انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
خانه و خانواده
  
صفحه  صفحه 1 از 25:  1  2  3  4  5  ...  22  23  24  25  پسین »

The Couples Problems | مشكلات زوج ها


زن

Princess
 
۶۰ درصد زنان تهرانی از رابطه جنسی با همسرانشان رضایت ندارند


نتایج تکان‌دهنده مطالعاتی که در آخرین کنگره خانواده و سلامت جنسی ارائه شد

در حالی که سرانجام برخی از مسئولان دولتی به طرح مساله شیوع اختلالات جنسی در میان همسران پرداخته اند و امید می ‌رود گام بعدی، چاره‌جویی در این باب باشد، مطالعات نشان می دهد فقدان آموزش به زنان و مردان جوان در آستانه ازدواج باعث شده است مساله به حد «بحران» نزدیک شود.

در یکی از مطالعات که در دانشگاه علوم پزشکی قم و در شهر تهران انجام شده، آمار تکان‌دهنده ای از وضع روابط زناشویی در زوجین در شرف طلاق به دست آمده است. در این مطالعه مشخص شده، بیش از ۶۷ درصد از این زنان تمایلی به برقراری رابطه جنسی با همسرانشان نداشته‌اند، ۶۳ درصد بعد از رابطه جنسی، احساس عصبانیت داشته‌ اند و ۷۱ درصد از آنها هیچ لذتی از رابطه خود با همسرشان نمی‌‌برده‌اند. همچنین مشخص شده است که نزدیک به ۷۰ درصد از این زنان هیچ احساس محبتی بعد از روابط جنسی در خود نمی‌دیده‌اند.

بررسی‌های آماری روی نتایج این مطالعه نشان داد که وجود این احساسات منفی در رابطه جنسی زن و شوهرها، رابطه معنی‌داری با درخواست طلاق دارد و این، تاکید دوباره‌ای است بر اهمیت و حساسیت موضوع و نقشی که این اختلالات می‌تواند در اختلاف و درگیری بین زن و شوهرها و وقوع طلاق ایفا کند.

نکته قابل توجه در این مطالعه و نیز مطالعات مشابه آن است که طلاق به دلیل مسائل جنسی، مشکل زوجین «جوان» است؛ چنان که در این مطالعه، میانگین سن زنان، ۲۹ سال بوده است.

در مطالعه دیگری، که در رشت و توسط کارشناسان مرکز بهداشتی و درمانی الزهرای این شهر انجام شده، نتایج مشابهی به دست آمده است. در این مطالعه نیز مشخص شد حدود ۴۰ درصد زنان مورد مطالعه تمایلی به رابطه زناشویی با همسرشان نداشته‌اند، ۶۰ درصد آنها بعد از رابطه احساس عصبانیت داشته‌اند و حدود ۷۰ درصد هم بعد از رابطه جنسی، احساس محبت نسبت به همسرشان نداشته‌اند.

نتایج این مطالعات در کنگره پیشین خانواده و سلامت جنسی ارائه شد
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
زن

Princess
 
AzadMard
AzadMard: این خبر رو من جای دیگه ای هم دیدم . و منطق میگه منبع این خبر شخص یا اشخاصی هستند که میخوان با رواج این افکار توجیهی داشته باشند برای کار هایی که میکنند .

جنس زن ظرف و حساسه و از هر سمتی که محبت و توجه بیشتری ببینه به اون سمت کشیده میشه. پس رابطه داشتن با یه زن متاهل که خیلی هم به عقایدش پایبنده کار اسونیه و زمان میخواد فقط
این وسط چند تا مقصر وجود داره
همسر اون زن که از توجه به زنش خودداری کرده
اون شخصی بدون توجه به حقوق همسر اون زن اقدام به برقراری رابطه با اون زن میکنه
و سوم جو اجتماعی که به خاطر ضعف اگاهی مردم و مسئولانش به سمت گرایش های این چنینی میرن
من با شما موافقم ولی كمتر كسی پیدا میشه كه مثه شما فكر كنه اكثرا فقط به خودشون و نفع خودشون فكر میكنن
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
  
مرد

 
نمیدونم ولی خود من تو رابطه جنسی با دخترا بیشتر به فکر اونام تا خودم و سعی میکنم اونا اول ارضا بشن همشونم از من راضی هستن
این بار تو بگو "دوستت دارم "
نترس........من آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید
     
  
مرد

Prince
 
king_devil: نمیدونم ولی خود من تو رابطه جنسی با دخترا بیشتر به فکر اونام تا خودم و سعی میکنم اونا اول ارضا بشن همشونم از من راضی هستن
ایول به تو
عشق من عاشقم باش!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

دل نه اجبار میفهمد نه نصیحت...
آنکه لایق دوست داشتن است را دوست می دارد.
     
  
مرد

Prince
 
آشنایی با مسائل جنسی

مشاور كميسيون اجتماعي مجلس با تاكيد بر ضرورت آشنا كردن جوانان قبل از ازدواج با مسائل جنسي و وظايف زناشويي افزود: نداشتن تفاهم جنسي دليل 50 درصد طلاق زوجين است.
مجيد ابهري در گفتگو با مهربا بيان اينكه آمار طلاق به طور ميانگين در شهرستانها تا 10 درصد افزايش يافته است گفت: اين درحالي كه در برخي استانها آمار ازدواج افزايش يافته است كه مي توان به افزايش 106 درصدي ازدواج در سيستان و بلوچستان اشاره كرد.

وي با اعلام اينكه افزايش 59 درصدي طلاق در سمنان در نوع خود كم نظير است گفت: علت اين افزايش رشد ناگهاني اقتصادي و اجتماعي و ورود خيل عظيمي از جمعيت از ساير شهرستانها به اين استان است.

ابهري اظهار داشت: آمارها نشان مي دهد كه تعداد طلاق در استان فارس پنج هزار و 732 نفر بوده كه كاهش يك درصدي را نشان مي دهد ولي همچنان تهران با رشد 6 درصدي صدرنشين آمار طلاق در كشور است.

اين آسيب شناس اجتماعي افزايش طلاق در 24 استان را 10 درصد عنوان كرد و افزود: در 13 استان اين آمار بالاي 10 درصد است.

ابهري گفت: ازدواج بر اساس هوس و عشقبازي، ازدواجهاي اجباري، تضاد فرهنگي، بيكاري، اعتياد از دلايل طلاق در جامعه امروزي است ولي در حال حاضر 50 درصد از دلايل طلاق ميان زوجين عدم آشنايي زوجين با وظايف زناشويي و عدم تفاهم جنسي است در حالي كه خانواده به عنوان نخستين مربي بايد فرزندان را در اين مورد آموزش دهند ولي آموزشهاي زناشويي به يك تابو در خانواده ها تبديل شده است.

مشاور كميسيون اجتماعي مجلس تصريح كرد: كمبود آموزش مهارتهاي زندگي و بي توجهي به آموزشهاي مسائل زناشويي در دانشگاهها موجب شده جوانان در بي اطلاعي ازدواج كنند و پس از ازدواج با مشكل روبرو شوند.
عشق من عاشقم باش!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

دل نه اجبار میفهمد نه نصیحت...
آنکه لایق دوست داشتن است را دوست می دارد.
     
  

 
بهترین راه حل مشاور خوب و صادق است.
hi dr!
     
  
مرد

 
60 درصد طلاق‌ها به علت مشكل‌ جنسي اتفاق مي‌افتد


فارس: مدير بخش روانپزشكي سازمان پزشكي قانوني كشور نبود مهارت‌هاي زندگي سالم زناشويي، مصرف روانگردان‌ها و افزايش طلاق را از چالش‌هاي خانواده‌هاي ايراني اعلام كرد و گفت: «60 درصد طلاق‌ها به علت مشكل‌ها و اختلالات جنسي اتفاق مي‌افتد‌ اما‌ در حال حاضر براي حل اين مشكل بزرگ اجتماعي هيچ سازماني مسووليتي در كشور برعهده ندارد.»

مهدي صابري در نشست بررسي وضعيت خانواده در ايران و جهان كه به مناسبت روز جهاني خانواده در مركز سازمان ملل در تهران برگزار شد، به آمار طلاق سال 85 كه نشان‌دهنده توافقي بودن 82 درصد طلاق‌ها است، اشاره كرد و گفت:‌ «خانواده‌ها بايد با آموزش‌هاي مختلف و بالا بردن صبر و تحمل خود ميزان وقوع طلاق را كاهش دهند.»

صابري به ماده روانگردان متاآمفتامين يا همان شيشه كه در حال حاضر در كشور بسيار شايع شده و در آينده باعث تزلزل خانواده‌هاي ايراني مي‌شود، اشاره كرد و افزود:‌ «باورهاي فرهنگي، كاهش استرس، عدم خشونت‌هاي خانوادگي و تعارض‌هاي رواني ناخودآگاه بايد در خانواده‌ها نهادينه شود.»
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  ویرایش شده توسط: e_h_s_a_n   
مرد

 
کمروئی و حیا در روابط جنسی همسران
كمرويى و حيا :

كـمـرويـى و حـيـا عـامـل ديگر بى توجهى بانوان به مسائل جنسى است .اين عامل در آغاز ممكن اسـت پـديـده اى طـبيعى و زودگذر باشد ولى هرگاه همراه با عواملى ديگر, در اخلاق زن باقى بماند, براى وى نوعى منش ثانوى ايجاد مى كند كه او را از همبسترى با وجود ميل باطنى گريزان مى سازد.

در اين حال , ممكن است او از اخلاق خود رنج ببرد ولى نه به علت آن آگاه است و نـه شـيوه درمانش را مى داند.تا آنجا كه رفته رفته زندگى سرد و نا شاد را بر دلبرى و دلگرمى تـرجيح مى دهد و در اين راه چندان پيش مى رود كه گاهى مى پندارد نمى تواندرفتارى غيراز اين داشته باشد.

اگـر دخـتـرى بـا ايـن فكر و عقيده پرورش يابد كه ارتباط جنسى , عملى حيوانى و باعث پستى مـنـزلـت انـسان و رفتارى غير اخلاقى است و يا به طور دايم به خاطر بيان احساسات و عواطفش مـلامت ونكوهش شود اين خيال باطل در ذهن او نقش مى بندد كه مسائل جنسى اصولا مبتذل و پوچ است .

مسلما اين تخيلات پس از ازدواج نيز بسهولت از بين نخواهد رفت .ناگفته نماند در اسلام , با وجود همه تاءكيدها بر عفت ورزى زنان , حياى بيجاى آنها مورد نكوهش قـرارگـرفته است .حياى بيجا براى زن نه تنها نشانه فضيلت و شخصيت نيست , بلكه از منزلتش هـم در نـزدشوهر مى كاهد و ممكن است شوهر را به سوء ظن وا دارد.اين صفت را حياى احمقانه گفتن بهتراست تا پاكدامنى .

بى سبب نيست كه فرموده اند: بـهـترين زنان شما زنى است كه وقتى با شوهر خلوت كند همچنان كه از لباس برهنه مى شود, از حـيانيز برهنه گردد و چون از خلوت با شوهر بدر آيد و لباس بر تن كند, جامه پولادين حيا را نيز بپوشد .
دكتر ((استون )) مى نويسد: ((در روابـط جـنـسى , زن نبايد به هيچ وجه نقش مفعول [عنصر خونسرد و بى ميل ] رابازى كند.

صـحيح است كه خانمها ميل دارند حتى عملى را كه در انجام آن ميل ورغبت وافر دارند به اصرار ديگران انجام دهند, با اين حال عمل اشتباهى است اگرزن در مورد عمل جنسى از خود فعاليت و علاقه نشان ندهد.هـيـچ عملى بدتر از خونسردى حقيقى يا ساختگى خانمها احساسات مردان باشوق و حرارت را آزرده نمى سازد.اين يكى از علل شايع ناهماهنگى در زناشويى است .

هـمـان طـورى كه فعاليت مرد در تحريك زن سبب مى شود كه عكس العمل تحريكى خودش هم افـزوده گـردد بـه هـمـان طريق علاقه و فعاليت زن هم سبب مى شود كه علاقه و ميل شهوانى خودش زيادتر شده , براى انجام روابط زناشويى آماده گردد)) .
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
مرد

 
چشم چرانی کردن مردان
با وجود اینکه ارضاء جنسی در اوج لذت جنسی صورت می پذیرد اما متاسفانه اکثر افراد در سکس با شریک جنسی خود نمی توانند این اوج را به حد کفایت برسانند و به بیان دیگر به طور ناقص ارضاء می شوند، لازمه ی ارضاء شدن به صورت کامل آن است که دو طرف پیش از برقراری رابطه ی جسمانی، رابطه ی عاطفی را تجربه کرده باشند.

بیش از 60 درصد افراد در اکثر موارد به طور ناقص ارضاء می شوند، اما این کامیابی های ناقص در جامعه و فرهنگ جنسی جهان چه تاثیری خواهد داشت؟

مردان و زنانی که نتوانند از طریق آمیزش با شریک جنسی خود به ارضاء کامل برسند، به مانند گرسنگانی هستند که همه چیز را غذا می بینند، آنان همواره در جستجوی لذت جنسی اند و هیچ گاه سیر نمی شوند، طبعا اشخاصی که در آمیزش جنسی به ارضاء کامل جنسی دست می یابند به سکس با تک همسر یا تک معشوقه ی خود قانع اند، اما اگر کسی کاملا ارضاء نشود به آمیزش با شریک جنسی خود قانع نبوده و همواره در پی کشف فردی زیباتر و شهوت انگیز تر و یا روشی جدید برای ارضای جنسی خویش است، به بیان ساده تر ریشه ی اصلی تنوع طلبی جنسی، همجنس بازی و...، نرسیدن به ارضای کامل جنسی و گرسنه ماندن است، تنوع طلبی جنسی ذاتی و برخواسته از طبیعت انسان نیست، بلکه پدیده ای است که هرگاه عشق در روابط زناشویی جامعه کمرنگ می شود، از ارضاء ناقص جنسی متولد می گردد، بنابراین میزان تنوع طلبی جنسی با میزان عشق در جامعه رابطه ی عکس دارد، در جامعه ای که عشق معنای خود را از دست بدهد، مردان و زنان در طمع کسب لذت بیشتر و ارضای تنوع طلبی خویش، به دنبال چشم چرانی و تماشای فیلم ها و تصاویر شهوت انگیز، همجنس بازی و... خواهند رفت...

اشتباه است اگر بگوییم که فردی که تنوع طلب نیست با تک شریک جنسی خود ارضاء می شود و فردی که تنوع طلب هست با چند شریک جنسی، صحیح تر آن است که بگوییم، فقط کسانی به معنای واقعی و کامل ارضاء می شوند که تنوع طلب نیستند، تنوع طلبی برخواسته از ارضاء های ناقص جنسی است و شخص تنوع طلب هیچ گاه به طور کامل ارضاء نمی شود، چنانچه شخص تنوع طلب بتواند چندین بار در سکس با یکی از شرکای جنسی خود ارضای کامل جنسی را تجربه کند، میل به تنوع طلبی در او کمرنگ و به مرور زمان ریشه کن خواهد شد!

اگر به همسرتان شک داشته و نگرانید از اینکه مبادا با شخص دیگری رابطه داشته باشد، به جای کنترل روابط و رفت و آمدهایش سعی کنید روابط عاطفی میان یکدیگر را قوی و قوی تر کنید، در اینصورت می توانید مطمئن باشید که او لحظه ای به شخص دیگری فکر نخواهد کرد...
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
مرد

 
چشم چرانی آقایون: سرگردان بودن چشم یا سرگردان بودن دل
مردها در حضور زن ها مثل بچه هایی می مانند که داخل یک اسباب بازی فروشی شده باشند. قلبشان پیش یک چیز خاص است اما با اینحال هنوز هم هر چیز جذابی که دوروبرشان باشد را نگاه می کنند.

مردها موجوداتی بصری هستند :

مردها به هیچ وجه نمی توانند از تحسین کردن زیبایی زنان خودداری کنند. اما آیا انجام اینکار وقتی پیش همسر یا معشوقه شان هستند درست است؟ مجله سلامت مردان اخیراً رای گیری در این مورد انجام داده است :

  • 53 درصد گفتند که اگر موردی باشد حتماً نگاه می کنند.
  • 28 درصد گفتند فقط در موارد بسیار خاص و حتماً با داشتن عینک آفتابی این کار را می کنند.
  • 19 درصد گفتند که هیچوقت اینکار را نمی کنند چون نمی خواهند همسرشان از دست آنها ناراحت شود.

اما برای یک لحظه فکر کنید. زن ها هم از این بدشان نمی آید. درست است؟ منظورم این است که مثلاً آن 7 پرستاری که به خاطر نگاه کردن به پرونده پزشکی جورج کلونی تعلیق شدند لزوماً به خاطر مسائل پزشکی اینکار را نکرده بودند، درست است؟

واقعیت این است که مردها نگاه می کنند و زن ها هم نگاه می کنند. بیولوژی طوری ما را برنامه ریزی کرده است که به دنبال جفتی مناسب خودمان باشیم و کره چشممان یکی از ابزارهایی است که همه ما برای خرید از آن استفاده می کنیم.

اما دیگر وقتش رسیده واقعیت را ببینیم :

اکثریت خانم ها و آقایون می توانند خیال پردازی بصری را از واقعیت متمایز کنند. درمورد مردها می توانیم بگوییم که بسیاری از مردها اگر وقتی با همسرشان هستند به زنان دیگر نگاه می کنند اصلاً قصد بی احترامی و توهین به او را ندارند. بسیاری از مردها اندام خانم ها را زیباترین دیدنی های دنیا می دانند، درمورد آبشار نیاگارا هم همین فکر را می کنند اما لزومی ندارد که تا آنجا بروند.

البته جای انکار نیست که برای بعضی از مردها چشم چرانی قدم اول برای درگیر شدن جدی با آن فرد است. اما چطور می توان مردهایی که هر از گاه چشم چرانی می کنند را از آنهایی که با هدفی خاص اینکار را می کنند تشخیص داد؟

چند نکته هست که باید به خاطر داشته باشید :

  • یک نگاه صادقانه بهتر از دید زدن دزدکی است :

بسیاری از مردان قبول دارند که نگاه می کنند چون می دانند اگر گند کار در بیاید نشانه بی احترامی آنها به همسرشان خواهد بود. مطمئناً مردی که می گوید، "خوب خانمه خیلی خوشگل بود" ممکن است با خشم شدید اما موقتی همسرش روبه رو شود اما بعد از اینکه عصبانیت همسرش فروکش کرد، زن متوجه می شود که شوهرش آدم صادقی است پس خطری او را تهدید نمی کند. از این گذشته با اینکه می توانسته اما به هیچ وجه سعی نکرده چیزی را از او پنهان کند. باید نگران مردی بود که چشم چرانی خود را انکار می کند. اگر مرد چیزی را پنهان کند آنوقت باید نگران شد.

  • تاریخ آینده را پیشگویی می کند :

وقتی بدانید که مردتان نامزد قبلی خود را چطور انتخاب کرده است می تواند شما را با عملکرد او اشنا کند. اگر او را در یک رستوران یا خیابان ملاقات کرده باشد خیلی ساده بیانگر این است که برحسب آنچه او را جذب کند وارد عمل می شود. اما اگر مردی نامزد خود را در محل کار یا بین دوستان ملاقات کرده باشد مطمئناً نشانه خوبی است. چنین فردی برای برقراری ارتباط نیاز به رابطه معنادار دارد به همین دلیل احتمال بسیار کمی وجود دارد که با دیدن یک زن زیبا جذب شود.

  • آن زنی که مرد نگاهش می کند لزوماً زنی نیست که می خواهد با او باشد :

تفاوت بسیار عمیقی بین یک نگاه کردن ساده و آوردن یک نفر در دنیای خصوصی خود وجود دارد. اگر مردی در خیابان چشم چرانی می کند احتمال خیلی کمی وجود دارد که بخواهد به او نزدیک شود.

به نظر اکثر مردان، نگاه کردن به زنان زیبا اصلاً به معنای بی احترامی به همسر یا نامزدشان نیست، آنها با این کار فقط هنر را تحسین می کنند و زنی که بخواهد بیش از حد نسبت به چنین چشم چرانی هایی حساسیت نشان دهد فقط همسرش را به نزدیک شدن به یکی از همین زنان تحریک می کند.
منم فرزند ایران از نسل کوروش و داریوش بزرگ نه از نسل دروغ و فریب
     
  
صفحه  صفحه 1 از 25:  1  2  3  4  5  ...  22  23  24  25  پسین » 
خانه و خانواده

The Couples Problems | مشكلات زوج ها

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA