انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
Sexology - سکسولوژی
  
صفحه  صفحه 2 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین »

لیدوكایین خوبه یا نه؟


مرد

 
اسپري هاي بي حس كننده
يكي از راههايي كه اخيرا خيلي مورد استفاده قرار ميگيرد استفاده از داروهاي بي حسي است. كليه اين مواد از خانواده ليدوكايين بوده و به فرم هاي مختلف مانند اسپري، كرم، ژل در بازار وجود دارند. اين داروها با بلوك كردن هدايت عصبي مانع انتقال تحريك حسي از اعصاب ناحيه آلت شده و در نتيجه زمان رسيدن به انزال افزايش مي يابد. بايد توجه داشت كه استفاده از مواد بي حسي شمشير دو لبه بوده و استفاده زياد و نادرست از آنها ميتواند هدايت عصبي را از آلت كاملا متوقف نمايد.

در نتيجه مرد نه تنها از نزديكي هيچ احساس لذتي نمي برد بلكه حتي ممكن است براي مدت كوتاهي شهوت خود را هم از دست بدهد و حتي قادر به نعوظ و انجام عمل نزدیکی هم نباشد! اگر از اسپري استفاده ميكنيد بايد نوع مرغوب آنرا تهيه كنيد. كليه اسپري هاي بي حسي با نامهاي جعلي 24000 و 36000 و 40000 و مانند آن كه از كشورهاي عربي وارد ميشوند تقلبي بوده و استفاده از آنها بي خطر نيست. بهترين محل براي استفاده از اسپري ناحيه زير كلاهك آلت است. بهتر است بيست دقيقه قبل از نزديكي يك يا دو پاف در اين محل اسپري نماييد. به مرور زمان هر كس با توجه به وضعيت بدني ميتواند مقدار اسپري مناسب براي بدن خود را پيدا كند. روش استفاده از كرم ها و ژل هاي بي حسي هم مانند اسپري است.

هنگام استفاده از مواد بي حسي بياد داشته باشيد كه حتما چند دقيقه قبل از انجام نزديكي بايد آلت خود را چند بار با آب بشووييد يا اينكه از كاندوم استفاده نماييد زيرا اين مواد خيلي سريع از طريق مخاط واژن جذب شده و باعث بي حسي آن ميشود در نتيجه شريك جنسي شما هيچ لذتي از آميزش نميبرد و يا اینکه ديرتر ارضاء خواهد شد و نتیجه معکوس خواهید گرفت. در صورت استفاده از مواد بي حسي بايد به وضعيت طرف مقابل نيز توجه داشته باشيد. بعضي ها خوشحال ازاينكه ديگر انزال زودرس ندارند، مدت طولاني پشت سر هم نزديكي كرده و باعث آسيب مخاط واژن واحساس درد و ناراحتي در طرف مقابل ميشوند.

داروهايي مثل ليدوکايين و يا اسپري هاي بي حسي دندان و غيره ... اين داروها مي تواند نتيجه بخش باشد و عوارض خاصي هم در کوتاه مدت ندارد. در واقع مي تواند براي درمانهاي مقطعي بکار رود تا اضطراب فرد از بين برود.اثرات دراز مدت آن روی بیضه ها مشخص نیست و گزارش مثبت و منفی در این باره وجود ندارد. از طرفي ممکن است که حتي در همان کوتاه مدت هم براي بعضي ها که مورد حساسيت دارند نا راحتي هاي پوستي فراهم سازد.اسپري ها و کرم هايي البته به طور کل براي اين منظور ساخته شده است اما آنها هم همين موارد را دارند ضمن اينکه ناياب و گران هم هستند. استفاده از اسپري براي بعضي افراد که بيش از اندازه تحت تحريک باشند بدليل مورد آموزش بدني غلط که در مبحث انزال گفتم بطور کل مي تواند حتي بي تاثير هم باشد! و بدتر اينکه فرد مشاهده مي کند که بسرعت انزال گشته و اکنون آلتش ديگر امکان نعوذ را هم ندارد!!

اين اسپرها عموماٌ توسط هنرپيشه هاي پورن استفاده مي گردد. اين سوال رو اينجا پاسخ بدهم که چگونه آنها مي توانند زمانهاي طولاني رابطه داشته باشند؟

گروه کمي از آنان که بطور کامل کنترل بدني خود را تصحيح کرده اند و قادرند خود را نگه دارند (بحثي در مورد اينان نيست ). گروهي از آنان از اسپري هاي ياد شده استفاده مي کنند و در سکانسهاي متفاوت مدام آن را تجديد مي کنند و طبيعتاٌ شما نمي بينيد! بسياري از آنها بارها و بارها انزال مي گردند ولي اين سکانسها از فيلمها حذف مي شود تا شما نبينيد! اما از همه شنيدني تر براي شما اين است که اين افراد سکانس مربوط به ارگاسم رو در اول کار مي گيرند!! و بعد در زمان تدوين آن را آخر فيلم مي گنجانند! در نتيجه شما مي بينيد که فرد بعد از مدتي طولاني انزال شديد و قوي نيز دارد!

استفاده از کرم های کاهش دهنده حس سطحی ناحيه دستگاه تناسلی مانند ژل ليدوکايين دو درصد توصيه شده است. استفاده از ليدوکايين ۲.۵ درصد + کرم پريلوکاين ۲.۵ درصد و کشيدن کاندم روی آلت پس از ۳۰ دقيقه سبب کاهش زود انزالی می شود. توجه شود قبل از نزديکی با صابون شستشو شود تا از بی حسی بيشتر آلت و واژن زن جلوگيری شود.

ليدوكاين ماده ي خوبي براي بي حس كردن آلته و حدودا تا 30 دقيقه مانع انزال ميشه براي مرد شايد خيلي عالي باشه ولي براي زن 30 دقيقه دخول وخروج آلت فكر ميكنم خسته كننده باشه و تا جايي كه من فهميدم خانما از اين موضوع اصلا راضي نيستن و بيشتر دوست دارن تماس جسمي داشته باشن.

يك روش ديگر استفاده از پمادهاي بيحس كننده است. اگرچه استفاده از اين پمادها را به طور معمول توصيه نميكنيم اما در شرايطي كه به روشهاي ديگر پاسخ مناسب داده نميشود ميتوان از آنها استفاده كرد.
اصفهان نصف جهان - فقط سپاهان
     
  
زن
 
واسه از عقب دادن خوبه اما مقدار خيلى كمش كه كون بيحس نشه , اما روى كير اصلا خوب نيست واسه اينكه وقتى ميخوام ساك بزنم لبام سر ميشن و مزه ى كير رو هم عوض ميكنه , يكم تلخ ميشه كلا ساك زدن رو خراب ميكنه اما دير انزاليش خوبه
فقط سكس طبيعى
زندگی بدون سکس مساوی با مرگ
     
  
مرد
 
اصلا حال نمیده ، چون کیرت نیست که باعث اومد آب میشه بلکه احساس درونی و تصور هاته.

irani57: من پسرم می خوام برای اولین باربه پسرعمه ام کون بدم ولی از دردش می ترسیدم حال می تونم باخیال راحت بدم
آفرین ،کرم اروس از داروخانه بخر و نیم ساعت قبل از دادن کاملا سوراخ کونت رو باهاش چرب کن و توشم با انگشت قشنگ کرم بزن فقط بار اول دوم فقط چند دقیقه کیرش رو تا ته بکنه تو کونت بدون هیچ تلمبه زدن بعد هم کم کم ،چون کونت بی حس هست و خوشت میاد هم دفعه اول مثل یک کونی حرفه ای کون ندی که بعد از اتمام بی حسی به گا میری.

jiraya: لیدوکائین اچ استفاده کنید
کرم هست یا اسپری؟؟
     
  
↓ Advertisement ↓
مرد
 
برای کون دادن یا کون کردن خوبه . قبل از دخول باید زد و بین ۵ تا ده دقیقه صبر کرد البته اگه برای اینکه دیرتر به انزال برسین بخواهید استفاده کنید هم خوبه اما به نظر من زیاد حال نمیده تازه اگه زیاد هم بزنید کلا ممکنه آبتون نیاد من که دو سه بار این بلا سرم اومده که مجبور شدم کاندوم رو در بیارم و با جق زدن خودم تخلیه کنم آخه زیاد زده بودم و کیرم زود بزود شل میش و اصلا تو کس یا کون طرف نمیرفت. اما برای کون دادن محشره خیلی حال میده . برای دیر انزالی بنظرم بهترین چیز مشروبه که حس و حالش خیلی عالیه و دیرتر هم ارضا میشم.
     
  
مرد
 
قبل رابطه سه پاف.. زیر کلاهک کیر ... بعد. به مدتی که میخواید اگه نیمساعت تاخیر میخوای5 دقیقه اگه بیشتر ... که هیچ... بشورید با صابون بعد لذشتو ببرید اصلا روی خایه ها و بدنه کیر نزنید . میسوزه
     
  

 
mohsen4693: گروه کمي از آنان که بطور کامل کنترل بدني خود را تصحيح کرده اند و قادرند خود را نگه دارند (بحثي در مورد اينان نيست ). گروهي از آنان از اسپري هاي ياد شده استفاده مي کنند و در سکانسهاي متفاوت مدام آن را تجديد مي کنند و طبيعتاٌ شما نمي بينيد! بسياري از آنها بارها و بارها انزال مي گردند ولي اين سکانسها از فيلمها حذف مي شود تا شما نبينيد! اما از همه شنيدني تر براي شما اين است که اين افراد سکانس مربوط به ارگاسم رو در اول کار مي گيرند!! و بعد در زمان تدوين آن را آخر فيلم مي گنجانند! در نتيجه شما مي بينيد که فرد بعد از مدتي طولاني انزال شديد و قوي نيز دارد!
داداش بهت توصیه میکنم لایو های برازرز و دیجیتالو ببینی بدون هیچ کاتی میکنن بدون توقف اینو میشه از حرکت دوربین فهمید و اینکه طرف ۳۰ دقیقه راحت میکنه هیچ تاخیری انقدر نگه نمیداره !!!
     
  

 
من که جقیم جق اولو میزنم جق دوم نیم ساعت طول میکشه قشنگ
     
  
 
با لیدوکایین کاری ندارم چون چند بار امتحان کردم اگه موقعی که دوست داشتم بیاد هر چند هیچی حس نمی کردم !!!‌اومده و اون موقع هم که نمیخواستم بیاد بدون هیچیی!!! بعد از خسته شدن و خیس عرق شده آخرش هم نیومد!
     
  
مرد
 
هر ماده بی حس کننده ای اگر درست و به اندازه استفاده کنی خوبه زیاد نباید بزنی که اصلا خوب نیست و کلا شل میشه آلت و لذت هم نمیبری . پس از مالیدن یا اسپری حتما باید حد اقل 20 دقیقه صبر کنی
     
  
مرد
 
بی حس کننده برای سکس اصلا خوب نیست. من هم میکنم هم میدم. بی حس کننده لذت سکس رو کم میکنه. وقتی میکنم دوست دارم گوشت طرفم رو با کیرم حس کنم و وقتی میدم دوست دارم گرما و فشار کیر طرفم رو توی خودم حس کنم.
بی حس کننده این لذت رو از بین میبره
     
  
صفحه  صفحه 2 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

لیدوكایین خوبه یا نه؟

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA