↓ Advertisement ↓
انجمن لوتی
صفحه  صفحه 2 از 19:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  16  17  18  19  پسین »
Sexology - سکسولوژی

دانستنیهای مهیج سكسی

 مرد
#11   Posted: 31 Dec 2010 19:06

 1 Star

ارسالها: 208
رابطه جنسی در خانم های میانسال
اگر ميانسال هستيد و مجرد، ممکن است سوالات زيادي در رابطه با بدن خود و وضعيت جنسيتان داشته باشيد-سوالهايي که کاملاً با سوالات دخترهاي 20 ساله فرق مي کند. دکتر مري جين مينکين متخصص زنان و زايمان و پروفسور دانشگاه ييل و همچنين دکتر ماني الوارز رئيس بخش زنان و زايمان دانشگاه پزشکي هاکن استاک به سوالات متداولي که در اين زمينه وجود دارد و مي تواند سوال خود شما باشد پاسخ مي دهند و به شما مي گويند که چطور مي توانيد روابط جنسي سالم و کاملاً رضايت بخشي داشته باشيد.


در زنان بالاي 50 سال چه تغييرات جنسي به وجود مي آيد؟

پاسخ-- دکتر مينکين: معمولاً در خانم هاي ميانسال تغييراتي مثل خشک شدن مجراي تناسلي (واژن) اتفاق مي افتد که لذت فعاليت جنسي را مختل مي کند. اين مسئله به خاطر تغييرات هورموني است که با نزديک شدن يائسگي در افراد ايجاد مي شود. وقتي سطح هورمون استروژن در بدن پايين مي آيد، رطوبت مجراي تناسلي از بين مي رود. براي برطرف کردن اين مشکل مي توانيد از مايعات روان ساز که در بازار موجود است استفاده کنيد.

دکتر الوارز: اگر مي خواهيد سطح استروژن را بدنتان همچنان بالا نگه داريد تا رطوبت مجراي تناسلي در شما کاهش نيابد و بتوانيد از سکس به اندازه کافي لذت ببريد، مي توانيد از مواد غذايي حاوي سويا استفاده کنيد که استروژن را در بدن تحريک مي کند. کاهش قند هاي تصفيه شده و آرد سفيد از رژيم غذاييتان نيز مي تواند کمک کننده باشد. انجام تمرينات ورزشي کگل (Kegel) هم بسيار مهم است چون اين تمرينات جريان خون را در آن نواحي افزايش مي دهد و عملکرد کلي سلولها را ارتقاء مي بخشد.

دکتر مينکين: اگر متوجه شديد که مايعات روان ساز موجود در بازار و درمان هاي طبيعي مثمر ثمر نبود، حتماً با پزشکتان در اين رابطه مشورت کنيد تا برايتان مکمل استروژن تجويز کند. اين مکمل ها خيلي مفيد هستند.

زنان ميانسال چطور بايد با تغييرات ايجاد شده در ميل جنسي خود برخورد کنند؟

پاسخ--دکتر مينکين: برخي تحقيقات نشان مي دهد که وقتي توليد استروژن و تستوسترون در بدن زن پايين مي آيد، ميل جنسي نيز کاهش پيدا ميکند. اما حتي در اين صورت هم هنوز مي توانيد روابط جنسي کاملاً رضايت بخشي داشته باشيد. اگر مشکلتان فقدان يا کاهش ميل جنسي است، حتي باوجود داشتن بهترين و جذاب ترين شريک جنسي براي خودتان، بايد با پزشک خود درمورد هورمون درماني مشورت کنيد و درمورد فوايد و خطرات احتمالي آن سوال کنيد.

اين مسئله را نيز به خاطر داشته باشيد که ذهن مهمترين و موثرترين اندام جنسي شماست و اين مسئله به خصوص در سنين ميانسالي اهميت بيشتري پيدا مي کند. خيلي از خانم هاي ميانسال زندگي جنسي بسيار خوب و رضايت بخشي دارند و از آن لذت مي برند. نگران حامله شدن يا داشتن فرزندان کوچک خود که نياز به مراقبت دارند نيستند و اين مسئله مي تواند محرک خوبي براي ميل جنسي باشد. وقتي از ذهنتان براي کمک به تقويت ميل جنسي خود استفاده کنيد، مطمئن باشيد که معجزه مي کند.

خانم ها چه اطلاعاتي بايد درمورد بيماري هايي که از طريق رابطه جنسي منتقل مي شوند، داشته باشند؟

پاسخ-دکتر مينکين: مراقب باشيد. فقط به خاطر اينکه مردي يا زني سنش بالاي 50 است دليل بر اين نيست که از بيماري هايي که از طريق رابطه جنسي منتقل مي شوند در امان هستند. اما خبر خوب براي شما اين است که اين نوع بيماري ها کمتر در زنان ميانسال اتفاق مي افتد به خصوص بيماري کلاميديا. استثناي آن تبخال است. شيوع اين بيماري در زنان ميانسال تقريباً به همان اندازه خانم هاي جوان است. به همين دليل اگر وارد رابطه جديدي شده ايد، بايد حتماً از کاندوم استفاده کنيد و اصلاً هم از اينکه از طرفتان بخواهيد آزمايش HIV انجام دهد خجالت نکشيد.

چه توصيه اي براي خانم هاي ميانسالي داريد که مي خواهد حس کنند جذاب هستند اما نمي توانند؟

پاسخ-دکتر مينکين: رمز کار داشتن رفتار و برخوردي سالم نسبت به سکس و زيبايي و جذابيت ظاهري خود است. اين نکته را به ياد بياوريد که جواني و جذابيت جنسي دست در دست هم جلو مي روند. متاسفانه ما در جامعه اي زندگي مي کنيم که جوانان تحسين مي شوند اما واقعاً کيست که نخواهد زني زيبا و جذاب مثل سوفيا لورن باشد؟ براي خيلي از مردها، هوش و ذکاوت، اعتماد به نفس و آگاهي از خود بسيار مهمتر از زيبايي فيزيکي است.

دکتر الوارز: خانم هاي ميانسال خيلي بيشتر از آنچه که فکر مي کنند روي خود و زيبايي جنسي خود کنترل دارند. خانم هاي ميانسالي که مجرد هستند و وارد رابطه هاي جديد مي شوند بايد هميشه اين نکته را به ياد داشته باشند و آنرا در احساسات، طرز تفکر و اعمال خود پياده کنند. چرا نبايد لباس زيرهاي سکسي يا پيراهن هاي شب زيبا و زيبا براي خود بخرند؟ با اين کارها مي توانند حس جذاب بودن را در خودشان تقويت کنند و مطمئناً روابط جنسي بهتر و لذت بخشتري داشته باشند.
خوشبختی توپی است که وقتی میغلتد به دنبالش میدویم
و وقتی می ایستد به آن ضربه میزنیم!!!
 
     
  
↓ Advertisement ↓
 مرد
#12   Posted: 2 Apr 2011 21:02

 3 Star

ارسالها: 3505
تمرینات کیگل برای خانم ها
ورزش های کیگل چیست؟

چند وقت یک بار باید ورزش های کیگل را انجام داد؟

با چند انقباض در هر بار شروع کنید. با قوی تر شدن عضلات تعداد انقباضات در روز و زمان نگهداشتن انقباض را افزایش دهید. در هر بار انجام ورزش ۱۰ انقباض انجام دهید و آرام آرام این مقدار را به حداکثر ۳ تا ۴ بار ورزش (که هر کدام شامل ۱۰ انقباض است) به تعداد ۳ بار در روز برسانید. سعی کنید ورزش های کیگل را به برنامه همیشگی و روتین خود تبدیل کنید. این کار را می توانید هنگام بیدار شدن از خواب، تماشای تلویزیون، یا قبل از رفتن به رختخواب انجام دهید. در مجموع، زمان انجام این ورزش ها مهم نیست بلکه مهم این است که بطور مرتب انجام شوند ...
انجام این تمرینات را برای خانهایی که زایمان طبعی داشتند و همسران آنها مدام گله مند هستند که واژن آنها مثل آستین جادوگران شده است توصیه میکنم پس اراده کنید و از همین امروز شروع کنید لطفا مرا هم از نتیجه کار باخبر کنید نظر سنجی مرتبط با این پست در سمت راست وبلاگ قرار گرفته است شما هم بعد از یک ماه از شروع به انجام این تمرینات در این نظر سنجی شرکت کنید .

سؤالی که اکثر مردهای دنیا به دنبال جواب آن هستند این است که چگو نه میتوانند سریعا انزال خود را به تعویق بیندازند . جواب این سؤال ساده است – بسیار خوب آنقدرها هم ساده نیست، اما راهی وجود دارد که خیلی از شماها می توانید به خودتان کمک کنید . به تنها چیزی که نیاز دارید کمی تمرین است که میتوانید در حین کار یا تماشای تلویزیون هم آنها را انجام دهید.

آیا میدانید ماهیچه PC کدام است؟

هم مردان و هم زنان دارای ماهیچه (pubococcygeus) PC در بدن خود هستند که برای سلامت لگن خاصره ضروری می باشد . اما باور کنید این تمام کاری نیست که این ماهیچه انجام میدهد. شما ناچارید این ماهیچه را در بهترین حالت حفظ کنید تا راندمان سکسی خود را ارتقاءدهید.

دفعه بعد که در دستشوئی مشغول ادرار کردن هستید، سعی کنید جریان ادرار را متوقف کنید .میتوانید؟ اگر نه، پس لازم است هر چه زودتر شروع به تمرین کنید تست دیگر؛ وقتی تحریک شده اید و راست کرده اید، آیا میتوانید ماهیچه PC را جمع کنید و کاری کنید که آلت شما در واقع بجهد؟ اگر نه، من فکر میکنم موضوع این دفعه خیلی بدرد شمابخورد.

این ماهیچه چه کارهائی میتواند انجام دهد تمرین دادن این ماهیچه بطور منظم مدت زمان معاشقه و آمیزش شما را افزایش داده و لذت شما را زیادتر م ی کند بعضی ها میگویند که مردانی که ماهیچه PC سالمی دارند میتوانند یک حوله روی آلت راست شده شان قرار دهند و آنرا بالا و پایین ببرند . شما هم میتوانید از یک دستمال دستی یا دستمال گردن استفاده کنید.

ماهیچه PC هر چقدر که بیشتر کار کنید عضله شما بهتر عمل کرده و مستحکم تر میشود . میتواند به شما کمک کند تا راست کردن و ارگاسم خود را بهتر کنترل کنید . اما مثل هر کاردیگری احتیاج به نظم و ترتیب در این کار هم هست.
تعیین محل ماهیچه همانطور که گفته شد، توقف جریان ادرار در بین راه، میتواند به شما کمک کند که بفهمید از ماهیچه PC چه موقع استفاده می کنید . سعی کنید ادرار کردن خود را تا سه بار متوقف کنید تا مطمئن شوید که متوجه مکان این ماهیچه شده اید.

علاوه بر این، اگر چه این روش خیلی عملی بنظر نمی رسد، اگر یک انگشت خود را در مقعدتان فرو کنید و سعی کنید ماهیچه PC را منقبض کنید،بدین ترتیب شما متوجه انجام این کار خواهید شد، زیرا انگشت شما انقباض)فشار ( مقعدتان را احساس خواهد کرد . همیشه سعی کنید که ماهیچه های دیگرتان)مثل ران، پشت و شکم (را آزاد نگهدارید . فراموش نکنید که هر چه PC شما قویتر باشد، سکس لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد. پس بیائید تمرینات را شروع کنیم.

مجموعه های مختلفی از تمریناتی که می توانید انجام دهید وجود دارد . آن دسته ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است و بطور منظم انجامش می دهید . به زنتان هم بگوئید آنها را انجام دهد؛ زیرا همان مزایائی که برای شما دارد برای ا و نیز دارد . همیشه بخاطر داشته باشید که بایدبقیه ماهیچه هایتان را راحت نگهدارید). از حرکتهای آنی پرهیز کنید .

تمرین ۱ :

ماهیچه PC خود را با تناوب ۱۰ ثانیه ای منقبض و آزاد کنید – یعنی ۱۰ ثانیه وقفه در نظر بگیرید. همین عمل را با وقفه های ۳۰ ثانیه ای انجام دهید. ۱۰ بار پشت سر هم PC را منقبض و آزاد کنید. ، برای ۵ ثانیه با وقفه های ۵ ثانیه ای بین آنها ۳ بار پشت سر هم. ماهیچه PCرا برای ۳۰ ثانیه سفت کنید و برای ۳۰ ثانیه آزاد کنید – دوباره به مرحله اول برگردید و تکرار کنید. در طول روز اینکار را مرتب انجام دهید.

تمرین ۲ :

۵ بار ماهیچه خود را سفت کنید، سپس آزاد کنید. ۱۰ بار اینکار را تکرار کنید ۱۰ بار سریع ماهیچه را منقبض و آزاد کنید. ۳ بار تکرار کنید. ۱۰ بار شل و سفت کردن ماهیچه را در فاصله های زمانی بلند و کوتاه انجام دهید. ۳ بار تکرار کنید ماهیچه تان را سفت کنید و تا جائی که می توانید نگهدارید . سعی کنید زمان خود را به ۱۲۰ ثانیه برسانید) نترسید، این فقط ۲ دقیقه است

تمرین ۳ :

بطور کامل ماهیچه را جمع و سپس آزاد کنید و این کار را بارها و بارها انجام دهید . با یک دست ۳۰ تائی شروع کنید و کم کم تا ۱۰۰ تا افزایش دهید. تا جائی که میتوانید ماهیچه را جمع کنید است ) البته مطمئن شوید که این فقط PC که منقبض می کنید(. برای ۲۰ ثانیه نگهدارید، و سپس برای ۳۰ ثانیه به آن استراحت بدهید . اینکار را۵ بار تکرار کنید.

تمرین ۴ :

ابتدا عمل منقبض و آزاد کردن ماهیچه را برای مدت ۲ د قیقه در روز شروع کنید و بطور منظم تا ۲۰ دقیقه و حداقل ۳ بار در روز افزایش دهید . سرانجام باید به رکورد حداقل ۲۰۰ بار در هرجلسه دست پیدا کنید.

در هر زمان، در هر کجا به یاد داشته باشید که چون شما در هر زمان و در هر کجا می توانید این تمرینات را انجام
دهید، قطعا هیچ بهانه ای برای کنار گذاشتن تمرینات ندارید . هیچ کس نمیتواند بفهمد که شمادارید ماهیچه تان را جمع می کنید، مگر اینکه شما مثل آدمهای ساده لوح در حین انجام آن لبخندبزنید. از آنجائیکه این ماهیچه سریعا التیام می یابد، شما بزودی متوجه خواهید شد که با آلت سفت شده تری از خواب بیدار میشوید و اینکه احساس سکس شما افزایش می یابد.

من شخصا پیشنهاد می کنم که در یک روز مشخص برای تمام عمر تمرینات خود را کامل کنید . به من اعتماد کنید . توانائی های سکسی شما و کنترلتان شدیدا بهبود یافته و متوجه خواهید شد که آلتتان محکمتر و سفت تر می گردد . علاوه بر این میزان جهش آب منی شما خیلی زیاد میشود . یادتان باشد که آثار این تمرینات در سری اول انجام آن بروز نمی کند . این نیاز به زمان دارد و مثل هر ماهیچه ای که شروع به تقویت آن می کنید نیاز به تمرین منظم دارد.

از تکنیکهای جدید سکس لذت ببرید وقتی که شروع به انجام تمرینات خود کردید و توانستید تفاوتها را احساس کنید، دفعه بعد که با زنتان آمیزش دارید، بدون حرکت، آلت خود را درون واژن او نگهدارید . بجای اینکه مثل همیشه خود را عقب و جلو ببرید، اینبار فقط ماهیچه PCرا جمع و آزاد کنید. اگر او هم تمریناتش را خوب انجام داده باشد، هر دوی شما میتوانید این عمل را متقابلا روی یکدیگر انجام دهید و ضمن اینکه شما احساس می کنید واژن زنتان آلت شما را در آغوش می گیرد، او هم احساس می کند شما دارید به مرکز Gضربه می زنید و باور کنید هر دوی شما از لذتی بی اندازه برخوردار خواهید شد.
 
     
  
 مرد
#13   Posted: 17 Apr 2011 05:24

 3 Star

ارسالها: 3505
اسرار مربوط به خانومها
آیا می دانید چه روزهایی خوب است برای :

  • پوستتان؟
  • خلاقیتتان؟
  • اُرگاسمتان؟

نوسانات ماهانه ی هورمون ها می تواند باعث افسردگی و یا خوشحالی، خستگی یا پر انرژی بودن، بی علاقگی به سکس و یا شهوتی شدن شما شود. اما اگر شما بتوانید این تغییرات را پیش بینی کنید، می توانید از لحظاه های خوبتان بهترین استفاده را برده و این زمان را طولانی تر کنید. در اینجا چرخه ی خصوصیات شما را از روز 1 تا 28 بررسی کرده و راهبردها و متدهایی برای کنترل و تنظیم رفتارهایتان به شما معرفی می کنیم.

روز 1 تا 7 :

هفته ی بدی است برای بدنتان :

دوران قاعدگیتان روز اول شروع شده است و به همراه خود حالات بدی مثل اسهال نیز می آورد (به خاطر بالا رفتن میزان پروستاگلاندین، ماده ی شیمیایی که باعث تحریک روده می شود این حالت ایجاد می شود). افرادی که مبتلا به آسم یا میگرن هستند، بیماریشان در این دوره تشدید می شود.

هفته ی خوبی است برای مغزتان :

همینطور که به روز ششم نزدیک می شوید، وارد یک مرحله ی فولیکولی می شوید. این زمان دوران آرامی است که تخمک ها رشد کرده و آماده می شوند که از تخمدان بیرون بیایند. برای کارهایی که نیاز به خلاقیت و ابتکار دارد، دورانی فوق العاده است.

رابطه ی جنسی در این دوره :

میزان کم استروژن باعث می شود که دیرتر تحریک شوید، به همین خاطر باید از شریک جنسیتان بخواهید که کمی بیشتر فعالیت کند.

روز 8 تا 14:

هفته ی خوبی است برای بچه سازی :

همینطور که بدنتان خود را برای تخمک گذاری در روز 14 آماده می کند، میزن استروژن کم کم افزایش می یابد. علائمی که به شما کمک می کند تا بفهمید تخمک گذاری انجام شده است یا خیر و قدرت باروری دارید شامل موارد زیر است: تغییر رنگ مایع تخلیه شده از مهبل از زرد-سفید گرفته تا اینکه کاملاً شفاف می شود. در بعضی زن ها خونریزی و دل درد هم اتفاق می افتد.

هفته ی خوبی است برای خُلقتان :

استروژن در ابتدا به صورت یکنواختی افزایش می یابد، اما بعد این افزایش سرعت میگیرد. روز 14 (تخمک گذاری) شما دیگر احساس تعادل می کنید. حال و حوصله پیدا می کنید و اعصابتان راحت است.

رابطه ی جنسی در این دوره :

رابطه ی جنسی در این دوره بسیار پرلذت خواهد بود و اُرگاسم بهتری خواهید داشت. شریکتان نیز همراه شما در این دوران لذت زیادی خواهد برد.

روز 15 تا 21:

هفته ی بدی است برای پوستتان :

پوشش رحم دوباره در حال ساخته شدن است و ممکن است در این دوره جوش و لک روی پوستتان مشاهده کنید. در چنین وضعیتی می توانید با یک متخصص پوست مشورت کنید. احتمالاً متخصص مربوطه برایتان آنتی بیوتیک برای مصرف یک هفته تجویز خواهد کرد.

هفته ی خوبی است برای اعتماد به نفستان :

به اواسط هفته که می رسید، میزان پروژسترون رو به افزایش می رود که یک خوشحالی و خوشبینی ناگهانی به شما می دهد. در قرعه کشی ها شرکت کنید، یا ترفیع رتبه ای که خیلی وقت بود می خواستید را با رئیستان در میان بگذارید. تا میتوانید از این دوران لذت ببرید.

روز 22 تا 28:

هفته ی بدی است برای PMS (علائم قبل از قاعدگی ) :

میزان پروژسترون به بالاترین حد خود رسیده و نشانه ای است برای اینکه شما به دوره قبل از قاعدگی وارد شده اید. البته ممکن است هیچگونه علائمی (همه ی علائم، از درد سینه گرفته تا سردرد) نداشته باشید و یا فقط بعضی از آنها را در خود مشاهده کنید. به خاطر ترشح میزان کمی هورمون مردانه ی تستوسترون در این دوره، ممکن است با علائمی مثل زیاد شدن موی صورت یا تند شدن عرق بدن مواجه شوید.

هفته ی بدی است برای روحیه تان :

ممکن است در این دوران احساس افسردگی کنید. اشتهایتان نیز بسیار بالا خواهد رفت و ممکن است برای رفع این گرفتگی و افسردگی زیادتر از معمول غذا بخورید. پس بهتر است از غذاهایی استفاده کنید که حال شما را هم بهتر کند مثل برگر بوقلمون یا سیب زمینی پخته که هر دو حاوی آمینو اسیدی هستند که باعث بالا بردن روحیه می شود. اگر احساس نفخ داشتید از غذاهای پر-پروتئین، کم کربوهیدرات و کم نمک استفاده کنید، هم حالت نفخ را از بین خواهد برد و هم به تقویت روحیه ی شما کمک می کند. نگران چاق شدن هم نباشید، به خاطر بالاتر بودن درجه حرارت بدن کالری بیشتری خواهید سوزاند.

رابطه ی جنسی در این دوره :

تولید تستوسترون بیشتر باعث آرام تر شدن و در نتیجه جذاب تر شدن صدایتان میشود.


روز 28:

با علائمی روبه رو خواهید شد که به شما می گوید فردا روز قاعدگیتان است: باد کردن شکم، کم خوابی و سردرد.
 
     
  
↓ Advertisement ↓
 مرد
#14   Posted: 17 Apr 2011 05:24

 3 Star

ارسالها: 3505
لباس زنان و تاثیرات آن در سکس
لباس مناسب زنان در خانه:

۱. استفاده از پارچه های نخی و سبک.

۲. استفاده از رنگهای روشن و متنوع (سفید،زرد،قرمز،سبز،آبی و...) جهت ایجاد روحیه شاداب و با نشاط در خود و اطرافیان.

۳. لباسهایی که در دوختشان از پارچه کمتری استفاده شده هم به صرفه است و هم نمایشگر زیبائیهای بدن زن .

۴. سعی کنید لباسهایی انتخاب کنید که دوخت کمتری در آنها به کار رفته باشد.

۵. در طول روز که معمولا مردها در خانه نیستند بهتر است هر زنی لباسی را بپوشد که تنها باب میل خود اوست.

۶. لباسهای آزاد و یا لباسهای بدن نما که کمتر بدن زن را می پوشاند برای ایجاد روحیه رضایتمندی از تن خود زن بسیار موثر می باشد.

۷. پوشیدگی بدن زن زمانی باعث ایجاد جذابیت و کنجکاوی مرد می شود که لباسی زیبا زیبائیهای بدن را پوشانده باشد.

۸. برهنگی کامل بدن زن بیشتر زمان قبل از شروع و یا هنگام انجام سکس دارای جذابیت است.

۹. لباسهای چشمک زن: لباسهای به ظاهر پوشاننده ولی تحریک کننده نگاه مردان ، شامل لباسهای چاک دار، نازک، دارای تصاویر تحریک آمیز، نمایش دهنده بخشی از سینه ها - ران - ساق پا - شکم و ناف - کتف - بازوها.
 
     
  
 مرد
#15   Posted: 1 Jun 2011 13:52


 3 Star

ارسالها: 3620
رواج "عسل جنسی" در کشورهای عربی
اخبار رسیده از جهان عرب حاکی از آن است که طی چند وقت اخیر این نوع عسل در بسیاری از کشورهای عربی به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس رواج بیشتری یافته است.

تازگی خرید و فروش نوعی عسل، معروف به "عسل جنسی" در کشورهای عربی رواج یافته است.

عسل "السدر" که در کشور یمن تولید می شود، یکی از تقویت کننده های جنسی بسیار مؤثر در جهان است.

اخبار رسیده از جهان عرب حاکی از آن است که طی چند وقت اخیر این نوع عسل در بسیاری از کشورهای عربی به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس رواج بیشتری یافته است.

برخی بررسی های انجام شده نشان می دهد عسل "السدر" در میان ورزشکاران به ویژه بسیاری از فوتبالیست های جهان عرب نیز رواج یافته و از آن به عنوان تقویت کننده جسمی استفاده می کنند.

به گزارش تابناک پزشکان می گویند : این نوع عسل که در کوه های بسیار مرتفع یمنی بدست می آید، علاوه بر فواید جنسی آن، برای بیماران سرطانی نیز بسیار خوب و مفید است.

هر کیلو از این عسل بین 50 تا 150 دلار بسته به نوع و کیفیت آن به فروش می رسد.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
 مرد
#16   Posted: 4 Jun 2011 16:38


 3 Star

ارسالها: 3620
آلرژی به سکس
اگر چه هنگامی که از آلرژی صحبت به میان میاید ، حساسیت های غذایی و فصلی و یا شیمیایی به اذهان عمومی متبادر میگردد ، لیکن مطالعات پزشکی نشان میدهند عده معدودی از زنان به اسپرم و مواد ترکیبی آن در همسر خود حساسیت دارند. این دسته از افراد که 12% از بیماران مبتلا به آلرژی را شامل میگردند به دنبال برقراری رابطه جنسی واژینال علائمی چون خارش و التهاب یا تاول در ناحیه دستگاه تناسلی ، کهیر در قسمتهای مختلف بدن ، حالت تهوع و استفراغ ، مشکلات گوارشی و یا حتی از دست رفتن هشیاری و اغمإ را شاید گزارش کنند.

تجربه علائم آلرژی مسلماً برای بسیاری از افراد خوشایند نبوده وعلاوه براینکه سلامت و کیفیت رابطه زناشویی افراد را مورد تهدید قرار میدهد ، تلاشهای زوجین در فرایند بچه دار شدن را هم تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است که این نوع آلرژی به تازگی مورد شناسایی در علم پزشکی قرار گرفته است و هنوز برای بسیاری از پزشکان خانواده و نیز متخصصین زنان و زایمان ، تشخیص و درمان آن نا آشنا به نظر میرسد و به همین نسبت درمان های پیشنهادی نیز قدمهای ابتدایی خود را برمیدارد. در حال حاضر استفاده از کاندوم ، تزریق مرتب اسپرم پالایش شده همسر درواژن زن و ایمونو تراپی انتخابی و .... برای کمک به ایندسته از بیماران بکار گرفته میشود.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 مرد
#17   Posted: 9 Jun 2011 06:54


 3 Star

ارسالها: 3620
قدرت جنسی مردان در طول سالهای عمر
  • آیا مردان بمرور زمان قدرت جنسی خود را از دست می دهند؟
  • آیا بعد از سن مشخصی دیگر از رابطه جنسی لذت نمی برند؟

هم در مردان و هم در زنان نیازها و خواستن سکس بمرور زمان و با بالا رفتن سن به آرامی کم می گردد. ضمن اینکه باید بدانیم با وجود این مسئله ، تستسترون ، هورمونی اصلی که در مردان کنترل سکس و خواست آن را به عهده دارد هرگز از ترشح باز نمی ایستد. بخاطر ایم مورد است که اصلا غیر طبیعی نیست که مردان حتی در سنین بالا مثل هفتاد یا هشتاد هم بتوانند شهوت جنسی داشته باشند. دلایلی وجود دارد که چرا در بعضی از زمانها در زندگی مردان توجه و خواست آنها به امور جنسی کم می گردد که می توان به استرس ، چاقی ، درگیری های کاری ، اثرات جانبی دارویی ، تحت درمان بودن فرد ، ناراحتی در رابطه با پارتنر و نداشتن علاقه به وی و مسائل مختلف یاد کرد.

همانطور که گفته شد فعالیت جنسی با بالاتر رفتن سن در مردان کم می شود اگرچه که خواسته های جنسی همیشه در جای خود باقی می ماند. مردان عموما تا سنین بیست سالگی بطور زیاد خود ارضایی می کنند. از سنین بیست تا بیست و پنج سالگی عموما میزان این کار را کمتر می کنند . در این سن عموما ارگاسمهای شبانه و در طول خواب کمتر می شود . بعضی از افراد نارضایتی هایی را در آلت خود عنوان می کنند از جمله اینکه آلت آنها به اندازه کافی نعوذ نمی کند و یا سفت نمی گردد در حالیکه قبلا با دیدن یک تصویر به حالت نعوذ می رسیدند اکنون باید مستقیما آلت را تحریک کنند تا آلت آماده فعالیت گردد و نعوذ آلت در آنها هرگز به اندازه ای که قبلا حدس میزنند بوده نیست. بر خلاف گذشته آلت بیشتر به از دست دادن نعوذ خود گرایش دارد تا برعکس آن. عنوان می کنند که حتی نحوه نعوإ آنها نیز فرق کرده است . آلتی که قبلا بسمت بالا نعوذ می کرده اکنون بمانند اینکه سنگین شده باشد فقط راست و بحالت نیمه بر افراشته در آمده است. اکنون احتیاج به ارگاسم شدن و برون پاشی در آنها کمتر گردیده و بر خلاف قبل که با چندین بار ارگاسم شدن همچنان عطش داشتند اکنون با یکبار ارگاسم کاملا خسته و بی حال می گردند. اعلام می کنند که منی آنها قبلا شفافتر بوده و با شدت بسیاری می پاشیده و مقدار آن نیز بیشتر بوده در حالیکه اکنون غلیظ شده و با شدت و مقدار کمتری بیرون میریزد. این مسائل تا سنین پنجاه همچنان باقی می ماند . در سنین پنجاه مرد کم کم در می یابد که خواسته و نیازهای جنسی وی دیگر بشدت قبل نیست . درمیابد که بسیار باید تلاش کند تا منی از وی خارج گردد . در واقع منی ترجیح میدهد برخلاف جوانی که بیرون می پاشید اکنون در خانه بخوابد! همینطور بسادگی ارگاسم نمی گردد و بسیار زمان خواهد برد.مرد در می یابد که لازم نمی بیند که در طول رابطه جنسی حتما خود را بمرز ارگاسم برساند و ارگاسم گردد.

چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که تمامی اینموارد طبیعی هستند و مشمول سن می گردند. مسلما شما انتظار ندارید که یک قهرمان دو المپیک رکورد خود را در شصت سالگی بزند! دیگر اینکه آلت هرگز قدرت خود را در دریافت و ارائه لذت در امور جنسی از دست نخواهد داد . برای همین بجای اینکه نگران وضعیت خود باشید سعی کنید از تمام طول عمر خود استفاده کرده و لذت ببرید
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
 زن
#18   Posted: 9 Jun 2011 14:57

 3 Star

ارسالها: 5120
اصول مصرف كاندوم
كاندوم يكي از روشهاي موثري است كه به نحو مناسبي باعث پيشگيري از بيماريهاي مقاربتي , همينطور جلوگيري از حاملگي ميگردد. معمولا جنس اكثر كاندومها لاتكس است كه جنس ارجح و مرغوب ميباشد با اينحال در بازار انواع ديگري هم وجود دارد كه بهتر است مصرف كنندگان نسبت به اين مسيله هوشياري لازم را داشته باشند.. به اين دليل كه هم نازكتر و هم مقاومتر و هم احتمال سرايت بيماري و ويروس در آنها كمتر است.البته گاهي بعضي خانم ها نسبت به كاندومهاي لاتكس دار حساسيت دارند كه در اين حالت بهتر است از انواع بدون لاتكس استفاده شود. از نظر اينكه از چه اندازه اي استفاده شود معمولا همه از انواع متوسط و معمولي استفاده ميكنند ولي اين مسيله در كشورهاي ديگر به دليل فرهنگ بالاي مصرف تفاوت ميكند ومصرف كنندگان ترجيح ميدهند از اندازه هاي متناسبتري استفاده كنند.اغلب كاندومها به طور معطر عرضه ميشود بطوري كه در غير اينصورت باعث دلزدگي مصرف كنندگان ميگردد.. البته منظور از دلزدگي اين هست كه چون بعضي از زوجين تمايل به سكس دهاني دارند ممكن است بوي نامطبوع كاندوم اثر نامطلوبي در مراحل انها داشته باشد...

يكي از نكات در نگهداري كاندوم اين هست كه سعي كنيد كاندوم را هميشه در يك جاي مشخص و معين و درضمن قابل دسترس نگهداري كنيد. همچنين كاندوم را بايد در محلي دور از حرارت، فشار، نور آفتاب و رطوبت دائمي نگهداري كرد چرا كه در غير اينصورت نميتوان به آن اطمينان كرد مثلا كيف پول جيبي شما كه هر روز متحمل فشار است جاي مناسبي براي نگهداري كاندوم نيست.يكي از مزاياي مهم كاندوم جلوگيري از حاملگي است با اينحال علاوه بر پيشگيري از حاملگي، از بيماريهاي مقاربتي نيز پيشگيري ميكند و با كاهش خطر انتقال بيماريهاي مقاربتي از نازايي و خطر ابتلا به بيماري سرطان دهانه رحم را نيز در خانمها كاهش ميدهد. گاهي به مواردي برخورد ميكنيم كه خانمها به مني شوهرشان حساسيت دارند,در صورت حساسيت خانمها به مني شوهر استفاده از كاندوم مفيد ميباشد.استفاده از آن در مرداني كه انزال زودرس دارند مفيد بوده است و سبب تاخير انزال و در نتيجه حفظ غرور ميشود.استفاده از كاندوم روشي ارزان بوده و استفاده شخصي از آن نيز راحت ميباشد و احتياج به راهنمايي زيادي ندارد.بعلاوه هرگاه لازم باشد ميتوان همراه ساير روشهاي ديگر جلوگيري، استفاده كرد، مانند چند ماه اول وازكتومي. بعد از قطع مصرف آن نيز ميتوان حاملگي را ايجاد نمود و بدين ترتيب فاصله دخواه سني را بين فرزندان ايجاد نمود.هر كاندوم براي يكبار مصرف است و قبل از مصرف لازم است به تاريخ انقضاي آن توجه نمود و اگر از تاريخ آن گذشته است، از مصرف آن جدا خودداري كرد.براي نرم كردن و لغزنده كردن كاندوم ميتوان از ژلهاي مخصوص اينكار و ليزكننده‌ها (لوبريكيشن‌ها) كه مواد اصلي آنها آب ميباشد استفاده نمود و از چرب كردن كاندوم جدا خودداري كرد كه هر نوع چربي (وازلين، روغن و ...) باعث خرابي كاندوم ميشود.

اين نوع ژلها را ميتوان از داروخانه‌ها تهيه كرد. تماس كاندوم با اشياء برنده هنگام استفاده از آن مثل ناخن بلند و انگشتر ممكن است باعث پارگي كاندوم شود استفاده از كاندوم با توجه به ارزان بودن و استفاده آسان آن در مقابل ابتلا به انواع بيماريهاي مقاربتي و ايدز كه به صورت مختصر درباره آنها توضيح داده خواهد شد، امري عقلاني است، چرا كه ابتلا به آنها هزينه‌هاي درماني سنگين و خلاهاي رواني بسياري را پي‌آمد خواهد داشت.گاهي به علت رنگي بودن كاندوم چنين به نظر ميرسد كه ضخامت آن بيشتر يا كمتر از حد معمول است در حاليكه رنگ تند كاندوم چنين تصوري را ميدهد. به علت پايين بودن فرهنگ مصرف و كم بودن اطلاعات، گاهي افراد اظهار ميكنند كه مصرف كاندوم باعث پايين آمدن لذت ميشود كه اين فقط وهم و تفكر غلط است ومصرف كاندوم هيچ تاثيري در اين پديده ندارد.

چنانچه در هنگام نزديكي متوجه پارگي يا سوراخ در كاندوم شديد و يا نزديكي مشكوك به حاملگي ناخواسته داشته‌ايد با استفاده از قرصهاي پيشگيري از بارداري به روش زير ميتوان از وقوع يك حاملگي ناخواسته جلوگيري كرد: بلافاصله (حداكثر تا 72 ساعت) پس از نزديكي مشكوك به حاملگي ناخواسته 2 عدد قرص پيشگيري از بارداري از نوع اچ.دي (سفيد رنگ) را همزمان با هم و 12 ساعت بعد 2 عدد ديگر از همين قرص ميل شود. (جمعا 4 قرص اچ.دي)چانچه قرص اچ.دي در دسترس نبود ميتوانيد بلا فاصله 4 قرص ال.دي (كرم رنگ) را با هم و 12 ساعت بعد 4 قرص ديگر از همين قرص ميل شود. (جمعا 8 عدد قرص ال.دي) بخاطر داشته باشيد كه هرچه خوردن قرصها را سريعتر شروع نماييد امكان موفقيت اين روش براي پيشگيري از حاملگي ناخواسته بيشتر است.گرچه اين روش در اكثر موارد از بارداري ناخواسته جلوگيري ميكند، ولي تاثير آن صد در صد نيست و استفاده از اين روش مختص موارد اورژانس و اضطراري ميباشد و نبايد بعنوان يك روش پيشگيري مستمر مورد استفاده قرار گيرد.

چه كاندومي مصرف كنيم؟

حتما ميبايست از كاندومهاي شناخته شده و تست شده مصرف كرد چرا كه سوراخهاي كاندوم ممكن است به اندازه‌اي ريز باشد كه فقط دستگاههاي الكترونيكي بتواند آن را تشخيص دهد ولي اسپرم و ويروس ميتوانند از آن عبور كنند و چشم معمولي قادر به ديدن آن نباشد، لذا حتما و هميشه از كاندوم‌هايي كه صد در صد تست الكترونيكي شده مصرف كنيد و در خريد آن به مارك كاندوم توجه كنيد كه حتما از ماركهاي معتبر باشد چرا كه اخيراً برخي از كشورها اقدام به توليد كاندومهايي با مارك و حتي شكل بسيار مشابه به ماركهاي معروف كرده‌اند كه كيفيت اصلي آن را ندارد و تست نشده هستند.همچنين كاندومهايي با عكسهاي سكسي وجود دارد كه اكثراً كيفيت جالبي ندارند و بصورت غير اتوماتيك بسته‌بندي ميشوند و يا اگر هم وارداتي باشند بصورت قاچاق وارد ميشوند و اين گونه واردات ايجاب ميكند كه كاندوم به صورت فئله و تحت فشار و فاقد شرايط مطلوب وارد شود كه اين امر خود از كيفيت آن ميكاهد.ذكر اين نكته حائز اهميت است كه هيچوقت عكس روي كاندوم (بطور كلي هر كالايي) بيانگر كيفيت آن نيست.روش مصرف كاندوم ,كاندوم را بايد قبل از نزديكي و در حالت نعوذ روي آلت كشيد بطوريكه آنرا كاملا بپوشاند زيرا ترشحات مرد قبل از انزال نيز اسپرم وجود دارد.

هنگام استفاده ميبايست فضاي خالي كوچكي كه در انتهاي كاندوم وجود دارد و مايع مني در آن جمع ميشود را خالي كرد.يعني برآمدگي ابتداي كاندوم كه يك فضاي خالي و محل جمع شدن مايع مني هست را توسط دو انگشت شصت و ميانه گرفت، بطوريكه از هوا خالي شود. بعد با دست ديگر آنرا نصب نمود زيرا در غير اينصورت هواي جمع شده در فضاي خالي مذكور، در حين دخول باعث پاره شدن كاندوم ميشود.نبايد براي مصرف كاندوم را هنگاميكه از بسته باز ميكنيم از حالت حلقوي درآوريم سپس آنر را نصب كنيم زيرا در اينصورت ديگر كاربرد ندارد و پس از نصب گشاد ميشود و لق ميزند.مصرف كاندوم مانند وقتي است كه جوراب را حلقه ميكنيد و بعد نوك پا را در آن ميگذاريد و با لغزاندن و باز و كردن حلقه جوراب، آن را روي پاي خود ميكشيد. مصرف كاندوم هم تقريبا چنين حالتي دارد.گاهي درحين نصب كاندوم، متوجه ميشويد كاندوم نصب نميشود و هر چه آن را به پايين مي‌غلطانيد فايده‌اي ندارد. در اين مورد شما كاندوم را بر عكس گذاشته‌ايد، پس لازم است قبل از نصب (بدون باز كردن) يك فوت داخل كاندوم بكنيد (مثل بادكنكي كه فوت ميكنيد) باز ميشود و ميتوانيد جهت صحيح آن را تشخيص دهيد.بعد از انزال لازم است كه كاندوم را درآوريد و سر آن را تا بزنيد و سپس در يك دستمال كاغذي و بعد در سطل آشغال بندازيد. از انداختن كاندوم درتوالت و دستشويي خودداري كنيد زيرا كاندوم غير قابل حل شدن در هر ماده‌اي است و بهترين راه انداختن آن در كيسه زباله است.
من هم خدایی دارم
 
     
  
 مرد
#19   Posted: 9 Jun 2011 15:39


 3 Star

ارسالها: 3620
25 افسانه و واقعیت درباره رابطه جنسی
هر یک از ما دیر یا زود رابطه جنسی را تجربه خواهیم کرد، اما آیا با اطلاعات درست به پیش میرویم یا فقط چسبیدیم به برخی از افکار منسوخ شده ای که بزحمت زندگی جنسی ما را اداره میکند. در اینجا تعدادی از افسانه ها و حقایق بسیار عملی برای محو کردن این ابر تاریک وجود دارند.


روابط ، به ویژه نوع جنسی آن ، بدون شک نقش عمده ای را در رابطه با روحیه و سلامتی ما بازی میکند. غیر عادی نیست که زوج های سردرگم و ناراضی در بستر یافت شود، به ویژه به دلیل تصورات غلط خود از مفاهیم رابطه جنسی.

سکس که یک واقعیت بیولوژیکی است، درباره آن در جوامع ما چندان صحبت نمیشود. وقتی که یک دختر یا پسر با جذابیت ، کنجکاوی و تحریکات هورمونی به سن نوجوانی میرسد؛ روی هیچ چیزی جز مشورت با دوستان نا بالغ، جستجو در وب سایت یا سئوال از Internet pal، نمیتوانند حساب باز کند. در اینجا 25 مطلب عمده از افسانه ها و حقایق درباره رابطه جنسی وجود دارد که کمک خواهد کرد تا که همه سردرگمی های پراکنده در این سنین، محو شوند.

افسانه ها :

1. زنان نیزدر طی مقاربت جنسی انزال میکنند.
2. برای رضایت جنسی، باید همزمان اورگاسم صورت بگیرد.
3. فقط مردان محتلم میشوند.
4. احتلام یک اختلال جنسی است.
5. رابطه جنسی با باکره موجب درمان بیماری مقاربتی میشود.
6. استمناء مکرر باعث کوچک شدن آلت تناسلی مرد میشود.
7. مواد غذایی ویژه و ورزش موجب خواهد شد تا رشد آلت تناسلی مرد بیشتر شود.
8. استمناء منجر به فروپاشی عصبی میشود.
9. وازکتومی باعث ناتوانی جنسی مرد میشود.
10. مردان میل جنسی قوی تری نسبت به زنان دارند.
11. آمیزش مقعدی تنها با همجنس گرایان تجربه میشود.
12. انسان عادی باید بتواند هر زمان که مایل بود نعوذ داشته باشد.
13. یک مرد، مرد نیست اگر نتواند نعوظ داشته باشد.
14. یائسگی پایان یافتن حیات جنسی زنان است.
15. آموزش مسائل جنسی به نوجوانان موجب بی قیدی در اخلاق آنها میشود.
16. زن باید در تنهائی به اوج لذت جنسی برسد.
17. زن باید در اولین رابطه جنسی خود خونریزی داشته باشد.
18. رابطه جنسی در دوران قاعدگی غیر بهداشتی و پرخطر است.
19. دختر نمی تواند در اولین رابطه جنسی خود باردار شود.
20. زن نمی تواند در حالی که به نوزاد خود شیر میدهد باردار شود.
21. مقاربت جنسی کاملا بی خطر، مقاربتی است که حاملگی ایجاد نکند.
22. بیرون کشیدن آلت تناسلی مرد هنگام انزال، راه خوبی برای جلوگیری از حاملگی است.
23. شما همجنسگرا هستید اگر با هم جنس خود رابطه جنسی یا تصور رابطه جنسی داشته باشید.
24. داشتن اورگاسم یا همان محتلم شدن در خواب، نشانه ای از مشکلات جنسی است.
25. و این حس که شریک جنسی زن با آلت تناسلی بزرگتر، بیشتر راضی و تحریک خواهد شد.

حقایق :

1. زنان در طی مقاربت جنسی انزال ندارند. احتمالا ، مایعی که در مرحله هیجان تراوش میشود، باعث اشتباه میشود.

2. اورگاسم همزمان اجباری نیست.

3. زنان نیز اورگاسم شبانه را تجربه می کنند.

4. احتلام درخواب نشانه ای از اختلال های جنسی نیست. بلکه بخشی از روند طبیعی جنسی است.

5. درست نیست. برعکس، بیماری های مقاربتی بیماری را منتقل می کنند.

6. حتی هنگامی که فرد در استمناء افراط کند، هرگز آلت تناسلی او کوچک نمی شود. هرگاه هر قسمت از اعضای بدن انسان حداکثر اندازه خود را حاصل کرد، هرگز به اندازه کوچک تبدیل نخواهد شد مگر اینکه کاملا و یا بخشی از آن در جراحی یا به طور تصادفی قطع شود.

7. درست نیست. هر تغذیه مناسبی که برای سایر اعضای بدن خوب باشد، برای اندامهای جنسی نیز خوب است.

8. درست نیست. استمناء یک فعالیت طبیعی فیزیولوژیکی است( منظور اینکه در هر حالتی استمناء عادی نیست مثلا خانم یا آقائی که متاهل هستند و استمناء هم دارند حتما مشکلی در روابط جنسی آنها وجود دارد
و نمی توان به صرف بی ضرر استمناء همه موارد استمناء را عادی تلقی کرد)

9. جلوگیری(وازکتومی در مردان و توبکتومی در زنان) میل و عملکرد جنسی را کاهش نمیدهد. در واقع ، از بین بردن ترس از حاملگی ، لذت رابطه جنسی را می تواند افزایش دهد.

10. درست نیست. میل جنسی در هر دو جنس زن و مرد برابر است.

11. آمیزش مقعدی ممکن است توسط علاقه مندان به جنس مخالف نیز تجربه شود.

12. آلت تناسلی مرد هنگامی نعوظ خواهد داشت که تمایل داشته باشد. قبل از اینکه نعوظ رخ دهد، پاسخ فیزیولوژیکی جنسی باید کاملا انجام شده باشد.

13. مرد بودن یک فرد از روی توانائی وی در انجام نعوذ قضاوت نمیشود بلکه معیارهای دیگری وجود دارد.

14. یائسگی پایان زندگی جنسی زن نیست. تنها پایان تولید مثل وی است.

15. گفتگو با جوانان در مورد رابطه جنسی و یا آموزش مسائل جنسی منجر به بی قیدی اخلاقی نخواهد شد. حتی بدون آموزش مسائل جنسی ، مردم در بی قیدی افراط میکنند. در حقیقت ، بیشتر افراد متاهل روابط بی قاعده تری نسبت به جوانان دارند. آموزش جوانان در مورد رابطه جنسی و رفتار جنسی، آنها را به منظور توسعه یک نگرش سالم و مثبت به سوی تمایلات جنسی کمک میکند. از همه مهمتر ، روابط فردی به بهتر شدن هماهنگی زناشویی و زندگی خانوادگی کمک خواهد کرد.

16. اگر تحریک کافی برای چوچوله فراهم نباشد اکثر زنان نمی توانند به تنهائی و بدون مقاربت به اوج لذت جنسی برسند، صرفنظر از اینکه آلت تناسلی مرد چقدربزرگ یا دراز باشد. بسیاری از زوج ها بدون دلیل درگیر هستند و اعتقاد بر این است که اگر قادر به دستیابی به لذت نباشند یکی از آنها کاری را اشتباه انجام میدهد. با استفاده از یک حالت ممکن است در بعضیها در طول مقاربت باعث تحریک چوچوله شود. همچنین می توانید چوچوله را با انگشت یا وسیله ارتعاشی در طول مقاربت تحریک کنید و زن میتواند با تحریک دهانی یا دستی موجب لذت همسر خود شود.

17. آزمایش باکره بودن با پرده بکارت نیست. با پاره شدن پرده بکارت معمولا خونریزی رخ میدهد. با این حال ، پرده بکارت ممکن است بطور مادر زادی وجود نداشته باشد و یا ممکن است در جریان فعالیتهای ورزشی ، ورزش های شدید و یا در استفاده از تامپونها پاره شده باشد. بنابراین، لزوما در طی اولین مقاربت جنسی نباید خونریزی رخ دهد.

18. موادی که هنگام قاعدگی خارج میشوند، استرلیزه هستند و برای رابطه جنسی در دوران قاعدگی کاملا بی ضرر هستند، اگر هر دو طرف مایل باشند. در واقع ، بسیاری از زوج ها در این ایام از رابطه جنسی بیشتر لذت میبرند، چون هیچ ترسی از حاملگی احتمالی ندارند وبا مهبل (واژن) مرطوب حس خوشایند افزایش پیدا میکند.

19. دخترها می توانند و اغلب آنها در اولین مقاربت باردار میشوند.

20. اگر چه ممکن است زن در دوران شیر دادن از طریق پستان قاعده گی نداشته باشد، اما او هنوز می تواند حامله شود.

21. در حالی که یک زن احتمال کمتری دارد تا در دوران قاعدگی باردار شود، ولی "کاملا" این دوره مطمئن نیست. همواره این احتمال وجود دارد که او حامله شود.

22. عقب کشی هنگام انزال روش موثری برای جلوگیری از حاملگی نیست. حتی قبل از انزال، از آلت تناسلی مایع منی نشت میشود ، که حاوی هزاران اسپرم است.

23. بازی جنسی و رویاهای جنسی با دوستان با هر جنسیتی در دوران قبل از بلوغ و اوایل نوجوانی شایع است. چنین تجربه هائی را نباید به عنوان اثبات جهت گیری جنسی از نوع بزرگسالان تفسیر کرد.

24. احتلام در خواب عادی، سالم و طبیعی است و جای هیچ نگرانی نیست.

25. آلت در هنگام نعوظ ممکن است از یک اندازه ای بزرگتر یا کوچکتر باشد. لزوما برای جلب رضایت شریک جنسی زن آلت بزرگ ضروری نیست. فقط 2 اینچ بیرونی از مهبل (واژن) به لمس کردن حساس است، و بنابراین، حتی آلت تناسلی در این اندازه برای تحریک زن کافی است. نیاز نیست که هنگام انزال، آلت تناسلی مرد کاملا راست و سفت باشد.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 مرد
#20   Posted: 12 Jun 2011 14:21


 3 Star

ارسالها: 3620
سکس بیشتر ، مرگ دیرتر !
چنانچه میدانیم در سالهای اخیر مقوله رابطه جنسی به عنوان یکی از تابوهای جوامع بشری بار منفی و مذموم خود را کم کم از دست داده وامروزه نگاهی مثبت وپذیرفتنی به این رفتار غریزی انتظار میرود . آنچه اهمیت و جایگاه ویژه رابطه جنسی را خاطر نشان میسازد تحقیقات گسترده پژوهشگرانی است که هر روز یافته ای نوین را در تایید نقش سکس در سلامتی به جامعه بشری عرضه میدارند .

سالهاست که متخصصین امور بهداشتی در تلاشند که با شناسایی مجموعه فاکتورهای دخیل بر کیفیت و کمیت زندگی انسانها ، توصیه های لازم را در راه بهره وری بیشتر ازتندرستی ارائه گر باشند. یکی از زمینه های مورد علاقه محققین بررسی رابطه میزان دفعات ارتباط جنسی و نرخ مرگ و میر بوده است . در این راستا تیم مطالعاتی مرکب از پژوهش گران دانشگاه بریستول و دانشگاه کویینز کار مشترکی را به مدت 10 سال بر روی 1000 مرد بین 59-49 سال انجام داده اند . زندگی جنسی و میزان دفعات ارتباط جنسی این افراد به طور منظم ثبت و ضبط گردیده هر یک در سه گروه یا طبقه جایگزین شدند . گروه اول کسانی بودند که هفته ای دو بار یا بیشتر مبادرت به برقراری رابطه جنسی مینمودند ، گروه دوم افرادی که کمتر از هفته ای دو بار تمایل به برقراری رابطه جنسی داشتند و نهایتاً گروه سوم که ماهی یکبار یا کمتر شرایط برقراری رابطه جنسی را تجربه میکردند. در طول ده سال میزان فعالیت جنسی این افراد مرتباً تحت نظر میبود و چنانچه در این اثنا مرگ و میری برای آزمودنی ها اتفاق افتاده بود با توجه به میزان دفعات برقراری رابطه جنسی و تجربه ارگاسم در آنها ، سعی در تشخیص رابطه گردید . چنانچه محققین انتظار میداشتند نرخ مرگ و میر در افرادی که در سابقه خود ارگاسم های بیشتر یا دفعات سکس بیشتری میداشتند بسیار کمتراز افراد گروه دوم و به ترتیب گروه دوم نرخ مرگ و میری کمتر از گروه سوم را نشان میدادند .

از طرفی تحقیقات دانشگاه دوک نیز اشاره بر این دارند که زنانی که در طول زندگی خود از سکس بیشتر و ارگاسم متعدد تری برخوردار بوده اند فرایند سالخوردگی را آهسته تر سپری کرده و مرگ و میر ناشی از مشکلات و بیماری های قلبی کمتردر آنها گزارش شده است. در پژوهشی که با همین نیت در کشور سوئد انجام شده نشان داده شده است که در بین افراد فعال از نظر جنسی میزان مرگ زودرس یا فوت در سنین میانسالی و نه کهنسالی کمتر دیده شده است.

دکتر دین ارنیش از جمله محققینی است که به بررسی نقش روابط صمیمانه در سلامت انسانها همت گماشته و در این راستا تفکرات و یافته های خویش را در کتابی تحت عنوان " عشق و بقا " در اختیار خوانندگان قرار داده است . این پژوهش گر در کتاب خود از عشق و صمیمت به عنوان قدرت شفا دهنده در انسان یاد میکند و به شکلی علمی برای مدعای خود شواهد کلینیکی را مورد بررسی قرار میدهد . در یکی از این تحقیقات نشان داده شد که از میان 119 مرد و 40 زنی که تحت آنژیوگرافی قرار گرفته بودند ، آندسته از این افراد که درزندگی شخصی بیشتر مورد عشق و علاقه واقع شده بودند و دوست میداشته شده اند و یا کسی را دوست میداشتند و روابط جنسی مستمر تری میداشتند کمتر انسداد در شریانهایشان وجود داشته است. از طرفی پاره ای از تحقیقات انجام شده موً کد آنند که مردانی که در سنین 50-20 سالگی خود انزال های مکرر را تجربه گر بوده اند احتمال ابتلا به سرطان پروستات را کمتر نشانگرند. ( برخلاف تصور عامه که متصورند پروستات مشکل دار یعنی شیطنت های جنسیِ مکرر دوران جوانی ! ).

با توجه به نتایچ فوق بار دیگر نقش مهم و اساسی برقراری رابطه جنسی در تندرستی پر رنگ تر به نظر میرسد و اگر تا به امروز کلمه سکس یاد آور مشکلاتی چون ایدز ، بیماری های مقاربتی و یا صرفاً تجربه لذت بخش از یک رفتار شرم آلود و گناه آمیز بوده از این پس به عنوان رفتاری بس ارزشمند و موثر در تندرستی تن و روان مورد تمجید قرار گیرد. اگر چه گاه شرایط خاص بدنی ، بیماری های جسمانی ، دلواپسی های روانی ، خاطرات ناخوشایند دوران کودکی ، متد های غیر علمی تعلیم و تربیت خانوادگی و یا اطلاعات ناقص جنسی امکان بهروری کامل از این سرمایه غریزی را محدود میسازد ، لیکن بر ماست که نسبت به فاکتورهای تاثیر گذلر آگاه بوده در راه بهینه سازی رفتار جنسی خود گام برداریم .

امید که بتوانم در راه ارتقاء سلامت جنسی شما مشکل گشا باشم . شاد و پیروز باشید و شعار همیشگی را به خاطر داشته باشید که " سکس بهتر ، زندگی بهتر
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
 
     
  ویرایش شده توسط: e_h_s_a_n  
صفحه  صفحه 2 از 19:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  16  17  18  19  پسین » 
Sexology - سکسولوژی

دانستنیهای مهیج سكسی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2021 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA