تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Sexology - سکسولوژی

Sexology Questions | پرسش های مهم سكسولوژی

صفحه  صفحه 32 از 50:  « پیشین  1  ...  31  32  33  ...  49  50  پسین »  
#311 | Posted: 21 Sep 2015 15:03
من یه ساله پیش بمدت د وهفته کوچکترین فشاری به بیضم وارد میشد بیضم درد میگرفت.مخصوصا موقع نشستن طوریکه بعد ۱۵دقیقه باید از رو صندلی بلند میشدم.بعد دو هفته خوب شد الان وقتی شورته خیلی تنگ پام میکنم یه ذره درد داره.آیا لازمه برم دکتر یا نه؟
     
#312 | Posted: 21 Sep 2015 18:42
saed2000000:
من یه ساله پیش بمدت د وهفته کوچکترین فشاری به بیضم وارد میشد بیضم درد میگرفت.مخصوصا موقع نشستن طوریکه بعد ۱۵دقیقه باید از رو صندلی بلند میشدم.بعد دو هفته خوب شد الان وقتی شورته خیلی تنگ پام میکنم یه ذره درد داره.آیا لازمه برم دکتر یا نه؟

سلام دوست من
ای کاش می گفتی چند سالته؟ آیا تغییری تو سایز بیضت بوجود اومده (بزرگتر شده یا نه)؟ احتمال این هست که وارکوسل داشته باشی حتما" به یه پزشک متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری مراجعه کن
     
#313 | Posted: 12 Oct 2015 12:56
farzinfm7:

سلام آیا استمنا ضرر داره ؟ لطفا كامل توضیح بدین
خبر خوش به جلقی ها
به اساس یافته های دانشمندان جلق یا استمناع برای صحت شما خوبست
عشق با خود قدرت باردار کنی شما را افزایش میدهد، شما را شاد تر میکند و به شما در مبارزه به امراض کمک میکند.
دوبلاگریوتیوب شایعه های پیرامون جلق زدن را که انگار باعث کوری، عقامت و رشد موی کف دست میشود را رد نموده گفته اند که برخلاف یک مقدار عشق کردن با خود به خوبی شماست.
مایکل مافیت و گریگوری برون که گرداننده گی یک چانال اموزشی را دریوتیوب دارند میگویند که این عمل باعث شادی بیشتر، صحت بهترو باروری بیشتر میشود.
این دانشمندان کانادیی میگویند که مواد کیمیاوی که از اثر جرق زدن آزاد میشوند شامل دوپامین است که باعث تحریک مرکز خوشی در مغز شده و اضطراب را کاهش میدهد. اندورفین که باعث کاهش درد میشود به شمول درد دوران قاعده گی در خانم ها و پرولکتین که به خواب رفتن را کمک میکند.
جلق در مردان زمانیکه مریض هستند مفیدترست چون باعث ازدیاد تولید کریوات سفید خون برای مجادله با باکتریا ها میشود. همچنان میگویند که جلق باعث جلوگیری از سرطان پروستات، شایعترین سرطان نزد مردان ، میگردد. جلق سبب بیرون ریختن مواد سرطانزا بصورت منظم از پروستات میشود. این دانشمندان منطق تکاملی پشت این پدیده را هم توضیح میدهند ؛زمانیکه متعاقب جلق زدن که تعداد اسپرم کم است مردان جماع میکنند برای جبران نقیصه تعداد، کیفیت اسپرم بالا میرود. شاید به این دلیل باشد که اسپرم های پیر خارج شده به اسپرم های جوان فرصت پیدا شده و این اسپرم های جوان قدرت باروری بیشتری را دارا میباشند. این دانشمندان میگویند که جلق زدن بی خطر و صحی است اما باید همیشه از یک روش استفاده نکنید که به آن عادت نموده و درهنگام جماع لذت جنسی مطلوب را نخواهید برد. ( با پوزش اگرکیفیت ترجمه خیلی علمی نیست).

http://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/masturbation-is-good-for-you-scientists-explain-10496617.html

خدا یا تا سکس نکردم، خاکم نکن
     
#314 | Posted: 13 Oct 2015 17:06
سلام لطفا یکی جواب بده
یکی از دوستان من به شدت ادم شهوتیه شب بازنش سکس میکنه میخوابه تو خوابم باز ابش میاد دوبار هم در روز سکس کنه باز خواب میبینه وابش میاد سکس میکنه میره حموم دوش بگیره باز اونجا میشینه جق میزنه مقدار ابی هم که ازش خارج میشه خیلیه ادم خشن و بدرفتاریه بازنش به نظرتون این طبیعیه؟ این رفتارش نشعت گرفته ازین موضوع نیست؟راستی اینا خانوادتا اینجورین از باباش گرفته تا داداشاش
     
#315 | Posted: 21 Oct 2015 19:43
سلام بچه ها من غزال هستم ۱۹ ساله لطفا منو راهنمایی کنید چند تا سوال دارم

من مدت ۲ ساله رابطه ی جنسی دارم.بعضی وقتا که با بی افم هستم می بینم تخم هاش اب شده یعنی فقط لوله ی خالی واسش می مونه.واسه چی؟ایا مشکل یا بیماری ای داره و از من مخفی می کنه؟واسم خیلی عجیبه

من چند ماهه مبتلا به کولیت زخمی یا کولیت اولسروز شدم ایا به خاطر اینه که از عقب رابطه برقرار می کنم؟خطرناکه؟اگه برم کولونسکپی دکتر متوجه میشه من از عقب هر هفته...؟

من بدون کاندوم به دوستام اجازه نمیدم و خودم هم دو نوع قرص ضد بارداری برای محکم کاری می خورم.بهترین قرص ضد بارداری که گرون نباشه چیه بخرم؟

ایا اگر بیماری ای چیزی داشته باشن موقع رابطه ی دهانی و بوسه و لب (برای پسرا) و یا لیس زدن و لب و بوسه (برای دوستا)بهم انتقال پیدا می کنه؟
     
#316 | Posted: 26 Oct 2015 13:09
آقایون، سلام
من واسه رفت آمد شهری از دوچرخه استفاده میکنم.. به طوری که هر بار حدود یک ساعت مداوم رو دوچرخه م. چند وقتیه که بعد از حدود نیم ساعت بیضه و آلت و متعلقات بی حس میشه و یه حالت خواب رفتگی ایجاد میشه... از اون ور هم به جدول زدنه فاصله ش زیاد شده و بعضا با ادرار خارج میشه!
کسی اطلاعاتی داره؟ مشکل ایجاد نکنه؟
* در ضمن دوچرخه رو با رعایت همه موارد سوار میشم... زوایای پا و زین و ...
ممنون

یک پنجره از ابر بهارم لبریز / لبریز تر از غم غروب پاییز

     
#317 | Posted: 24 Nov 2015 14:39
سلام. به دوستان لوتی منش خودم. یه سوال دارم. از بین اسپری های تاخیری کدومش بهتره ؟ که انزال رو بیشتر به تاخیر میندازه ؟ کدومش بی حسی کمتری داره ؟ و روش استفاده از اسپری چجوریه ؟ ممنون میشم اگر توضیح بدین.
     
#318 | Posted: 24 Nov 2015 17:01
Chiyo:
sara_blue_xxx:
من دوستم سه ماه پیش زایمان طبیعی داشته الان که نگاه به مهبلش میکنم یجورایی باز شده گشادتر از قبل از زایمان........
ممکنه این گشادی دائمی باشه یا که از عوارض زایمان طبیعی هست و بعد چند ماه مثل قبل میشه...........
دوستم خیلی تو فکر هست و اعصابش خراب شده پیش دکترم نمیره میگه میترسم معاینه دستی کنه ............
اگه لازم هست تا عکسشو برات بفرستم بیشتر متوجه بشی منظورمه ..........
ممنون اگه کمک کنی

به تدریج بر می‌گرده به حالت قبل ولی بهتره به دکتر زنانی که سر زایمانش هم بوده نشون داده شه که مورد خاصی نباشه. یک کاری که باید بکنند تمرینات کگل هست. اینجا مثلا توضیح داد: http://fa.parsiteb.com/news.php?nid=9920
این تمرینات باعث میشه عضلات به حالت قبلی برگرده.

ولی هیچوقت از لحاظ ظاهری کاملا مثل قبل زایمان نمیشه. این البته به این معنا نیست که تو سکس مشکل خواهد داشت بیشتر یک تغییر جزیی و ظاهری هست.

البته من سزارین داشتم ولی خواهرم که طبیعی بوده این مشکلو داشت و پیش دکتر خودش رفت. یه سری پوماد هست که می تونه کمک کنه ولی خیلی تغییره خاصی ایجاد نمیکنه در حد یکم بهتر شدن ظاهر.
     
#319 | Posted: 4 Dec 2015 23:24
سلام دوستان ميشه جواب بديد من چه موقع اسپری بزنم که دیر ارضا شم قبل از اینکه بریم تو رختخواب یا نه زمانی که می خوام جا کنم چون بشمار سه ارضا میشم . واين نمی خوابم که یک مرتبه بخوابه و ديگه بلند نشه آبروم ببره.
     
#320 | Posted: 20 Dec 2015 13:21
سلام. باتشکر از مدیران گروه.من یک سوال داشتم خواهش میکنم از ادمین عزیز جواب بدهد.الت من ۱۱ سانت هست وبشدت دچار ناراحتی عصبی و گوشه گیر شدم .ایا کاندوم بزرگ کننده لارگو موقع استفاده الت ادم را فوری بزرگ میکند یا نه...اگر داروی دیگری هست برای بزرگ شدن فوری الت خواهش میکنم جواب بدهید منتظر جواب شما هستم

عاشق همه چی
     
صفحه  صفحه 32 از 50:  « پیشین  1  ...  31  32  33  ...  49  50  پسین » 
Sexology - سکسولوژی انجمن لوتی / Sexology - سکسولوژی / Sexology Questions | پرسش های مهم سكسولوژی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites