تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
مذهب

تاپیك گلایه ها،انتقادات و پیشنهادات تالار مذهب

صفحه  صفحه 2 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین »  
#11 | Posted: 6 Aug 2011 09:12
bilbilak:
خب وقتی یك نفر اطلاعی در مورد موضوع مطرح شده نداره حق نداره بی معنا و بی پایه سخن بگه چون بدون استدلال امكان داره شروع به بحث كردن بكنه

حالا خودتون هم این مورد رو رعایت میكنید؟ یا فقط برای بقیه س؟

عقده یعنی کسی که اولین بار میره تو لیست، مدتش طبق قوانین باید سه روز باشه ولی یهو میشه دو ماه
     
#12 | Posted: 6 Aug 2011 10:40
alinumber7:
حالا خودتون هم این مورد رو رعایت میكنید؟ یا فقط برای بقیه س؟

هم برای خودمه هستش هم برای همه اینجا كسی سفارش شده نیست همه با هم برابرن.

این كاربر به درخواست خودش بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
     
#13 | Posted: 6 Aug 2011 11:15
bilbilak:
دوست گرامی اینجا یم فروم آزاد است و دموکراسی رعایت خواهد شد اگر قرار بود که اینجا دهن مردم رو گل بگیریم که میشیم همون رژیم های فاشیستی مثل جموهوری اسلامی.

دقیقا دوستان اینجا یه انجمن آزاد هست و ممكنه هركسی یا خود ما با انتقاد و پیشنهاد یا هرچیزی دیگه روبرو بشیم.. آزادی یعنی همین فقط نمیشه كه آدم از چیزی تعریف كنی الكی.

اینجا هم توهین خلاف قوانین است ولی خیلی ها اعتراض میكنن كه توهین میشه اما توهین نیست انتقاد میشه.

اگه دین اسلام دین قوی هست پس نباید با این انتقاد ها كسی بترسه و اصلا این چیزا براش اهمیت نخواهد داشت قشنگ میتونه پاسخگو باشه بدون توهین.

اما من دیدیم اكثرا بهشون بر میخوره.. هدف اینجا بی احترامی و توهین به كسی نیست بلكه به اشتراك گذاشتن افكار و نظرات و همچنین انتقادات همدیگه هست و همه باید از همه این افكار استفاده كنیم تا به یه نتیجه مشترك برسیم.

ولی مهم اینه كه دید آدم به مسئله مثبت باشه.. اگه انتقاد رو مثبت نگاه كنه بیشتر به نفع خودشه یه جواریی و میتونه خیلی عمیق تر به قضیه نگاه كنه و خیلی منطقی دنبال كنه.

اینجا هدفش فقط آزادی بیان هست و مدیران انجمن مخالف هیچ عقیده و مذهبی نیستند فقط اطلاعات و اخبار و نظرات در مورد اعتقادات هست. امیدوارم كه منظور منو درك كنید

قسمت های شوخی و طنز هم برای سرگرمی هست و باید جنبه داشته باشیم با یه سری مسائل كه بصورت طنز گفته میشه. اگه بخواهیم معنای آزادی و زندگی شخصی رو بفهمیم باید این چیز ها رو درك كنیم.

تا زمانی نتونیم این چیز هارو درك كنیم.. نمیتونیم حتی كشور آزادی داشته باشیم.

همیشه تعصب باعث میشه ما از زندگی عقب بیوفتیم. دلیل پس رفتی كشور ما و اطراف ما همین تعصب و مذهب هست.
مذهب خوبه ولی زمانی خوبه كه یه مسئله شخصی واقع بشه و تو مسائل دیگه دخالت نده اونموقع میشه هم مذهب رو داشت هم آزادی.

مثلا اگه یكی اعتراض كنه به خدا توهین شده.. خب خدا مگه فقط مال اون شخصه؟ یا متعلق به همه هست. مال همه هست. مثل یه پدر فرض كنیم كه چندتا بچه داره. یه بچه به باباش توهین كنه برادرش نباید كاری كنه خود پدر موضوع رو حل میكنه بین بچه هاش. پس خدا هم اگه انقدر قدرت داره اینهمه آدم درست كرده میتونه از عهدش بر بیاد و به كسی دیگه ربطی نداره بخاطر اون كاری كنه. هر كسی شخصا عبادت خداش رو بكنه و كاری به كسی نداشته باشه.
به این میگن اعتقاد خوب. تا زمانی كه این درك ها وجود نداره جای پیشرفت هم وجود نخواهد داشت.

من اگه امروز اینارو اینجا میگم بخاطر این خیلی مسائل دیدم در این تالار ها بوجود اومده كه راحت میشد با حرف ساده حلش كرد تا با بحث و دعوا.

از همه كاربران میخوام اگه چیزی شد خیلی دوستانه اون بحث رو حل كنند باور كنید خیلی ساده و راحت میشه حل كرد ولی اگه بحث كنه ادم این بحث طولانی و به جنگ و دعوا تبدیل میشه.

با تشكر از شما

عشق من عاشقم باش!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

دل نه اجبار میفهمد نه نصیحت...
آنکه لایق دوست داشتن است را دوست می دارد.
     
#14 | Posted: 6 Aug 2011 11:26
Prince
ازتون ممنونیم مدیر عزیز درست گفتید من مهمترین چیزی كه در تالار مذهب به كرات دید م این بود كه دوستان و برادران من كه اهل مذهب و دین هستند (البته تعدادی از دوستان نه همه) نقد رو با توهین اشتباه میگیرن و فكر میكنن ما در پی توهین كردن به ادیان هستیم در صورتی كه فقط انتقاد كردیم.
امیدوارم این بحث رعایت بشه.

این كاربر به درخواست خودش بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
     
#15 | Posted: 11 Aug 2011 21:00
سلام به همه زنده باد دمكراسی دوستان بیان ببینید و لذت ببرید از دمكراسی و ازادی توی لوتی
فقط دو ستاره ها میتونن نظر بدن بقیه هم چون تازه واردن نمیتونن حرف بزنن و باید ساكت باشن و من و دوستانم كه از همه ماجرا خبر داریم و فقط تفاوت ما اینه كه باعث ازار و رنجش جناب مدیر بخش مذهب شدیم و حرفامون به مذاق بعضیا خوش نمیاد ستاره هامون كه تكون نمیخوره الانم حق نداریم تو نظر سنجی شركت كنیم چون تك ستاره ایم،لذت بردم از ازادی تو لوتی چون اثبات شد برام كه فقط شعاره، دوستان نظاره كنن كه جناب مدیر بخش مذهب چه نونی هم قرض میده به پرنسس خوش باشید نیازی نداریم ستاره هامون زیاد بشه كه بتونیم تو نظر سنجی شركت كنیم مهم حقیقت و حقانیت هستش كه خوب مشخص شد طرف كیه

افسوس... روزی خواهد آمد که نماد روشن فکری بی دینی ست... (دكتر شريعتي)
     
#16 | Posted: 13 Aug 2011 10:39
کاربرایی که میان اینجا و تو بحث ها شرکت میکنن دل پری از این مملکت دارن و سعی میکنن اسلامو بد نشون بدن.جو تاپیک ها اینجوری شده.من خودم این اسلام آخوندیو قبول ندارم.طی هزارو خورده ای سال غیر ممکنه اسلام تحریف نشده باشه.
اسلام حال حاضر فقط به فکر جیب مبارکه آخونداست،توجه کردید که این همه سرمایرو میدن به کشور های دیگه اونوقت واسه کمیته گدایی میکنن و وقتی هم مردم به کمیته پول میدن 106 میلیارد میدن به لبنان؟این فقط یه بخشه.کی گفته امام زمان به پول ما نیاز داره که واسش خمسو زکات بدیم؟
امام زمان هرجا باشه خدا ازش محافظت میکنه
اسلام دین آزادیه نه دین خفتو ظلم.چیزی که تو ایرانه فقط خفتو ظلمه.جمهوری اظلامی ایران به نظرم برازنده تره واسه این مملکت
خلاصه این آخوندای ...... دیگه واسه مردم چیزی نزاشتنو مردم همه گله مندن،ایشا الله هرچه زودتر سقوط حکومت آخوندارو ببینیم
بیلبیلک جان من پیشنهاد میدم اسلام واقعیو نشون بدیم نه اینکه اسلامو بد نشون بدیم
     
#17 | Posted: 14 Aug 2011 06:45
منم از اول با بسته شدن تالار مخالف بودم

ولی نظر سنجی که گرفتید و همه به بسته شدن رای دادن چی؟؟

این دموکراسی به قول خودتون ؟؟

یا

سرکار گذاشتن و نادیده گرفتن حق دیگرون ؟؟

همین چیزاست که مملکتمون اینجوریه همه چیز از خودمونه.
     
#18 | Posted: 14 Aug 2011 17:52
به نظرمن، بسته شدن این بخش مغایر با دموکراسی بود. علت اینکه خیلی ها رای به بسته شدن تالار داده بودند بیشترشون طرفدار مذهب بودن و وقتی که منطق های غیر مذهبی ها رو میدیدن و نمیتونستن دفاع کنند و از طرفی هم نمیتوستند از اعتقاداتشون به هر دلیل دست بردارن (چون یه عمر با اعتقاد به نکیر و مکیر جهنم و بهشت و ...) در جامعه مذهبی بزرگ شده اند و با حذف مذهب خودشون در خلا میبینند رای به بسته شدن داده بودند
     
#19 | Posted: 14 Aug 2011 19:26
mehransmart:
به نظرمن، بسته شدن این بخش مغایر با دموکراسی بود. علت اینکه خیلی ها رای به بسته شدن تالار داده بودند بیشترشون طرفدار مذهب بودن و وقتی که منطق های غیر مذهبی ها رو میدیدن و نمیتونستن دفاع کنند و از طرفی هم نمیتوستند از اعتقاداتشون به هر دلیل دست بردارن (چون یه عمر با اعتقاد به نکیر و مکیر جهنم و بهشت و ...) در جامعه مذهبی بزرگ شده اند و با حذف مذهب خودشون در خلا میبینند رای به بسته شدن داده بودند

دوست عزیزم وقتی نظرسنجی و رای گیری ملاک باشه باید به اکثریت احترام گذاشت و به خواسته شون رو قبول کرد که در مورد حذف مذهب از لوتی اینکار صورت نگرفت و خیلی راحت نظر شرکت کنندگان نقض شد و کلا قضیه تعطیل شد با مستمسک قرار گرفتن دمکراسی و ازادی بیان(به ما هم ربط نداره چون انجمن ما نیست و اختیارشم نداریم به گفته بعضی از دوستان که میگن دوست نداری میتونی نیای تو انجمن)اما در مورد منطق دوستان غیر مذهبی که فرمودین چون توان دفاع نبود و نمیتونستیم از اعتقاداتمون دست برداریم وباقی گفته های شما باید عرض کنم که دوست بزرگوارم خوشبختانه دوستان اگاه زیادی داریم که به خوبی توانایی دفاع از عقیده شون رو داشته و دارن حقیر که در مقابل اطلاعات دوستان هم نظرم چیزی برای گفتن ندارم منتهای مراتب چون هر مباحثه و تبادل نظر و عقیده ای قانون خاص خودش رو داره و تو قسمت مذهب لوتی رعایت نمیشه و بیشتر یه طرفه بودن و تهمت و پیش داوری و سفسطه هستش بحث به نتیجه ای نمیرسه و اتلاف وقت هستش ما هم که تصمیم گرفتیم دیگه بحث نکنیم،اما چرایی درخواست حذف مذهب این بود که به نظر حقیر جامعه سکولار که دین وسیاست از هم جدا باشن و اعتقادات هرکسی در حوزه خصوصی افراد باشه بهتره وبحث در مورد اونم در جایی مثل لوتی که مبنای علمی و تخصصی زیادی در این مورد وجود نداره بیهوده است وباعث ایجاد اختلاف میشه.به عبارت بهتر هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد دوست عزیزم.

افسوس... روزی خواهد آمد که نماد روشن فکری بی دینی ست... (دكتر شريعتي)
     
#20 | Posted: 15 Aug 2011 10:39
دوستان توجه کنید
البته هر چند که مدیران کل خواستن دیگه بحثی بر سر بستن یا نبستن این تالار نشه ما هم حالا به احترام به حرفهای ایشون به پیروی از نظرات و انتقادات دوستان خواستم بحثی رو مطرح کنم که فکر کنم الان نیاز باشه.
دوستان زمانی که من مدیر این تالار شدم بلافاصله این تاپیک انتقادات شکایات و پیشنهادات رو زدم که مدیریت این تالار دست خود کاربرای این تالار باشه یعنی روند مباحث این تالار طبق خواسته های کاربران اداره بشه وگرنه بنده یا مدیران کاره ای در مباحث نیستیم که بخوایم بگیم کی باید چجوری بحث کنه کی باید بحث کنه کی باید بحث نکنه ! پس همه آزادن در بحث کردن و تاپیک زدن ، حداقل اینه این دموکراسی رو داره که بذاره از خودش انتقاد کنی و سیستم خودش رو تصحیح کنه .

صحبت بعدی ما در مورد تاپیک ها و قوانین این تالار بوده : دوستان عزیزم قوانین این تالار کاملا مشخص هستش و برای همه یکسان ، قوانین و اجرای قوانین به قشر خاصی تعلق نمیگیره بلکه مربوط به همه هستش حتی مدیران فروم پس کسی بالاتر از قوانین نیست و ما در اعمال قانون سعی کردیم عدالت رو در مورد همه رعایت کنیم ، بله بنده هم در آرمان شهر خودم دنیایی رو دارم میبینم که همه چیز درست پیش میره در حق هیچکس اجهاف نمیشه و هزاران چیز دیگه ولی خب اینجا نمیشه بگی 100% عدالت رعایت میشه اما سعی میکنم نزدیک به 100% رعایت کنیم و هیچ چیز روی خصومت شخصی یا حزب و گروهی نباشه و خوشبختانه تا به امروز هم نبوده.

صحبت بعدی در مورد خصوصی بودن دین و سکولار شدن جامعه بود : ببینید دوستان بحث اول اینه ما میگیم دین یه چیز شخصیه و نباید در موردش بحث کرد چون دین هر کسی به خودش مربوطه اما اینو نمیگیم که ایا سکس شخصی نیست ؟ایا شما در مورد سکس خودتون و همسرتون با دیگران صحبت میکنید ؟ آیا اونقدر که سکس شخصی هست دینتون هم شخصیه ؟ پس چرا راحت در مورد سکس حرف میزنید ولی به دین میرسه میگیم حرف نزنیم چون شخصیه ؟ تناقض قضیه چیه الان ؟
من هم میگم دین شخصیه اما دین برای یک فرد خاص نیست که بخواد تعیین کنه نقد بشه یا نه ، دین برای همه هستش بعدش مگر نقد یک دین چه ضربه ای میتونه به دین بزنه ؟ اگر دین واقعا کامل باشه چه مشکلی با منتقد خودش داره ؟ حالا اگه همون دین بگه نباید من رو نقد کنی به نظرتون این الان دموکراسیه ؟

صحبت بعدی در مورد خوبی ها و بدی هاست :
بارها متدین ها به ما گفتن شما چرا خوبی های دین رو نمیگی چرا همش بدی میگیم ، نخیر اصلا اینجور نبوده ما بارها گفتیم محمد پیشوای اسلام جلوی زنده بگور کردن دخترانبعضی بادیه نشین ها رو گرفته و این کار خوبی بوده ولی اینکارها رو هم داشته و براش سند ارائه دادیم همون اسنادی که شما برای خوبی های محمد ازش سند ارائه میدین ، پس اینجا تهمت و افترا به کسی زده نشده و یکطرفه کسی به قاضی نرفته چون راه بحث برای همه باز بوده .

و صحبت اخر در مورد جوامع دموکراسی هستش :
ما ایرانی ها اعتقاد داریم که جامعه ما باید به دموکراسی برسه و جامعه ای باشه با عقاید ازاد ولی آیا میدونید توی یک جامعه دموکراسی امکان داره شبکه ای تلویزیونی بشینه دین اسلام رو نقد کنه ؟حالا ایا شما میپذیرید ؟
من توی چندتا هم اندیشی که داشتم اونجا گفتم که برپا شدن دموکراسی توی ایران خیلی کم امکانپذیره چون اجازه انتقاد به کسی داده نمیشه در صورتی که جامعه دموکرات همش انتقاده و این امر تقریبا بعیده تو ایران مگر با گذر زمان خیلی زیاد.
مثلا توی امریکا کشیش جونز قران رو اتیش میزنه (هر چند که من اینگونه انتقاد رو کاملا محکوم میکنم) اما میبینید هیچ اتفاقی برای ایشون نمی افته چون جامعه در عینی که سکولار هستش دموکرات هم هستش و معنای سکولار یعنی جدایی دین از سیاست نه جدایی دین از انتقاد و سرکوب مخالف ون دین جایگاه خودش رو داره فقط از در دستورات حکومتی نمیگنجه اما منتقدین مشکلی با دین ندارن و این خاصیت دموکراسیه.

پیروز باشید.

این كاربر به درخواست خودش بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
     
صفحه  صفحه 2 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین » 
مذهب انجمن لوتی / مذهب / تاپیك گلایه ها،انتقادات و پیشنهادات تالار مذهب بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites