انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
Sexology - سکسولوژی
  

قوانین تالار سکسولوژی(بسیار مهم)


مرد

 
قوانین مهم تالار سکسولوژی


قانون شماره 1)دوستان عزیز لطفا توجه كنید كه قبل از سوال كردن اول در مورد موضوعی كه میخواهید سوال بپرسید جستجو كنید اگر مطلبی نبود سوال بپرسید در غیر این صورت سوال شما حذف خواهد شد..
( اینگونه ارسالها بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد).


قانون شماره 2) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنید ، خیلی مهم ، هر كی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، جطوری میتونم ، و جملاتی شبیه به این پیغامها جدا خودداری نمایید كه طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد.

راهنمایی در این زمینه :‌برای انتخاب موضوع میتوانید از كلمات كلیدی سوال خود استفاده كنید.

قانون شماره 3) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ،تاپیک مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در تاپیکهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 4) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره 5) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این تالار محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره6) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث یا سوال خاصی دارید می توانید در این تاپیک ادامه دهید

قانون شماره 7) از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

توجه) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از تاپیکها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید انجمن هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  ویرایش شده توسط: e_h_s_a_n   
Sexology - سکسولوژی

قوانین تالار سکسولوژی(بسیار مهم)


این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.


 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA