خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی /

راه هایی برای بزرگ کردن سینه ها به صورت طبیعی


صفحه  صفحه 1 از 2:  1  2  پسین »
e_h_s_a_n مرد #1 | Posted: 18 Jun 2011 07:36
کاربر

 
روش های بزرگ کردن سینه (۱)

خانم ها همیشه می خواهند سینه های خوش فرم و زیبایی داشته باشند و برای این کار به دنبال روش های مختلفی از قبیل بزرگ کردن سینه،ورزش کردن هستند و در اکثر موارد به پروتز سینه روی می آورند. یکی از روش های خوش فرم و زیبا کردن سینه، بزرگ کردن سینه است. بسیاری از خانم ها می خواهند بدون پروتز سینه، سینه های بزرگ و خوش فرمی داشته باشند. اما چگونه ؟ در این مقاله به موضوعات مختلفی در این خصوص می پردازد.از شما دعوت می کنیم در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

در این قسمت سه روش برای بزرگ کردن پستان ها را برای برخی خانمها که می خواهند سینه بزرگ تری داشته باشند و سینه درشت را متناسب با اندام خود می دانند ارائه می کنیم :

 • روش اول بزرگ کردن سینه با ورزش :

همه ی خانم ها دوست دارند سینه هایی زیبا و خوش ترکیب داشته باشند و شاید هم شنیده باشید سایز سینه خانم ها با ورزش افزایش می یابد! اما اجازه بدهید قبل از شروع آموزش تمرینات، کمی از ساختمان بدن برایتان بگویم. خانم ها، خوب است بدانید که سینه های شما از چربی و بافت های چربی دار تشکیل شده است،شکل ویژه پستان ها و جایگاه مخصوصشان از طریق رباط های خاصی که بافت پستان ها را در بر گرفته و آن ها را حفاظت می کنند تعیین می شود. این رشته ها که به «رباط های کوپر» معروفند در دوره حاملگی و نیز کهولت شل و یا کشیده می شوند و موجبات آویزان شدن آن ها را فراهم می آورند.

هورمون های جنسی در رشد و تکامل پستان ها در دوره بلوغ و تولید شیر از اهمیت بسزایی برخوردارند. استروژن در رشد و نمو غدد و مجاری پستان نقش داشته و پروژسترون محرک اصلی تغییر و تکامل سلول های سازنده شیر می باشد. از این رو سایز آن ها بستگی به میزان چربی دارد که در آن ذخیره می کنید که آن هم به نوبه خود بستگی به ژنتیک، وزن، سلامتی و سن شما دارد. ماهیچه هایی که در زیر سینه ها قرار گرفته اند، ماهیچه های سینه ای نامیده می شوند که برجستگی سینه ی شما از آن هااست.

علل کوچکی سینه خانم ها :

 • علل هورمونی :

 • هورمون های فولیکولین _ لوتئین : ( که هر دو از هورمون های تخمدان هستند ) و در صورت کمبود آن ها فقط با تجویز متخصص زنان باید استعمال شوند.

 • کم کاری تیرویید و هیپوفیز : نیز عامل بسیار نیرومندی محسوب می گردد. در کل کمبود هورمون های تخمدان و هیپوفیز مولد کوچکی پستان هااست.

 • لاغری مفرط :

افراد لاغر کلا بافت چربی در بدنشان کم است و همچنین هورمون های جنسی در بدنشان کمتر از افراد عادی است که این امر باعث کوچک بودن پستان می گردد.

 • رژیم لاغری و سوء تغذیه :مخصوصا" در خانم های چاقی که بدون برنامه علمی بطور ناگهانی شروع به کم کردن وزن می کنند چربی های بدن کاهش می یابد و چون پستان نیز مقدار زیادی بافت چربی دارد کوچک می گردد و همچنین چروکیده و افتاده می شود. در این افراد چون کوچکی پستان بدنبال رژیم غذایی بوده است بنابراین با توقف رژیم غذایی و برگشت به حالت عادی واستفاده از رژیم پر پروتیین مشکل فرد برطرف خواهد شد. البته ممکن است کمی افتادگی در پستان ها باقی بماند.

 • ژنتیک :این مورد شایع ترین علت کوچکی پستان ها در خانم ها می باشد. و معمولا" به کرم ها و قرض های گیاهی پاسخ مناسبی نخواهد داد و این مواد به هیچ عنوان باعث رشد پستان نمی گردند.

اگر می خواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تغییر دهید یا نه، باید به شما بگویم که خیر، نمی توانید (مگر با عمل جراحی)، اما می توانید با کار کردن روی عضلات سینه، آن ها را بزرگتر، سفت تر و خوش ترکیب تر کنید.
برای بزرگ کردن سینه چند حرکت ورزشی برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن ها را در خانه هم انجام دهید که هیچ خرجی هم برایتان نخواهد داشت و طی ۶ تا ۸ هفته سینه هایتان را به شکل دلخواه درخواهد آورد. این تمرینات را می توانید در ۱ تا ۳ ستِ ۸ تا ۱۵ تکرار، ۲ یا ۳ بار در هفته انجام دهید.

نکته : هنگام انجام ورزش های مخصوص بزرگ کردن سینه نیز باید مثل سایر ورزش ها لباس ورزشی پوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و راحت انجام داد. این حرکات اگر بدون توجه انجام شوند ممکن است باعث فشار و درد عضلات شود، پس اگر مشکل جسمانی دارید، حتماً قبل از شروع با پزشک خود مشورت کنید. دقت کنید که حین انجام تمرینات به خود فشار نیاورید و اگر احساس ناراحتی کردید، حرکت را متوقف کنید.

نکته : توصیه ما به شما این است که در کنار تمرینات ارائه شده،تمرینات ویژه تقویت عضلات بالا تنه را نیز انجام دهید، خصوصا" عضلات پشت و کمر بند شانه ای، همچنین باید توجه داشته باشید چنانچه عضلات شکم توانائی داشته باشید، به نحوی کم شکم صاف و یک دست باشد، باعث می شود با انجام این تمرینات سینه های شما بیشتر نمایان شود.

یکی از متداول ترین این ورزش ها، حرکت "پوش آپ" می باشد که در اینجا روش صحیح انجام آن را برای شما توضیح می دهیم.حرکت پوش آپ روی تقویت عضلات سینه ای بسیار موٍثر است.

بزرگ کردن سینه با ورزش + تصاویر :

 • پوش آپ اصلاح شده : • روی شکم بخوابید، زانوهایتان را خم کنید، به طوری که قوزک های پا ضربدری روی هم قرار گیرند. آرنج ها را خم کنید و کف دست ها را (در اطراف بدن و مقابل شانه ها) روی زمین قرار دهید. دست ها را صاف کرده و بدن را بلند کنید، به طوری که روی زانوها و کف دست ها تکیه داشته باشید، چانه را کمی به سمت سینه ها متمایل کنید تا پیشانی روبه روی زمین قرار گیرد، شکم را سفت کنید.

 • آرنج ها را خم کرده و کل بدن را یکباره پایین بیاورید. آنقدر پایین نیاورید که سینه ها به زمین برخورد کند، تا جایی بدنتان را پایین بیاورید که بازوها به موازات زمین قرار گیرند. دوباره خود را بالا بکشید، آرنج ها را قفل نکنید، باید این حرکت را ۱۰ مرتبه انجام دهید، و هرچه جلوتر می رویت تعداد این دفعات را بیشتر کنید.

 • پوش آپ توپ بر روی زانو : • در مقابل یک توپ زانو بزنید و در حالی که پشتتان را صاف و قائم نگه داشته اید دست های خود را بر روی توپ قرار دهید.

 • با انجام بازدم به آرامی بر روی توپ سینه بزنید و پوش آپ کنید و سپس با انجام دم به آرامی به حالت اول باز گردید.این تمرین را ۲۵ – ۲۰ بار تکرار کنید.

 • پوش آپ دیوار :در مقابل دیوار با فاصله ی یک متر بایستید و دست ها را به دیوار تکیه دهید و با کمک دست به دیوار نزدیک شده سپس دور شوید.

 • پِرِس وزنه : • به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قرار دهید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن آن هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتی که دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سمت سینه ها متمایل کنید.

 • وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جایی که آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود. این حرکت را روی میز پرس سینه انجام دهید نتیجه بهتری خواهد داشت.

 • پرواز دست ها به پایین : • روی زمین بخوابید به صورتی که سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمایل باشد به صورتی که گردن با سایر ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد.

 • دست ها را از هم باز کنید به صورتی که آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آنقدر پایین بیاورید که آرنج ها به زمین برخورد کند، دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنید.


ادامه مقاله در پست بعدی
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
      
e_h_s_a_n مرد #2 | Posted: 18 Jun 2011 07:40
کاربر

 
روش های بزرگ کردن سینه (۲)

 • روش دوم بزرگ کردن سینه :

در این جا به ده مورد درمان خانگی برای بزرگی سینه ها اشاره می کنیم :

 • ورزش :

ورزش های خاصی مانند شنای سوئدی ، شنای دیواری ، پرس نیمکت ، پرس سینه و فشردگی سینه می تواند به بزرگ شدن سینه ها کمک کند. این تمرین ها با حرکات دست ها و شانه ها همراه است که پوست را سفت و بافت عضله ای داخل و اطراف سینه را نیز تقویت می کند. این نیز به نوبه خود موجب سفت تر و بزرگتر شدن سینه ها می شود. ورزش های موثر در بزرگ شدن سینه ها را می توانید در اینجا ببینید. می توانید با انجام تمرینات ورزشی موثر در درمان افتادگی سینه، سینه هایی خوش فرم و سفت داشته باشید.

این تمرین ها را هر روز به مدت سی دقیقه انجام دهید. برای اطمینان از درستی روش انجام تمرینات از یک مربی باشگاه کمک بخواهید.

 • ماساژ سینه :

بر اساس انستیتوی طب سنتی و جایگزین تایلندی ، ماساژ منظم سینه ها می تواند موجب بزرگ شدن اندازه ی سینه ها شود. ماساژ به دو روش کمک می کند ابتدا جریان خون را افزایش می دهد و سپس به کشش بافت درون سینه کمک می کند تا ظاهری سفت تر و بزرگتر به خود بگیرد. برای ماساژ از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنید. انواع ماساژ سینه برای سفتی و بالا بردن سینه ها روغن را بین دو کف دست خود دو یا سه دقیقه بمالید تا گرم شود.

 • دست هایتان را روی سینه هایتان قرار داده و به سمت داخل ماساژ دهید این کار را با حرکت دایره ای شکل در تمام قسمت های سینه انجام دهید.
 • حداقل 100 تا 300 حرکت دایره ای در صبح ها و مجددا همین تعداد را شب ها قبل از خواب انجام بدهید.

این درمان را دو بار در روز به مدت یک یا دو ماه انجام بدهید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

 • شنبلیله :

متخصصان داروهای گیاهی بر این باورند که شنبلیله می تواند به بزرگ شدن ابعاد سینه ها و سفت تر کردن آنها کمک کند. این گیاه که یک فیتواستروژن است موجب تحریک هورمونهای رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون می شود. از سوی دیگر به افزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز کمک می کند.

یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد. این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. آن را روی سینه گذاشته و ده دقیقه بنشینید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. برای درست کردن پودر شنبلیله ، تخم آن را تفت داده و بعد آسیاب کنید.روش دیگر ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.شما می توانید جوانه شنبلیله را در رژیم غذایی مصرف کنید و یا آن را به صورت قرص روزی سه بار مصرف کنید ( قبل ازاین کار با پزشک مشورت نمایید).

 • تخم رازیانه :

تخم رازیانه نیز می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. این تخم ها حاوی مقادیر بالایی از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. ضمنا مادران شیرده نیز می توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده کنند.

یک قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کاد را با دو قاشق چایخوری تخم رازیانه در یک ماهی تابه بریزید. بگذارید دانه ها سرخ شوند. بعد روغن را صاف کنید و بگذارید سرد شود. از این روغن برای ماساژ آرام سینه ها به مدت 5 تا 10 دقیقه استفاده کنید. بگذارید روغن 30 دقیقه روی سینه هایتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در روز و برای یک تا دو ماه استفاده کنید.شما می توانید هر روز چای رازیانه بنوشید. برای درست کردن چای رازیانه یک قاشق چایخوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب داغ به مدت ده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف نمایید.

 • شبدر سرخ :

شبدر سرخ از چهار ماده فیتواستروژن تشکیل می شود که به نظر می رسد در رشد طبیعی اندازه ی سینه ها موثر باشند. این گیاه دارویی موجب سفتی سینه ها نیز می شود.
 • یک یا دو قاشق چایخوری از گل های شبدر سرخ خشک را در یک فنجان آب داغ بریزید.
 • آن را 30 دقیقه دم کنید.
 • صاف کرده و این چای را دو تا سه بار در روز بنوشید.

این درمان را چند ماه ادامه بدهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 • روغن جوانه گندم :

روغن جوانه گندم را نیز می توانید برای رشد سینه ها به کار ببرید. هنگامی که این روغن را روی سینه ها ماساژ می دهید ، به افزایش جریان خون موضع کمک می کند و در نتیجه غذا رسانی و اکسیژن رسانی بهتری برای سوخت و ساز بهتر به آن موضع می رسد. این روند موجب بزرگ شدن اندازه سینه ها می شود. ضمنا چون روغن جوانه گندم سرشار از ویتامین E می باشد ، از افتادگی سینه ها نیز جلوگیری کرده و آنها را برای مدت طولانی سفت نگاه می دارد.چند قطره روغن جوانه گندم را به مدت ده دقیقه روی سینه ها به صورت دایره ای ماساژ بدهید.

این درمان را دو تا سه بار در روز و به مدت یک ماه انجام دهید تا شاهد نتیجه حاصل باشید.


 • سیب زمینی وحشی یا Wild Yam :


سیب زمینی وحشی توسط متخصصان گیاهان دارویی برای رشد سینه ها توصیه می شود. این گیاه دارویی حاوی فیتواستروژن هایی است که به رشد بافت سینه کمک می کند.برای رشد سینه ها می توانید از سیب زمینی وحشی به صورت چای یا کپسول استفاده کنید.شما می توانید سینه هایتان را با کرم سیب زمینی وحشی ماساژ بدهید تا پروژسترون آن از طریق پوست جذب شود. این کار را دو بار در روز و به مدت چند ماه انجام بدهید تا متوجه رشد اندازه سینه تان بشوید.

 • ریشه قاصدک :

ریشه قاصدک یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار موثری است که نقش مهمی در رشد سلولها و بافت های جدید سینه دارد.شما می توانید دوبار در روزچای ریشه قاصدک بنوشید یا کپسول های 525 میلی گرمی را روزی یکبار مصرف کنید. این درمان ها ظرف چند ماه شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند.

هنگامی که این روش های درمان طبیعی را برای بزرگ شدن سینه هایتان انجام می دهید بخاطر داشته باشید که نباید از همه روش ها به طور همزمان استفاده کنید. یک یا ترکیبی از دو یا سه روش را انتخاب کنید و برای چند ماه فقط همین روش ها را انجام دهید . نیازی به ذکر این نکته نیست که قبل از شروع درمان های گیاهی می توانید با پزشک نیز مشورت داشته باشید.

ادامه ی مقاله در پست بعدی
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
      
e_h_s_a_n مرد #3 | Posted: 2 Aug 2011 10:02
کاربر

 
روش های بزرگ کردن سینه (۳)

 • روش سوم برای بزرگ تر شدن پستان ( سینه خانمها ) :

روشی که اکنون بررسی می کنیم یکی از روشهای ساده و مطمئن و اثبات شده برای بزرگ کردن پستان است.این روش برای خانمهایی مناسب است که رشد پستانهایشان به حداکثر خود رسیده باشد. معمولاْ بسیاری از دختران پس از اتمام رشد پستانها در پایان دوران بلوغ، پستانهایی کوچک نسبت به جثه خود دارند که این می تواند موجب افسردگی و ناراحتی آنها شود چرا که اکثر دختران مایلند پستانهای بزرگ، خوش ترکیب، متناسب و رو به جلو داشته باشند و نه کوچک و آویزان.

 • ماساژ سینه در حالت خوابیده :

یکی از روشهای موثر که به بزرگ شدن پستان ها کمک می کند ماساژ آنها است.برای بزرگ شدن پستان در این روش شما باید سوتین خود را باز کرده و پستانهایتان را آزاد کنید و کاملاْ به حالت افقی قرار بگیرید، (بهترین حالت وقتی است که شب می خواهید بخوابید) سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی پستان راست و کف دست چپ خود را روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن پستانها کنید به طوریکه دو پستان را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید. می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آنرا مشاهده کنید که روشی خوب و موثر در عین حال بی خرج و زحمت است. البته روش های علمی و پیشرفته جدید مانند استفاده از دستگاه وکیوم تاثیر بالایی داشته و زودتر نتیجه می دهد.

 • تمرینات صورت :

یکی دیگر از راههای موثر برای بزرگ کردن سینه ها تمرینات ورزشی است. سعی کنید روزی بیست بار با انقباض ماهیچه های گردن ماهیچه پکتورالیس بزرگ (ماهیچه واقع در زیر پستانها) را نرمش دهید. تمرین دیگر تلفظ حرف «ایکس»، آنهم با باز کردن هر چه بیشتر دهان است. انجام این تمرین روزی ۲۰-۱۰ بار توصیه می شود.

 • از گرما خودداری نمایید :

حرارت حاصل از تابش آفتاب و یا آبتنی با آب داغ موجب منبسط شدن رگها و کند شدن جریان خون در رگهای پستان می شود؛ از طرفی قبلاً نیز اشاره شد که قرارگیری در معرض نور شدید آفتاب باعث پیری پیش از موعد پوست، زایل شدن رشته های الاستیک و در نتیجه چروکیده شدن آن می شود. از این رو توصیه می شود سینه های خود را از حرارت شدید بدور نگه دارید و سعی کنید با آب خنک پستانها را مالش داده و با تحریک جریان خون در رگها، بافت آنها را تقویت کنید. یک دوش دو دقیقه ای آب سرد برای پستان های کوچک و سه دقیقه ای برای سایز بزرگ توصیه می شود. دوش آب سرد گردش خون در رگها را سرعت بخشیده و به دفع توکسین ها (مواد سمی) کمک می کند.

توجه : در انجام این تمرینات از یک دوش استفاده کنید و سینه ها را با یک حرکت چرخشی مالش دهید. در صورت عدم دسترسی به دوش می توانید با یک لیف ابری بزرگ آب سرد را کم کم روی سینه بریزید و آن را بمالید.

 • انقباض سیــنه ها (روش اول) :

هر دو دست رو از منطقه آرنج به هم قفل کنید،یعنی با دست راست آرنج دست چپ و با دست چپ آرنج دست راست را بگیرید.بعد دستها را به سمت هم محکم فشار بدهید و تا ۶۰ شماره بشمارید و رها کنید و چند دقیقه بعد دوباره اینکار را تکرار کنید. درطول روز اگر تا ۱۵ یا حتی ۲۰ بار اینکار را تکرار کنید و عضلات زیر بغل و سیــنه را کاملا منقبض کنید و نگه بدارید بعد از گذشت دو هفته میبینید چقدرپستان های خوش فرم و سفت شده ای دارید.

 • انقباض سینه ها (روش دوم) :

این روش هم مثل روش بالایی فقط نحوه گرفتن دست فرق میکند.هر دو دست را مشت کرده و مقابل هم مشتها را به سمت هم فشار بدهید.یعنی مشت دست راست و دست چپ به سمت هم فشار داده شود وعضلات زیر بغل و سیــنه ها را منقبض کنیدتا ۶۰ بشمارید و رها کنید.این روش را هم مثل روش بالایی روزی ۱۵ تا ۲۰ بار تمرین کنید.

 • استفاده از ماساژ روزانه :

ماساژ روزانه پستان ها به فرم دادن و بزرگ کردن پستان ها کمک می کند ، سینه ها را آزاد کرده و روی تخت صاف یا زمین دراز بکشید با دست راست سیــنه چپ را در دست بگیرید و با نوازش از طرفین به سمت نوک سیــنه انرا خیلی آرام ماساژ دهید.با نوک انگشتان به صورت دورانی از نوک سیــنه تا طرفین حرکت کنید.بعد همین حرکات را کمی محکم تر انجام بدید طوری که فشار را احساس کنید.یادتان باشه کاری با نوک سیــنه نداشته باشید و فقط روی عضلات سیــنه تمرکز کنید.

سیــنه را با دست محکم فشار بدید انگار که دارید آب لیمو میگیرید و رها کنید. این کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید.ولی یادتون باشه هرگز فشار را زیاد نکنید که درد ایجا شود.ماساژ پستان باید برای شما لذت بخش و آرام کننده باشد.حالا همین کارها را با دست چپ برای پستان راست انجام بدید.هنگام ماساژ پستان ها میتونید از روغن خراطین استفاده کنید.

 • استفاده از کرمهای حجم دهنده روز و شب که مخصوص اینکار تهیه شدند :

من مصرفشان را به شما توصیه نمیکنم چون اثر چندانی ندارند وحتی ممکن است نوع تقلب آنها عوارض بعدی ایجاد کند.

 • استفاده از قرص های ضد بارداری ( ال دی.اچ دی. ژاسمین و ...) :

البته اگر به مدت ۶ ماه ( ۶ دوره ۲۱ روزه ) از هر کدام از این قرصها ( مخصوصا ژاسمین ) استفاده کنید یک تا ۳ سایز رشد سیــنه خواهید داشت ولی عوارض این داروها را از یاد نبرید. ( افسردگی، دلدرد، سر درد، سر گیجه، تنبلی تخمدان و... )

 • مصرف ویتامین E :

( روزی یک عدد به مدت ۱۵ روز ) بعد ۱۵ روز استراحت بدهید دوباره شروع به خوردن کنید اینو میگم چون ممکنه ویتامین E زیادی هم براتون ضرر داشته باشد و باعث پرخوری و چاقی بشود.( مشورت با پزشک )

 • انجام ورزش باتر فلای :

یکی دیگر از روشهای موثر در بزرگ کردن پستان ها و فرم دادن آنها انجام ورزش باتر فلای است.( باز و بسته کردن دستها به طرفین سیــنه با سرعت و قدرت ) به بزرگ کردن و فرم دادن پستان ها کمک می کند درباشگاههای بدن سازی دستگاه باتر فلای موجود است اگر باشگاه نمیروید ، میتوانید در منزل دستها رو به طرفین سیــنه باز و بسته کنید.

 • شنا :

شنا یکی از ورزشهای مناسب برای پستان هاست، بخصوص شنای قورباغه، آنهم بدلیل این که ماهیچه های پشت و سینه را وادار به مقاومت در مقابل فشار آب می کند. در واقع فشار آب خود نوعی ماساژ فوق العاده برای سینه ها حساب می شود. برای تمرین بیشتر می توانید پاها را در کف استخر بگذارید تا جایی که آب شانه هایتان را بپوشاند. دستها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پایین آورید. ۱۰ بار این عمل را تکرار کنید. این عمل تاثیر بالایی در سفت شدن و فرم پستان خواهد داشت.

 • استفاده از کرمها و روغنهای مخصوص سینه :

استفاده از کرم و روغن های مخصوص به فرم دادن و بزرگ کردن پستان کمک می کند،استفاده از کرمهای مخصوص علی رغم تبلیغات گاه اغراق آمیزشان شاید معجزه ای در پستانها ایجاد نکنند.استفاده از عصاره های گیاهی و روغنهای طبیعی و یا بیولوژیکی روی سینه ها علاوه بر اینکه ما را به ماساژ پستان ها وادار می سازند، نقش بسزایی در حفظ رشته های کشسان پستان دارد.

توجه : هنگام قرار گرفتن در نور آفتاب نیز سعی کنید برای حفظ پوست از مضرات اشعه ماورای بنفش از کرمهای ضد آفتاب استفاده نمایید. پس از هر بار دوش گرفتن بدن خود را با لوشن های مخصوص نرم و مرطوب کنید تا پوست رطوبت از دست داده خود را باز یابد.

دستورات لازم برای حفظ زیبایی پستانها :

 • تغذیه و پرورش اندام به طور علمی.
 • هیدروتراپی سرد ( ماساژ با آب سرد)
 • ماساژ با وغنهای ویژه
 • انتخاب صحیح سوتین (متناسب با اندازه پستان به نحوی که سینه ها تحت فشار نباشند )

پایان مقاله
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
      
e_h_s_a_n مرد #4 | Posted: 4 Sep 2011 16:18 | Edited By: e_h_s_a_n
کاربر

 
روش های جالبی برای افزایش سایز سینهبزرگ کردن سینه ها :

۱- هر روز ۱۵ تا یک دقیقه ورزش مخصوص انقباض سینه ها رو انجام بدید :

هر دو دست رو از منطقه آرنج به هم قفل کنید
یعنی با دست راست آرنج دست چپ
با دست چپ آرنج دست راست رو بگیرید
بعد دستها رو به سمت هم محکم فشار بدید و تا ۶۰ شماره بشمارید.......
رها کنید ......و چند دقیقه بعد دوباره اینکار رو تکرار کنید......
درطول روز اگر تا ۱۵ یا حتی ۲۰ بار اینکار رو تکرار کنید و عضلات زیر بغل وسینه رو حسابی منقبض کنید و نگه بدارید بعد از گذشت دو هفته میبینید چقدرسینه ها خوش فرم و سفت شدن.....

۲- این روش هم مثل بالایی ......فقط نحوه گرفتن دست فرق میکنه

هر دو دست رو مشت کرده و مقابل هم مشتها رو به سمت هم فشار بدید
یعنی مشت دست راست و دست چپ به سمت طرفیت فشار بدید و عضلات زیر بغل و سینه هارو منقبض کنید..........تا ۶۰ بشمارید.........ول کنید.........
این هم مثل بالایی.........یا اینکار یا کار بالایی .........روزی ۱۵ تا ۲۰ بار

۳- استفاده از ماساژ روزانه........

لخت روی تخت صاف یا زمین دراز بکشید........
با دست راست سینه چپ رو در دست بگیرید......و با نوازش از طرفین به سمت نوک سینه اونو تحریک کنید........خیلی آروم.......
با نوک انگشتان به صورت دورانی از نوک سینه تا طرفین حرکت کنید.......
بعد همین حرکات را کمی محکم تر انجام بدید ........طوری که فشار رو احساس کنید.........
یادتون باشه کاری با نوک سینه نداشته باشید.......و فقط روی عضلات سینه تمرکز کنید.........
سینه رو با دست محکم فشار بدید .......انگار که دارید آب پرتغال یا لیمو میگیرید....و رها کنید...
این کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید ........
ولی یادتون باشه هرگز فشار رو زیاد نکنید که دردتون بیاد.......
ماساژ باید برای شما لذت بخش و آرام کننده باشه.......
حالا همین کارها رو با دست چپ برای سینه راست انجام بدید.........
هنگام ماساژ میتونید از روغن زیتون ...روغن بچه جانسون ...استفاده کنید

۴- استفاده از کرمهای حجم دهنده ( سکرت )

این کرم یک راه طبیعی و بدون نیاز به جراحی برای افزایش نسبی سایز سینه در خانم ها می باشد.و نیز جایگزینی برای خانم هایی که مایلند بدون استفاده از داروهای خطرناک و یا جراحی های پر هزینه . سینه هایی سفت و شکیل تر داشته باشند.

۵- استفاده از قرص های ضد بارداری.....ال دی..اچ دی... ژاسمین..مارولون...

البته اگر به مدت ۶ ماه (۶ دوره ۲۱ روزه ) از هر کدام از این قرصها (مخصوصا ژاسمین ) استفاده کنید یک تا ۳ سایز رشد سینه خواهید داشت.........
ولی عوارض این داروها رو از یاد نبرید........
افسردگی..دلدرد...سر درد ...سر گیجه...تنبلی تخمدان......
البته فواید این داروها هم قابل تامل
منظم شدن دوران پر-یود...خونریزی کم هنگام پر-یود...پر-یود بدون درد.....افزایش سایز سینه ها...تثبیت خلق در سیکلهای ماهانه ( ایجاد آرامش ذهنی ) ....به کار انداختن تخمدانهای کم کار...
با یک پزشک متخصص حتما مشورت کنید

۶- مصرف ویتامین ای ( روزی یک عدد به مدت ۱۵ روز.....) بعد ۱۵ روز استراحت بدید ........دوباره شروع به خوردن کنید........

اینو میگم چون ممکنه ویتامین ای زیادی هم براتون ضرر به بار بیاره و باعث پرخوری و چاقی بشه..
اگر برای مصرف ویتامین ای هم با دکتر مشورت کنید بهتر........

۷- انجام ورزش باتر فلای ( باز و بسته کردن دستها به طرفین سینه با سرعت و قدرت )

درباشگاه های بدن سازی دستگاه باتر فلای موجود........اگر باشگاه نمیریدمیتونید در منزل دستها رو به طرفین سینه باز و بسته کنید
ولی اگر باشگاه میرید.........بدون وزنه.........سه تا ۱۰ تایی انجام بدید.......یعنی ۱۰ تا حرکت.....۱۰ تا استراحت......دوباره ۱۰ تا.......دوباره ۱۰ تا استراحت.....و ۱۰ تای سومی رو انجام بدید
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
      
nazikocholo زن #5 | Posted: 14 Jul 2012 21:09
کاربر

 
من روش ورزشی رو که گفتین بیشتر توصیه میکنم و با دارو اصلا موافق نیستم بهترین دارو هارو به خانم ها میدادم دارو هایی که به خاطر قیمتشون سفارشی فقط واسه خودشون میوردیم اما همه بعد از ۶ ماه یا ۱ سال یا فوقش ۲ -۳ سال اثرشون از بین میرفت بنده خدا باید مرتب استفاده میکرد یا سینه های زشتی که الان مثه مشک اب شل و افتاده با پوست کش اومده و ترک خورده تحمل میکرد ااااییی همین الانم حالم بهم خورد!

فکرنکنم کسی اینو بخواد روش ورزشی که دوستمون توضیح دادن بسیار عالی بوده و روشی بوده که خود من هم امتحان کردم البته از اندازه و فرمم بسیاااار راضیم ولی برای حفظ حالتشون اینکارو میکنم (۱ روز در میون)خیلی راضیم و به شما هم توصیه ش میکنم.
      
solmazsexy زن #6 | Posted: 7 Mar 2013 14:51
کاربر

 
روش هایی برای بزرگ کردن سینه بانوان

در لیست زیر روشهایی برای بزرگ کردن سینه خانم ها بیان شده که هم از لحاظ علمی قابل توصیف است و هم به کار بردن این موارد برای بزرگی سینه و شکل دادن به پستانهای خانمها موثر واقع شده است ! سینه بسیاری از خانمها نسبت به قد و ساختار کلی بدنشان متناسب نیست. در اینجا نکاتی درباره بزرگ شدن سینه هارا بیان میکنیم.

 • قامت ایستاده :

یکی از بهترین ارزانترین روش برای بزرگ نشان دادن سینه خانمها ایستادن صحیح است. نگه داشتن شانه ها در عقب و فشار به قفسه سینه شمارابلند تر نیز نشان میدهد.

 • نوشیدنی های ویتامین دار :

برای بزرگ شدن سینه باید نوشیدنی های مغذی و ویتامین دار بنوشید تا سینه هایتان چاق شود هرروز تر کیبی از شیر و آب پاپایا بنوشید.

 • ورزش :

تمرینات آسان که به بزرگ شدن سینه ها کمک میکند .شما نیازبه کار برروی عضلات سینه دارید که با تمرینهای روانه عضله بزرگ می شود و سینه ها بزرگتر بنظر میرسند شما میتوانید تمرینات عضلات سینه را از کسی بپرسید و بطور منظم انجام دهید.

 • خوردن پروتیئن :

بزرگ شدن سینه ها نیاز به پروتئین دارد. مثلا تخم مرغ؛ ماهی بدون چربی؛کره بادام زمینی؛ آجیل و مرغ. سعی کنید از شکر؛ فست فودها و غذاهای فرآوری شده دوری کنید و بجای آنها ویتامینها و آب مصرف کنید هم سلامتتی شمارا تضمین میکند و هم به بزرگ شدن سینه ها کمک میکند.

 • سینه بند مناسب :

در انتخاب سینه بند دقت کنید تا به این طریق نیز سینه های خودرا بزرگ کنید.

 • گیاهان برای تقویت سینه :

هرگز بروش مصنوغی سینه های خودرا تقویت نکنید. سعی کنید از گیاهان طبیعی برای بزرگ شدن سینه ها استفاده کنید تنها در عرض چند ماه نتایج مثبت آن را خواهید دید کافی است به فروشگاه عطاری بروید و ازا و کمک بخواهید.

 • کرم مخصوص سینه :

یک ی ازروشهای موثر انتخاب کرم مناسب برای بزرگ کردن سینه است که هم محکم و سفت میکنید و هم حالت بهتری میدهد.
      
parisa1982 زن #7 | Posted: 27 Mar 2013 23:30
کاربر

 
بزرگ کردن سینه با ورزش و تغذیه

بزرگ کردن سینه و کوچک کردن سینه با ورزش و رژیم غذایی مناسب ممکن است و همیشه نیاز به انجام جراحی های پرخطر نیست. در ادامه همه چیز برای بزرگ کردن و کوچک کردن سینه را می خوانید. ابتدا به بزرگ شدن سایز سینه می پردازیم و در مرحله اول به سراغ مواد غذایی مناسب برای این کار می رویم که شامل :

 • مصرف سبزیجات و میوه های تازه :

مقدار زیادی میوه ی تازه، سبزیجات و غلات سبوس‌دار بخورید تا از تولید بیش از اندازه‌ی تستسترون در بدنتان که مانع رشد طبیعی سینه‌ها می‌شود، پیشگیری کنید. تستوسترون همیشه به مقدار کمی در بدن زنان یافت می‌شود. اما خانم هایی که بدنشان بیش از اندازه تستسترون تولید کند، بزودی ویژگی‌های مردانه پیدا خواهند کرد، از جمله اینکه سینه‌هایشان رشد نکرده یا کوچک خواهد شد. همچنین غذاهای که دارای مقادیر معتنابهی استروژن هستند شامل : مرغ ، تخم مرغ ُ شیر، سیب ، لوبیا ، عدس ، فرآورده های لبنی ، گردو .

استروژن‌های گیاهی همچون دانه‌های سویا، لوبیا و نخود فرنگی مصرف کنید. این خوراکی‌ها حاوی استروژن گیاهی هستند که باعث خواهند شد تولید استروژن طبیعی شما افزایش یابد. باز یادآوری می‌کنیم که استروژن، مسئول رشد طبیعی بافت سینه است.

شنبلیله بعنوان تحریک کننده‌ی رشد بافت‌ها شناخته شده است. گیاه نخل اره‌ای یا سرینو ریپنز، به بهبود هضم و توزیع چربی‌های خوب از مواد غذایی به سمت سینه‌ها کمک می‌کند، همچنین رازیانه نیز باعث افزایش تولید شیر مادران جوان شده و باعث خواهد شد تا سینه‌هایشان بزرگ‌تر بنظر رسد.

 • بزرگ کردن سینه با ماساژ :

در حقیقت یکی از مهم ترین عواملی که می تواند باعث تحریک رشد بافت سینه ها شود ماساژ آنهاست . اببته باید یاد آور شد در ماساژ هدف ماساژ کل سینه هاست و از دست زدن به نیپل باید اجتناب نمود.

برای ماساژ هر سینه از دست مخالف استفاده کنید و ماساژ را بآرامی و ملایم انجام دهید . این کار کمک می کند که سینه های شما بزرگتر ،سفت تر و شکیل تر شوند . برای اینکه نتیجه ی بهتری بگیرید ببهتر است که

 • بزرگ کردن سینه با ورزش :

بطور منظم، تمرین شنا سوئدی انجام دهید تا کمک کند در ناحیه‌ی سینه تان عضله ساخته شود. روی شکمتان دراز بکشید، دست هایتان را از آرنج خم کنید و کف دستانتان را روی زمین گذاشته و به پهنای شانه هایتان باز کنید.

هر روز یک دقیقه ورزش مخصوص انقباض سیــنه ها رو انجام بدید ، هر دو دست رو از منطقه آرنج به هم قفل کنید ، یعنی با دست راست آرنج دست چپ با دست چپ آرنج دست راست رو بگیرید بعد دستها رو به سمت هم محکم فشار بدید و تا 60 شماره بشمارید رها کنید ......و چند دقیقه بعد دوباره اینکار رو تکرار کنید هر دو دست رو مشت کرده و مقابل هم مشتها رو به سمت هم فشار بدید.

 • استفاده از کرمهای حجم دهنده روز وشب ( ایوروژه ) :

این کرمها مخصوص اینکار تهیه شدند.اما مصرفشون زیاد توصیه نمی شود چون اثر چندانی جز زیبا سازی پوست سیــنه ندارند. وحتی ممکنه باعث جوش زدن در اون منطقه هم بشن مصرف ویتامین ای ( روزی یک عدد به مدت 15 روز) بعد ۱۵ روز توقف دوباره شروع به خوردن کنید باید گفت که مصرف این قرص ها ممکنه براتون ضرر به بار بیاره و باعث پرخوری و چاقی بشه..

 • انجام ورزش باتر فلای :

باز و بسته کردن دستها به طرفین سیــنه با سرعت و قدرت.
بترسید از آدمهای روباه صفتی که میخواهند ادای سگهای باوفا را دربیاورند
      
hotsina مرد #8 | Posted: 7 Aug 2013 15:03
کاربر
 
فکر کنم اگه کسی بگه سایز سینه مهم نیست اشتباه کرده ولی شاید بهتره بگیم بیشتر از شایز فرم سینه خیلی مهمه.چیزی که آقایونو در نگاه اول جلب میکنه، -بر خلاف چیزی که حتی خودشون فکر میکنن- فرم سینه هاست، نه سایزش سینه های واویزون و ول و دراز حتی اگه بزرگ یا کوچیک باشن اصلا قشنگ نیستن (حتی از زیر لباس) زیبایی سینه به گرد و بالا بودنشه .. طوری که خط سینه بالای قفسه سینه دیده بشه و اینطوری در هر لباسی سینه ها خودشونو کاملا نشون میدن و باعث جلب توجه میشه.

این همون نکته ایه که باعث زیبایی سینه هست و خیلی ها احساس میکنن سینه بزرگی رئ دارن میبینن (با وجود لباس) اگه دقت کنید تمام هنرپیشه ها و سوپراستارهایی که سینه های معروفی دارن روی فرم سینه هاشون کار کردن و اونها رو گرد و بالا قرار دادن .. البته بعد از اون روی بزرگیش هم کار کردن.

برای فرم دادن به سینه هیچ چیزی به اندازه برنامه ماساژ منظم با روغن موثر نیست ،ماساژ حتما باید خوابیده باشه تا سینه ها به سمت پایین کشیده نشه میتونه توسط خودتون با شخص دیگه ای باشه بهتره حرکت دست به صورت دایره ای به داخل و بیرون باشه و البته به سمت بالا با انگشت حتما محل خطوط سینه چندین بار کشیده بشه .. خط زیر سینه، بین سینه و خارج سینه نوک سینه هم باید واساژداده شه ابتدا با حرکت دایره ای انگشت دور نوک سینه و بعد فشار دادن و ماساژ آروم نو سینه این حرکات در صورتی که منظم انجام بشه هم باعث فرم دهی و هم بزری سینه میشه و البته به شدت میتونه لذت بخش هم باشه.

zahra_jf
the_last_of_us
بله میشه و هیچ مشکلی هم نیست ،قرار نیست سکس کنه کنه،فقط یه ورزش و ماساژه،ضمن اینکه میتونه یک روز در میان انجام بده،به هر حال الان از عمل پروتز فقط برای موارد خاص استفاده میشه و بهترین راه ورزش و ماساژه البته یکم زمان میبره.

sttdn1368:
خوردن عرق رازیانه برای خانم درزمانی که پریود نیستن خوبه.عرق رازیانه زن رو میسازه

یه راه دیگه هم هست که البته برای همه امکان پذیر نیست اینکه از همسر یا دوست پسرشون بخوان براشون بمیکه مکیدن باعث بزرگ شدن سینه میشه ولی اصلا بهش فرم نمیده.
      
Atrinjoon زن #9 | Posted: 7 Aug 2013 23:18
کاربر

 
یکی دیگه از ورزش هایی که خیلی مفیده و باعث بزرگی سایز سینه ها بدون کوچکترین خرجی میشه،امتحانشو پس داده و واقعا جواب میده پس دقت کنید

سعی کنید شبا بدون لباس زیر بخوابید . میتونید اینکارو هر شب زمانی که برای خوابیدن به بستر میرین انجام بدین بالش رو از زیر سر بردارید و روی سطح کاملا افقی تخت دراز بکشین بلیزتون رو در بیارید.با دست راست سینه ی راست و با دست چپ سینه ی چپ رو بگیرید،سعی کنید به صورت همزمان هر ۲ رو با هم بمالید.

شیوه ی مالیدن :

به صورت حرکت یک دایره اول به سمت بیرون و بعد به سمت داخل (قفسه ی سینه) هر شب ۱۰ دقیقه اینکار رو انجام بدبد و ظرف ۱ ماه نتیجش شگفت آور میـــــــــــــــــــــــــــــــــــشه جوری که خودتون هم متحیر میشید.
Signature
      
mohsen_parsafar مرد #10 | Posted: 12 Oct 2014 19:42
کاربر
 
سلام به همه کاربران بخصوص دخترانی که دوس دارن سینه های نازشون بزرگتر و سکسی تر بشه یه راه حل استفاده از گیاهان داروییه برگرفته از کتاب دانش نامه طبی مسایل زنان در پرتو طب ایرانی مولف دکتر محمد دریایی متخصص گیاهان دارویی

برای بزرگتر کردن سینه دختران سکسی نسخهه های زیر موثر است :

۱- تخم جعفری ، تخم شلغم، تخم کتان ، گل گاوزبان ،تخم شوید، سیاه دانه، تخم کاسنی ،تخم کرفس،دارو ها رو با هم مخلوط کرده و هر روز مانند چای دم کرده و میل بفرمایید و یا آنها را کوبیده و مانند قاووت با شکر مخلوط کرده و هر روز یک قاشق مربا خوری یا غذاخوری میل کنید.

۲- دارچین و دارفلفل و بادیان را نرم کوبیده و در کره گاو حل کرده ضماد نمایید.

۳- با پیه مرغ یا گاو و یا گاومیش هر شب سینه ها رو مالش دهید(جووووون)مالش با روغن موم نیز مفید است( البته مالش دست دوست پسرتان مفید تر است نظر بنده).

دختران سکسی ایران زمین روشهای کوچیک کردن و سفت کردن سینه نیز موجود است در صورت نیاز درخواست دهید


منبع در کتاب فوق صحفه ۳۴۲ می باشد

mortezaactive26:
من خواهرم سینه هاش ۶۰ هستش و خیلی نارحته ازین قضیه. سوتینشو که نگاه میکنی اصن حسی بهت دست نمیده. آیا راه حل واقعی واسه بزرگ شدنش هست یا نه؟ راستی سنشم ۱۸ هستش و ۴۵ کیلو وزنشه. قدشم ۱۶۵

اندامهای جنس با ترشح هورمونهای جنسی حجیم میشن
      
صفحه  صفحه 1 از 2:  1  2  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / راه هایی برای بزرگ کردن سینه ها به صورت طبیعی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا