انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
Sexology - سکسولوژی
  
صفحه  صفحه 1 از 12:  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  پسین »

سکس همراه با مشروب!


مرد

 

سکس داشتن به همراه مشروب


vahiddddd:

کسی تا حالا این تجربه رو داشته ؟
آیا تا حالا کسی ویگرا مشروب رو با هم در یک زمان استفاده کردن (برای سکس)
من شنیدم هر دو با هم موجب تشنج می شه درسته؟؟


ممنون میشم پاسخ بدید.

هر دوتاش باعث دیرتر ارضا شدن میشه ولی این كه با هم باعث تشنج بشه برمیگرده به خود آدم كه به اونا حساسیت داشته باشه یا نه . در كل استفاده از مشروب قبل از سكس زیاد خوب نیست.


عقده یعنی کسی که اولین بار میره تو لیست، مدتش طبق قوانین باید سه روز باشه ولی یهو میشه دو ماه
     
  
زن
 
mrparsa:
من ویسکی خوردم بعد یه یک چهارم قرص امریکائی خوردم بدجوری فشار زد بالا تا چند روز حالم خوب نبود هی فشارم بالا و پایین میشد من که اصلا فشاری نیستم و مشکلی ندارم. در کل خوب نیست هر 2 با هم من تو یه سایت خارجی سکسی هم خوندم نوشته بود خوب نیست و توصیه نمیکرد سایتش یادم اومد میزارم.

سكس با مشروب خیلی حال میده... مخصوصا اینكه خیلی مست نشی ولی حسابی داغت میكنه.


لطفا درخواست دوستی و سکس ندهید
     
  
مرد

 
من به يه شرط مست ميكنم كه اوني كه ميخواد بكنه مست مست نباشه اما خيلي حال ميده خيلي
این كاربر به علت تخلف در قوانین انجمن بن شد
مدیریت انجمن پرنس و پرنسس
     
  
↓ Advertisement ↓
TakPorn
 

من با مشروب حال نمی کنم . دوستم ندارم تو حال مستی سکس کنم که چیزی از سکسم نفهمم


من عاشق سینه بزرگم
     
  
 

تو حال مستی سکس لذتی نداره.سکس واقعی تو حالت هوشیاری حال میده.


hi dr!
     
  
مرد
 

اتفاقا"سكس با ویسكی خیلی حال میده نه اینكه مست وخراب باشی اندازه بخوری كه داغ بشی بعد سكس كنی لذتی میبری كه تا حالا نبردی صدها بار امتحان كردم


مقصر منم که خیال کردم هیچکس باز عاشق نمیشه
حواسم نبود شاه توی دست آخر یا ماته یا کیشه
     
  
مرد

 
هیچ وقت این كار و نكنید!!
یكم شراب خوردن مسئله ای نداره ، حتی با ست كردن مود و شمع خیلی هم میتونه كمك كنه...
ولی مست بودن خیلی بده و از شما كاملا فرد متفاوتی میسازه و باعث میشه كارایی رو بكنید كه به عزیزتون صدمه های جدی بزنید و حتی یادتون نیاد!!!
موفق باشید
     
  
مرد

 

مواد مخدر محرک الکل و سیگار


تاثیر مواد مخدر بر عملکرد جنسی:


گفتگو با دکتر پرویز مظاهری دبیر علمی انجمن روان‌پزشکان ایران


اسم مواد مخدر که می‌آید، واکنش‌های متفاوتی در مغز افراد مختلف ایجاد می‌شود. اگر سالم و ضددود باشید پیش از هر چیز به معضلات ناشی از مواد مخدر فکر می‌کنید. اگر مسوول و سیاستگذار بهداشتی باشید به راه‌هایی برای کنترل و کاهش عرضه و تقاضای این مواد فکر می‌کنید و اگر پدر و مادر باشید، احتمالا به فکر فرزندتان می‌افتید و اینکه مبادا او در این دام گرفتار شود. اما اگر خودتان معتاد باشید احتمالا بیش از هر چیزی هوس مخدر می‌کنید و به یاد دوستان ناباب‌تان می‌افتید؛ دوستان نابابی که برای کشاندن شما به سمت مواد مخدر از هر دوز و کلکی استفاده کرده‌اند و کلی حرف و باور نادرست به خوردتان داده‌‌اند؛ از جمله این باورها می‌توان به تاثیر مواد مخدر در بهبود عملکرد جنسی اشاره کرد. با دکتر پرویز مظاهری، دبیر علمی انجمن روان‌پزشکان ایران، درباره صحت و سقم همین موضوع حرف زده‌ایم.


  • آقای دکتر! یکی از باورهای رایج درباره مواد مخدر، تاثیر این مواد بر بهبود عملکرد جنسی است. نظر شما در این خصوص چیست؟

ـ بله، یکی از باورهای غلط در بین مصرف‌کنندگان مواد مخدر (خصوصا تریاک، حشیش و شیشه)، افزایش توانایی‌های جسمی و شغلی و افزایش تمایلات و توانایی‌های جنسی است. بعضی از رانندگان وسایل نقلیه سنگین (اتوبوس‌های بین شهری و کامیون‌ها) به دلیل کاهش نیاز به خواب و افزایش ساعات کار (رانندگی) و کسب درآمد بیشتر سراغ مواد مخدر می‌روند. بعضی از بیمارانی که از دردهای اندام و ستون فقرات رنج می‌برند، به خاطر همین توصیه‌های غلط سراغ تریاک رفته‌اند.


  • ولی به نظر می‌رسد این یک واقعیت است که موادمخدر باعث توهماتی می‌شود که فرد مصرف‌کننده می‌پندارد انرژی‌اش افزایش یافته‌؟

ـ خب، بعضی از این مواد مخدر در ابتدا انرژی خاصی به بیمار می‌دهند و سازمان روانی و شخصیتی فرد هم بر میزان تاثیر مواد مخدر اثر می‌گذارد؛ تا جایی که حتی اثر اصلی یک ماده را می‌تواند کاملا کاهش دهد. معمولا مواد مخدر از راه‌های خوراکی، تنفسی یا تزریقی مورد استفاده قرار می‌گیرند و اغلب مواد اعتیادآور به دلیل دارا بودن چند خصوصیت، بیش از یک اثر بر ارگان‌ها و رفتارهای آدمی دارند و هر مصرف‌کننده‌ای احتمالا طالب یکی از آن آثار است؛ مثلا فردی که تریاک مصرف می‌کند، پس از مدتی احساس می‌کند ایده‌هایش روشن‌تر شده و از تاثیرات بیرونی یا محیطی فاصله گرفته و موقتا احساس آرامش می‌کند. ترکیبات تریاک (برخلاف الکل که بعضی رفتارهای سرکوب‌شده را آزاد می‌سازد)، رفتارهای جنسی و تهاجمی و پرخاشگرانه را سرکوب و از قدرت‌ اصلی آن می‌کاهد. برخلاف نظر مردان معتاد به تریاک، این ماده نه تنها تمایلات و توانایی‌های جنسی را کاهش می‌دهد؛ بلکه پس از مدت کوتاهی احساس بی‌تفاوتی به فرد دست می‌دهد.


  • و بعضی از مردانی که به اختلال انزال زودرس دچارند هم تحت تاثیر دوستان و اطرافیان ناآگاه،ممکن است به این مواد روی بیاورند. درست است؟

ـ بله؛ منتها مساله این است که در مردانی که مبتلا به اختلال انزال زودرس هستند، در ابتدای مصرف، به دلیل کاهش اضطراب و ایجاد آرامش، موقتا انزال به تاخیر می‌افتد ولی به دلیل ایجاد تحمل و افزایش مصرف تدریجی، اضطراب و بی‌قراری آنها افزایش یافته و مشکل اصلی انزال زودرس بیش از پیش، خودش را نشان می‌دهد. شیشه و اکستازی، جزو مواد مخدر محرکی هستند که برای کاهش نیاز به خواب و افزایش هوشیاری و این جور توانایی‌ها زیاد مورد سوءمصرف واقع می‌شوند. بعضی جوانان که روابط زیاد با جنس مخالف دارند، با توجه به آثار تحریکی شیشه، با تصور افزایش توانایی جنسی از آن استفاده می‌کنند ولی به دلیلی که ‌اشاره شد، نتیجه عکس می‌گیرند.


  • اخیرا برخی خانم‌های سردمزاج هم با همین‌جور ذهنیت‌های غلط به مصرف‌کنندگان مواد مخدر اضافه شده‌اند.

ـ بله؛ برخی خانم‌ها که از سردمزاجی شکایت دارند، برای جلب رضایت شوهر و ارضای نیازهای‌شان و با توصیه افراد ناآگاه، اقدام به مصرف شیشه می‌کنند و علاوه بر وابستگی شدید به آن، به خواسته خودشان یعنی افزایش تمایلات جنسی هم نمی‌رسند.


  • حشیش هم یکی از مواد مخدر خطرناک است که جوانان بین خودشان درباره آن باورهای نادرستی را پخش کرده‌اند.

ـ همین‌طور است. آثار اولیه حشیش معمولا محرک است و همچنین موجب تسهیل در برقراری ارتباط اجتماعی می‌شود ولی به زودی تغییر خلق می‌دهند و افسرده و گوشه‌گیر می‌شوند و قدرت فرد در هدایت افکارش ضعیف می‌شود و دچار توهمات بینایی و شنوایی و هذیان گزند و آسیب می‌شود و شخص خشن و پرخاشگر می‌شود و حتی ممکن است اقدام به قتل کند. دلایل علمی معتبری دال بر افزایش تمایلات و یا توانایی جنسی حتی به‌طور موقت تا به حال گزارش نشده است.


  • اگر بخواهیم اختلالات جنسی را در افراد معتاد بررسی کنیم، چه‌طور باید آنها را تقسیم‌بندی کنیم؟

ـ مصرف انواع مواد مخدر در۳ سه مرحله تمایلات جنسی، تحریک و ارگاسم (مرحله اوج جنسی) ایجاد اختلال می‌کند. این‌گونه مواد در مقادیر پایین و دوران ابتدای مصرف، با کاهش اضطراب یا بالا بردن موقتی خلق، عملکرد جنسی را تقویت می‌کند ولی با استفاده مداوم به تدریج میل به ایجاد رابطه جنسی افراد کاهش می‌یابد و یا قطع می‌شود، تحریک نمی‌شوند، به مرحله اوج لذت جنسی (ارگاسم) نمی‌رسند و یا انزال صورت نمی‌پذیرد. در عین حال، سوءمصرف ترکیبات ضداضطراب، خواب‌آورها نیز همانند مواد افیونی و یا محرک‌ها میل جنسی را به حداقل می‌رسانند.


الکل ممکن است با برداشتن مهارهای فعالیت جنسی شروع این فعالیت‌ها را تسهیل ‌کند اما موجب اختلال عملکرد جنسی می‌شود. کوکائین و آمفتامین‌ها (شیشه) نیز آثاری مشابه الکل دارند.


  • با افزایش سن، به طور طبیعی، میل جنسی افراد کم می‌شود. آیا باز هم می‌شود به اثر موقتی مواد مخدر در این خصوص دل بست؟

ـ در سنین بالاتر از ۵۰ سال، بعضی آقایان دچار کاهش تمایل و یا کاهش توانایی و اختلال در نعوظ و یا انزال می‌شوند و به رغم تمایل و یا موقعیت اجتماعی‌شان صرفا برای جلب رضایت زناشویی شاید رو به مصرف مواد بیاورند و با توجه به تاثیر مثبت گذرای آن به ادامه مصرف ترغیب می‌شوند ولی کم‌کم دچار اختلال عملکرد جنسی شده و مشکلات خود مخدر هم به مشکلات‌شان اضافه می‌شود.


  • حرف آخر؟

ـ توصیه‌ام این است که اگر این قبیل توصیه‌ها را شنیدید، قبل از اقدام به انجام این ریسک خطرناک، به یک روان‌پزشک مراجعه کنید و با برطرف کردن عوامل ایجاد کننده (از قبیل اضطراب و افسردگی)، مشکل زمینه‌ای خود را حل کنید و در کنار درمان دارویی و روان‌درمانی تحت زوج درمانی قرار ‌بگیرید و مشکل‌تان را به طور اصولی حل کنید. ورزش، تغذیه صحیح و استراحت کافی، کاهش ساعات کاری و افزایش تفریح هم در کاهش و درمان اختلالات عملکرد جنسی، خصوصا در سوءمصرف کنندگان مواد مخدر، تاثیر به سزایی دارد.


منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
مرد

 
مواد اعتيادآور را به دو گروه مواد مخدر مانند ترياک وترکيبات مشتق‌اش مانند شيره، کراک و ... و مواد محرک مانند حشيش، شيشه، آمفتامين‌ها، اکس و ... تقسيم‌بندي مي‌کنند. متاسفانه در کشور ما يک باور غلطي وجود دارد و آن اينکه مصرف اين مواد براي افزايش توانايي و تمايلات جنسي و درمان انزال زودرس بسيار خوب است. بعضي از افراد هم فکر مي‌کنند دردهاي جسمي‌شان را مي‌توانند با مصرف ترياک کاهش دهند، در حالي که مصرف اين مواد به هر بهانه‌اي روي مسايل جنسي آنها تاثير سوء خواهد گذاشت.

اتفاقي که مي‌افتد اين است که مواد مخدري مانند ترياک خاصيت آرام‌بخشي دارند، در نتيجه حساسيت در فرد مصرف کننده کم مي‌شود و وقتي اين اتفاق مي‌افتد، حساسيت در ناحيه تناسلي‌ هم کم شده و اگر فرد مبتلا به انزال زودرس باشد، مشکل‌اش در ابتداي مصرف اين مواد حل مي‌شود و مي‌تواند مدت رابطه جنسي‌اش را افزايش بدهد اما به مرور در نتيجه مصرف اين مواد، اضطراب در فرد بيشتر خواهد شد و براي اينکه بتواند به همان حالت برسد مجبور است ميزان مصرف مواد و دفعات آن را افزايش دهد، در نتيجه هم وابسته مي‌شود و هم مشکل انزال زودرس‌اش حل نمي‌شود و به مرور به مشکلات ثانوي جنسي هم مبتلا مي‌شود. به‌طورکلي مواد مخدر به دو صورت جسمي و رواني روي افراد تاثير مي‌گذارند.

در بعد رواني اثر خود را هم از طريق خلق فرد و هم از طريق مسايل رفتاري و ارتباطي نشان مي‌دهد. به اين شکل که مصرف مواد در کوتاه مدت با برداشتن مهارهاي رواني، به فرد حس اعتماد به نفس داده و اين تصور ايجاد مي‌شود که در اثر مصرف اين مواد ميل جنسي افزايش يافته است ولي در دراز مدت موجب کاهش ميل جنسي و وابستگي فرد به آن ماده مي‌شود.

يك متخصص كليه و مجاري ادراري هشدار داد :

استعمال مواد مخدر منجر به ناتواني جنسي در مردان مي‌شود.

رييس هشتمين كنگره انجمن اورولوژي نسبت به استعمال مواد مخدر و كاهش قدرت جنسي مردان هشدار داد. به گزارش سرويس «بهداشت و و درمان» خبرگزاري دانشجويان ايران، دكتر محمدعلي زرگر، جراح و متخصص بيماري‌هاي كليه و مجاري ادراري كه به مناسبت برپايي اين كنگره سخن مي‌گفت، با اعلام اين مطلب افزود: افزايش سن، سيگار كشيدن، مصرف داروهاي مهار كننده فشار خون و نارسايي كليه، بيماريهاي اعصاب، مشكلات اجتماعي و ورزش نكردن از عمده علل كاهش توانايي جنسي مردان به شمار مي‌رود.

وي با اشاره به اينكه كاهش توانايي جنسي در مردان بنيان خانواده را تضعيف مي‌كند، يادآور شد: يكي از مهمترين دلايل كم شدن ميل جنسي در مردان به كاهش ميزان تستسترون خون بر مي‌گردد. دكتر زرگر اظهار كرد: ناتواني جنسي اوليه به ناتواني گفته مي‌شود كه در تمام طول عمر وجود داشته، در حاليكه ناتواني جنسي ثانويه بيانگر از دست رفتن توانايي جنسي طبيعي است كه فرد قبلا داراي آن بوده است.

وي گفت: ناتواني جنسي كه تنها به دليل استرس روحي يا بيماريهاي روانپزشكي ايجاد مي‌شود، ناتواني جنسي سايكولوژيك ناميده مي‌شود كه 10 تا 50 درصد تمام موارد ناتواني جنسي را تشكيل مي‌دهد. رييس هشتمين كنگره انجمن اورولوژي اضافه كرد: در اكثر مردان دچار ناتواني جنسي، اختلال هم زمينه روانپزشكي و همه زمينه ارگانيك دارد.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
مرد

 
الکل - سلامت جنسی
در افرادی که مقدار زياد الکل مصرف می کنند رفتارهای پرخطر جنسی به مراتب شايع تر از افراد ديگر است.منظور از رفتارهای پرخطر جنسی داشتن رابطه جنسی بدون کاندوم، تعدد شرکای جنسی و برقراری رابطه با افراد پرخطر مانند روسپی ها يا معتادان تزريقی می باشد. اين افراد به تعاقب اين رفتارها خودشان را در معرض بيماريهای لاعلاجی مانند ايدز قرار می دهند.ربط خوردن الکل و مصرف مواد در وقايع تجاوزهای جنسی (چه کسی که اين کار را انجام می دهد و چه کسی که قربانی اين عمل می شود) در گزارش ها به کرات آمده است.حاملگی های ناخواسته و بيماريهای مقاربتی در بين افرادی که از الکل استفاده می کنند بيشتر است.

هميشه بخاطر داشته باشيد که در جايی که نمی شناسيد و از دست کسی که به او اطمينان کامل نداريد هرگز ماده مخدر و يا مشروب الکلی دريافت نکنيد و مواظب نوشيدنی های خود باشيد که موادی داخل آن نريخته باشند، بخصوص برای دختر خانم ها. کم نيستند مواردی که از تجاوزات جنسی و حتی قتل اينگونه افراد در مهمانی ها خبر داده اند.

انزال زودرس - الکل :

آيا مصرف الکل پيش از سکس رابطه جنسی را طولانی تر می کند يا خير؟ آيا اين درمان انزال زودرس است؟

بايد بگويم که نه تنها مصرف الکل درمانی برای انزال زودرس نيست بلکه واقعيت اين است که اگر الکل مصرف کنيد بخصوص اگر بصورت مزمن و خارج از قائده اين کار را انجام بدهيد اولا به مصرف کردن مشروب الکلی برای داشتن رابطه جنسی شرطی ميشويد، دوما دچار اختلال انزال زودرس می شويد يعنی اگر در گذشته می توانستيد با تمرين و به سادگی زمان انزالتان را کنترل کنيد حالا ديگر تحت تاثير الکل اين توانايی را هم نخواهيد داشت و همچنين اگر اين کار بصورت مزمن دربيايد با مشکل نعوظ هم روبرو می شويد.

حتی اگر در موقع برقراری رابطه جنسی الکل نخورده باشيد باز هم اثر تخريبی مصرف الکل در گذشته ميتواند باعث پديد آمدن مشکل نعوظ بشود.

در ضمن در افرادی که بطور مرتب مشروبات الکلی مصرف می کنند ممکن است بر اثر آن به بيماری هايی دچار شوند که بر روی عملکرد جنسی شان بطور ثانويه تاثير منفی بگذارد، از جمله فشار خون بالا يا ناراحتی های قلبی. همچنين مصرف الکل به مقدار زياد و در دراز مدت بر روی کيفيت اسپرم ها و قدرت باروری مردها هم اثر منفی دارد.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
صفحه  صفحه 1 از 12:  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

سکس همراه با مشروب!

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA