انجمن لوتی
صفحه  صفحه 218 از 297:  « پیشین  1  ...  217  218  219  ...  296  297  پسین »
سیاست

پناهندگی

 مرد
#2,171   Posted: 14 Jun 2021 22:22


 3 Star

ارسالها: 4593
‍ ❌❌❌گواهی #تمکن_مالی چیست ؟

📌برای سفر به بعضی از کشورها تاییدیه بانک مبنی بر اینکه فرد از شرایط مالی مناسب و قابل قبولی برای دریافت روادید آن کشور برخوردار است، ضروری می‌باشد.این تاییدیه که گواهی تمکن مالی خوانده می شود و توسط بانک صادر می‌شود، سندی معتبر و رسمی است که موجودی انواع حساب‌های فرد و نرخ برابری آن به ارز مورد نظر در آن درج می‌شود.
به واقع این گواهی نشان می دهد که فرد در حال حاضر چه مقدار سرمایه در حساب خود داشته و میزان ورود و خروج ارز به آن چقدر است

📌مواردی مهم:
گواهی در سربرگ مخصوص بانکی صادر شده باشد.
گواهی بانک به نام شخص اقدام کننده باشد. اگر فرد متقاضی متاهل باشد، می‌توان گواهی را به نام همسرش نیز صادر نمود.
اطلاعات تماس بانک در گواهی ذکر شده باشد.
شماره حساب دقیق درج شده باشد.
تاریخ افتتاح حساب در آن ذکر شود که باید حداقل ۶ ماه از آن گذشته باشد.
موجودی حساب در روزی که گواهی صادر می شود، دقیقا درج شود
نرخ دلار برای ارایه گواهی تمکن مالی توسط بانک ها با نرخ ارز دولتی محاسبه می گردد اما باید دقت نمایید که اکثر سفارتخانه ها از نرخ واقعی و آزاد ارز اطلاع دارندو خودشان براساس نرخ واقعی محاسبه کنند . در نتیجه توصیه می گردد حتما میزان ریالی موجود در حساب بانکی خود را برابر با ارز آزاد قرار دهید.
هرگز گواهی تمکن مالی جعلی ارایه ننمایید.
لطفا سفارت را ساده فرض نکنید. . در نظر داشته باشید اگر به توصیه برخی افراد ناشی این کار را انجام دهید باید ریسک این کار را هم بپذیرید، چند مورد از عواقبی که برای شما می تواند داشه باشد شامل:
پیگیری قضایی و قانونی که احتمالا با عواقب آن آشنایی دارید
رد شدن درخواست ویزای شما و سوختن زمان و هزینه
بلاک شدن شما به مدت 5 تا 10 سال از درخواست ویزای مجدد
خراب شدن سابقه شما و بی اعتمادی سفارت حتی پس از گذراندن این دوره
توصیه می شود که تا زمان صدور ویزا، به مبلغ دست زده نشود.
گواهی تمکن مالی می تواند از حسابی کسی غیر از فرد متقاضی اخذ شود (مثلا پدر یا مادر)؛ در این صورت اما ارائه تعهدنامه محضری الزامی تلقی می شود. (همچنین سفارتخانه باید توجیه شود که چرا احیانا فردی غیر از پدر یا مادر شخص حاضر است که پشتوانه مالی متقاضی شود
تنها پول نقد برای ارائه گواهی تمکن مالی قابل قبول تلقی شده و مدارکی مثل سند خانه، خودرو و ... نمی توانند جایگزین آن شوند!

📌تفاوت تمکن مالی با گردش حساب چه می باشد؟
بعضی کشورها برای صدور ویزا، نامه تمکن مالی می‌خواهند و بعضی دیگر از کشورها گردش حساب می‌خواهند. گردش حساب یک پرینت از حساب است که با توجه به درخواست سفارت و یا مشتری می‌تواند دارای تعداد و یا تاریخ شروع و پایان متفاوتی باشد ولی تمکن مالی فقط میزان توانایی مالی فرد را مشخص می‌کند. در هردوی نامه تمکن و گردش حساب، میزای موجودی فعلی ذکر می‌گردد. نامه تمکن فقط یک برگه A4 است ولی گردش حساب در چندین برگه ارائه می‌گردد. زبان هردو هم می‌تواند به فارسی باشد و هم به انگلیسی.
 
     
  
 مرد
#2,172   Posted: 14 Jun 2021 22:22


 3 Star

ارسالها: 4593
❌❌❌طرح جدید دولت ایالت کوئینزلند #استرالیا به نام "کار در بهشت" برای پر کردن ۴ هزار موقعیت شغلی در این ایالت ارائه شده است.

کارکنانی که برای انجام مشاغل مرتبط با گردشگری در مناطق دورافتاده‌تر کوئینزلند اقدام نمایند، ۱۵۰۰ دلار هدیه نقدی، کمک هزینه مسکن و بلیت رایگان سفر دریافت خواهند کرد.

موقعیت های کاری شامل سرآشپز و مهماندار و متصدی بار، راهنمای تور و کارکنان کشتی در دیوار مرجانی بزرگ می‌باشد.

این طرح از اول جولای آغاز می‌شود و به مدت یک سال ادامه خواهد داشت. درصورت علاقه، باید در شش ماه آینده ثبت نام کنید.

برای ثبت‌نام به سایت زیر مراجعه کنید:

https://workinparadise.initiatives.qld.gov.au/
 
     
  
 مرد
#2,173   Posted: 14 Jun 2021 22:22


 3 Star

ارسالها: 4593
❌❌❌ خبر فوری: مرز #کبک و آنتاریو چهارشنبه باز می شود

مرز دو استان کبک و آنتاریو از بامداد روز چهارشنبه بازگشایی می‌شود. مرز دو استان که از ماه آپریل بر روی همه سفرهای غیر ضروری بسته شده بود از چهارشنبه صبح ساعت ۰۰:۰۱ بازگشایی می شود. دولت های هر دو استان توافق کردند که مسیر حرکت خودروها به سمت هر دو استان کاملاً باز شود و تردد به روال پیش از پندمیک بازگردد.
همچنین دولت کبک اعلام کرد مسافرانی که از آنتاریو برمی‌گردند دیگر نیاز به قرنطینه ۱۴ روزه ندارند.

دو استان همجوار آنتاریو و کبک بیش از شصت درصد جمعیت کل کانادا را در خود جای داده اند. در طول پندمیک ایست و بازرسی ها در چند نقطه از جمله مرز دو استان بین گتینو و آتاوا مستقر شده بودند.
آنتاریو همچنین مرز خود با مانیتوبا را نیز چهارشنبه بازگشایی می کند.
 
     
  
 مرد
#2,174   Posted: 16 Jun 2021 00:44


 3 Star

ارسالها: 4593
💢دستگیری 121 نفر پناهجو در شهر دنیزلی

در یک عملیات سراسری با هماهنگی وزارت کشور :افراد تحت تعقیب و پناهندگان قاچاق" در دنیزلی 107 تبعه خارجی و 14 نفر متهم تحت تعقیب، دستگیر شدند.

با هماهنگی وزارت کشور ، اداره کل امنیت ، فرماندهی کل ژاندارمری و فرماندهی گارد ساحلی روز گذشته عملیاتی برای یافتن "افراد تحت تعقیب و مهاجرین قاچاق" را به طور همزمان در سراسر کشور انجام دادند.

در نتیجه این اقدامات ، در مجموع 107 تبعه خارجی از ایران ، سوریه ، پاکستان و افغانستان ، که نمی توانستند هویت خود را ارائه دهند ، در دنیزلی دستگیر شدند و اقدامات قانونی علیه آنها آغاز شد. علاوه بر این ، 14 نفر که به جرایم مختلف حکم بازداشت داشتند ، دستگیر شدند.

برای دریافت جدیدترین اخبار و اطلاعات پناهندگی و مهاجرت در ترکیه و جهان، ما را دنبال کرده و به دوستانتان نیز معرفی کنید.

متعهد به انتشار اخبار و اطلاعات پناهجویان و پناهندگان بدون کم و کاست هستیم.
@
 
     
  
 مرد
#2,175   Posted: 16 Jun 2021 00:44


 3 Star

ارسالها: 4593
روزی گذشت پادشهی از گذرگهی
فریاد شوق بر سر هر کوی و بام خاست

پرسید زان میانه یکی کودکی یتیم
کاین تابناک چیست که بر تاج پادشاست

آن یک جواب داد چه دانیم ما که چیست
پیداست آنقدر که متاعی گرانبهاست

نزدیک رفت پیرزنی گوژپشت و گفت
این اشک دیده ی من و خون دل شماست

ما را به رخت و چوب شبانی فریفته است
این گرگ سالهاست که با گله آشناست

پروین اعتصامی

#نه_به_جمهوری_اسلامی
 
     
  
 مرد
#2,176   Posted: 16 Jun 2021 00:45


 3 Star

ارسالها: 4593
💢مرکز آمار ترکیه اعلام کرد که در ماه گذشته میلادی شهروندان عراقی با خرید ۲۳۹ واحد خانه، بزرگ‌ترین گروه بزرگ خریدار خارجی مسکن در ترکیه شناخته شده‌اند. بر اساس این گزارش ایرانی‌ها با خرید ۲۳۱ خانه در رتبه دوم قرار گرفته‌اند.

پیشتر مرکز آمار ترکیه اعلام کرده بود که در سه ماه نخست سال ۲۰۲۱ ایرانی‌ها با خرید نزدیک به ۱۶۰۰ خانه در ترکیه، به عنوان بزرگ‌ترین گروه از خریداران خارجی خانه در این کشورند.

در این گزارش پس از ایرانی‌ها، اتباع عراق و روسیه بیشترین خریداران خارجی خانه در ترکیه شناخته شده بودند.
 
     
  
 مرد
#2,177   Posted: 16 Jun 2021 00:45


 3 Star

ارسالها: 4593
💢وزیر مهاجرت استرالیا معتقد است اعطای مجوز اقامت به خانواده اهل تامیل، فعالیت قاچاقچیان انسان را بیشتر خواهد کرد.

 
الکس هووک، وزیر مهاجرت استرالیا گفت اعطای مجوز اقامت دائم به خانواده موروگاپان (پناهجویان اهل تامیل) برای زندگی در خاک استرالیا، موجب خواهد شد تا بر شمار پناهجویانی که با قایق به طور غیرقانونی راهی این کشور می‌شوند، افزوده شود.
#استرالیا
 
     
  
 مرد
#2,178   Posted: 16 Jun 2021 00:45


 3 Star

ارسالها: 4593
‍ ‍ 💢انگلستان: یک پناهنده ایرانی به جرم انتقال مهاجران در مبل به زندان محکوم شد

وزارت داخلی بریتانیا می‌گوید که یک پناهنده ایرانی، به جرم سازماندهی انتقال مهاجران غیرقانونی به این کشور به ۲ سال و ۷ ماه زندان محکوم شد. آرمان یوسف رحمانی، ۲۱ ساله، مهاجران را در داخل مبل پنهان کرده و در ون‌های کرایه ای انتقال می‌داد.

بر اساس خبرنامه‌ای که از سوی وزارت داخله بریتانیا روز دوشنبه ۱۴ جون منتشر شد، یوسف رحمانی که در شهر اولدهم، در حومه مانچستر زندگی می‌کند، بین سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ یک شبکه قاچاق مهاجران را سازماندهی کرده بود.

او با استخدام شش راننده توانسته بود تعدادی از مهاجران را در مبل دست دوم پنهان کند و از فرانسه و بلژیک به انگلستان انتقال دهد.

این پناهنده ایرانی به رانندگان یاد شده دستور داده بود که هنگام بار کردن ون‌ها، در محل حضور نداشته باشند و به گفته دادگاه، آن‌ها از وجود مهاجران در داخل مبل ، آگاهی نداشتند.

در یکی از موارد، مهاجرانی که در کنترول مرزی در یک ون پیدا شدند خود را عراقی و زیرسن معرفی کرده بودند.

به گفته دادگاه، انتقال مهاجران با شیوه یاد شده کاملا «غیرانسانی» بوده و در صورت خفگی، هیچگونه سیستم درخواست کمک در دسترس مهاجران قرار نداشته است.

کریس فیلیپ، وزیر امور مهاجرت گفت که یوسف رحمانی «به گونه آشکار» کشوری را که امنیت و زندگی او را تامین کرده «تحقیر کرده است.»

او همچنین گفت که این موضوع نشان می‌دهد که «جنایتکاران حاضرند برای سودبردن از سیستم پناهندگی ناقص در کشور، جان دیگران را به خطر بیاندازند.»

پناهنده ایرانی دیپورت خواهد شد

بر اساس قوانین بریتانیا، یوسف رحمانی پناهندگی خود را از دست خواهد داد و در پایان دوره زندان، از انگلستان اخراج خواهد شد.

این پناهنده ایرانی، حدود دو سال پیش توانسته بود یا مخفی شدن در یک ون، وارد بریتانیا شود و پناهندگی به دست آرد.
#انگلیس
#پناهجویان_پناهندگان_ایرانی
 
     
  
 مرد
#2,179   Posted: 16 Jun 2021 00:45


 3 Star

ارسالها: 4593
💢جانباختن یک زن پناهجوی کورد در مسیر ترکیه یونان

یک پناهجوی زن اهل شهرستان سردشت در حین رفتن به یونان در اثر سکته قلبی ناشی از خستگی راه جان‌ باخت.

به نقل از سازمان حقوق بشری هه‌نگاو، روز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ (۱۴ ژوئن ۲۰۲۱)، یک پناهجوی زن با هویت "مهری نبی‌زاده" ۲۷ ساله و اهل سردشت در مسیر رفتن به کشور یونان در اثر سکته قلبی ناشی از خستگی جان باخت.

به گفته یک منبع مطلع، مهری نبی‌زاده به همراه همسر و دو دختر ۴ و ۷ ساله‌اش از مسیر خشکی مرز مابین ترکیه و یونان قصد داشتند که خود را به مرزهای یونان برسانند که به دلیل مسافت طولانی و خستگی ناشی از پیاده روی دچار سکته قلبی شده است.

با استناد به آمار به ثبت رسیده در مرکز آمار و اسناد سازمان حقوق بشری هه‌نگاو، طی شش ماه گذشته دست‌کم ۱۱ پناهجوی کُرد ایرانی در حین رفتن به كشورهای اروپایی جانشان را از دست داده‌اند که ۹ نفر از آنها اهل سردشت بوده‌اند.
#پناهجویان_پناهندگان_کورد
#گیم_ترکیه_یونان
 
     
  
 مرد
#2,180   Posted: 16 Jun 2021 00:45


 3 Star

ارسالها: 4593
💢آمریکا و مشکل مهاجرت، متقاضیان ایرانی و مشکل خدمت سربازی در سپاه

متقاضیان ایرانی برای مصاحبه‌ مهاجرتی یا غیرمهاجرتی مجبورند به ابوظبی، آنکارا یا ایروان بروند

یکصد و چهل و پنج روز از آغاز زمامداری جو بایدن، چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا،می‌گذرد و شواهد نشان می‌دهد که دست‌کم روند امور دولتی و سیاسی در آمریکا بدون هیاهو و جنجال دوران دونالد ترامپ پیش می‌رود. مردم آمریکا به تدریج آرامش زندگی خود را بار دیگر به دست آورده‌اند و روابط سیاسی آمریکا با دیگر کشورهای جهان فصل جدیدی را آغاز کرده است. اما آنچه در این مدت نیز مشاهده می‌شود، کُندی پیشرفت برنامه‌های داخلی آمریکا است که در اثر نبودِ همکاری سنای آمریکا، اکثر آمریکاییان را نگران عملی شدن برنامه‌های رئیس جمهوری جو بایدن کرده است.

📝برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید...

🖋جمشید ایرانی

@ 📍
 
     
  
صفحه  صفحه 218 از 297:  « پیشین  1  ...  217  218  219  ...  296  297  پسین » 
سیاست

پناهندگی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2021 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA