انجمن لوتی
صفحه  صفحه 1 از 2:  1  2  پسین »
Sexology - سکسولوژی

موقع ارگاسم خانوما آبی میپاشه بیرون كه بوی ادرار میده . بهم بگین كه چیه؟

 
#1   Posted: 18 Aug 2010 11:51

 1 Star

ارسالها: 404
اول از همه باید بدونین كه انزال و اورگاسم با هم متفاوته !هیچ زنی توی این كره ی خاكی نیست كه نتونه این كارو بكنه اما چون اورگاسم رو تجربه میكنن فكر میكنن كه نیاز به انزال ندارن.

مورد اول : بعدش اینكه مسیر دفعش از راه مسیر دفع ادراره.وقتی كه بانوان عزیز میخوان به انزال برسن،خودشون رو نگه میدارن.حتما میپرسین چرا؟؟؟ دلیلش معلومه!چون یه عده ای فكر میكنن ممكنه ادرار باشه.یه عده ای هم فكر میكنن كه كه همراهش ادرار هم خارج بشه.

مورد دوم : البته یه سری تكتیك هم هست.ولی به همه نمیگم!دوست ندارم بگم!چون علم خودمه!!!ولی هركی میخواد بدونه شرایط داره.

گفتم كه مسیر دفع چطوریاست!اما منشا اون از غدد پاراترال هستش و اصلا ادرار نیست.تركیباتش آب،گلوكز،پروستات اسید فسفات و كمی اوره و كراتینه.بوی نسبتا شیرینی هم داره.ولی بدونید كه ادرار نیست(ببینید چقدر تاكید میكنم.ادرار نییییست).پس بانوان عزیز با خیال راحت آبپاشی كنید!مقدارش هم نسبت به مقدار آب بدن و میزان تحریك شدگی متفاوته.ولی اصولا بین 1 تا 2 فنجونه.

قابل توجه دوستانی كه گفتن آب كه از واژن خارج میشه باید بگم كه اون در اثر اورگاسم میاد حالت لزج و شیری رنگ داره كه رنگ و بو غلظتش بستگی به نوع تغذیه بانو داره!

*
بشنو از نی چون حکایت میکند
از جدایی ها شکایت میکند
 
     
  
 
#2   Posted: 19 Aug 2010 03:08

 1 Star

ارسالها: 404
ارگاسم در زنان: افکار اشتباه، مشکلات و راههای درمان
ارگاسم در زنان :

چـرا خـانـم هـا تـصـور مـی کـنـند تـوانایی اش را ندارند؛ آیا میـدانید که تمام خانم ها قادر به رسیـدن به این مرحله می باشند؟ بله؛ حقیقت دارد! شاید در مورد انزال خانمـها چـیـزهایی شنیده باشید و یا مانند خیلی از افراد، اصلاً بـه هیچ وجه با آن آشنا نباشید.

این امر نه تنها درمورد خانمها صحت دارد، بلکه امری است که همه خانم ها می توانند به آن دست پیدا کنند. رسیدن بـه اوج لـذت در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است.

تمام خانم ها می توانند به آسانی بیاموزند که چگونه می توانند به اوج لذت برسند و انزال در آنها صورت پذیرد؛ البته پیرامون این مطلب تصورات اشتباه بسیار زیادی وجود دارد.

برخی معتقدند که به طور کلی مسئله انزال در خانم ها وجود ندارد، عده ای دیگر بر این باورند که تنها تعداد "خاصی" از خانم ها قادر به تجربه چنین موضوعی هستند، جمعی دیگر نیز همچنان به شایعه پراکنی در مورد این مطلب ادامه می دهند و هر روز تکنیک و استراتژی های جدیدی را ارائه می دهند. به عنوان مثال توصیه می کنند که خانم ها می بایست برای رسیدن به اوج لذت حتما دیواره های رحم خود را به یکدیگر بفشارند.

چنین اظهاراتی، اصولاً بی پایه و اساس هستند. هر چند تمام خانم ها در ساختار اندام های تناسلی با یکدیگر متفاوت هستند (درست مانند آقایون)، اما همه آنها با بکارگیری روش مناسب، قادر به چشیدن طعم چنین لذتی می باشند. درست مانند آقایون که بدون توجه به سایز، و یا حالت و شکل اندام تناسلی خود، قادر به انزال میباشند. دلیل اینکه بسیاری از افراد تصور می کنند که خانم ها نمی توانند به انزال دست پیدا کنند نشئت گرفته از اطلاعات ناکافی آنها در این زمینه می باشد.

پیش از هر چیز اجازه دهید تصورات غلط در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چه چیزی به راستی صحت دارد و چه چیزهایی در این زمینه نادرست میباشند.


تصورات غلط و حقایق در مورد انزال خانم ها :

تصورات غلط :

1) انزال در خانم ها وجود ندارد.

2) تنها درصد کمی از خانم ها قادر به تجربه انزال می باشند.

3)تمرین های واژینال می تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.

4) فقط خانم هایی که دارای آلت تناسلی برجسته هستند، می توانند انزال داشته باشند

5)انزال در خانم ها تنها از طریق ارگاسم واژینال صورت می پذیرد.

6) پزشک زنان و زایمان در این مورد آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش های صحیح انجام ان آشنا کنند.

7) خانم ها تنها 1 یا 2 قطره از ماده درون بدن خود را بیرون می دهند و اگر بیش از این حد باشد (به ویژه تا حدی که برخی خانم ها ادعا می کنند تا 1-2 فنجان نیز می شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گردیده باشد.

8) انزال خانم ها نوعی بی اختیاری در تخلیه ادرار است.

9) تنها خانم هایی که زایمان کرده اند قادر به تجربه انزال می باشند.

10) تنها یک راه برای رسیدن به انزال در خانم ها وجود دارد.


حقایق :

1) انزال در خانم ها نشئت گرفته از ترشح غدد پارارترال می باشد

2) خانم ها متوجه نیستند که توانایی رسیدن به انزال را دارند، تنها به این دلیل که زمان انجام آنرا نمی دانند.

3) تکنیک های ویژه ای وجود دارد که به خانم ها آموزش می دهد تا هر زمان که اراده می کنند به انزال برسند و یا آنرا متوقف نمایند

4) خانم ها لازم نیست که فقط از طریق ارگاسم مهبلی به انزالبرسند و حتی لازم نیست اصلا ارگاسم شوند تا انزال رخ دهد.

5) خانم ها می توانند میزان انزال خود را با پشت سر گذاشتن مراحل خاصی، افزایش دهند.

6) خانم ها قادر هستند که در مدت زمان بسیارکوتاه چندین مرتبه، پشت سر هم، انزال را تجربه کنند.

7) ماده ای که از بدن خانم ها خارج می شود، ادرار نیست.معمولاً چیزی شبیه به آب است، که تقریبا بی رنگ بوده وبوی خاصی هم نمی دهد و یا اگر بو بدهد، کمی بوی شیرین است.

8) کسانی که ادعایی می کنند انزال نوعی بی اختیاری ادرار است چیزی در مورد انزال خانم نمی دانند و یا اینکه درک صحیحی از این مطلب ندارند.

شاید شما از خود بپرسید: "اگر تمام خانم ها توانایی انجام چنین کاری را دارند، پس چرا بسیاری از آنها هیچ گاه چنین امری را در زندگی زناشویی تجربه نکرده اند؟" این سؤال بسیار خوبی است و توضیح آن نیز بسیار ساده است. اجازه بدهید ابتدا مطالبی را در مورد آناتومی بدن خانم ها بدانیم و سپس به ادامه مسائل بپردازیم.


انزال خانم ها از چه نقطه ای سرچشمه می گیرد؟

انزال خانم ها شامل جریان روانی است که از مجاری ادراری خارج می شود (همان محلی که ادرار خارج می شود) با این تفاوت که از غدد پاراترال جریان می گیرد. این غدد تنها در زمان تحریک جنسی از خود ماده خاصی ترشح می کنند.


انزال خانم ها با ارگاسم معمولی چه تفاوتی دارد؟

ارضای جنسی در خانم ها به دو دوسته طبقه بندی می شود. از نظر بالینی یک نوع آن ارضای واژینال است، رواج بیشتری دارد و عبارت است از خروج مایع روانی از واژن. این مایع حالت شیر مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژیم غذایی خانم و سلامت کلی بدن او و چرخه عادت ماهانه اش می باشد.

نوع دوم، انزال از طریق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رایج نیست. در زمان انزال معمولاً مایع با فشار و به حالت اسپری و یا فواره ای از داخل مجرای ادرار به بیرون می ریزد. دلیل عدم تجربه بسیاری از بانوان به این دلیل نیست که تنها تعداد کمی از بانوان توانایی تجربه چنین انزالی دارند، بلکه دلیل آن تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم مطالب درستی نمی دانند.


مایع انزالی از چه چیز تشکیل شده است؟

اجازه دهید همین جا بزرگترین تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم - این مایع، ادرار نیست. در آزمایش هایی که از این ماده به عمل آمد، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که از مقداری گلوکز (شکر) و آنزیم دیگری به نام پروستات اسید فوسفات تشکیل شده است که تقریبا اجزای تشکیل دهنده منی را می سازند. نوع مواد تشکیل دهنده آن، تقریباً شبیه به ترشحات پروستات در مردان می باشند، با این تفاوت که فاقد اسپرم میباشد. همچنین دو ماده دیگری که معمولا در ادارا نیز هست، (اوره و کریتنین) نیز در آن یافت می شود. این ماده کاملا منحصر به فرد می باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج می شود.


چه میزان از این ماده بیرون می ریزد؟

بیشتر خانم ها در حدود 5 .1 تا 2 فنجان از آن را تخلیه می کنند. این موضوع به اموری دیگری از قبیل اینکه بدن خانم چه میزان آب دارد و اینکه شدت تحریک جنسی تا چه حد بوده نیز ارتباط دارد.


چرا اکثر خانم ها در این مورد بی اطلاع هستند و یا آنرا انجام نمی دهند؟

انزال در خانم ها آنقدرها هم که فکرش را می کنید دشوار نیست؛ فقط افراد زیادی با تکنیک های اجرای آن آشنا نیستند. دلایل کلیشه ای بسیار زیادی برای دوری خانم ها از این لذت مطبوع، وجود دارد. یکی از دلایل از این قرار است که چون آنها ارگاسم را تجربه می کنند، معمولاً به راحتی حاضر می شوند تا فرصت های خود برای انزال دست بدهند و نسبت به آن بی توجهی کرده و تمایل کمی نشان می دهند.

یکی از مهمترین دلایل این است که زمانیکه خانم ها به مرحله انزال می رسند، اغلب به این دلیل که تصور می کنند ممکن است ادرار نیز همراه با آن بیرون بریزد، از آزاد کردن خود خودداری می کنند؛ اما باید دقت داشته باشند که در این حالت به هیچ وجه ادرار از آنها خارج نخواهد شد. زمانیکه ماده انزال در داخل مجرای ادراری جمع می شود، احساس تخلیه ادرار به فرد دست می دهد که در واقع با وقوع انزال احساس ادرار نیز خود به خود از بین می رود. اگر خانم ها یاد بگیرند که به جای نگه داشتن، خود را آزاد کنند، آنگاه متوجه می شوند که پس از تخلیه مجرای ادرار، احساس ادرار داشتن نیز به صورت ناخودآگاه از بین می رود.

تکنیک های متفاوتی برای رسیدن به این مرحله و همچنین دوری ورزیدن از بازدارنده ها در طی مسیر، وجود دارد. اما نباید فراموش کرد که ترس از ادرار، باعث می شود بسیاری از خانم ها خود را همواره عقب نگه دارند. روش هایی که در این زمینه عرضه شده اند، دارای فواید کاربردی بسیار زیادی هستند و معمولاً نتایج چشمگیری را به همراه داشته اند و موجب شده اند تا زوج ها روابط جنسی فوق العاده لذت بخشی را تجربه نمایند.

آیا خانم هایی که انزال می شوند دارای بیماری خاصی هستند؟

نه؛ دلیل توضیحات من نیز دقیقاً به همین خاطر است: اکثر خانم ها و آقایون تصور میکنند کسانیکه قادر به انجام چنین کاری هستند باید دچار بیماری های خاصی باشند. اما حقیقت این نیست. آیا می دانید سالانه چه تعداد از خانم ها با این تصور اشتباه دست و پنجه نرم می کنند و به همین دلیل از رها سازی خود جلوگیری مینمایند؟ آنها احساس می کنند که اگر خود را آزاد بگذارند، ممکن است که نفس خود را از دست داده و به عبارتی تصور می نمایند که نباید در کنار همسر خود تخلیه ادرار نمایند!

به این دلیل که خانم ها در حدود یکی دو فنجان مایع جهنده در هنگام انزال از خود خارج می نمایند، اکثرا تصور می شود که این ماده چیزی نیست جز "ادرار". اغلب آنها اصلاً متوجه نمی شوند که چه اتفاقی می افتد و پس از این عمل احساس آزردگی شدیدی پیدا می کنند. برخی از مشاوران نیز به شخصه از وجود چنین واکنشی با خبر نبوده و فکر می کنند که خانم مورد نظر باید مورد جراحی قرار گرفته و یا روان درمانی شود؛ آن هم فقط به خاطر یک عکس العمل کاملا طبیعی!

تنها نکته ای که در آخر می توانم به آن اشاره کنم، این است که انزال خانم ها نه تنها از نظر بصری تحریک کننده می باشد، بلکه انجام آن احساس فوق العاده ای به هر دو طرف القا می کند. تخلیه جنسی و حس رضایتی که از این طریق به بانوان دست میدهد، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست .
بشنو از نی چون حکایت میکند
از جدایی ها شکایت میکند
 
     
  
 
#3   Posted: 19 Aug 2010 03:10

 1 Star

ارسالها: 404
صرف نظر ازماهيت و منشا اين مايع،هدف اين مقاله آشنايي مردان با تكنيك هاي مفيد براي ارضائ زن و خروج اين مايع از بدن او مي باشد.

  • قدم اول :

در ابتدا خيلي مهم است كه سكس شما در محيطي آرام و بدون استرس صورت گيرد.بعلاوه بايد ارتباط شما صميمانه و راحت باشد.اهميت اين موضوع از آن جهت است كه موقع انزال،خانمها احساسي مشابه دفع ادرار دارند،بنابراين شما با اطمينان بخشيدن به او ازاينكه هيچ اتفاق بدي نمي افتد و مانع شدن از ايجاد اضطراب در او بخاطر اين احساس ميتوانيد شانس ارگاسم و انزال را در شريك جنسيتان بالاتر ببريد.


  • قدم دوم :

با استفاده از نوك انگشتتان در داخل واژن به فاصله يك بند انگشت قسمت اسفنجي را پيداكنيد.ميتوانيد انگشت ديگرخود راهم وارد واژن كرده و اين نقطه را به سمت بالا مالش دهيد.فشار كمي به آن وارد كنيد.همين موقع ممكن است به او احساس دفع ادرار دست دهد.


  • قدم سوم :

همزمان با تحريك نقطه جي از داخل واژن، با انگشت ديگرخود كليتوريس را هم تحريك كنيد.بهتر است گاهي با انگشت مياني خود مجراي ادرار را هم نوازش كرده و آنرا به سمت پايين بكشيد.از او بخواهيد تا ماهيچه هاي لگني خود را منقبض كند.با دست شكم او را نوازش كنيد.با انجام اين عمل هنگام رسيدن به ارگاسم مايع گرمي از بدن او خارج ميشود كه گاهي ممكن است حتي خروج آن با فشار نيز همراه باشد.

بياد داشته باشيد كه همه خانمها قادر به انزال نيستند.با تمرين اين روش ميتوانيد لذت زيادي از سكس خود ببريد و ارگاسم را براي او لذتبخش تر كنيد.
بشنو از نی چون حکایت میکند
از جدایی ها شکایت میکند
 
     
  
↓ Advertisement ↓
TakPorn
 زن
#4   Posted: 23 Sep 2010 06:18ارسالها: 2517
قضیه پیچیده تر از فقط ارضا شدن هست دوستان

اولا چند نوع مایع در رحم خانوما ایجاد میشه....

یك مایع هست كه اصطلاحا به تولیدش توی رحم میگن self-lubrication یعنی روغن كاری این مایع باعث میشه كه داخل رحم خشك نباشه اگه نبود خانوما نمیتونستن درد سكس رو تحمل كنن این مایع در حالت عادی هم هست و بیشترین تاثیرش توی همون سكس هست كه اصطكاك رو كم میكنه. كه شفاف هست و همون خیسی داخل رحم هست و از دیواره رحم ترشح میشه. توش استیك اسید د و لاكتیك اسید و اوره و چند تا تركیب دیگه چیز مضری نیست به اون صورت ...

یك مایع هم داریم كه مربوط به دوره ی خانوماس و باعث تمیز شدن رحم میشه وگرنه خانوما مدام دچار عفونت میشدن كه یه ذره كرم رنگ هست و شبیه مایع منی هست البته توی خانومای مختلف فرق داره ممكنه شفاف تر هم باشه ولی با اولی فرق داره.

حالا مایعی كه معمولا بیرون میریزه و شفاف هست و فكر كردین كه ادرار هست در واقع موقع ارضای جنسی بیرون میریزه و در ضمن هیچ كدوم از این مایعات بو نمیدن اگه بو میده یا ادرار بوده یا ممكنه رحمش عفونت كرده باشه كمی ...

به جفت مایع ها میگن روی هم مایع واژینال.

در ضمن بستگی به دوره ی خانومها داره كه با توجه به اون ممكنه مایع شفاف كه میریزه بیرون مایع كرم رنگ هم همراهش باشه كه همونطور كه گفتم به دوره ی خانوم ها بستگی داره و اینكه چه موقع سكس كنن.

امیدوارم همه فهمیده باشین!

اونایی كه توی فیلمها هم میبینین همینا هستن و كاملا هم وجود دارن و اگه كسی تجربه نكرده چون توی افراد مختلف فرق داره ... در حالت ارگاسم معمولا خارح میشه.

دوستت دارم:
هدیه ایست که هرقلبی، فهم گرفتنش را ندارد،
قیمتی دارد که هرکسی، توان پرداختنش را ندارد،
جمله ی کوتاهیست که هرکسی، لیاقت شنیدنش را ندارد،
بی شک تو همیشه لایق این هدیه کوچک من هستیL♥VE YѼU aredadash
 
     
  ویرایش شده توسط: arazmas  
 مرد
#5   Posted: 2 Jun 2011 12:08


 3 Star

ارسالها: 3620
mona_molavi: هر كی جوابشو میدونه ممنون میشم كه با دلیل و با ذكر منبع جواب بده.
مرسی
توی این 9 تا صفحه هیچكس به این سوال شما پاسخی نداد ولی در واقع شما درست میگید
همچین چیزی هست.

جواب:

بعضی از خانمها وقتی به حالت اوج هیجان جنسی یا همان ارگاسم میرسند..مایعی شبیه ادرار از اونها خارج میشه. که گاهی حتی برای خودشون هم تازگی داره و به اصطلاح غافلگیر میشن... این مایع از غددی که در کنار مجرای ادرار خانمها هست خارج میشه به نام علمی paraurethral glands .این غده اسفنجی شکل هست و در حدود 4-5 سانتی متر بالای مجرای رحم هست.. این مایع بی بو , بی رنگ است..خیلی شبیه اشک. بیشتر ترکیب این مایع آب ونمک است اما گاهی اسید های آمینه و مواد قندی هم در آن یافت میشه. یکی از وظایف این مایع نرم کردن محیط اون قسمت برای آمیزش جنسی مطلوب است..لذا برای همین اصل است که به مردانی که ارضا شدن همسرشان برایشان مهم است... توصیه شده..سعی کنند همسرشان را به اوج لذت و ارگاسم برسانند تا علاوه بر احساس رضایت همسر.. وی با ناراحتی کمتری مواجه باشد...
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
 مرد
#6   Posted: 14 Nov 2011 15:02


 3 Star

ارسالها: 3620
زنان و برون ریزی مایعات از واژن در هنگام ارگاسم
  • آیا زنان می توانند مثل مردان در هنگام ارگاسم مایعات ترشح شده را بیرون بریزند؟
  • آیا مثل مردان از بیضه نشات می گیرد .آیا این مایع چیزی شبیه ادرار است؟
  • من در فیلمها و عکسهای مختلف دیده ام که زنان در هنگام ارگاسم مایعی را ترشح می کنند و مثل مردان آن را با فشار و شدت زیاد به بیرون می پاشند. خیلی برام جالبه که بدونم اولا این مایع چی هست و از کجا ترشح میشود؟

خب مثل خیلی از عجایب جهان این هم چیزیست که هنوز هم بحث برانگیز است. بسیاری را می ترساند و بسیاری را مجذوب خود می نماید. طبق اصول زنان عموما ترشح با فشار ندارند و مایعات مترشحه آنها عموما در تمام حالات در داخل واژن ترشح می گردد و خروج آن هم بسیار کم و بدون فشار است اما مواردی مشاهده می گردد که همچنان نتیجه قطعی در مورد آن اخذ نشده است. بسیاری از محققان، زنان و همچنین شریکهای جنسی آنها در توضیح حالت مورد نظر معتقد هستند که این پدیده شگفت آور چیزی شبیه به باد کردن یک کیسه از آب و ناگهان خالی کردن آن می باشد. امروزه محققان معتقد هستند که این مایعاتی که در هنگام ارگاسم زنان ترشح می گردد، از غده هایی موجود در رحم زنان ترشح می گردد که چیزی شبیه پروستات در مردان می باشد. همینطور تحقیقات و آنالایز این مایع از حضور مواد شیمیایی با دز بالا همچون اسید فسفات که یکی از فرمولهای پییچیده در پروستات و همینطور موجود در مایع منی می باشد حکایت می کند.این می تواند دلایلی باشد که نتیجه بگیریم برون ریزی در زنان کاملا چیزی مشابه در مردان از نظر ترکیبی می باشد. اگرچه که باید خاطر نشان کرد که علم مدرن امروزی هنوز نمی داند که ارگاسم زنان و برون پاشی مواد ناشی از آن دقیقا چه می باشد.

زنانی که چنین ارگاسمهای را تجربه کرده اند نیز نمی توانند اطلاع دقیقی از آن ارائه نمایند ولی کاملا از اتفاق افتادن آن خوشحال هستند. چیز که مشخص گردیده است این است که مالش نقطه جی و همینطور استفاده از پوزیشنهایی که باعث گردد سرآلت با نقطه جی در تماس باشد مستقیما زنان را به ارگاسمهایی با چنین شدتی تشویق می نماید. در مدلهای مشابه نیز می توان خاطر نشان گردید که زنان از شدت تحریک و همینطور فشار شدیدا کنترل خود را از دست می دهند ، نفس کشیدن برایشان سخت می گردد، پاهایشان شروع به تکان خوردن شدید می کند و ادرار شدید را بهمراه می آورند. اما اینکه دقیقا چه عصبی یا چه رفتاری باعث چنین امری می گردد همچنان مشخص نیست و فعلا چنین رفتارهایی باعث ایجاد شبهه و ترس بی مورد در افراد میگردد و جزء فتیش طبقه بندی میگردد.امیدواریم علم بجایی برسد که بتواند این مسئله را شناسایی نماید.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 زن
#7   Posted: 15 Jan 2013 09:34

 1 Star

ارسالها: 529
samangogoli: ابی که با فشار میاد و بو میده مسلما ادراره، ولی ابی که موقع ارگاسم میاد و شیری رنگه , ترشحات رحمه
مخلوطی از آب کس و ادرار هست؛ چون وقتی آب کس از مجاری ادرار خارج میشه؛ برای همین موقع اومدن مقداری ادرار در مجاری باهاش قاطی یا مخلوط میشه.

amirkamran: برای شما تا حالا این اتفاق افتاده؟
بعد از این مورد چه حسی داشتید؟
احساس ارگاسم یا ارضا شدن داشتید؟
بله تا حالا زیاد اتفاق افتاده،حس خوبی دارم ولی بعدش سریع گشنه میشم و باید غذا بخورم،احساس ارضا شدن.
Signature
 
     
  
 مرد
#8   Posted: 13 Aug 2013 22:27


 1 Star

ارسالها: 134
mohan1978: اون دقیقا اب خانوماست ضمنا نمیپاشه ادرار هم نیست بیشتر روان کننده است مثل ابی که قبل و بعد از اومدن منی از مردها خارج میشه و برای مرطوب کردن و پاک کردن منی از مجرای آلت است
اون ماده از لحاظ شیمیایی با ادرار متفاوت هست.یک چیزی معادل منی در آقایان.فقط چون حجمش بالاست و با فشار اسپری میشه بهتره تو حموم که سکس میکنین خودتون رو شل کنین تا اون مایع ازتون خارج بشه و گرنه تخت و اتاق رو کثیف میکنه. و وقتی اون مایع خارج بشه شما در اوج لذت جنسی خواهید بود.
 
     
  
 مرد
#9   Posted: 12 Feb 2014 14:31


 1 Star

ارسالها: 63
آیا خانمها انزال دارند؟

آیا خانم ها هم انزال داشته و مایعی از خود دفع می کنند؟ طبق آمارحدود ۴۰ درصد خانم ها به هنگام ارگاسم مایعی از پیشابراه خوددفع می نمایند.تحقیق در مورد منشاء این مایع و این موضوع که چرا فقط عده ای از زن ها قادر به انزال هستند ادامه دارد.

نظرغالب براین است که تحریک نقطه جی می تواند به دفع مایع به هنگام ارگاسم منجرشود.البته برخی از دخترها حتی با رابطه دهانی ویا تحریک دست هم می توانند چنین مایعی دفع کنند.مقدارمایع دفع شده ازچند قطره تاچند قاشق متغیراست.درمورد منشا این مایع بین محققان و افرادعادی اختلاف نظر وجود دارد.

آنچه مسلم است این است که این مایع حاوی مقادیر زیاد ادرار نبوده وترکیب آن مشابه ترشحات پروستات در مردان است. این مایع بهنگام خروج گرم،چسبنده و کمی تیره رنگ است.صرف نظر ازماهیت و منشا این مایع،هدف این مقاله آشنایی مردان با تکنیک های مفید برای ارضای زن و خروج این مایع از بدن او می باشد.

قدم اول:

در ابتدا خیلی مهم است که معاشقه شما در محیطی آرام و بدون استرس صورت گیرد.بعلاوه باید ارتباط شما صمیمانه و راحت باشد. اهمیت این موضوع از آن جهت است که موقع انزال،خانم ها احساسی مشابه دفع ادرار دارند، بنابراین شما با اطمینان بخشیدن به او از اینکه هیچ اتفاق بدی نمی افتد و با مانع شدن از ایجاد اضطراب در او بخاطر این احساس ، می توانید شانس ارگاسم و انزال را در شریک جنسیتان بالا ببرید.

قدم دوم:

با استفاده از نوک انگشتتان در داخل دیواره قدامی واژن به فاصله دو بند انگشت از دهانه ، قسمت اسفنجی (محل نقطه جی ) را پیدا کنید. می توانید انگشت دیگرخود راهم وارد واژن کرده و این نقطه را به سمت بالا مالش دهید. فشار کمی به آن وارد کنید. همین موقع ممکن است به او احساس دفع ادرار دست دهد.

قدم سوم:

همزمان با تحریک نقطه جی از داخل واژن، با انگشت دیگرخود کلیتوریس را هم تحریک کنید. بهتر است گاهی با انگشت میانی خود مجرای ادرار را هم نوازش کرده و آنرا به سمت پایین بکشید.از او بخواهید تا ماهیچه های لگنی خود را منقبض کند. با دست شکم او را نوازش کنید. با انجام این عمل هنگام رسیدن به ارگاسم مایع گرمی از بدن او خارج می شود که گاهی ممکن است حتی خروج آن با فشار نیز همراه باشد.

بیاد داشته باشید که همه خانم ها قادر به انزال نیستند. با تمرین این روش می توانید لذت زیادی از معاشقه خود ببرید و ارگاسم را برای او لذت بخش تر کنید .
روحشان به اندازه اندوهت شاد باد

از دردهای کوچک است که آدم می‌نالد، وقتی ضربه سهمگین باشد، لال می‌شود آدم.


خدا کند که نه...!!! نفرین نمی کنم که مباد
به او که عاشق او بودم زیان برسد
خدا کند که فقط این عشق از سرم برود
خدا کند که فقط
 
     
  
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 مرد
#10   Posted: 12 Feb 2014 17:41

 1 Star

ارسالها: 146
۱ اره ابشون میاد من که چندین بار خیسش شدم..بو نمیده..اگه بو بده باید برن دکتر زنان یا عفونت دارن یا قارچ..دخترها و زنها ایرانی که اسم دکتر زنان میاد میپرخن اما نمیدونن چقدر واجبه..خیلی هاشون عفونت دارن ..اخر میرسن به کوتر با زجر و صد تا دارو هم خوب نمیشن..جیش نیست.فشار زیاد باعث میشه مثانه پر اب بشه اگه بتونن راحت خالیش کنن انهم درست وقت ارگاسم تا ۸۰ درصد نزدیک بیهوش شدن میرن از لرزه و ...مثل اینکه بار ۱۰۰ تونی از رو کمرشون برداشته میشه..اگه داخل کوس رو باز کرده باشید از انجا هم میپاشه داغ و لزجه ولی پرشش کمیه در حدود ۲۰ سانت.خلاصه من ۴ تا تخت ورو تختی انداختم بیرون از بس ....اما حال میده ارزیدن ماهیچه هاشون انهم بی اراده...این دخترا که میگن بو میدن تو قرن ۲۱ خجالت نمیکشن .جلو پسر لخت میشن اما دکتر وای خجالت داره؟؟؟زرشک
فکر کن ..ازادمرد باش ..دروغ نگو..سکس.فقط..خشن..البته نه با هر کس
 
     
  
صفحه  صفحه 1 از 2:  1  2  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

موقع ارگاسم خانوما آبی میپاشه بیرون كه بوی ادرار میده . بهم بگین كه چیه؟

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2022 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA