پیش قفل چمدان یک ایرانی که از کیف عازم مسکو بوده است ،در فرودگاه شرمیتوای مسکو شکسته شده و مقداری از وسایل شخصی مسافر ایرانی به سرقت می رود.
اخیرا نیز ماموران امنیتی فرودگاه مسكو، نمایندگان مجلس ایران را كه عازم بلاروس بودند، به توهین آمیزترین شكل ممكن مورد بازرسی قرار دادند.
هیات پارلمانی ایران كه در میان آن ها برخی اعضای كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، برغم آنكه گذرنامه سیاسی خود را به ماموران دولتی مسكو نشان دادند، با برخورد توهین آمیز آن ها مواجه شدند.
ماموران روسی، نه تنها وسایل نمایندگان مجلس ایران را بازرسی كردند، بلكه در اقدامی غیرمتعارف، آنها را وادار كردند تا كمربندها و كفش های خود را نیز درآورند. روس ها سپس كمربندها و كفش های نمایندگان مجلس ایران را از زیر دستگاه "ایكس ری" رد كردند و سپس به این نمایندگان اجازه دادند كفش بپوشند و كمربندهای خود را ببندند.
این درحالی است که اتباع روسی اعم از دولتی و غیر دولتی بدون کوچکترین مشکلی وارد کشور می شوند و حرمت آن ها نیز بصورت محترمانه حفظ می شود .
بخش کنسولی سفارت ایران در مسکو نیز در پاسخ به این موضوع اعلام می کند که بارها در ملاقات ها و تماس با مسئولین روسی نسبت به این موارد اعتراض و پیگیری شده است که قول مساعدت داده اند .
بارها هم این موارد به بخش های مربوطه و ذیصلاح در کشور اعلام شده است که متاسفانه اصلا مقابله به مثل نمی شود و ظاهر حرمت اتباع ایرانی مورد توجه دولت قرار نمی گیرد .
در چنین مورادی تجربه نشان داده است که تنها از طریق مقابله به مثل و اقدام متقابل می توان طعم تلخ این بی حرمتی ها را نسبت به اتباع ایرانی در کشور های خارجی پاسخ داد تا در مقابل در رفتار خود تجدید نظر کنند.
گفتنی است چندی پیش به دلیل ضرب و شتم یک دیپلمات کویتی توسط افراد ناشناس در تهران موضوع توسط دولت کویت به شدت پیگیری شد و دیپلمات مذکور با احترام و هواپیمای خصوص به کویت بازگردانده شد و از سوی رییس دولت مورد استقبال قرار گرفت و از سویی در کشور کویت در اقدامی متقابل یکی از دیپلمات های ایرانی را مورد ضرب وشتم قرار دادند.

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#14 | Posted: 7 Nov 2012 09:49
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را به جایی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

توهین به ایرانیان در دبی ...!!!

بی شرمی ماموران اماراتی فرودگاه دبی علیه مسافران بیگناه ایرانی


فاجعه رفتار تکان دهنده ماموران فرودگاه دبی با مسافران و گردشگران ایرانیماموران فرودگاه دبی به دلیل انچه دریافت گزارشی مبنی بر احتمال حمل مواد مخدر توسط یکی از مسافران ایرانی پرواز تهران – دبی در ( پنجشنبه 14 شهریور )ضمن رفتاری بسیار شدید و وحشیانه اقدام به بازرسی و لخت کردن تمامی 152 نفر مسافران این پرواز اعم از زن و مرد نمودنند .
به گزارش شاهدان عینی که خود هم از مسافران این پرواز نیز بوده اند پلیس دبی پس از نگهداری 4 ساعته تمامی مسافران در فرودگاه دبی ( به صورت سرپا ) و سپس گنترول گذرنامه ها انها تمامی مسافران را اعم از زن و مرد و کودک را به سالن بازرسی ویژه هدایت کرده اند .


در سالن ویژه بازرسی فرودگاه سالن شماره 2 فرودگاه دبی از همه خواستنند تمام لباسهای خود و حتی لباسهای زیر خود را دراورند و اقدام به بازرسی مسافران این پرواز که اکثرا خانواده ها هم بودنند نمودنند . همچنین در پی گستاخی پلیس فرودگاه امارات تمامی زن ها و دختر ها را توسط پلیس مرد کاملا برهنه کردنند و حتی از فرو بردن دست در درون اندام تناسلی بانوان و دختران هم کوتاهی نکردنند .

image003.jpg


شاهدان عینی از فریاد و گریه و شیون زنان و دختران ایرانی در سالن بازرسی 2 حکایت میکنند که تمامی فضای سالن شماره 2 فرودگاه دبی را پر کرده بود .
یکی دیگر از شاهدان این پرواز میگویید که زنان و دختران را پس از بازسی وحشیانه از سالن بازرسی به سوی سالن خروجی فرودگاه دبی هدایت میکردند در حالی که به انها حتی اجازه نداده بودنن لباس های زیر خود را هم به تن کنند و در حالی انها را یکی یکی ازسالن بازرسی ویژه خارج میکردند که زن ها و دختران گریه کنان فقط لباسهای خود را در دست داشتنند و نه بر تن !

یکی دیگر از مسافران زن این پرواز میگویید که در اثر برخورد وحشیانه و خشن پلیس دبی در حال بازرسی بدنی از مسافران دختر بکارت یکی از دختران ایرانی پاره شده است و فریادها و گریه های این دختران و زنان در فرودگاه و متعاقب ان اعتراض شوهران و خانواده های دیگر ایرانی بازرسی شده باعث شد که پلیس فرودگاه با باتوم اقدام به ضرب و شتم وحشیانه تمامی مسافران دربند در سالن بازرسی را به همراه داشته باشد .
از طرفی در نهایت بعد از 3 ساعت از بازرسی ویژه بدنی تک تک مسافران ایرانی مشخص شد که هیچ یکی از انها هیچ مورد خلافی به همراه نداشته اند و ماموران فرودگاه دبی عمدا و فقط به خاطر ارعاب و تحقیر ایرانیان عازم دبی این حرکت زشت و بدور از انسانیت را انجام داده اند .

2577659836_0b62ca9894_o.jpg


واکنش سفارت جمهوری اسلامی در دبی :


پس از مراجعه حضوری چندی از مسافران ایرانی به سرکنسولگری جمهوری اسلامی در دبی ابتدا از ورود این افراد به ساختمان کنسولگری جلوگیری به عمل امد ولی پس از ورود چند نفر و باز گو کرد واقعیت ماجرا برای مسئولان جمهوری اسلامی در دبی به انها قول داده شد که پیگیر ماجرای اتفاق افتاده شوند . همچنین یکی از 3 نفر از دختران که با جراحت ... مواجه شده بودنند برای اثبات موضوع به پزشکی قانونی ارسال شد که حقیقت ادعا اثبات شود .
از طرفی بعضی از خبرنگاران رسانه های گروهی با معاون سرکنسولگری جمهوری اسلامی در دبی قرار مصاحبه گرفتنند که ایشان از پذیرفتن خبرنگاران خودداری کردنند و با تعجب فراوان ایشان خطاب به مراجعه کنندگان تمامی ماجرای اتفاق افتاده را تکذیب کردنند و گفتنند موضوع مهمی اتفاق نیفتاده و ماجرای گفته شده فقط شایعه است !
ولی یک روز بعد از تکذیب ماجرا توسط کنسولگری ایران در دبی - سفارت جمهوری اسلامی در ابوظبی با تایید ضمنی خبر برخورد وحشیانه ماموران فرودگاه دبی با مسافران ایرانی و پاره شدن بکارت یکی از دختران 15 ساله این ماجرای را یک اقدام عادی در فرودگاه دبی خوانند ولی گفتنند که در این زمینه با فرمانده پلیس فرودگاه دبی صحبت و موضوع پیش امده را پیگیری کنند !!!!!!

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#15 | Posted: 7 Nov 2012 09:51
اهانت بی سابقه به اتباع ایرانی در فرودگاه مسکو
ورود و خروج اتباع ایرانی در فرودگاه های شهر مسکو غالبا با مشکل و غالبا همراه با بی احترامی ماموران امنیتی فرودگاه بوده است این برخورد مسولین فرودگاه مورد اعتراض اتباع ایرانی اعم از دولتی و غیر دولتی شده و دیپلماتهای ایرانی مقیم نیز بارها با چنین برخوردهایی مواجه بوده اند .

به گزارش "فردا" و به نقل از روسیران، شکستن قفل چمدان ها ، نگه داشتن مسافرین پشت گیت ها ، بررسی طولانی مدت گذرنامه ها،بی احترامی لفظی به مسافرین ایرانی ،برهنه کردن مسافرین ایرانی جهت عبور از زیر دستگاه ایکس ری از جمله مواردی است که در مورد مسافرین ایرانی صورت گرفته و مواردی اینچنینی در خصوص مسافرین کشورهای اروپایی و آمریکایی صورت نمی گیرد.

چندی پیش قفل چمدان یک ایرانی که از کیف عازم مسکو بوده است ،در فرودگاه شرمیتوای مسکو شکسته شده و مقداری از وسایل شخصی مسافر ایرانی به سرقت می رود.
اخیرا نیز ماموران امنيتي فرودگاه مسكو، نمايندگان مجلس ايران را كه عازم بلاروس بودند، به توهين آميزترين شكل ممكن مورد بازرسي قرار دادند.

هيات پارلماني ايران كه در ميان آنها برخي اعضاي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي نيز حضور داشتند، برغم آنكه گذرنامه سياسي خود را به ماموران دولتي مسكو نشان دادند، با برخورد توهين آميز آنها مواجه شدند.

ماموران روسي، نه تنها وسايل نمايندگان مجلس ايران را بازرسي كردند، بلكه در اقدامي غيرمتعارف، آنها را وادار كردند تا كمربندها و كفش هاي خود را نيز درآورند. روس ها سپس كمربندها و كفش هاي نمايندگان مجلس ايران را از زير دستگاه "ايكس ري" رد كردند و سپس به اين نمايندگان اجازه دادند كفش بپوشند و كمربندهاي خود را ببندند.

این درحالی است که اتباع روسی اعم از دولتی و غیر دولتی بدون کوچکترین مشکلی وارد کشور میشوند و حرمت آنها نیز بصورت محترمانه حفظ میشود .

بخش کنسولی سفارت ایران در مسکو نیز در پاسخ به این موضوع اعلام میکند که بارها در ملاقاتها و تماس با مسئولین روسی نسبت به این موارد اعتراض و پیگیری شده است که قول مساعدت داده اند .

بارها هم اين موارد به بخشهاي مربوطه و ذیصلاح در کشور اعلام شده است که متاسفانه اصلا مقابله به مثل نمي شود و ظاهر حرمت اتباع ايراني مورد توجه دولت قرار نمیگیرد .
در چنین مورادی تجربه نشان داده است که تنها از طریق مقابله به مثل و اقدام متقابل می توان طعم تلخ این بی حرمتی ها را نسبت به اتباع ایرانی در کشور های خارجی پاسخ داد تا در مقابل در رفتار خود تجدید نظر کنند.

گفتنی است چندی پیش به دلیل ضرب و شتم یک دیپلمات کویتی توسط افراد ناشناس در تهران موضوع توسط دولت کویت به شدت پیگیری شد و دیپلمات مذکور با احترام و هواپیمای خصوص به کویت بازگردانده شد و از سوی رییس دولت مورد استقبال قرار گرفت .

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#16 | Posted: 7 Nov 2012 09:54
فرودگاهی که آبروی ایران را می‌برد + عکس
در این میان، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) که از آن به عنوان ویترین سیستم حمل و نقل هوایی کشورمان و آبروی نظام یاد می‌شود، با ضعف مدیریتی شدید روبه‌رو شده است که این امر نه‌تنها موجب آبروریزی در برابر دیدگان مسافران و گردشگران خارجی شده، بلکه ایرانیان را نیز با مشکلات گوناگون و بی‌احترامی به ایشان روبه‌رو کرده است.
گذشته از مسائل هواپیماهای کم‌ایمن و حاشیه‌هایی که برای مسافرت‌های هوایی مردم به وجود می‌آید، ضعف مدیریت در فرودگاه‌های کشور امر مهم دیگری است که کمتر مورد توجه مسئولان کشور قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار «تابناک اجتماعی»، در این میان، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) که از آن به عنوان ویترینسیستم حمل و نقل هوایی کشورمان و آبروی نظام یاد می‌شود، با ضعف مدیریتی شدید روبه‌رو شده است که این امر نه‌تنها موجب آبروریزی در برابر دیدگان مسافران و گردشگران خارجی شده، بلکه ایرانیان را نیز با مشکلات گوناگون و بی‌احترامی به ایشان روبه‌رو کرده است. هرچند ایرانیان معمولا به اینگونه وضعیت‌ها نه تنها در فرودگاه، بلکه در دیگر جاهای پرمراجع عادت کرده‌اند!بنا بر این گزارش، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) که ویژه پروازهای بین‌المللی است و مسافران خارجی از این طریق وارد کشور می‌شوند، به دلیل برخی کج‌سلیقگی‌ها و ضعف مدیریت، چهره‌ای بد از سیستم هواپیمایی کشور در ذهن ناظران و مسافران به نمایش می‌گذارد.


عدم رسیدگی به وضعیت بهداشتی سرویس‌های بهداشتی، خرابی برخی آسانسورها که باعث به وجود آمدن صف طولانی مقابل دیگر آسانسورها می‌شود، نامناسب بودن پارکینگ‌ها و کثیفی و آلودگی آنها، اختصاص ندادن امکانات کافی برای مسافران خسته که موجب می‌شود ساعت‌های طولانی در صفوف مختلف از جمله گیت بازرسی، بلیت و گمرک، در انتظار به سر برند، تنها گوشه‌ای از مدیریت نامناسب فرودگاهی است که ویترین نظام در برابر مسافران و میهمانان خارجی است.

گفتنی است، به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه‌ای که فرودگاه امام خمینی (ره) دارد، وزیر راه بارها هم به صورت سرزده و هم به صورت برنامه‌ریزی شده، بازدیدهای متعددی از این مجموعه عظیم داشته و دست به چندین تغییر مدیریتی در این فرودگاه مهم کشور زده است.

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#17 | Posted: 7 Nov 2012 10:03 | Edited By: mohan1978
اول باید خودمان حرمت خودمان را نگه داریم

بخاطر امار گرایی بالای دولت و نیز روابط خارجی بد با اغلب کشورها احمدی نژاد از هر فرصتی برای سفر خارجی استفاده میکنه حالا میخواد ۱۰ بار رفتن به بولیوی و ونزوئلا باشه یا بر خلاف عرف رفتن هر ساله به سازمان ملل و یا حتی نشست فائو در ایتالیا که همه کشورها در حد وزیر شرکت میکنن و خیلی موردهای دیگه

مثل نمونه زیر که احمدی نژاد بدون استقبال هیچ یک از مقامات رسمی برزیل وارد برزیل شد یعنی اصلا دعوت نبود و باید نماینده ایران میرفت

مسئول بی حرمتی به ایران کیست؟ حواشی تلخ سفر غیرضروری رییس جمهور به برزیل

فردا نیوز می نویسد :

فردا نیوز - گویی برزیل به محلی برای حاشیه سازی سیاست خارجی کشورمان تبدیل شده است. هنوز از حاشیه سازی یک دیپلمات ایرانی در برزیل و بازداشت و اخراج او از وزارت خارجه زمان زیادی نگذشته است که سفر رئیس جمهور و 50 نفر از هیات همراه وی به این کشور بار دیگر در صدر خبرها قرار گرفت.

امتناع رئیس جمهور برزیل از دیدار با احمدی نژاد، لغو مراسم رونمایی بدل ستون تخت جمشید از سوی شهردار ریو دوژانیرو، عدم استقبال مقامات برزیل از هیات ایرانی و... از حاشیه های سفر غیر ضروری رئیس جمهور به کشور برزیل برای شرکت در اجلاس جهانی ریو+20 با موضوع توسعه و محیط زیست بود. اجلاسی که حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست هم در آن کفایت می کرد.
نکته نخستی که در پایان این سفر مهم جلوه می کند، ضرورت حضور رئیس جمهور به چنین اجلاسی که در سطح معاونان برگزار شده بود است، موازی کاری ای که پیش از این نیز از سوی نمایندگان ملت و خصوصا رهبری مورد انتقاد قرار گرفته بود. رهبر انقلاب در جریان موازی کاری هایی که سال گذشته در دستگاه سیاست خارجی کشور اتفاق می افتاد، به مسئولان عالی‌رتبه کشور هشدار دادند و وزارت امور خارجه را مسئول هدایت منسجم و برنامه‌ریزی شده همه مسائلی دانستند که به نوعی با سیاست خارجی و روابط با دیگر کشورها مربوط می‌شود.

حال سئوال اساسی اینجاست که چرا اولا دولت به فاصله چند ماه دستورات رهبری را از یاد برد و دوباره به راه و رسم گذشته خود و دخالت در فعالیت های وزارت خارجه بازگشت و ثانیا اینکه چرا با وجود انصاب معاونان و مشاوران فراوان در حوزه سیاست خارجی، هیچ یک از آنها به سبب عدم ضرورت چنین سفری، رئیس جمهور را از این اقدام منع نکردند؟ و یا اینکه خود مشاوران نیز از درک چنین امری عاجز بوده اند؟


نکته بعدی هماهنگی های سفر بالاترین مقام اجرایی کشور به کشور دیگری است. مگر نه اینکه پیش از چنین سفرهایی هماهنگی های دیپلماتیک دقیق و منظمی از سوی دستگاه سیاست خارجی صورت می گیرد؟ پس چگونه است که علی رغم چنین هماهنگی هایی، برگزاری مراسم ها و دیدار با رئیس جمهور مربوطه همچنان در دستور کاری هیات قرار گرفته تا لغو آن در رسانه های برزیل به عنوان "ناراحتی هیات ایرانی و احتمال تیرگی روابط" نام برده شود؟

مسئله دیگری که در این باب مهم و البته دور از شان دیپلماسی ایرانی جلوه می کند، عدم استقبال و بدرقه رئیس جمهور کشورمان از سوی مقامات برزیلی است. امری که به عنوان ابتدایی ترین اصول دیپلماتیک دنیا شناخته می شود. طبق تصاویر منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری نه تنها مقامات رسمی این کشور به استقبال از رئیس جمهور نیامده که نیروهای حفاظتی به خود اجازه حلقه دور رئیس جمهور و گرفتن عکس یادگاری داده اند. و جالب تر اینکه احمدی نژاد نیز بدون در نظر گرفتن شان ملت ایران، درخواست آنها را اجابت و با آنها عکس یادگاری گرفته است.
چگونه است زمانی که لولا داسیلوا رئیس جمهور سابق برزیل که برای شرکت در اجلاس گروه 15 به ایران سفر کرده بود با استقبال منوچهر متکی وزیر خارجه وقت کشورمان روبرو شده و دیدار با رهبر معظم انقلاب و رئیس مجلس شورای اسلامی در دستور برنامه های او قرار گرفته بود اما حضور مقامات ایرانی در این کشور با بی تفاوتی آنها روبرو شده است؟


کدام عرف و منطق می گوید که شان رئیس جمهور اسلامی ایستادن و عکس یادگاری گرفتن با نیروهای حفاظتی دیگر کشورهاست؟ آیا وقت آن فرا نرسیده که دستگاه دیپلماسی کشور نسبت به این اعمال یک سویه در سیاست خارجی و مورد بی مهری گرفتن مقامات بلند پایه کشورمان از سوی مسئولان دیگر کشورها پاسخگو بوده و واکنشی در خور این رفتار خارج از عرف دیپلماتیک نشان دهد؟

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#18 | Posted: 7 Nov 2012 10:08
مسافران ایرانی پرواز شماره 358 ایران ایر، که قرار بود ساعت 9.10 از دوبی به مقصد تهران پرواز کند، با گستاخی ماموران فرودگاه دوبی این شهر متعلق به کشور حاشیه خلیج فارس، مورد بی احترامی قرار گرفته و تحقیر شدند.

ماموران فرودگاه دوبی با معطل کردن مسافران و تفتیش دستی وسائل و بار آن ها به بهانه تحریم! ایران بدون هیچ گونه توضیح منطقی وسائل مسافران را برداشته، توقیف و ضبط کردند.

نکته جالب اینجاست که در میان اموال توقیف شده، از ماست و خمیر دندان گرفته تا اجناس گرانقیمت و با ارزش دیده می شده است.

مسافران ایرانی که مانند همیشه هیچ امیدی به پیگیری این موضوع توسط مسئولان سفارت ایران امیدی نداشتند به ماموران پلیس فرودگاه مراجعه کرده و به این اقدام توهین آمیز و دزدی به شیوه جدید ماموران فرودگاه اعتراض کردند که پلیس امارات نه تنها حق را به ماموران داده بلکه به نحوی ناشایست با ایرانیان برخورد کرده است.

گفتنی است، این گونه برخوردها نخستین بار نیست که از سوی اماراتی ها صورت می پذیرد و مسئولان فرودگاه امارات بارها ایرانیان را تحقیر کرده و برخورد بسیار ناشایستی از جمله تفتیش بدنی، سین جیم بی مورد، معطلی مسافران و ... با مسافران ایرانی را داشته اند و این در حالیست که تا کنون شاهد هیچ گونه تحرک اقدام قابل توجه از سوی مسئولان وزارت خارجه و سفارت ایران در مقابل گستاخی اماراتی نبوده ایم و مشخص نیست چه کسی مسئول و پاسخگوی توهین و تحقیر شخصیت ایرانیان در این کشور حاشیه خلیج فارس است.
برای مشاهده ی همه ی اخبار اجتماعی کلیک نماییدبرزیل کجا و فرانسه کجا از لحاظ جایگاه در دنیا و قدرت و فرهنگ و افتصاد
اینم استقبال از خاتمی در فرانسه که با دعوت رسمی رفته بود [/align][/b]

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#19 | Posted: 7 Nov 2012 11:26
وقتی به هویت ایرانیم فکر میکنم

یادش بخیر خاتمی رفت به فرانسه

میگفتن تعداد پله های کاخ ورسای و الیزه که محل استقبال مقامات است معنی خاصی داره

یعنی صدر اعزم هر جند تا از این پله هارو بیشتر برای استقبال مهمان پایین بیاد نشانه احترام ملت فراسه به اون مهمونه

چشمام خیره بود به تلویزیون گفتن واسه کلینتون تا پاگرد اول اومده و ۴ تا پله اخر رو دیگه نرفته پایین

فکر میکردم فرانسه . فدرت سوم اروپا مهد تمدن و فرهنگ و ادب اروپا با مردمی عاشق و شاعر پیشه و متمدن و در عین حال صنعتی یعنی چی میشه

خاتمی رسید و شیراک اومد پایین انگار نمیخواست وایسته اومد و اومد تا اخر اومد و من احساس غرور کردم به هویتم

با خاتمی احساسم خوب بود حد اقل هر جا بود و حرف میزد برایمان ابرو میخرید یادش بخیر

امروز ریس جمهورمان بی دعوت میره برزیل و هیچکس به استقبالش نمیاد با محافظها عکس میگیره و خوشخاله

خوشحاله ....هویت منو داره پایمال میکنه و خوشحاله این تحفه گرمسار

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
#20 | Posted: 7 Nov 2012 11:29 | Edited By: mohan1978
استقبال گرم ژاک شيراک از سيدمحمد خاتمي

شيراک را در حالي که پايين پله ها کنار رئيس جمهوري سابق ايران ايستاده.


upload picture

بنا بر گزارش هاي رسانه هاي آن تاريخ سيدمحمد خاتمي در سفر به فرانسه ابتدا در فرودگاه مورد استقبال لويي بسون وزير مشاور در امور مسکن دولت فرانسه قرار گرفت و سپس با هليکوپتر راهي مرکز پاريس شد و به همراه يک کاروان رسمي به کاخ مارني محل اقامت شخصيت هاي برجسته خارجي ديدار کننده از فرانسه انتقال يافت. خاتمي در اين کاخ مورد استقبال ليونل ژوسپين نخست وزير فرانسه قرار گرفت که به خاطر ديدار با خاتمي، سفر برنامه ريزي شده خود به جزيره مارتينيک را به تاخير انداخته بود.پس از آن نيز خاتمي به کاخ اليزه رفت و مورد استقبال رسمي ژاک شيراک قرار گرفت. شيراک که بايد طبق عرف کاخ اليزه در سرسراي کاخ از ميهمانان خود پذيرايي مي کرد و براي استقبال آنها نيز تا جلوي در مي آمد، براي سيدمحمد خاتمي در احترامي غيرمتعارف به پايين پله ها آمد.شيراک همچنين در زمان خداحافظي نيز خاتمي را تا کنار ماشين تشريفاتي بدرقه کرد. خاتمي همچنين در اين سفر در مقر سازمان يونسکو حضور يافت و در مجمع عمومي اين سازمان سخنراني کرد.خاتمي يک بار ديگر هم در فروردين 1384 عازم پاريس شد که اين بار نيز با استقبال بسيار گرم ژاک شيراک مواجه شد.استقبال گرم ژاک شيراک از سيدمحمد خاتمي است و او را در حالي که پايين پله ها کنار رئيس جمهوري سابق ايران ايستاده، نشان مي دهد

سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
     
صفحه  صفحه 2 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5  پسین » 
سیاست انجمن لوتی / سیاست / پاسپورت ایرانی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites