انجمن لوتی
مذهب

مهم مهم (قوانین جدید تالار مذهب) مهم مهم

 مرد
#1   Posted: 30 May 2011 10:59


 1 Star

ارسالها: 1080
قوانین جدید تالار مذهب

در 10 متمم زیر قوانین تالار به کلی بیان شده توصیه قانون اینه که قبل از فعالیت حتما این متمم ها رو مرور کنید :

متمم 1 : تالار مذهب ، تالاری اعتقادیست از هر دین ، قشر یا فرقه ممکن است در اینجا فعالیت کنند مهمترین اصل و قانونی که اینجا باید رعایت بشه ، احترام به طرفین در هنگام تبادل نظر است پس در هنگام تبادل نظر و مناظره احترام به طرفین باید رعایت شود.

متمم 2 : اینجا هر کسی مسئول گفته های تاپیک خود است و لزوما بیانگر باورها یا گفته های مدیران لوتی نیست . هر کسی میتواند برای ابراز و تبادل نظر اعتقادات خود بحث جدید راه اندازی کند به شرطی که تکراری نباشد و به تبادل نظر با دیگران بپردازد.

متمم 3 : صاحب تاپیک میتواند مشخص کند که چه باورهایی یا چه اعتقاداتی در تاپیک اون پست بدهند ، اگر صاحب تایپک اعلام کرد که همه میتوانند در تاپیک او پست بدهند دیگر حق اعتراض به باوری خاصی رو ندارد مگر اینکه نقض قانون صورت گرفته باشد.اما اگر صاحب تاپیک مشخص کرد که باور خاصی حق دارند در تایپک او پست بدهند دیگر باور مخالف یا هر باور دیگه ای غیر از تاپیک حق ندارد در تاپیک اون کامنت بذارند مگر اینکه خلاف قانون صورت گرفته باشد که در اونصورت باید به مدیریت گزارش شود.منابع استفاده شده برای گفتگو و بحث باید معتبر باشن در غیر اینصورت تاپیك روندی تعصبی و ضد موضوع پیدا كند و بخواهد از مصونیت قانونی بر علیه اشخاص یا اعتقاداتی نامعتبر قضاوت كند،قانون از متمم 9 بهره خواهد گرفت.

متمم 4 : در مباحث تالار به بحث کردن مشغول باشید اما به شدت از جنگ و جدل کردن در مبحث پرهیز کنید . اگر جنگ و جدل در بحث به وجود بیاد برای بار اول به همه تذکر داده می شود سپس برای بار دوم به نفرات خاطی تذکر داده میشود و اگر جنگ و جدل ادامه داشته باشد تاپیک بسته خواهد شد.

متمم 5 : صاحب تاپیک مدیر تاپیک خود میباشد و حتما باید در خلال گفتگوهای تاپیک خود باشد ، هر سوال یا نظرخواهی که شده کاربران باید دقیقا به سوالها یا نظرات وی پاسخ بدهند و از موضوع خارج نشن مگر اینکه بحث در بحث بشه یا صاحب تاپیک مدیریت خودش رو تغییر بدهد.برای استدلال درست مباحث و تبادل نظر اگر مقدمه ای رو لازم دیدید حتما بیان كنید.و کاربران متوجه باشند که دادن اسپم در بحث جدا خودداری کنند در غیر اینصورتطبق قوانین برخود میشه.اگر تاپیك از تاریخ ثبت به مدت دو هفته از طرف نویسنده تاپیك آپدیت نشود ، تاپیك بسته و به سطل آشغال منتقل خواهد شد.

متمم 6 : از توهین کردن مستقیم چه به خود شخص و به اعتقادات به شدت پرهیز کنید ، اگر توهین رکیکی در تالار دیده بشه چه به خود شخص و یا به اعتقادات وی ، اگر شخص یا اشخاص توهین کننده ستاره دار نباشند برای بار اول به آنها اخطار کتبی داده میشود و برای بار دوم مسدود خواهند شد و اگر شخص یا اشخاص توهین کننده فعال و ستاره دار باشند برای بار اول تذکر داده میشود و برای بار دوم اخطار کتبی و برای بار سوم طبق صلاحدید هیئت منصفه مجازات خواهند شد.

متمم 7 : از نوشتن پست های نامربوط و نامرتبط با تاپیک خودداری کنید اگر موردی به اینگونه پیش بیاد حتما ویرایش خواهد شد.اگر کاربربحث یا صحبت خاصی دارد میتواند در بخش (تاپیک جدید) درخواست بحث خود رو بدهد و برای خودش تاپیک تشکیل بدهد و زیر نظر قوانین به تبادل نظر بپردازد.

متمم 8 : اگر اینجا اخباری داده میشود یا یک واقعه ی تاریخی یا مذهبی بیان میشود یا بحثی از منبع دیگر کپی میشود ، بیان کردن منبع یا منابع و ماخذ الزامی میباشد.
متمم 9 : سعی شود در مباحث مغالطه صورت نگیرد و بنیان منطق رو پیش بگیرید چون در غیر اینصورت هرج و مرج به وجود می آید و باعث جنگ و جدل میشود و قانون ایجاب میکند از متمم شماره 4 کمک بگیرد.

متمم 10 : همه ی ما در پله ی اول انسان هستیم و دارای حقوق یکسان پس قبل از داشتن اعتقادات همگی دارای انسانیت هستیم و تابع طبیعت و قوانین ، پس به هم احترام بگذارید و به شخصیت حمله نکنید و همچنین نژاد خاصی رو برتر ندانید.
مجازات : در صورت رعایت نکردن قوانین بالا :
اگر کاربر ستاره دار نباشد بار اول به وی اخطار داده میشود و در صورت تکرار مسدود خواهد شد و اگر کاربر فعال و ستاره دار باشد بار اول تذکر ،بار دوم اخطار کتبی و برا بار سوم زیر نظر هیئت منصفه (مدیریت کل) مجازات خواهد شد.

توضیحات :
قوانین بالا از امروز اجرا خواهند شد و بین کاربران هیچ تبعیضی نخواهد بود و عدالت در اجرای قوانین رعایت خواهد شد.
اگر تشخیص میدهید قانون جدیدی اضافه شود یا متممی باید ویرایش شود میتوانید به مدیریت نامه بزنید و مطرح کنید تا ترتیب اثر داده شود.
و در آخر اگر از مدیر یا مدیران این قسمت ، کمی و کاستی، بی عدالتی یا هر مورد منفی دیگری دیدی میتوانید به مدیریت کل گزارش دهید.


(اگر میخواهید به شما احترام بگذارند نخست به دیگران احترام بگذارید)
این كاربر به درخواست خودش بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
 
     
  ویرایش شده توسط: bilbilak  
مذهب
مذهب

مهم مهم (قوانین جدید تالار مذهب) مهم مهم


این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.


 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2022 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA