خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
پرسش های وابسته به انجمن انجمن لوتی / پرسش های وابسته به انجمن /

شیوه دانلود و آپلود فایل در آپلود سنتر ها


صفحه  صفحه 8 از 15:  « پیشین  1  ...  7  8  9  ...  14  15  پسین »
PussyLicker مرد #71 | Posted: 19 Dec 2013 15:27
کاربر

 
راهنمای دانلود از SwatUpload.com:

مراحل:
۱- روی دکمه نارنجی رنگ "Download Now" کلیک کنید.


۲- روی دکمه آبی رنگ "Create Download Link" کلیک کنید.


۳- روی دکمه نارنجی رنگ "Download Now" کلیک کنید. دانلود شروع میشود. تمام!


توصیه: بهتره قبل از دانلود فایل تو سایتش ثبت نام کنید تا واسه دانلود، سرعت و امکانات بیشتری در اختیارتون قرار بگیره.
توجه: شما میتونید از SwatUpload به عنوان کاربر رایگان، فایل مورد نظرتون رو با قابلیت ریزوم، پرسرعت و با ۴ کانکشن دانلود کنید.
راهنما
ترفند IDM
      
PussyLicker مرد #72 | Posted: 22 Dec 2013 19:32
کاربر

 
راهنمای دانلود از Usefile.com:

مراحل:
۱- روی دکمه طوسی رنگ و بزرگ "Slow Download" کلیک کنید و ۹۰ ثانیه منتظر بمانید.۲- در صفحه جدید کد نشان داده شده را در باکس مقابل آن وارد کنید و منتظر بمانید تا ۶۰ ثانیه شمارش معکوس به پایان برسد.۳- بعد از اتمام ۶۰ ثانیه، روی دکمه آبی رنگ "SUBMIT AND DOWNLOAD" کلیک کنید تا دانلود شروع شود.توجه: بعد از این که لینک دانلود یک فایل رو دریافت کردید، برای دریافت لینک دانلود یک فایل دیگر از Usefile، با متن نشون داده شده در شکل زیر مواجه میشید که یعنی باید واسه دانلود فایل بعدی ۳۰ دقیقه صبر کنید.توصیه: بهتره قبل از دانلود فایل تو سایتش ثبت نام کنید تا واسه دانلود، سرعت و امکانات بیشتری در اختیارتون قرار بگیره. مثلا سرعت دانلود کاربرایی که ثبت نام رایگان رو انجام داده باشن ۳۰۰ کیلو بایت بر ثانیه هستش که بیشتر از سرعت دانلود کسانیه که همون ثبت نام رایگان رو هم انجام ندادن.
توجه: شما میتونید از Usefile به عنوان کاربر رایگان، فایل مورد نظرتون رو با قابلیت ریزوم، و تا سرعت ۳۰۰ کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنید، البته بشرطی که ثبت نام کرده باشین.
راهنما
ترفند IDM
      
PussyLicker مرد #73 | Posted: 23 Dec 2013 14:20
کاربر

 
راهنمای تماشای آنلاین ویدئوها:

۱- بعد از گذشت ۵ ثانیه، روی دکمه بزرگ و آبی رنگ "Proceed to video" کلیک کنید.۲- تمام تبلیغات روی صفحه را ببندید و نهایتا روی دکمه "Play" که با فلش هم تو شکل پایین نشون دادم کلیک کنید. نمایش ویدئو شروع میشه.چندتا نکته مهم:
۱- واسه تماشا طبیعتا به سرعت اینترنت بالا احتیاج دارید، پس اگه سرعت اینترنتتون پایین باشه نمیتونید ویدئو ها رو آنلاین تماشا کنید
۲- ویدئو ها رو از طریق تماشای آنلاین دانلود نکنید، این فایل با فایلی که قبلش مثلا از ترافایل یا دیپوزیت فایلز واسه دانلود گذاشتم فرق میکنه، در واقع فایل اصلی، بعد از انتقال به این سایت تغییراتی توش ایجاد میشه و به اصطلاح نرمالایز میشه تا مناسب واسه پخش آنلاین باشه. مثلا از "mp4" تبدیل به "flv" میشه. حجم این فایل تقریبا با حجم فایل اصلی برابره، پس اصلا بصرفه نیست که با همون حجم و با کیفیتی پایینتر از طریق تماشای آنلاین دانلود کنید.
۳- مثل همیشه توصیه میکنم ثبت نام کنید، بین کاربر ثبت نام نکرده و کاربری که ثبت نام رایگان رو انجام داده باشه تفاوت های زیادی وجود داره.
راهنما
ترفند IDM
      
PussyLicker مرد #74 | Posted: 25 Dec 2013 18:13
کاربر

 
راهنمای دانلود از Fileom.com:

مراحل:
۱- روی دکمه طوسی رنگ و بزرگ "Slow Download" کلیک کنید.


۲- در صفحه جدید کد نشان داده شده را در باکس زیر آن وارد کنید و منتظر بمانید تا شمارش معکوس به پایان برسد. (اگر ثبت نام کرده باشید ۴۵ ثانیه و اگر نه ۶۰ ثانیه باید منتظر بمونید) و سپس روی دکمه "DOWNLOAD NOW" کلیک کنید.


۳- تیک مقابل عبارت "Download with FileOm.com Download Manager and get the Recommendation Offers" را بردارید و روی دکمه "DOWNLOAD NOW" کلیک کنید. دانلود شروع خواهد شد.توجه: بعد از این که لینک دانلود یک فایل رو دریافت کردید، برای دریافت لینک دانلود یک فایل دیگر از Fileom، با متن نشون داده شده در شکل زیر مواجه میشید که یعنی باید واسه دانلود فایل بعدی ۶۰ دقیقه صبر کنید.توصیه: حتما قبل از دانلود فایل تو سایتش ثبت نام کنید تا واسه دانلود، سرعت و امکانات بیشتری در اختیارتون قرار بگیره. مثلا سرعت دانلود کاربرایی که ثبت نام رایگان رو انجام داده باشن ۱۵۰ کیلو بایت بر ثانیه هستش که بیشتر از سرعت دانلود کسانیه که همون ثبت نام رایگان رو هم انجام ندادن.
توجه: شما میتونید از Fileom به عنوان کاربر رایگان، فایل مورد نظرتون رو با قابلیت ریزوم، و تا سرعت ۱۵۰ کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنید، البته بشرطی که ثبت نام کرده باشین. اگر ثبت نام نکرده باشین حداکثر سرعت دانلودتون ۷۵ کیلو بایت بر ثانیه خواهد بود.
راهنما
ترفند IDM
      
PussyLicker مرد #75 | Posted: 9 Jan 2014 23:58
کاربر

 
راهنمای دانلود از Redload.net:

مراحل:
۱- روی دکمه سفید رنگ و بزرگ "Free Download" کلیک کنید.۲- کد چهار رقمی نشان داده شده را در باکس مقابل آن وارد کنید و ۶۰ ثانیه منتظر بمانید.۳- روی دکمه "Create Download Link" کلیک کنید تا دانلود آغاز شود.

توصیه: حتما قبل از دانلود فایل تو سایتش ثبت نام کنید تا واسه دانلود، سرعت و امکانات بیشتری در اختیارتون قرار بگیره. مثلا سرعت دانلود کاربرایی که ثبت نام رایگان رو انجام داده باشن ۲۰۰ کیلو بایت بر ثانیه هستش که بیشتر از سرعت دانلود کسانیه که همون ثبت نام رایگان رو هم انجام ندادن.
توجه: شما میتونید از Redload به عنوان کاربر رایگان، فایل مورد نظرتون رو با قابلیت ریزوم، و تا سرعت ۲۰۰ کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنید، البته بشرطی که ثبت نام کرده باشین.
راهنما
ترفند IDM
      
PussyLicker مرد #76 | Posted: 10 Jan 2014 11:55
کاربر

 
راهنمای دانلود از TeraFile.co:

مراحل:
۱- روی دکمه طوسی رنگ و کوچک "Regular" کلیک کنید.
۲- ۱۰ ثانیه منتظر بمونید.
۳- کد نشان داده شده را عینا در باکس زیرش بنویسید.
۴- روی دکمه سبز رنگ "Create Download Link" کلیک کنید.
۵- اگه کد رو درست وارد کرده باشید، دانلود شروع میشه. تمام!

توصیه: حتما قبل از دانلود فایل تو سایتش ثبت نام کنید تا واسه دانلود، سرعت و امکانات بیشتری در اختیارتون قرار بگیره.
توجه: شما میتونید از TeraFile به عنوان کاربر رایگان، فایل مورد نظرتون رو با قابلیت رزیوم و با سرعت بالا دانلود کنید.
راهنما
ترفند IDM
      
PussyLicker مرد #77 | Posted: 23 Jan 2014 19:08
کاربر

 
راهنمای دانلود از Uploadsat.com:

۱- روی دکمه سبز رنگ و بزرگ "Free Download" کلیک کنید.۲- ۳۰ ثانیه منتظر بمانید و سپس روی دکمه سبز رنگ و بزرگ "Download File" کلیک کنید.۳- روی دکمه سبز رنگ و بزرگ "Download" کلیک کنید تا دانلود آغاز شود.توضیحات: شما میتوانید از Uploadsat با ۲ کانکشن و با نهایت سرعت اینترنت خود، فایل مورد نظرتان را دانلود کنید. در واقع هیچ محدودیتی در سرعت دانلودتان وجود ندارد. همچنین میتوانید چندین فایل را بصورت همزمان دانلود کنید و در این ویژگی هم هیچ محدودیتی قرار داده نشده است. بعبارت دیگر شما حتی بصورت رایگان هم از تمامی امکانات کاربران پریمیوم برخوردارید. ضمنا گزینه هایی که برای خرید اکانت پریمیوم در این سایت مشاهده میکنید کاملا بلااستفاده هستند!

راهنما
ترفند IDM
      
PussyLicker مرد #78 | Posted: 28 Jan 2014 20:53
کاربر

 
راهنمای دانلود از Vidzbeez.com:

۱- ابتدا کد ۴ رقمی نشان داده شده را در باکس مقابل آن وارد کنید و سپس روی دکمه نارنجی رنگ و بزرگ "Create Download Link" کلیک کنید.۲- روی لینک تولید شده که در تصویر زیر با پیکان مشخص شده است کلیک کنید تا دانلود شروع شود.توضیحات: شما میتوانید از Vidzbeez با قابلیت ریزوم و با حداکثر تعداد کانکشن و با نهایت سرعت اینترنت خود، فایل مورد نظرتان را دانلود کنید. در واقع هیچ محدودیتی در سرعت دانلودتان وجود ندارد. همچنین میتوانید چندین فایل را بصورت همزمان دانلود کنید و در این ویژگی هم هیچ محدودیتی قرار داده نشده است. میان دو دانلود پی در پی هم هیچ زمان انتظاری وجود ندارد. ضمنا چیزی تحت عنوان کاربر رایگان و پریمیوم در این آپلودسنتر معنا و اصلا وجود ندارد و همه کاربران میتوانند با حداکثر سرعت و امکانات فایل مورد نظر خود را دانلود کنند. شاید خیلی از کاربران با آپلود سنتر Putlocker آشنایی داشته باشند، قصد مقایسه دقیق این دو آپلود سنتر نیست فقط در حد یک جمله میتوان گفت بعد از یکبار دانلود از Vidzbeez احتمالا لینک های Putlocker را فراموش خواهید کرد!

راهنما
ترفند IDM
      
PussyLicker مرد #79 | Posted: 16 Mar 2014 16:22 | Edited By: PussyLicker
کاربر

 
راهنمای دانلود از CrisShare.com:

۱- روی دکمه "Slower Download" کلیک کنید.۲- ۳۰ ثانیه منتظر صبر کنید و سپس روی دکمه "Download File" کلیک کنید تا دانلود شروع شود.توجه: بعد از این که لینک دانلود یک فایل رو دریافت کردید، برای دریافت لینک دانلود یک فایل دیگر از CrisShare، با متن نشون داده شده در شکل زیر مواجه میشید که یعنی باید واسه دانلود فایل بعدی ۹۰ دقیقه صبر کنید. البته اگه ثبت نام کرده باشین، در غیر اینصورت باید ۱۲۰ دقیقه منتظر بمونید.توضیحات:
۱- بهتره قبل از دانلود فایل تو سایتش ثبت نام کنید تا واسه دانلود، سرعت و امکانات بیشتری در اختیارتون قرار بگیره.
۲- شما میتونید از CrisShare به عنوان کاربر رایگان، فایل مورد نظرتون رو با قابلیت ریزوم و با سرعت بالا دانلود کنید. اگه ثبت نام کرده باشین تا ۵۰۰ کیلو بایت برثانیه میتونین سرعت دانلود داشته باشین و اگه ثبت نام نکرده باشین تا ۳۰۰ کیلوبایت بر ثانیه.
راهنما
ترفند IDM
      
CinemaSex مرد #80 | Posted: 22 Mar 2014 22:56 | Edited By: CinemaSex
کاربر
 
راهنمای دانلود از فایل کر filecore.co.nz :

بعد از اینکه وارد سایت فایل کر شدید کد در خواست شده را وارد کرده سپس روی گزینه Download File کلیک کرده .
بعد از کلیک کردن وارد صفحه دیگری میشوید
به محض اینکه روی این گزینه کلیک کردید دانلود شروع میشود :

مزایا این سایت :

محدودیتی بر سرعت دانلود نیست (تا ۱۵ مگابایت بر ثانیه دانلود کردم به صورت رایگان )
کاملا مجانی هست و هیچ تفاوتی بین کاربر رجیستر و رایگان نداره !
تمامی فایل ها قابلیت رزیوم دارد.
میان دانلود هم هیچ زمان انتظاری وجود ندارد .
تعداد کانکشن ۸ تا بهتون میده

دوستان از امروز تمامی پست ها در تاپیک
دانلود فیلم های سکسی با حجم مناسب و با کیفیت
ارسال میکنم
      
صفحه  صفحه 8 از 15:  « پیشین  1  ...  7  8  9  ...  14  15  پسین » 
پرسش های وابسته به انجمن انجمن لوتی / پرسش های وابسته به انجمن / شیوه دانلود و آپلود فایل در آپلود سنتر ها

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا